• Reklamy Google

  • valdo 0  

    Kolejny "news" który można przesłać znajomemu smsem i to w całości. Zakładam, że połowa z kopiących zajarała się fajną fotką tego "cudeńka"

    pokaż komentarz
    valdo
  • stream 0  

    Ale się ktoś wysilił przy opisywaniu tego "wynalazku". Grubość monitora i rozdzielczość to nie wszystkie ważne parametry.

    A tak swoją drogą to powiem, że i tak wolę pracować na CRT niż LCD.

    pokaż komentarz
    stream
  • MiKeyCo 0  

    CRT bardziej męczy wzrok. Przynajmniej ja po wielu testach nie znalazłem dla siebie niczego dobrego spośród CRT. Co z tego, że odwzorowanie obrazu jest lepsze, jeśli po długiej pracy przestaję go widzieć? :)

    pokaż komentarz
    MiKeyCo
  • koniczynek 0  

    Skontaktuj się z okulistą? ;) ja 12h na CRT vs 12h na LCA - nie widzę różnicy w moim wzroku, oczy nie bolą, wszystko ok ;)

    pokaż komentarz
    koniczynek
  • ry2n 0  

    Monitor ma rozdzielczość 1920 x 1200, ale może odtwarzać obraz czterokrotnie lepszy od dzisiejszego HDTV
    Ciekawe jak ?
    Maluch jest 4 osobowy, ale może do niego wejść 4x więcej ;)

    pokaż komentarz
    ry2n
  • Zamber 0  

    A tam LCD, niech skończą pracę nad papierem z polimerów co zmieniają kolor pod wpływem impulsu.

    pokaż komentarz
    Zamber
  • devil44 0  

    Nowy monitor LCD zaprezentowany w tym tygodniu przez szefów Dell, ma być rewolucją wśród monitorów LCD. Dzięki połączeniu DisplayPort udało się zmniejszyć głębokość monitora do 1,27 cm !!!. Monitor ma rozdzielczość 1920 x 1200, ale może odtwarzać obraz czterokrotnie lepszy od dzisiejszego HDTV.

    Sprzedaz ma ruszyc pod koniec tego roku, ceny jeszcze nie ustalono.

    Można jeszcze zobaczyć foto...

    pokaż komentarz
    devil44
  • _7MD 0  

    a odbija światło jak bombka choinkowa...

    pokaż komentarz
    _7MD
pokaż 

Wykopali i zakopali (42 / 5)