...
 •  

  pokaż komentarz

  Film byłby dobry jakieś 10 lat temu, a teraz...kto tego nie robił?I co w tym takiego strasznego?

 •  

  pokaż komentarz

  http://www.youtube.com/watch?v=Rho0UfVb2DE&eurl=

  Jak można w czymś takim wystąpić... Co oni kiedyś dzieciom powiedzą...

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli on dalej będzie tak mylił te dziurki, to raczej na dzieci się nie doczeka.

  •  

   pokaż komentarz

   Franek, czy ty czasem robisz to ze swoją żoną w tą drugą dziurkę?
   - No co ty! Żeby w ciążę zaszła?

  •  

   pokaż komentarz

   Podejrzewam że wielu ludziom się to nie spodoba, ale coś takiego jest obce prawdziwej miłości, to są brudne, zwodnicze żądze, wynaturzone świństwo, zboczona perwersja i uwłaczanie przyzwoitości.

  •  

   pokaż komentarz

   jak możesz tak mówić o miłości do niewidzialnego przyjaciela?

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc
   1)sądzę, że powiedzą jak się kiedyś świetnie bawili i jakie pamiątki mają w postaci chociażby tego wideo.
   2)zdefiniuj "prawdziwa miłość"
   3)pogadaj z Renią, czy też nie chciała by od tyłu ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Pan 1plastyc wyrasta nam na naczelnego krzyżowca wykopu...

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tylko tłumaczę. Kilkanaście antyklerykalnych bzdetów na stronie głównej w miesiącu to jest praktycznie norma- miejcie chociaż trochę obiektywizmu.
   A słyszeliście kiedyś o problemach z "nietrzymaniem"?
   http://www.youtube.com/watch?v=RSqI-DWOlHI

  •  

   pokaż komentarz

   Zwieracz - jak każdy mięsień - regeneruje się. Nietrzymanie kału związane z seksem analnym to mit.

  •  

   pokaż komentarz

   1) Puściłem ten kawałek dla kumpla, który jest całkowicie na bakier z angielskiego (nic nie kuma). Strasznie mu się to spodobało. Podesłał swojej dziewczynie... Czekam na efekty :D

   2) Koleżanka kiedyś powiedziała dwa teksty: "Anal jest fajny, dopóki to ty jesteś z tyłu..."
   "To było ohydne jak branie z pupy do buzi..."

  •  

   pokaż komentarz

   Jakoś proktolog widzi uszkodzenia po takim stosunku. Do tego dochodzi np. zapalenie, pęknięcie i krwawienie hemoroidów.

  •  

   pokaż komentarz

   1plastyc - może nie zabrzmi to zbyt przyjemnie, ale - ile klocków objętościowo podobnych do męskiego przyrodzenia w życiu zrobiłeś? I co - masz jakieś problemy z "nietrzymaniem" ;) ? Wszystko jest dla ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Odchody mają inną strukturę, wydalanie jest pozbawione ruchów frykcyjnych.

  •  

   pokaż komentarz

   "(...) to są brudne, zwodnicze żądze, wynaturzone świństwo, zboczona perwersja i uwłaczanie przyzwoitości. "

   Od tej pory 1plastyc jawi mi się (i nie chodzi tu o treść - każdy ma własne zdanie - a sam dobór słów, epitetów, określeń!) jako jednoosobowy, fenomenalny, auto-prześmiewczy, religijny sitcom :D

  •  

   pokaż komentarz

   Tu nie chodzi tylko o religię ale o przyzwoitość i zdrowy rozsądek.
   Co do rzekomego sitcomu: http://www.wykop.pl/ramka/86470/img-cala-prawda-o-ateizmie-tylko-dla-wierzacych-iq-110

  •  

   pokaż komentarz

   Oj plastyc po prostu jest jednym z tych "antygejów", którzy skrycie lubią patrzeć na chłopców :)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli obracasz się w takim środowisku to współczuję.

  •  

   pokaż komentarz

   a ja wam powiem, że tylko jeśli dwie osoby się na to zgadzają to nie ma w tym nic złego, w ogóle we wzajemnym dawaniu sobie przyjemności gdy ludzie sie kochają nie widze żadnego występku przeciwko człowieczeństwu, ale filozofem nie jestem.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc: jezeli pojmujesz ateizm tak ja na tym obrazku ktory podeslales, to nie tylko jestes religijnym d%$#$em ale i kompletnym idiota. ateizm nie polega na wierze w NIC tylko na nie wierze w czary takie jak to ze facet z broda robil cuda, kosmiczna brodata sila o imieniu bog stworzyl swiat a tak na prawde zrodzilisimy sie z widzimisie jakiegos bozka 6000 lat temu. Ateizm nie odpowiada na wszystkie pytania bo sie NIE DA. Ale nauka dokladnie tlumaczy jak powstal wszechswiat, planety, ludzie. I to wszystko w przeciwienstwie do wiary w czary (religia) - trzyma sie kupy. Nie zdziwilbym sie gdybys za chwile okazal sie kreacjonista, gdzie watykan uznal juz ten pomysl za glupi i zgodzil sie z badaniami Darwina.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest bardzo interesujące jak obrońcy moralności się zapalają kiedy pojawia się właśnie temat seksu analnego i z jaką pasją wnikają w anatomiczno fizjologiczne detale. Ja nie wiem o czym to świadczy, bo nie jestem specjalistą, ale to jest ewidentnie jakiś problem z samym sobą.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie- nauka tłumaczy niedokładnie, ostatnio zaprzeczono teorii Wielkiego Wybuchu. Wielu ludzi podających się za ateistów z pełną powagą twierdzi, że Boga rzekomo nie ma. Definicja ateizmu (Wikipedia):
   "Ateizm – odrzucenie teizmu[1] lub stanowisko, że bóstwa nie istnieją[2]. W najszerszym znaczeniu jest to brak wiary w istnienie bóstw[3]. Słowo ateizm pochodzi od greckiego ἄθεος – ἀ- (a-, “nie”) + θεός (theos, “bóg”)". "W odniesieniu do zakresu odrzucanych zjawisk, ateizm może przeciwstawiać się wszystkiemu od istnienia bóstwa, po istnienie jakichkolwiek koncepcji natury duchowej, nadprzyrodzonej lub transendentalnej".

   Logika: coś nie powstaje z niczego, musi istnieć jakaś pierwotna przyczyna powołująca cokolwiek do bytu, która pozostaje poza wszystkim. No chyba że usiłujesz dowieść, że coś powstało z niczego.

   Jestem przeciwko zaprzeczaniu naturze i taplaniu się w brudzie- z kim tutaj jest coś nie tak?

  •  

   pokaż komentarz

   @prusi - W pełni się zgadzam z tym co piszesz. Jeżeli obydwie osoby się zgadzają to nie takie rzeczy można wyprawiać. Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie piosenka zwyczajnie słaba, ale podyskutować na takie kwestie zawsze można.
   @pszeszczep666 - Dziadek Freud coś by na nich znalazł.

  •  

   pokaż komentarz

   @mondry:
   Zdajesz się nie rozumieć sensu tego obrazka od 1plastyc. Pokazuje on po prostu że kosmologia i nauka ogółem, gubi się w podawaniu przyczyn. Ładnie wyjaśnia procesy (wprawdzie teoriami, a nie twierdzeniami), ale wiedza opisująca pochodzenie różnych rzeczy sprowadza się do uprawiania ekstremalnej statystyki (np. powstanie życia, ewolucja) albo do właśnie tego co na tym obrazku (powstanie świata). Tu nie chodzi o to, że wg. wierzących, ateiści wierzą w nicość, tylko o to, że czysto ateistyczny pogląd na świat zakłada samoistne przejście nicości do stanu "cości". Jak ktoś stwierdza to głośno, to jeszcze nie powód żeby wyzywać go od d!#$!i bo należy do ludzi o odmiennych poglądach.
   Dodam tylko, że nie jestem zwolennikiem kreacjonizmu, ale teoria ewolucji nie ma dla mnie dużo większej wartości od niego, a naukowe teorie z zakresu kosmologii też mają trochę drobnych "dziur" (tak a propo komentowanego wykopaliska:)

  •  

   pokaż komentarz

   @ pszeszczep666, gaska
   "stosunki analne związane są z większym ryzykiem: pęknięcia błony śluzowej odbytnicy, powstania żylaków odbytu, stanów zapalnych żylaków odbytu, zakażeń chorobami przenoszonymi drogą płciową, stanów zapalnych pochwy".

   Ja piszę o czystości, wy o taplaniu się w gównie- kto tutaj jest w błędzie?

  •  

   pokaż komentarz

   Jakie to szczęście, że jest miejsce na taką różnorodność poglądów :)

  •  

   pokaż komentarz

   1plastyc: Sorry kolego, przeanalizuj moje i swoje posty. Tak naprawdę to ja wspomniałem o czystości i higienie a ty ciągle o taplaniu się w gównie.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc - To chyba nie Twoja sprawa, kto ma jakie preferencje seksualne i jakie rodzaje seksu mu odpowiadają? Dla Ciebie to taplanie się w gównie, innym może się podobać, bez względu na szereg zagrożeń jakie wymieniasz. Po co prowadzisz taką krucjatę, myślisz, że przekonasz kogoś, komu się to podoba?

  •  

   pokaż komentarz

   Mam nadzieję, że przekonam kogoś kto nie ma zdania albo dopiero zaczął się zastanawiać, potwierdzę że przeciwnicy mają rację a co do reszty to nie jestem na tyle naiwny, żeby myśleć że od zaraz zmieni to ich poglądy, ale przynajmniej zachowają jakieś wątpliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc: To powiedz mi skąd się wziął Bóg? Jak mi to wytłumaczysz racjonalniej niż nauka tłumaczy powstanie wszechświata to rzucam laptopem o ścianę, lecę do kościoła i padam na kolana.

  •  

   pokaż komentarz

   Czytam wszystkie komentarze 1plastyc i dochodzę do wniosku, że to typowy polski katol, pajac, idiota, dureń, nudziarz i sztywniak w 1 osobie. k%#$a człowieku opanuj się mamy XXI wiek a ty ludzi będziesz pouczał co i gdzie (oczywiście po ślubie). Jestem tolerancyjny ale jak widzę coś takiego to się we mnie gotuje. Ty się lepiej martw co Ty dzieciom swoim będziesz opowiadał (o ile oczywiście znajdziesz kobietę która zaakceptuje cechy którymi cię opisałem powyżej) bo co ciekawego może spotkać takiego nudziarza i obrońce moralności? Najlepiej to idź już sobie na Fronde tam możesz wraz ze swoją armią bronić cnoty i dobra rycerzu.
   Co do d!%%$nych tekstów typu "jak coś mogło powstać z niczego?" to nie rozumiem takich "myślicieli" jak ty co łatwiej łykną bajeczkę o wszechpotężnym panu co patrzy z góry i wyśle cie do piekła jak będziesz niegrzeczny niż w teorie potwierdzane naukowo. Typowe średniowieczne, proste myślenie: "Nie jestem w stanie tego zrozumieć więc to na pewno sprawka wszechmogącego".
   Nie wiem czy odpiszę na twoją durną(zapewne) odpowiedź która zaraz się tu pojawi bo z takimi pajacami nie mam przyjemności dyskutować.

  •  

   pokaż komentarz

   @ Tomek89Tar No właśnie podważa to pojęcie świata w którym wszystko można wytłumaczyć naszym ograniczonym pojmowaniem.
   Przykładowo Albert Einstein w jednym ze swoich listów do znajomego fizyka, napisał "jestem przekonany o konieczności istnienia super istoty, która uporządkowała absolut".

   @ Burass Ja jestem spokojny, ty bluzgasz jadem- o czym to świadczy?

  •  

   pokaż komentarz

   @plastyc: Tak, tylko, że teorie o początku świata są naukowo udowodnione przez naukowców, a teoria o stwórcy nie. Co więcej, teoria ta lekko nie trzyma się "kupy".
   Być może to jest moje ograniczenie umysłowe, ale nie wierze ludziom, którzy przez 2000 lat zmieniali chrześcijaństwo tak jak im było wygodnie.
   Ja szanuje Twoje zdanie i nigdy nie powiedziałem "Jeden stwórca ? Bóg stworzył cały wszechświat? nie! na pewno nie!". Ja tylko mówię, że nie wierzę w niego i bardziej przemawiają do mnie argumenty naukowców. Za to Ty obrażasz ateistów mówiąc, że nasza teoria jest głupia i niemożliwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc: Z chęcią obejrze ten film ;) Zawsze lubię wysłuchiwać argumenty drugiej strony. Jutro dam znać jak wrażenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Plastyc, ile razy można Ci tłumaczyć, że Einstein nie mówił o bogu jako o bogu, raczej jako o sile natury! Był panteistą i nie wycieraj sobie nim dupy...

  •  

   pokaż komentarz

   @ Tomek89Tar Tylko obejrzyj CAŁY a nie fragment. Polecam też to drugie nagranie!

   @ jurii Czy przyrodę nazywa się super istotą? Przeczytaj jeszcze raz to zdanie Einsteina, nawet jak nie wierzył to ten pogląd potwierdza to stanowisko. Chamski jesteś.

  •  

   pokaż komentarz

   I tu się zgodzę z 1platyc'em. Nie potraficie kulturalnie przedstawić swoich racji? Każdy ma prawo mieć swoje poglądy, a jeśli macie inne to przedstawcie je nie obrażając przy tym nikogo. Już nawet nie chodzi o kulturę, ale uważam że poszanowanie drugi osoby robi większe wrażenie i ludzie wiedzą, że mają do czynienia z kulturalnym człowiekiem i swoich poglądów nie wziął spod bloku tylko ze swoich przemyśleń.
   Oglądnę cały ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Pogłubiłem sie, co ma Bóg do seksu analnego?

  •  

   pokaż komentarz

   Właśnie oglądam ten film i muszę coś skomentować na bieżąco... "Czy wiecie, że 1500 osób, które przetrwało Auschwitz zostało zabite przez Polaków, bo starali się odzyskać swoje posiadłości ?" yyy.. Słucham ?

  •  

   pokaż komentarz

   @sonicool
   No odpowiedz narzuca sie sama %-)
   Ale nie napisze glosno bo mnie zaraz ukamieniuja.

  •  

   pokaż komentarz

   "Podobne filmy: świat według kiepskich kompilacja" :)

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc
   Kurczę, zwykle jestem po twojej stronie, ale wydaje mi się, że tym razem robisz katolikom krecią robotę. O ile mi wiadomo, to anal, oral, whatever nie jest zakazany o ile mamy do czynienia ze stosunkiem małżeńskim, gdzie oboje tego chce i wytrysk kończy się w miejscu docelowym. Rozumiem, że możesz nie lubić analu, ale chciałbym, aby tym razem ludzie nie kojarzyli twojej krucjaty z religią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomek89 Tar Też zwróciło to moją uwagę, jest to tylko luźno przytaczane przez jedną z osób komentujących inne wydarzenia, o ile pamiętam to okazało się to naciągane, ale popularne. Później to chyba sprostowano.

   @wyszczekany_pingwin
   Poczytaj o postaci z Biblii nazywającej się Onan. Czytałem kiedyś wypowiedź mechanika który napisał, że jest to tak, jakby tłok zamiast do cylindra to wkładać do rury wydechowej...

  •  

   pokaż komentarz

   @mondry @1plastyc: jezeli pojmujesz ateizm tak ja na tym obrazku ktory podeslales, to nie tylko jestes religijnym d$$!%em ale i kompletnym idiota. ateizm nie polega na wierze w NIC tylko na nie wierze w czary takie jak to ze facet z broda robil cuda, kosmiczna brodata sila o imieniu bog stworzyl swiat a tak na prawde zrodzilisimy sie z widzimisie jakiegos bozka 6000 lat temu. Ateizm nie odpowiada na wszystkie pytania bo sie NIE DA. Ale nauka dokladnie tlumaczy jak powstal wszechswiat, planety, ludzie. I to wszystko w przeciwienstwie do wiary w czary (religia) - trzyma sie kupy. Nie zdziwilbym sie gdybys za chwile okazal sie kreacjonista, gdzie watykan uznal juz ten pomysl za glupi i zgodzil sie z badaniami Darwina.

   Nie wiem czy padła już jakaś odpowiedź do tego komentarza, bo nie miałem czasu czytać dalej, ale dorzucę od siebie. Otóż mondry - wiara w żadnym miejscu, nie mówi, że Wszechświat stworzył Bóg cudem w siedem dni. Pierwsze słowa Księgi Rodzajów, to jedynie symboliczny poemat i każdy wierzący Ci to powie. Nie chodzi o to, żeby ślepo wierzyć, w to, że człowiek powstał z ziemi i żebra. Wiara to myślenie. Jestem wierzący, ale to, co podsuwają nam naukowcy jest dla mnie jak najbardziej wiarygodne. I jeśli powszechnie uważa się, że Ziemia powstała w taki i taki sposób - to ja TO respektuje. Nie wszystko odbiera się dosłownie, czasem trzeba ruszyć organem pod czaszką. Powiem Ci coś więcej - według mnie (a mam powody, żeby tak uważać, sam nie raz się przekonałem) - 99% ateistów to prostu lenie, którym się nawet nie chce myśleć, a ich stosunek do religii wynika nie skądinąd jak z czystej ignorancji.

  •  

   pokaż komentarz

   Poczytaj o postaci z Biblii nazywającej się Onan.

   Chodzi Ci o to, że Onan miał obowiązek zapłodnić, bo takie było prawo a zamiast tego wytrysnął wszystko na ziemię?
   1. Jaki ma to związek z analem (chyba, że mowa o czymś innym)
   2. Przy okazji: onanizm na zasadzie tego, co zrobił Onan jest dla mnie bzdurą, ponieważ jego grzech polegał na niewypełnieniu prawa. Nie jestem pewien, czy ówczesne prawo zakazywało onanizmu (ale ekspertem nie jestem).

   Czytałem kiedyś wypowiedź mechanika który napisał, że jest to tak, jakby tłok zamiast do cylindra to wkładać do rury wydechowej...

   WTF? Co to za przykład? To ma być odpowiedź na moją wypowiedź?

  •  

   pokaż komentarz

   @ majster_sztyk Można to nazwać metaforą/ alegorią. Nie wierz we wszystkie brednie pseudo- naukowców bo takich jest dużo.

   @wyszczekany pingwin
   Zgodnie ze zdrowym rozsądkiem jedynym miejscem do robienia tego są drogi rodne kobiety.

  •  

   pokaż komentarz

   @1plastyc
   Dobra, widzę, że osiągnąłem zamierzony cel. Acz zważ, że właśnie potraktowałeś mnie argumentem zdrowego rozsądku, którym sam jesteś nieustannie bombardowany.

  •  

   pokaż komentarz

   @ majstersztyk Można to nazwać metaforą/ alegorią. Nie wierz we wszystkie brednie pseudo- naukowców bo takich jest dużo._
   O, odezwał się ten co w brednie nie wierzy a podstawą jego wszystkich wniosków są własne przemyślenia.
   Naukowcy się mylą! Biblia mówi prawdę.
   Człowieku gdzieś ty się uchował i jakim cudem dotarł tam internet?

  •  

   pokaż komentarz

   Moje trzy grosze są takie, że to, że nauka nie tłumaczy powstania wszechświata czy jakiegokolwiek innego zjawiska, nie implikuje tego, że istnieje Bóg (w szczególności Jahwe). Porażka nauki w tłumaczeniu świata polega na tym, że jej teorie poddawane są restrykcyjnym weryfikacjom (które da się przeprowadzić w materialnym świecie), podczas gdy próby tego typu weryfikacji wobec prawdy objawionej, dyskredytowane są kilkoma zdaniami o nieogarnialnej transcendencji.

   Ja odrzucam religię z punktu widzenia etyka, nie naukowca, ale proszę 1plastyc nie posługuj się więcej takimi sofizmatami. Poprawna argumentacja w naszym świecie zasadza się na prostych zasadach i kilku tabelach prawdy, może w dniu sądu ktoś objawi nam nową logikę, ale to jeszcze nie dzisiaj.

  •  

   pokaż komentarz

   No żesz, się uczepili że jak ktoś wierzy, to nie myśli i zakładają że 1plastyc i jemu podobni w wolnych chwilach leżą krzyżem lub palą książki od fizyki. Żaden nie widzi że współczesna nauka przypomina mozaikę sekt oderwanych od jednego wyznania i oni sami są ekstremistami odmawiającymi przyjęcia do wiadomości że ich guru coś kręci.
   Blee, słabią mnie takie dyskusje, kiedyś ateiści/niewierzący byli bardziej rzeczowi i kulturalniejsi (Tomek89Tar FTW!) , naród chamieje...
   I nie, nie będę podawał gdzie można znaleźć dziury we współczesnej nauce, nie chce mi się i mam zarzuty o nieopieranie się na źródłach w, nomen omen, dupie. Sam się naszukałem, innym też nie zaszkodzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Niby-tłumaczenie na szybko, aby każdy mógł mniej więcej wiedzieć o co chodzi ;-)

  _Zabrałem ją na randkę, wszystko wydawało się być piękne
  Wiedziałem, że nie będę potrzebował mojego YouPorn tej nocy

  Poszliśmy do jej mieszkania, bawiliśmy się nieźle
  Zrzuciliśmy z siebie ubrania, na ziemię

  Zaczęliśmy, gdy nie było już jasno
  Nagle poczułem, że jest strasznie ciasno

  Usłyszałem jej płacz, była bardzo wkurzona
  Spojrzałem na gumkę - była cała brązowa

  Ostatniej nocy, oooo
  wsadziłem do złego otworu

  Tak mi przykro, oooo
  że tego wieczoru
  włożyłem do nie tego otworu

  Posmaruj pupę maścią, poczujesz się lepiej
  Nie miej do mnie żalu, te dziurki są tak blisko siebie

  To nie niezwykłe, że można trafić do dziury analnej
  Gdy robi się to "na pieska" (w pozycji tylnej)

  Było bardzo ciemno, nie widziałem nic wcale
  I to dlatego włożyłem TAM me cztery cale

  Zapraszam Cię do mnie, możesz całą noc mnie biczować
  Chcę to naprawić, tak bardzo pragnę się zrewanżować

  Ostatniej nocy, oooo
  Wsadziłem do złego otworu

  Tak mi przykro, oooo
  że tego wieczoru
  włożyłem do nie tego otworu

  Bardzo Cię lubię, nie zmuszam Cię nawet do gotowania, wiem już
  że zgodnie z boską wolą tylko jedna dziura jest od wsuwania

  Powiedz mi jak się czujesz, mówić nie przestawaj
  Błagam Cię, błagam, bez przerwy nadawaj

  Weź jakieś lekarstwa, nie cierp już więcej
  Stylem chodzenia możesz walczyć w specjalnych mistrzostwach

  {Te kilka wersów jest całkiem bez sensu
  Więc zamiast to czytać, zajmij się detekcją lorensu

  Albo może spróbuj potańczyć po prostu
  lub wypić kufel pełny winnego octu}

  Muszę Ci coś wyznać, to żadne bzdury
  Nie było mi źle, gdy pomyliłeś dziury

  Nie wiem kochanie, nie jestem pederastą...
  ...ale czy możemy tej nocy znowu spróbować?

  Oczywiście!

  Każdej nocy, oooo
  Wsuwam do złej dziury

  To takie fajne, oooo
  Więcej lewatyw, kosztem prezerwatyw

  Gdy wsuwamy do złej dziury_

  •  

   pokaż komentarz

   If you want to get pole ont the strap on, and give it to me all night
   w twoim tłumaczeniu Zapraszam Cię do mnie, możesz całą noc mnie biczować
   Chcę to naprawić, tak bardzo pragnę się zrewanżować

   jednak nie o to tu chodzi "pole on the strap on" to sztuczny penis na pasku:)

  •  

   pokaż komentarz

   EDIT: Niestety zostałem "ubiegnięty" a komentarza nie mogę usunąć.

   Zapraszam Cię do mnie, możesz całą noc mnie biczować
   Chcę to naprawić, tak bardzo pragnę się zrewanżować


   To akurat nie tak było ;-) Nie ma go biczować.

   If you want you can put on a strap-on and give it back to me all night.

   Czyli:
   Jeśli chcesz, możesz nałożyć strap-on (ch%%omajtki) i oddać mi, całą noc.

   W sumie ciężko stwierdzić co gorsze ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   Niektóre fragmenty ciężko przetłumaczyć, aby zachowały zgodność z oryginałem, a jednocześnie miały sens ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   I tak wielki respekt za twój wysiłek translatorski, widzę że miejscami postarałeś się nawet żeby było do rymu:)

  •  

   pokaż komentarz

   Zazdroszczę wam takiego rozumienia angielskiego ze słuchu.
   Ja, ucząc się angielskiego nie słuchałem wymowy słów i teraz są tego efekty :(
   Mimo iż ze zrozumieniem, napisaniem i przeprowadzeniem pisanej konwersacji nie mam żadnych problemów, to z językiem mówionym jest juz gorzej z tego powodu :/

  •  

   pokaż komentarz

   Cóż, muszę przyznać, że nie tłumaczyłem ze słuchu, a z informacji o filmie na YouTube :)

  •  

   pokaż komentarz

   Ja też cię pocieszę, że musiałem ten fragment z pięć razy odsłuchać żeby zrozumieć dokładnie słowa, z początku zrozumiałem tylko strap-on i to wystarczyło mi żeby zrozumieć o co chodzi:)

 •  

  pokaż komentarz

  Ja to mam k$$$a pecha. Niesamowicie cięzko znaleźć mi piosenkę która mi się spodoba, jak taką znajdę to się cieszę jak dziecko i oto proszę, spodobała mi sie piosenka o tym że koleś ubrudzil penisa gównem bo wsadził w złą dziurkę...

 •  

  pokaż komentarz

  Koleś wygląda jak nerd , kobietka jak gwiazda porno a ja nie umiem sobie od 6 miechów dupeczki znalezc : ( pomimo tego że nie myle dziurek : ( ...

 •  

  pokaż komentarz

  Ta laska ma fajny głos... w ogóle jest fajna :)

 •  

  pokaż komentarz

  wybaczcie Panowie, ale dla mnie to jest smieszne tylko niesmaczne, i wasze powyzsze rozmowy rowniez
  moze jestem dretwa, nie wiem, ale jak nie macie o czym innym rozmawic niz o gownie to no coz, moge tylko stwierdzic, ze z podstawowki jeszcze nie wyrosliscie
  wybaczcie mi
  ps. ja wszystkim zapalencom proponowalabym anal, ale w druga strone - nie moglam darowac sobie tego komentarza, jeszcze raz wybaczcie

  •  

   pokaż komentarz

   Wykop - przywołuje bolesne wspomnienia...
   Mnie tam seks analny nie kręci i traktuję temat z przymrużeniem oka więc humor taki, jak ten w piosence i teledysku, trafia do mnie wybornie, zwłaszcza że nie zabrakło dobrego wykonania. Zupełnie nie rozumiem agresji Kasiulii, choć sądząc po braku poszanowania do zasad języka polskiego - albo gimnazjum, albo pedagogika a to by rzucało pewne światło na sytuację :P

  •  

   pokaż komentarz

   Kasiulaa: ciekawe ile masz lat? Cos mi sie wydaje, ze malo bo osoba starsza miala by szersze spojrzenie na ten temat. Pewnie to, ze duzo kobiet to lubi nie strawisz co? W glowie widzisz pewnie tylko jakiegos mlodego faceta meczacego swoja dziewczyne. Dorosle pary, ktore to robia dla odmiany, z powodow zdrowotnych albo fizycznych pewnie ci sie nie mieszcza w swiatopogladzie. Swiat jest inny i wiekszy od tego, ktory ci ksztaltuja rodzice, ksiadz albo psiapsiulki.
   Aha i rozmawianie o tym, ze sie pobrudzilo smarem w trakcie naprawy silnika owszem moze nie byc apetyczne ale nie jest czyms innym i gorszym niz pobrudzenie sie kredka do oczu.
   Pozatym wiekszosc osob tu mowi na podstawie podania tematu z piosenki a nie na podstawie wlasnych doswiadczen bo ani oni ani ty nie wiedza, ze czlonek wykonujacy ruchy frykcyjne w pupie jest tak samo czysty jak pochwie. Mam na mysli wizualnie, jesli jest inaczej i komus sie zdazy to trzebabylo partnerki dokladnie wypytac kiedy ostatnio siedziala w toalecie i czy jej sie przypadkeim teraz nie chce.

  •  

   pokaż komentarz

   Przyznam się bez bicia - mam 21lat. Nie studiuje zadnej pedagogiki, gimnazjum dawno skończylam. Nie rozumiem tylko co interpunkcja ma do seksu i gowna, czy tez wyczucia smaku. Stwierdzam jedynie fakt, ze rozmowy o kupie sa na poziomie szkoly podstawowej.
   A najbardziej mnie irytuja faceci, ktorzy uwazaja sie za znawców tematu - wybacz jasnofly, ale "Mam na mysli wizualnie, jesli jest inaczej i komus sie zdazy to trzebabylo partnerki dokladnie wypytac kiedy ostatnio siedziala w toalecie i czy jej sie przypadkeim teraz nie chce." - muszę stwierdzic, ze bardzo to romantyczne.
   Poza tym ponawiam propozycje analu, tylko ze w druga strone. Znam takich, co po badaniu prostaty (gdzie uzywa sie raptem palca) mieli traume dwa tygodnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Takie cos nie jest dla kazdego, ale jednoczesnie wiele par to lubi. Jesli ty jestes na nie, to nie musisz od razu przekonywac do tego reszty swiata.

  •  

   pokaż komentarz

   Kasiulaa - też mam 21 lat, z podstawówki już dawno wyrosłam, i stwierdzam, że wszystko jest dla ludzi - nawet rozmowy o kupie, bo to też nader ludzka rzecz, niezależnie od tego za jak bardzo uduchowionych byśmy się nie uważali ;). Proponowałabym najpierw spróbować, a potem rzucać się na panów "zapaleńców" - bo naprawdę są kobiety, które to lubią, nie ma w tym nic brzydkiego ani odrażającego - i tak, uznaję się za znawczynię tematu :D.

  •  

   pokaż komentarz

   @sonicool w ktorym miejscu ja kogokolwiek do czegokolwiek przekonuje? nie moje tylek, nie moja sprawa. Napisalam natomiast, ze rozmowy o kupach sa malo smaczne i ze irytuja mnie faceci, ktorzy mysla ze wszelkie rozumy pozjadali, bo obejrzeli pare filmow na redtubie i pare artykulow autorstwa seksuologow - mentorow. Nie podaje tu zadnych argumentow za i przeciw. Oznajmiam tylko, ze Panowie rowniez maja tylki i ponoc kobiecy odpowiednik punktu G - punkt A, dlatego proponuje, zeby sprobowali.

  •  

   pokaż komentarz

   No tak, najlepiej wrzucić wszystko do tabu i w ogóle o seksie nie rozmawiać. A jednynym rodzajem kontaktów seksualnych niech będzie stosunek w pozycji misjonarskiej pod kołdrą, przy zgaszonym świetle, w celach prokreacyjnych. Od samych rozmów chyba nic się jeszcze nikomu nie stało - a skoro otwartość uznajesz za oznakę dziecinności, to cóż...

   A co do propozycji, jeśli masz ochotę na coś takiego, to najlepiej nie szukaj chętnych przez internet, a pogadaj ze swoim partnerem. Jest szansa, że się zgodzi - tym większa im mniej ma obaw co do swojej heteroseksualności.

  •  

   pokaż komentarz

   Jesli nie widzisz zasadniczej roznicy miedzy rozmowami o seksie, a rozmowami o paplaniu sie w gownie, to no coz... przykra sprawa. Poza tym gdzie ja napisalam, ze anal jest zly? Wskaz mi miejsce? Poza tym, bede niegrzeczna, ale co to za ograniczone myslenie, ze jesli anal nie to od razu dewotka, po misjonarsku itd. Co wy dzieci to juz znacie tylko dwa rodzaje seksu: po misjonarsku albo anal? To posylam wyrazy glebokiego wspolczucia.

  •  

   pokaż komentarz

   No tak, paplanie się w gównie. O jakim kolwiek kontakcie nieczystych narządów z ustami też można zapomnieć - też ohyda. Styl na pieska - też coś strasznego, jak zwierzęta.

   Powiesz, że przesadzam. Czyżby? Kiedyś takie poglądy były powszechne, jeszcze kilkadziesiąt lat temu oral był czymś, o czym się nie mówiło. Teraz anal wchodzi do mainstreamu i nic na to nie poradzisz. Jasne, nikt Cię do tego nie zmusi, ale ucinanie rozmów na ten temat jest dziwne. Ja mogę tolerować każde zboczenie, które nie krzywdzi innych - dopóki nie będzie tego uskuteczniał w miejsach publicznych.

   I nie wskażę miejsca, w którym mówiłaś, że anal jest zły, bo tego nie zrobiłaś. Wygląda jednak na to, że uważasz, że rozmowy o tym są złe. Jeśli mam rację to pozostaje przykry wniosek - wychodzisz na hipokrytkę.

  •  

   pokaż komentarz

   Kasiulaa, gratuluję błyskawicznego przypomnienia sobie zasad interpunkcji :)

  •  

   pokaż komentarz

   Droga Kasiulu, pytalem o wiek bo poznalem u ciebie typowe oburzenie mlodej dziewczyny no i mialem racje. Uwierz mi jeszcze ci sie zmieni spojrzenie na ten temat. Wynajmiesz z chlopakiem mieszkanie, poczujesz swobode w swoich wlasnyc 4 katach, bedziesz szczesliwa i kochajaca i w koncu stanie sie.
   Zacznie sie od pieszczot okolic, musniec, dotkniec, plytkich wizyt palcami... a potem juz z gorki.
   Potraktuj seks analny jak czarny szlak w gorach, nie dla kazdego i nie odrazu.
   Moze i rozmowy o kupie sa na poziomie podstawowki ale w takim razie na jakim poziomie jest rozmawianie o konsystencji, lepkosci i kolorze sluzu, o uplawach, nadzerkach, syfkach w okolicach lonowych. To chyba normalne? Kupa w seksie analnym to taki sam temat co brzydki sluz z powodu nadżerki.
   Piszac w internecie raczej nie dotykamy romantyzmu a wymieniamy techniczne uwagi, w przypadku wrong hole takie sa konsekwencje.

   "muszę stwierdzic, ze bardzo to romantyczne. "
   zycie nie jest romantyczne ale nie zaglebiajmy sie w to. Anal to wyzsza szkola jazdy i wymaga "profesjonalniejszego" podejsca do sprawy, niestety trzeba pomyslec z czym to sie wiaze, ze to nie apetyczne to raczej para planujaca takie igraszki nie mysli. Choc z tym planowaniem to moze za duzo powiedziane, moja kobieta decyduje sie na to dopiero jak w trakcie normalnego seksu jej przyjdzie ochota na cos wiecej.

   "Poza tym ponawiam propozycje analu, tylko ze w druga strone" to ten sam ciezar gatunkowy co propozycja nasikania na twarz facetowi co chce seksu oralnego. Felatio tez ci nie pasuje?
   Stawianie na rowni seksu analnego mezczyzny i kobiety jest nie fair. Chodzby z samego faktu iz mezczyzna nie jest oswojony z przyjmowaniem do siebie czegokolwiek.
   Nie mam juz sily wiecej pisac.

  •  

   pokaż komentarz

   czemu rozmowa o kupie jest dziecinna? wszyscy gastrolodzy i proktolodzy są dziecinni? takie stwierdzenia jak to powyższe dyskryminują cie jako osobe logicznie myślącą w moich oczach.

  •  

   pokaż komentarz

   Ostatni argument moim zdaniem chybiony. To, moim skromnym zdaniem, tak, jakby mówić, że murzyni powinni łatwiej godzić się na koprofilię, bo i tak są brązowi. Odbyt kobieta i mężczyzna mają taki sam, nie ma większej różnicy. Jeśli ktoś nie potrafi nawet dopuścić do siebie myśli o ruszani u siebie tamtych okolic, to czy powinien się dziwić, że jego partnerka myśli tak samo?

  •  

   pokaż komentarz

   Wasze spostrzezenia sa wszystkie nietrafione. Z mojej wypowiedzi mozna wywnioskowac jedynie, ze seks analny boli (kobiete - chyba oczywiste), niczego wiecej. Nie wiem skad w was tyle agresji, zwlaszcza u mezczyzn? Stwierdzilam tylko fakt - mezczyzni rowniez maja tylki i nie wiem, czy to jest powod do oburzenia. Jasnofy, myslisz sie, kobieta rowniez nie jest przyzwyczajona do przyjmowania w odbyt czegokolwiek. Nie wiem tez, co seks oralny ma do seksu analnego, osobiscie brzydzilabym sie oralu po analu, nie tylko ze wzgledow higienicznych, ale skoro piszecie wqszystko dla ludzi... Nie wiem tez co pozycja ma do rodzaju seksu. Argument o proktolagoch - no coz, jak kula w plot. Co innego aspekty medyczne, naukowe, a co innego... Wyrazilam swoje zdanie - mam do tego prawo. Dla mnie to jest niesmaczne, takie obrazowanie seksu analego i powyzsze rozmowy, przykro mi, ze niektorzy nie potrafia zrozumiec.
   A pouczanie mnie o seksie, utwierdza mnie w przekonianiu, ze niektorzy maja ograniczone myslenie i na podstawie dwoch czy trzech zdan potrafia okreslic, jak wyglada zycie drugiej osoby. Niestety wszystkie spostrzezenia, napisze jeszcze raz, nietrafione.
   Poza tym, jesli mialabym cos dodac, akurat przy nadzerce nie ma brzydkiego sluzu, nadzerka nie jest odczuwalna w zaden sposob dla kobiety, chyba chciales powiedzec o zakazeniu bakteryjnym pochwy (co zreszta przy zabawach analnych zdarza sie czesto, nawet jak facet umyje malego - nie bede was dalej pouczac, bo przeciez wy wszystkie rozumy pozjadaliscie i jestescie tacy doswiadczeni och i ach).

  •  

   pokaż komentarz

   Kasiula, nie mam nic przeciwko temu żeby moja dziewczyna badała mi prostatę :) szczególnie jak ssie mi penisa. orgazm jest fantastyczny. Swoją analofobię zachowaj dla siebie, zaciskaj zwieracze ile wlezie. Tylko kołnierzyk poluzuj :D

  •  

   pokaż komentarz

   e tam jason, uważam że żadna płeć nie powinna uciekać przed seksem analnym. jak mężczyzna nieprzyzwyczajony, to niech się przyzwyczai. Nikt mu nie każe się pieprzyć z innymi facetami, ale po coś tę prostatę masz i seks analny i dla mężczyzny lubiącego kobiety może być super.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kasiulaa, ja nie rozumiem czemu przemawiasz w imieniu wszystkich kobiet i obrażasz wszystkich którzy rozmawiają o odchodach

  •  

   pokaż komentarz

   @Kasiulaa

   To Ty zaatakowałaś, stwierdzając, że każdy, kto nie uważa, że seks analny jest niesmaczny, jest na poziomie podstawówki. Gdybyś rzeczywiście napisała, że seks analny jest niefajny, bo kobieta odczuwa przy nim ból, to by reakcja była zupełnie inna (dostałabyś rzeczową odpowiedź, że jak facet nieumiejętnie od razu pakuje tam swój interes, to musi boleć, ale da się też inaczej). A porównania do oralu i niektórych pozycji stąd, że przez wieki one też były uważane za niesmaczne, więc trudno mówić, że coś jest obiektywnie niesmaczne.

   I ja sam staram się nie wyciągać za szybko wniosków - gdybym miał strzelać to prędzej wyglądasz na osobę, która seksu analnego spróbowała, ale skończyło się to na bólu, stąd ta niechęć.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdzie wyczytales, ze pisze w imieniu wszystkich kobiet? Pisze o rownoupranieniu,a faceci sie oburzaja. Nie obrazam wszystkich - przeczytaj sobie wszystkie komentarze od poczatku moze, wiele z nich bardzo niesmacznych - o tym pisze, a setka facetow rzuca sie na mnie i nadinterpretuje moje wypowiedzi. Poza tym napisalam chyba ze trzy razy "wybaczcie mi", nagle tacy wrazliwi. Nie mam zadnej analofobii, po prostu pragne pokazac, ze mezczyzni sa bardzo niesprawiedliwi, oczekuja od kobiet wiele, nie dajac nic w zamian. Dlaczego kobiety maja zgadzac sie na wszystko? Ja pisze, ze anal w druga storne to taka sama rzecz, gdy kobieta jest strona bierna, a wszyscy sie oburzaja. Prawda w oczy kole...
   A @terraforma masz racje, to chcialam wyrazic, oczywiscie wszystko z umiarem. A tekst z poluzowaniem kolnierzyka mogles sobie darowac, bo cos mi sie widzi, ze rowniez masz jakies ograniczone myslenie. Napisze jeszcze raz, kobieta/facet ma prawo odmowic seksu analnego i to nie oznacza, ze od razu jest dewotka/dewotem, czy to jest takie trudne do zrozumienia?
   Jesli poza pozycja misjonarska i analem niczego innego nie znacie, nie znacie zadnych innych sposobow rozmaicenia zycia seksualnego, oznacza to, za brakuje wam wyobrazni. Jesli kogos urazilam, to przepraszam.

  •  

   pokaż komentarz

   "mezczyzni sa bardzo niesprawiedliwi, oczekuja od kobiet wiele, nie dajac nic w zamian"
   heh, dobra ten tekst zamyka dyskusje jak dla mnie, nie chce mi się tłumaczyć, że nie wszyscy faceci są tacy jak ci z którymi ty miałaś do czynienia.
   w ogóle mówienie, że jak ktoś wspomni o seksie analnym to już nie zna innych sposobów jest dla mnie krzywdzącym uproszczeniem, ale czytając wcześniejsze twoje komentarze w sumie mnie nie zdziwiło, bo tworzysz takie naiwne uproszczenia na każdym kroku.

  •  

   pokaż komentarz

   Ależ nikt tu się nie sprzecza, że zarówno kobieta i mężczyzna ma prawo seksu analnego odmówić - tak samo jak i ze wszystkim, co akurat danej stronie nie odpowiada. Śpieszę jeszcze nadmienić, że po odpowiednim przygotowaniu, z odpowiednim poślizgiem i właściwym nastawieniem anal wcale nie boli, a wręcz przeciwnie - dla kobiet może być źródłem fantastycznych orgazmów i generalnie (tu chciałam z przymrużeniem oka napisać, że to "kupa radości", ale nie będę dolewać oliwy do ognia ;)) fajnie jest. A co do równouprawnienia... Szczerze mówiąc to się nie dziwię lekkiej awersji panów do działań w tym zakresie w drugą stronę - wszak to kobieta o wiele bardziej przyzwyczajona jest do aplikowania różnych rzeczy w jej naturalne otwory ciała i jest to dla niej nieco bardziej "naturalne".
   Jeszcze jedno - w ramach kompromisu między "hardkorowym analem" i "świętoszkowatą misjonarską" proponuję anal w misjonarskiej - wszyscy powinni być zadowoleni :D.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale czy ja mowie, ze wszyscy sa tacy? Ale poczytaj np. jasnofeg. Spotykam tez normalnyh facetow, ktorym anal tak bardzo do szczescia nie jest potrzebny. Po prostu protestuje przeciwko dziwnej nagonce na kobiety ostatnimi czasy, jakoby musza godzic sie na wszystko. Pragne udowodnic, ze mezczyzni nie roznia sie w wielu kwiestiach od kobiet. Kobieta nie jest gumawa lalka, seks wielu z was sporowadza do ruchow frykcyjnych w pochwie albo odbycie. To jest straszne. Ja chyba urodzilam sie nie w tych czasach co trzeba. Zmija, tobie odpowiada, to ok, ale uwierz ze jest tez wiele kobiet, ktorym nieodpowiada, ot po prostu i tu nie chodzi o bol, tylko o dyskomfort, nastepstwa po itd.
   I kto tu upraszcza? Zarzuca sie mi, ze skoro mowie zle o analu to jestem swietoszka, ktora jedynie po misjonarsku i pod koldra, to odpowiadam, ze widocznie jestescie bez wyobrazni.

  •  

   pokaż komentarz

   "Ja chyba urodzilam sie nie w tych czasach co trzeba. (...) Zarzuca sie mi, ze skoro mowie zle o analu to jestem swietoszka, ktora jedynie po misjonarsku i pod koldra, to odpowiadam, ze widocznie jestescie bez wyobrazni."
   w innych czasach mogłabyś nic poza tym co opisałaś nie zaznać

   i tak w ogóle to jak to jest? obrażasz się na to, że cię inni szufladkują po jednej wypowiedzi a zaraz potem robisz to samo - to jest w porządku?

  •  

   pokaż komentarz

   "tylko, ze Panowie rowniez maja tylki i ponoc kobiecy odpowiednik punktu G - punkt A, dlatego proponuje, zeby sprobowali."

   co do tego punktu A:
   http://www.youtube.com/watch?v=-SQpNMjZb3Y :)
   zaczyna sie 1:40

  •  

   pokaż komentarz

   Czy nazywanie kogos czlowiekiem bez wyobrazni jest szuflatkowaniem? Nie, jest wyciaganiem wnioskow, mnie lub bardziej prawidlowych, prawdziwych. Czy ja komus zarzucam, ze jest zboczencem, albo zeby poluzowal kolnierzyk? Nie. Rownie dobrze moglabym powiedziec, ze zmija jest puszczalska, bo sama napisala, ze jest bardzo doswiadczona. To by bylo szuflatkowanie, chociaz nie wiem, czy zmija miala jednego faceta, z ktorym cwiczy, czy dwustu facetow, bo skad moge wiedziec? Natomiast, po dwoch zdaniach Wy potraficie powiedziec, ze ja jestem swietoszka, ze analu nie uprawiam, nie probowalam, ze nie mieszkam z facetem itd. Widzisz pewna roznice, czy nadal nie?
   PS. w seksie jest cos takiego fajnego jeszcze jak gra wstepna, jak namietnosc itd.... Ale to brzmi jakbym bajki opowiadala... dla niektorych byc moze...

  •  

   pokaż komentarz

   Kasiulaa - "Spotykam tez normalnyh facetow, ktorym anal tak bardzo do szczescia nie jest potrzebny." - TO jest szufladkowanie, poprzez sugerowanie nienormalności miłośników ;). Słonko - może się zdziwisz, ale my w większości (bo niektórzy być może, ciężko powiedzieć) nie jesteśmy odartymi z uczuć i namiętności zwierzątkami, dla których seks sprowadza się do ruchów frykcyjnych w byle jakim otworze. Tyle, że rozmowa w tym wykopie sprowadza się do aspektów technicznych aktu - i przynajmniej ja nie widzę sensu w dorzucaniu wzmianek na temat tego, że tylko z ukochanym, tylko romantycznie, blablabla. Każdy ma swoje podejście, dla niektórych jest to oczywiste, dla niektórych zupełnie zbędne - nie to jest tematem dyskusji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kasiulaa, różnimy się, ty uważasz, że każdy kto to robi jest be, a ja uważam, że decyzja o tym co robić w łóżku, a czego nie należy do dwojga ludzi i nie powinnaś ich na tej podstawie oceniać.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdzie ja napisalam, ze ktos kto uprawia anal jest be? W ktorym miejscu, wskaz mi. Napisalam tylko, ze rozmowy o kupie sa niesmaczne i, ze mezczyzni tez powinni sprobowac, a nie sie madrzyc. Ot tyle, po prostu. To wy oceniacie ludzi po tym, czy uprawia anala czy nie, nie ja. Odwracanie kota ogonem.
   I tym koncze ta bezsensowna dyskusje, bo wziawszy pod uwage wszystkie moje i Wasze wypowiedzi, nie wniosla ona zupelnie nic.
   I jeszcze jedno na zakonczenie. Co do zmiji, nie zgodze sie, ze to jest szuflatkowanie. Chodzilo mi o to, ze rodzaj seksu nie wazy na satysfakcji, tylko to z kim to robimy, i w jaki sposob, z jakim podejsciem. Chcialam powiedziec, ze sa faceci, ktorym wystarczy zwykly seks, sa faceci, ktorzy nie musza robic nic specjalnego, tacy, ze kobieta dostaje prawie orgazmu, jak ja przytula, caluje... Ludzie z reguly siegaja po "urozmaicenia", gdy wypala sie namietnosc, moze sie ktos ze mna nie zgodzic, ale taka jest prawda i takie jest moje zdanie.

  •  

   pokaż komentarz

   "Chodzilo mi o to, ze rodzaj seksu nie wazy na satysfakcji, tylko to z kim to robimy, i w jaki sposob, z jakim podejsciem."
   też waży

   "Chcialam powiedziec, ze sa faceci, ktorym wystarczy zwykly seks, sa faceci, ktorzy nie musza robic nic specjalnego, tacy, ze kobieta dostaje prawie orgazmu, jak ja przytula, caluje..."
   i co jest złego w tym, że innym razem spróbują szybkiego numerku, albo czegoś ostrzejszego, każdy lubi co innego, nawet kobiety często CAŁKIEM inaczej do tego podchodzą niż ty więc nie sądź innych tylko po sobie.

   "Ludzie z reguly siegaja po "urozmaicenia", gdy wypala sie namietnosc, moze sie ktos ze mna nie zgodzic, ale taka jest prawda i takie jest moje zdanie."
   nie i ch##, nie pisz, że taka jest prawda skoro potem stwierdzasz, że to twoje zdanie, stwierdziłaś, że to jest prawo ogólne (z reguły), czyli wystarczy, że podam jeden przykład a twoje stwierdzenie będzie nieprawdziwe (logika sie kłania): otóż w moim przypadku tak nie jest i co teraz?

 •  

  pokaż komentarz

  Muszę pamiętać, że jak coś dodaję to ma być z YT ;)

  http://www.wykop.pl/link/238726/

 •  

  pokaż komentarz

  Przeszły mnie ciarki w momencie 3:16 - 3:36, co za cudowny głos :)

 •  

  pokaż komentarz

  przypomniał mi się dowcip
  -Najlepszy środek antykoncepcyjny?
  -środek dupy

  a tak apropo to najlepsza piosenka o przypadkowym analu jaką kiedykolwiek słyszałem :D

 •  

  pokaż komentarz

  Jak dla mnie świetne video i tekst. Uśmiałem się mocno.
  BTW czy komuś jeszcze skojarzyło się z teledyskiem Meat Loaf "I would do anything for love"? Mam na myśli dialog z kobietą pod koniec.

 •  

  pokaż komentarz

  Dosyć że dobra piosenka to wykonanie filmu świetne !
  Śmieszny jest ten jego kolega któremu się zwierza : D.

 •  

  pokaż komentarz

  To najlepszy pomysł, żeby spławić faceta, zaproponowac mu strap-on ;))

 •  

  pokaż komentarz

  dobrze ze nie pomylil z uchem ;/

 •  

  pokaż komentarz

  nie ma czegoś takiego jak zła dziurka. Każda ma swój urok. Jak ktoś lubi kobiety, to lubi w nich wszystko, pupę też :). A geje-katolicy żyjący w zaprzeczeniu niech sobie dadzą siana. Jest pełno stron dla nich.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie! Nie mogli się mylić faraonowie!

   Ja bym dziurek nie dzielił na 1 i 2...brał bym tylko pod uwagę czy to męska czy żeńska dziurka.

   (podobno rozróżnia się orgazm analny...(mam na myśli stosunki damsko męskie)...ciekawe)

 •  

  pokaż komentarz

  Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego w 3:50 kiedy śpiewają we don't need birth control oboje dotykają swoich uszu? Przypadek czy też ma to jakieś znaczenie?

 •  

  pokaż komentarz

  Dobra, a kto wie co to za panienka, bo głos ma nieziemski. Jeżeli to jest jakaś piosenkarka to poproszę nazwisko, jeżeli aktorka porno to zachowajcie to dla siebie :)

 •  

  pokaż komentarz

  Ogladałem z digga, musze powiedziec, ze ciekawa konwencje ma ten filmik i wykonanie rowniez.

 •  

  pokaż komentarz

  http://www.youtube.com/watch?v=LRKvAm6F2JU - piosenka podobna tematycznie, równie, a może i bardziej wpadająca w ucho :).

 •  

  pokaż komentarz

  Ma ktoś może jakieś namiary na samą piosenkę, bez teledysku?

 •  

  pokaż komentarz

  nooo ... i w końcu doczekałem momentu gdzie mogę sobie wgrać nowy dzwonek do komórki :-P

 •  

  pokaż komentarz

  Pomysł bardzo fajny, a realizacja jeszcze lepsza :). Ale niestety jest jeden błąd, w 3:37 realizator w studio dał dupy, po co do końca utworu wycisza całą muzykę i wokale? Powinien tylko lekko ściszyć na moment, w którym koleś mówi "all right" :).

 •  

  pokaż komentarz

  Dawać tego prawiczka do Mam Talent.

 •  

  pokaż komentarz

  Czegoś tu nie rozumiem. Czemu niby prezerwatywa stała się brązowa? Mogę się tylko domyślać, ale...

 •  

  pokaż komentarz

  ja tam bym sie na goscia miejscu cieszył.

  •  

   pokaż komentarz

   czyli lubisz miec freda calego w kupie?

  •  

   pokaż komentarz

   panopticon: twoj komentarz nie tylko dowodzi, ze nie miales takiego doswiadczenia ale takze braku wyobrazni. Jesli bybylo jak ty napisales to kazde pierdniecie bo nioslo cos ze soba. Przeciez kupa ci nie siedzi tuz za zwieraczem :|
   Wiekszym problemem w tym jest zapach i bol dla partnerki, no chyba, ze przed tym sie przygotuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @jasonfly zanim cos napiszesz, to przysluchaj sie o czym ten koles spiewa - bo twoj komentarz dowodzi ze tego nie zrobiles. jak nie czaisz jezyka, to juz nawet koledzy pomogli i wrzucili tlumaczenie:

   "Usłyszałem jej płacz, była bardzo wkurzona
   Spojrzałem na gumkę - była cała brązowa"

   Stad aluzja do wacka w kupie...

 •  

  pokaż komentarz

  kurde jak klikam na plus przy komentarzach to dodaje mi sie po 10 glosow. cos mi sie wykop zepsul

 •  

  pokaż komentarz

  @valdo
  porównaj moją liczbę komentarzy z Twoimi i odpowiedz sobie sam

  •  

   pokaż komentarz

   1. Odpowiedz nie gryzie ;)
   2. Jak jesteś tak bystry to sobie porównaj od kiedy ja tu jestem, a od kiedy Ty.
   3. Czy ja narzekam w komentarzach na to, że sobie dziewczyny znaleźć nie potrafię?

 •  

  pokaż komentarz

  jeśli gość nie wie do której dziurki trafić to niech sobie włosy doklei:) albo w tą złą korek wsadzi;P

 •  

  pokaż komentarz

  Myślę, że ten chłopaczyna tylko w tej dziurce doznawał orgazmu, bo ma małego (co po nim widać). A dziewczyna miała pecha, by tego doznać musi znaleźć sobie kochanka.

 •  

  pokaż komentarz

  Z poradnika młodego spiskowca:
  Po czym poznać geja? Po cofniętym podbródku.

 •  

  pokaż komentarz

  Mimo całego produkcyjnego rozmachu słabe...

 •  

  pokaż komentarz

  Zabrałem ją na randkę, wszystko wydawało się być piękne
  Wiedziałem, że nie będę potrzebował mojego YouPorn tej nocy

  Poszliśmy do jej mieszkania, bawiliśmy się nieźle
  Zrzuciliśmy z siebie ubrania, na ziemię

  Zaczęliśmy, gdy nie było już jasno
  Nagle poczułem, że jest strasznie ciasno

  Usłyszałem jej płacz, była bardzo wkurzona
  Spojrzałem na gumkę - była cała brązowa

  Ostatniej nocy, oooo
  wsadziłem do złego otworu

  Tak mi przykro, oooo
  że tego wieczoru
  włożyłem do nie tego otworu

  Posmaruj pupę maścią, poczujesz się lepiej
  Nie miej do mnie żalu, te dziurki są tak blisko siebie

  To nie niezwykłe, że można trafić do dziury analnej
  Gdy robi się to "na pieska" (w pozycji tylnej)

  Było bardzo ciemno, nie widziałem nic wcale
  I to dlatego włożyłem TAM me cztery cale

  Zapraszam Cię do mnie, możesz całą noc mnie biczować
  Chcę to naprawić, tak bardzo pragnę się zrewanżować

  Ostatniej nocy, oooo
  Wsadziłem do złego otworu

  Tak mi przykro, oooo
  że tego wieczoru
  włożyłem do nie tego otworu

  Bardzo Cię lubię, nie zmuszam Cię nawet do gotowania, wiem już
  że zgodnie z boską wolą tylko jedna dziura jest od wsuwania

  Powiedz mi jak się czujesz, mówić nie przestawaj
  Błagam Cię, błagam, bez przerwy nadawaj

  Weź jakieś lekarstwa, nie cierp już więcej
  Stylem chodzenia możesz walczyć w specjalnych mistrzostwach

  {Te kilka wersów jest całkiem bez sensu
  Więc zamiast to czytać, zajmij się detekcją lorensu

  Albo może spróbuj potańczyć po prostu
  lub wypić kufel pełny winnego octu}

  Muszę Ci coś wyznać, to żadne bzdury
  Nie było mi źle, gdy pomyliłeś dziury

  Nie wiem kochanie, nie jestem pederastą...
  ...ale czy możemy tej nocy znowu spróbować?

  Oczywiście!

  Każdej nocy, oooo
  Wsuwam do złej dziury

  To takie fajne, oooo
  Więcej lewatyw, kosztem prezerwatyw

  Gdy wsuwamy do złej dziury

Dodany przez:

avatar stefbra dołączył
599 wykopali 47 zakopali 22 tys. wyświetleń