•  

  Co za idioci. W Teksasie wyciągnęli gnata przeciwko ludziom na ulicy.

  To pokazuje jedynie, co by się stało, gdyby niejaki Breivik postanowił wcielić w życie swój plan gdzieś, gdzie normalnie traktuje się bandytów i terrorystów a ludzie są uzbrojeni, a nie zastraszeni.

  Nie rozumiem tylko tekstu "Impreza zakończyła się tragicznie" - przecież zakończyła się szczęśliwie, nikt nie został zabity poza zamachowcami. W dodatku dostali czytelny sygnał, żeby nie zadzierać w Teksasie z policją i obywatelami, bo nie są tam "welcome".

  •  

   Nie rozumiem tylko tekstu "Impreza zakończyła się tragicznie"
   @mike78: chodzi o tę część:

   Wśród osób zgromadzonych przed budynkiem lekkie obrażenia odniósł jedynie jego strażnik. Mężczyzna został przewieziony do szpitala
   szkoda mi tego strażnika

  •  

   @void1984: Wiem, też przez chwilę myślałem, że może o to chodziło autorowi, ale wszak jest napisane, że odniósł lekkie obrażenia, także o tragedii nie może być mowy. Tragedia to jest, jak matce zabiją jedynego syna, a nie jak ktoś sobie złamie palec u nogi.

  •  

   @mike78: Może chodziło mu o realne zagrożenie odbiorców sztuki...

  •  

   @mike78: Coś mi się wydaje, że ta historia nie spodoba się zwolennikom rozbrajania społeczeństwa.

  •  

   To pokazuje jedynie, co by się stało, gdyby niejaki Breivik postanowił wcielić w życie swój plan gdzieś, gdzie normalnie traktuje się bandytów i terrorystów a ludzie są uzbrojeni, a nie zastraszeni.

   @mike78: Nie to by coś, ale tutaj to policjanci, a nie zwykli ludzie, zastrzelili zamachowców, więc twój wniosek tutaj nie pasuje. Można na tej podstawie jedynie stwierdzić, że lepiej gdy policja umie się dobrze posługiwać bronią.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @mike78: i jestem dumnym pokoleniem, ktore zakladajac na dupr spodnie nie mowi jeansy tylko teksasy:D

  •  

   @michalo94: Masz trochę racji kolego, ale ośmielam się stwierdzić, że Breivik w Teksasie tak łatwo nie powystrzelałby takiej ilości ludzi jaką udało mu się ustrzelić.

  •  

   gdyby niejaki Breivik postanowił wcielić w życie swój plan gdzieś,

   @mike78: żeby pojawił się tam Breivik, to najpierw Texas musiałby być maksymalnie lewacki, a wtedy lewacy zakazaliby broni i twoja teoria się sypie

  •  

   żeby pojawił się tam Breivik, to najpierw Texas musiałby być maksymalnie lewacki, a wtedy lewacy zakazaliby broni i twoja teoria się sypie

   @darco3: Nie do końca. A skąd się wzięli ci zamachowcy o których traktuje artykuł, który komentujemy tutaj? Z powietrza? Ci terroryści to dokładnie tacy sami terroryści jak Breivik, tylko że odchyłkę mają w inną stronę. Cele mają różne, ale środki - te same. Uzbrojony obywatel, to bezpieczny obywatel. Tak bym to widział.

  •  

   @darco3: ziom co Ty p?@?#!?isz za przeproszeniem.
   Przeciez w Norwegii jest swobodny dostep do bronii i nie poszedl strzelac na rynek w Oslo tylko wszedl na impreze gdzie byl zakaz wnoszenia broni. Dobrze wiedzial ze gdzie indziej go zajebią ( co potwierdza teorie Pana @mike78 ) , a teraz ma sielanke w wiezieniu oraz 50+ trupow na sumieniu. To wiezienie dla niego to jak nagroda, obejrz w jakich warunkach ten typ zyje.

  •  

   @Duszqable: Wiem, słyszałem w jakich warunkach żyje. Ubolewam, bo wystarczyłoby trzy metry sznura i po kłopocie, a teraz jeszcze k?!%# ma roszczenia, bo mu gier nie dostarczają czy coś takiego. Co jeszcze ci mogę powiedzieć. W Teksasie moim zdaniem inaczej się załatwia takie sprawy. Masz rację w tym co piszesz, nie wiem czemu się czepiasz akurat mnie. Wydaje mnie się, że piszemy o tym samym. Jedynie nie jestem pewien tego swobodnego dostępu do broni w Norwegii - oświeć mnie proszę w tym temacie.

  •  

   ziom co Ty p$!$$!@isz za przeproszeniem.

   @Duszqable: przeczytałeś co napisałem? dla Breivika celem było lewactwo rozp!?#!?!ające mu kraj, w Teksasie Breivik nie miałby celu po prostu

  •  

   @darco3: ano tak, to zle Cie zrozumialem. Przepraszam

  •  

   @mike78
   nie, Ci terroryści mają odchyłkę, bo chcą zmieniać inny kraj na swoją modłę, Breivik raczej jest przeciwny zmianom swojego kraju w świat multi kulti

  •  

   @mike78: Ale ja sie z Toba w zupelnosci zgadzam :) ten post byl skierowany do darco, ale teraz widze, ze zle zrozumialem o co mu chodzi

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   To gówno pokazuje, prócz zastraszonej cioty jaką jesteś - straszysz islamem? część pedałująca wykopu już się posrała.
   Byłem przed chwilą na mieście po flaszkę i powiem ci, że agresorów nie brakowało, ale jak masz jaja i legalnej długości kozik, to żaden menelek cie nie zastraszy. W tym pop#?@???onym kraju lepiej, żeby p?@!y nie miały dostępu do broni palnej!!!


   @darknez: Widzę, że kolega jest wyborcą pana Komorowskiego. Rozumiem, że ta flaszka po którą byłeś już się wchłonęła. Nieśmiertelny, co nie? "Dla mnie flaszka, a broń dla Policji". Bardzo interesujące doświadczenie socjologiczne - wymieniać komentarze z mendą społeczną.

   W tym pop#?@???onym kraju lepiej, żeby p?@!y nie miały dostępu do broni palnej!!!

   Kogo masz ma myśli konkretnie pisząc o "pizdach"?

  •  

   @darknez: Widzę, że kolega jest wyborcą pana Komorowskiego.

   @mike78: uuuu konkret obelga XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   GIF

   źródło: www.lifeboxset.com (1.03MB)

  •  

   @mike78:

   Co za idioci. W Teksasie wyciągnęli gnata przeciwko ludziom na ulicy.

   Typowe uproszczenie uprawiane przez gimbo-wykopka który nie ogarnia że każda sytuacja jest inna i Teksas nie jest jakimś wyjątkowym miejscem gdzie uzbrojeni bandyci zawsze giną pierwsi zastrzeleni przez praworządnych uzbrojonych po zęby obywateli.

   Przykład: http://pl.wikipedia.org/wiki/Strzelanina_w_Fort_Hood. Magiczny, uzbrojony po zęby Teksas. p#!@##!ona baza wojskowa. 13 trupów, 29 rannych zanim kolesia odstrzelili.

   Ale gimbo-wykopki wiedzo lepiej i plusujo. Teksas, wow taki uzbrojony, każdy ma broń, wow przestępcy tak zawsze masakrowani...

  •  

   @smutna_rzaba: A ty się nie wpieprzaj, z tobą nie gadam.

  •  

   @mike78: LOLZ. Ja komplementuje a ten z gębą, w takim razie spadaj.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   LOLZ. Ja komplementuje a ten z gębą, w takim razie spadaj.

   @smutna_rzaba: Przepraszam, pomyłka. Za dużo najeźdźców. Wybacz. Cofam minusa.

  •  

   LOLZ. Ja komplementuje a ten z gębą, w takim razie spadaj.

   @smutna_rzaba: Przepraszam, pomyłka. Za dużo najeźdźców. Wybacz. Cofam minusa.
   @mike78: luz, tez cofam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   "W tym pop#?@???onym kraju lepiej, żeby p?@!y nie miały dostępu do broni palnej!!!"
   Takich jak ty, psychicznie chorych darmozjadów, którzy nie mają siły własnymi rękoma powstrzymać oponentów powinno się izolować. Jesteś ciotą, która próbuje mnie uwikłać w jakieś rządowe ku#estwo, ale ja ci powiem z lekkim strachem - bo nie szukam problemów - że komorowski to śmierdzące śledziami p@?%$isko, które jest cfane (jak ty pedzie) gdy trzyma w ręku broń palną i wtedy jesteś PANEM tylko wtedy


   @darknez: Po pierwsze, nie krępuj się z tymi małpkami i znakami zapytania. Jak chcesz napisać że ten kraj jest pop!$?@!!ony - to tylko ci przyklasnę, nie będę tam wstawiał jakichś krzyżyków. Po drugie nie rozumiem, dlaczego mnie wyzywasz od ciot. Znasz mnie? Wiesz kim jestem? Reszty twojego tekstu to raczej nie będę komentował, bo wypiłeś pół litra a to wystarczy żeby napisać tego typu rzeczy, ale nie wystarczy, żeby nazajutrz o tym rozmawiać.

  •  

   Coś mi się wydaje, że ta historia nie spodoba się zwolennikom rozbrajania społeczeństwa.
   @zakowskijan72: Czemu ma się nie podobać? To u nas nie ma uzbrojonej policji? :>

  •  

   @mike78: Przepraszam i masz rację... dowaliłem kropek i idę spać, bo nie znoszę po pijakubić swoich bliźnich w twarz . ..

  •  

   Breivik raczej jest przeciwny zmianom swojego kraju w świat multi kulti

   @darco3: Chcesz nam w związku z tym coś przekazać?

  •  

   Chcesz nam w związku z tym coś przekazać?

   @mike78: darowiznę chcesz? z jehowych? mam tylko stare koce

  •  

   Przepraszam i masz rację... dowaliłem kropek i idę spać, bo nie znoszę po pijakubić swoich bliźnich w twarz . ..

   @darknez: Nie ma za co, to jest anonimowy portal - ludzie przywykli do obrzucania się gównem, ale ja sobie na to nie pozwalam. Mam nadzieję, że twoje przeprosiny są szczere - jeśli tak - to je przyjmuję, bo i mnie się zdarzają tego typu wpadki, że zapędzam się za daleko z osądami. Śpij dobrze i pozdrawiam. Niech żyją ludzie dobrej woli. Ja wszystkim życzę dobrze, Wszystkiego dobrego, koledzy.

   P.S. Co to znaczy: Dowaliłem kropek?

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   że chcesz nam przekazać coś więcej w tym temacie, bo wyglądasz na lepiej poinformowanego człowieka.

   @mike78: jeśli ktoś atakuje wystawę karykatur mahometa, wnioskuję że z tych samych powodów co atakujący redakcję charlie hebdo, powody ataku breivika wyjaśniał on sam w mediach wiele razy, może Ty masz lepsze informacje i nam je przekażesz? albo chociaż swoje wnioski, z jakiego powodu zaatakowano wystawę w teksasie?

  •  

   @comrade: Jak już przytaczasz jakieś zdarzenie to przynajmniej przeczytaj na jego temat coś więcej niz okrojony polski artykuł na wikipedii.

   The Army places strict restrictions on personal firearms carried onto Fort Hood and other bases. Military weapons are used only for training or by base security. Personal weapons bought on base are required to be secured at all times and must be registered with the provost marshal.

  •  

   P.S. Co to znaczy: Dowaliłem kropek?

   @mike78: "P.S. Co to znaczy: Dowaliłem kropek?"
   Nie pytaj przyjacielu. To jest bardzo złe, coś co twoja starsza zrobiła, zanim cie poczęła. Nie pytaj o takie piekielne sprawy bo cie pochłoną na wieki :|

  •  

   @LatajacaMaczeta:

   No to masakra w Austin: http://en.wikipedia.org/wiki/Charles_Whitman#The_murders

   Jak ktoś zechce urządzić masakrę to ją urządzi, niezależnie od tego ile broni jest w obiegu. Wiadomo że sprawca nie zaatakuje uzbrojonego w karabiny patrolu, raczej wybierze dogodny czas i miejsce.

  •  

   @darknez: Błyskotliwa odpowiedź, milordzie. Mógłbym tu zapewne opisać co niemiara przygód z twoją starą, ale tego oczywiście nie zrobię. Nie zniżę się do twojego poziomu, polegającego na bluzganiu cudzej matki. Bo każdy z nas ma Matkę i każdy z nas ma do niej szacunek, natomiast tylko nieliczni z nas ośmielają się atakować cudzą matkę. A do takich należysz ty. Moje wyrazy współczucia, nie każdy się urodził w rodzinie która go wychowała na prawego człowieka. I nie każdy potrafi Matce szacunek okazać. Czy to swojej, czy cudzej. Pozdrawiam ciebie i twoją mamę. Bywaj zdrowy.

  •  

   @comrade: A to tutaj też taka ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Approximately 20 minutes after first shooting from the observation deck, Whitman began to encounter return fire from both the police and other armed citizens.
   Dodatkowo w tamtych czasach w USA z reguły nie można było nosić broni ze sobą w większości stanów, zaczęło się to zmieniać dopiero około 2000 roku.

  •  

   @LatajacaMaczeta:

   Ubił 16 osób zanim go rozwalili i to nie armed citizens ale policjanci z paru metrów już na dachu... Jak ktoś chce urządzić masakrę to ją urządzi i gadanie że "idioci wyciągneli broń w Teksasie na ulicy" jest gadaniem bzdur. Każda sytuacja jest inna.

  •  

   @comrade: Masz rację, ale z drugiej strony także nie można mówić, że obecność (lub jej brak) uzbrojonych ludzi nie ma wpływu na "łatwość" przeprowadzenia masakry. Jak na moje to jest zbyt skomplikowane zjawisko, by sprowadzać je do pochodnej jednego czynnika.

  •  

   @mike78: mysle ze mieli wkalkulowana swoją smierć równie dobrze mogli sie wysadzić dla nich to nie ma większej różnicy

  •  

   To u nas nie ma uzbrojonej policji?

   @arxorm: I owszem jest ale jakby prezentowała typowy u nich poziom wyszkolenia strzeleckiego, to terroryści zdążyli by odstrzelić z tuzin ofiar, zanim by oberwali.

  •  

   @comrade: i w tej bazie wojskowej, zalosny manipulatorze z zaawansowana hoplofobia, nie wolno bylo nosic broni.

  •  

   @LatajacaMaczeta: w tej bazie, jak w wiekszosci takich przybytkow, bron maja tylko kolesie przy bramach.

  •  

   @mike78: nie pisz glupot, bo obywatele nic nie zrobili tylko policja.

  •  

   @mike78: Pamiętaj też, ze Breivik zaatakował młodzież na wyjeździe. Na wyjazdy to nawet młodzież w Teksasie nie dostaje broni.

  •  

   A skąd się wzięli ci zamachowcy o których traktuje artykuł, który komentujemy tutaj?

   @mike78: Doczytałem, więc udzielam odpowiedzi: Zamachowcy przyjechali z Phoenix w Arizonie. Realia Teksasu ich przerosły...

  •  

   @maniak713: Więc należy zadbać, wręcz wymusić prawidłowe i profesjonalne szkolenia na policji. To muszą być specjaliści.

  •  

   @Pantokrator:

   Trudno sobie wyobrażać żeby chcący urządzić masakrę wybrał się z pistolecikami w miejsce pełne uzbrojonych w broń długą i maszynową żołnierzy. Chcący urządzić masakrę wybierze miejsce w którym zaskoczy dużą liczbę osób niezdolnych do stawienia skutecznego oporu. To chyba logiczne.

   Co prowadzi do wniosku że aby skutecznie zapobiec masakrom musiałoby W OGÓLE nie być takich miejsc. Co prowadzi logicznie do kolejnego wniosku że praktycznie całe społeczeństwo powinno mieć nie tylko cały czas broń przy sobie ale też cały czas powinno mieć nastawienie mentalne i gotowość żołnierza na froncie tj. stan permanentnego zagrożenia i gotowość do reakcji w ułamku sekundy na zagrożenie.

   Co z kolei przeczy idei normalnego życia cywilnego.

   Jak ktoś szuka takiego stanu mentalnego to jedzie walczyć do Donbasu albo w inny rejon ogarnięty wojną. Tam właśnie panują IDEALNE warunki opisywane przez podjaranych pukawkami wykopków. W takim Donbasie przecież masz dokładnie to o czym piszą trigger-happy gimnazjaliści z internetów: uzbrojone społeczeństwo praktycznie bez żadnych "słabych miejsc" w których jakiś szaleniec może urządzić masakrę. Tam tysiące facetów permanentnie nosi broń i pociąga za spust jak tylko bad guys z drugiej strony pojawią sie na horyzoncie żeby urządzić masakrę wśród good guys.

   Jak wielka musi być jakość życia w tak bezpiecznym otoczeniu. Oh wait.

  •  

   Co za idioci. W Teksasie wyciągnęli gnata przeciwko ludziom na ulicy.

   @mike78: Przecież rozwaliła ich policja a nie obywatele.

  •  

   @void1984: Nie martw się, strażnik Teksasu jest nieśmiertelny.

  •  

   @comrade: w Donbasie masz regularna wojne, wiec skoncz manipulatorze sie platac. Z baza sie skompromitowales, to probujesz ugryzc z innej strony. Zeby powstrzymac masakre wysstarczy jeden gotowy odstrzelic kryminaliste facet. W spoleczenstwie zastraszonych niewolnikow o takiego ciezko, ale w normalnym spoleczenstwie normalnych ludzi jest wiecej. To nie zaden stan ciaglego zagrozenia, tylko zdrowa postawa - dzialanie w sytuacji zagrozenia, a nie niewolnicza biernosc.

   Zreszta, ty sie karmisz bajkami o tym, jak bron zmienia czlowieka etc. Ignorujesz fakt, ze w USA masz totalnie inna kulture i spoleczenstwo. Jakby amerykanscy masowi mordercy nie mieli pistoletu, wjechaliby w przedszkolna wycieczke rozpedzonym suvem albo wysadzili w powietrze jakis maly klub.

  •  

   @Pantokrator:

   Z baza sie skompromitowales, to probujesz ugryzc z innej strony

   Masakra to maskara. Jakby w bazie było pełno uzbrojonych ludzi to by jej nie zaatakował. Zaatakowałby inne miejsce gdzie byłoby dużo nieuzbrojonych ludzi. Czy coś jeszcze logicznie ci wyjaśnić?

   Zeby powstrzymac masakre wysstarczy jeden gotowy odstrzelic kryminaliste facet.

   To zdanie jest zawsze prawdziwe. Każdego szalenca z bronią w końcu odstrzeliwuje jakiś uzbrojony facet, prawda? Naiwnością jest sądzić że dzialajacy z rozmysłem masakrator wybierze sobie miejsce w którym jest pełno uzbrojonych facetów.

   W spoleczenstwie zastraszonych niewolnikow o takiego ciezko, ale w normalnym spoleczenstwie normalnych ludzi jest wiecej. To nie zaden stan ciaglego zagrozenia, tylko zdrowa postawa - dzialanie w sytuacji zagrozenia, a nie niewolnicza biernosc.

   Pokaż mi społeczeństwo w którym szaleniec, działając z rozmysłem i uprzednim planem, dysponując przygotowaniem i przewagą zaskoczenia nie będzie w stanie urządzić jatki zabijając co najmniej kilku-kilkunastu osób zanim sam zostanie odstrzelony. Są takie MIEJSCA w spoleczenstwie ale one sa LOKALNE geniuszu, tak trudno ci to ogarnąć umysłem? Nie pokrywają CAŁEGO terenu kraju. I nasz masakrator ich nie wybierze jako celu ataku bo rownie dobrze moglby sobie wpakowac kulke w łeb przed akcją.

   Wniosek? Twoje pompatyczne teksty o niewolnikach i normalnych ludziach są tylko pustym brandzlowaniem się frazesami pozbawionym treści. Udowodniłem to bardzo ładnie, logicznie i niezaprzeczalnie bo jedyny sposob w jaki mozesz mi wykazac blad w rozumowaniu to wskazać kraj który CAŁY jest dla naszego hipotetycznego masakratora tak samo niebezpieczny jak uzbrojony po zęby frontowy batalion w Donbasie. #zaorane dziekuje do widzenia.

  •  

   @comrade: a ty pojmij, że twój szaleniec jak ma rozum, to zorganizuje masakrę niezależnie od tego, jak restrykcyjne prawo wymyślisz, bo szaleniec nie potrzebuje broni.
   Sposobów na zabicie wielu osób na raz są tysiące.

  •  

   @Pantokrator:

   Jednak istnieje różnica w urządzaniu masakry w miejscu publicznym przy pomocy -dajmy na to- tłuczka do mięsa a przy pomocy karabinu szturmowego.

 •  

  Policjant powiedział, że strzelanina trwała 15 sekund. Szmat mat dzihadyści. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Nie zyja dwie osoby, te co powinny i prawidlowo. p%$#@@!one zwierzeta

 •  

  Jak to tragicznie? Chodzi o tego biednego, postrzelonego strażnika?

 •  

  Idźmy krok dalej.
  Zbudujmy w centrum Bagdadu kościół katolicki w którym będą karykatury mahometa w roli parobka Jezusa + darmowa wódka dla każdego kto przejdzie na chrześcijaństwo.
  Przy kościele postawmy bar dla homoseksualistów o nazwie "Pod mokrym koranem" a tam wodka, whiskey, fajki, i występy LadyBoyow + okazja do pobzykania się z gejami muzułmanami.
  Coś pominąłem aby się wkórwili i rozj%?$li cały świat?

 •  

  Teksas? Tam każdy ma przy sobie trzy spluwy, a według zwolenników łatwego dostępu do broni właśnie to powinno odstraszać potencjalnych napastników. Czyżbym coś pomieszał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Czy policja w USA NIE MUSI STRZELAĆ PO NOGACH I RĘKACH JAK NASZA? tam każdy atak bandytów kończy się ich zgonem, u nas szaleniec grożący wszystkim nożem, rozwalający oddział kiedy policja do niego oddaje strzał to musi się z tego gęsto tłumaczyć... Dodatkowo chciałbym zwrócić uwagę na szacunek jakim obdarzeni są amerykańscy żołnierze, zawsze kiedy wracają z wojni są witani jak bohaterowie, u nas jak chłopaki wracają z misji to co najwyżej witają ich prokuratorzy którzy rozliczają ich jakby wracali z wakacji a nie wojny... Żenujące

  •  

   @leverant88: Tym się różni normalny kraj od republiki bananowej.

   W USA to porządny Amerykanin jest najważniejszy. U nas najważniejszy jest właśnie przestępca (albo menel), a żołnierze to najlepiej jakby odpowiadali ogniem zza grobu jak już ich zastrzelą. Wojna, mogą zginąć w każdej chwili... a banda idiotów zza biurek się zastanawia czy mogli strzelać czy nie.

   Z takim rządem to gdyby nas zaatakowała Rosja to po wojnie połowa naszych żołnierzy trafiłaby za kraty.

 •  

  Wykop za sam tytuł!
  Zadziwiająco oczywisty skrót myślowy.

 •  

  Dlaczego tragicznie? Zakończyła się szczęśliwie. Zamachowcy zabici, szkoda jedynie stróża.

 •  

  Teksas to już jedna z nielicznych kolebek wolności na naszej pięknej ziemi. Brawa i zimne piwko dla Panów mundurowych, a dla zamachowców po kanapce z boczkiem hłe hłe hłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  to przez dyskryminację islamu w USA! co to za perfidna wystawa! lewicowa Europa powita tych sprowokowanych biednych islamistów z otwartymi rękoma, je suis texas islamist, je suis islamic imigrant

 •  

  Przez chwilę po przeczytaniu tytułu myślałem że w Teksasie(!) zginął ktoś ze zwiedzających. Zmyliło mnie słowo "osoby".

 •  

  w texasie się zachciało im strzelaniny xD przecież tam dzieci zamiast grzechotek mają granty xD

 •  

  Dobre wiadomości na dobranoc to ja uwielbiam.

 •  

  Kiedy k#%@a w polsce normalni ludzie beda mogli miec bron?

  •  

   @Ermenegildo: Każdy normalny jest kwalifikowany do tego aby złożyć podanie o zezwolenie na posiadanie broni.

  •  

   @Stivo75: załóżmy, że jakimś cudem je uzyskujesz; teraz spróbuj się nią obronić.

  •  

   @Ermenegildo: odpowiadam, od mniej więcej początku 2013 roku każdy kto chce, jest niekarany i zdrowy dostaje pozwolenie do celu sportowego lub kolekcjonerskiego. Piszę tutaj o normalnej broni bojowej, jakiej chcesz. Nie może tylko strzelać ogniem ciągłym.
   Co do obrony bronią palną, to jest to zupełnie inna rzecz i tutaj wchodzimy w obszar obrony koniecznej.
   @Ermenegildo @Stivo75 @VanillaBear

  •  

   @VanillaBear: Dokładnie. Problemem nie jest "nieuzbrojony" obywatel - bo bronią może być wszystko. Problemem jest irracjonalne założenie "współmierności środków". Skąd mam wiedzieć czy koleś który wyważa mi w nocy drzwi do domu chce mnie okraść, porwać dziecko, może tylko napić się piwa z mojej lodówki - czy zarżnąć mi rodzinę tępym nożem jak świnie, zmuszając do patrzenia jak małe dziecko które tak kocham powoli wykrwawia się i błaga o ratunek, litość, życie w kałuży łez przemieszanych z własną krwią.
   Mam każdą ofiarę braku antykoncepcji rozpoczynającą napaść w miejscu wybitnie nie sprzyjającemu biciu rekordu sprinterskiego z duszą na ramieniu i sztafety cztery razy po ujście z życiem grzecznie prosić o podpisanie oświadczenia że po pozbawienia mnie ciężaru dóbr doczesnych pozwoli mi oddalić się ku dalszemu w pocie czoła ich zbieraniu nie pozbawiając mnie niczego więcej - zwłaszcza owej doczesności...
   Nasze prawo wciąż cierpi na syndrom sowiecki. Wciąż kryminalista to element "ideowo bliski". Zastanawiająca jest ta nić... Sympatii... Między kradnącymi w świetle tworzonych przez siebie ustaw (bo nie nazwę tego Prawem) z tymi którzy robią to po zapadnięciu zmroku.

  •  

   każdy kto chce, jest niekarany i zdrowy dostaje pozwolenie do celu sportowego lub kolekcjonerskiego

   @ppqa: A jak ktoś nie chce być strzelcem sportowcem lub kolekcjonerem, bo ma inne ciekawsze zajęcia? Chce mieć narzędzie do obrony, które leży sobie spokojnie i czeka, kiedy będzie potrzebne. Jak nożyczki, wiertarka czy młotek albo podnośnik w samochodzie.

 •  

  Militaryzacja policji, zobaczcie z jakim sprzętem odpowiedzieli na wezwanie.

  źródło: Police.jpg

 •  

  Z 1 strony narzekanie na ich podsłuchy itp. Z drugiej strony u nich nie podskakują, chcieli sobie pomuslimować, zostały dwa trupy. Następni się zastanowią.

 •  

  Cóż za piękna wiadomość na koniec dnia! 2 chwasty wyrwane!

 •  

  Zastanawia mnie, kto nakręcił tych dwóch idiotów. Jeśli byli by z teksasu, to wiedzieliby jak celować.

 •  

  Heheheheh... i bardzo dobrze. Zdechły dwa muzułmańskie ścierwa atakujące wolnych i co najważniejsze uzbrojonych ludzi i policjantów. Bardzo dobry przekaz dla wszystkich chorych muzułmanów: "Nie fikajcie bo nie jesteście u siebie i to wy macie się dostosować do naszych zasad, a nie my do waszych".

 •  

  Don't mess with Texas ;-)

 •  

  Zawsze to dwóch mniej :)

 •  

  Jacy "ludzie"? Próbować zastrzelić ochroniarza dlatego, że przydzielili mu ochronę paru głupich obrazków.

  Mieszkają w normalnym kraju, mogą robić i mówić co chcą... ale innym odmawiają tego prawa, do tego przygłupy jadą na szkolenie do Somalii. Bydłem toto grzech nazwać, dobrze że to odstrzelili bo im się jak widać nudziło i mogło trafić na każdego.

 •  

  Chyba poznałem kierunek emigracji :-)

 •  

  Moslemska hołota atakuje - biali ludzie jednoczcie sie !

 •  

  Teraz najlepszą karykaturą przyciągającą widzów okażą się nakreślone białą kredą sylwetki ciał owych dwóch napastników przed budynkiem wystawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Ktoś się za bardzo przejął tematem. Dwaj zamachowcy nie przyjechali z Bliski Wschód lecz po prostu przeszli na islam. Wiadomo, że neofici są najgorsi.

 •  

  Jakie dwie osoby?!!!

 •  

  Tylko dwie ofiary i wielkie ajwaj

 •  

  Normalnie się wzruszyłem.

 •  

  A ojciec Ahmed ze wujkiem Kozowdupem powtarzali: "Przed zamachem zadzwoń na hezbollah".

  źródło: www.youtube.com

 •  

  Wystawa karykatur Mahometa? Czemu ta wystawa ma służyć. Sami ściągają na siebie terrorystów a później udają ofiary

 •  

  I teraz pytanie zasadnicze: zlikwidować broń czy religię pokoju?

  •  

   @L3stko: Już za chwilę usłyszymy od różnych autorytetów, że to nie byli muzułmanie i nie mają nic wspólnego z islamem (zapewne oburzył ich niski poziom artystyczny wystawy). W tej sytuacji autorytety na pewno wspomną o konieczności odebrania broni komu się da.

 •  

  +1
  Nie dlatego, że ,,hurr durr zabito islamistow" tylko dlatego, ze ktoś ( tu - zamachowcy, ale to się tyczy generlanie wszystkich oszołomów, zabójców, terrorystów et cetera ) próbował dokonać czegoś co powinno być absolutnie zabronione - wjechać komuś w czyjąś wolność ( i na dodatek zabrać komuś życie ). I dostali dokładnie to, co taki człowiek powinien dostawać.

 •  

  "HURRR BROŃ JEST ZUAA DURRR!!! JAKBY WSZYSCY MIELI DOSTĘP DO BRONI TO BY SIĘ POZABIJALI!!!11 POWSZECHNY DOSTĘP DO BRONI WCALE NIE GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWA BO TRZEBA JO CZYMAĆ W SEJFIE!! SZACH MAT DOMOROŚLI MORDERCY I PSYCHOPACI, MARZĄCY JEDYNIE O TYM, ŻEBY DORWAĆ BROŃ I ZASTRZELIĆ PÓŁ MIASTA!! WIECZNA BEKA Z PRAWAKÓW XDDD O JAK KISNĘ XDDDDDDDD"

  Tymczasem w Teksasie...

  źródło: lewak.jpg

 •  

  W Polsce nikt by nie zginął.

 •  

  Nie rozumiem po co robić wystawę karykatur Mahometa, przecież to wręcz prowokuje pewne środowiska do agresji, po co ich dodatkowo drażnić?

  •  

   @SpokojnyLudzik: sam sobie odpowiedziałeś, byś się nudził w teksasie i chciał postrzelać...

  •  

   @SpokojnyLudzik: coś w stylu wycieczki po wybrzeżach Somalii

  •  

   @SpokojnyLudzik: Wersja uproszczona: To jeśli jakiś świntuch strasznie i ordynarnie beka oraz pierdzi, wyciera swoje łapy tłuste łapy o moje ubranie i pluje mi na buty to znaczy że mam siedzieć cicho by go jeszcze bardziej nie drażnić, bo zezłoszczony może odlać się i ode...ać mi się na głowę?
   Wersja dla normalna: Jeśli mój sąsiad nie lubi Mozarta tylko woli disco-polo, słucha całymi dniami na cały regulator i non stop zanudza mnie jaka to wspaniała muzyka, jak bardzo niedoceniana i prześladowana przez tak zwanych "znawców" - to nie mogę zaprosić do siebie swoich znajomych, podzielić się z nimi moim na ten temat zdaniem i puścić im prześmiewczego wideo z Shazą i Boys przerobionymi na owce i kozy? Bo jeszcze sąsiad się rozdrażni i...

   W szkole jak Cię bili to też grzecznie stałeś i czekałeś aż skończą? Bo jeszcze mógłbyś ich zdenerwować i mogli by Ci zabrać plecak i drugie śniadanie?
   Chcesz być ofiarą - twoja sprawa. Ale ja cenię sobie wyżej wolność, nawet burzliwą - niż bezpiecznie zamknięcie się w klateczce i przykucie do podłogi modnymi kajdanami.

   Naprawdę tak nisko upadła cywilizacja zachodu? Jeszcze trochę a w ramach niedrażnienia tej czy innej grupy popełnicie eutanazję. Wszystko byle by barbarzyńcy poczuli się dobrze w waszym ogrodzie.

  •  

   @SpokojnyLudzik:

   Nie rozumiem po co robić wystawę karykatur Mahometa, przecież to wręcz prowokuje pewne środowiska do agresji, po co ich dodatkowo drażnić?
   To jest proces cywilizowania muzułmanów. Ich drażni wszystko co jest w kulturze zachodniej poza zasiłkami. Najbardziej ich drażni że nie mogą gwałcić dzieci.

  •  

   @SpokojnyLudzik: Też się zastanawiam. Nawet nie chodzi o drażnienie bo mam w dupie muzułmanów i resztę religii. Ale kurde po co robić takie karykatury i dotyczy to każdej religii.

 •  

  Ta sytuacja nie miała miejsca! Dlatego żę muzułmanie na zachodzie są zlaicyzowani i takich rzeczy nigdyby nie zrobili!

Dodany przez:

avatar Nagod dołączył
640 wykopali 2 zakopali 16 tys. wyświetleń