...
 •  

  Szkoda, że nie widzi zagrożenia dla europejskiej kultury w imporcie Hindusów, Pakistańczyków i innych obywateli byłych kolonii brytyjskich.

  •  

   @Emdeka: Ilu k?$%a Hindusów wysadza się w tłumach ludzi? Ilu hindusów morduje ludzi setkami za to że są tylko innego wyznania?

  •  

   @Diamonddog:
   Ciągle słyszy się o gwałtach zbiorowych na kobietach w Indiach nawet na turystkach, albo o rodzinach które mordują dziewczynki bo nie mają hajsu na posag. Szkoda, że poza Hindusami nie bronisz z taką zaciekłością Pakistańczyków. Europa to przede wszystkim cywilizacja rzymska i napływ obcego elementu zawsze będzie zagrożeniem dla cywilizacji europejskiej.

  •  

   @Emdeka: Dobrze tylko tam ich jest ponad 1,2-1,3 miliarda na 3 287 590 km². Logiczne więc że wszelkiego typu problemy społeczne są zwiększone przy takim zaludnieniu.

   Teraz z drugiej strony ilu hindusów robi ataki samobójcze na terenach obcych państw?

   Tu problemem są ekstremiści islamscy którzy mają w tym momencie wolną rękę by dostać się do europy i robić co żywnie im sie tu podoba...

   Afryka - Boko haram i inne organizacje... Islamskie... Co one tam robią?
   Azja - Isis, Alkaida i od cholery innych grup ekstremistycznych robią meksyk na tamtych terenach...

   Weź poszukaj w necie nagrań jak ludzi setkami rozstrzeliwują... Jak głowy ucinają... Jak dokonują masowych mordów...

   Zobacz filmy z nagranymi tragediami życiowymi z tamtych terenów... Jak ojciec wraca do domu i dowiaduje się że jedno z jego dzieci nie wróci do domu już bo zginęło w zamachu samobójcy...

   Tu Pakistan i Indie są marginalnym problemem...

  •  

   @Diamonddog:
   ja nie wartościuje, która migracja jest gorsza, tylko chce wskazać, że zarówno jedna jak i druga jest dla nas Europejczyków zagrożeniem, bo zagrożenia nie można odbierać wyłącznie w kwestii bezpieczeństwa, ale także w kwestii jedności kulturowej i światopoglądowej.
   Pamiętaj też, że emigracja z krajów arabskich to też chrześcijanie uciekający przed islamistami, nie można ich wrzucać do jednego wora bo po ich stronie nie ma ryzyka zamachów i morderstw, a kulturowo są w stosunku do Europejczyków niemal identyczni.

  •  

   @Emdeka: Palcem wskaż gdzie wrzucam chrześcijan do jednego worka z islamistami...

  •  

   @Emdeka: Pan Farage to taki angielski korwin-obydwaj idioci.
   Ten popieprzony Anglik mowil cos ze to europa jest winna kryzysowi w USA

  •  

   @Emdeka: weź wyjaśnij jakie zagrożenie stanowią Hindusi, bo dalej nie wiem.

  •  

   @Diamonddog: przeczytaj o aferze z Roterham z zeszłego roku kolego

  •  

   aferze z Roterham

   @zolnierzzlasu: Ty no nie slyszalem o tym, przeczytałem i mierzi mnie to. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @Emdeka: szwed by ci powiedział, że to my powinniśmy się od nich uczyć a nie oni od nas.

 •  

  Tusku oczywiście jedzie tylko na słuchawkach. Tyle czasu, a nic się k?$!a nie nauczył tego angielskiego. Jest albo zbyt głupi, albo zbyt leniwy, że dotąd się nie nauczył, prezydent Europy.

  •  

   Tusku oczywiście jedzie tylko na słuchawkach. Tyle czasu, a nic się k#!#a nie nauczył tego angielskiego. Jest albo zbyt głupi, albo zbyt leniwy, że dotąd się nie nauczył, prezydent Europy.

   @Pan_Buk:on jest marionetka, ma wyj@@#ne, u niego leci britney spears oops i did it again.
   Britne

  •  

   @sm30: w słuchawkach ma bezpośrednie połączenie z Berlinem dlatego ich nie ściąga

   #pdk

  •  

   @Pan_Buk: Farage kiedyś się go ocenił jako śmierdzącego lenia. Nie dziwota

  •  

   Tusku oczywiście jedzie tylko na słuchawkach.

   @Pan_Buk: Ja bym na jego miejscu jechał bez. Przecież doskonale zna angielski, szczególnie śliski język polityki gdzie półsłówka i niedopowiedzenia są nieistotne.

   w słuchawkach ma bezpośrednie połączenie z Berlinem dlatego ich nie ściąga
   @intri: jak większość na sali, nie wiem czy zauważyłeś

 •  

  Therefore European Union must be destroyed
  #pdk

 •  

  Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie nie widzą działającego nieprzerwanie od lat planu niszczenia europejskiej stabilności i kultury. Przecież decyzje Unii ( a właściwie nie Unii tylko jakiś dziwnych osób porozsadzanych na stanowiskach bóg wie dlaczego i przez kogo) są absurdalne i jakby z dupy wzięte, ale ZAWSZE mają jakiś element destabilizujący Europę.
  Przecież sprowadzenie 10 milionów wielbłądów dałoby większy pożytek niż miliona muzułmańskich (czy bóg wie jakich) uchodźców.
  Afryka nagle stała się toksyczna?! Trzeba natychmiast ewakuować cały kontynent?! Wystarczy przypilnować USA żeby nie opłacało i dozbrajało alkaidy (żeby zwalczała niewygodne dla USA rządy), a potem isis (żeby zwalczała alkaidę), a potem znowu aklaidy (żeby zwalczyła isis). Będzie spokój od Amerykanów - to nie będą arabusy spylać milionami do Europy.
  A tu się zaczyna ta sama historia: USA dozbraja i sponsoruje UPowskich nacjonalistów, przekupieni urzędnicy unijni zmuszają kraje europejskie do dozbrajania i szkolenia UPAiny, w tym samym czasie Francuzi budują dla Rosji okręty, a Niemcy po cichu mówią Putinowi, że jest spoko. Przecież jasno widać, że USA planuje w Europie za pomocą UPAiny zrobić ten sam burdel jaki zrobiła w Iraku, Iranie, Afganistanie, Wenezueli, Wietnamie. Ten sam mechanizm USA stosuje od dziesiątków lat, a przekupiona Europa sama sobie podpala swoją chałupę.

  •  

   @redet: a moze Europa szykuje sie do rozszerzenia swoich terenów na Afryke wlasnie? Najpierw pomoc a pozniej sie upomną o swoje w jakis sposob.

  •  

   @redet: cia pomagało Solidarności rozwalic komunę. Kiedyś mówili ze dzięki tej pomocy drukowaliśmy ulotki, gazetki. Takie tam. A jak popatrzę jak zmienia sie sytuacja polityczna po ich pomocy to myślę ze to było coś więcej.

  •  

   @zolnierzzlasu: oczywiście, że było dużo więcej. Dopiero dzięki internetowi wychodzą powoli rzeczy takie, że głowa mała. Samo powstanie CIA: składała się w sporej części ze zbiegłych ssmanów i abwehrowców. Wypłynęły dokumenty z których wynika, że CIA zamawiało w koncernach dziesiątki kilogramów narktyków (między innymi sławne LSD) - przecież nie po to, żeby dzieciom w przedszkolach robić pogadanki. A to tylko ułamek spraw. Takich rzeczy nie robią "rycerze wolności i demokracji".

 •  

  Dobrze, jasno powiedziane. Z jednej strony wspólna polityka rolna, z drugiej to - hipokryzja w pełni. Nie rozumiem tylko, jak zaślepionym trzeba być, albo jakiego rodzaju interes mieć przed oczami, by dopuszczać do wpuszczania uchodźców.

  •  

   @uzman: nielegalnych imigrantów, którzy dostają się na teren Europy, przez nieudolność Włoch. Nazywajmy rzeczy po imieniu...

  •  

   @uzman: obywatele dostaną problem i rząd będzie potrzebny

  •  

   @uzman: To jest taki brytyjski Kukiz. Uwielbiam Go. :D

  •  

   @despiaciu: heh no mnie też rozsmiesza częstokroć do łez. Świat był by nudny bez takich zwariowanych populistów ;)

  •  

   @uzman: to jest lewacka logika bożenko nic nie zrobisz. Najprościej ująć to tak:
   Lewactwo uwielbia władzę, a władze zdobywa przez poparcie. Normalnych ludzi nie przekonają, bo raz że nie mają argumentów dwa, że dowody albo olewają albo ich nie interesują. W związku z tym tworzą sobie grupy poparcia za pieniądze lub tolerancję a czasem jedno i drugie. Myli się ten, kto myśli, że za pomocą świętego proroka marksa i jego pism chcą rozwiązać jakieś problemy. Nie leży to w ich interesie ponieważ nic dzięki temu nie zyskują, wręcz przeciwnie. Im gorzej jest tym więcej lewicowych haseł można głosić i tym większy rezonans w społeczeństwie one znajdą nie liczy się kto jest u władzy i kto spieprzył. Jak jest prawica to wiadomo, że ich wina jak oni są u władzy to wina burżuazji (teraz się mówi korporacji wielkiego biznesu) lub za niskich podatków. Ważne, żeby było gorzej. Co ci uchodźcy u nas będą robić? bo rozumie jakby uciekali do pracy itd ale oni uciekają do zasiłków, oni nie chcą pracować, w afryce nie ma kultury pracy takiej jak u nas tam się nigdy tak nie pracowało.

   Dlaczego, żydzi sobie potrafią poradzić z tym problemem i jakoś żaden lewak ich od rasistów nie wyzywa? Spakowali ich i wywieźli tam skąd przybyli raz drugi trzeci i by se odpuścili. Poza tym to francja wojowała szabelką w libi i to francja dostała za to ropę więc niech teraz robi co do niej należy. My nic z tego nie mieliśmy.

  •  

   @tricolor: To jest imigracja niekontrolowana... plan jest taki by kontrolować cały proces poprzez pozwolenia na wjazd dla chrześcijan, którzy są świadkami zbrodni dzihadystów oraz będą najlepszą bronią dla stłamszonej europy..

 •  

  Z góry mówię, że jestem sceptycznie nastawiony do przyjmowania imigrantów. Zachowanie UE pokazuje, że suwerenność RP nie istnieje w tej chwili, a z nas chcą zrobić ludzki śmietnik. Problem już jest wielki, bo poprzyjmowaliśmy Czeczenów, zaczęliśmy Ukraińców stwarzając im programy socjalne. Jedni i drudzy to siedlisko nieprzychylnych nam środowisk pod względem kulturowych czy nawet z powodów historycznych Ukraińców nie można przyjmować, gdyż wybrany przez nich demokratycznie rząd gloryfikuje zbrodniarzy z UPA

  Jedyną falę imigracji, którą mógłbym przyjąć to ta którą zaproponowała pochodząca z Syrii @miriam-shaded z fundacji Estera. Chodzi tam o 1400 chrześcijan nad którymi wisi islamska maczeta. Co najlepsze, wszelkie koszta pokrywa fundacja i nie chce złotówki od państwa, a jej celem jest jak najszybsza asymilacja imigrantów w Polsce i zatrudnienie ich, które jak zapewnia pani prezes dla części jest już załatwiona. To są uczciwe warunki i z takimi ludźmi można negocjować wpuszczanie do kraju.

 •  

  Lewacka hołota z Unii chce zalać europe krwiożerczymi muslimami a my nic nie robimy tylko bezsilnie patrzymy. Po co komu w Europie somalijskie moslemowe gady, ktore chcą ' nawracać ' niewiernych ostrym nozem? Obudź sie Europo

 •  

  Polecam książkę. A mówili, że oszołom, rasista, faszysta, żeby cenzurować... Tak samo jak teraz mówią o Korwinie, Braunie itp. I, niestety, oni też mają rację co do przyszłości.

  źródło: literatki.com

 •  

  widze, ze rudy tak sie pali do nauki angielskiego, ze prostej 5minutowej wypowiedzi nie potrafi zrozumiec -.-

  Ciągle słyszy się o gwałtach zbiorowych

  @Emdeka: dane z dupy.... zalozmy rozklad 50/50 F/M populacji indyjskiej siegajacej 1,2mld... zalozmy 100 gwaltow dziennie w calej populacji -> 600mln [badana probka] / (100*365) -> 1:16k kobiet jest gwalconych co daje 0,006% populacji.... ale jak mowie dane z dupy i twoja logika tez z dupy

 •  

  Ci ludzie (Europosłowie) to w większości śpiące na posiedzeniach debile... k?#%a czemu możemy zachowywać się jak Australijczycy... Europa ze swoim lewactwem, chęcią umęczania się po latach podbojów jest o wiele gorsza od polskiej martyrologii... Europa, ta rozwinięta chce sama się zabić, pogrąża się i chce tonąć...a my tak po prostu mamy dołączyć.

  Kiedyś to wszystko jebnie... ale póki co, europosłowie mogą sobie spać i nudzić się.

 •  

  Bardzo dobrze mówi (bez poprawności politycznej). Odwołał się do Australii - tak, ten kraj bardzo dobrze rozegrał sprawę imigrantów. Końcówka była jak najbardziej prawdziwa - bo Europa takim postępowaniem sama prosi się o katastrofę:(

 •  

  Jak mawiał klasyk:

  dobrze mówi, polać mu

 •  

  Frekwencja, to k?#@a porażająca. Ciekawe ile lewaków w internecie będzie się sprzeciwiać temu co powiedział, bo na sali nie było zbyt wielu chętnych.

 •  

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  źródło: abload.de

 •  

  0:45
  Tłumy panie, tłumy

 •  

  Lamberts pozamiatal :)

 •  

  O, to już skrajnym prawakom już się znudziło "ci co rządzą niszczą ten kraj, ale głosujcie na nas to go ocalimy, ps to prawda" i przeszli do upadku cywilizacji. Ciekawe kiedy dojdą do etapu o niszczeniu życia na Ziemi.

 •  

  Mam nadzieję że Korwin też się wypowie w PE na ten temat. jeden słuszny głos to za mało.

 •  

  Korwin Le Pen i Farage-Wielka trojca idiotow

  •  

   @robertK: Wyjaśnij mi...co w tym wystąpieniu było nieprawdziwe?:)

  •  

   @robertK: Wykopowi nie wytłumaczysz, łykają populizm jak młode pelikany. Imigranci zło, islam zło, czarni zło, polscy imigranci dobro itd. itp. Proste pojmowanie świata w biało czarnych barwach jest domeną osób prostych (żeby nie powiedzieć głupich) a populizm dostarcza prostych odpowiedzi I jasno sprecyzowanych wrogów.

  •  

   @Atreus: widzę, że jesteś przykładem człowieka który jest jaśnie oświecony i dostrzega w laniu kwasem przez islamistów coś dobrego... albo wzrost przestępczości w krajach gdzie jest duża imigracja też jest zjawiskiem pozytywnym. Nie - nie każdy "allach akbar" ma pod piżamą bombę, ale analogicznie - jak mam mieć na podwórku psa rasy która gryzie, to już wolę nie mieć żadnego. rozumiesz?

  •  

   @mr_jaczes: Do oświecenia jeszcze mi daleko, ale idąc twoim tokiem rozumowania, każdy Polak to pijak a jak pijak to i pewnie złodziej a nawet jezeli nie każdy to większość. Załączam ciekawy link www.psni.police.uk_nationals.pdf
   według podanych tam danych właśnie Europa Wschodnia okazuje się być najwiekszymi dzikusami. A tak na poważnie nie uważasz ze użycie takiego dokumentu np przez UKIP do usprawiedliwienia wyrzucenia wszystkich Polaków z UK no bo jasno na białym jest napisane że czesciej popełniają przestępstwa niż np Nigeryjczycy, bylo by wielce niesprawiedliwe wzgledem ogromnej większości, która żyje uczciwie? Poprostu brzydze sie populizmem i uogolnianiemi.

  •  

   @Atreus: dlatego jesteśmy tu i rozmawiamy. Akurat znam pewnego funkcjonariusza z Liverpoolu i bardzo dużo opowiada o tym jak jego kraj jest niszczony przez "ciapatych".

   Na załącznik spojrzę rano, a co do statystyk i raportów - wierzę że w każdej grupie jest "odsetek bydła" i nie da sie go całkowicie uniknąć, jednak o jednej rzeczy nie zapominajmy - Polak to pijak, ale u siebie może takim być, ale już za granicą powinien się zachowywać tak, żeby "gospodarzom" nie wadziło jego zachowanie. Każdy dostaje kredyt zaufania, ale jeśli coś będzie nie tak, to gospodarz może wyprosić gościa w każdej chwili i wydaje mi się, że akurat Brytyjczycy chcą z tego prawa skorzystać, a w stosunku do kogo to zastosują to ich sprawa. Lub po-prostu pozwolili na falę imigracji - nie wiedzą co zrobić i chcą tego uniknąć na jeszczewiększą skalę.

   Co do imigrantów - jak dla mnie nielegalni imigranci zachowują się jak nieproszeni goście, których trzeba usuwać dla zasady, bo wtedy po co granice, wizy i cała ta zabawa? Kpią sobie z prawa i zasad obowiązujących na "Naszej" ziemi.

  •  

   @robertK: @Atreus: Jakieś argumenty, panowie?

  •  

   @Khosm: Kompletna glupota plynie z ich komentarzy np korwin mowi glupoty o plemnikach Farage ze to UE jest winna kryzysowi z 2007 i inne tego typu kwiatki juz nie wspominajac o programie gospodarczym krula ktory wepchnie duze grono Polakow w biede,nawet czesc z wyborcow ale jak to mawial korwin wiekszosc jest glupia

  •  

   @mr_jaczes: zgadzam się w całej rozciągłości, no może poza tym że "ciapaci" niszczą kraj. Zamierzam założyć dzis lub jutro po robocie wątek na mikro w którym postaram się przedstawić drugą stronę medalu I jeśli kolega jest zainteresowany rzeczową dyskusja to moge zawołać. Pozdrawiam.

  •  

   @Khosm: Załóżmy na chwile ze Korwin zostaje prezydentem i że przyjeżdża z wizyta głowa obcego państwa dajmy na to Argentyny (która o zgrozo jest kobietą), a masz wesołek na lotnisku pyta gdzie mąż (znaczy dawca poglądów politycznych hehe pdk :), a przy oficjalnej kolacji wypala ze kobiety to w kuchni powinny siedzieć hehe. Wpadki szoguna to przy tym małe piwo. A co do pana Farage jego partia też nie błyszczy taktem I elokwencja (przykłady podam po robocie:-) pozdrawiam

  •  

   wepchnie duze grono Polakow w biede

   @robertK: Jak na razie to ciebie wepchnęło w biedę - głównie umysłową.

  •  

   @ultra: Mozesz dalej ludzic sie i sluchac tych utopijnych wizji,ale zderzenie z rzeczywistoscia moze byc bardzo brutalne

  •  

   @robertK: szykujesz pokój dla uchodźcy w swoim domu? Nie to siedz cicho.

  •  

   @kwaz1: A gdzie ja mowie o uchodzcach?

Dodany przez:

avatar madever dołączył
589 wykopali 19 zakopali 7.3 tys. wyświetleń