•  

  pokaż komentarz

  Paweł Kukiz po latach ostrego melanżu odkrył, że jego życiowym powołaniem jest polityka Zakładając, że został Prezydentem i ma do dyspozycji prerogatywy, dysponuje inicjatywą ustawodawczą oraz ładnie śpiewa to ta ostatnia umiejętność daje mu zdecydowanie największą możliwość zmiany stosunków społecznych.

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: Zapomniałeś o JOWach. Tyle razy Ci powtarzał a Ty gałganie zapomniałeś o JOWach.

  •  

   pokaż komentarz

   Paweł Kukiz po latach ostrego melanżu odkrył, że jego życiowym powołaniem jest polityka

   @pavlusiek: I po co ten sarkazm kolego. Ronald Reagan był w młodości aktorem a potem został jednym z najlepszych prezydentów jakich miały Stany Zjednoczone. To samo było z Arnoldem Schwarzennegerem, bardzo dobry gubernator Kaliforni. Facet promuje prawdziwie obywatelską postawę, a nie tylko z nazwy jak to robi pewna partia. Nie "weźmy się i zróbcie" tylko sam zaczyna coś robić. I zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodoba taka inicjatywa. Bo umie śpiewać to już niech się nie pcha, żeby coś zmieniać w tym smutnym jak dziewczynka z zapałkami grajdołku. Lepiej niech śpiewa. No tak to raczej do niczego nie dojdziemy, kolego.

  •  

   pokaż komentarz

   I po co ten sarkazm kolego. Ronald Reagan był w młodości aktorem a potem został jednym z najlepszych prezydentów jakich miały Stany Zjednoczone. To samo było z Arnoldem Schwarzennegerem, bardzo dobry gubernator Kaliforni.

   @mike78: Jak ich można w ogóle porównywać do punkowca który stabilnie nie potrafił nawet zespołem zarządzać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: Normalnie, można. Jakbyś po wyjściu z kina po premierze Terminatora 1 usłyszał, że ten facet z kwadratową szczęką za x lat będzie gubernatorem Kaliforni to byś coś podobnego powiedział jak tu wyżej i ryknął śmiechem. Kukiz się nie urwał z choinki, ma jasno sprecyzowane poglądy. To wystarczy, żeby być politykiem, w polityce liczą się idee i przekonania. No i cechy charakteru, takie jak charyzma, zdolność przekonywania i przemawiania. I jeszcze parę innych rzeczy. Natomiast bycie piosenkarzem nie przekreśla absolutnie niczego. Mało tego, można powiedzieć że na jednym polu osiągnął jakiś sukces, to tym lepiej wygląda na tle tych smutnych "zawodowych polityków", którzy od czasu studiów uczciwie grosza nie zarobili na chleb.

  •  

   pokaż komentarz

   ma jasno sprecyzowane pogląd

   @mike78: Z tego co się orientuję - odkąd zajął się polityką, serduszko, w kwestiach gospodarczych, dość szybko powędrowało mu na lewo.

  •  

   pokaż komentarz

   @mike78: Zdaje się, że Kukiz studiował 2 kierunki i żadnego nie ukończył. Rozpadł się zespół którego był liderem. Poza tym bądźmy realistami jako członek zespołu punkowego swoje lata po bandzie przejechał. Dla mnie jego racje to czysty populizm jow, jow! Arnold Schwarzenegger, IQ w granicach 135, jego sylwetka ze złotej epoki jest kanonem doskonałości w kulturystyce co więcej żeby zbudować taką sylwetkę trzeba mieć szalenie silną psychikę, pomijając predyspozycje genetyczne. Aktorem zawsze był marnym. Gdybym mógł oddać głos na Kukiza lub na Arnolda oddał bym trzy na Terminatora.

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek:
   @skejna:

   A wy na kigo głosujecie. Pytam z ciekawosci

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: Wcale nie chciałem porównywać A.S. do P.K. tylko wskazać, że być artystą nie oznacza że nie można zostać politykiem. Wręcz przeciwnie - ma się na starcie pewną popularność i dowód na to, że jest się w stanie osiągnąć sukces.

   Ale jak już chcesz porównywać tych panów, to uczciwie. Ile kierunków studiował Schwarzenneger a ile Kukiz? A.S. ma IQ=135 a jakie IQ ma Kukiz? Czy to w ogóle jest dobre kryterium do porównywania ludzi? A.S. musiał mieć silną psychikę, żeby wyrzeźbić ciało - na jakiej podstawie twierdzisz, że P.K. nie ma silnej psychiki, silnej woli? Bo nie ma kaloryfera? I tak dalej. Ale ja, jak mówię nie chciałem porównywać tych dwóch postaci, bo to jest kompletnie bez sensu.
   Nie można porównywać jabłek do gruszek. Ale można wykazać, że skoro jabłonie mogą rosnąć w Azji, mogą i grusze.

  •  

   pokaż komentarz

   @skejna: masz na myśli te same JOWy, które mają to do siebie, że konserwują system dwupartyjny? Patrz link w powiązanych...

  •  

   pokaż komentarz

   Aktorem zawsze był marnym
   @pavlusiek: Dobra cwaniaku ;) A teraz podaj aktora który lepiej zagra Conana Barbarzyńcę?

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: "Gdybym mógł oddać głos na Kukiza lub na Arnolda oddał bym trzy na Terminatora"

   Niestety możliwości nie są dokładnie takie. Można oddać głos na Kukiza, Komorowskiego albo Dudę (albo nawet na Ogórek i paru innych). W tej sytuacji ja oddam głos na Kukiza. Dokładniejsze wyjaśnienie: http://www.skubi.net/kukiz.html

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: Dokładnie - Kikiz nie urwał się z choinki. Działalnością patriotyczną zajmuje się już od pewnego czasu. Studiował też administrację, prawo i nauki polityczne - aczkolwiek zdaje się ich nie ukończył, biorąc pod uwagę treść obwieszczenia PKW o kandydatach...

  •  

   pokaż komentarz

   @pavlusiek: @skejna: Co razi w oczy, ze do władzy chce dojść człowiek który twojemu pracodawcy ukróci złodziejstwo i kolesiostwo?.

  •  

   pokaż komentarz

   @wodd: Dobrze by bylo zrobic taki sondaz na wykopie np robimy wykop pod nim wpisuje nazwiska kandydatow kto jest za kim temu daje sie plusa

  •  

   pokaż komentarz

   @wodd: Pierwszy Korwin, druga tura byle nie Komor. Odpowiadam na ciekawość. Korwin z braku lepszych kandydatów.

 •  

  pokaż komentarz

  Spoko mówi ale juz nie jeden taki byl.. oglosil ze bedzie współpracowal ze zlodziejami z opzz i z lewicowcami wiec sory ale spalil idee

  •  

   pokaż komentarz

   oglosil ze bedzie współpracowal ze zlodziejami z opzz

   @zychukr: A jeszcze wcześniej ogłosił, że będzie współpracował z każdym kto popiera jego idee.

  •  

   pokaż komentarz

   @zychukr: To teraz wojna polsko-polska?

   Ogłosił,że będzie budował szeroki front. A więc zarówno z prawicą, jak i lewicą. Ale oczywiście lewica ma do niego ból dupy, że chce współpracować z prawicą, a prawica na odwrót...

   Ale oczywiście - lewica najchętniej by zamknęła prawicę w psychiatryku, a prawica lewicę powiesiła na drzewach...

   Dla obu opcji coś takiego jak współpraca, chociażby taktyczna, jest zupełnie oderwaną od rzeczywistości abstrakcją.

   Ale, do k!#%y nędzy - jeżeli obie grupy mają wspólny cel - tj.dobro kraju - to muszą współpracować, bo nigdy nie da się żadnej z nich wyeliminować... No ale jak się myśli o swoim dobru kosztem dobra kraju - to można też robić klanowo-partyjne utarczki i walczyć o krzesła, zamiast godnie reprezentować Naród...

   Mam jednak nadzieję, że Kukiz to kandydat, który nie będzie w ślepo podpisywał każdej podsuniętej ustawy, jak to zdaje się mieć miejsce w przypadku obecnego prezydenta, ale który faktycznie będzie dążył do ulepszenia systemu.

 •  

  pokaż komentarz

  W ubiegłym roku robiłem mu zdjęcie do dowodu. Przyjemny klient, śmieszkował niczym Leszke.

 •  

  pokaż komentarz

  No i dobrze mówi. Dużo takich co dobrze mówią, tylko słuchać się chce mało komu.

 •  

  pokaż komentarz

  gdyby takich ludzi było więcej, którzy chcą dobra Polski, nie tylko dla siebie kasy, nie ważne jakie mieliby poglądy, ale ważne, żeby chcieli dobrze, wtedy 460 posłów miałoby sens, przy tylu niezależnych posłach nie przeszłoby nic głupiego.
  Kukiz jest radnym wroclawia za darmo, nie zgadzam się z częścią jego poglądów, ale przynajmniej je znam, a reszta?? wiem po tej kampanii, że po nie lubi pis, że pis nie lubi po, że psl nie lubi pis, ale i z po podczas kampanii się nie lubią, że kandydatka sld jest ładna, jedynie korwin i kukiz mówią o swoich programach. i mogę się nie do końca z nimi zgadzać, ale wiem co chcą, a nie jak ta cała reszta!!!
  Wybór jest więc jasny, albo KUKIZ ALBO KORWIN!!!!!!!!
  choćby po to, żeby ktoś nie bał się powiedzieć, że po pis sld i psl to gówno jakich mało...i afery nie były ukrywane i wygaszane!!

 •  

  pokaż komentarz

  Kandydat śpiewa, polacy głosują:

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Bezcelowe sprzeczki prowadzicie Panowie. Każdy znajdzie argument za/przeciw Kukizem, Korwinem, Braunem. Mnie cieszy duża ilość kandydatów antysytemowych. Którzy pobudzają obywatelską postawę pokazując nam że Państwo jest NASZE. To świetnie, że interesujecie się polityką i jesteście świadomymi wyborcami.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszyscy chcą naszego dobra - nie dajmy go sobie odebrać

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Polska istnieje tylko teoretycznie :d

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010:

   @pavlusiek wołamy bo nas tu obrażają. Kolega ma za mało bananów w kolekcji.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: Po nowe odznaczenie dla trolla. Nie masz niczego poza wyzwiskami i atakiem gdy ktoś nie zgadza się z wyborem Twojego samoorającego się mentora. Jeszcze by uszło, gdyby nie to że tym jednym filmikiem zlikwidował całość swoich poglądów (może za mało oglądam? Wypowiedział się jakkolwiek o czymś niezwiązanym z JOWami w trakcie całej kampanii?)

   Bez poglądów zostaje ładnie mówiąca wydmuszka, tak jak Komor... Duda.... Ogórek.... Jarubas.... W sumie nawet z tym jednym poglądem przed samozaoraniem był tylko wydmuszką - prezydent JOWów nie wprowadzi.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   2010

   @publiczny2010: W imieniu @skejna i swoim przepraszam, za następną falę emigracji, naiwnie sądziliśmy, że posiadanie własnego zdania nie prowadzi do wyludnienia ukochanej Ojczyzny.

   Chcieć to nie znaczy móc, Kukiz zapowiada walkę z systemem, zmianę stosunków społecznych. To bardzo dobrze, że na scenie politycznej pojawiła się taka osoba jak On to znaczy, że mentalność polaków zaczyna się zmieniać, że coraz więcej osób ma swoje zdanie ale to jeszcze nie jest ten moment w którym nadejdą zmiany, jest za wcześnie. We wcześniejszych postach chodziło mi głównie o pokazanie, że Prezydent w Polsce nie ma realnej władzy politycznej, nie jest w stanie dokonać takich zmian jakie zapowiada Pan Kukiz, szczególnie bez poparcia w rządzie i parlamencie, dlatego cała czcza kukizowa paplanina jest populistycznym słowotokiem który żeruje na "genetycznych baranach" bo gdyby nasz gwiazdor zdobył urząd, jedyne co by zmienił to studio nagraniowe na Pałac Prezydencki. Niemniej jednak cieszy mnie, że powoli nadchodzą zmiany które zwiastuje Pan Kukiz, to sygnał, że społeczeństwo obywatelskie które jest podstawą zdrowego ustroju demokratycznego coraz bardziej rozwija się w naszym post prlowskim kraju :)

   Dlatego @publiczny2010 głosuj mniej lub bardziej świadomie na kogo chcesz i wypchaj się dżemem.

  •  

   pokaż komentarz

   @skejna: tym filmem udowadniasz, że obecna władza i twoi pracodawcy boją sie Kukiza,a co do jowów to niema znaczenia ile będzie partii znaczeniem jest kto jest w tych partiach,a dokąłdnie kogo w nich nie bedzie kolesiostwa wciąganego przez swoich znajomków , szfagrów i wnóczków tak jak jest obecnie, rozleci się ten cały beton bo zaczną przychodzić nowe osoby nie z "rodzinny" tylko wybrane przez społeczeństwo z danego regionu.

  •  

   pokaż komentarz

   We wcześniejszych postach chodziło mi głównie o pokazanie, że Prezydent w Polsce nie ma realnej władzy politycznej, nie jest w stanie dokonać takich zmian jakie zapowiada Pan Kukiz, szczególnie bez poparcia w rządzie i parlamencie

   @pavlusiek:

   dokładnie jest tak jak piszesz każdy z kandydatów po prostu kłamie, ale też stwierdzenie nie zagłosuje na Kukiza bo popiera jowy jest tak samo absurdalne jak głosowanie na innych kandydatów bo obiecują gruszki na wierzbie.
   Duzo osób zarzuca mu brak programu, no sorry ale właśnie jakiego programu coś się komuś popieprzyło to wybory prezydenckie i że ciągle mówi o Jowach on nie mówi ciągle o jowach tylko wszyscy go oto pytają i prowokują do wypowiedzi, mówi też inne rzeczy ale tego już nikt nie wyjaskrawia

   Istotnym wg. mnie czynnikiem na kogo się powinno zagłosować są jego poglądy z podkreśleniem na "JEGO", nie PRowskiej gawiedzi, a dlatego ze względu na fakt, żeby reprezentował moje interesy i blokował ustawy które i mi się nie podobają.
   Drugim jest reprezentatywność, żeby nie trzeba było się wstydzić, że wejdzie komuś np.na stół albo pieprznie coś z dupy o kobietach czy inne jak Korwinowi się zdarza. Prezydent powinien budować nie kłócić sąsiadów.

   Trzecim, żeby jego decyzje były niezależne i służyły Polsce, a nie parti do której należał, na zasadzie wprowadza coś moja partia wiec ja to muszę przyklepać bo po za 4 latach zlecę ze stołka i przecież gdzieś się podziać muszę.

   Ja dla mnie Kukiz ma w każdym przypadku po punkcie,

   Miałbym jeszcze jednego faworyta Wiplera niestety Korwin kandyduje.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: Nie, tym filmem udowadniam że Kukiz nie zgadza się z Kukizem. Nie widzę żeby wypowiadali się tam moi "pracodawcy" (no ewentualnie pytania zadają, ale trochę pryszczaci).

   W dwóch partiach będą przedstawiciele regionu wybrani przez ludzi nie "mafię"? Ich kampanie i PR również finansowane przez ludzi a głosy nie dla partii tylko też dla ludzi? I pewnie jeszcze jeśli zagłosują niezgodnie z linią partii to w razie wyrzucenia będą mogli pójść i założyć sobie trzecią? Oh biedactwo kto Ci takich głupot nagadał.

   Będziesz miał dwie partie, PIS, PO, wypełnioną ubezwłasnowolnionymi regionalnymi przedstawicielami każdej z partii. Wybór będzie ograniczał się do..... o zgrozo partii. Choćbyś miał drugiego Piłsudzkiego to startując z list partyjnych nie będzie miał innej opcji niż uczestniczyc w mafii (lub ginąć, lub zakładać trzecią partię -> patrz filmik)

   pokaż spoiler I dalej nie odpowiedziałeś czy ma tam Cookies w programie coś poza JOWami


   pokaż spoiler W sumie będziesz miał niezależnych wolnych pięknych i mądrych wybieranych lokalnie.... w "niezależnej" opozycji

  •  

   pokaż komentarz

   W dwóch partiach będą przedstawiciele regionu wybrani przez ludzi nie "mafię"? Ich kampanie i PR również finansowane przez ludzi a głosy nie dla partii tylko też dla ludzi? I

   @skejna: jestes tak ogranicony umysłowo czy tylko udajesz?

   jesli ja znam pana kowalskiego z mojego regionu i uważam go za uczciwego człowieka to na niego zagłosuje jak i moja rodzina, jesli ty znasz pana y z innego regionu to na niego zagłosujesz bo go lubisz i nic tu nie dadzą pieniądze mafi bo musieli by przekupić każdego glosującego w każdym powiecie.
   Łatwiej przekupić obecnie takiego Sikorskiego zegarkiem który każe zagłosować tak jak on każe niż 150 posłów czyli moich i twoich znajomych, a nawet jesli to zrobią to od pozostałych 140 dowiesz się, ze chcieli ich przekupić .w tej sprawie.

   Obecnie nawet nie musza sie przykupywać po prostu wymieniają sie przysługami.

   I dalej nie odpowiedziałeś czy ma tam Cookies w programie coś poza JOWami
   człowieku jakim programem ? jaki prezydent moze mieć program ? to są wybory prezydenckie i taki prezydęt gówno może wprowadzić, może tylko blokować chore ustawy, tu się niema programu tu się ma poglądy.
   A wszyscy co pieprza, ze coś wprowadzą poprostu kłamią a durnie w to wieżą że oni mogą coś zmienić.

 •  

  pokaż komentarz

  A to ciekawe, bo w rejonie mojej działalności państwo jest tak samo, o ile nie bardziej, upierdliwe jak np. 10 lat temu.

 •  

  pokaż komentarz

  To prawie jak SZKOŁY w POlsce. PRacuje jako nauczyciel i dwie moje POprzednie szkoły już wygaszono...ci młodsi uciekli do UK, pryki na emeryture reszta bezrobotni,,zbierają na VIPa w Biedronce.

 •  

  pokaż komentarz

  Kukiz jak dla mnie jest spalony. Już od jakiegoś czasu podejrzewałem, że został wciągnięty do gry jako pionek - ale jak zapodał tekstem o tych OPZZtach to już straciłem nadzieję.

 •  

  pokaż komentarz

  Państwo Polskie istnieje tylko formalnie czyli ch.j, dupa i kamieni kupa.

 •  

  pokaż komentarz

  To nawet on pana Janusza przegonił?

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo lubię pana Pawła, ale zawsze kojarzy mi się z jednym

  źródło: g20.jpg

Dodany przez:

avatar O....f dołączył
412 wykopali 38 zakopali 4.3 tys. wyświetleń