Powiązane (1)

  pokaż (1) 
  • Reklamy Google

  • przykuta -1  

    hmm, ilekroć wpisuję w forach onetu bardziej wyważone, nie prowokujące komentarze, tylekroś są one ignorowane,czasami nawet nie publikowane. Nihil novi.

    Napisz w tytule "kto jest za xxx, niech się wpisze" albo Tusk, Kaczyński, Lepper, kler, komuchy, pedały. Im więcej emocji, tym więcej odpowiedzi. Im więcej odpowiedzi, tym więcej kliknięć. Im więcej kliknięć, tym większy page rank.

    Dlatego nikt nie kasuje nawet jawnie naruszających regulamin tekstów. Onet sobie wymyślił jasie śmietany, e-generacje i inne pierdoły, byleby być na topie.

    O innych forach nie piszę, ale to wyglada podobnie, tylko w mniejszej skali.

    pokaż komentarz
    przykuta
  • zsiaduemleko -1  

    Nieśmieszne.

    pokaż komentarz
    zsiaduemleko
  • judass -1  

    Wolę oryginał: http://www.penny-arcade.com/comic/2004/03/19

    Bez wykopu.

    pokaż komentarz
    judass
  • binx 0  

    To może byłoby nawet śmieszne, gdyby nie fakt, że coraz częściej słyszy się niepokojące propozycje końca anonimowego internetu, co miałoby być jakoby lekarstwem na wszystkie jego bolączki.

    pokaż komentarz
    binx
  • KiDmaN 0  

    tez się z tym nie zgadzam. Normalna osoba nie zrobi z siebie kretyna...

    pokaż komentarz
    KiDmaN
  • pecet 0  

    Dokładnie, wszystko zależy od osobowiści danego człowieka. Chociaż faktycznie czasem można zrobić z siebie kretyna dla samej idei tego, no ale zdrowe to nie jest.

    pokaż komentarz
    pecet
  • ughost 0  

    Co racja to racja.. :]

    pokaż komentarz
    ughost
  • aposmyk 0  

    a ja z kolei to na diggu widzialem

    pokaż komentarz
    aposmyk
  • Axelio 0  

    Eee wcale nie prawda. Moja teoria jest taka ze na takich rożnych forach czy komentarzach onetu czy wp.pl to siedzą jakieś przygłupy, które dopiero co niedawno internet dostali a tacy to wiadomo ze "próbują szukać wiedzy w internecie" i jedyną rzeczą na która wchodzą to portale internetowe i czytają newsy.

    pokaż komentarz
    Axelio
  • kosa 0  

    a ci normalni czytaja newsy na portalach webdwazerowych?:p

    pokaż komentarz
    kosa
  • pepies +1  

    kosa :D ci normalni z anonimowością i internetem(czyli ostatnie stadium ;) ) na portalach łebtuziroł przy każdym linku na takowym portalu piszą FAKE, bylo.pl i żal.com ;)

    pokaż komentarz
    pepies
  • mythbuster 0  

    Niektórzy nawet z pozoru normalni lubią robić z siebie idiotę... nie potrzeba wtedy nawet animowości... ;) Zresztą większość tych kretyńskich komentarzy to zwykłe prowokacje, na które nabiera się wiele osób...

    pokaż komentarz
    mythbuster
pokaż 

Wykopali i zakopali (66 / 0)