Wrocław - tu można łamać prawo.

Parkowanie na chodnikach i drogach dla rowerów to dla jednych drobiazg, dla innych istotny problem. Jednak nie ulega wątpliwości, że tu chodzi o to, jak "stróże prawa" traktują swoje obowiązki. Dziś olewają parkingowych łosi, jutro odpuszczą złodziejom, którzy okradli Twój dom albo karkom, którzy Cię skatowali bo masz dredy. W powiązanych oryginał.

Powiązane (2)

  pokaż (1) 
  • Reklamy Google

  • exoz +2  

    Też mi problem : zdjęcie z widocznym numerem rejestracyjnym+kilka słów komentarza (dzień, godzina, okoliczności), wysłane do komendy miejskiej+komendy wojewódzkiej+urzędu marszałkowskiego (oczywiście w treści maila należy poinformować, jakie inne urzędy to dostały, aby uniknąć sytuacji, w której ręka rękę myje). Policja w takiej sytuacji MUSI wystawić mandat.

    Sam jeżdżę rowerem po Wrocławiu i swego czasu przyklejałem na wzór PWr naklejki kierowcom na szybie na wysokości oczu kierowcy z napisem "Parkuję jak burak".

    pokaż komentarz
    exoz
  • yourij 0  

    z tego co w art. napisane to koleś od lat walczy w ten sposób z wiatrakami - policja i sm mają swoją pracę w dupie ;/

    pokaż komentarz
    yourij
  • quarca +1  

    Pamiętacie to jeszcze? ;)
    http://www.wykop.pl/link/135412/1-5-metra-tolerancji-co-sie-stanie-z-twoim-autem-gdy-zajmiesz-za-duzo-chodnika

    pokaż komentarz
    quarca
  • yourij +2  

    btw. kolejny "nudny" temat, który nie zostanie wykopany - lepsze są szczeniackie zapawy w rysowanie e-kredkami po jakiejś kulce - pseudopatriotyzm antylokalny

    pokaż komentarz
    yourij
  • blas 0  

    niestety bolesna prawda

    pokaż komentarz
    blas
  • gyow +1  

    Jak znam Polske, to dojdzie do kolejnego absurdu i wladze miasta beda musialy wynajmowac prywatna firme w celu utrzymywania porzadku na sciezkach rowerowych. A sluzby w tym celu powolane dalej beda wlepiac mandaty za czerwone swiatlo i jazde po pijaku... na rowerze.

    Szczerze powiedziawszy to powinna pojsc jakas ogromna akcja w calym kraju by napietonwoac urzednikow. Kasa poszla na sciezki a tu mamy dzikie parkingi.

    pokaż komentarz
    gyow
  • DannyIG -1  

    To w sumie dobrze. Karkom, ktorzy skatowaliby kogos za to, ze jest gejem tez by odpuscili. A wiadomo, ze gejom sie nalezy.

    pokaż komentarz
    DannyIG
  • jono 0  

    Śmieszny jesteś, wyraźnie na znaku na Mickiewicza jest napisane, że ścieżki rowerowej nie ma tam w Weekend. I tyle. Jest parking. Ścieżka rowerowa jest po drugiej stronie ulicy wzdłuż torów tramwajowych.

    pokaż komentarz
    jono
  • kytutr 0  

    To poka foty na dowód. Ja mam swoje: http://kytutr.ijon.info/parkingowy/wp-content/uploads/2009/08/IMGP2864.jpg

    pokaż komentarz
    kytutr
  • Rimer -4  

    Ciekawe rzeczy się dzieją koło hali stulecia jest jest pokaz specjalny fontanny :)
    Z powodu braku wystarczającej liczby miejsc parkingowych ludzie zatrzymują się wszędzie gdzie się da :)

    pokaż komentarz
    Rimer
  • batat 0  

    "Bo tu jest Polska i tu się..." parkuje byle bliżej do celu ;P

    pokaż komentarz
    batat
  • otello 0  

    odwrotna sytuacja jest natomiast pod polibudą, tam blokują i wlepiają mandaty na potęgę. Zastanawia mnie dlaczego taka różnica w postępowaniu

    pokaż komentarz
    otello
  • yaro 0  

    Może syn komendanta SM nie ma gdzie bryki zaparkować?

    pokaż komentarz
    yaro
  • Rimer 0  

    Ciekawe rzeczy się dzieją koło hali stulecia jest jest pokaz specjalny fontanny :)
    Z powodu braku wystarczającej liczby miejsc parkingowych ludzie zatrzymują się wszędzie gdzie się da :)

    pokaż komentarz
    Rimer
  • bowdown 0  

    szkoda, że rejestracje są mało widoczne, takich kierowców trzeba piętnować

    pokaż komentarz
    bowdown
  • kytutr +2  

    Mówisz i masz: http://kytutr.ijon.info/parkingowy/wp-content/uploads/2009/08/IMGP2861.jpg

    pokaż komentarz
    kytutr
pokaż 

Wykopali i zakopali (23 / 6)