...
 •  

  Dziękuję Panie Kukiz, ale postoję.

 •  

  Krul zadeklarował, że zrezygnuje z kandydowania i poprze Kukiza, jesli za 2 dni UKIP w Anglii, tam gdzie są JOW zdobędzie ponad 20 mandatów do parlamentu. Przy ordynacji proporcjonalnej, takiej jak u nas - UKIP otrzymałby 91 mandatów przy sondażowym poparciu 14%.

  Się dzieje :)

  •  

   @kukenkino: Sprytnie, bo nawet jeżeli przegra zakład to najprawdopodobniej dzięki jego poparciu Kukiz wejdzie do II tury i wtedy dzięki poparciu innych antysystemowców najprawdopodobniej wygra czy to z Dudą czy to z "Bulem" a Korwinowi i tak zależy na wyborach parlamentarnych i realnej władzy w kraju. Dlatego prezydent Kukiz byłby dla Korwina lepszym prezydentem niż Komorowski czy Duda.

  •  

   @kukenkino: Nie dostaną pewnie nawet 5 mandatów.

  •  

   @kukenkino: Należy pamiętać, że sondaże dają im 2-3 mandaty, właśnie z powodu JOWów. Wiec Korwin gra bardzo bezpiecznie.

  •  

   @kukenkino: tam tak nie jest wlasnie, inaczej te mandaty sie rozdziela, dzisiaj nawet byl o tym wykop, ale tez mysle, ze nawet jakby faktycznie Korwin przegral zaklad i mialby sie wycofac to by nie narzekal

  •  

   @kukenkino: zszokowała mnie ta deklaracja. Ale jeżeli faktycznie JKM poprze Kukiza i jeszcze Braun, Kowalski i Wilk się "dorzucą", to będzie POPiS miał bardzo poważny problem.

  •  

   Nie dostaną pewnie nawet 5 mandatów.

   @Khosm: Dokładnie.
   A Kukiz wypadł bardzo słabo. Pomijając Brauna, który moze i jest niegłupi ale jako prezydent to go nie widzę i Tanajno, który w ogóle tam chyba dla hecy kandyduje - Kukiz wypadł chyba najsłabiej.
   Pomimo mojej niechęci muszę przyznać że dobrze wypadł Palikot, oczywiscie nie oceniam jego pomysłow bo są dla mnie nie do zaakceptowania.
   Duda potwierdził że jest plastikowym Kenem, klasycznie mówil duzo- nie powiedzial nic. Ogórek - mnóstwo sloganów, mało konkretów, ale wykuła je na blachę. Jarubas - masakra, nagle odżegnuje się od polityki która prowadzi jego PSL - kompletnie niewiarygodny facet.

   Przyzwoicie Ogórek, Kowalski i Wilk, ale jednak bez błysku. Dobrze krul, zapunktował pięknie swoją deklaracją dot. JOW, ale chyba najlepiej wypadł Palikot, pomimo tego że kłamał.

  •  

   . Ale jeżeli faktycznie JKM poprze Kukiza

   @komplik: Nie poprze bo zakładu nie przegra. Ale sam fakt tej deklaracji wprowadził do tej deklamacji i autopromocji fajny element hazardu :) Wg mnie to był dobry pomysł, oczywiscie obliczony na odwrócenie ról Kukiza i Korwina w sondażach.

  •  

   @kukenkino: Pierw dałem Ci plusa, ale jak doszedłem do tego, że Palikot wypadł dobrze to zabrałem ;) Ogólnie się z Tobą zgadzam, ale właśnie Palikot był tam dla mnie największym pajacem. Człowiek skompromitowany, będący częścią aparatu władzy PO nie zrobił nic, a najgłośniej ujada o byciu w opozycji do wszystkich. Widać dobrze też, że uczył się od PO straszenia opozycją, bo nie było chyba ani jednej wypowiedzi bez ataku na kogoś. Plus tani populizm, śmieszne kłamstwa i jego program gospodarczy - zabrać kościołowi. Chyba nikt już nie traktuje tego człowieka poważnie.

  •  

   ale jak doszedłem do tego, że Palikot wypadł dobrze to zabrałem

   @Jaridadi: Obiektywnie patrząc i abstrahujac od jego pogladów- mówil bardzo dobrze, spokojnie, punktował swoją odmienność obsobaczając np. krula czy Dudę itd. To kuty na 4 nogi demagog, myslisz, że dlaczego w 2011r. wskoczył do sejmu.
   Ja nie oceniam tego kim jest, co robi, co robił i jak bardzo jest skompromitowany, tylko jak wypadł w tej konkretnej debacie. Jako kandydat postępackiej lewicy - niemal idealnie.
   To że mu zyczę aby nie dostał nawet 2% nie oznacza, że mam patrzeć na tę debatę subiektywnie i tylko jednym okiem.

  •  

   @komplik: można tak oddawać głosy?? to bez sensu trochę...

  •  

   @wojtek646: Nie można, ale można zrezygnowac i nawoływac swoich wyborców do zagłosowania na kogos innego.
   Ty z gimbazy że takie pytanie zadałeś?

  •  

   @kukenkino: to już nie można głupiego pytania zadać żeby nie być od gimbazy wyśmianym...

  •  

   @wojtek646: No bo pytanie na poziomie gimbazy było...

  •  

   @kukenkino: Zarówno moja jak i Twoja opinia jest subiektywna ;) zależy co do kogo przemawia. Wg. mnie wypadł bardzo słabo, zachowywał się jakby przyszedł na tą debatę dyskredytować innych, nie posiadając samemu żadnych sensownych postulatów liczył, że odbierze innym głosy na swoje konto, a to tak nie działa. Uśmiechałem się tylko z politowaniem gdy kolejny raz nieudolnie atakował, nazywał wszystkich pogardliwie konserwą i szerzył swoje ratujące gospodarkę oraz politykę zagraniczną antyklerykalne hasła ;) Ja tego nie kupuję, ale do niektórych zapewne to trafia. Choć jestem optymistą i wierze, że nie tylko ja i idę o zakład, że 2% nie przekroczy na pewno.

  •  

   Zarówno moja jak i Twoja opinia jest subiektywna ;) zależy co do kogo przemawia

   @Jaridadi: Gdyby moja opinia była subiektywna, to Palikota bym umieścił na końcu, bo typa nie cierpie bardziej niż szczurów :)

   Ale w przypadku debaty bierze sie takze pod uwagę aspekty wizualne, dlatego obkutą na blachę Ogórek umieściłem wysoko, a Kowalskiemu odjąłem- no sorry, ale prezydent z gębą zakapiora...
   Krul nie wypadł jakoś szczególnie dobrze jesli chodzi o to co mówił, ale zapunktował deklaracją w stronę Kukiza i "precz z biurokracją" - to było nieszablonowe i niezłe pijarowo.

  •  

   @kukenkino: Jarubas wypadł najsłabiej.

   PS.

   Przyzwoicie Ogórek, Kowalski i Wilk, ale jednak bez błysku. Dobrze krul, zapunktował pięknie swoją deklaracją dot. JOW, ale chyba najlepiej wypadł Palikot, pomimo tego że kłamał.
   śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @SpokojnyLudzik: Nie ma się co śmiac. W debacie czesto nie liczy się czy ktos mówi prawdę czy kłamie, tylko do kogo i jak mówi. A Palikot, którego tam krul szturchał "zwariował" "pan miał to zmienić" wypadł bardzo dobrze jak na lewaka gadającego do lewaków i językiem lewaków, np. na tle sztucznego Kena czy Jarubasa a nawet obkutej na blachę Ogórek. Może trochę przesadziłem że Kukiz wypadł najgorzej, faktycznie od Jarubasa wypadl lepiej, ale od reszty: Wilka, Kowalskiego, mimo wszystko Dudy, Ogórek, Korwina i Palikota na pewno gorzej.

   Chłop chyba nie wiedział na co się pisze, dziś mu nerwy puściły.

  •  

   @kukenkino: Oszalałeś z tym Palikotem, przecież to był populizm najniższej miary, dno totalne. Dla mnie było ważne co kto mówi, jak również jak mówi, i dla mnie najpierw są: Korwin, Braun, Wilk, Kowalski - na jednym poziomie - Wilkowi najbliżej do Korwina (poglądami, bo spokojem wypowiedzi wygrywa, przebiciem przegrywa, Kowalski jak chłop krowie na rowie samą prawdę, jeśli chodzi o Brauna, to przypomina mi się

   Dyplomacja to powiedzieć komuś sp??%#!@aj w taki sposób by poczuł podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży.
   Świetny mówca, ładnie wszystkich podsumował. Kukiz imo trochę za nimi, zalatuje populizmem, dosadnym, antysystemowym ale jednak populizmem. Dalej troje socjalistów i dwóch idiotów, bez komentarza.

  •  

   Oszalałeś z tym Palikotem, przecież to był populizm najniższej miary, dno totalne.

   @kwasny: No widzisz, wypisz wymaluj lewactwo. Zatem Palikot dla tej grupy wyborców wypadł idealnie :) On tam nie wystepował żeby prawicę do siebie przyciągnąć, tak samo jak Korwin nie poszedł żeby przekonywać lewactwo.

  •  

   @kukenkino: Jeśli tak sprawę stawiasz :)

  •  

   @kukenkino: Co do Kowalskiego, to po części się z Tobą zgadzam, był zbyt bardzo, może nie narodowy, ale narodowcowy :D jednak mówił z sensem, tylko to jego hmm (ach to moje wybrakowane słownictwo) zachowanie...

  •  

   jednak mówił z sensem

   @kwasny: Nie no, mówił nieźle, tylko sprawa wyglada tak: ktos z gębą zakapiora (i żeby nie było - nie atakuję Kowalskiego tylko pisze jak jest/byłby odbierany) nie ma szans zostać prezydentem.

 •  

  Dobre kszesełko wybrał Paweł - takie myśliwskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Szybko usunęli

 •  

  Sznuk na Twitterze w czasie debaty ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  Szkoda że nikt nie przyniósł książki Sumlińskiego i nie postawił na stoliku.

  •  

   @fiskkr: liczyłem że g. braun się pokusi ale jednak nie :D

  •  

   @manwe11: Przypominam, że koleś ma już wyrok za próbę ujawnienia

   Aneksu do Raportu Komisji Weryfikacyjnej WSI

   Co pewnie jest nieprawdą.

  •  

   @Jam1911: Wyroku w tej sprawie nie ma bo nigdy sprawy o to nie było. Był zarzut, ostatecznie medialny zresztą, który padł zdaję się, że nawet nazajutrz po ówczesnym zatrzymaniu p. Wojtka.

   Obecnie, zarzut prokuratorski to oferowanie pomyślnej weryfikacji(przez komisje likwidująca WSI) oficerowi WSI - Leszkowi Tobiszowi, oczywiście za pieniądze.

   Wyroku nie ma żadnego bo sprawa się ciągle toczy.
   Wiem, że działasz z dobrych pobudek ale nie siej farmazonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  To dopiero będzie chryja na wykopie, jak w drugiej turze trzeba będzie wybierać między Kukizem a Krulem.

  •  

   @suhl: Ah, te marzenia... Jeszcze 5 dni(+czas na wyniki) i koniec...To o czym piszesz ma prawdopodobieństwo mniejsze niż wygrana w lotka,...duuużo mniejsze...

 •  

  Tanajno właśnie zacytował Kukiza :-D

 •  

  Sądzę, że Kukiz ma większe poparcie, niż prezentują sondaże. Ostatnio odwiedziłem moją babcię (75l.), która polityką zawsze mało się interesowała, chociaż nigdy nie odpuściła głosowania (niestety, ostatnio zawsze wybierała PO) i gdy się spytałem na kogo będzie głosować, powiedziała że bezapelacyjnie - na Kukiza, bo ma dość bredzenia Komorowskiego, "kaczorów, nie kaczorów nie lubi", a na komuchów z SLD nie będzie głosować, nawet jakby wystawili miss Polski.

  •  

   @randomname: Cos w tym jest. Moja na ten przyklad rodzicielka, lat 73, nieodmiennie glosujaca na jedyne sluszne partie, zapytana przeze mnie wczoraj na kogo zamierza glosowac, ku memu zaskoczeniu wypalila zdecydowanie "na Korwina" i dodala, ze mialam racje kiedy (od lat) probowalam ja przekonac, ze rzeczywistosc jest nieco inna niz to mowia w tefalenie. Na koniec dodala, ze od jakiegos czasu slucha i oglada media bardziej niezalene i ze moze mi polecic cos w temacie. Oslupialam. Jednak to prawda, Polacy sie budza!( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @pindolino: mimo wszystko, jak zapytałem babcię, czemu nie Korwin, to spojrzała na mnie jakbym jej matkę siekierą zabił. Jednak jego wpadki nagłaśniane przez media robią swoje. Przynajmniej choć trochę na oczy przejrzała ;)

  •  

   @pindolino:Aha, pan Marian Kowalski - nawieksze i pozytywne zaskoczenie po debacie. Zdecydowanie powodzenia zycze!

  •  

   @pindolino: nigdy nie odrzucałem go za wygląd, czy za aparycję. Sam mam 2 metry i niestety chyba mało sympatyczną buźkę, ale dobry chłopak jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma mój głos

  •  

   @randomname: Coś w tym jest. Matka mojej dziewuchy już dość stara, Kukiza popiera. Mój ojciec który zawsze mówił że Komor jest ok ostatnio sie wk!@?ił przez 2 ustawy i też powiedział że poprze Pawła. O rzeszy znajomych głosujących na niego nie wspomnę.

 •  

  Ale palikot to pr wyrobiony do perfekcji. Na szczęście ludzie się na nim poznali i nie ma najmniejszych szans idiota. Bezczelnie kłamał na temat innych kandydatów. Bardziej show jak debata, ale było śmiesznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @weeden: Palikot miesiącami doił podatników na 10 tysięcy miesięcznie za przewodniczenie komisji PP (oprócz normalnej diety posła i oprócz tej nieopodatkowanej części dla posłów), z czego wielkie gówno wyniknęło, mam nadzieję, że nikt się już na niego nie nabierze.

  •  

   @rotero: Jakieś źródło? Za przewodniczenie komisji sejmowej przysługuje dodatek w wys. 20% uposażenia, czyli mniej niż 2 koła miesięcznie brutto.

  •  

   @weeden: Jeśli mówisz o ciągłym stykaniu palców obu rąk, nazywaniu kontrkandydatów konserwą czy też gadki o prymasie, nazywasz pr wyrobionym do perfekcji, to nie chcę wiedzieć jak wygląda pr bez perfekcji...

  •  

   @Plackartnyj: @rotero: Ale przecież kolo jest bogatym s??$@synem, to 2, 5 czy 10 tys. w ogóle go nie urządzają. Tyle to on tygodniowo zostawia w restauracjach.

   @cyther: Nie, nie mówię o tym. Nawet nie zwróciłem na to uwagi. Mówię o sposobie mówienia. Niby wiedziałem, że pierdzieli głupoty to jednak chciało się go słuchać i jakieś lemingi na pewno łykną to lewackie p!!@@$#enie.

  •  

   @rotero: no super, tylko ze palikot nie pobieral diety XD
   ile energy drinkow za wpis? XD

 •  

  Kukiz, Braun, Korwin, Kowalski zaorali wzorowo!

  Wilka nie wymieniłem bo nie wdawał się w dyskusje, a szkoda .

 •  

  Kukiz niestety bardzo słabiutko, Marian za to niexle pocisnał, myśle ze mu wzrośnie po debacie i nie mam tu na mysli bicepsa ;p

 •  

  Przykro mi to pisać ale chciałem się podzielić swoją oceną sytuacji tutaj. Patrząc na to co dzieje sie na wykopie można odnieść wrażenie że wybory nareszcie przyniosą zmianę,tak potrzebną Polsce. Obecny prezydent to zupełne nieporozumienie, karykaturalny człowiek, bez własnych poglądów, marionetkowy, śmieszny i sadzący kalumnie gdzie się da. Słowem nieudacznik. Jak został prezydentem wszyscy wiemy, jaka była jego prezydentura też. Nareszcie pojawiła się iskierka nadziei że zmiana nadejdzie, że mamy kandydatów z który 3-4 prezentuje sensowne poglądy i że nareszcie pojawił się elektorat w odpowiedniej liczbie żeby stawić czoło urzędującemu prezydentowi. Nic bardziej mylnego. Przede wszystkim wykop to nie Polska, wykop to nawet nie reprezentacja Polski. Wykop to zbiorowisko glownie mlodych bądź bardzo młodych ludzi, z wiekszych miast, ciekawych świata, z dość otwartymi umysłami. Ale wykop to ledwie 0,5 mln zarejestrowanych użytkowników , z tego udziela się może połowa a może mniej. Z tego należy odliczyć osoby które nie nabrały praw obywatelskich. Kolejne osoby mają gdzieś politykę (ilośc obserwujących ten tag nie zwala z nóg). Ile zostaja aktywnych, świadomych i rozumiejących istotę rzeczy ludzi?Garstka. W skali kraj to promile, może promile. A teraz przejedźcie sie po wsiach, małych miasteczka i poobserwujcie ludzi. Czy oni są zainteresowani polityką na poważnie, czy oni używaja internetu do celów innych niz facebook i inne tego typu śmieci? Czy ci wszyscy smutni ludzie zastawiają się nad tym co ich otacza i dlaczego? Wątpię. Wiekszośc to ludzie z przypadku, zobojętniali, smutni i podatni na manipulację. Los za nich wybrał. Los to znaczy mainstream, lokalni kacykowie, ksiądz, ktokolwie. Oni pójdą i zakreślą "znanego i lubianego". Bez wdawania się w szczgóly,polemike. A w przwazającej liczbie oleją te wybory tak jak i olewali poprzednie. Smutne i prawdziwe. Więc wasze wykopki gardłowanie, wykopy i krzyki obchodzą niewielu. Przepraszam ale Korwin ma na prawdę nie wiecej niż te 5 procent. a Komorowski kołata sie wokół 40 bo takich mamy wyborców.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @delbana: Smutne to, a zarazem prawdziwe. Współczesne media tresują ciemne masy. Dzieje się tak na całym świecie, u nas jednak dla odmiany ta tresura przebiega w ściśle określony sposób. W jaki? Wystarczy poczytać o założycielach,okolicznościach i genezie powstania TVNu, GW czy Polsatu. Szczęśliwie jednak młode pokolenie coraz więcej czerpie wiedzy z samodzielnego poszukiwania informacji, nie skazując się na propagandę.

  •  

   @delbana: Dlatego demokracją sobie dupę można podetrzeć.

  •  

   Wykop to zbiorowisko glownie mlodych bądź bardzo młodych ludzi, z wiekszych miast, ciekawych świata, z dość otwartymi umysłami.

   @delbana: a mi sie wydawało że wykop to zbiorowisko stulejarzy, mizogonów i rasistów którzy wierzą w krula jako zbawce narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Krzesło krzesłem, ale na zarzuty JKMa dotyczące JOWów to mógł odpowiedzieć.

 •  

  Szybko usunęli! Ktoś czuwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  A ten z PSL tak na poważnie?

  •  

   @sheepon: No dokładnie, przecież on się odżegnał od polityki jaką prowadzi koalicja Patologii Obywatelskiej z Podobnopolskim Stowarzyszeniem Lodziarzy :)
   Nie wiem, jak można w ten sposób sobie zjechaćz wiarygodnością do zera :D

 •  

  Kukiz słabo, nie wybronil JOW-ów. Jarubas się denerwował jak uczniak przed tablicą i dyskredytowal własną koalicję. Ogórek i Duda wyuczone regułki. Braun za dużo o religii, Palikota nikt chyba nie traktuje poważnie. Na plus Korwin - zwłaszcza podsumowanie i Kowalski. Myślę, że ludzie dużo usłyszeli podczas tej debaty. Zwłaszcza w sprawach o których tvp normalnie milczy.

 •  

  Mirror, proszę!

 •  

  O co chodzi paligłupowi z tym prymasem na króla?

 •  

  Najlepiej przygotowany był Wilk, tylko widac troche brakuje mu spontaniczności, a to jest dosyć ważny element u prezydenta

 •  

  Gość jest mega dobry :) Brawo!

 •  

  k%$!a dajcie mi telewizor chociaż ten jeden jedyny raz!

 •  

  długo nie wisiało

 •  

  Ładnie zaorano PSL.

 •  

  Wiedziałem że Kukiz mnie nie zawiedzie ;-)

 •  

  Atak Korwina na Kukiza był nieuzasadniony, szczególnie te wyliczanki na kartkach były żałosne, swój czas powinien poświęcić na osłabienie Komorowskiego, którego tam nie było, albo jest się w jednym obozie albo się milczy przynajmniej na czas kampanii.

 •  

  Nie głosujcie na Kukiza! On służy skanalizowaniu buntu Polaków.

  "Paweł Kukiz jest człowiekiem, który (moim zdaniem) od kilkunastu lat wysługuje się jakiemuś ośrodkowi realnie sprawującemu władzę w III RP. Były swego czasu ośmieszanie i bluźnierstwa czyli parodiowanie pieśni katolickiej. Był czas bezpośredniego wsparcia dla PO, ale kilka lat temu, od kiedy zaczął kształtować się ruch oburzonych p. Kukiz staje na głowie aby ten ruch w Polsce spacyfikować. I to jak na razie jest skuteczny, ruch został rozbity. Był jeszcze incydent z Majdanem, ale kiedy zorientowali się, że to nie jest popularne wśród Polaków to się szybko wycofał z Majdanu. Obecnie jest czas, na zapobieżenie demontażowi układu magdalenkowego. Dlatego p. Kukiz jest w reżimowych mediach niemiłosiernie pompowany sondażami aby uniemożliwić "przedarcie się" do II tury JKM-owi. Oni wiedzą, tak jak my, że wtedy JKM by wygrał. A to byłby prawdziwy początek końca obowiązywania ustaleń okrągłego stołu. Reasumując, wg mnie jest to człowiek skutecznie ochraniający genderowy reżim."

  źródło: kukiz vs.jpg

 •  

  Jakiś mirror? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  Możecie zawołać jak mirrora ktoś wyczai : >

 •  

  Ma ktoś może mirror? Niestety nie zdążyłem obejrzeć :)

 •  

  Lustro proszę

  pokaż spoiler oh wait ...

 •  

  Dawać mirror, akurat przegapiłem na żywo :(

 •  

  Trolling lvl expert

 •  

  No i zablokowali...

 •  

  Nawet szybko blokują =]

 •  

  Już zablokowane. Mirror?

 •  

  Mirror nie działa

 •  

  Czy pod koniec słychać spuszczaną wodę? Przypadek?

 •  

  Mirror prosze bo widze cenzura jak za komuny na jutup

 •  

  Szanowny Panie Kukiz. Poczuł się Pan natchniony misją uzdrowienia Polski.
  Pewnie Pan wierzy nawet że okręgi jednomandatowe są lekiem na całe zło. Ale zło leży gdzie indziej. A Pan ślepy omamia bezradnych naiwnych młodych ludzi, którzy w Pana wierzą.
  Sterowany przez innych, chce Pan doprowadzić do likwidacji wszelkiej kontroli nad posłami i ustawami.
  Może od razu wyjedźmy wszyscy z tego kraju, bo w takim państwie jakie chce nam Pan zgotować nie da się wegetować, z jakąkolwiek nadzieją że kiedyś coś się zmieni na lepsze.
  Tego pan chce? Żebyśmy byli bezradnymi robolami, bez żadnych możliwości nacisku na zmiany? Żeby zagraniczne koncerny i ustawieni ,,byznesmeni” ustawiali sobie ustawy jak im pasuje bez żadnej kontroli?
  Panie Kukiz – w filmie aktor o minimalnym rozumie, kiedy pojmie że sam jest marionetką w cudzych rękach, strzela sobie w łeb.
  Ja Panu tego nie życzę. Nie wiem też czy jest Pan dżentelmenem z trzeciego pokolenia żeby mieć do tego odwagę.
  Dlatego jeśli nie chce Pan celowo zniszczyć reszty Polski i tego co nam zostało, proszę: proszę wrócić na estradę i stamtąd popierać Polaków.
  Ale nie zabierać im Sejmu dla cwaniaków i zagranicznego kapitału.

 •  

  też poproszę mirrora

 •  

  A w wyborach i tak wygra obecny - i to jest najsmutniejsze :(

 •  

  Wyjdź na piwo, traf. na stype po matce typa co ledwo z widzenia. Słuchaj naj?!$nych feelsownikow #przegryw #noprofit

 •  

  Albo mam coś z netem albo służby już filmiku się pozbyły. Zapewne aby nie minusować Komora.
  Hmmm takie typowo po Polsku.

 •  

  TYLKO JARUBAS, po debacie widać że był najlepiej przygotowany i kompetentny

Dodany przez:

avatar januszchillman dołączył
1563 wykopali 18 zakopali 13 tys. wyświetleń