•  

  Cos sie szykuje. "wprost" to gazeta bronka, jak pisza o WSI, znaczy przygotowuja grunt pod cos...

  •  

   "wprost" to gazeta bronka

   @Ideologia_Gender:
   Miesiąc temu zmienił się tam redaktor naczelny. Odszedł Latkowski, a na jego miejsce przyszedłTomasz Wróblewski - co powoli zaczyna być widać w ostatnich wydaniach tego tygodnika.
   Co nie zmienia faktu że wydawca się nie zmienił i jest nim wciąż Michał Lisiecki, a -nie oszukujmy się - w naszych realiach to od wydawcy/właściciela a nie od "zatrudnionego na etacie" redaktora naczelnego, zależy jaka jet "główna linia" programowa pisma i jakie tematy należy nagłaśniać a których unikać. Więc zapewne musiało dojść do jakiejś zmiany na linii Lisiecki a biznes/polityka/służby, czego odzwierciedlenie widzimy we (wciąż lekkiej) zmianie nastawienia tygodnika.

 •  

  Beda probowali rozladowac cala sytuacje wokol WSI bo zrobilo sie sporo szumu wokol tej calej sprawy.

  Seria kontrolowanych artykulow, mieszanie w glowie opinii publicznej poprzez podrzucanie falszywych tropow itd.

 •  

  To dlatego Stadion Narodowy tyle kosztował. WSI ,wszędzie WSI.

 •  

  W artykule nie ma nic o Komorowskim, ale są bardzo ciekawe informacje o sposobie działalności WSI.

 •  

  Jak mawia Michalkiewicz:

  Rozwiazanie WSI przez zespół Macierewicza spowodowało, że przeniosło się ono na wyższy stopień obecności.

  Skoro znowu wyplyneli na powierzchnie, to kto teraz siadl za sterami?

 •  

  dobrze że latkowskiego wywalili ciekawe informacje w Wprost można poczytać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  Dobry komentarz z Wprostu:

  Sami swoi- chciałoby się napisać. Wszyscy ONI tworzą "Klan" dzięki czemu "Świat według Kiepskich" zasad trwa w najlepsze. Są ze sobą "Na dobre i złe" i ani myślą się wypisać z tej "Ekipy". Maja za sobą (a może przed) "Miodowe lata" ale aby się zabezpieczyć przed "Ekstradycją" uznali że to nie "Czas honoru" bo wygrana w wyborach to "Stawka większa niż życie

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Tak czytam te wieści o WSI i nie mogę wyjść z podziwu.

  Boże jakie te służby są potężne.... Lepsze niż Mossad

  A Macierenko zdekonspirował tych wytrawnych agentów, taka strata...

  Ale chłopaki się zemścili zakładając u Biereckiego SKOK Wołomin gdzie poseł Sasin z PIS popijał na zamkniętej imprezie w swoim mieście ruSSką wódeczkę aby chwilę później odebrać medal dla bohaterów SKOK

  Spryciarze...

  •  

   @mborro:
   Próbujesz łączyć PiS z WSI, po tym jak to w czasach rządów PiS-u i dzięki ich projektowi zlikwidowano tą postsowiecką agenturę? Po tym jak to Macierewicz wraz z zespołem zaufanych ludzi negatywnie zweryfikował "oficerów" tej służby a później sporządził jawny raport z weryfikacji WSI, który otworzył wielu osobą oczy na tą przestępczą organizację, a także część niejawną skierowaną tylko do Prezydenta za co zarówno on jak i ówczesny prezydent Lech Kaczyński stali się wrogami nr.1 całego WSI.
   Nie chce mi się nawet podawać kolejnych przykładów jeśli jest się świadomym wyżej opisanych faktów i zrobi szybką retrospekcję polskiej polityki począwszy od roku 2005 i dalej jest wstanie uwierzyć że PiS ma cokolwiek wspólnego z WSI (poza obopólną śmiertelną wrogością) to albo ma dużo złej woli, albo ma problemy z logicznym myśleniem...

  •  

   @julasck: Tak po prawdzie to mam w dupie WSI i te wasze rozkminy.

  •  

   @mborro:
   W takim razie na tematy polityczne w ogóle nie powinieneś zabierać głosu bo nie masz podstawowych danych. To na poziomie "grubych misiów" (czyli właśnie służb pokroju WS) sprawy tego kraju są rozgrywane.

   pokaż spoiler A wszystko co serwują nam mainstreamowe media jest tylko tego pochodną

  •  

   @mborro: Jak masz w dupie rozkminy to polecam Demotywatory. Tam masz obrazek z tekstem objaśniającym jego znaczenie. Po co masz popadać w kompleksy przez wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   pokaż spoiler A prawie zapomniałem. Usuń konto.

Dodany przez:

avatar g...5 dołączył
397 wykopali 11 zakopali 4.7 tys. wyświetleń