•  

  Ktoś jeszcze traktuje poważnie tego pajaca?

  •  

   @zwirz: Dudę? Tylko ciemne pisiaki, które by zagłosowały nawet na z drewna wystruganą kukiełkę, byle ją Kaczyński do wyborów wystawił.

  •  

   @kukenkino: Nie, gościa, który jak tylko otworzy usta, to musi się skompromitować.

  •  

   @zwirz: bronka? no niestety część ludzi jeszcze na niego głosuje

  •  

   @zwirz: Bordowy, a taki wstyd przynosi...

  •  

   @liberatetutemeexinferis: Mając tego pana na czele środowiska liberalne nigdy nie dojdą do władzy.

  •  

   @zwirz:

   Mając tego pana na czele środowiska liberalne nigdy nie dojdą do władzy.
   Jarubasa? Z pewnością nie, żaden z niego liberał

  •  

   @zwirz: no to sie nie odzywaj

  •  

   Ktoś jeszcze traktuje poważnie tego pajaca?

   @zwirz: Ale o co się rozchodzi? Przecież Krul ma rację w tym konkretnym wypadku - i piszę to ja, lewacka świnia.

  •  

   @mnik1: Nie ważne, że ma rację - ważne jak to przekazuje.

  •  

   @zwirz: Przynajmniej nikt nigdy mu nieprawdy nie zarzuci.

  •  

   @zwirz: to tak jak ty...( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @zwirz: nie otwieraj ust nie używaj rąk do pisania bo to wielka kompromitacja

  •  

   @zwirz: zaslepione kuce nie rozumiejo, a potem płacz i #spiseg bo korwin 2 proc. max

  •  

   @zwirz: a który to lepszy gość "na czele"? I dlaczego jeszcze nie poderwał milionów?

   Ktoś o programie szrszym niż JOW bo to nie libertarianizm ani wolność zbytnio.

  •  

   @kukenkino:

   Dudę? Tylko ciemne pisiaki, które by zagłosowały nawet na z drewna wystruganą kukiełkę, byle ją Kaczyński do wyborów wystawił.

   Krytykujac Dude - widac po czyjej stronie JKM stoi. On jest jak Palikot.

  •  

   Krytykujac Dude - widac po czyjej stronie JKM stoi

   @internet3000: No na pewno nie po stronie Dudy.

   On jest jak Palikot.
   A dlaczego wg ciebie ktoś, kto chce- a przynajmniej tak mówi- wziac za pysk socjalistów z PiS ma robic "łaskę" jakiemuś czlowiekowi, którego Kaczyński z kapelusza wyjął? Pół roku temu prawie nikt nie wiedział kto to jest Andrzej Duda, do dzis ludzie go mylą z hersztem z solidarności- a wg ciebie wszyscy mają mu czerowne dywany pod nogami rozkładac bo to nie Komorowski? Jaki to interes zamienić dżumę na cholerę?

  •  

   @kukenkino:

   Poniewaz on MOWI a nie ROBI.

   Wiec dla mnie jest jak KAZDY INNY polityk - nic nie wart.

   To ze powtarza w kolko to samo od 25 lat niczego nie zmienia.

   Prosze o liste sukcesow JKM z ostatnich 25 lat:

   - co zrobil dla Polski i obywateli
   - co zmienil z gorszego na lepsze

   Prosze o KONKRETY a nie pierdu-pierdu.

  •  

   Poniewaz on MOWI a nie ROBI.

   @internet3000: Ponieważ jeszcze nie miał okacji ROBIĆ. A MÓWI m.in. po to, żeby ludzie przestali wierzyć w tego Kaczyńskiego i jego plastikowego figuranta.

   To ze powtarza w kolko to samo od 25 lat niczego nie zmienia.
   Tylko dlaczego wg ciebie ma pozwalac, żeby PiS zrobił nam drugi PRL tylko, z proboszczami zamiast I sekretarzy? To ma być ta zmiana? To ja chyba nawet wolę już tych złodziei z PO.

   Prosze o KONKRETY a nie pierdu-pierdu.
   A co zrobił Kaczyński, a nawet dla ułatwienia - co obaj zrobili? Ci wielcy politycy co to od początku siedzieli w sejmie a jeden to nawet prezydentem został. Przedstaw ich sukcesy , jak oni nam Polakom zycie poprawili?

  •  

   @zwirz:

   Nie ważne, że ma rację - ważne jak to przekazuje.
   Ty tak serio? Ja wolę jak ktoś wali prosto z mostu prawdę

  •  

   @kukenkino:

   Ponieważ jeszcze nie miał okacji ROBIĆ.

   Jak to nie mial okazji ROBIC? To gdzie byl? Na Ksiezycu?
   Co zrobil dla lokalnej spolecznosci? Co zrobil dla swoich wiernych wyborcow?

   Tylko dlaczego wg ciebie ma pozwalac, żeby PiS zrobił nam drugi PRL tylko, z proboszczami zamiast I sekretarzy?

   Nigdzie nie napisalem ze ma na cokolwiek pozwalac. Skad Ty to wziales?

   A co zrobił Kaczyński, a nawet dla ułatwienia - co obaj zrobili?

   Poczytaj:

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Kaczy%C5%84ski

   A teraz prosze o liste min. 2-3 rzeczy ktore zrobil JKM w przeciagu 25 lat (prosze pominac niezliczona liste wywiadow i wystapien - jedyne z czego faktycznie jest znany).

  •  

   Poczytaj:

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Lech_Kaczy%C5%84ski

   @internet3000: No ale co z tego wynika. Politykiem był, wcześniej siedział na jakiejś uczelni, całe życie na etatcie państwowym, gówno robił poza wielbieniem socjalizmu z ludzką twarzą. spieprzaj mi z takimi osiągnięciami.

   Być moze dzieki Korwinowi tacy ludzie jak towarzysz Ikonowicz nie maja w tym kraju żadnego znaczenia. Jesli jest jakaś zasługa krula w tym, że czerwone komusze ścierwo się u nas nie odrodziło, to zrobił wiecej niż 50 Kaczyńskich.

  •  

   zaorane.

   @md23: Ta, zasrane. Wielcy panowie Kaczyńscy mający milionowe fundusze z naszych podatków narobili tyle dobrego że po 25 latach mamy przedsionek kolapsu państwa. Ale przeciwstawia im się człowieka, którego także Kaczyńscy sekowali, kogoś bez wielkiej kasy i zadaje mu sie pytanie: a co ty zrobiłes?

   Zasrani wielbiciele socjalizmu.

  •  

   @kukenkino: nie emocjonuj się. Tylko odpowiedz na pytanie @internet3000 Ułatwię pytanie. Co takiego konstruktywnego dla Polski zrobił w PE? Macie w ogole jakąs sensowną inicjatywę? Czy tylko spanie i ciągnięcie euro?

   Zasrani wielbiciele socjalizmu.

   @kukenkino: :D

  •  

   Co takiego konstruktywnego dla Polski zrobił w PE?

   @md23: A co miał niby zrobić? Przeciez otwarcie przed wyborami do PE mówił że tam NIC się nie da zrobić, mozna tylko gadać. Co ty chcesz dla Polski zrobic w czymś co nawet nie ma uprawnień ustawodawczych? Myślisz że dlaczego w PE non stop tylko p?@!$%?ą jak potłuczeni byle co a głosuja w tempie 100 uchwał na minutę i ludzie się gubią bo nie wiedza za czym głosują. PE nie ma prawie żadnego znaczenia, jedyne co można coś uzyskać to w Komisji Europejskiej ale na to jesteśmy za cieńcy w uszach.

   Nie wiem po co tracę czas na odpisywanie ignorantom, który nie mają bladego pojecia o co nawet pytają. Pewnie nawet takie cymbalstwo mają w głowach że nie kumają czemu krul chce się z tej Brukseli ewakuowac do Polski, bo cymbalstwo w głowach nie wpadłoby na mysl, że w naszym Sejmie realnie mozna coś zrobić dla Polski - a w eurochlewie kompletnie nic poza udawaniem cięzkiej pracy. Czego krul przynajmniej nie robi i uczciwie mówi że to cale PE to bujda na resorach- ale zapytajcie takiej Rózy Thun von Hujchensztajn czy jak jej tam - ta dopiero wam powie jak cięzko dla Polski pracuje. Z wypiekami na twarzy czyta instrukcję obsługi mikrofonu.

   PS Zasrani wielbiciele socjalizmu - to było o Kaczyńskich.

  •  

   @zwirz: on zawsze był zerem i pajacem teraz próbuje sie dowartościować idol gimbazy

  •  

   @kukenkino: prosze o konkrety. Z czego oprocz wywiadow i krzyczenia jest znany JKM.

   Co JKM faktycznie zrobil dla Polski przez ostatnie 25 lat.

   Nie wiem po co tracę czas na odpisywanie ignorantom, który nie mają bladego pojecia o co nawet pytają

   Czy pytanie o dokonania JKM jest za trudne dla jego zwolennikow?

   Rozumiem ze teraz kazdy pytajacy o dokonania JKM to "lewak" i "socjalista"? Czyli zadawanie pytan i krytyka jest niedozwolona?

  •  

   @kukenkino: żałosna postawa. Bronisz kretynskiej tezy i języka pogardy nie siląc się nawet na minimum obiektywnosci czy refleksji. Korwin powie, zebys skoczyl z mostu to skoczysz. Kuce wpadacie w te samą pułapkę z którą niby walczycie. Trochę mózgu używać proponuje.

  •  

   Nie ważne, że ma rację - ważne jak to przekazuje.

   @zwirz: o k%@@a, tego jeszcze nie grali...

  •  

   Korwin powie, zebys skoczyl z mostu to skoczysz.

   @ZlyCzarodziejRumburak: Tak się to może wydawać komuś, kto zadaje idiotyczne pytania "co krul zrobił dla Polski w europarlamencie". Facet, który jako jedyny przed wyborami uczciwie mówił że nic nie zrobi bo tam nic się nie da zrobić, mozna tylko gadac i brać pieniądze - gdy inni opowiadali jak to będa cięzko dla Polski pracować- nagle jest pytany: co zrobiłeś w tej Brukseli?

   Trzeba być niewąskim cymbałem, zeby takie pytanie zadać. Ale na pytanie co zrobili Kaczyńscy - to się wrzuca link do wiki. Że jeden prezydentem był, drugi całe zycie w opozycji a jak 2 lata porządził to się nawet ze swoimi koalicjantami pokłócił :D
   Co oni dla Polski zrobili? Konkretnie, co zmienili, co poprawili- tak żeby każdy Polak mógł powiedziec: "o , to mamy dzięki Kaczyńskim, dzięki temu nam się żyje dużo lepiej" - jedną rzecz poproszę.

  •  

   o k$%?a, tego jeszcze nie grali...

   @Kopamatakawapl: No widzisz, takich właśnie mamy współobywateli - cymbałów. Jeszcze niech zapyta co krul zrobił dla Polski w Europarlamencie i obraz cymbała się dopełni :)

  •  

   @kukenkino: po pierwsze to nie ja wrzuciłem taki tekst który cytujesz. Po drugie zauważam niekonsekwencje i robienie kurfy z logiki w Twoim wykonaniu. Po trzecie skoro twierdzisz ze Kaczyńscy nic nie zrobili dla Polski a zachwycasz sie człowiekiem, który od 20 lat tylko bełkot pod publiczke wypuszcza i rzeczywiście deprecjonuje prawdziwą prawice to nie mamy o czym dyskutować. Nie ten poziom.

  •  

   po pierwsze to nie ja wrzuciłem taki tekst który cytujesz

   @ZlyCzarodziejRumburak: Wiem, to był przykład cymbalstwa, z którym cymbalstwo wyskakuje a potem wzywa mnie do odpowiedzi.

   Po trzecie skoro twierdzisz ze Kaczyńscy nic nie zrobili dla Polski a zachwycasz sie człowiekiem, który od 20 lat tylko bełkot pod publiczke wypuszcza
   Może to dla takich jak ty tylko bełkot, a może jednak sporej częsci ludzi dał do myslenia czym jest socjalizm, jaki jest nasz ustrój, jak to naprawdę wyglada od środka a nie tylko od strony pudru i emalii, których używają tonami cztery głowne partie. Może dziś byłbym spatologizowanym, bezmyslnym lemingiem albo ciemnym i tępym pisiakiem, który myśli że państwo mu za darmo daje lekarza, szkołe, drogi i w ogóle bez państwa to bym musiał umrzeć następnego dnia.

   rzeczywiście deprecjonuje prawdziwą prawice
   Gdzie masz prawdziwą prawicę, kto nia jest? Z jednej strony uważasz krula za zero a pokaż mi jedną postać z tej "prawdziwej prawicy", która nawet takie zero jak krul nie potrafila przyćmic swoją osobą :D Kto tą "prawdziwą prawicą" jest? To ci dopiero fetysz sobie znalazłeś :D

  •  

   @kukenkino: :P Ja wiem, że nasze społeczeństwo to banda debili, ale nigdy nie zrozumiem jak można dać się tak łatwo zmanipulować, albo doszukiwać się na siłę czegokolwiek... Był taki film, "12 angry men", tam taki jeden się upierał do samego końca. ;)

  •  

   Był taki film, "12 angry men", tam taki jeden się upierał do samego końca. ;)

   @Kopamatakawapl: Tylko że finalnie się okazało że to on miał rację a 11 innych się myliło :P

  •  

   @kukenkino: Nie o niego mi chodzi. ;) Chodzi o tego ostatniego który nie chciał zmienić zdania. ;]

  •  

   @kukenkino: Jak sam potwierdziłeś, Korwę nie zrobił kompletnie nic konstruktywnego oprócz chlapania ozorem. Ty zresztą jesteś jego godnym zwolennikiem, bo niemal w kazdym poscie musisz obrazac swoich adwersarzy.

   I wiesz co? Powiem ci wiecej, że Korwin nigdy nic nie zmieni, co najwyzej namaci w glowach kucom. Nie ma w tym zadnej mysli dlugofalowej. Nie mozna zmienić Polski bez wspolpracy z Pisem. Chcesz tego, czy nie obrazajac Dudę, szansa na koalicję się oddala.

   Co do Kaczyńskich, to się zwyczajnie ośmieszasz twierdząc, że nic nie zrobili. Myślałem, że faktem powszechnie znanym są zasługi braci K. na polu obniżki podatków, likwidacji progu podatkowego, obniżki składek.

   Wy nawet k$%@a kadr nie macie powaznych. Bo kto miałby w takim rządzie zasiadać? Ta ruda z Radomia? elo

  •  

   Korwę nie zrobił kompletnie nic konstruktywnego oprócz chlapania ozorem.

   @md23: Bo nie mial władzy. Kaczyńscy nic nie zrobili konstruktywnego mając władzę. Kto jest gorszy, ten co by chciał ale nie może czy ten co moze ale nie chce?

   Myślałem, że faktem powszechnie znanym są zasługi braci K. na polu obniżki podatków, likwidacji progu podatkowego, obniżki składek.
   Hahahaha, dowiedz sie jak to było. Kaczyński nie ma bladego pojecia o gospodarce, wszystko zrobiła Gilowska a Kaczyńskiemu zależało tylko aby kasa na służby była. Kaczyński to ekonomiczny megaignorant, który mial tę odrobine rozumu, że na ministra finansów wziął kogoś mądrzejszego od siebie. Ale i taknie narobił nic wielkiego, składkę rentową Patologia przywróciła do poprzedniego wyższego poziomu, kwoty wolnej odpodatku nie podniósł radykalnie, tyle że PIT sprowadził w zasadzie do liniowego, skoro w drugim progu płaci podatki tylko ok. 3% ludzi.
   Nieprawdopodobnie dużo jak na 26 lat w polityce i niemal nieprzerwane zasiadanie w sejmie.

   Bo kto miałby w takim rządzie zasiadać? Ta ruda idiotka z Radomia?
   A kto powiedział ze w rządzie musza siedzieć partyjni kolesie? Co to, nie można premierem zrobić jakiegoś zdolnego administratora, ministrami specjalistów w swoich dziedzinach - tylko musza być partyjne przydupasy?
   Pokazujesz pięknie jak twój mózg został zabetonowany. Nawet ci nei wpadło do głowy, że rząd nie musi, a nawet NIE POWINIEN składać się z polityków, którzy poszli do Sejmu by prawo stanowić a nie je wykonywać.

  •  

   @kukenkino: nie uwazam Korwina za zero. Nie mozna mu odmówić inteligencji i charyzmy, ale polityka to nie tylko chwytliwe slogany. Przeczytaj biografie Lecha Kaczyńskiego to sie przekonasz ze dokonania polityczne i zasługi dla kraju sa bezsporne i realne. Zycze JKM jak najlepiej ale takie prymitywne ataki na innych sa obrzydliwe.

  •  

   ale polityka to nie tylko chwytliwe slogany

   @ZlyCzarodziejRumburak: Owszem polityka to wybory i możliwośc uzyskania władzy. Dlatego trzeba być debilem, żeby zarzucać komuś kto władzy nie miał, że nic nie zrobił. Powtarzam: trzeba być debilem.

   Przeczytaj biografie Lecha Kaczyńskiego to sie przekonasz ze dokonania polityczne i zasługi dla kraju sa bezsporne i realne.
   Te "zasługi" są iluzoryczne, za to szkód co niemiara: np. to dzięki Kaczyńskim i ich polityce takie gówno jak Patologia Obywatelska rządzi 8 lat a jest możliwe że będzie rządzić kolejne 4 lata, bez względu na afery, bez względu na złodziejstwo, kłamstwa i oszustwa. To jest efekt tych dokonań politycznych Kaczyńskich.

  •  

   Bo nie mial władzy. Kaczyńscy nic nie zrobili konstruktywnego mając władzę. Kto jest gorszy, ten co by chciał ale nie może czy ten co moze ale nie chce?

   @kukenkino: no przecież zrobili, sam o tym pisałeś poniżej. Premier nie musi się znać na wszystkim, ba pewnie to jest nawet niemożliwe, dlatego też powinien otaczać się właściwymi ludźmi. PiS stworzył np. Radę Programową, gdzie zasiadają prawdziwe tuzy nauki jak np. Edward Malec w dziedzinie medycyny. Nie wspomnę o tym, że Kaczor otoczył się małym imperium medialnym, rozmaitymi ruchami studenckimi, think- tankami.

   Korwin ma takie wsparcie? Ktos sie do niego przyznaje? Może jedynie Gwiazdowski. Podaj mi kilka nazwisk, ktore realnie coś znaczą i popierają korwina i mogłyby zasiadać w rządzie.

   Kaczor jak na 2 lata zrobił nieprawdopodobnie dużo i dzięki temu Tusk mógł później chwalić się swoją zieloną wyspą.

   edit. Korwin nie ma dostępu do kasy w duzej mierze z własnej winy. Aby dostać się do koryta wystarczy 3 proc. Gdyby pohamował język spokojnie by tyle osiągnął. Ale może bał się odpowiedzialności za swoje słowa? Moze trzeba by w koncu zaczac spelniac swoje obietnic? A tak dalej mozna byc w oblezonej twierdzy.

  •  

   Premier nie musi się znać na wszystkim, ba pewnie to jest nawet niemożliwe, dlatego też powinien otaczać się właściwymi ludźmi

   @md23: Problem w tym, ze Gilowska to był jego chyba jedyny mądry wybór. Cała reszta to była hołota i tępota. W zasadzie wybór Gilowskiej na MinFina można uznać za przypadek albo wyjątek potwierdzający regułę, bo jakby w tym roku wygrał wybory to ma w swojej partii może z 5 mądrych ludzi, reszta to socjalistyczna ciemnota w rodzaju posłanki Sadurskiej.
   https://www.youtube.com/watch?v=5mA1-SB4SY0

   Kaczyński nie potrafi rządzić, nie potrafi zjednywać sobie ludzi- jest wręcz przeciwnie, nie potrafi utrzymać władzy ani przekonać ludzi do swoich racji. Śmieją się z krula że tyle a tyle wyborów przegrał a ile przegrał Kaczyński od 2005 roku? Wielki polityk.

  •  

   @kukenkino: przez Kaczyńskiego PO rządzi? Bardzo ciekawa teza z gatunku prawd Niesiołowskiego. ... ja jednak zostanę przy zdaniu ze PO to wytwór służb nie tylko WSI i dzięki nim rządzi z tak ogromną zasłoną medialną. Argument ze ktos nie rządził od 20 lat i dlatego nie mozna go rozliczać z dokonań politycznych to juz po prostu przedszkole. Kaczyńskiego nie znasz, znasz jedynie jego medialny zaklamany wizerunek i nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy.

  •  

   przez Kaczyńskiego PO rządzi?

   @ZlyCzarodziejRumburak: A przez kogo, przez Korwina? PO by nie doszło do wladzy gdyby Kaczyński nie mial fiola na pukcie układu, służb, wsadzania ludzi do paki i na dodatek nie wziął sobie do rządu ludzi takich jak Ziobro i Macierewicz. Dodatkowo chciał jechać na unijnych kłamstwach, tylko nie wiedział że w PO są jeszcze lepsi kłamcy.

   Argument ze ktos nie rządził od 20 lat i dlatego nie mozna go rozliczać z dokonań politycznych to juz po prostu przedszkole.
   Przedszkole to pytać "co zrobiłes" goscia, który nie miał nawet przez 1 dzień władzy i możliwosci jakichkolwiek zmian. Kaczyńskiego powinieneś zapytać: czemu to chłopie sp#?%@%%iłeś?

  •  

   @kukenkino: zyjesz w medialnym matrixie i nie rozumiesz polityki. Jeżeli ktoś od 20 lat nie zaistniał w polityce to z pozycji krytyka powie wszystko a później i tak Będzie jak pozostali których teraz krytykuje. Naiwność nie boli. Kaczor nie mial fiola ale realnie podjął sie próby naprawy syfu. Tak samo ja moge powiedzie ze jkm ma fiola na punkcie obecnej klasy politycznej i jak tylko zacznie robic porządki to przez niego PO wróci. ..

  •  

   zyjesz w medialnym matrixie i nie rozumiesz polityki. Jeżeli ktoś od 20 lat nie zaistniał w polityce to z pozycji krytyka powie wszystko a później i tak Będzie jak pozostali których teraz krytykuje. Naiwność nie boli.

   @ZlyCzarodziejRumburak: Tak sobie tłumaczysz świat? :D Że temu, któremu jakaś kwestia się przez dłuższy czas nie podoba, finalnie mu się jednak spodoba? Tak wyglada twój świat?
   Czyli lepiej głosowac na tych co mówią że ta kwestia im się podoba, bo przynajmniej zdania nie zmienią? :D

   Kaczor nie mial fiola ale realnie podjął sie próby naprawy syfu.
   Używając do tego metod i ludzi poniżej wszelkiej krytyki. Poza tym, on zabrał się do naprawy syfu przede wszystkim uznając przedsiębiorców za potencjalnych złodziei, izby skarbowe zaczeły firmy traktowac znacznie mniej przyjaźnie, i to ci powie każdy kto w 2005-2007 mial firmę i kontrolę. Kaczyński to j#?!ny socjalista i etatysta, on tak rozumie państwo, że urzędnik ma obywatela trzymać za mordę i tyle. Zapowiadał już likwidację CIT i powrót do podatku na zasadach ogólnych- to jest p@?%$, który nie rozumie nic, kompletnie nic.

  •  

   @kukenkino: obawiam się, że to Ty nie rozumiesz za wiele z polityki, gospodarki i Polski postPRLowskiej. Mądrość to umiejętność zachowania dystansu w każdym momencie oceniając ludzi i ich poczynania. U Ciebie tego nie widzę. Jesteś po prostu zafascynowany jkm. To normalne. Wielu ludzi z charyzmą ma swoich wyznawców, którzy nie dostrzegają innych narracji poza swoją. Zobaczysz jak boleśnie się zawiedziesz na jkmie. Miałem firme w latach PIS i jakoś nie zauwazyłem problemów, a wręcz przeciwnie. Widzę je natomiast teraz i to na każdym kroku. nie twierdzę ze PIS i Kaczor to ideał, ale nie zgodzę się jeżeli ktoś obarcza ich całym syfem który teraz jest. To skrajna niesprawiedliwość i stronniczość w ocenie.

  •  

   Mądrość to umiejętność zachowania dystansu w każdym momencie oceniając ludzi i ich poczynania. U Ciebie tego nie widzę.

   @ZlyCzarodziejRumburak: Mogę zachowac umiar po 5, no 10 latach takiego rządzenia, ale nie po 26 latach, kiedy jedyne co robią elyty to patrza tylko aby im rósł brzuch odwp%!#!$?ania ośmiorniczek a wszystko co ew. dobrego się obywatelom w tym czasie przydarzyło wygląda na jeden wielki przypadek.

  •  

   @kukenkino: z tym się zgodzę, ale mylisz osoby i wrzucasz wszystkich do 1 wora. PIS rządził niecałe 2 lata i został zdemolowany przez zmasowany atak służb, aby władza przeszła w ręce PO. Od tego czasu uchwalono setki antyobywatelskich ustaw, antyrynkowych i antypolskich. Do tego zlikwidowana została w operacji specjalnej elita nastawiona na prace dla Polski i regionu. JKM jest bardzo charyzmatyczny i prorynkowy, ale widzę i u niego pewne bardzo niebezpieczne przejawy i na Twoim miejscu nie wierzyłbym w niego jak w Boga.

  •  

   PIS rządził niecałe 2 lata

   @ZlyCzarodziejRumburak: Przez dwa lata mozna swiat wywrócić do góry nogami. A tego nikt od PiS nie wymagał. No ale jeśli dla Kaczyńskiego najważniejsze byly służby, więzienia, WSI i podkradanie posłow własnym koalicjantom to koniec musiał być żałosny.

   JKM jest bardzo charyzmatyczny i prorynkowy, ale widzę i u niego pewne bardzo niebezpieczne przejawy
   A dla mnie to czego się ew. boisz jest zaletą, bo to jest facet, który jest niezależny od nikogo, typ gościa który nie wie że się nie da czegoś zrobić- więc to zrobi.

  •  

   @kukenkino: w 2 lata nie przebudujesz państwa z takim syfem jak u nas. To nierealne. A co do zalet JKM, których piszesz to naprawdę, ale nie mogę za takie uznać rusofilstwa i częstych wizyt (prywatnych) jkma w ambasadzie Rosji...

  •  

   w 2 lata nie przebudujesz państwa z takim syfem jak u nas

   @ZlyCzarodziejRumburak: Przy posiadaniu większości i przychylnym prezydencie - wystarczyłoby kilka miesiecy aby wprowadzić lub zmienić kluczowe ustawy. Góra pół roku. Potem już faktycznie moze być trudniej.

  •  

   @ZlyCzarodziejRumburak: Nie. Na czym wg ciebie polega problem?

  •  

   @kukenkino: wiesz ile ustaw jest do zmiany i do usunięcia? Wiesz ile sektorów państwa jest do naprawy, do zaudytowania? Ilu złodziei i sitw do rozbicia? Zdjaesz sobie sprawę, że ustrój nie zmieni się na monarchię i każda legislacja będzie w trybie parlamentarnym a nie nakazu króla? Zdajesz sobie sprawę, że mamy konstytucję? Zdjaesz sobie wkońcu sprawę, że społeczeństwo nie jest przygotowane na taki szok i wiele grup po porstu wywiozłoby JKM na taczce najpoźniej miesiąc po takiej rewolucji?
   Musisz zrozumieć, że zarządzanie państwem to nie jest wywiad w TV ani gra na PC. To procesy prawne, społeczne i instytucjonalne.

  •  

   wiesz ile ustaw jest do zmiany i do usunięcia?

   @ZlyCzarodziejRumburak: Podatkowa (dochodowy, akcyza i VAT), prawo pracy. Gdyby mieć 2/3 to w konstytucję mozna pwisac te zasadę o której mówi "chcącemu nie dzieje sie krzywda" czyli dopóki komuś nie szkodzisz, rób co chcesz- i większośc przepisów ograniczających wolnośc traci rację bytu, bo nie mogą być niezgodne z konstytucją.

   Ważne by było przemodelowanie zasad wydawania wyroków przez TK, żeby się opierały na zasadach prawa a nie bilansie korzyści /strat dla państwa. Bo chyba mało kto wie, że jakaś ustawa moze być wprost niezgodna z konstytucją ale jeśli państwo odniesie korzyść to TK wyda wyrok że wszystko jest OK.

  •  

   @kukenkino: dobrze, ale nie w pół roku... to zmiany, które są do przeprowadzenia przez 4-6 lat i to i tak jest tempo ekspresowe. Myślisz że JKM ma gotowe ustawy? - to się srogo zawiedziesz. Prawo podatkowe to bardzo trudna działka szczególnie gdy jest aż taki syf jak obecnie. Mnóstwo rzeczy trzeba odkręcić tym bardziej, że umów zawartych nie można łamać... Uwierz mi, że całym sercem chce rewolucji prorynkowej u nas i wyczyszczenia syfu, ale JKM nie jest tego gwarantem. Jest takie powiedzenie, że im głosniej ktoś krzyczy tym mniej potrafi.

  •  

   dobrze, ale nie w pół roku... to zmiany, które są do przeprowadzenia przez 4-6 lat i to i tak jest tempo ekspresowe.

   @ZlyCzarodziejRumburak: Żartujesz, prawda? PO przeprowadza ustawy napisane na kolanie w kilka dni. Oczywiscie, żeby nie było chaosu, musza wejsc w życie z jakimś opóźnieniem, ale nie 4-6 lat, już bez jaj.

   Zapomniałem o jednej ustawie dot, związków zawodowych. Trzeba ja zmienić tak, żeby zwiazki dzialały na zasadzie stowarzyszeń, czyli odebrac kasę baronom związkowym, żeby nie mogli jątrzyć i grozić. A jak zaczną grozić to krul powiedział co zrobi... I ja bym mu w tym kibicował.

  •  

   @kukenkino: nie ma takiej mozliwosci aby napisac ustawę w kilka dni. Sama legislacja to tydzień minimum.

  •  

   nie ma takiej mozliwosci aby napisac ustawę w kilka dni. Sama legislacja to tydzień minimum.

   @ZlyCzarodziejRumburak: Ale już nie trzeba 4-6 lat prawda? Pół roku na cały proces by wystarczyło?

  •  

   @kukenkino: niema takiej opcji. Musiałby mieć już przygotowany cały nowy system podatkowy (ustawy i zarządzenia) a pamiętajmy, ze to wiąże się z nowymi procedurami w instytucjach i firmach. JKM nie ma przygotowanej ani jednej ustawy, więcej nie ma przygotowanego ani jednego konkretnego rozwiązania legislacyjnego (projektu). Sama zmiana systemu podatkowego to lata, a gdzie pozostałe sprawy? Nie bądź naiwny. Ja rozumiem optymizm, ale cudów nie ma.

  •  

   Musiałby mieć już przygotowany cały nowy system podatkowy

   @ZlyCzarodziejRumburak: Jaki system podatkowy? Brak PIT, CT podatku od sprzedaży oznacza, że nic nie płacisz, niczego nie sporzadzasz, niczego nie wysyłasz. Jednolita stawka VAT na wszystko - uproszczenie a nie zagmatwanie, nic więcej poza zmianą stawki i wywaleniem do śmieci całych tomów jaką stawką ma być opodatkowana woda, jaką sok a jaką mleko. Akcyza bez zmian ew. zmiana jej wysokosci. Co tu wg ciebie trzeba przygotowywać? Urzędy będą się domagać czegoś czego nie mają się prawa domagać? Wystarczy wydac rozporzadzenie, że każdy urzędnik nie stosujący się do prawa zostanie w końcu podpięty do ustawy o odpowiedzialnosci urzędniczej i tylko to stosować :)

  •  

   @kukenkino:omg chlopaku nie rozumiesz ze to o czym piszesz to właśnie slogany? Za takimi rozwiazaniami muszą stac konkretne przepisy prawa i ustawy. To zmiany w kodeksie prawa podatkowego cywilnego zmiany procedur i wreszcie legslacja ustaw. To nie działa tak ze wyjdzie Korwin i powie od dziś nie ma cit i juz....

  •  

   Za takimi rozwiazaniami muszą stac konkretne przepisy prawa i ustawy

   @ZlyCzarodziejRumburak: Ustawa jest prawem. Ustawa jest ponad kodeksem. Ponad procedurami. Wszystko co nie jest zgodne z ustawą nie ma znaczenia i nie można tego stosować.

  •  

   @kukenkino: Ty skonczyles gimbaze, ze takie glupoty piszesz? Czy ze wzgledu ma mlody wiek mozna Ci wybaczyc?

   Wroc do gimbazy, wez podrecznik z wosu i przeczytaj rozdzial system zrodel prawa, z szczegolnym uezglednieniem relacji kodeks-ustawa.

  •  

   @md23: A ty sobie przypomnij ile "lat" zabrało platformie podwyższenie VAT do 23%. I przestań pieprzyć o wosach.

  •  

   Dla twojej wiadomosci:

   Ustawa jest ponad kodeksem.

   Kodeks to tez ustawa, do tego szczególna, która niemal kompleksowo reguluje daną materię. To, który przepis się stosuje regulują tzw. reguły kolizyjne np. Lex posterior derogat legi priori.

   Ponad procedurami

   w istocie najważniejsze procedury również mają formę ustawy, jak np. ordynacja podatkowa

   Wszystko co nie jest zgodne z ustawą nie ma znaczenia i nie można tego stosować.

   @kukenkino: kompletny nonsens, przepis obowiązuje dopóki nie zostanie uchylony przez ustawodawcę bądź też uchylony przez TK.

   Podsumowując dobrego prawa nie można napisać w 6 miesięcy. Odnalezienie w pdf wszystkich przepisów i zamiana z 22 na 23 nie jest żadnym wyzwaniem.

  •  

   Odnalezienie w pdf wszystkich przepisów i zamiana z 22 na 23 nie jest żadnym wyzwaniem.

   @md23: Powiedz mi jakie kodeksy,procedury,rozporządezenia będą wykonywane w momencie kiedy zacznie obowiazywac zminieniona ustawa likwidująca z systemu podatkowego podatek dochodowy.
   Wg ciebie bez zmiany procedur,kodeksów, rozporzadzeń izby skarbowe nadal będą się domagać zaliczek na PIT, papiórów i zaliczek CIT? A moze za brak takich wpłat i papiórów będą ścigac i kary nakładać?

  •  

   nie ma takiej mozliwosci aby napisac ustawę w kilka dni. Sama legislacja to tydzień minimum.
   @ZlyCzarodziejRumburak: Ale jak hazard czy dopalacze zakazawali to w tydzień napisali, co nie

  •  

   @ZlyCzarodziejRumburak: No i nawet trybunał stanu nie poradził i buble dalej funkcjonują.

 •  

  Chciałem głosować na Korwina ale jak zobaczyłem Brauna w TVP to on ma mój głos.

  Korwin odpływa coraz bardziej, pewnie głosy odda na Komora.

 •  

  To w końcu jakim trzeba być politykiem, żeby wygrać wybory? Dobrym, czy złym? Bo ten zły (kaczor) wygrał wybory. Korwin przegrywa wszystko od 25 lat. Czyli dobry polityk, to taki, który przegrywa wybory?

  •  

   @bzooora: to prawda można się pogubić w propagandzie. Ale przeczytanie kilku książek i zainteresowanie się przemianami po 89 roku na prawdę otwiera oczy. więc tak, to dobrze że Korwin przegrywał wszystko od 25 lat. A jeszcze lepiej będzie jak w końcu któryś spoza kółeczka wzajemnej adoracji wygra.

  •  

   @bzooora:
   Czy uważasz, że wybory wygrywają tylko dobrzy politycy? Spójrz. U nas i nie u nas. Wygrywanie wyborów nie ma nic wspólnego z byciem dobrym czy złym politykiem. Poza tym dobro i zło to bardzo umowne pojęcia, nieścisłe.

   Część polityków jest korzystna dla przemian w kraju, część niekorzystna. Wszyscy są korzystni dla pewnej grup ludzi, niekorzystni dla innych. Część będzie dążyć do wzmocnienia kraju, część do jego osłabienia. Tego oczywiście nie powiedzą wprost. Każdy powie, że wszystko dla dobra państwa.

   Tyle, że jedni pomagają, a drudzy szkodzą. Generalnie w polityce zawsze pojawia się wybór pomiędzy korzyścią własną, a korzyścią kraju. Tylko ideowcy mogą wybrać korzyść kraju. Tylko ludzie szaleńczo zaangażowani. Z wizją. Bezkompromisowi. Miałka reszta wybiera korzyść własną zawsze i wszędzie. Miałką resztę się kupuje. Przed lub po wyborach, bez znaczenia. Na jednych trzeba haków, innym wystarczy posmarować. Tylko bezkompromisowi ideowcy chcą robić coś w imię swoich przekonań i racji.

   Ale czy ludzie chcą głosować na bezkompromisowych ideowców? Generalnie to nie bardzo. Lepiej sprzedaje się konformizm, tak samo jak lepiej sprzedają się bezsmakowe piwa koncernowe.

   Jeśli ktoś taki jak Janusz Korwin Mikke zdobywa pomimo tego wszystkiego popularność to jest niebywałe i heroiczne. Facet dokonuje rzeczy niemożliwych "i to nie jest jego ostatnie słowo" ;) Jestem pod wrażeniem. Coraz więcej z tego co mówi i robi ma sens. Zaczyna pasować. Z dodrukowywaniem euro miał rację. Z kontrowersyjnymi wypowiedziami i skandalami miał rację. Oby nie miał z III wojną światową. Przewiduje także konkretny kryzys. A jego poparcie jest znaczące już dziś. Przewiduje, że ludzie mogą zwrócić się do niego w sytuacji kryzysowej. Jego popularność rośnie. A kryzys się zbliża. Gdyby udało mu się dojść do władzy to będzie gigantyczne osiągnięcie. Pokonanie nie tylko systemu, którego pozornie nie da się pokonać, ale także czegoś poważniejszego.

   Złamanie zasady, że zawsze wygrywają konformiści, a media reżimowe mogą wszystko. Złamanie zabetonowanego systemu dwupartyjnego. Ja wiem, to się wydaje absolutnie niemożliwe. Tak samo jak wydaje się mrzonką, że prawda czy logiczne argumenty mogą przekonać do czegoś większość ludzi. Ale może się w końcu coś zmieni. Są ludzie, którzy chcą zmian. Jest ich coraz więcej. Nawet jeśli jeszcze za mało. W szczególności Internet jest czynnikiem, bez którego taka zmiana nie byłaby możliwa. Istnieje od niedawna. Ogromna ilość ludzi nadal nie potrafi z niego korzystać, ale to się zmienia. Tego już nic nie powstrzyma, chyba że wojna czy inny kataklizm.

  •  

   @bzooora: Biorąc pod uwagę, że 60 % wyborców to idioci. To tak

 •  

  Stokrotka boi się że Korwin w II turze przekaże głosy doktorowi Dudzie.
  Jeśli tak to logicznie Komorowski może mieć mniej procent i będą musieli fałszować bardziej niż ostatnio.

 •  

  Andrzej Duda to kompletne zero

  Jak czytałem jego AMA i widziałem to uchylanie się od wszystkich pytań trudniejszych niż "a co pan lubi wszamać na kolację", to dochodzę do wniosku, że lepiej pasowałyby słowa Mogielnickiego:

  mniej niż zero.

  •  

   @alkan: i to że na Dudach nie gra ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @alkan: Korwin wypadł w AMA jeszcze gorzej. Korwin wcale lepszy nie jest.

  •  

   @alkan: Z tym, że ja czy ty, jako wykopek, możemy sobie nazywać Dudę zerem. Korwin jako "poważny" kandydat na prezydenta nie powinien używać takiego języka. Właśnie dlatego wszystko przegrywał, i przegra w przyszłości.
   Wyborów nie wygrywa się glosami kuców, których liczba jest stała. Wybory wygrywa się głosami niezdecydowanych, których udaje się przekonać.

 •  

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jeden z komentarzy pod artykułem

  "kto będzie pierwszą damą jeśli Korwin zostanie prezydentem? zdradzana żona czy ta młoda aktywistka, której zmajstrował dwójkę krulewskich bękartów?"

 •  

  Nie od dzisiaj wiadomo, że Korwin to dobry znajomy dziadka Bartoszewskiego i kolegi Komorowskiego. Czemu po Komorowskim tak nie jedzie tylko po innych kandydatach?
  Zobaczymy jak przegra Korwinek na kogo odda głos w II turze? Strzelam na Komorowskiego. A Wy Korwiniści na kogo zagłosujecie w II turze jak przegra JKM ? No dawać gimbazy.

 •  

  Nie przesadzajmy. To że jest to zwolennik gospodarki społeczno rynkowej nie oznacza od razu, że to "kompletne zero".
  Poza tym w demokracji raczej wygrywa socjalizm, bo rządy większości lubią takie prezenty od państwa.

 •  

  Zbigniew Ziobro wybił się na nazwaniu go zerem...

 •  

  @md23: śpi i bierze kasę xD

  źródło: bilde.jpg

 •  

  Oh jakie wykopki oswiecone:

  - jak JKM powie COKOLWIEK (nawet jezeli jest to glupie) - to jest SWIETE
  - kazdy inny kandydat to idiota

  Smiesza mnie zwolennicy JKM - bo wlasnie przez "moherowatosc" JKM ciagle przegrywa.

 •  

  I mówi to gość, który przez pewien czas był niechciany w swojej partii... Jak ten oszołom poprze Komorowskiego w drugiej turze (a wiele na to wskazuje) to też go posłuchacie? Drogie kuce, myślcie czasami samodzielnie, a nie łykacie te farmazony swojego "krula".

  •  

   Jak ten oszołom poprze Komorowskiego w drugiej turze (a wiele na to wskazuje)

   lolol, a chwile pozniej

   myślcie czasami samodzielnie

   @bebeto39: Komorowski ci to powiedzial?

  •  

   @cdrw: Nie, niestety nie znam prezydenta. Po prostu nie wyobrażam sobie po tej fali jadu wylewanej ze strony Januszka na Dudę, że nagle przekaże mu swoje poparcie na niebotycznym poziomie 3 procent.

 •  

  Trzeba byc naprawdę fanatycznie zaslepionym kucem aby bronic takiej tezy i takiego języka w polityce. Ludzie wlaczcie mózgi.

 •  

  Magister filozofii, który przegrał już ponad 20 kampanii wyborczych,może powinien powstrzymać się z pomawianiem o nieudacznictwo doktora nauk prawnych?

 •  

  Te słowa świadczą nie o Dudzie, ale o Korwinie. Ma już 72 lata - jedyne z czego się cieszę to z tego, że jest przykładem, iż w tym wieku można zajmować się polityką.
  Wszystko ładnie, ale wydaje mi się że Korwin jest troszkę wyjęty z rzeczywistości, jeśli mówi, że Rosja ma prawo żeby sobie wojować na Ukrainie. Czasy wojny już były, były straszne i teraz nie można powielać tych schematów, tylko żyć w pokoju i propokojowo, a nie mówić, że wymachiwanie szabelką jest dobre. Ideologią świata się nie zwojuje.

 •  

  Dylemat wykopków xD

 •  

  Ja to tu tylko zostawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: www.youtube.com

 •  

  ja p$@#?@@e krulu stahp

 •  

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  Panie Januszu, daję Panu 100 pkt, Dudzie może Pan dawać zero, ale jak Pan nie przejdzie do II tury to przecież nie dam głosu człowiekowi, który potrafi tylko wejść na krzesło...

 •  

  Ha. I wyszło szydło z wora. Gdyby mu zależało na Polsce i Polakach to namawiałby do głosowania na siebie i na Dudę.

 •  

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  Mnie najbardziej interesuje, który kandydat będzie mniej problemów robił z podpisaniem papiera o zrzeczenie się obywatelstwa, jeśli w drugiej turze będzie Komorowski vs Duda. Ciężki orzech do zgryzienia.

 •  

  Janusz dobrze gada, niestety Kaczyński miał G do powiedzenia w sprawie kandydata. Polecam postawić na Dude u buka, póki jeszcze kurs jest korzystny ;)

 •  

  Za to korwin jest odsysaczem elektoratu pisowskiego. Ma przyciągnąć do siebie tych, którzy w geście sprzeciwu wobec komora, zagłosowaliby na przydupasa prezesa.

  •  

   Za to korwin jest odsysaczem elektoratu pisowskiego.

   @mentools:
   To się nazywa "kanalizowanie nastrojów społecznych" a Korwin został wyznaczony na odcinek "młodych, zbuntowanych z dostępem do internetu"

  •  

   @julasck: Korwin nie kanalizuje w sensie psychologicznym. On jest tylko i wyłącznie "pożytecznym idiotą" dla establishmentu.
   Natomiast tym który "kanalizuje" nastoje społeczne jest kukiz który jaśniej niż korwin krzyczy (o rządzących): "mam ich dość, to są złodzieje, potrzeba nam zmiany!"

  •  

   @mentools:
   Co do Kukiza, do niedawna uważałem go człowieka ideowego, jednak teraz (i wcale mnie to nie cieszy) widzę że ten przyjaciel Wojewódzkiego i Schetyny wcale jest taki "anty systemowy" za jakiego uchodzi. Polecam odsłuchanie dzisiejszego "poranka TOK FM" gdzie "funkcjonariuszka" Paradowska przeprowadza wywiad z Grzegorzem Schetyną - od 4:40 mowa jest o "anty systemowym" kandydacie Pawle Kukizie...

  •  

   On jest tylko i wyłącznie "pożytecznym idiotą" dla establishmentu.

   @mentools: No tak, najlepiej gdyby JKM nie kandydował, tylko poparł Dudę. Chuj, że to tylko wydmuszka, ale w końcu to kandydat PIS, prawdziwej opozycji!111oneone

  •  

   @kunajk: Pożytecznym idiotą dla establishmentu w tym sensie, że wysysa pisowi elektorat.

  •  

   @mentools: Zrozumiałem za pierwszym razem - i właśnie do tego się ustosunkowałem. Co w praktyce co oznacza odsysanie elktoratu PISowi? Kompletnie nic, PIS to takie samo szambo jak PO. Różnią się tylko retoryką. Już starożytni Rzymianie praktykowali praktyczną zasadę divide et impera.

  •  

   @kunajk: Jak to co w praktyce oznacza? Bardzo dużo.
   Może uściślijmy - nie chodzi dokładnie o PiS a o ich kandydata dudę. To jest jedyny liczący się na obecnej scenie politycznej kontrkandydat dla komora. Tu idzie o władzę.
   Korwin jest prawicowcem, bardziej skrajnym niż duda i przez to bardziej wyraźnym w poglądach przez co ci którzy mają dość komora idą do korwina (lub kukiza), ale gdyby NIE BYŁO korwina i kukiza to zagłosowaliby (oczywiście nie wszyscy) ze sprzeciwu i buntu na dudę właśnie.

   W tym sensie korwin doskonale służy PO i komorowi. Kukiz robi podobną robotę, z tym, że on bardziej kanalizuje nastroje - wykrzykując "mam dość!" i popierają go ci, dla których korwin jest zbyt skrajny, lub którym się "przejadł" - ale de facto to również odsysanie elektoratu dudzie.

   Moim zdaniem sytuacja tutaj jest jasna i nie ma co kombinować. To są przejrzyste sprawy.
   Natomiast bardziej ciekawe są OGÓLNE nastroje polityczne polaków - aż strach sobie wyobrazić co by było, gdyby korwina i kukiza nie było. Polska prawicą stoi.

  •  

   @mentools: i tu pierwszy raz w życiu masz plusa ode mnie, bo masz rację. Odciąga elektorat PISowi, tak jak Ruch Palikota.

 •  

  To było wiadome od początku. Kaczyński wystawił Dudę, by wygrał Komorowski. Pierwszym hasłem Dudy było to że wybiera się na wojnę z Rosją na Ukrainę. I jaki tego efekt? Jeszcze bardziej wzmocnił pozycję Komorowskiego. W każdej sondzie słychać, że ludzie (pomimo że wydymani bez mydła) wybiorą ponownie Komorowskiego, bo chcą mieć święty spokój z dala od wojennej zawieruchy. A nie oszołoma jako zwierzchnika sił zbrojnych.
  Zimno kalkulując, Korwin ma 100% racji.

  •  

   @Filipix: Pozwolisz, że dokończę za Ciebie Zimno kalkulując, Korwin ma 100% racji, że jeśli przegra w II turze poprze Komorowskiego, bo po co komuś "wojna" z Rosją.
   Tak w ogóle, gdzie Duda powiedział, że idzie na wojnę z Rosją? Przytocz, zacytuj Jego słowa. Tylko bez ścierw typu Wybiórcza czy T^*..VN.

  •  

   @Filipix: lemingi nadal wierzą, że PiS to opozycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Filipix: 2 miesiące temu byłem w 100% pewien, że wygra komor. Teraz już nie jestem taki pewien.
   Komor ma przej!$%ne, bo jeśli strzeli chociażby jedną, ale spektakularną gafę to będzie po nim. A okazji ku temu będzie miał jeszcze sporo - bo są obchody zakończenia wojny ze znamienitymi gośćmi i jest dwutygodniowy okres pomiędzy turami wyborów, bo to, że będzie II tura jest pewne w 65%.

   Sztab komora trzęsie portkami bo oni doskonale pamiętają "przypadek tuska" kiedy przegrał z kaczorem. To się może powtórzyć i teraz.

   Do tego tak gwałtowny spadek poparcia dla komora jest precedensem w polskiej polityce. Ten spadek skądś się wziął a skąd się wziął to sztabowcy komora doskonale wiedzą i trzęsą portkami jeszcze bardziej.

 •  

  Niestety korwin idzie w strone komorowskiego, pewnie odda mu glosy w 2 turze a z dwojga zlego wolalbym dude niz komora. Zawiodles mnie korwin, glosuje na kukiza w 1 turze

  •  

   @krashann: Zastanów się nad Grzegorzem Braunem. Warto zainwestować w tą opcję.

  •  

   @krashann: wiesz, komorowski jakkolwiek popelniajacy sporo gaf, jest bardziej obliczalny, niz Duda, ktory wyglada na marionetke sterowana zza kulis przez niewiadomo kogo. (przeczytaj jego ama - otwiera oczy)
   W dodatku z Duda jest realne ryzyko wmanewrowania Polski w wojne z Rosja, wiec nie, dziekuje.

   Niestety w tych wyborach znowu w drugiej turze bedzie wybor miedzy syfem a malaria. Co zrobic. Nikogo normalnego z sznsami na ponad 50% poparcia nie ma na horyzoncie.

  •  

   @dzikireks: Duda to marionetka Kaczyńskiego, pewnie i tak, ale Komorowski Twoim zdaniem to samodzielny prezydent HAHA! Proszę Cię... nie bądź ignorantem. Bronek to doskonała marionetka układu IIIRP, a przede wszystkim Michnika. I proszę Cię nie powielaj tych głuPOt, że jak Duda wygra wybory to wypowie wojnę Rosji, bo aż żal słuchać.
   Jeśli ktoś może doprowadzić do wojny to tylko Rosja nikt inny w tym rejonie Europy.

 •  

  Korwin został kandydatem za ruble.

 •  

  No no gimby Dudy nieźle chcieli zakopać prawdę o swoim pisowskimi psie Kaczyńskiego.

  •  

   @dancap: Duda nie ma żadnych gimbów.
   Sam nie przepadam za Pisem ale już gdybym miał wybierać mniejsze zło to bym postawił na Dudę, chociaż z wielką niechęcią.

  •  

   @bragiel: Ale oczywiście, że ma i juz to udowodnili bardzo wiele razy. Nawet osoba która "wybiera mniejsze zło" nie zakopie tego znaleziska bo wiadomo że Duda to też debil z układów. Tylko pajace ze sztabu Dudy zakupią to znalezisko żeby nie było negatywnych wykopów na temat tego pajaca.

   Tak naprawdę w tych wyborach jeżeli komukolwiek zależy na Polsce to nie powinien głosować w drugiej turze. Niestety 60 % wyborców to debile którzy mają ojczyznę w dupie.

  •  

   @dancap:
   Naprawdę nie dostrzegasz różnicy między Dudą na którego najgorszym przewinieniem jakie znalazł mainstream od początku kampanii to fakt że jego teść jest żydem, a Komorowskim zamieszanym w niejasne układy WSI, fundacji Pro Civili, aferę marszałkową itp. bez wahania podpisującym ustawy o podniesieniu podatków i wprowadzeniu wieku emerytalnego, walącym gafy na lewo i prawo i ośmieszającym nasz kraj w relacjach z innymi...
   Tak szczerze - naprawdę nie widzisz różnicy?

  •  

   @julasck: w ogóle mnie to nie rusza. Nie chce nikogo ze starego układu który doprowadził Polskę do takiego stanu. Ani PO ani PiS. To te same mordy, stany umysłu i te same osoby które mają Polskę i Polaków w dupie. Tak jak mówiłem jeżeli komuś faktycznie zależy na Polsce to w drugiej turze nie powinien oddać głosu.

 •  

  czasami nawet Korwin powie coś do rzeczy.

 •  

  Bidok przegrał proces i mu się ulało...
  Ale cała farsa była do przewidzenia. Jemu nie chodzi o to, żeby wygrać, żeby zrealizować program. Jemu chodzi o to, żeby utrącić Dudę.
  Na rzecz kogo?
  Rzecz jasna Komorry. Bo nikt inny po utrąceniu Dudy nie ma szans.

  •  

   @krzychol66: Nieżle piszesz po polsku, dawno u nas?

  •  

   @8ary: U was czyli gdzie?
   W Polsce z krótkimi przerwami od urodzenia, a Ty?

  •  

   @krzychol66: zamilcz kołtunie antypolski

  •  

   @krzychol66: Korwin kandydował praktycznie we wszystkich wyborach prezydenckich i parlamentarnych po roku 1989, więc tak, na pewno w tych wyborach startuje tylko po to, żeby zabrać głosy Dudzie na rzecz Komorowskiego.

  •  

   @stivenus: A w których wygrał? I dlaczego w (prawie) żadnych?
   Od 25 lat jego celem jest gonienie króliczka, a nie jego złapanie.
   Teraz, gdy ma 73 lata (a za 5 lat pod koniec nowej kadencji prezydenckiej 78 i bardzo poważną możliwość demencji starczej) nie chodzi mu o wygranie wyborów. Zwłaszcza, że ciepłą emeryturkę z eurodiet już posiada.

   Zastanów się, po co on goni króliczka.
   Jak to jest, że dawny ZMS-owiec i SDek na starość zapałał taką nienawiścią do socjalizmu, że "zwalcza" go nawet tam, gdzie go nigdy nie było. Jak to jest, że nienawiść do socjalizmu okazuje się jednak słabsza niż miłość do Rosji. Jak to się wszystko ma do zawodu wyuczonego "cybernetyk społeczny" i majątku powstałego nie wiadomo skąd i zarobionego nie wiadomo na czym.

  •  

   @krzychol66: zgadzam sie w 100%. Nie rozumiem jakim cudem @rybeczka wyzywa od antypolakow kiedy sam nim jest... Korwin atakuje Dude bo widocznie ma w tym jakis ukryty cel, np. poparcie dla Bronka... Mam nadzieje ze jednak tak nie jest.

  •  

   @ToTajemnica: nie mów mi kim jestem bo mnie nie znasz wiec milcz

  •  

   @krzychol66: Kandydat "antysystemowy" nie będzie popierał "systemowego".

   Bo nikt inny po utrąceniu Dudy nie ma szans.
   Nieprawda!! Chodzi o to, by prezydentem został kandydat niezwiązany z żadną z rządzących partii, jak np. Kukiz.

  •  

   @Orzel753: Że kto?
   Przygasła gwiazdka szołbiznesu, bez żadnej wiedzy politycznej ani prawnej, bez doświadczenia politycznego, bez programu (za wyjątkiem JOW-ów), bez zaplecza, za to z przerośniętym ego i problemem alkoholowym...
   Idealny kandydat do bycia słupem/marionetką każdego, kto zechce...
   Gratuluję wyboru.

Dodany przez:

avatar RadioZET dołączył
393 wykopali 76 zakopali 7.4 tys. wyświetleń