•  

  pokaż komentarz

  Najpierw ten niby wywiad z tirówką, teraz to. Naprawdę ktoś wierzy, że to nie jest fikcja?

  •  

   pokaż komentarz

   Problem poruszony w artykule jest/może być jak najbardziej prawdziwy, lecz sam artykuł to wyssane z dupy opowiadanie niespełnionego dziennikarzyny. 15latek z patologicznego środowiska posługujący się takim językiem i umiejący budować zdania wielokrotnie złożone... jaaaaaasne.

  •  

   pokaż komentarz

   Słyszałeś kiedyś o parafrazie, dziennikarze często redagują takie wywiady zmieniając formę ale, przynajmniej tak nakazuje etyka, pozostawiając identyczną treść.

  •  

   pokaż komentarz

   Zaznaczam, że nie wątpię, że coś takiego istnienie. Cały jednak artykuł to bujda. Żaden dziennikarz nie miałby możliwości przeprowadzenia tych wywiadów. Tylko idiota może wierzyć, że grupy przestępcze, które trzymają łapę na tym całym interesie by do tego dopuściły. O parafrazie też nie ma w tym miejscu mowy.

  •  

   pokaż komentarz

   bo? Widziałem reportaże kręcone w wielu nieporównywalnie niebezpieczniejszych miejscach.

  •  

   pokaż komentarz

   Tu nie chodzi o kwestie bezpieczeństwa. To nie dziennikarz by ryzykował, tylko gang. Taki lolo nie gadałby z żadnym dziennikarzem. Trochę wyobraźni.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc: a czytales ten artykul chociaz? Placa gruba kase policjantom, zeby nic nikomu nie mowili, a tu nagle sami ochoczo o wszystkim opowiadaja nieziemsko bohaterskiemu dziennikarzowi? No niezle to wymysliles.

  •  

   pokaż komentarz

   Pseudo- policjantom płacą, żeby nie robili im nalotów. To co się tam dzieje to policja ma najwyraźniej gdzieś, byle tam tylko morderstw nie było bo to oznacza dochodzenie. Nie wiadomo za kogo podał się dziennikarz i jakich używał sztuczek. No w sumie wolę by była to tylko fikcja, ciężko mi wyobrazić sobie takie potwory udające policjantów i tolerujące to sąsiedztwo...

  •  

   pokaż komentarz

   co do tirówki- widział ktoś kiedy TIR-a na uboczu, aby kierowca rzekomo mógł skorzystać z usług tirówki?

  •  

   pokaż komentarz

   tira nie widziałem ale tirówek mnóstwo przy drodze.

  •  

   pokaż komentarz

   najgorsze jest właśnie to, że jak słyszy się o sprzedawaniu się 14 letnich dziewczyn, to wszyscy potwierdzają, że to się rzeczywiście dzieje, a jak słyszymy o 14 letnich chłopcach to nikt w to nie wierzy, a prawdą jest że działo się to 100 lat temu, dzieje się teraz i będzie działo nadal

  •  

   pokaż komentarz

   Zakazany owoc dumnie krąży mi nad głową
   Zakazany owoc marzeń ciemnych tabu
   Zakazany owoc znowu szansa przeszła obok
   Choć już czułem ten smak!
   ...
   Zakazany owoc śmieje się nad moją głową
   Puki żyje sobie, żyje słodkie tabu.
   Zakazany owoc dobrze że go masz nad głową
   Zerwiesz go, posmutnieje świat.

   Takich piosenek uczyłem się w podstawówce... chyba jakieś głupoty...

  •  

   pokaż komentarz

   Do czego to ma być aluzja?

  •  

   pokaż komentarz

   Że to bujda na resorach to raczej pewne. "Wielu ludzi" nie rozmawia z "wieloma ludźmi" dla zasady. Sztuka perswazji nie wchodzi w grę, bo do niej po prostu nie dojdzie.
   Czy takie rzeczy się dzieją? To raczej pewne. Zawsze się działy i dziać się będą pewnie do końca dni.
   Postawie pytanie. Czy dziennikarz,młody, biedny student z wyobraźnią, może kłamać nawet w dobrym celu, do tych marnych paru groszy/rozgłosu wobec siebie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Wiwiana

   Oj nie raz. Widać mało podróżujesz na trasach.

  •  

   pokaż komentarz

   Pics or it didn't happen.

  •  

   pokaż komentarz

   możliwe, że dziennikarz się o tym dowiedział z pośrednich źródeł, a opisał zjawisko posługując się fikcyjnymi postaciami. ;]

 •  

  pokaż komentarz

  Tytuł słaby, ale artykuł bardzo interesujący, wręcz porażający.

  •  

   pokaż komentarz

   Mnie wydaje się trochę naciągany. Zwłaszcza jeśli chodzi o alfonsa. Kto normalny udzieliłby takiego wywiadu? Bardziej wiarygodne byłoby gdyby to jakiś "Mały" dał wywiad w całości opisujący ten biznes. Poza tym z tą korupcją w Policji... Też jakoś mało wiarygodne... Nie w takim mieście i nie taką skalę.

  •  

   pokaż komentarz

   w dokumencie "Very Young Girls", część materiału to nagrania "home video" dwóch alfonsów opowiadających o swojej pracy - metodach i codziennym życiu na ulicy, także rozmowa z dziennikarzem nie wydaje mi się czymś niemożliwym. Pamiętaj że często nie mają z kim o tym rozmawiać poza swoim środowiskiem, wtedy taki wywiad pełni rolę konfesjonału

  •  

   pokaż komentarz

   Artykuł jest w porządku - nie widzę tu nic naciąganego. Bo kogo taki alfons miałby się bać? Lokalna policja ma zapłacone i nic ich to nie obchodzi, a porządny dziennikarz dochowuje tajemnicy. Zresztą nawet jakby go zatrzymali to i tak zarówno on jak i klienci oraz "mali" wyprą się wszystkiego i pójdą w zaparte. Smutne to wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   kurcze, czy tylko mnie denerwuje pisanie 'sex', zamiast 'seks'? o co biega, przez 'x' wygląda bardziej światowo? i to w prasie, w tytule artykułu.

  •  

   pokaż komentarz

   Jin - to nie Ameryka, że wszyscy się boją złego policjanta. Zaszedłby taki dzielnicowy do alfonsa, co ten alfons by mu powiedział? Sp!#!#!!aj psie. I co policjant miałby zrobić? Zapytać małego co on tu robi? Mały by odpowiedział - gówno cię to obchodzi psie! To może klienta?
   Z tą korupcją to kłamstwo jak nic. Policja po prostu się nie zajmuje takimi rzeczami - zwykli policjanci się boją zapuszczać w takie rejony, oficerowie mają ciepłe biura i wolą zamiatać pod dywan. Mieszkańcy kamienicy się nie skarżą i wszyscy zadowoleni.

 •  

  pokaż komentarz

  lepszy temat brzmiałby
  "młode męskie k$!%y"

  •  

   pokaż komentarz

   Zagubione dzieci obdarte z godności ludzkiej, poniżone, ze zdeformowaną osobowością, bezdusznie wykorzystywane przez bezwzględnych wyzyskiwaczy...

  •  

   pokaż komentarz

   A ja się zgadzam z PabloX. Sypiecie go minusami a jakby to był tekst o kobietach to co drugi napisze że k$$%a , dupodajka itd.

   Zwykłe typowo męskie podejście. Było już o tym. Chłopak zalicza 3laski na imprezie - kozak. Dziewczyna spała z 3 na jednej imprezce -dziwka.

   Zreflektujcie się. Nie byłem nigdy w takiej sytuacji , ale wydaje mi się że nawet wielka bieda by mnie nie zmusiła do tego. Raz lepiej raz gorzej. Jak byłem młodszy to czasem rodzice nie mieli kasy, żebym doładował konto w tel, a dupy nie dawałem bo moja godność jest o wiele bardziej wartościowa niż te kilkaset minut gadania przez telefon.

  •  

   pokaż komentarz

   Konto w telefonie powiadasz? Jeden z nich sam Ci odpowiada: "Te wszystkie k… z sądu i innych takich gówno wiedzą o życiu. Wiedzą, co to jest nie mieć gdzie się podziać, być głodnym, dostać wp$%!#$!? Gówno wiedzą!"...

  •  

   pokaż komentarz

   I tak sobie można dalej usprawiedliwiać swoje sumienie... Że inni mają lepiej. O popatrz! Kupel kupił nowe auto, jestem biedny, bo na nowy mnie nie stać. On gówno wie o takim życiu bo jest bogaty...! Mam zacząć dawać dupy lub kraść? :)

  •  

   pokaż komentarz

   Ja również potępiam takie zachowanie, ale zachowanie a nie człowieka. Nie wiesz co taki dzieciak widział, przez co przeszedł, w jakiej znalazł się sytuacji, nie wiesz co dzieje się w jego głowie, jak bardzo musi mieć zniekształcony obraz świata czy tego kim sam jest... Niekoniecznie wychowywał się w dobrym domu, jak czytamy w artykule to któryś z nich opowiada, że jego matka sprzedaje własne ciało, to kto takiemu dzieciakowi miał wpoić wartości, skąd miał brać przykład? Odtwarza to co widzi naokoło, taka jest cecha uczenia się- zachodzi podświadomie... Czy oni to robią dla pieniędzy, aut, lansu? 50 zł, ewentualnie jakaś bułka i won za drzwi...

  •  

   pokaż komentarz

   1plastyc tutaj właśnie pojęcie grzechu, o którym wcześniej wspomniałeś traci sens. Wiele osób popełnia straszne czyny, bo mają tak skrzywioną osobowość nie z własnej winy. Nie ma tu sprawiedliwości skoro osoba, która urodziła się w kochającej rodzinie i w dostatku, będzie tak samo oceniana za swoje winy, jak nastoletni złodziej, który wychował się w jakiejś melinie. To nie od niego zależało jak został ukształtowany. Nie mówię tutaj o sprawiedliości "na ziemii", bo kary powinny odstraszać od zbrodni.

   Z resztą co ja się tutaj produkuje, na pewno jest na to jakiś "paragraf" albo mądre "teologiczne" wyjaśnienie dotyczące zła, które nie jest winą Boga. Przypomina to łatanie na siłę teorii, która wcale nei trzyma się kupy.

  •  

   pokaż komentarz

   To mogą być tylko okoliczności łagodzące, ostateczny osąd nie należy do nas. Pamiętaj- "Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie" [Łk 6, 38]. Często zdarza się, że ludzie rodzą się w nędzy a mimo wszystko jakoś z tego wychodzą. Według Twojej definicji to w więzieniach siedzą sami niewinni ludzie...

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc

   Retoryka w istocie wyjęta spod unormalizowania społecznego. Właśnie.. unormalizowania - czy aby napewno?

   Wedle Twojego mentalnego podejścia jest to zaiste forma grzechu, lecz już z mojej perspektywy nie jest to w ogóle niemoralne, gdy człowiek wyraźnie wypowiada się w owym tekście,że nie wyobraża sobie tak łatwej "kasy".
   Co nam to może powiedzieć? Może powiedzieć nam to, iż dając mu wybór pomiędzy pracą na taśmie, bądź innej fizycznej fuchy, a konfrontując z pierwotną pracą, którą ma ówcześnie to wyraźny akcent jest na wybór kolokwialnie rzecz ujmując "DANIA DUPY".

   Także nie będzie mylnie stwierdzić, że on tego nie robi z przymusu mając do wyboru inną, tudzież prace fizyczną, a takową może dostać na 100% w konfrontacji z ówczesną nabytą.

   Wydźwięk jednego z chłopców jest jednakowoż jednoznaczny.

   Innymi słowy - Jemu to nie przeszkadza i nie zapatruje się w naturę estetyki z poziomu jaką Ty go postrzegasz.

   Ten chłopak traktuje to jako prace jak każdą inną...BA! traktuje ją jak prace lżejszą, którą nie zamieniłby na inną(wnioskuje to z cytatu artykułu).

   Oczywiście mając na myśli prace lżejszą i o większych zarobkach to spektrum postrzegania będzie jaskrawiła zgoła inna, ale na dzień dzisiejszy chłopak nie ma na tyle intelektu i umiejętności,aby mógł wykorzystać(bo nie mógł w jakiś sposób ich nabyć).

   Tak jak pracownicy na taśmie nie wyobrażają sobie odsprzedawania ciała,tak ten chłopiec nie wyobraża sobie pracy na taśmie(porównując potencjalne kwalifikacje oby istot).

   Bynajmniej, ale dla mnie w ogóle nie jest to zdrożne, bo nawet powiedziałbym więcej - praca jak każda inna, analogiczna do prostytucji dziewczyn,bo jak wiadomo w niektórych krajach prostytucja(dziewczyn, nie wiem czy podlega to również płci męskiej) jest "opodatkowana".

   Jeżeli zaś jest legalna i niektórzy robią to z własnej nieprzymuszonej woli mając powody tak trywialne jak np:. "wygoda", czy idąc za tym "duży przypływ pieniędzy" to nie widzę w tym zdrożności, ale prace taką samą jaką masz i Ty.

   Abstrah!#ąc od polemiki istoty rzeczy dla Ciebie ważnej jaką jest "forma" owej pracy, to muszę przypomnieć, że wielu ludzi nienawidzę swojej pracy i wcale nie przypomina formy prostytucji.
   Wielu ludzi nie ma wyjścia i pracuje w ten sposób fizycznie(nie przypomina formy prostytucji).

   Także retoryka, którą się również posługujesz mówiąc o braku wyboru/możliwości jest już błędna z założenia,dlatego punktem zapalnym dla Ciebie jest "FORMA" nie ważne, czy on to lubi, czy też nie(przypomnę,że przy tym nie krzywdzi nikogo i jak widać samego siebie również nie,bo jest zadowolony z takiej formy zarobku)

   - To, że nie podoba Ci się kolor niebieski w innych dłoniach, nie znaczy,że mają wybrać kolor zielony, który Tobie się podoba.

   - Nie każdy postrzega świat przez pryzmat Twojego światopoglądu. Każdy człowiek to indywidualny byt.

 •  

  pokaż komentarz

  osoby korzystajace z ich uslug powinny się leczyć

 •  

  pokaż komentarz

  mieszkałem na Chwaliszewie, ale sie wyprowadziłem - miejsce mnie przygnębiało. Faktycznie, tam jest zbiorowisko biednych ludzi, bez pracy, alkoholików i cholera wie jeszcze kogo. teraz czytam jeszcze to ...
  A parkując samochod na Chwaliszewie prawie zawsze podlatywał jakis dzieciak czy menel z ofertą pilnowania samochodu. teraz powstaje tam duzy, nowy budynek mieszkalny wiec artykuł może byc ustawiony zeby zainteresowac bardziej policje zeby nie było problemow ze sprzedazą mieszkań. teraz kazdy przy zdrowych zmysłach nie kupi tam mieszkania. ciekawe kto da więcej ...

 •  

  pokaż komentarz

  A zauważyliście reklamę City handlowy na prawo?
  "Dobre chwile ---> lepsze chwile razem" - "pożyczka gotówkowa na Twoje wydatki" i zdjęcie gościa z chłopcem - teoretycznie ojca z dzieckiem ;p

 •  

  pokaż komentarz

  Rozwiązać ten problem? Ale jak, skoro przeważnie głównymi "usługobiorcami" są księża, policjanci, adwokaci... tak zwana śmietanka...

 •  

  pokaż komentarz

  Coś jak w "Dzieciach z Dworca ZOO" - wszystkich bardziej szokowała prostytucja Detlefa niż Christiane. Prostytuujący się chłopcy z jakiegoś powodu budzą więcej emocji niż dziewczynki. Patriarchat?
  Szkoda dzieciaków. Obu płci. Czyż nie ma różnych organizacji, które mogłyby spróbować zająć się problemem? Jakichś NGO, Caritasów, szkół i proboszczów... Chyba, że proboszcz sam jest klientem...

  •  

   pokaż komentarz

   Z tego co pamiętam, to Detlefa wytrzymał dłużej od Christiane.
   Dziwnie to zabrzmi, ale mnie też bardziej rusza prostytucja chłopaków niż dziewczyn...
   Przecież klienci chłopaków to maksymalnie pokręceni ludzie, którzy w przeszłości też coś takiego mogli przejść.

  •  

   pokaż komentarz

   rusza was to,bo są chłopcami i łatwiej jest wam postawić się w ich sytuacji.(tu chyba więcej facetów siedzi). Prostytuujących się dziewczyn jest znacznie więcej, są często zmuszane do nierządu, a ich wybór został podyktowany m in wcześniejszym wykorzystywaniem. Ale do tego już się przyzwyczailiśmy. W końcu ich klienci są 'normalni'...

 •  

  pokaż komentarz

  Galerianki, klubowianki a teraz jeszcze młode męskie prostytutki, albo nasza młodzież jest chora albo dziennikarze chcą zaszokować rodziców.

 •  

  pokaż komentarz

  Wstrząsające, natomiast takie coś istnieje od dłuższego czasu. Prawda jest taka, że jest to "praca" fatalna, ale zarabiają na tym, i nie muszą kraść, ani napadać ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Prawda jest taka że jest to grzech, marnują sobie życie, deformują własną osobowość, zarażają się śmiertelnymi chorobami i je roznoszą. No i wchodzą w dorosłe życie całkowicie do niego nieprzygotowani.

  •  

   pokaż komentarz

   nie muszą kraść, ani napadać ludzi.No tak ale za to muszą dawać dupy

  •  

   pokaż komentarz

   1plastyc, jaki kurka wodna "grzech"?
   ROTFL

  •  

   pokaż komentarz

   @cichy_obserwator, lepiej o nic nie pytaj, z fanatykami nie wygrasz, zaleją cię makaronem bezsensownych argumentów, tak abyś stracił błyskawicznie orientację w terenie i nie mógł się bronić. Pozostaje jedynie powiedzieć "Idze, idze, bajoku", machnąć ręką i olać. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Lepiej wierzyć w to co w danej chwili wydaje się wygodniejsze do wierzenia, prawda? Tylko że ten punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia...

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc, szanowny zaangażowany wyznawco, trudno ci ocenić w co ja wierzę, szczególnie po mojej krótkiej, powyższej wypowiedzi, dlatego prosiłbym o powstrzymanie się z takimi uwagami. :)

  •  

   pokaż komentarz

   Taka jest niezmienna natura rzeczy, wierzymy w to w co jest nam wygodniej wierzyć, potwierdza to wiele badań, dlatego Biblia nie mówi o intelekcie tylko o sercu.

  •  

   pokaż komentarz

   dziwne, ja też nie muszę kraść ani napadać.. i dupy też nie muszę dawać.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak trzymaj ;) No ale co w związku z tym?

  •  

   pokaż komentarz

   Według wierzeń katolickich to co wyrabiają tamte chłopaki to grzech. 1plastyc jako osoba wierząca słusznie zwróciła na to uwagę, was jako osoby wierzące w co innego/nie wierzące powinno to w gruncie rzeczy gówno obchodzić, no aleee...
   @Quinn, jesteś cwany, ironizujesz, obrażasz czyjąś wiarę bo wiesz, że stoi za tobą tabun podążających za stadem owieczek, które nie ważne jaką pozbawioną sensu głupotę sklecisz i tak zasypią Cię plusami jeśli wypowiesz się krytycznie o kościele.
   "Fanatycy" zasypią Was "bezsensownymi argumentami"? A Twoje jakie mają sens? O przepraszam, ty nawet nie spróbowałeś dyskusji, nawet nie użyłeś żadnego argumentu. Naprawdę mam zaj#$iście ciężki orzech do zgryzienia próbując dociec kto z was ma coś sensownego do powiedzenia, a kto po prostu sobie stuka w klawiaturę, najwyraźniej z nudów i dla poklasku...
   @1plastyc, zwyczajnie nie wierzę w istnienie zdefiniowanego pojęcia grzechu, więc nie mamy za bardzo o czym rozmawiać, ale tak trzymaj. Jeśli bym wyznawał jakąkolwiek religię, na pewno bym się jej trzymał. Trzeba bronić tego w co się wierzy.

  •  

   pokaż komentarz

   Może to nie temat na kłótnie o Boga, ale troche mnie to wkurza więc się włącze :p
   Jestem ateistą, ale nie dlatego żeby wyzywać tych co wierzą. Dla mnie sam zakład Pascala jest bezsensu (właściwie wiekszość katolików przez niego wierzy w Boga).
   Załóżmy że Bóg istnieje. Skoro sie nie ukazuje nic do nas nie mówi, to nie szuka poklasku. Wg. jeżeli istnieje to nie ważne czy w niego wierzysz czy nie.. czy sie spowiadacz czy chodzisz do kościoła. Ważne żeby mieć jakąś słuszną mornalnść.. tzn. "być dobrym". Bo np. z filmów (głupi przykład ale jest) tacy mafiozi.. głęboko wierzący... każdemu pogrzebik honorowy odprawią.. ale czy im sie należy "niebo"? raczej nie...
   Ja nie wierze w Boga i coś czuje ze jak zginę to mnie robaki zjedzą. Jednak jeśli się mylę i On istnieje to nie martwię sie o to gdzie trafię, bo postępuje moralnie (tak przynajmniej uważam) i powinienem pójść do tego raju ;p (choć młody jestem to jecze nie wiem co zrobie) :)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wiem po co to napisałeś, ale jak napisałeś to bo naprawdę interesuje Cię PRAWDA to tutaj masz odpowiedź:
   Jedna z podstawowych prawd wiary: ŁASKA BOŻE JEST DO ZBAWIENIA KONIECZNIE POTRZEBNA.
   http://www.wykop.pl/link/168631/w-szczere-oczy-o-mediach-erotyce-masturbacji-zaklamaniu-ewangelii-i-sercu
   http://www.wykop.pl/link/125518/slowa-zmieniajace-zycie

   http://choinski.pl/zatoka/
   2008.08.24

   "Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą" [Mt 7, 7-8]

  •  

   pokaż komentarz

   @KOCHAM_WAS, jeśli nie uznasz miłości boga to nie ma bata - jak będziesz całe życie dobry, milutki i przytulaśny to i tak pójdziesz do piekła ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart

   że stoi za tobą tabun podążających za stadem owieczek, które nie ważne jaką pozbawioną sensu głupotę sklecisz i tak zasypią Cię plusami jeśli wypowiesz się krytycznie o kościele

   Myślisz, że to dobry moment, skoro mam tabun podążających za sobą, aby ogłosić się prorokiem i założyć własny kościół, nawołujący, że wszyscy jesteśmy potomkami gwiezdnych parzydełkowców? ;)

   A na poważnie: Odrobinę za dużo dobudowałaś ideologii do mojej wypowiedzi. Ludzie, którzy w 90% swoich wypowiedzi na forum publicznym zaznaczają rolę Boga, istotę grzechu, nie wspominając już o predestynacji i innych prawdach absolutnie objawionych, są dla mnie fanatycznie nastawieni. Czy w jakiejkolwiek wypowiedzi przedstawiłem swoje poglądy wyznaniowe? Obawiam się, że nie. Nie widzę też sensu w wytaczaniu argumentów, by znów usłyszeć o tym jak bardzo zagubioną jestem duszą, błądzę i grzeszę i generalnie piekło to już mi jest przeznaczone za sam fakt wolnej woli. :) Moja wypowiedź była tylko i wyłącznie reakcją na umieszczenie słowa "grzech" w wypowiedzi @1plastyc.

   jesteś cwany, ironizujesz
   Dzięki tobie wiem, że moje starania nie idą na marne, dzięki. ;)
   Pozdrawiam.

 •  

  pokaż komentarz

  Przekoloryzowane, wyolbrzymione, ogólnie taka fikcja literacka, żeby tanim kosztem wzbudzić sensację. Dziwię się że coś takiego trafia na główną.

  •  

   pokaż komentarz

   fikcja literacka? A myślisz, że jak świat wygląda?

  •  

   pokaż komentarz

   kolego... po prostu jest życie - jak moje, twoje i zapewne większości wykopowiczów..i "życie" takich ludzi jak oni. być może wywiad jest przerysowany, nie mniej jednak świat ma różne oblicza i dziękuj za to,że znasz tylko to milsze.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli prawdy o życiu chcecie szukać na wykopie, albo w jakiejś podrzędnej gazecie to gratuluję. :) Potem powstają stereotypy że wszystkie gimnazjalistki oddają się za doładowanie do telefonu, a chłopcy to męski prostytutki.

  •  

   pokaż komentarz

   owszem, ale dla mnie stereotypy są dla ludzi którzy czytają tylko nagłówki.. najlepszy przykład artykułów na onecie i wp niedawno :) ale jesli się wczytasz mocniej i to wychwycisz co jest prawdą a co dziennikarskim zapędzeniem się w temat. btw, cały wykop powstaje dzięki ludziom którzy szukają..i nie poprzestają na "index.html" if u know what i mean:)

 •  

  pokaż komentarz

  Są zboczeni klienci z kasą. Nic z tym się nie da zrobić.

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie takie zjawisko gdzieś tam sobie funkcjonuje.
  Ale autor tego tekstu albo nigdy nie trafił na najmniejszy ślad tego biznesu i wszystko sobie zmyślił, albo zebrane materiały ubrał w tragicznie wręcz sztucznie brzmiące słowa.

 •  

  pokaż komentarz

  Sciema bajera?

  Skoro autor tekstu potrafi znalezc takie miejsca, policja nie potrafi?

  Ah, tak, oczywiscie jest skorumpowana.

  Chory kraj.

 •  

  pokaż komentarz

  Trzeba trzymać standardy unijne

 •  

  pokaż komentarz

  Ja i moj lolo poza kontrola.

 •  

  pokaż komentarz

  czego chcecie Unia to popiera...
  -po pierwsze popiera pederastów jako takich
  -po drugie oni realizują unijna inicjatywę samozatrudnienia i inwestowania w kapitał ludzki
  ...więc to robią...

 •  

  pokaż komentarz

  Wstrząsający film o tego typu tematyce:

  http://www.filmweb.pl/f10597/Zaginiony+syn,1999/opisy

  P.S.
  ( nie mogłem doczytać do końca)

 •  

  pokaż komentarz

  "– Z tego świata mało kto się wyrywa. Tu wszystko jest lepkie, śmierdzące i zabójcze jak bagno. Wejdziesz raz, a cię wciągnie. Jednych szybciej, drugich powoli. Koniec końców i tak każdy się udławi, ale na pewno nie własnym sumieniem – ucina."

  Niezwykle piękny i bogaty język, jak na młodocianą męską dziwkę... Cóż za malownicze porównania i metafory! Śmiem podejrzewać, że tutaj pana reportera trochę zanadto fantazja poniosła ;]

  EDIT: Sorry, jak zwykle najpierw komentuję, a później czytam komentarze. Widzę, że n00bie mnie ubiegł w demaskacji tej szopki ;)

 •  

  pokaż komentarz

  a brzydkie dziewczyny spod saturatora, które są warte góry złota, oddają się za talon na hokejówki lub amerykański opiekacz.

 •  

  pokaż komentarz

  ale frajerzy dają dupy za FORSE ludzią odbija na punkcie kasy to jest chore.

 •  

  pokaż komentarz

  Ponoć Skawiński lubi takich młodszych

 •  

  pokaż komentarz

  n00bie
  widać jest pedalichem po szkołach,żal m takich niedorozwojów :(

 •  

  pokaż komentarz

  Naturalnie sąsiedzi nic nie wiedzieli...

Dodany przez:

avatar knk dołączył
479 wykopali 46 zakopali 8.8 tys. wyświetleń