•  

  Jednej rzeczy nie mogę zrozumieć w tym wszystkim... jak inni uczniowie w szkole mogli dop#@%#%$ać zgwałconej dziewczynie? Jak mogli ją wyzywac itd przecież to ona była ofiarą i każdy normalny człowiek współczuje a nie potępia... Wizerunki takiego bydła powinny być upubliczniane tak żeby sami się powiesili ze wstydu.

  •  

   @Sobczak: Zapewne w sporej części dop%$!#$#ały jej szkolne "koleżanki". Po zdjęciach widać, że była bardzo ładna, to wystarczy.

  •  

   @Kobieta-z-Kaloryfera: Mimo wszystko mówimy o gwałcie :/ Tym bardziej powinny wykazać się ludzkimi odruchami w końcu one też mogą być kiedyś zgwałcone bo są ładne...

  •  

   @Sobczak: To nie takie proste. Ofiarę gwałtu bardzo łatwo oskarżyć, że to przecież jej wina, że chciała, prowokowała, była głupia itd. itp. przerażające, ale mechanizm jest bardzo prosty.

  •  

   @Sobczak: Dziewczynki czy kobiety czasami są wobec siebie bez skrupułów zawistne, gdy rozchodzi się o urodę. Nie bronię ich rzecz jasna, ale zaznaczam, że takie demoniczne zachowania mają miejsce nie od dziś.

   Ale masz rację, powinny :(

  •  

   mówimy o gwałcie

   @Sobczak: Jest wiele obliczy gwałtu. Jeśli była odurzona to pewnie na filmiku nie wyglądała na aktualnie krzywdzoną.

  •  

   @Sobczak: Tak niestety zazwyczaj są traktowane ofiary gwałtu. Słyszą teksty, że trzeba było się tak nie ubierać, trzeba było się zachowywać mniej prowokacyjnie, trzeba było nie przebywać sam na sam z mężczyzną, trzeba było nie pić alkoholu - albo pilnować cały czas napojów, jeśli były bezalkoholowe itp.

  •  

   @Kobieta-z-Kaloryfera:
   Dzień dobry. Czy my się znamy?

  •  

   @Kobieta-z-Kaloryfera: Oczywiście, że tylko koleżanki. Bo chłopcy nie potrafią być ani bezwzględni ani okrutni.

  •  

   @Sobczak: np dziewczyna robi to z paroma handsome z klasy. Potem wrzucaja filmik na neta, ona sie broni ze to byl gwalt. Koledzy z klasy mysla ze to walek poniewaz to sa najlepsi uczniowie itp. Takie mieli rozumienie.

  •  

   @Sobczak: Ludzie to zwierzęta.
   Bez emocji potrafią dobić najsłabszego w stadzie bądź rannego.
   Do tego najszczerszym szacunkiem w grupie zawsze cieszy się największy skurwiel.

   Miałem kumpla na którego uwzięło się paru "znanych" kolesi (wieki temu, szkoła średnia), jego najlepsi kumple natychmiast na niego wsiedli. Tylko po to aby na jego plecach podskoczyć jedno oczko w hierarchii.
   Nie przyłączyłem się do tego linczu więc niedługo później podzieliłem jego los. Moja wrodzona zadziorność stanęła im lekko w gardle.
   Gdy stałem się celem numer jeden, zgadnijcie do kogo przyłączył się mój znajomy?

  •  

   @darco3: Aż taki zły nie był.

  •  

   @KaloryfeR: Z żeberka Adamowego kaloryferka :-)
   @Kobieta-z-Kaloryfera:

  •  

   @Kobieta-z-Kaloryfera: Dlatego cieszę się, że jestem facetem. Jak kobiety mają coś do siebie to są wyniszczające psychicznie wojny. Jak my mamy problemy między sobą wystarczy trochę oklepać mordę i po problemie...

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   Miałem kumpla na którego uwzięło się paru "znanych" kolesi (wieki temu, szkoła średnia), jego najlepsi kumple natychmiast na niego wsiedli. Tylko po to aby na jego plecach podskoczyć jedno oczko w hierarchii.
   Nie przyłączyłem się do tego linczu więc niedługo później podzieliłem jego los. Moja wrodzona zadziorność stanęła im lekko w gardle.
   Gdy stałem się celem numer jeden, zgadnijcie do kogo przyłączył się mój znajomy?


   @Przemysluaw: Bo to są zachowania stadne, instynktowne, a nie świadome.

  •  

   Wizerunki takiego bydła powinny być upubliczniane tak żeby sami się powiesili ze wstydu.

   @Sobczak: według informacji z artykułu ich tozsamosci były znane uczniom szkoły. Skoro policja i władze szkoły ja olały to dlaczego nikt nie zapewnił im chocby długiego pobytu w szpitalu .... zadziwia mnie bezczynosc społeczenstwa. Co gorsza kolesie dostana pewnie co najwyzej 2lata ... i to pewnie w zawieszeniu, na szczescie powstanie o nich film wiec bede sławni ...
   Mam nadzieje ze równiez Policja i władze szkoły dostana kilka latek za utrudnianie sledztwa + jebnałby* im współudział za zacieranie sladow i biernosc w sprawie, bo wkoncu przez policje i władze szkoły dziewczyna sie zabiła, niestety watpie bysmy sie doczekali sprawiedliwosci.

  •  

   @Sobczak: daleko szukać takiego bydła ? Zobacz ile jest takich wpisów na wykopie w tematach o cudzej tragedii ...

  •  

   @Sobczak: To jest amerykańska szkola. Tam sie dop$?@%#$aja do ciebie za to, że nie grasz w football/baseball albo w przypadku dziewczyn nie jesteś czirliderką. A że oni grali w drużynie to wyznaczali kogo gnoić.

  •  

   @Sobczak: Jej koleżanki zapewne zazdrościły że to nie nimi, zainteresowały się dwie gwiazdy szkolnego footballu :) Świat czasem smaży mi mózg, jak okrutny i amoralny potrafi być. I to nie w zdegenerowanych grupkach dorosłych, ale także wśród ludzi dojrzewających ale i młodszych. Jak pomyślę sobie że u nas wylęgarnią takich zachowań jest gimnazjum, to się zastanawiam czemu nie szykują nam reform oświaty, nawet jeśli byłby to najprostszy powrót do systemu 8-klasowego. Pamiętam że mimo wszystko bycie w ostatniej klasie sprawiało że ludzie czuli pewien respekt (w końcu byli prawie dorośli ;)) i jakiś tam poziom trzymali. Może nie mam racji bo czas upływa, i to też zmienia punkt widzenia. Człowiek "zapomina" o pewnych zaszłościach. "Zapomina wół jak cielęciem był". Ale nawet jeśli się mylę, to fakt że "pseudodorosłe" gimnazjum wypacza młodym ludziom główki to fakt, z którym większość powinna się zgodzić, myślę że nawet czołowi wykopowi malkontenci :)

  •  

   @Sobczak:

   Nie zdziwlbym sie, jakby panna sama lubila poszalec z ''futbolistami'' (miala takie fantazje seksualne), bo lubila ostre gierki, a teraz to sie na gwalt przerabia, bo rodzice chca odszkodowania wyciagnac. Warto zwrocic uwage, ze jak ja planowali zgwalcic ''bez jej wiedzy i zgody'', to panna po wszystkim by poszla na policje, zrobila obdukcje, zbadaliby DNA i zeznala kim byly ofiary. Ale jej sie ten gwalt podobal i ...siedziala cicho, przyczyna samobojstwa nie byl gwalt, tylko to, ze ja zaczely ..kolezanki szykanowac i wszystko sie wydalo. Zniszczenie reputacji. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   Siara wyszla, bo to ponagrywali i potem samoistnie w internet dla zabawy wrzucili, bo nie przewidzieli, ze taka wyluzowana dziewczynka, moze sobie krzywde zrobic. Przeciez jakby ja ''silowo'' zgwalcili, to by tego dla jaj nie wrzucali do sieci.....
   No chyba, ze byli kompletnymi idiotami.

   Ta wersja jest sensowniejsza wedlug mnie.

  •  

   Dziewczynki czy kobiety czasami są wobec siebie bez skrupułów zawistne, gdy rozchodzi się o urodę

   @Kobieta-z-Kaloryfera: samiczki ... dla ścisłości samiczki. Kobiety ( świadomie dużą literą ) tego nie zrobią ale takich jest w dzisiejszym świecie niewiele.

 •  

  to jest właśnie ameryka - paru przypakowanych idiotów tylko dlatego, że rokują w kategorii sportu otrzymuje silne wsparcie lokalnych społeczności, a policja sprawę prowadzi w kierunku umorzenia i niewykrycia (sic!) sprawcow.

  I te całe niszczenie psychiczne ofiary przez otoczenie - ja się pytam, czy ludzkość z fiutem na głowy się pozamieniała? Anonymus to są bohaterowie, w tej całej żałosnej sytuacji. Brakuje w tej historii tylko rozwiązania "ostatecznego" kwestii tych sprawców. Moim zdaniem za gwałt(w sumie to nie tylko) powinna być kwalifikowana kara śmierci.

  •  

   @terwer358: swoją drogą to u nich jest chyba dosyć powszechny problem. Świadczyć o tym mogą liczne sytuacje tego typu, ale też odbicie w kulturze - liczne filmy o gwałtach młodocianych sportowców, a znęcanie się przez nich nad słabszymi to chyba już stały motyw filmów o collegach. Obojętnie czy dramatów czy komedii.

  •  

   @pan_Kmicic: Także w literaturze. Dużo np. u Kinga. Tzw. kultura "Jocks and Nerds".

  •  

   @pan_Kmicic: oni mają po prostu mega c$@!$we społeczeństwo. Nieważne jak wiele dobrego można mówić o poziomie życia w USA i ich "otwartości" - tego egzaminu nie zdali. Nie wyobrażam sobie natomiast sytuacji w Polsce, chociażby w swoim sąsiedztwie, że dop#!#!%?ałoby się komukolwiek kto jest ofiarą i przytrafiło mu się nieszczęście.
   A w USA? Ludzie mający rodziny, prace domy, jak również dzieci pochodzące z funkcjonujących rodzin - a są takim gównem, że znęcają się psychicznie nad dziewczyną, która już i tak została poniżona w najgorszy możliwy sposób, obdarta z godności i intymności. I to wszystko tylko po to, by chronić gości kopiących skórzane jajo na boisku. To jest społeczeństwo degeneratów i tyle.

   jak tak sobie pomyślę, to ja już wolę tych wąsatych januszów z minami srającego kota, bo oni przynajmniej mają w miarę normalny kręgosłup moralny co do wartości bezwzględnych - w takich sytuacjach gwałt traktują jako gwałt, a nie puszczanie się, natomiast ofiara jest ofiarą a nie k!#@ą.

  •  

   Także w literaturze. Dużo np. u Kinga. Tzw. kultura "Jocks and Nerds".

   @NoOne3: "Skull and Bones" gwałcą miliony

  •  

   @terwer358:
   "Nie wyobrażam sobie natomiast sytuacji w Polsce, chociażby w swoim sąsiedztwie, że dop#!#!%?ałoby się komukolwiek kto jest ofiarą i przytrafiło mu się nieszczęście. "
   A to nie było u nas kilku spraw związanych z duchownymi co rzekomo dopuszczali się czynów niegodnych a ich ofiary były nękane przez miejscowych parafian?
   Chyba, że to były urban legend.

  •  

   @JacekiPlacek: Sam sobie odpowiedziałeś.

  •  

   to jest właśnie ameryka
   @terwer358: Wszystko spoko, tylko historia działa się w Kanadzie.

  •  

   @terwer358: jak dla mnie sama idea takiego stypendium dla atletów nie jest zła, pozwala osiągnąć sukces osobom zdolnym na innym polu niż nauka, wielu by pewnie skończyło bez tego na ulicy. Pytanie tylko czy takie coś nie powinno być poza uczelnią skoro i tak oceny takiej osoby zbytnio się nie liczą? Ewentualnie powinno być bardziej warunkowe - jesteś zdolnym sportowcem to dobrze, ale wiedz, że to my robimy ci łaskę i musisz się i tak starać, albo przynajmniej nie olewać sobie nauki. Tam jednak wszystko poszło w drugą stronę - z nastolatków robi się gwiazdy, niemal nietykalne, a nauka jest dodatkiem. Na wielkiej uczelni głąb i buc osiągnie sukces bo jest super sportowcem, ale już sama mega wiedza nie zawsze wystarcza, bo i tak może przybrnąć do ciebie łatka frajera i jeśli nie będziesz silny wystarczająco to cię to zniszczy. Jeśli w Polsce w wielu szkołach (nie wliczając tych, w których jest tzw. wyścig szczurów, czyli przesada w drugą stronę, podkładanie sobie świni żeby tylko się wybić) wyśmiewane jest przez uczniów bycie "kujonem", a ściąganie, olewactwo itp. jest spoko, to jak to ma wyglądać w USA, gdzie do tego olewactwa dokładają się olbrzymie organizacje, sponsorzy i ma to poparcie władz uczelni?

  •  

   @Strus: A Kanada jest w Ameryce Północnej :) USA jeszcze nie zajęło całego kontynentu, ale PR mają widać dobry :)

  •  

   @Strus: "historii, która wydarzyła się w Steubenville, w amerykańskim stanie Ohio", ale masz rację, bo tvn pomieszał dwie sprawy:
   http://en.wikipedia.org/wiki/Suicide_of_Rehtaeh_Parsons i http://en.wikipedia.org/wiki/Steubenville_High_School_rape_case
   Pierwsza sytuacja jest z Kanady, a druga ze Stanów i tytuł filmu wskazuje, że to o nią chodzi (podobnie nazwisko gościa z Anonymous), mimo, że zdjęcia i nazwisko dziewczyny w artykule dotyczą tej pierwszej sprawy...

  •  

   @pan_Kmicic: no właśnie ja też o tym słyszałem wtedy że w Kanadzie a teraz czytam że to niby w USA.
   Kompetencja dziennikarzy znów potwierdzona.

  •  

   @Cypherhack: ja się zastanawiam jak oni mogli w ogóle to pomieszać i to w taki sposób, że nawet się zastanawiają kto zagra tę Rahtaeh, piszą o akcji jej matki na facebooku itp., a wszystko dotyczy całkiem innej sprawy... Ktoś ma niezłe problemy z czytaniem ze zrozumieniem w redakcji, a pewnie chciał więcej o sprawie napisać niż tylko obwieszczenie o filmie, przeszukał neta i znalazł jakiś artykuł po angielsku, tam lubią na stronach typu dailymail opisywać szczegółowo też podobne do głównego tematu przypadki i dawać związane z nimi zdjęcia, jak się po łebkach przeleci to można się pogubić co jest o czym:)

  •  

   Moim zdaniem za gwałt(w sumie to nie tylko) powinna być kwalifikowana kara śmierci.

   @terwer358: a realia sa takie ze dostana z 2lata wiezienia ... sprawiedliwe byłoby wykastrowanie ich, chociaz z drugiej strony jesli trafia do odpowiedniego wiezienia(zatłoczonego i o odpowiednim rygorze) to przez te 2 lata równiez beda gwałceni ... Na szczescie sprawa jest głosna, wiec po wyjsciu miejmy nadzieje ze ktoś wymierzy im sprawiedliwość, sama kastracja i wydyma** przez kilku-kilkunastu murzynów + nakrecenie z tego filmu byłoby według mnie sprawiedliwe.

  •  

   to jest właśnie ameryka

   @terwer358: W Polsce była sytuacja jak gwałcili dziewczyne na oczach całej klasy i nikt nie zareagował. Skończmy z p%##%?@eniem "takie rzeczy to tylko w Ameryce"

  •  

   @terwer358: albo to jest właśnie Polska, albo inny kraj. Wyobraźmy sobie, że w naszej małej miejscowości dochodzi do czegoś takiego. Weźmy dziewczynę (np. córkę kasjerki z Biedry) i trzech oprawców (np. jeden syn policjanta, drugi burmistrza trzeci wzorowy uczeń i sportowiec do tego wszyscy 3 co niedziele służą do mszy). W głowach lokalnej społeczności mamy tu 3 ofiary i 1 zdzirę. Jak myślisz komu uwierzą i kto/czy poniesie konsekwencje? Moim zdaniem konsekwencje głównie poniesie dziewczyna, która w najlepszym przypadku będzie musiała się wyprowadzić gdzieś daleko i zacząć od nowa.

  •  

   Moim zdaniem za gwałt(w sumie to nie tylko) powinna być kwalifikowana kara śmierci.

   @terwer358: Trochę pojechałeś. Wiesz ile kobiet oskarża facetów o gwałt który sama sobie wymyśliła? Albo ile kobiet próbuje wrobić faceta w gwałt? Przecież każdy facet by się bał ruchać nowo poznana dziewczynę, bo nie wiadomo co ta ma w głowie.

  •  

   @KochanekAdmina:

   W Polsce była sytuacja jak gwałcili dziewczyne na oczach całej klasy i nikt nie zareagował. Skończmy z p?###?@eniem "takie rzeczy to tylko w Ameryce"

   a pamiętasz reakcję społeczeństwa dorosłych w spraiwe, o której piszesz czyli kazusie Ani z Gdańska? sprawa bez żadnych problemów trafiła do sądu i są wyroki, z urzędu. Natomiast w przypadku Parsons masz śledztwo prowadzone w kierunku umorzenia, a robią to policjanci i mają na to przyzwolenie lokalnej społeczności. Ani z Gdańska nikt k$%#ą za to co ją spotkało nie nazwał, a w mediach nie było mowy o "rujnowaniu młodym chłopcom świetlanej przyszłości". U nas była powszechna debata nad stanem polskich szkół i wychowania w nich dzieci.

   Różnica w reakcji na gwałt jest diametralna.

   @borikossss:

   Trochę pojechałeś. Wiesz ile kobiet oskarża facetów o gwałt który sama sobie wymyśliła? Albo ile kobiet próbuje wrobić faceta w gwałt? Przecież każdy facet by się bał ruchać nowo poznana dziewczynę, bo nie wiadomo co ta ma w głowie.

   Mówiąc szczerze to nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby gościa prawomocnie za to skazali. Rozumiem, że to jest trauma, ale fałszywe oskarżenie może dotyczyć zarówno morderstwa jak i pedofilii, a mimo to chyba nie sądzisz, że powinno się dążyć do łagodzenia kar za te przestępstwa, bo może się zdarzyć pomyłka?

  •  

   Moim zdaniem za gwałt(w sumie to nie tylko) powinna być kwalifikowana kara śmierci.

   @terwer358: To nie takie proste. Za gwałt powinny być surowsze kary, co do tego nie ma wątpliwości, ale jeżeli za gwałt i inne przestępstwa, np. morderstwo, będziemy karać śmiercią, to oprawcy nie będzie się opłacało utrzymać ofiarę gwałtu przy życiu, bo i tak czy siak będzie mu groziła taka sama kara, a przynajmniej zmniejszy prawdopodobieństwo, że będzie złapany. Jeżeli więc dopuszczamy istnienie kary śmierci za cięższe przestępstwa, to egzekwowanie jej w przypadku gwałtu może w rzeczywistości przynieść więcej szkód niż korzyści.

  •  

   kara śmi

   @terwer358: sranie w banie. strzał i się nie męczy. Lepiej powinni obciąć fiuta, miałby nauczkę na całe życie.

 •  

  Spoko tytuł wykopaliska

  pokaż spoiler Jak w fakcie

 •  

  okazało się, że byli nimi m.in. dwaj koledzy z klasy nastolatki, gwiazdy szkolnej drużyny footballu amerykańskiego.
  Jeśli 15.letnich chłopaczków nazywa się "gwiazdami", trudno się dziwić, że im palma odbija.

 •  

  Patrzę, że nie tylko nasze prawo poj??@ne, im rok, a gościowi, który ich wykrył dyszkę...

 •  

  Bestie czy nie bestie, ważne że Anonymous wzieło się za temat, znależli ich i zniszczyli im życie...

 •  

  Jedno co mnie najbardziej szokuje to zachowanie innych uczniów ze szkoły, zamiast jakoś wesprzeć psychicznie to wyzywanie od zdzir i gnębienie. Zero empatii.

  •  

   @Lukas77986: wiem że nie można wszystkiego usprawiedliwiać niskim wiekiem rówieśników, ale w tym wieku to naprawdę ma się w głowie siano. Później niektórzy z tego wychodzą, a niektórzy nie.

  •  

   @Lukas77986: pewnie na tym filmiku wyglądała jak typowa naj@!%na imprezowiczka, dająca dupy komu popadnie (w końcu w tekście masz, że była odurzona). Pewnie wszyscy w koło uznali, że po prostu chce oskarżeniem ugrać jakąś kasę, a umorzenie sprawy tylko ich w tym upewniło.

  •  

   @duffman: pewnie ... to rośnie zj@?!ne pokolenie

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @Lukas77986: to jest mechanizm obronny tych uczniów - co oczywiście nie umniejsza ich winy i tego jak byli wobec niej okrutni. Łatwiej jest z ofiary zrobić winnego bo wtedy nie musimy przyznać, że w naszym najbliższym środowisku są ludzie zdolni do takiego zła. Świadomość, że ludzie popularni, odnoszący sukcesy powszechnie lubiani i prezentowani jako pewien autorytet czy wzór dla lokalnej społeczności są niemoralnymi potworami zdolnymi do tak złych rzeczy rozbiłoby tą społeczność i cały jej system wartości. Nie wierzę, że wszyscy którzy ją wyzywali i wytykali palcami byli osobami dyssocjalnymi - to raczej wtórna reakcja instynktu samozachowawczego - identyfikacja z agresorem, który w dodatku jest narcystyczną gwiazdą futbolu, osobą którą warto znać.

   W takich sprawach zawsze zastanawia mnie samopoczucie rodziców tych monstrów - rozumiem chęć obrony dziecka, ale z drugiej strony zastanawiam się dlaczego ich rodzice dopuszczają do tego, ażeby ich pociechy jeszcze w internecie gnębiły tą dziewczynę. Może to jakiś rodzaj projekcji, że całą winę zrzucają na prowokującą seksualnie ofiarę bo w głowie im się nie mieści, że ich dziecko jest zdolne do czegoś takiego. Prawdopodobnie tak jest - gorsze od świadomości, że dziecko nie żyję, jest świadomość, że dziecko stało się potworem, a stres zwiększa nadzieja, że być może kiedyś się zmieni. Co ciekawe w nielubianych na wykopie harlemowych rodzinach, gdzie często młodociani bardzo wcześnie zaczynają popełniać poważne przestępstwa rodzice w przypadku złapania takiego w większości przypadków każą się swoim dzieciom przyznawać i brać odpowiedzialność za to co zrobiły.

 •  

  Rok za gwałt? Mam nadzieję, że komuś się "0" nie wcisnęło, bo taki wyrok to śmiech na sali.

  •  

   @willard: Mam nadzieję, że ktoś źle przetłumaczył "death penalty"

  •  

   @willard: albo dwa zera. To są stany.

  •  

   @willard: Bo to był taki typowy gwałt, który gwałtem okazał się dopiero, kiedy wszyscy się dowiedzieli, że panna dała dupy po pijaku całej drużynie futbolu. Nie było też żadnego filmu, a gości nie wykryli hakerzy. Poza tym cała reszta się zgadza.
   Za prawdziwy gwałt w Stanach dostaje się w okolicach 20-35 lat.

  •  

   @willard: dostali minimalne wyroki czyli jeden rok, a drugi gratis dostał rok za rozprzestrzenianie zdjęć o treści pedofilskiej.

  •  

   @Tleilaxianin: jak coś to daj jakieś konkrety i napisz w ogóle, o którą sprawę chodzi, bo ogólnie artykuł jest cały pomieszany i mówi o dwóch różnych sprawach. Teraz coś kojarzę, że była jakaś kontrowersyjna sytuacja, w której dziewczyna nie była całkiem nieprzytomna i część osób jest zdania, że wiedziała co robi. To chyba jednak nie dotyczy tej sytuacji, o której będzie film (bo tam nawet ci kumple gwałcicieli żartowali na nagraniu, które jest w powiązanych, że w ogóle nie reagowała i była bardziej zezgonowana niż JFK...), tylko chodzi o historię tej Rehtaeh Parsons (której tragedia wydarzyła się w Kanadzie) albo całkiem inną dziewczynę...

 •  

  po co robić o tym film?

 •  

  Uważam, że niezależnie od wieku sprawców ich wizerunki powinno się upublicznić, gdyż dopuszczając się tak zwierzęcego czynu, sami pozbawiają się praw obywatelskich.

  Tępić, tępić, jeszcze raz tępić takie bestialstwo, z całą surowością. Po kilku latach, gwałcicielom flaczałyby wacki na samą myśl o ewentualnych konsekwencjach.

 •  

  no dobrze ktos musi zapytac:

  pokaż spoiler macie ten film?

 •  

  spoko miniatura

 •  

  Miniaturka bardzo pasuje.

 •  

  zwierzeta nalezy sterylizowac

 •  

  Cieszę się, że są tacy hakerzy. Jak widać, to nie tylko ludzie działający w złej wierze. Natomiast tych gnoi powinno się powiesić w samo południe z transmisją LIVE na cały świat. Banda skurw^^^^$#&*h szmaciarzy, których rodzice też zasłużyli na taki los, jak mama tej dziewczyny, w zamian za tuszowanie sprawy.

 •  

  to ludzie czy zwierzęta? A może po prostu bestie!!!

 •  

  Ja j@#!# coś mi się robi jak czytam o takich pop$!##!?ach. Śliczna dziewczyna bardzo jej szkoda :/ Sk#%%ysyny nie mają gwałty codziennie w pace

 •  

  Jak to jest, że nikt nie zwrócił uwagi na przesyłanie zdjęć gwałtu czy rozmowy na ten temat na Facebooku, ale jak ktoś w Google wyszuka w tym samym czasie info o plecaku i szybkowarze, to niech się spodziewa nalotu policji?
  Tak się pytam :D

  Ps. Chodzi o to

 •  

  W tym miejscu przypomina mi się lewackie pier****nie: "Ważna jest nieuchronność kary, a nie wysokość. Więźniowie powinni być resocjalizowani, być wrócić na łono społeczeństwa." A moim zdaniem takie śmiecie powinni zostać wykastrowani, a później publicznie powieszeni, ku przestrodze wszystkim degeneratom.

 •  

  Ja też nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Skoro zamieścili ten film w internecie, to gdzie on jest? Nikt go nie ma. #ktokolwiekwidzialktokolwiekwie

 •  

  Bedac rodzicem co stracil takie dziecko i mu juz nic go nie zwroci. Takbym polamal tych gowniarzy, ze gwiazdami juz by nie byli. Jak panstwo nie jest w stanie wymierzyc sprawiedliwosci to zrobilbym to sam.

 •  

  Lostutter z Anonymous został oskarżony przez FBI o kradzież tożsamości
  rozumiem że FBI oskarżyła jakiś nick z netu?

 •  

  Jak to śpiewa Serj Tankian:

  Czy wy wszyscy nie wiecie?
  Czy wy wszyscy nie przywiązujecie wagi?
  Czy wy wszyscy nie widzicie jak to jest nieuczciwe?
  Czy my wszyscy jesteśmy ślepi? Czy my nie widzimy?
  Czy nie naginamy się do nieszczęścia?


  Oczywiście, że wszyscy wiemy
  Oczywiście, że wszyscy przywiązujemy wagę
  Oczywiście, wszyscy widzimy jak to jest nieuczciwe
  My nie jesteśmy ślepi. Tak, widzimy.


  Skoda, że nic z tym nie robimy...

  Nie sądziłem, że można się tak W@#$%^Ć przeglądając wykop... Człowiek, to takie Z@#$%^E zwierze...

Dodany przez:

avatar WrozbitaFabian dołączył
718 wykopali 18 zakopali 61 tys. wyświetleń