...
 •  

  pokaż komentarz

  Partia KORWiN coraz bardziej ma problemy z logicznym myśleniem. Najpierw stanowisko partii strzelamy do bandytów. Potem no jak tak można strzelać? Najpierw lewactwo złe, biurokracja, korupcja, łapownictwo złe. Potem chwalenie Rosji gdzie te zjawiska są ogromne.

  Posługując się przykładem jak skończył Palikot. Jeśli chcesz by ludzie na ciebie głosowali to musisz być poważnym kandydatem. Jeśli zaczniesz błaznować, bawić się w populizmy to nie ma szan żeby ludzi to poparli.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Do bandytów generalnie strzelamy. Ale jak chodzi o tych, co mogą na nas głosować - to nie strzelamy.

  •  

   pokaż komentarz

   @kotleth: Dokładnie, środowiska kibolskie to wyborcy Korwina. Dlatego np. Wipler zakładał "patriotyczne" bluzy z kapturem do spodni w kant żeby się przypodobać.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Zapomniałeś o mokasynach :)

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: środowiska kibiców to generalnie ośrodki silnie patriotyczne, antysystemowe, stąd KORWIN i partie prawicowe zabiegają o wsparcie kibiców. ja bym nie nazwał ich "bandytami" tylko ludźmi, których należy ukierunkować, zagospodarować ich energię aby walczyli w odpowiedni sposób w myśl hasła "donald matole, twój rząd obalą kibole"

  •  

   pokaż komentarz

   @kotleth: Tym razem odleciał. Po to policja ma broń, żeby jej używać w takich sytuacjach. Kibiców było więcej, złamali prawo, napadli na funkcjonariuszy, rzucali kamieniami i kij wie czym jeszcze. Jak chcieli się napierdzielać to niech znajdą sobie kawałek placu z dala od policji i tłumów. Mało lasów i łąk mamy...

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Do bandytow strzelamy, ale elektorat to nie bandyci... Gornik i tak nie zaglosuje na korwina, bo ten chce mu odebrac przywileje... a takie kibole to elektorat przyciagany mocnymi haslami a'la "tfu! geje" czy "strzelac do lewaka".

   Brzydzi mnie to, ale i tak zaglosuje na krula, bo ekonomia... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: @kotleth: Dziewulski jako były zomowiec wypracował doskonałe standardy, stara szkoła co?

   za wbiegniecie na murawę nie powinno się karać śmiercią

   Bo nie powinno, ewidentnie "szczelał" taki sam narwaniec jak ci, co to bydło wszedzie widzą.
   Takie "szczelanie" to ostatni z dostępnych środków, którymi mogli spacyfikować chuliganów. Ale co tam, mogą? To "szczelają"

  •  

   pokaż komentarz

   środowiska kibolskie to wyborcy Korwina

   @pss8888: co za bzdura, środowiska kibolskie głosują na Mariana Wp$?$$!?a, ewentualnie Grzegorza Intronizację

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: KOLEŚ CO TU ZA FERMENT SIEJESZ, NIK BY PROBLEMU NIE ROBIŁ JAK BY POLICJA OSTRZEGŁA WCZEŚNIEJ ZE BĘDĄ STRZELAĆ. JAK SAM NA VIDO WIDZIAŁEŚ NIKT TAM NIE SYGNALIZOWAŁ ŻE BĘDZIE UŻYTA BRON GŁADKO LUFOWA. GDYBY SYGNALIZOWAŁ TO BY PROBLEMU NIE BYŁO. POLICJANT MIAŁ BY PEŁNE PRAWO DO STRZELANIA I WIPLER BY NIKOGO TU NIE BRONIŁ.
   A TERAZ JEST PROBLEM... BO CZŁOWIEK NIE ŻYJE I POLICJANT PÓJDZIE SIEDZIEĆ. WIPLER WYTYKA SAMOWOLKĘ I BRAK REGUŁ . DRUGA SPRAWA TO ŻE 30 CHŁOPA BYŁO NA BOISKU 15 BY DOSTAŁO GAZEM PIEPRZOWYM ( TYM DUŻYM ZE ZBIORNIKIEM ) O ZASIĘGU 5 METROW TO ODECHCIAŁO BY SIĘ CWANIAKOWAĆ. SZKODA ŻE POLICJANCI NIE BYLI ODPOWIEDNIO WYPOSAŻENI. OGÓLNIE TU CHODZI O TO ŻE BYŁY STRZAŁY BEZ OSTRZEŻENIA. 2 SPRAWA TO KOLEŚ NA FILMIKU WIDAĆ EWIDENTNIE CELUJE POWYŻEJ PASA. NIE DA SIE TU OBRONIĆ TEZY O DUŻYM ROZRZUCIE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Nie powinno się karać ludzi śmiercią za wbiegnięcie na boisko! Przecież ten kibol nic tam nie zrobił!

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Do bandytów strzelamy. A nie tych co właśnie chcą stać się bandytami.

   Jak widzisz, że ktoś chce zacząć wszczynać burdy wykonujesz sygnały ostrzegawcze, jeśli burda już trwa, droga wolna, można walić.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: @kotleth: Nie, można prościej to ująć. Strzelać, STRZELAMY, ale udzielamy pierwszej pomocy zaraz po tym :)

  •  

   pokaż komentarz

   @BrewNet: Właśnie, Przemek może jeszcze z tego wszystkiego zaliczyć wpierol od Mariana za zabieranie mu elektoratu.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: No jakby ci niszczyli celowo auto to byś strzelał, a jakby wpadł ci na trawnik nie zainteresowany twoją osobą, ani twoim mieniem to też byś strzelał?

  •  

   pokaż komentarz

   @Bunch:

   ale udzielamy pierwszej pomocy zaraz po tym
   policja nie udzielała pierwszej pomocy poprzez prowadzenie resuscytacji bo facet który to robił był ratownikiem medycznym. Karetki nie było nie powinno jej tam być (impreza masowa dopiero od 1000 osób)

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: ale... to brakuje jednej rzeczy, ustawa i jasny zapis: za robienie dymu na stadionie policja wali bez ostrzeżenia w takich sytuacjach - musi być jasne prawo. Ale powiedzmy sobie szczerze - im więcej dymu tym częściej PO może kibolami straszyć, że to, jak to szło: 'mentalne dzieci Kaczyńskiego?' - A można wszystko załatwić karami finansowymi, które są dotkliwe, ale się tego nie robi, tylko nakręca cyrk. W kraju cywilizowanym jest prawo,
   a nie improwizacja. A ten łysy komuch to sadysta - ludzie go pamiętają jak ich nap... w Ursusie, niech spier.... !!

  •  

   pokaż komentarz

   @manwe11: To w większości idioci, wstyd nawet wykorzystywać takich ludzi do swoich politycznych celów.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: nie rozumiem, w takim razie strzelanie za każde wykroczenie do ludzi jest "ok"?

  •  

   pokaż komentarz

   @TomdeX:

   No jakby ci niszczyli celowo auto to byś strzelał, a jakby wpadł ci na trawnik nie zainteresowany twoją osobą, ani twoim mieniem to też byś strzelał?
   oni nie weszli na murawę żeby deptać trawnik tylko żeby bić kibiców przeciwnej drożyny. Policja w ostatniej chwili powstrzymała tych bandytów. Gdyby ktoś wpadł na moje podwórku i rzucił się na domowników to też bym strzelał.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Na domowników? To raczej sytuacja kiedy na twoim podwórku/trawniku bije się dwóch chłopaczków, a nie sytuacja, kiedy biją twoją rodzinę...

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Wipler to populista, nikt nie karze śmiercią i dobrze o tym wie, ale walczy o elektorat.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikuZplasriku: @Sonet: Każde działanie człowieka może spotkać się z konsekwencjami na które ten nie jest gotowy. Jednak działając niezgodne z prawem i normami społecznymi szanse na owe nieprzewidziane negatywne konsekwencje się potęgują. Czasem do skutków śmiertelnych włącznie. Dla przykładu człowiek który jedzie 150 na 90-tce pewnie się nie godzi z własną śmiercią, ale szanse na to że ona go spotka znacznie rosną. Człowiek który przechodzi na czerwonym też na śmierć pewnie nie zasługuje, ale szanse że ona go spotka są znacznie większe niż u tych którzy przechodzą tylko na zielonym. Delikwent który wbiegał na boisko wiedział, że łamie prawo i że policja może użyć broni. To jego własne działanie doprowadziło do jego włąsnej śmierci - sam jest sobie winien i sam sobie zgotował ten los.

  •  

   pokaż komentarz

   @TomdeX: Jakby mi niszczyli moje mienie to... broniłbym swojej własności, używając coraz cięższych argumentów( zaczynając od, "prędko oddalcie się w bliżej nieokreślonym kierunku" na strzelaniu z czołgu kończąc)- jak bydło nie szanuje czyjegoś mienia, to #niechginie bo śmieci w społeczeństwie nam nie potrzeba.
   @dzikuZplasriku: #capslockcrew widać, ale takie "Ostrzegamy, że: Ty zj%@@ny głąbie, jak będziesz chciał wleźć na murawę, to dostaniesz kulką i możesz zdechnąć" można porównać do obrazka, bo taka zezwierzęcona patola nie rozumie, że jak czegoś nie wolno, to nie i nikogo nie interesuje "że panie władzo emocje/ że seba się zesrał i jebało/ że mati zgubił komórkę i szukaliśmy"...

  •  

   pokaż komentarz

   @maniac777:

   sam jest sobie winien i sam sobie zgotował ten los.
   Dokładnie. Przecież normalny człowiek który ma rodzinę i dziecko tak nie powinien się zachowywać.
   Zakłócić mecz, drzeć mordę używając wulgaryzmów, atakować innych kibiców, prowokować zamieszki a potem się dziwić że się skończyło jak się kończyło. Jak by siedział na tyłku i mecz oglądał jak normalny kibic to by mu się nic nie stało.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888:
   Zły przykład, akurat na populizmie jadą obaj od początku, tyle, że jednemu wyszło tymczasowo, a drugi niestety cały czas ma tendencję wzrostową.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: z logicznym myśleniem ma problem coraz większa rzesza wykopków.
   Proste pytanie... Czy było ostrzeżenie o użyciu broni gładkolufowej? Czy celowanie powyżej pasa z tak bliskiej odległości jest ok?

   W momencie użycia broni obowiązują jakieś zasady, a tych zasad trzeba zawsze przestrzegać by nie było później problemów w osadzaniu sytuacji. Chcecie żyć w kraju prawa a sami nie osadzacie sytuacji według prawa.
   Najpierw Kukiz namieszał wam Krzycząc o Jowach i zbierając podpisy od Opzz i Solidarności.
   A teraz osadzacie sytuacje w prosty i bezprawny sposób" wyszedł głupszy i dostał w łeb"
   Oj wykopki

  •  

   pokaż komentarz

   @tfuj_pszyjaciel: chłopie w takiej sytuacji leje sie gazem pieprzowym wielkości gaśnicy samochodowej, a nie napierdziela sie z kul gumowych. Dostało by tych 30 po oczach w 60 s by nie wiedzieli w która stone maja uciekać.

   broń gladko lufowa to ostateczność.

  •  

   pokaż komentarz

   Wipler ostro walczy o elektorat JP 100% HDWP

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikuZplasriku: człowieku chodziłem na mecze od 16 roku życia i nie przyszło mi do głowy żeby wbiegać na murawę , albo bić się z kimkolwiek. Już wtedy wiedziałem czym to grozi.

  •  

   pokaż komentarz

   @dzikuZplasriku: Wykopowym betonom nie przetłumaczysz. Klapki na oczach mają i jeden drugiemu plusuje wpisy.

   To że wbiegli na murawę, awanturowali sie nie było dobre. Ale to że policja wymierza karę śmierci na miejscu już nie jest ok.
   Analogiczna sytuacja - wyścigi uliczne. Przekroczysz prędkość, łamiesz przepisy to znaczy że możesz zostać zabity przez policje? "Oddziały prewencji" a nie "oddziały morderców" były na stadionie. Niech strzelają po nogach, skoro debile sami się o to proszą wbiegając na murawę, ale nie w twarz. Teraz można sobie wyobrazić że za nimi jest sektor rodzinny. Policja celuje w głowy, strzela. Gumowe kule nie trafiają w kibiców na murawie tylko lecą dalej, w sektor rodzinny gdzie są dzieci. Tego na pewno by typ w białym kasku nie przewidział, bo jest idiotą który strzela w głowę.
   A Wipler neguje właśnie to wymierzanie sprawiedliwości przez policje, a nie samo wbieganie na płytę.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiHau3: no dokładnie, chcą sprawiedliwość, reguł, A sami zachowują sie jak zwierzęta. Wiadomo tych kolesi nie powinno tam być.

 •  

  pokaż komentarz

  "niech pan to powie dzieciom i rodzinie"

  Co za j?$%ny populista :D

 •  

  pokaż komentarz

  No to się Wipler zbłaźnił niestety. Szkoda, że jego osobista niechęć do policji (z wiadomego powodu) wzięła górę nad rozsądkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: a moim zdaniem dobrze mówi mimo wszystko. Ja rozumiem, że ten kibic tylko tam nie wbiegł, szukał konfrotacji, ale już po pierwszych strzałach widać jak oni uciekają. Wystarczyłoby strzelać niżej, w okolice nóg a ta banda debili i tak by zaczęła uciekać, nie wspominając już o gazie nawet. Wipler po prostu twierdzi, że zastosowany środek był niewspółmierny. Rozmawiałem z wujkiem policjantem, który zabezpiecza mecze od kilkunastu lat i powiedział że taką grupkę to by dali radę samymi tarczami odepchnąć

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: Szkoda, że na siłę chcą zyskiwać nowy elektorat. Zyskają 0,01% a stracą 1% innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: mysle ze to nie chodzi o niechec, tylko panicznie szuka wyborcow, to zwykla zagrywka pod publike i granie na emocjach jakie znamy z PO i PiS'u.. to było na tyle z twierdzenia, ze korwin to jakakolwiek alternatywa - tak samo łgaja.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentosh: ale jakich wyborców? przecież większość (nawet na wykopie) nie potępia zachowania policji. Kiboli? Ich jest mało, a i tak zagłosują raczej na Kowalskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: wlasnie ja bym ich tak nie lekceważył. wykop wykopem, ale wiekszosc glonojadow lyknie takie bzdury, ze 'zla policja zabiła, a on zone i dziecko ma'. poza tym to kolejny argument ze "polskie panstwo takie zle", co wykorzystal tez stonoga. na sile szukaja ludzi wzburzonych i probuja ich przekonac do siebie. elektorat glosujacy na Kowalskiego wcale nie stoi tak daleko od Korwina, obie to antysystemowe partie, a ludzie w wiekszosci kieruja sie emocjami a nie logika i ideologia ludzi na ktorych glosuja.

   Wipler takim bełkotem ma naprawde duza szanse u lemingow, a ze zaprzecza tym swojej ideologii.. no coz, nie pierwszy nie ostatni polityk.

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: Problem w tym taki, że temat jest bardzo niewygodny i obie strony są po części winne, niestety nie można być przed wyborami człowiekiem niezdecydowanym - neutralnym. Jakby nie opowiedział się po której stronie to dopiero byłby cyrki.

  •  

   pokaż komentarz

   @konsumpcjusz: To raczej nie niechęć wzięła tutaj górę tylko polityczna kalkulacja i z tej to przyczyny ta populistyczna zagrywka.

 •  

  pokaż komentarz

  a gdzie zasada "chcącemu nie dzieje się krzywda", coś tutaj z konsekwencją Wipler ma problem

  •  

   pokaż komentarz

   @uruk: Przecież to byłoby wypaczenie tej zasady jak to jest dobrze pokazane tu:

  •  

   pokaż komentarz

   @Mesmeryzowany: to są różne przypadki, w tym przypadku gość wbiegł na murawę i pobiegł w kierunku kibiców drugiej drużyny widząc, że tamtych obstawiają uzbrojeni policjanci. Nikt go do tego nie zmuszał, czyli "chcącemu nie dzieje się krzywda"

  •  

   pokaż komentarz

   @uruk: Ale na pewno nie wiedział, że przez to może zginąć. Gdyby to wiedział nie pobiegłby.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mesmeryzowany: Tylko, że ten kibol nikogo nie zamordowal. Prawdopodobnie chciał się nap?%@?$!ać z innymi kibolami.
   Za burdy idzie się najwyżej siedzieć, albo można zarobić pałą w duspko, czy gazem po oczach to poleciał. A umarł, więc...?
   Zawsze jak coś trochę pasuje do obecnej sytuacji to można podciągnąć to, żeby bardziej pasowało, ale należy wykazać dystans.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: Ale zdajesz sobie sprawę, że oni nie zabili go za to, że wbiegł na boisko? Gość zginął przez przypadek, on nie zakładał, że zginie, policja nie zakładała, że go zabiją. Ale umarł i to na własne życzenie, bo niestety zrobił coś, czego kompletnie robić nie musiał, równie dobrze mógł dostać pałką w głowę i zginąć na miejscu, bez znaczenia, jak wkładasz rękę to pracującej maszyny, to tylko twoja głupota doprowadza do nieszczęśliwego wypadku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: Nie zakładali, że zginie, ale zamiast gazu, czy pały użyli broni, która śmierć spowodować może.
   Jakby był chory na astmę i dostał gazem, albo miał problemy z serem i dostał taserem to mógłby się sam winić za swoją śmierć, gdyż wiedziałby jakie środki ma policja.

   Nie bronię go oczywiście, bo na miejscu policji sam bym go zlał, lub celował po nogach i dupie, a że ten mu walnął prawie w łeb w czuły punkt. Cóż niecelnośc, presją tłumaczyć nie można, osoba, która decyzje się na taki zawód i takie akcje stres powinna mieć opanowany.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: Nie jest wiadome jak gość dostał, mogli nawet nie celować do niego a broń z której oddano strzał to nie jest karabin wyborowy. Zwykły przypadek z który powinien się liczyć każdy kto ma ochotę pójść w stronę zbrojnego oddziału policji.
   Jakby gość szedł ulicą i dostał śmiertelnie, to można dyskutować o tym, co policja spieprzyła, ale on widział z daleka do czego się pcha a młodzieniaszkiem bez doświadczenia życiowego też nie był, żeby tłumaczyć młodzieńczym wybrykiem.
   To jest taka sama dyskusja jakby podbiegł do nich i dostał przez przypadek pałą w łeb, można wtedy dyskutować "a czemu nie w nogi?".
   Tutaj mamy przypadek gdzie zginął przestępca pełni świadomy, że nie idzie się połaskotać czy polać wodą, tylko konfrontować fizycznie, jeżeli nie starczyło mu wyobraźni, że nawet pałka policjanta to groźny przedmiot, to sorry, to dla mnie jak proszenie się o śmierć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: Pała też może spowodować śmierć - gość miał tętniaka, dostał pałką, tętniak pękł, pacjent zmarł. Czy w takiej sytuacji to też morderstwo, egzekucja itd.? Nie, po prostu nie ma broni idealnie bezpiecznej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mesmeryzowany: O ile zgodzę się w pełni z hasłem Korwina ze screena, o tyle tutaj walka o elektorat (we wszystkich komentarzach winna jest POlicja, więc środowisko dość sugestywne) spowodowała niezłą hipokryzję. Z jednej strony głoszą, że ktoś kto występuje przeciwko prawu sam jest winien, do osoby, która występuje przeciwko państwu i doprowadza do zamieszek można użyć broni palnej, a w tak oczywistej sytuacji jak zamieszki na boisku zaczynają głosić hasła pokroju JP na 100%... Samozaoranie.

   Panowie zaczynają się trochę gubić w drodze o fotel prezydenta i wyniki wyborów. O ile ze względów na poglądy gospodarcze jeszcze jestem skłonny na nich oddać swój głos na jesieni (bo raczej żadna wolnościowa partia z jakimkolwiek poparciem i zapleczem się nam nie szykuje w najbliższym czasie), o tyle w prezydenckich mojego głosu nie dostaną. O ile wcześniej się wahałem, kilka wpadek można było im wybaczyć, to już ze względu na hipokryzję nie mam wątpliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież to byłoby wypaczenie tej zasady jak to jest dobrze pokazane tu:

   @Mesmeryzowany: o to chodzi, że to ma sens, ze wielu ma w dupie staranie się by wbić w kolejny próg podatkowy

  •  

   pokaż komentarz

   @omar_is_coming: albo w przypadku przekroczenia progu przechodzą na CIT:)

  •  

   pokaż komentarz

   @darnok09: faktycznie. Ciężko sie domyslęć, że jak stoi przed toba policjant mierząc gnatem to możesz oberwać np. W szyje. Tutaj trzeba być przynajmniej Einsteinem.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzakedenu: Czyli według Ciebie to było samobójstwo?

  •  

   pokaż komentarz

   @darnok09: fajnie chcesz mnie przypisać do jakiejś grupy ludzi, bo nie rozumiesz prostych faktów.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzakedenu: Spokojnie próbuje tylko odgadnąć o co ci chodzi. Bo skoro wg. Ciebie wiedział, że dostanie kulkę w szyje i zginie, to po co innego miałby tam biec jak nie po samobójstwo ?

  •  

   pokaż komentarz

   @darnok09: Przeczytaj jeszcze raz. Widzisz słowo może? Gdzieś napisalem ze wiedzial? Nikt nie wie tego kiedy i jak umrze czy zginie. Ale jak widzisz przed soba policjanta z gnatem to wieksze jest prawdopodobienstwo tego ze zginiesz niz jak siedzisz w fotelu i jesz chipsy.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzakedenu: Racja większe, ale na pewno nie domyślał się, że może zginąć, bo teoretycznie policjant nie miał prawa go zabić. Mój post dotyczył zasady "chcącemu nie dzieje się krzywda", ten gościu na pewno tego nie chciał.

  •  

   pokaż komentarz

   @darnok09: On na pewno sie nie domyslal ze moze zginac skoro oddali do niego 2 strzaly a ten dalej nic. Chcial kogos zaj#?#c butelka albo kamieniem, obic komus morde. Wiedzial ze przed nim jest policja ktora jego obije jak go dopadna. Wypadkowa tego ze on chcial kogos pobic a policja chciala kogos chronic jest to ze dostal kulka w szyje. Liczyl sie z tym ze moze zostac postrzelony a to ze akurat dostal w tetnice no to jest juz troche przykre.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: a nie wiedział jakie środki na policja? nie widział, że policja ma broń?...

 •  

  pokaż komentarz

  za wbiegniecie na murawę nie powinno się karać śmiercią

  No, ale bez już takiego p!!!!#$enia za przeproszeniem. Nikt tam kary śmierci nie wykonywał, nie było żadnej egzekucji itp. Zdarzyła się sytuacja jedna na milion i pech chciał, że gość dostał kulą w krtań. Lufa minimetr niżej i może by wyszedł bez większego szwanku. Moim zdaniem policja w tym wypadku zachowała się adekwatnie, "bydło" wbiegło na murawę w wiadomym celu, a w takich sytuacjach nie ma co się pieścić.

 •  

  pokaż komentarz

  Super samozaoranie przez Wiplera. I to na ostatniej prostej przed wyborami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Laliqu: zawjut jak ńewję a tag na nik liczyuę!

  •  

   pokaż komentarz

   @Laliqu: a to on startuje czy Korwin? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym to nie jest jakieś super ważne wydarzenie

  •  

   pokaż komentarz

   @Laliqu: to tak jakby strzelić sobie w oba kolana 3 metry przed metą.

  •  

   pokaż komentarz

   Super samozaoranie przez Wiplera. I to na ostatniej prostej przed wyborami.

   @Laliqu: nie wiem co znowu za samozaoranie. Człowiek zamiast zostać unieszkodliwiony został zabity. Dziewulski mówi o perfekcyjnej akcji. Coś tu jest nie tak chyba.

  •  

   pokaż komentarz

   W sumie to już mnie to zaczynało niepokoić.
   Zawsze im bliżej wyborów to JKM coś odwalał, a teraz było względnie cicho.
   Ale szczęśliwie udało im się znaleźć dobrą okazję do ubicia poparcia tuż przed wyborami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Człowiek zamiast zostać unieszkodliwiony został zabity.

   @arczer: Bo w życiu nie chodzi tylko o to żeby żyć i żreć!

  •  

   pokaż komentarz

   @Laliqu: Raczej walka o elektorat i znając życie, zyskają więcej niż stracili - bezmózgów stadionowych jest całkiem sporo, a to całkiem podatny grunt dla antysystemowej partii. Tracą jednak na wiarygodności, bo ta wypowiedź całkowicie przeczy chociażby wypowiedzi Korwina na temat tego, co zrobiłby z bandytami, którzy wyszli i demolują miasto (czy też stadion).

   Człowiek zamiast zostać unieszkodliwiony został zabity. Dziewulski mówi o perfekcyjnej akcji. Coś tu jest nie tak chyba.
   @arczer, Jest to raczej nieszczęśliwy wypadek, tam raczej nie wygląda (przynajmniej na filmach) jakby ktokolwiek celował, by zabić. Ten debil jest sam sobie winien - być może nie zasłużył na śmierć, jednak powinien się liczyć z conajmniej uszkodzeniem ciała jak biegnie w kierunku grupy uzbrojonych policjantów, w szczególności, że jego miejscem była trybuna, a nie murawa. Tragiczne wypadki niestety się zdarzają, a temu panu należy się nagroda Darwina.

  •  

   pokaż komentarz

   @d_garm: bezmuzgi i tak zagłosują na Mariana Kowalskiego albo nawet na Komorowskiego, Korwin nie przyciągnie kiboli bo dopiero co kazałby strzelać do bandytów.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziewulski rozjechał Wiplera tirem i jeszcze zmielił w betoniarce argumentami.

 •  

  pokaż komentarz

  Kuce coś cicho siedzą, obwody się chyba poprzepalały po ostatnich jazdach szefostwa i niemożnością nadążenia za oficjalnym stanowiskiem partii xD

  P.S Niech ten Wipler już przestanie robić k%$#ę z logiki, bo to się niesmaczne robi.

 •  

  pokaż komentarz

  Policja strzelała po głowie tą gumową kulą że ten pseudokibic zginą?

 •  

  pokaż komentarz

  Odlatują już w tym KORWIN'e całkiem, ciekawe jak to się odbije na wyniku w wyborach. Wipler może się przestraszył że Kukiz ma większe poparcie w sondażach że chce zebrać głosy kiboli?

 •  

  pokaż komentarz

  Lider Nowejk#%!icy JKM "Nikt nie ma prawa niszczyć mienia, robić burd, bo wtedy będę strzelał!".

 •  

  pokaż komentarz

  Wipler się skompromitował

 •  

  pokaż komentarz

  Dzięki Wiplerowi, Janusz nie przekroczy nawet 5%

  •  

   pokaż komentarz

   @lasic00:
   Janusz nie chce przekroczyć 5%
   Kaska ze sprzedaży książek leci, UE płaci za spanie, to po co się przemęczać? Lepiej zachować siły na upojną noc z karynką.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kapitan_Neuropa: Gdyby nie chciał wygrać i by mu nie zależało to by nie jeździł po miastach jak poj@!%ny. To chyba logiczne

  •  

   pokaż komentarz

   @Lacobel100cm: hehhe logika, krul, poj$%@ny?

  •  

   pokaż komentarz

   @bu52m3n: Zawsze tak się czepiasz ludzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @Lacobel100cm: A może zależy mu na popularności wśród swoich fanów, a nie na tym by wygrywać? Jego siłą napędową są młodzi ludzie i jeżeli chce podtrzymywać ich zainteresowanie swoją osobą to musi coś od siebie dawać. Tzn. jeździć po Polsce, pokazywać się, istnieć w internecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kapitan_Neuropa: Nie zapominaj jeszcze o słynnym energydrinku Korwin który sprzedawany jest na wiecach Korwina i jest możliwe zamawianie masowe na stronie internetowej. Też mi się to wydaje niepoważne..

  •  

   pokaż komentarz

   @BongoBong: Ale to chyba na tym polega. Jeździ po całej Polsce by powiększać swój elektorat i zrzeszać nowych sympatyków by wygrać nadchodzące wybory. W mojej wcześniejszej wypowiedzi nie chodziło mi o to że chcę dojść do władzy by być przy korycie. Bo chyba tak to zrozumiałeś. Bo po co mu ta cała popularność bez żadnej korzyści?

  •  

   pokaż komentarz

   @Lacobel100cm: Bo z tego żyje?

   Ewentualne uczestniczenie we władzy byłoby ryzykowne. Dużo łatwiej wówczas zniweczyć swoją popularność.

   Mu zależy raczej na zażyłych fanach. Dla nich pisze, dla nich występuje (na quasi stand-upach), dla nich podtrzymuje emocje i kontrowersję.

  •  

   pokaż komentarz

   @BongoBong: Tak Korwin mówił że mu nie zależy na władzy. Że jeśli ludzie chcą zmian to sami go wybiorą. Ale mnie to nie przekonuję

  •  

   pokaż komentarz

   @Lacobel100cm:
   Gdyby mu tak naprawdę zależało to przed każdym wystąpieniem w TV pilnowałby tego co mówi. Uprzedzę od razu odpowiedź w stylu "gdyby nie kontrowersja to by go nie pokazywali" oczywiście jest w dużym prawdy ALE po wejściu do europarlamentu stał się rozpoznawalny, więc nadszedł moment by skupic się na konkretach, a nie p%!$@%#eniu tego co ślina na język przyniesie. Ale korwie na tym nie zależy, gadkami o snajperach szkolonych w Polsce, czy lekkiej pedoflili zbudował szklany sufit i pokaźny elektorat negatywny. W ten sposób nigdy nie zdobędzie dwucyfrowego wyniku.Także z takim zachowaniem los Korwy to kiszenie się z wynikiem kilku procent, bo wyznawcy mimo wszystko z nim zostaną.
   I tu pojawia się pytanie - czy on to robi specjalnie czy jest po prostu głupi? Trzymam się swojego pierwszego komentarza - korwie jest po prostu wygodnie, mając to kilka procent może z bezpiecznego miejsca gadać o wolnym rynku, złodziejach z UE itd itd. A gdy tylko zacznie zyskiwać to wtedy palnie jakąś głupotę i znów ma spokój. Chyba się zgodzisz, że będąc w wiecznej opozycji nie bierze się żadnej odpowiedzialności?
   A teraz lata sobie samolotem, wpada na jakieś imprezy z grami komputerowymi czy na spotkania fanów fantastyki, podotyka sobie kobiety, a młodzież wita go jak bohatera. Żyć nie umierać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kapitan_Neuropa: Każdy ma swoją teorie. Tak czy inaczej wszystko składa się do pieniędzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziewulski zmasakrował Wiplera.
  Pszemek rośnie na drugiego po krulu specjalistę od wszystkiego.
  Dziewulski jest ekspertem w tej dziedzinie i ma olbrzymią wiedzę.
  Dziwię się że nie wyszedł ze studia. Dla niego to wstyd dyskutować z takimi ignorantami jak Wipler.

 •  

  pokaż komentarz

  Wipler pojechany. Argument z żoną i dzieckiem słaby, a o bełkocie to jak dzieciak w szkole.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przegrywens: zgadza się, ciężko być prawicowcem i wstawić się za tym biegnącym debilem w myśl doktryny- "chcacemu nie dzieje się krzywda"- pan który biegł do drugiej drużyny ewidentnie nie chciał by mu się nie stała. Jednak jestem przekonany że środki mogłyby być zastosowane mniej śmiertelne, jak woda, gaz, więcej policji, psy...ale chwila, za to trzeba płacić...i wszystko znosi się do jednej kwestii- jesteśmy biedakami. gdzie te pieniądze wędrują skoro tyle ich państwu oddajemy? Wipler powiedział że nawet pensje policjantów są śmieszne...kraj jest głupi i tyle

 •  

  pokaż komentarz

  za wbiegniecie na murawę nie powinno się karać śmiercią
  a ktoś ma co do tego jakieś wątpliwości?

 •  

  pokaż komentarz

  jak lubie Wiplera tak tutaj gadaj glupoty i racje ma Dziewulski

 •  

  pokaż komentarz

  Niestety ale tutaj Wipler sie strasznie kompromituje. Zwykły przedwyborczy populizm.

  •  

   pokaż komentarz

   @support: Czyli do górników-rabusiów można strzelać nawet z ostrej amunicji, a do kiboli nawet gumowymi już nie... Co za typ z tego Wiplera... Nie dziwota, że rozwalił KNP od środka. Szkoda tylko, że to pokazało, iż polska myśl liberalna to głównie krzykliwi gimnazjaliści.

  •  

   pokaż komentarz

   @detalicznie: Wiesz to tylko człowiek, nie jest ideałem jednak nadal uważam że razem z partią KORWIN jest obecnie najlepszym wyjściem dla naszego kraju(co swoją drogą nie jest jakimś wielkim osiągnięciem gdy twoi oponenci to głównie proste chłopstwo).

  •  

   pokaż komentarz

   @support: Zasadniczo mam bardzo duży kłopot z dwulicowością Wiplera. Nie tak dawno na wykopie korwiniści zakopywali film, w którym Wipler cisnął po nich jak po najgorszych. Nie ufam mu, podobnie jak i innym agresywnym retorycznie pseudointeligentom w stylu Berkowicza. Bardzo żałuje, że stateczne i rozważne KNP tak bardzo straciło poparcie, bo mieli potencjał (Dziambor, Wilk, Marusik).

  •  

   pokaż komentarz

   @detalicznie: Przesadzasz. Z tego co zauważyłem po obejrzeniu tego filmiku to fakt, że policja mogła spokojnie użyć pałek - nic się strasznego nie działo. Poza tym gość został postrzelony w jakiejś dużej odległości od policjantów - zobacz gdzie on leżał - max. 5 metrów od krawędzi boiska. Nawet jeśli wszedł na murawę to mógł sobie stać i obserwować.

  •  

   pokaż komentarz

   @brokenik: Ale mnie zupełnie nie obchodzi gdzie był w momencie gdy przekroczył linię dozwoloną dla niego przez prawo. To nie był dzielny młody człowiek walczący o lepsze jutro tylko typ co przyszedł sprawdzić umiejętności z siłowni.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak brakło argumentów panu Wiplerowi to wytarł się dzieckiem i żoną kibola. Jego rozmówca pokazał klasę że nie dał poznać wk!?%ienia po sobie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale kretyn z tego Wiplera...

 •  

  pokaż komentarz

  Zgodnie z ostatnio panującymi na wypoku trendami proponuję zmienić tytuł tego znaleziska na "Jerzy Dziewulski mocno masakruje krnąbrnego Wiplera".

 •  

  pokaż komentarz

  Jak lubię Przemka, tak tutaj się po raz kolejny zmasakrował.
  Samozmasakrowanie poziom max.
  Gdzie się zgubiła zasada "chconcemu nie dzieje siem kszywda" ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Po tym co tu usłyszałem, mimo tego, że jestem twardym elektoratem JKM odkąd mam prawa wyborcze, to mój głos, który ponownie oddam na JKM będzie ze znaczie mniejszym przekonaniem niż dotychczas. Różne były wpadki, wszystkie raczej mniejsze niż większe, ale jak można po niedawnej aferze z górnikami aż do tego stopnia robić k*** z logiki ? Do manifestujących górników, brydżystów, pielęgniarek czy kogo jeszcze, w sytuacji niszczenia mienia -strzelać, ale do kiboli robiących zadymę na stadionie nie wolno, bo czym jest to Panie Przemysławie ? Dobrze usłyszałem ? zabójstwem ? Do wyborów 7 dni, a wy mówicie, że przypadkowy strzał kibolowi na zadymie w szyje to zabójstwo. No gratulacje. Wszystkie airkorwinone'y, apki, świetne spoty i Pańskie wcześniejsze debaty można było sobie w tym momencie darować. Ciekawy jestem oficjalnego stanowiska JKM w tej sprawie, ale po tym co Pan zaprezentował jak dostanie 5 % to obawiam się, że będzie wszystko. ehh. szkoda gadać....

  •  

   pokaż komentarz

   @xsowax: dokładnie.. Ja bym nawet kazał użyć mocniejszych środków, tak żeby przez kolejne 15 lat nikt nie wpadł na pomysł robić rozróbę na stadionie czy w mieście obok stadionu.

  •  

   pokaż komentarz

   to mój głos, który ponownie oddam na JKM będzie ze znaczie mniejszym przekonaniem niż dotychczas

   @xsowax: To może nadszedł czas, aby zagłosować na kogoś innego? Nie będę ci mówił, na kogo, ale zachęcam, abyś w kontekście tych przemyśleń dał swój krzyżyk na karcie innemu kandydatowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @xsowax: Facet jest definicją populisty.

  •  

   pokaż komentarz

   @xsowax: Może dlatego, że jest różnica między bieganiem po murawie, a podpalaniem samochodów, tłuczeniem witryn sklepowych, rzucaniem koktailami mołotowa. Widzę że wykopki potrafią myśleć tylko zero-jedynkowo. Logika i sens jest protestujących legalnie się nie rusza, protestującym na chodnikach też nie, wbiegających na murawę wyłapuje się i wyznacza karę, przeciw rzucających oszczepami (była taka akcja w latach 90tych) podpalających stadion lub w inny sposób stwarzających poważne zagrożenie kibolom, używa się siły zaczynając od poziomu armatek wodnych, pałek, gazu, a kończąc na ostrej amunicji. Dobierając środki w ten sposób by nie zaczynać odrazu od ostrej amunicji. Takie coś jest zwyczajnie proste i rozsądne. Na tych kiboli wystarczyłaby znacznie mniejsze użycie siły.
   A teraz wyobraź sobie sytuacje z marszu niepodległości, gdzie zawsze zdarzają się burdy wśród zwyklych ludzi z rodzinami wymieszani są awanturnicy. Użycie wobec takiego tłumu kul gumowych to proszenie się o zabijanie niewinnych ludzi.
   A zawsze lepiej jest gdy jest 10 winnych na wolności niż jeden niewinny skazany.

  •  

   pokaż komentarz

   @xsowax: @CanisLupusLupus: Wiecie że w najbliższych wyborach kandyduje Janusz Korwin Mikke a nie Przemysław Wipler?

  •  

   pokaż komentarz

   @maluszeczek: Gdyby ode mnie to zależało to dałbym im maczety i dozwolił na to żeby sami się pozabijali. Tu chodzi jednak o co innego. Nie można mówić, że policja powinna mieć prawo strzelać do wszystkich, którzy dewastują mienie, czy żądają zasiłków i jednocześnie robić wyjątku na rzecz kiboli, którzy obiektywnie rzecz ujmując zmierzali do zniszczenia mienia, stwarzali zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi, w tym policjantów, którzy chcąc nie chcąc musieli uczestniczyć w żenującym spektaklu IV ligi. Pokazuje to tylko niekonsekwencję w tym co mówił i Przemek i JKM około dwóch tygodni temu i nie ma tu innego uzasadnienia ponad uderzenie w swój elektorat, za który mi osobiście jest wstyd. Jak ma być w kraju porządek to nie można pozwalać na takie sytuacje, podobnie jak nie może być tak, że w starciach pod szpitalem rannych jest kilku/kilkunastu policjantów. No niestety, ale od tego policja ma ostrą amunicję żeby strzelać.

 •  

  pokaż komentarz

  Zauważcie w ogóle używanie słowa "chłopak" w stosunku do 27-letniego, rosłego, niepokornego mężczyzny, który szedł na czele tej grupy która chciała bić się z kibicami przeciwnej drużyny.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby ten kibol nie zginął to prawdopodobnie : żaden serwis nie zainteresowałby się tym, bo to jakiś knurów, ewentualnie zaczęłaby się nagonka na kiboli, chuliganie, jak tam można, co za dzicz, zjechaliby ich wszystkich jak burą sukę.
  Jednak ten kibol zginął to nagle, całkowicie z dupy, przeciwnicy policji dostali szansę by wygłaszać swoje ukochane argumenty. Zaczynają od tego, że przeistaczają fakt jakim jest to, że kibol wtargnął wraz z resztą dziczy na boisko po to by obrzucić czym się da (butelkami,kamieniami,petardami,gównem) po to żeby zrobić krzywdę. Przecież taki jełop mógł równie dobrze zabić kogoś kto też ma dziecko i równie dobrze jest ojcem. Jednak przeciwnikom policji zamyka się mózg i widzą tylko wejście kibica na murawę i to, że policjant wymierzył w tętnice niczym Jude Law w filmie "Wróg u bram". Nagle zaczyna się jedno wielkie p#$$$%?ENIE, że zginął młody chłopak, co miał rodzinę, był ojcem, mówił zawsze "dzień dobry", zakupy wnosił i w ogóle osiedlowy aniołek. Kompletnie inaczej brzmi taka informacja : "Zginął chuligan po wtargnięciu na płytę boiskową, zabity przez policjanta, który ochraniał trybunę gości" niż "Policjant zabił młodego mężczyznę po tym jak wtargnął na boisko". Żaden z tej dziczy nie wszedł na murawę po to żeby uścisnąć dłoń piłkarzowi. Chcieli po prostu tamtych nawalić. Ciekawy jestem jakby jakiś matoł rzucił jakąś cegłą i zabił któregoś z gości. Wtedy pojawiliby się krytycy to by zaczęli gadać, że gdzie policja. Czemu nic nie robili. A jak ich teraz potraktowali kulkami gumowymi to źle... To co mieli serpentyną strzelać? Może czekoladą? A gaz?? Co to dla takich sebixów przebiec rzucić butelką, cegłą. Na filmie widać, że hasają po boisku jak tylko chcą. Dopiero jak policja zaczęła strzelać to "WIELKIE POKOLENIE ARMII KRAJOWEJ" zaczęło uciekać. Jeden się znalazł na tyle bystry co nie potrafił ocenić sytuacji, że może go to zaboleć pomimo, że w jego kierunku padły dwa strzały.
  Bardzo szkoda, że zginął. Przykro. Jednak nie dorabiajmy p%??@ie uszu. Nikt go nie chciał zabić. Chciał być wielkim bohaterem osiedlowym i mu się nie udało. Nie róbmy z chuligana kibica, który chciał się zabawić, bo nie chciał. Miał ochotę komuś zaj#$@ć.

 •  

  pokaż komentarz

  Łysy bardzo dobrze mówi

 •  

  pokaż komentarz

  panie Wipler - chcacemu nie dzieje sie krzywda, wiec wez spie$#%&aj...

 •  

  pokaż komentarz

  Broń! wincyj broni! dawać fszystkim broń! kara śmierci! strzelać do bandytuff! chłopaki muszą być agersywne! od tego policja ma broń by jej używać! Hconcemu nie dzieje się kszywda!!

  I co, i gdzie są teraz te hasła? Po ch!! się panie Wipler pchasz do mediów z takimi opiniami? Policja przekroczyła uprawnienia, sknocili sprawę? Być może, ale formułowanie takich komentarzy, że chłopaka zabili za to bo sobie wbiegł na murawę, zakrawa na hipokryzję.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale p#%@?@$enie. Nikt tam nie wykonał kary śmierci, to był strzał z gumowej kuli w celu obezwładnienia/przestraszenia kibola. To, że zginął to był nieszczęśliwy wypadek. Poza tym on nie wbiegł na murawę po autograf swojego ulubionego zawodnika, tylko po to by nap#$$$@$ać się z kibicami drużyny przeciwnej. Ten łysy pan mówi jak było, a Wipler p#%@?@$i od rzeczy. Jakby ten łysy kandydował na prezydenta to by miał mój głos.

  •  

   pokaż komentarz

   @Maxxtom: Ten łysy to Jerzy Dziewulski, naczelny antyterrorysta PRL, pracownik Milicji Obywatelskiej, szkolony przez żydów w Izraelu, zajebiście mocno nadal powiązany z komuchami (w sumie dobrze się trzyma jak na 72 lata), więc ja bym na niego nie głosował. Ale trzeba oddać mu, że to jeden z największych profesjonalistów na świecie.

 •  

  pokaż komentarz

  Przeciez nie zabili go na trybunie. Gdyby tam siedzial nie doszlo by do tej strasznej tragedii.

 •  

  pokaż komentarz

  Albo się Przemkowi zupełnie poj%#@lo w głowie po spotkaniu z policyjną pałą, albo sztab bredzisława go podpłacił.
  Innego uzasadnienia nie widzę dla samobója jakiego strzelił na ostatniej prostej przed wyborami.
  Na miejscu Janusza wyjeblabym go w trybie pilnym z ugrupowania i odciął się od jego bredni.

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie zaraz zrzuci się tu na mnie horda wykopków, ale trudno, zaryzykuję.
  Korwin mówi: chcącemu nie dzieje się krzywda, w wolnym kraju człowiekowi wolno dać się przejechać przez czołg. Wolno także demonstrować i protestować. Należy strzelać do rabusiów, którzy niszczą mienie.
  Wipler mówi: Strzelać do rabusiów i bandytów.
  Wipler broni kibica który został postrzelony na murawie.

  Hipokryzja.
  Czyli wbiegnięcie na murawę = bandytyzm?

  Pozwolę sobie zacytować z wpisu na mirko:

  Wbrew temu co można przeczytać agresywni kibice nie mieli broni, tylko gołe pięści i kominiarki na twarzach
  generalnie to broń powinna być wykorzystana w ostateczości, wycelowana w dolne partie ciała oraz poprzedzona strzałami ostrzegawczymi, policjanci mieli gaz pieprzowy, tarcze, kaski, ochraniacze i pałki, ci kibice i tak zostali by rozgromieni


  Nie wydaje mi się, żeby ten chłopak był bandytą, z tego co wszędzie dookoła się mówi, nie zrobił nic poza wbiegnięciem na murawę, ale widzę że internetowe sądy zostały już ustanowione.

  i w sumie strzelanie ≠ zabijanie

 •  

  pokaż komentarz

  @Korwin-Mikke: usuń wiplerowi konto
  @przemyslaw-wipler: usuń konto

  i jeszcze dodam. nie ma miejsca na hipokryzje!

 •  

  pokaż komentarz

  lewacki wiper zaorany

  pokaż spoiler oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  przecież dziewulski to rzecznik milicji po co go pytać?

 •  

  pokaż komentarz

  Do górników strzelać, ale kibole zawsze spoko

 •  

  pokaż komentarz

  Wbiegniecie na murawę, a rzucanie cegłami i dążenie do walki to dwie różne rzeczy.

 •  

  pokaż komentarz

  Panie premierze- jak zyc?? Mialem kandydata, chciałem głosować a on mi tu nagle pluje w twarz. Może zabrzmię cynicznie, ale jego śmierć nie poszła na marne...

 •  

  pokaż komentarz

  zaraz, a do gornikow to strzelac, jedynie do kibicow nie?
  No to w takim razie niech gornicy zakladaja szaliki gornika zabrze i bedzie git.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie da się tego inaczej skwitować, tego co Wipler wygaduje. Tak jak zawsze dobrze gadał, tak teraz go poniosło z demagogią.

  GIF

  źródło: cdn.funnyhub.com (1.56MB)

 •  

  pokaż komentarz

  Jerzy Dziewulski maskaruje Wipleraka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazprawakow

 •  

  pokaż komentarz

  Nie sądziłem, że jeszcze przed wyborami zobaczę taką falę hejtu na Wiplera na Wykopie

 •  

  pokaż komentarz

  Tak byłem kiedyś podekscytowany Korwinem i Wiplerem, a tak bardzo teraz nie jestem. Ostatnie miesiące to pasmo rozczarowań, gdzie czarą goryczy było nawoływanie Korwina do zabijania osób propagujących homoseksualizm.

 •  

  pokaż komentarz

  Wielokrotnie były zadymy na meczach i nic wielkiego się nie działo, bo ludzie nie ginęli. Może więc lepiej niech ktoś dostanie z pięści, ktoś inny ławką, trzeci kamieniem, niż aby policja miała zabijać tych ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @learccc: aż postronna osoba dostanie kamieniem w głowę i umrze, wtedy wielkie oburzenie gdzie była policja i jak mogło do tego dojść, policja nie strzelała żeby zabić tylko żeby rozgonić towarzystwo, koleś miał pecha że akurat dostał w szyję

 •  

  pokaż komentarz

  Wipler Wipler co Ty gadasz... tydzien przed wyborami sami sobie pozamiatacie...

 •  

  pokaż komentarz

  Korwiniści zakopują wywiad z Wiplerem jako "informacja nieprawdziwa". Do czego to doszło...

 •  

  pokaż komentarz

  Nie dali chłopakowi pogłaskać trawy :(

 •  

  pokaż komentarz

  Cieszy mnie, że jest sprawa, z którą się z nim nie zgadzam. Czyli nie jestem w niego ślepo zapatrzony.

 •  

  pokaż komentarz

  Pszemo się samozaorał. Kolejny dowód na to, że można sympatyzować z ludźmi i ich poglądami, a nie walić sobie w takt każdego wypowiedzianego przez nich słowa bez głębszego zastanowienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Policji w ogóle nie powinno być na meczach! Nie po to się płaci podatki żeby policja robiła za ochroniarzy na meczach.
  Może kluby ze gogo też będą obstawiać?
  To organizator ma zapewnić bezpieczeństwo swojej imprezy. Jeśli organizator nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa to będzie odpowiadał za szkody i dostanie zakaz organizacji tego typu imprez. Może wtedy kluby i PZPN w końcu przestaną się pieścić z kibolami.

 •  

  pokaż komentarz

  Widzę konflikt interesów Wipler vs Wykop.

 •  

  pokaż komentarz

  potwierdziły się moje najczarniejsze obawy. Będę nadal tak jak postanowiłem głosował za Korwinem i partią KORWiN. Ale cały szacunek jaki w was pokładałem jest postawiony teraz dla mnie na cienkiej czerwonej linii/ostrzu noża. To jest standardowa sytuacja wykorzystania pewnych środowisk na których można coś ugrać, po to aby mieć więcej głosów i trzeba o to zawalczyć.
  Ale przekonywać będę każdego człowieka posiadającego prawa wyborcze żeby na was nie głosować - jeśli po tym jak tej sytuacji użyliście, nie odetniecie się od tego co powiedzieliście i nie zrobicie z kibolami porządku, bo od tego macie być. A także od tego Korwin ma być prezydentem. Weźcie mi tu teraz nie sp?#!%@!cie tego żeby się z tych słów wycofywać i mam nadzieję że wam się to opłaci co postanowiliście, ale nigdy więcej nie poprę waszego ugrupowania ani ludzi w nim, jeśli nie będę miał pewności że jesteście elitą rządzących chcącą rdzennych wartości i wolnego państwa, a nie kolejną partią polityczną - która chce się wcisnąć tam gdzie akurat jest miejsce na elektorat wyborczy.
  @przemyslaw-wipler: #polityka #gorzkiezale

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopałem, bo ciekawe jest video. Obaj panowie mają trochę racji i mówią z sensem. Uważam, że broń gładkolufowa nie powinna być rozwiązaniem pierwszego rzutu tak jak nie powinno się wbiegać na murawę. Moim zdaniem zabrakło najpierw gazu który mógłby ostudzić emocje, a jest praktycznie nieszkodliwy. Może trochę nieprzyjemny, ale na tym polega jego prewencyjna rola.
  Pomijam fakt, że jak kibice chcą ustawek to niech się je normalnie organizuje. Niech sobie wynajmą stadion na dwie-trzy godziny i się tam klepią na jasno określonych zasadach. Nie dość, że klub od którego się bierze obiekt by zarobił na wynajmie to i na biletach. Po co próbować ograniczać coś do czego niektórzy dążą i robią to przestrzegając pewnych zasad skoro można na tym zarobić? Dla państwa też by to było dobre, bo policja by mniej z budżetu wydawała na walkę z takimi grupami, a także podatek z biletów i najmu spływałby do państwowej kiesy.

 •  

  pokaż komentarz

  Miałem głęboką nadzieję, że tuz przed metą Król nie da się wyj##@ć na jakiejś kretyńskiej minie jak zawsze. I wszystko było pięknie do wczoraj. Najpierw jakas fuszerka z projektem konstytucji, a teraz kompletnie nieprzemyślane stanowisko odnośnie tego nie jednoznacznego zajścia. Panie Wipler jak mógł pan być tak krotkowzroczny, aby nie zobaczyć ze to śliski temat? Do diabla, przez głupi upór stracicie to na co pracował iście w ostatnich tygodniach. Wstyd!

 •  

  pokaż komentarz

  Po jakiego ch*ja wbiegał na murawę? W tym przypadku policja chciała odstraszyć i zapobiec ewentualnej rozróbie. Gościu miał niestety pecha no i dostał w krtań. Nie rozumiem czemu Wipler mówi tu o "karze śmierci" skoro był to był zwykły przypadek a nie umyślne działanie... No ale przypadek, przez który zginął człowiek. Ciekawy jestem teraz czy wyciągną jakieś konsekwencje od tego policjanta

 •  

  pokaż komentarz

  No i potwierdziło się to co podejrzewałem od dawna. Wipler jest populistą i lewakiem. Stwierdzenie "Za wbiegnięcie na murawę nie powinno się karać śmiercią" dostaje ode mnie osobiste wyróżnienie na najbardziej populistyczny bełkot w czasie obecnej kampani.

  Miałem wątpliwości, czy głosować na Kukiza czy na Korwina-Mikke.
  Już nie mam.

  pokaż spoiler No chyba że Korwin wypierdzieli lewaka na zbity pysk.


  #bekazlewactwa #oswiadczenie

 •  

  pokaż komentarz

  A czy dla Dziewulskiego to kiedyś w ogóle milicja się nie zachowała perfekcyjnie?

 •  

  pokaż komentarz

  szkoda mi tylko tego że dziecko sobie zrobił i założył rodzinę, powinni go zastrzelić wcześniej, wtedy powinien dostać nagrodę Darwina. Policja ma u mnie wielki plus, przynajmniej nie będzie c#@??wym ojcem i jest szansa że dziecko nie wyrośnie na bandyte.
  Do tego bydła które jeszcze rzuca kamieniami i petardami kiedy policja próbuje pomóc bandycie, powinno się strzelać z ostrej amunicji odłamkowej.

 •  

  pokaż komentarz

  Wipler p!#!%$$i od rzeczy i tyle. Po kiego grzyba kibole wbiegali na murawę? Zresztą mówienie o tym, że ktoś został zabity, bo wbiegł. Kibol miał pecha, bo dostał w szyję i się wykrwawił. I tyle. Zwykły wypadek. Robienie z bandytów ofiary systemu?

 •  

  pokaż komentarz

  dziewulski nakrzyczał na przemka i ten się mało co nie rozpłakał. Pan wykładowca wippler daje piękny przykład młodzieży jak pić i bić.

 •  

  pokaż komentarz

  Wiplerowi pomylił się mózg z frytkownicą.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem za Korwin ale nie zgadzam się z Wiplerem coz nie we wszystkim musza miec racje - najwazniejsze ze wyborcy wychwytuja takie rzeczy i sa swiadomi zalet i wad swoich poslow

 •  

  pokaż komentarz

  za wbiegniecie na murawę nie powinno się karać śmiercią

  No. Za wejście pod jadącą ciężarówkę też.

 •  

  pokaż komentarz

  A w ogóle to dojdą do tego który strzelał, kulki są jakoś oznaczone?

 •  

  pokaż komentarz

  @przemyslaw-wipler: Ochujałeś? Wy k%#%a wszyscy jesteście jak horągiewki. Wskazujecie kierunek tak jak wiatr zawieje.

 •  

  pokaż komentarz

  Demagogia w czystej postaci panie Wipler

 •  

  pokaż komentarz

  Tyle, że cidry też chciały się lać i gdyby nie policja to daliby sobie po ryjach i byłby spokój. W końcu chcącemu nie dzieje się krzywda. A tak mamy trupa młodego człowieka poprzez nieudolne działanie policji i niech się nikt nie dziwi, że jest chryja.

 •  

  pokaż komentarz

  I co teraz dziciarnia ?? Mówię wam już kolejny raz Korwin to coś na wzór różyczki w dzieciństwie - każdy to musi przejść. Ale jeszcze zmądrzejecie spokojnie, to samo minie. Mówi wam to gość co całe studia siedział w UPR kiedy szefem na Lublin był Marian Kowalski. Korwina wręcz wielbiliśmy, ale tak jak wspomniałem to mija.

 •  

  pokaż komentarz

  Ministrem spraw wewnętrznych to on raczej nigdy nie zostanie.

 •  

  pokaż komentarz

  O ile Wipler mówi mądrze, to w tym przypadku swoim kombajnem sam się zaorał

 •  

  pokaż komentarz

  Niebywały smutek mnie ogarnia czytając te komentarze.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziewulski na prezydenta!

  Oczywiście żarcik.

  Ale widzę wyraźnie, że Wipler z Korwinem za wszelką cenę usiłują zdobyć/utrzymać poparcie wśród ludzkich śmieci i chwastów zwanych potocznie kibolami. No jeżeli im aż tak bardzo zależy na poparciu przez bydło i motłoch, to ja się teraz zastanawiam dlaczego ich do tej pory lubiłem i wspierałem...

  Do kiboli powinno się strzelać nie tylko kiedy wbiegają na murawę przerywając mecz, ale już na chodniku, gdy wracają z żoną i dziećmi z kościoła po niedzielnej mszy. Tę plagę należy wytępić siłą i raz na zawsze.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Zajechało populizmem, co prawda strzelanie to przesada, ale człowiek myśli i rozumie. Bydło nie, więc trzeba ich traktować jak zwierzęta.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie no żeby tam od razu śmiercią. Ale mocnym pałowaniem jak najbardziej. Gumowe pociski tez powinny latać.
  Tylko tak oduczy sie ich wtargnięć na murawę.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziewulski - PRL-owski trener algierskich terrorystów. Czy ten komuch myśli, że ludzie o tym zapomnieli?

 •  

  pokaż komentarz

  ja bym na miejscu Wiplera atakował policjędlaczego nie zastosowała innych środków, a gdy łysy wyskoczył że to kosztuje, to mnie krew zalała w jakim gównianym stanie jest ten kraj...okazuje się że taniej mieć strzelbę i j$$!ć ryzyko, bo jest tańsza niż woda/inne środki, ja p$!?@!@e...

  •  

   pokaż komentarz

   @neoster:
   To, ze policja uzyla gladkolufowych nie jest dla mnie az takim problemem jak to, ze umyslnie celuja w glowy.
   Chlopak igral z ogniem i sie doigral ale smierc to cholernie wysoka cena ktora zaplacil bo w policji pracuja psychopaci.

 •  

  pokaż komentarz

  to prawda za takie coś, postrzał w głowę to za dużo, ale trzeba dodać, że nie postrzelił go z premedytacją tylko był to wypadek ale spowodowany agresywnym zachowaniem,a nie widzimisiem policjanta.

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopowa logika z komentarzy: wejście na boisko powinno być karane śmiercią. Ta sytuacja jest akurat przypadkowa bo policjant nie strzelał żeby zabić. W USA, policjant też nie może sobie tak strzelać bez ostrzeżenia chyba, że zagrożenie wymaga natychmiastowego użycia broni. Dodatkowo policja powinna mieć ostrą amunicję, jestem przekonany, że w takim wypadku żaden kibol nie odważyłby się podejść pod trybuny.

 •  

  pokaż komentarz

  Niemiecka policja kontra kibice. https://youtu.be/pDbnazPxKHM
  I bez strzelania.

  •  

   pokaż komentarz

   I bez strzelania można

   @onkel: Pytanie tylko po co się męczyć jak są skuteczniejsze metody walki z bydłem ?
   Samochód pchasz bo można ? da się pchać zamiast jechać i tracić paliwo.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek159: Rozumiem, że jak będziesz protestował w przyszłości 25% VAT to w porządku dla ciebie będzie jak policja zacznie strzelać i skrzywdzi kogoś tobie bliskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @maluszeczek: Tak, jeśli kto mi bliski protestujac vat 25% będzie chciał zaatakować tego ktoremu ten vat odpowiada tylko dlatego że jego pomysł wydaje sie lepszym to jestem za skutecznym zwalczaniem przestępstw. Ja lubie blondynki czy to oznacza ze mam dostać na ulicy wjeb bo mam inne upodobania od jakiegoś dresa? Protestować a niszczyć miasto które jest utrzymywane za moje pieniądze to trochę różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek159: Tylko, że w sytuacji jak strzelasz w tłum to giną niewinni. Na 100 osób jak 2 będzie robiło rozróbę to uważasz, że po wszystkich powinno się strzelać?

  •  

   pokaż komentarz

   Tylko, że w sytuacji jak strzelasz w tłum to giną niewinni

   @maluszeczek: Zginął niewinny ? czy nie mówisz o sytuacji na stadionie ?

  •  

   pokaż komentarz

   @maluszeczek: Jeśli policja będzie miała do wyboru strzelić do przestępcy który biegnie cię skrzywdzić a nic nie zrobić i ten koleś zrobiłby ci krzywdę być może pobił śmiertelnie co byś wolał ?
   To że tam byli kibice drużyny przeciwnej nie oznacza że każdy chciał się tam bić ! Ci którzy biegli w ich stronę raczej tak! wiec była to zorganizowana grupa napastników którzy skutecznie zostali zatrzymani.
   Jeden zginął, dla jego rodziny to tragedia zgadzam się w 100% ale uważam że lepiej jak zginął napastnik niż niewinny kibic który przyjechał oglądać mecz a nie bić się

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek159: Mówie o sytuacjach jakie mogą wystąpić np. na Marszu Niepodległości. Poprostu uważam, że to dosyć niebezpieczne może być, że policja używa środków niewspółmiernych do sytuacji. Czy jakby odrazu strzelali z ostrej sytuacji do tych typów na stadionie to by było też ok?
   W tym przypadku twierdze, że policja była zbyt naładowana emocjami i chcieli się trochę wyżyć co jest bardzo częste w oddziałach prewencji. Po prostu jestem zdania, że można było to rozwiązać lepiej. Jest wiele nagrań z meczy, gdzie kibole stwarzały znacznie większe zagrożenie, a mimo to nie stosowano od razu broni gładkolufowej.

  •  

   pokaż komentarz

   Jest wiele nagrań z meczy, gdzie kibole stwarzały znacznie większe zagrożenie, a mimo to nie stosowano od razu broni gładkolufowej.

   @maluszeczek: Własnie jest wiele i tu jest problem być może zbyt pobłażliwe działania do tego doprowadził i kibole poczuli się bezkarni.
   Ja jestem zdania że zostało to rozwiązane bardzo dobrze bo przede wszystkim zostało zapewnione bezpieczeństwo kibiców i policjantów. Chyba nie wiesz co by się stało jakby policja używała tylko gazu i w te kilka osób mieli by powstrzymać narastającą grupę. Policjant to nie robot w sytuacji 2 na 1 jest skopany jak śmieć być może śmiertelnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Słuszne zachowanie Policji jednak kara nie była adekwatna do popełnionego czynu bądź zamiaru.
  Ponieważ nie ma mowy o wypadku bo jeśli się tak stało to mogło tak się stać i należałoby to przewidzieć wymierzając taką karę.

 •  

  pokaż komentarz

  Widzieliście film w powiazanych? Dokładnie w nim widać, że pierwszy oddany strzał był trafieniem w potem zmarłego kibola. Lufa była wysoko, strzał dokładny. Naprawdę to była taka zadyma, że trzeba było strzelać? Gość nawet nie biegł w stronę policjantów.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak tak czytam tutaj niektórych wykopków, to mam wrażenie, że za wejście na pasy na czerwonym świetle też by chętnie strzelali. A za niestosowania się do poleceń policji od razu pałowanie.
  Zginął niepotrzebnie człowiek za durne wejście na murawę, gdzie nikomu nie zagrażało życie ze strony kiboli. Zwyczajne niedostosowanie się do procedur, tym bardziej, że policja nie ma prawa strzelać na wysokość głowy co jest jasno określone w przepisach. Już samo to jest złamaniem procedur.
  Co do tego, czy ten kibol sobie zasłużył śmiercią to polecam obejrzeć filmik ze zdarzenia co robił on przed i w trakcie całego zamieszania.

 •  

  pokaż komentarz

  Wipler musisz odejść.glosujcie na zgodę i bezpieczeństwo .

 •  

  pokaż komentarz

  jak dla mnie to jakaś paranoja!

 •  

  pokaż komentarz

  Jako czlowiek, ktory ladnych kilka lat jezdzil na mecze wyjazdowe powiem, ze Policja uzywa broni gladkolufowej przy najmniejszym pretekscie. Ja osobiscie sie nawet temu nie dziwie - choc nie popieram naduzywania BG - poniewaz jest to cholernie skuteczne, nikt przeciez nie chce dostac takim pociskiem. Nawet gdyby strzelali w powietrze to i tak tlum by sie cofal.

  Problemem natomiast do ktorego nikt jak do tej pory sie nie odniosl jest fakt, ze policjanci zawsze staraja sie zaliczyc "headshoty". Jest to nielegalne - bo moga jedynie celowac w nogi i brzuch - ale robia to bezkarnie z dwoch powodow.
  - Kibice to ludzie drugiej kategorii - spora czesc spoleczenstwa nie traktuje ich jak ludzi co zreszta widac po niektorych komentarzach tutaj.
  - Zwyrodnialego strzelca nie da sie zidentyfikowac. Nie mozna przeprowadzic badan balistycznych.

  Jestem w 100% pewien, ze policjant, ktory strzelil temu chlopakowi w krtan zrobil to z premedytacja. Pamietam wyjazd na GKS Katowice jakies 15 lat temu gdzie policja stala na nasypie i strzelala do ludzi ponizej - wiekszosc tych ktorzy oberwali kulka mieli rany glowy.

 •  

  pokaż komentarz

  Jesli jest zgoda na to ze strzelamy do kiboli na murawie, nazywajac tych kiboli bandytami, to proponuje by policja zaczela strzelac do bandytow z KPRM i Palacy Prezydenckiego

 •  

  pokaż komentarz

  ja tu uwazam Panie Wipler ze to co Pan powiedzial jest glupie

 •  

  pokaż komentarz

  Srogo kisnę z lewaków, którzy oskarżają Wiplera i Korwina o gwałcenie logiki, w czasie gdy w tym samym czasie oni sami ją gwałcą.

 •  

  pokaż komentarz

  A ja zgodzę się z Wiplerem, bo tak czy inaczej zginął człowiek. Gumowe kule? Ok, ale nie w okolice głowy.

 •  

  pokaż komentarz

  Tytuł jest nieprawdziwy, to że nie zgadza się na nadużycie ze strony policji nie oznacza od razu że popiera zadymiarzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Wipler owszem pojechał, tylko nie wiem czy jedna wypowiedzieć ma ważyć na całej kampanii, kiedy Komor czy Duda powie jedno dobre słowo to dużo ludzi - "O, o, dobrze prawi, pójdę na niego zagłosować", podczas gdy to jedno zdanie w morzu kłamstw. Głosujcie na ludzi anty-systemowych.

 •  

  pokaż komentarz

  To ja proponuje akcje szukania najlepszego adwokata dla policjanta który strzelał.

 •  

  pokaż komentarz

  On ma uraz psychiczny, bo wszakże też jest ofiarą policyjnych represji.

  •  

   pokaż komentarz

   @kotleth: chyba alkoholowych libacji co najwyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Metyloamina: Tego ofiarą to nawet były prezydent Polski jest

  •  

   pokaż komentarz

   @kotleth: Wipla, Wipla, co z ciebie wyrośnie?

   PS. Wipla zjadł śniadanie.

   PS2. Wipla, co ty bredzisz w tej telewizji, żebym ja, powtarzam ja, musiał przyznawać rację emowcowi zomowcowi w dyskusji? Ogranij się.

  •  

   pokaż komentarz

   @kotleth: akurat pokazał dowody na to, że faktycznie ofiarą był a twoja wypowiedź trochę trąci sarkazmem. Ale tak zasadniczo to mi się to nie podoba. Górnik bandyta to by do niego strzelali ok niech będzie, ale w takim razie jaki problem mają ze strzelaniem do kibiców którzy robią rozp?$%#@? ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Metyloamina: Opić narodziny dziecka to jedno, a dostać palą przez łeb od zakompleksionej i nieodpowiedzialnej policjantki to zupełnie co innego.

  •  

   pokaż komentarz

   @kotleth: wipler, zwykla oferma populistyczna, wykorzystujaca okazje do rozglosu i zdobycia poklaskow

  •  

   pokaż komentarz

   @januszejanuszy: A zwróciliście matołki, że Wipler nie mógł dokończyć żadnej wypowiedzi w pełnej wersji bo mu "adwersarz" w słowo wpadał? A jak adwersarz mówił i Wipler chciał się wtrącić to wyglądało jakby mu Dziewulski chciał w ryj strzelić i kazał zamknąć ryja? Nie popieram wbiegania na boisko ale mam kilka pytań:
   1. Jeśli to nie było spotkanie podwyższonego zagrożenia to po co była tam policja?
   2. Jeśli była tam policja to uznali to za podwyższone zagrożenie, więc czemu nie było karetki żeby chłopakowi pomóc?
   3. Dlaczego policjant celował w górę widząc, że ktoś biegnie na niego zamiast obniżyć lufę i strzelić np. w brzuch albo nawet krocze? Śmierci by nie było a napastnik byłby zatrzymany.
   4. Dlaczego Dziewulski nie odpowiedział na zarzut o kilkuset aresztowanych kibiców Legii pod zarzutem broni podczas gdy znaleziono jedynie widelec?
   5. Dlaczego Dziewulski nie odniósł się do listy innych wykroczeń policji wymienionych przez Wiplera?
   6. Ostatnie, policja powinna przejść m.in. kurs pierwszej pomocy. Tymczasem na nagraniu wyraźnie widać, że pomocy udzielał inny kibic a policja czekała, czy ma już strzelać i nawet się nie schyliła. Już samo to oznacza odpowiedzialność karną.

   I nie, nie jestem fanem piłki nożnej a tymbardziej kiboli stadionowych ale myślcie trochę zanim coś napiszecie...

  •  

   pokaż komentarz

   @moby04: kucu, taka opinie jak wiplerek to kazdy spod budki z piwem moze wyglosic tuz po tragedii, dosc tego lizania dupy o kazdy glos. Przypomnij sobie co mowili o strajkujacych gornikach co robia zadyme, stwierdzili ze nawet i ostrej amunicji by kazali uzyc strzelajac do bandytow. A tu po fakcie hurr durr mordujo milicja. Nie sledze tego co mowwi korwin ale pewnie i znalazlany sie wzmianka jak korwin mowi zeby strzelal do takich kiboli z karabinow. Jak idziesz z prowokacja sie nap@?%$%$ac z innymi bandziorami to licz sie ze mozesz nie wrocic. Chcacemu nie dzieje sie krzywda ponoc. Wszyscy, ktorzy siedzieli grzecznie na trybunach, wrocili sobie do domku bez zadrapania nawet. Smierc glupia, ale na wlasne zyczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   Przypomnij sobie co mowili o strajkujacych gornikach co robia zadyme, stwierdzili ze nawet i ostrej amunicji by kazali uzyc strzelajac do bandytow. A tu po fakcie hurr durr mordujo milicja. Nie sledze tego co mowwi korwin ale pewnie i znalazlany sie wzmianka jak korwin mowi zeby strzelal do takich kiboli z karabinow. Jak idziesz z prowokacja sie nap#!%@$@ac z innymi bandziorami to licz sie ze mozesz nie wrocic. Chcacemu nie dzieje sie krzywda ponoc. Wszyscy, ktorzy siedzieli grzecznie na trybunach, wrocili sobie do domku bez zadrapania nawet. Smierc glupia, ale na wlasne zyczenie.

   @januszejanuszy:
   1, Tak, Korwin tak twierdził o strzelaniu - ale do związków górniczych a nie kibiców. Tylko, że do osób faktycznie robiących zadymę a nie próbujących ją robić. Już pomijam, że Wipler wystąpił jako niepartyjny poseł...
   2. Przyjmijmy, że zachowanie policji było ok z tym strzelaniem amunicją gładkolufową z kilku metrów. Dlaczego nie strzelali do wspomnianych związkowców? To już za trudne? Łatwiej zastrzelić chłopaka biegnącego po trawie niż gościa z koktajlem mołotowa w ręce, nie?
   3. Chcącemu nie dzieje się krzywda? Byś się zdziwił. I nie mówię o doświadczeniach stadionowych bo nigdy w życiu na meczu nie byłem (żadnego sportu) a kilka razy mi się oberwało od policji. Żeby nie było: jedyne "przestępstwa" jakie mam na koncie to chyba 2 nieopłacone mandaty za brak biletu w tramwaju (ale już się przedawniły) i 1 punkt karny za parkowanie w niedozwolonym miejscu (ale zapłacone i punkt mi dawno wyleciał).

   Aha, i kuców to sobie w rodzinie szukaj...

  •  

   pokaż komentarz

   kucu, taka opinie jak wiplerek to kazdy spod budki z piwem moze wyglosic tuz po tragedii, dosc tego lizania dupy o kazdy glos. Przypomnij sobie co mowili o strajkujacych gornikach co robia zadyme, stwierdzili ze nawet i ostrej amunicji by kazali uzyc strzelajac do bandytow. A tu po fakcie hurr durr mordujo milicja. Nie sledze tego co mowwi korwin ale pewnie i znalazlany sie wzmianka jak korwin mowi zeby strzelal do takich kiboli z karabinow. Jak idziesz z prowokacja sie nap%#%!??ac z innymi bandziorami to licz sie ze mozesz nie wrocic. Chcacemu nie dzieje sie krzywda ponoc. Wszyscy, ktorzy siedzieli grzecznie na trybunach, wrocili sobie do domku bez zadrapania nawet. Smierc glupia, ale na wlasne zyczenie.

   @januszejanuszy: Matołku, gdzie Policja ma strzelać z broni gładkolufowej? W nogi, czy głowę? Czy bron gładkolufowa ma taki rozrzut, że strzał w nogi z odległości 30-40m może trafić w szyję?
   Jak sobie matołku odpowiesz na powyższe pytania, to może przyjmiesz do wiadomości, że kibol wkraczający na murawę celem ponap%#%!??ania się z innymi kibolami, zgodnie z obecnym stanem prawa, powinien się liczyć ze spuchniętą dupą od kuli z broni gładkolufowej, ze spuchniętą dupą od policyjnej pały, ze spuchniętym ryjem od gazu, kilkudniowym pobytem w miejscu odosobnienia, karą grzywny itp. itd. ale nie ze śmiercią.
   Śmierć nie tyle głupia, co bezsensowna, i nie na własne życzenie, tylko ze względu na przekroczenie uprawnień przez funkcjonariusza, który strzelał.

   Jak zostanie wprowadzone prawo, że Policja ma prawo zabić za wbiegnięcie na murawę, to będziesz miał rację, ale obecnie twoje wypowiedzi to brednie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kotleth: Tutaj jest moja relacja ze spotkania z Panem Przemysławem. Nie sprawiał wrażenia tego spoko Przemka z tv.

  •  

   pokaż komentarz

   @Liber0Abaci: osiolku, otoz ma tak duzy rozrzut, szczegolnie jak czlowiek sie zachowuje jak malpa to ciezko trafic w konkretne miejsce, i teraz sie zacznie typowy polaczkowy spor o centymetry lotu pocisku. najlepiej idz. i dolacz do tych z planety malp, bedzie git. Zgodnie z prawami natury to i od palki czy paralizatora mozna umrzec, nawet idac ulica czy siedzac w fotelu mozna odwalic kite, ile ty masz lat czlowieku z takim mysleniem to ciezko bedzie. Tutaj zadzialalo prawo Darwina, ludziom spokojnym na trybunach nawet wlos z glowy nie spadl. Smierc przez wypadek, ale gosc igral z ogniem i sie doigral. Jak oni ida sie nap#@?$#%ac z kibolami to ktos ma im dac gwarancje, tego ze tylko dostana kppa w dupe i skonczy sie na paru siniakach, huja takiego maczeta i na smierc. Dalej tak wierz w to co zapewnia Ci kodeks prawa a szybko zejdziesz z tego swiata. Zadne prawo nie uchroni debila od tragedii.

  •  

   pokaż komentarz

   osiolku, otoz ma tak duzy rozrzut,

   @januszejanuszy: W dupie byłeś, gówno widziałeś.
   Strzelanie z broni gładkolufowej Mossberga m.in. bąkami i chrabąszczami (takie gumowe pociski są na wyposażeniu polskiej policji do strzelania z odległości 20-40m, tak jak miało to miejsce w Knurowie) na trzydziestu metrach daje rozrzut rzędu 20 cm, a przy mało stabilnej pozycji, może 50 cm. SDAS Imper. ma podobne parametry. Strzelając w nogi z 30 m, nie sposób trafić w szyję nawet z gładkolufowej broni. Więc mi nie pitol farmazonów. Albo ten policjant celował w górną część ciała, albo strzelał na oślep, byle w kierunku kibola, albo w ogóle nie umiał strzelać z takiej broni.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszejanuszy: Tu masz dane dot. pocisku chrabąszcz z "Warunków taktyczno-technicznych użycia oraz, warunków bezpieczeństwa amunicji kal. 12/70 do strzelb gładkolufowych" (załącznik do zarządzenia nr 498 Komendanta Głównego Policji) i przestań się błaźnić pisaniem bredni o rozrzucie-gigancie.
   Jak widać z tabelki, przy pociskach do odległości 30 m, rozrzut wynosi 30 cm, przy pociskach używanych na odległość 20 m, rozrzut wynosi 24 cm.

   źródło: chrabaszcz.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Liber0Abaci: a dla 50m to juz 84cm, a wszystko to zakladajac ze strzelec idealnie wycelowal ta strzelba idealnie jak w labolatoryjnych warunkach, w nieruchomybcel itd. Wykopowy specjalisto od broni, przedstaw swoje stanowisko w mediach tam takich lewakow jak ty potrzebuja. Mozesz wystapic jako adwokat tych z planety malp. Policjant na pewno czekal by komus odstrzelic leb. Wygrales, ciao

  •  

   pokaż komentarz

   @januszejanuszy: Czy ty matole, nie odróżniasz odległości 20-30 m od 50 metrów? Kibol był ok. 30 m od strzelających policjantów, gdy został trafiony w szyję.
   A p#$%@!#enie o idealnej strzelbie, o laboratoryjnych warunkach sobie daruj - bo dochodzisz do granicy absurdu. Policjant nie ma prawa oddać niekontrolowanego strzału, więc o idealnym wycelowaniu trafiłeś... jak kulą w płot. Typowy z ciebie burak "nie znam się, ale się wypowiem, bo wygadany ze mnie janusz"...

   A problemem jest właśnie to, że policjant zapewne nie wycelował, tylko strzelił na rympał, bo był przekonany, że przecież nawet jak w ryja trafi, to nie zabije, a za to będzie bolało, a ma boleć... A tu nieszczęśliwie trafił w takie miejsce, że zabił...

  •  

   pokaż komentarz

   @Liber0Abaci: Myślę, że odległość była nawet mniejsza niż te 20m. Gość w momencie strzału był przy linii szestnastki, policjanci stali na lini bocznej boiska. Dzieci 10cio letnie mają lepszą celność z paintballa.

   źródło: a.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Pan Przemysław, ofiara polskiej policji. Spałowany jak pies ma prawo do wyrażania swoich poglądów.

 •  

  pokaż komentarz

  nie moge słuchać tego starego zomowca który taktyki ćwiczył na robotnikach po pracy. Policja ma pałki, gaz oraz broń hukową. Czemu wybrał środek ostateczny czyli broń gładkolufową? Nie słyszałem aby policja wydawała głośne reprymendy głosowe, nie widziałem aby użyli gazu ani pałek, od razu sięgnęli po broń; NORMALNE ZOMO! Wbiegł?! Niech se wbiegł. Złamał prawo, to powinni go zatrzymać i ukarać a nie do niego strzelać, ja na miejscu sądu wydał bym wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Dodany przez:

avatar fiskkr dołączył
516 wykopali 52 zakopali 7.2 tys. wyświetleń