•  

  Prawda w oczy kole? Ta rekcja na wywiad jest bardzo wymowna...

 •  

  Niech zgadnę : artykuł/wywiad ukazał się na stronie RMF ,a zaraz potem jakiś czytelnik podlinkował to na forum dla osób o tej samej orientacji seksualnej. Zainteresowały się tym "organizacje równościowe" i robią "bigos".
  Ilu to ludzi ? 200 ? 300 ?
  Przyznam ,ze nie czytałem co ktoś tam naopowiadał ale jeśli wypowiadał swoje zdanie na tematy ogólne związane ze światopoglądem to wara-gej-aktywistom od niego ! Czas może powiedzieć jasno ,że zdanie odmienne od jaśnie oświeconych nie oznacza ataku i siania nienawiści.
  Zupełnie jak ze sprawą Mozilli - nowo mianowany prezes wsparł (dawano, dawno wstecz) organizację promującą rodzinę jako związek faceta i kobiety ,a środowiska gejowskie zrobiły z niego nie wiadomo kogo i zmusiły do rezygnacji.
  Takie zachowanie to TERROR , trzeba to jasno powiedzieć i walczyć z tym. Albo mamy wolność słowa albo wprowadźmy do prawa zakaz krytykowania szeroko pojętego homo.

  •  

   @gokihar: To nie był tylko "prezes" ale twórca JavaScriptu oraz całej Mozilli. Ogromnie przyczynił się do rozwoju internetu w formie jaką widzimy teraz. Znów oszołomy których jedyną umiejętnością bycie oszołomem postawili się wyżej nad nauką, racjonalizmem i ciężka pracą ;)

  •  

   @adrian-k-kwiatkowski: yup, ale czy właśnie nie został mianowany prezesem czy też tzw. CEO Mozilli by zaraz potem paść ofiarą tzw. równości ?

  •  

   @adrian-k-kwiatkowski: Zabawne wycieranie gęby, pojęciami które homofobom są przeważnie obce.

  •  

   @gokihar: Jaki ty jesteś biedny. Naprawdę. Masz przesrane. Wszędzie te pedały, nie dają ci w spokoju żyć. Otworzysz lodówkę - pedały. Chcesz wyjść do klubu - pedały. Myślisz o kupnie nowej kosiarki i idziesz do Castoramy - no k$!!a znowu pedały. Wszędzie. W telewizji. W gazetach. W paście do zębów. Ciągle otoczony przez pedalstwo. Tragiczny los nieporównywany z żadnym cierpieniem. Biedny, normalny, heteroseksualny, porządny, prawidłowy, uciśniony przez homo-mniejszość Konrad Wallenrod, samotny w swojej walce o normalną rodziną. Nie może w spokoju zjeść banana w pracy, bo kumple (też zdominowani przez pedalską propagandę) dziwnie się patrzą, i już nie zapraszają na wyjścia na piwo. Te zboczone parady powodują że nie zaczyna kwestionować swoje nastawienie do kobiet - k$!!a, niech chowają się te pederasty przed dziecmi, bo jeszcze zobaczą że tak można i CO WTEDY??!!!111oneone

   Te jebnięte cioty. Nie dają spokoju nawet w Internecie. Nie mogę nawet pogody sprawdzić, by nie dowiedzieć się co u kogo w odbycie.

   Przej@!#ne życie. Naprawdę

  •  

   @gokihar: To wszystko? Naprawdę? Tylko na tyle cię stać? Słabo.

 •  

  dajcie linka do wywiadu. Skoro tak ich to w oczy kole to musi być ciekawy.

 •  

  Ha ha mowa nienawiści, dobre określenie sobie wymyślili

 •  

  Za moich czasów, jak coś mi się nie podobało ( tutaj - rozgłośnia radiowa), to albo przestawałem jej słuchać, albo słuchałem jej dalej odczuwając chwilowe zdenerwowanie ( tutaj - gdy jakiś redaktor głosił - moim zdaniem - dziwne poglądy). A te lewaki o wszystko chcą skarżyć, masakra.

  •  

   @sebe13: mają swoich panów w urzędach to skarżą się jak dzieci w podstawówce

  •  

   @sebe13: jak nazwę cię katolicką prawicową k$#$ą która powinna wylądować w ciemnym dole z ołowiem w potylicy to też po prostu będziesz ignorował moje posty czy polecisz na skargę do Michaua?

  •  

   @sebe13:

   Za moich czasów, jak coś mi się nie podobało ( tutaj - rozgłośnia radiowa), to albo przestawałem jej słuchać, albo słuchałem jej dalej odczuwając chwilowe zdenerwowanie
   Podobne stanowisko masz w stosunku do parad równości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   wylądować w ciemnym dole z ołowiem w potylicy
   @WhosYourDD: Argumentacja trochę z dupy bo różnica między wypowiedzią w wyżej wymienionym artykule a twoją jest taka że autor nikomu nie groził śmiercią...

  •  

   @Softcore: to wytnij fragment o rzekomym grożeniu śmiercią i dalej masz aktualne.

   Ciekawostka: grożenie śmiercią jest nielegalne, życzenie komuś śmierci nie. A takie wypowiedzi o homoseksualistach nietrudno znaleźć.

  •  

   @WhosYourDD: Ale do czego ty w ogóle zmierzasz? Dziś bezkarnie byle gimbus może opluwać katolików, a większość sądów ma wyj$$@ne na obrazę uczuć religijnych w przeciwieństwie do środowisk LGBT które traktowane są jak święta krowa o której nie wypada mówić negatywnie z powodu tzw. poprawności politycznej czy też mowy nienawiści(sic!). A to że ktoś komuś życzy śmierci to już wynika z ludzkiej natury i tego żadnym prawem ani przepisami nie zmienisz... no ale wiem że co niektórym lewaczkom coś takiego się marzy, takie właśnie bezpłciowe, upośledzone moralnie i emocjonalnie społeczeństwo nie potrafiące samodzielnie myśleć którym łatwiej jest manipulować oraz kontrolować.

  •  

   @WhosYourDD: Odpowiem Ci pytaniem - czy wilki przejmuje się tym, co myślą sobie o nim owce ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  Homopropaganda = tolerancja.
  Heteropropaganda = mowa nienawiści.

  #lewackalogika

 •  

  Homofobiczny wywiad
  To jest jakiś nowy level lewactwa.

 •  

  Wszędzie mowa nienawiści, czas wyjeżdżać do Szwecji.

 •  

  Problemem nie jest oburzenie tych środowisk i ewentualny pozew sądowy ponieważ w naszym ustroju politycznym każdy ma do tego prawo tylko nagłaśnianie tych "afer", panowie zamiast krzyczeć powinni wystąpić na drogę sądową i poczekać na wyrok. Nie bardzo rozumiem co osobom postronnym przeszkadza konflikt obcych osób o odmiennych zdaniach, w wolnym państwie to nawet dobrze że do takich konfliktów dochodzi, tym bardziej przy tak skrajnie różnej wizji świata. Problemem jest tu raczej stosunek społeczeństwa do polskiego sądownictwa które przez wiele lat w pocie czoła pracowało na dzisiejszy wizerunek oraz samych mediów które by zwiększyć oglądalność, przy spadających przychodach z reklam nakręcają kolejne "afery". Są miliony hetero i setki tysięcy homoseksualistów którzy na antenie radia czy telewizji podaliby sobie ręce i których poglądy w wielu sprawach byłyby identyczne, ale oczywiście redaktor woli zaprosić oszołomów, najlepiej jeszcze jakby jeden drugiemu dał w mordę on air. Sam dziennikarz również kopie pod sobą dołek bo takimi "akcjami" traci resztki zaufania społecznego.

 •  

  Ciekawe skąd te organizację maja pieniądze.Pewnie przyssani do rządowego cycunia.

 •  

  Podczas rozmowy dziennikarz RMF FM prowadzi dyskusję o kontrowersyjnych badaniach amerykańskiego profesora Marka Regnerusa na temat dorosłych dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne. W pewnym momencie przed wypowiedzeniem słowa „gej” Zalewski pluje. - Właśnie podobny tradycjonalistyczny stosunek do tych agresywnych działaczy lewackich, homoseksualnych panuje na Wschodzie, w kraju Putina, a Europa zmierza w zupełnie innym kierunku - mówi Zalewski. Dziennikarz RMF FM nawiązuje do traktowania gejów i lesbijek w Rosji - w 2013 roku Władimir Putin podpisał ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich. Dało to przyzwolenie na gnębienie tego środowiska przez chuliganów.

  Akurat za p!?$!$!enie to powinny być kary. Tak jak np. za te bzdury o szczepionkach.

 •  

  Mają straszny ból dupy. Ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 •  

  "..Zresztą co jest ciekawe według mnie, że to głównie homoseksualiści powinni być zainteresowani tym, żeby te środowiska gejowskie się wyciszyły. A to z tego względu, że automatycznie niechęć większości społeczeństwa do "gejów" przeniesie się na homoseksualistów, czyli tych, którzy nie są agresywni, niczemu nie są winni. Zresztą uważam, że tak naprawdę wystarczy wprowadzić jeden przepis zakazujący manifestowania seksualności, każdej - homoseksualności, heteroseksualności oraz dowolnej innej - i problem po prostu zniknie.."

  Ale jak to ZAKAZAĆ ? A potem co? Zakaz manifestowania czegokolwiek, zakaz procesji bo ktoś się podnieca "Bożym ciałem" ?

  A jak już "wyciszą się" środowiska gejowskie to siłą fali wyciszymy inne środowiska ?

  A co z automatyczną niechęcią większości do buddystów i alkoholików lub polityków ?

 •  

  Organizacje LGBT walczące z wolnością słowa, żadna nowość.

 •  

  szczytem hipokryzji sa slowa wypowiadane przez geja: "szanujemy poglady innych"

 •  

  Jeśli dwóch pederastów zaspokaja się analnie lub oralnie, to nie budzi to mojej nienawiści, lecz głębokie obrzydzenie. Chcę od tego być jak najdalej i mam do tego święte prawo wolnego człowieka.

 •  

  Chorzy na pederastię dewianci i terroryści z lbgt - niesamowita patologia!

 •  

  „Sidła gej-kaidy”
  to tak na serio?

 •  

  dobry wywiad niech sie homosie odwala :)

 •  

  Ten pan uważa, że to Kościół jest atakowany, ale prawda jest taka, że to nie homoseksualiści chcą zakazywać różnych rzeczy Kościołowi - oprócz obrażania ich stwierdzeniami takimi jak dewianci, zboczeńcy, chorzy psychicznie, ale chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, dlaczego nie wolno lekko rzucać takich określeń - tylko ta instytucja homoseksualistom. Nauczanie o homoseksualizmie be, tęcza be - na litość, przecież sobie pod nią nie urządzają orgii - "afiszowanie się" ze swoją seksualnością też nie, choć nam, ludziom heteroseksualnym, nikt nie zabrania afiszować się, chodząc pod rękę, za rękę, całując się w miejscach publicznych, przedstawiać się jako żona/mąż, nosić otwarcie symbol zawarcia małżeństwa - obrączkę itp. Naprawdę, gdybym nie wychodziła z domu i czytała tylko takie wywiady, byłabym przekonana, że na co drugiej ulicy odbywa się gejowskie sex party z walającymi się pod nogami heteryków kopulującymi parami.
  Już nawet nie wspominam o tym, że Kościół od lat sam ma prawo do nauczania w szkołach swojej kultury, ba, dostaje na to pieniądze od państwa, czyli też od homoseksualistów, ateistów i członków innych wyznań. Ale każda próba przypomnienia im tego jest odbierana jako atak na religię, kulturę i wartości, a nawet Wartości. Jak ja nie lubię takich nadgorliwych katolików, świętszych od Jezusa...

  •  

   @Killjoy:

   Kościół akcpetuje związki homo, zaleca jedynie by powstrzymac sie od wspolżycia. Powstaje coraz wiecej duszpasterstw dla homo. Kosciol bardziej nastawia sie na promowanie rodziny niz na zwalczanie homo. Serio nie slyszalem żadnego oficjalnego stanowiska kościoła będacego anty-homo. Po prostu jesteś chora z nienawiści.

   Pisane z tel.

  •  

   Jak ja nie lubię takich nadgorliwych katolików, świętszych od Jezusa...

   @gramatyczny_nazista: Wiem, dlatego dopisałam na końcu o jaki typ mi chodzi, bo też mnie tknęło w połowie pisania, że wygląda to jak atak na Kościół i religię chrześcijańską, a nie o to mi szło. Po prostu nie lubię takich fanatycznych typów, którzy nie zauważają żadnych wad swojej filozofii/religii/kultury, próbują jej moralność narzucić innym, a każde słowo krytyki traktują jak bezpardonowy atak.
   Chociaż z drugiej strony oficjalne stanowisko Kościoła na temat gejów i gender dalej jest dość krytyczne, a nawet krytykanckie, na szczęście powoli się zmienia i wykazuje więcej zrozumienia i miłości, czyli tego, co powinni okazywać od początku.

  •  

   @gramatyczny_nazista: k!!!a, nawet nie wiem od czego mam zacząć... Nie wiem skąd masz takie rozkminy ziomuś ale z takich rzeczy wyrasta się w licbazie już.

 •  

  Bleh, nic nie brzmi gorzej niż "organizacje równościowe". No może prócz oszołomów rzucających dewiantami i pedarastami na lewo i prawo.

 •  

  Homo nienawiść gorsza od rasizmu.

Dodany przez:

avatar luna55 dołączył
206 wykopali 13 zakopali 8.2 tys. wyświetleń