...
 •  

  Czarnuch, nigga, ciapaty, cygan, to wszystko nadaje się tylko do żarcia gruzu. Statystyki mówią same za siebie.

  •  

   @one_man_army: uspokój się Adolf

  •  

   @BrewNet: Ten pan miał wizje. Wizje czystości.

  •  

   @Lukasz17qr: wystarczyło się umyć zamiast zabijać miliony polaków

  •  

   @one_man_army: Nie przesadzaj. Gdyby nie lenistwo białych i kreatywność w zarządzaniu pracownikami (tj. niewolnikami), to ten "element" nie przedostałby się do cywilizowanego świata, tylko dalej zastanawiał się co to za wielkie stalowe ptaki latają nad ich głowami (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   @one_man_army: Nie generalizuj. Kolonko zwrócił uwagę na ważną rzecz - istnieje kwestia różnic kulturowych. W dużej mierze winny temu jest izolacjonizm (na naszym własnym podwórku przykładem są oczywiście cyganie). Potomkowie afrykańskich niewolników, którzy od kilku pokoleń wychowują się w takim, a nie innym środowisku, po prostu nie są w stanie zachowywać się inaczej. Ci, którzy wyszli z tego środowiska, zdobyli wykształcenie i świadomie, czy nie przyjęli kulturę europejską, raczej nie różnią się od ciebie i ode mnie. I tacy też nie nabijają statystyk o których piszesz.

  •  

   @Xawiu: nie tak do konca bo jak jeszcze co niektorych afrykanczykow czy jamajczykow widzisz ucywilizowanych i wmiare kumatych ale ciapatych muzlmow to ideoogia zabija 8-10 ma sieczke

  •  

   @stopro666: No niestety - ale jednak chodzi tutaj chyba po prostu o kwestię asymilacji - jeśli co poniektóre społeczności nie tworzyłyby zamkniętych kulturowo gett, to nie byłoby żadnego problemu.

  •  

   @one_man_army: nie bez powodu europa wygląda jak europa a ameryka jak ameryka no a afryka jak wygląda każdy widzi... nic tylko ciągle pomoc humanitarna itp itd etc. Prosty przykład : ile wynalazków wynaleźli biali/azjaci a ile czarni/latina/ciapaki? To biała i żółta rasa pcha ten świat do przodu. pzdr lewaki

  •  

   @Lukasz17qr: gloryfikujesz hiltera gląbie a on nienawidzil polakow robakow tak samo.

  •  

   @one_man_army: Statystycznie polaczki to nieroby i złodzieje. W rzeczywistości problem jest o wiele bardziej skomplikowany, tak samo jak wysoka przestępczość wśród czarnych w usa.

  •  

   @ej-no-nie-przesadzadzaj: Z tego co wiem Hitler nie miał złego zdania o naszym narodzie. Poprostu stalismy mu na drodze. Nie wiemy czy ten memoriał jest w 100% Jego dziełem. Jednak..

   „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

  •  

   @Xawiu: Nie widziałem jeszcze uczciwie pracującego cygana.

  •  

   @Xawiu: dlatego mowie ze jamajczycy sa bardziej jak anglicy(chociarz gangstery ale to inna bajka) co niektorzy afrykanczycy tez nie znam wszystkich ale kilku i sa cywilizowani (urodzeni/przylecieli jak byli malymi malpkami) oczywiscie chrzescijanie bo miwdze duzo afryki muzlimow i to sie nieasymiluje tworzy getta ale wz czystej ciekawosci tez ci powiem ze Polacy tu tez tworza getta wszystko miedzy soba w szczegulnosci na ciapatych dzielnicach nieasymiluja sienie probuja nie ucza. Niestety przez rozstanie z moja kobieta angielka zostalem zmuszony do wejscia w takiegetto na chwile i bida straszna teraz miesxkam w mixie anglik,wloch,rusek i jest w miare normalnie nie to co z Polakami

 •  

  panie Mariuszu, w Polsce nawet dzieci w przedszkolu mówią murzynek Bambo itd.

  •  

   @urma303: Mówiły 15 lat temu, teraz jest to niepoprawne politycznie i społecznie... Przynajmniej tak nam chcą wmawiać.

  •  

   @TheMan: my wiemy co jest dla nas poprawnie i murzynek Bambo się sam obroni. Gdyby na Wykopie zrobić sprawdzian kto zna wierszyk "Bambo" Juliana Tuwima to myślę, że większość.

  •  

   @TheMan:

   Przynajmniej tak nam chcą wmawiać
   pokaż w którym miejscu ktoś ci próbuje wmawiać

  •  

   @BrewNet: Chodzi o ciągle powtarzanie i mówienie o rasistach, byciu poprawnym, uważaniu na słowa. Kiedyś nie było takiej nadwrażliwości jak teraz na każdym kroku.

  •  

   @TheMan: ponieważ nie było takiej nagonki na czarnych, akcja powoduje reakcję

   media zamiast nazywania bandytów bandytami próbują ich wrzucić do jednego wora z niebandytami nazywając ich "czarnymi"

   nie bandyci robią zamieszki, tylko "czarni", "górnicy" itp. itd.

  •  

   Gdyby na Wykopie zrobić sprawdzian kto zna wierszyk "Bambo" Juliana Tuwima to myślę, że większość.

   @urma303: bo na wykopie większość szkołę podstawową skończyła >10 lat temu kiedy to "poprawność polityczna" zaczęła przybierać taką absurdalną formę.

  •  

   @BrewNet: Wiersz wycofano z programu nauczania.

  •  

   Przynajmniej tak nam chcą wmawiać

   @TheMan: Dobra, ale akurat w przypadku "Murzynka Bambo" pióra Tuwima sytuacja dotyczy czego innego, co wyjaśniła mi moja siostra, matka dwójki dzieci. Otóż kiedy Tuwim napisał ten wiersz, w Polsce nie było tylu ludzi czarnoskórych jak obecnie. Kiedy więc współcześnie dzieci się go uczą narzucają własną interpretacje i tak murzynek jest tam przedstawiany jako dzikusek z jakiegoś archipelagu.
   Dochodziło do sytuacji, że dzieci zaczynały przezywać czarnoskóre dzieci w klasie "Bambo" odnosząc się przy tym do tego, że są głupsze i dziksze, niż ich biali rówieśnicy.

   Jak dla mnie - seems legit

  •  

   @TheMan: To jak teraz jest politycznie poprawnie? Afroamerykanin Bambo?

  •  

   @JestemPsem:
   No to mądre nauczycielki powinny przedstawiać wiersz w kontekście historycznym. Murzynek Bambo ukazywał, w czasach gdy powstał, czarnoskórego chłopca na równi z jego europejskim rówieśnikiem. Białe dzieci też po szkole łaziły po drzewach, bawiły się, nie lubiły mleka i kąpieli.

  •  

   @urma303: u nas w UK są wierszyki dla dzieci Polaczek Cebulaczek

  •  

   @urma303: doczekał sie przeróbki:
   Murzynek Rydzyk w Toruniu mieszka,
   czarną sukienkę ma ten koleżka.
   Uczy prostaczków noce i ranki,
   ze swej maryjnej radioczytanki.

   Leje na serce miód swoim gościom,
   beret z antenką czesząc z lubością.
   Geja i Żyda czuje z daleka,
   niewiernych ściga niczym bezpieka.

   Kościół do góry wierzchem wywraca,
   psoci, figluje - to jego praca.
   Glemp grozi palcem: Rydzyk - łobuzie,
   Murzynek z uśmiechem nadyma buzię.

   Pieronek błaga: Daj na wstrzymanie,
   a on rozkręca nową kampanię.
   Życiński prosi: raz odpuść sobie,
   a Rydzyk: Z radiem co zechcę zrobię.

   Lech go popiera, Jarosław chwali,
   a sztab ministrów pokłony wali.
   A gdy mu ktoś gębę zamknąć próbuje,
   armię beretów mobilizuje.

   Mohery wielbią swego pasterza,
   bez jego radia - nie ma pacierza.
   I mnie już Tadziu zamącił w głowie,
   wspieram go w myślach, uczynku, mowie.

   I wciąż pracuję na swe zbawienie,
   pompując rentę w jego kieszenie.

  •  

   @jrsx: "Wyraz Murzyn jest w języku polskim zapożyczeniem używanym od XIV wieku. Powstał od łacińskiego przymiotnika maurus, który znaczył ‘czarny’, stąd w pewnym okresie funkcjonował rzeczownik maur oznaczający człowieka o czarnej, także o ciemnej skórze (np. w okresie romantyzmu Maurami często określano Arabów). Na skutek pewnych zmian fonetycznych w rdzeniu I po dodaniu przyrostka -yn powstał wyraz Murzyn, który ma podobną formę także w innych językach słowiańskich"

   I tak chyba jest poprawnie.

   Mi nigdy słowo murzyn źle się nie kojarzyło. A w szkole jak nas uczyli tego wierszyka, to nie przezywaliśmy czarnych kolegów "bambo"...

   pokaż spoiler Bo nie było murzynów w szkole ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @Jin: mowa o bardzo małych dzieciach, bo tego wiersza się uczyłeś w przedszkolu i zapewniam Cię, że one (dzieci do lat 6-7) takich kwestii jeszcze nie rozumieją.

  •  

   @JestemPsem:
   Ja jakoś zrozumiałem - mama czytała Tuwima do spania jak miałem jakieś 5-6 lat. I nic mi nie musiała tłumaczyć - wiersz jest tak napisany, że powinien wzbudzać sympatię do Bambo.

   No a dzieci są tak skonstruowanie, że lubią się przyczepić i wyśmiewać kogoś odmiennie wyglądającego. Grubego, łysego, rudego, i garbatego też będą przezywać. I tu zaczyna się rola rodziców i taki proces jak wychowanie.

  •  

   @JestemPsem:
   Nie, chyba się nie nadaję. Za to mój brat ma świetnych synów.

  •  

   @BrewNet: " ponieważ nie było takiej nagonki na czarnych, akcja powoduje reakcję "
   Ta, zwlaszcza w okresie niewolnictwa :D
   Daj spokoj, na kazdym kromu w tv oburzenie. Za slowk "murzyn" korwin dostal kare w UE, a Ty uwazasz, ze to jest reakcja? Ti jest dyskryminacja bialych.
   Bialego nazwiesz bialasem i nic mu sie mie stanie, bo zna swoja wartosc.
   Murzyna nazwiesz czarnuchem i juz jestes rasistą, a on sie czuje ponizony.

   Wcale swiat nie stanal na glowie, wcale :D

  •  

   @Duszqable: troszkę manipulujesz, wierzę że masz tego świadomość

   Za slowk "murzyn"
   słówko było "czarnuch" a nie murzyn

  •  

   @BrewNet: od kiedy negro to znaczy czarnuch. Odpal video i posluchaj. On nie wyraznie mowi nawet po Polsku, a sie uczepili slowka. Przyznam, ze mozna pjerwsze zrozumiec jako niggers, ale jesli by to bylo celowe to by dalej tak mowil, a nie poprawial na negro. Jakby to byl kto pro europejski to by to wytlumaczyli wadą wymowy. Mozesz sie ze mna nie zgadzac ale ja tak uwazam.

  •  

   @Duszqable: jesteś głupi czy głuchy?
   bo trzeba być głuchym albo kompletnym debilem żeby usłyszeć tu coś innego niż "4 milion niggers"

   źródło: youtu.be

  •  

   @BrewNet: Ty jestes glupi. Racja wyraznie mowi niggers za pierwszym razem, dawn tego mie slyszalem, ale duzo sie nie jeblem, bo dalej poprawil na negro jakbys przesluchal do konca.

  •  

   @Duszqable: nikt się nie przywalił do tego co później mówi

   Ty jestes glupi
   aha xD

  •  

   @BrewNet: ale przywalili sie do niggers na poczatku, strasznie sie stalo. Zwykla nagonka i tyle.
   Jak dla mnie przejezyczenie, albo mial po prostu wyj$??ne ch%! z tym

  •  

   @Duszqable: ciekawe czy powiedziałbyś że nagonka jak by zamiast "polacy" powiedział "polaczki"
   xD

   sam kiedyś powiedział że za błędy się płaci, zapłacił i w sumie jest po sprawie

 •  

  M-U-R-Z-Y-N-I - Murzyni! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Dotarło do liberalnych łbów? Żaden k%@$a "człowiek powierzchniowości czarnej".

  •  

   Dotarło do liberalnych łbów?

   @DeXteR25: niby dlaczego to liberałowie używają nowomowy?

  •  

   @Siotson: Od Maksa mi się udzieliło. Zapomniałem, że przecież w Polsce mamy LEWAKÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°) To oni tak kochają poprawność polityczną i wymuszają tolerancję na swoje patologiczne zachowania.

  •  

   @DeXteR25: a faktycznie, Maks często krytykuje liberałów chociaż z liberalizmem to oni mają niewiele wspólnego. A "lewacy" w Polsce to mają wolnościowy pogląd na to, że można się pieprzyć ze wszystkimi wokół, a jeśli chodzi o dysponowanie zarobionymi pieniędzmi to już nie bo przecież podatki powinny być jak największe :D

  •  

   @Siotson: Dlatego, że w USA liberal znaczy tyle co u nas, lewicowy. Socjal gospodarczy i liberalizm światopoglądowy.

   Ze względu na pozostałości zimnowojenne nie nazywają siebie socjalistami, jak ich odpowiednicy w Europie.

  •  

   @lukaszlew77: pomieszanie z poplątaniem :D

  •  

   @Siotson: Czyli odwrotnie niz Polscy liberałowie, ktorzy uwazaja, ze z wlasna kasa mozna zrobic wszystko, ale z wlasnym cialem juz nie. A i Polska powinien rządzic prymas

  •  

   @qlt82: teraz to mylisz liberałów (czy tam libertarian - przydałaby się opinia eksperta) z konserwatywnymi liberałami (czyli mną - z tym, że mnie nie obchodzi co ludzie robią z własnym ciałem, ale obchodzi mnie, że próbują sobie zwiększyć wpływy moim kosztem).

 •  

  Podzielę się z wami tą bardzo pomocną infografiką

 •  

  słowo murzyn nie ma przecież negatywnego wydźwięku. To neutralne słowo.. nie wiem skąd nagonka na to określenie.

  •  

   @grajkoo: Bo murzyni sie negatywnie kojarza wiec probuja rebranding robic. Co jakis czas musza nazwe zmieniac, bo stara sie zle kojarzy. Negros -> Blacks -> African-americans -> ?

 •  

  To jest zupełnie inna kultura. Przybyli z Afryki. Następuje zderzenie kultur. Ameryka ma teraz problem nie tyle rasowy, co kulturowy. Kiedy te oczywiste prawdy dotrą do zakutych głównie białych łbów?

  •  

   @smutnyAndrzej: Jak im czarni spuszczą łomot ale taki poważny łomot, w którym poleje się krew a skala bestialstwa przekroczy wszelkie granice, wtedy dotrze do białych łbów. Chociaż patrząc na bestialskie sceny tego co wyprawia ISIS i jaka w tej sprawie panuje poprawność polityczna, nieprędko.

  •  

   @dzieju41: Właśnie. I w ten sprytny sposób udało ci się połączyć problem Ameryki z problemem Europy. Oba zresztą ciągle narastają.

  •  

   @smutnyAndrzej:
   95% czarnych jest od kilku pokoleń w USA. To prędzej wina tego, że muszą w 50 lat nadrabiać kulturalnie z niewolników do normalnych, wtedy rodzą się kompleksy które nadrabia się agresją

  •  

   @text: Nadrabiać? Oni byli pierwszymi ludźmi na świecie, to my ich ścigaliśmy pod względem cywilizacyjnym. I prześcignęliśmy ich natychmiast.

   To wytłumacz mi, czemu są agresywni i ogólnie mają wysokie skłonności do przestępstw, nawet w krajach w których nie byli niewolnikami? W ogóle, zdajesz sobie sprawę że nie wszyscy byli niewolnikami?

   No i w końcu, jak to ma się do faktu, że pierwszymi niewolnikami byli biali?

  •  

   @Bialy88:
   Piszesz o przestrzeni kilku tysiącleci i kilku kontynentach, czy mi się wydaje?

  •  

   @text: Tak, bo tyle rozwija się cywilizacja, kultura. Ty zaś sugerujesz że to, że jakiś procent czarnych było niewolnikami, rzutuje na to że wszyscy mają kompleksy, przez co zatrzymali się lub cofnęli cywilizacyjnie. Biali też byli niewolnikami, nawet podczas II wojny światowej. Mój wujek był na przymusowych robotach. To jak, jakie masz kompleksy i zacofanie z tego powodu? Bo krzywda się działa ludziom, których nigdy na oczy nie widziałeś. I taka krzywda, że jak byli niewolnikami, to sobie żyli, a jak czarnych uwolniono to zdychali z głodu?

  •  

   @Bialy88:
   Dzizes ale p??!@%%isz od rzeczy

  •  

   @Bialy88: wydaje mi się, że oni od dzieciństwa są uczeni w domach, że biały człowiek jest niesptrawiedliwy. Dostanie potem złą ocenę wvszkole nie dlatego, że nie umie, tylko dlatego bo biały nauczyciel specjalnie go zapytał jako czarnego. Łatwo potem wszystko zrzucać na kolor skóry i wmawiać wszystkim, że to wielka przeszkoda. U nas patologiczne jednostki nie mają takiej wymówki, ale gdyby tylko... Są Murzyni, którzy osiągnęli sukces, ale gdy najmniejsze niepowodzenia od małego zrzuca się na rasizm, to później staje się to sposobem na życie, usprawiedliwieniem przestępstw itd. To jest temat na doktorat...

  •  

   @smutnyAndrzej: to nie jest problem kulturowy. kiedy to dotrze do twojego zakutego łba?

  •  

   @szancik: a jaki? dla mnie to problem kulturowy. Inna kultura pracy, codziennego życia, relacji, związków, stosunku do dzieci i innej płci. Czarny to stan umysłu i w 99% wiąże się to z kolorem skóry.

  •  

   @text: Oni niczego nie nadrabiają, bo dzięki socjalowi i poprawności politycznej nie muszą nic robić.

  •  

   @wicioszek: Zdecydowanie, zgadzam się. Po co cokolwiek robić i się starać, skoro można że "ja zawsze mam gorzej i jestem gorszy" i że to "wasza wina". Nie wszyscy, pełno czarnych odniosło ogromne sukcesy czy to w sporcie czy to nauce. Jednak po skali rozrób przez nich urządzanych, widać ilu ma takie podstawy roszczeniowe.

  •  

   @Yolo_Ebola_grill: @Bialy88: @smutnyAndrzej: Czarni w USA nie pojawili się dzisiaj i to nie jest absolutnie kwestia tego skąd przybyli. Jakie to ma znaczenie? To jest dokładnie taki sam problem, jak z niebezpiecznymi dzielnicami w polskich miastach, gdzie nie ma czarnych, a są Polacy którzy jakoś kulturowo się od nas nie różnią. Rodząc się w gettcie biedy ciężko jest się stamtąd wybić. Nie ma siły która mogłaby to zmienić z dnia na dzień. Poza tym USA też nie jest teraz taką krainą mlekiem i miodem płynącą, dla takich ludzi nie jest łatwo. Do tego dochodzą kompleksy, brak jakiejś tożsamości historycznej, świadomość, że twoi przodkowie byli niewolnikami i nie za bardzo po tym jest się czym chwalić, a ty urodziłeś się w gównie nie pomaga by się z tego wyrwać. Jak taki dzieciak którego ojciec siedzi w pierdlu, a matka ćpa crack ma się równać z białym z dobrego domu? To jest problem który sięga czasów, gdy rasizm w USA był czymś realnym.

  •  

   @Bananikus: Znaczna część twojej analizy jest słuszna. Szkoda tylko, że sam ją dezawuujesz swoim własnym autorskim stwierdzeniem, cytuję: "...to nie jest absolutnie kwestia tego skąd przybyli. Jakie to ma znaczenie? " A no ma i to zasadnicze.

  •  

   @Bananikus: nie wszyscy czarni mają przodków niewolników. Twój argument jest inwalidą, bo równie dobrze możesz powiedzieć ze biali mają przodków niewolników.
   Co do getta. Czarni nie są ofiarami, tylko przyczyną ich powstawania. Tam, gdzie się wprowadzają, robią burdel.
   Niebezpieczne dzielnice ciężko do tego porównać. Wystarczy spojrzeć na statystyki przestępczości.

  •  

   @Bananikus:
   Daremny trud. Na wykopie jest za dużo prymitywow. Dla nich winne jest to, że przybyli z Afryki i pewnie są malpami którym nie chce się robić. Nawet widzę, że sobie wmawiaja że tam jest socjal typu szwedzkiego i Afryka tam ciągnie. Nie widzę sensu dyskusji z kimś tak prymitywnym, co nawet socjologi nie lizną.
   Ich argumenty są na poziomie 8 latka. W PL żyje teraz z 90% os, które nie zaznalo żadnej krzywdy od ruska. A jednak nie lubimy tego państwa prawie genetycznie. Przecież tam nie chodzi o to, kto był niewolnikiem, tylko jak traktowano całą rasę.

 •  

  Dlaczego oni nas tak nienawidzą?

 •  

  Jeśli będę zamierzał upiec ciasto Murzynka to jak mam to niby poprawnie politycznie nazywać? To jest jakiś cholerny obłęd, żeby do tego stopnia zakrzywiać rzeczywistość pod czyjeś kompleksy.

 •  

  Znałem kiedyś taką lewaczkę co to kościół był zły, katolicy zacofani, a polskość nienormalność. Ale już muslimy, cygany to 'różnice kulturowe'. Oni mają jakieś dziwne skrzywienie, jakbym miał całe życie przepraszać, że urodziłem się biały a biedne murzynki były kiedyś niewolnikami bo dały się złapać na swoim podwórku w siatkę. I oczywiście śmiać się można było z polaków, katolików, symboli narodowych ale z homoseksualizmu to już nie.

  •  

   @happybear: to co powiesz o słowianach którzy dali się na taką masową skale łapać w siatke że to własnie od "slav" wywodzi sie słowo "slave"?
   Wychodzi chyba na to że większe z nas głupki niz z murzynków.

 •  

  Witam, pochodze z Afryki, mam Polska zone, prosze o zadawanie pytan.

 •  

  Murzynek Bam-boom w Ameryce mieszka ,
  czarną ma splówkę ten nasz koleżka.
  ...
  A gdy do domu ze dworu wraca ,
  Psoci, figluje - to jego praca.

  Aż mama krzyczy: "Bam-boom, łobuzie!'
  A Bam-boom ze skręta nadyma buzię.
  ...

  Szkoda że Bam-boom czarny , wesoły
  nie chciał chodzić wcale do szkoły.(ʘ‿ʘ)

 •  

  Nienkazdy murzyn jest z afryki to fakt

 •  

  W USA powinno być jak w XVII wieku

 •  

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: hediddonuffin.jpg

 •  

  Nie podoba mi się fala rasizmu w Polsce a biorąc pod uwagę, że np. anglicy gardzą polakami bardziej niż kimkolwiek, śmieszy mnie jak gorąco udziela się polska społeczność na angielskich forach w sprawach muzułmanów i murzynów.

  •  

   Nie podoba mi się fala rasizmu w Polsce a biorąc pod uwagę, że np. anglicy gardzą polakami bardziej niż kimkolwiek, śmieszy mnie jak gorąco udziela się polska społeczność na angielskich forach w sprawach muzułmanów i murzynów.

   @rrsdrozr: Nie, Anglicy nie gardzą Polakami bardziej niż kimkolwiek. Zdecydowanie na 1 miejscu u nich są araby

 •  

  "Murzyn Murzynowi Murzynem" - znakomite :D

 •  

  M-U-R-Z-Y-N-I używam tego słowa od zawsze :)

 •  

  Sami do Ameryki nie przybyli :)

 •  

  When you walk through the garden
  you better watch your back...

 •  

  Hollywood już zabezpieczyło prawa do filmu na podstawie wydarzeń w Baltimore. Główną rolę zagra Andy Serkis (✌ ゚ ∀ ゚)☞

 •  

  Czarno widzę przyszłość wykopu przez te wasze wstrętne, rasistowskie tematy :)

 •  

  Skoro to są Afroamerykanie to czy nie można odesłać ich do Afryki? Tak podobno chciał A. Lincoln.

 •  

  Duplikat - zakop. Skończcie ze spamem tego marnego youtubera.

 •  

  a zombie zombie zombie

 •  

  Sianie nienawiści jak się białym by nie podobało to by coś z tym zrobili i tyle mam w temacie

 •  

  tagujcie to #mmk, czy cos, bo nie ma jak na czrnolisto... ten mesjasz mi nie podchodzi.. sorry

 •  

  Kolonko pewnie długo czekał na ten moment - teraz może dać upust swojemu rasizmowi. Smutne jak nisko można upaść podając się jednocześnie za "obiektywnego dziennikarza".

Dodany przez:

avatar barov07 dołączył
848 wykopali 71 zakopali 11.7 tys. wyświetleń