•  

  Ja p#$!@$!ę, jakie gówno. Następny "wychowywacz" pokoleń stłamszony. Kiedyś natknąłem się na Puchatka, też w 3D - większego gówna nie widziałem. Co z tym światem się dzieje, że wszystko musi być 3d?

  •  

   @ringblack:

   Co z tym światem się dzieje, że wszystko musi być 3d?
   Pewnie tną koszty. Hajs się musi zgadzać, a że takie 3D jest nieporównywalnie brzydsze od klasycznych filmów animowanych jak Reksio, Krecik czy Bolek i Lolek, to ich nie obchodzi.
   Nie ma się co specjalnie przejmować, nie ma obowiązku oglądania tego 3D syfu. Jak ktoś chce sobie przypomnieć albo włączyć dziecku, to na allegro jest pełno wydań DVD a na youtube są całe odcinki starych dobrych bajek.

  •  

   a na youtube są całe odcinki starych do

   @white_duck: nie wiem czy to cięcie kosztów, przecież większość z tego 3d to te same historie, które można było oglądać w wersji rysowanej.

 •  

  Jak patrzę na te wszystkie dobranocki z komputerowymi postaciami to mi się rzygać chce. Czasem przerzucałem kanały i trafiłem właśnie na tą komputerową maję, tylko nie w 3d. Nie wiem co twórca miał na myśli, ale jeśli myśli że to jest fajniejsze od zwykłej rysunkowej jakiejkolwiek bajki, to jest psychicznie chory. Cały problem nie jest tylko z tym że zabierają się za komputerowe postacie, które wyglądają jak plastikowe gówna z jajka niespodzianki. A w tym, że nie mają żadnego pomysłu na fabułę. p$!%!!%ą te postacie bez sensu, łażą, latają, szukają czegoś, same nie wiedząc czego. Kiedyś o coś w bajce chodziło, teraz dobranocka jest byle jaka, bo głupie małe dziecko wszystko kupi. Ważne żeby było kolorowo, i postać z bajki raz na jakiś czas pierdła albo się wywróciła, wtedy jest śmiesznie. Tak im się zdaje.

 •  

  plastik fantastic i sterylność... kto to K... produkuje <ściana>, podpisuje się pod starą !

 •  

  Starsza wersja według mnie dużo lepsza. Jakoś nie podobają mi się bajki w 3D.

 •  

  c!!! Jestem na etapie oglądania bajek z córką, to co zrobili strażakowi Samowi i Bobowi budowniczemu woła o pomstę do nieba.

 •  

  Podczas renderingu takiej animacji, można nałożyć shader, tak żeby rezultat wyglądał jak kreskówka 2D i tak bym sobie życzył aby robiono. Wszystkie te 3D bez tekstur wyglądają kiczowato

 •  

  Wiecie, że z Bolkiem i Lolkiem mają zrobić to samo? Jak nie to już wiecie. :(

Dodany przez:

avatar arab244 dołączyła
22 wykopali 5 zakopali 4.2 tys. wyświetleń