•  

  pokaż komentarz

  A redaktorzy z interii piszą tak:

  Ministrowie spraw zagranicznych polski i Włoch ocenili dziś na spotkaniu w Warszawie, że Solidarność europejska powinna być budowana (...)
  Symptomatyczne.

 •  

  pokaż komentarz

  Żenujące. Szkoda że nie ma solidarności w kwestii płac, dofinansowania stoczni i ważnych gałęzi przemysłowych oraz dla rolników.

 •  

  pokaż komentarz

  My nie mieliśmy kolonii w Afryce. Włochy miały; Somalię Erytreę i Libię, najbardziej rakotwórcze miejsca na świecie. Nie odpowiadamy za ich sytuację.

 •  

  pokaż komentarz

  Dzwońcie, piszcie maile, odwiedzajcie biura poselskie. Domagajcie się od polityków zajęcia stanowiska w sprawie importu emigrantów z Afryki. Jeśli politycy poczują, że społeczeństwo patrzy im na ręce, to przed wyborami nie odważą się na takie bezmyślne obciążanie Polaków nowymi problemami. Przyjęcie obcych kulturowo emigrantów rodzi problemy na wiele pokoleń.

  •  

   pokaż komentarz

   @24xls: Maile posłów. I tak pewnie nikt nie czyta.

   biuroposelskie@jacekzalek.pl, krzysztof.jurgiel@interia.eu, adamrybakowicz@sejm.pl, biuro@kudrycka.pl, biuro@bozenakaminska.pl, biuro@damianraczkowski.pl, dariusz.piontkowski@sejm.pl, eugeniusz.czykwin@sejm.pl, jacek.bogucki@wp.pl, jaroslaw.zielinski@sejm.pl, lech.kolakowski@sejm.pl, mariusz.kaminski@sejm.pl, senator@bohdanpaszkowski.pl, tadeusz@arlukowicz.eu, biuro@cimoszewicz.eu, biuro.abramowicz@gmail.com, bp.adamczyk@wp.pl, romuald.ajchler@sejm.pl, leszek.aleksandrzak@sejm.pl, waldemar.andzel@sejm.pl, dorota@arciszewska.pl, JKARDANOWSKI@WP.PL, iwona.arent@sejm.pl, tadeusz.arkit@sejm.pl, biuro@arlukowicz.pl, pawel.arndt@sejm.pl, biuromarkaasta@wp.pl, urszula.augustyn@sejm.pl, biuroposelskie@gmail.com, biuro-elblag@wp.pl, biuro-elblag@wp.pl, anna.bankowska@sejm.pl, barbara.bartus@sejm.pl, biuro@dariuszbak.pl, a.betkowski@gazeta.pl, marek.biernacki@sejm.pl, andrzej.biernat@sejm.pl, bartlomiej@bodio.pl, jacek.bogucki@wp.pl, kontakt@jerzyborkowski.pl,
   krzysztof.borkowski@sejmjoachim.brudzinski@sejm.pl.pl, biuroparlamentarne.po.leszno@wp.pl, joachim.brudzinski@sejm.pl, biuro@jacekbrzezinka.pl, beata.bublewicz@sejm.pl, poczta@borysbudka.pl, biuro@budnik.pl, bozenna.bukiewicz@sejm.pl, biuroposelskiekluczbork@op.pl, jan.bury@sejm.pl, biuroposelskierb@wp.pl, biuro@jancedzynski.pl, biuro@januszcichon.pl, piotr.cieslinski@sejm.pl, barbara.czaplicka@sejm.pl, witold.czarnecki@sejm.pl, siedlce@pis.org.pl, bpaczerwinski@interia.pl, edward.czesak@sejm.pl, eugeniusz.czykwin@sejm.pl, biuro@andrzej-dabrowski.pl, biuro@andrzejdera.pl, zbigniewdolata@poczta.onet.pl, ludwik.dorn@sejm.pl, ewa.drozd@sejm.pl, artur.dunin@sejm.pl, durka.biuro@tlen.pl, leszno@dziedziczak.pl, janusz.dzieciol@sejm.pl, biuro@waldydzikowski.pl, joanna.fabisiak@sejm.pl, jacek.falfus@sejm.pl, jerzy.fedorowicz@sejm.pl, arkady.fiedler@sejm.pl, anna.fotyga@sejm.pl, biuro@gadowski.pl, ryszard.galla@sejm.pl, biuro@galazewski.pl, biuro@garbowski.eu, stanislaw.gawlowski@sejm.pl, biuro@gibala.pl, zbigniew.girzynski@sejm.pl, szymon.gizynski@sejm.pl, biuro@glogowski.pl, biuro@johngodson.pl, mieczyslaw.golba@sejm.pl, biuro@kazimierzgolojuch.pl, marek.gos@sejm.pl, biuro@jgowin.pl, tomasz.gorski@sejm.pl, cezary.grabarczyk@sejm.pl, aleksander.grad@sejm.pl, mariusz.grad@sejm.pl, pawel.gras@sejm.pl, biuro@grupiński.pl, eugeniusz.grzeszczak@sejm.pl, biuro@mostowy.pl, andrzej.halicki@sejm.pl, agnieszka-hanajczyk@o2.pl, biuro@czeslawhoc.pl, adam.hofman@sejm.pl, posel@huskowski.eu, dawid.jackiewicz@sejm.pl, jaroslaw.jagello@sejm.pl, jaki.patryk@gmail.com, wjanczyk.biuro@interia.eu, biuro@jarmuziewicz.pl, michal.jaros@sejm.pl, wojciech.jasinski@sejm.pl, leszek.jastrzebski@sejm.pl, biuro.jaworski@gmail.com, krzysztof@jurgiel.pl, roman.kaczor@sejm.pl, jaroslaw.kaczynski@sejm.pl, stanislaw.kalemba@sejm.pl, ryszard.kalisz@sejm.pl, ryszard.kalisz@sejm.pl, mariusz@mariuszkaminski.com, bpos.tk@wp.pl, andrzej.kania@sejm.pl, biuro@wkarpinski.pl, bpjar@op.pl, jaroslaw.katulski@sejm.pl, biuro@jankazmierczak.pl, beata.kempa@sejm.pl, malgorzata.kidawa-blonska@sejm.pl, izakloc@poczta.onet.pl, biuroposelskie@klosin.pl, slawomir.klosowski@sejm.pl, magdalena.kochan@sejm.pl, lech.kolakowski@sejm.pl, biuro.poselskie@op.pl, zbigniew.konwinski@sejm.pl, domicela.kopaczewska@sejm.pl, skopycinski@wp.pl, eljado@wp.pl, roman.kosecki@sejm.pl, henryk.kowalczyk@sejm.pl, slawomir.kowalski@sejm.pl, jerzy.kozdron@sejm.pl, biuro@kozłowska-rajewicz.pl, biuro@kozlakiewicz.pl, biuroposelskie@kraczkowski.pila.pl, biuro-elblag@wp.pl, robert.kropiwnicki@sejm.pl,

  •  

   pokaż komentarz

   @komandor: Czytają, jeśli nie posłowie, to asystenci. Nieraz otrzymałem odpowiedź. Czasem bardzo zabawne, np. tłumaczenia się posłów PO z poparcia ACTA. 143 adresy, czyli to tylko posłowie PO?

  •  

   pokaż komentarz

   @24xls: mogą sobie zajmować jakiekolwiek stanowisko, tylko jakie to ma znaczenie? Przecież oni o tym nie decydują. Ale obywatel sobie podzwoni i ma poczucie spełnionego obowiązku i biznes może się kręcić dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzie: premier nie podejmie działań, które mogą doprowadzić do rozpadu klubu poselskiego. Posłowie nie zgodzą się na działania premiera, które mogą w poważny sposób wpłynąć na przerwanie ich kariery politycznej. Od posłów należy domagać się zobowiązania do poważnego podejścia i lobbowania w sprawie odmowy przyjęcia emigrantów. Jeśli odmówi, to należy o tym fakcie poinformować jego sąsiadów i znajomych rodziny.

  •  

   pokaż komentarz

   @24xls: w jaki sposób miałaby zostać przerwana ich kariera? Bo ktoś parę razy zawrócił dupę jakimiś murzynami? Nie przesadzaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzie: W razie braku zaangażowania polityka w przeciwdziałanie pomysłom przyjęcia emigrantów należy wywrzeć nacisk. Być może wystarczą najprostsze metody: plakaty i wlepki z nazwiskiem i opisem problemu w pobliżu miejsca zmieszkania oraz w pobliżu szkół i uczelni, do których uczęszczają dzieci polityka. Jeśli to nie wystarczy, to trzeba wyjść na ulicę i rozmawiać z ludźmi.

  •  

   pokaż komentarz

   @24xls: ale to jest daremne. W telewizji puszczą reportaż o bezdusznych nacjonalistach śmiecących plakatami i wlepkami oraz zaczepiających przechodniów na tle umierających dzieci z Afryki i tyle będzie z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   ale to jest daremne.
   @ozzie: przynajmniej będziesz miał czyste sumienie. Pozatym telewizja tutaj niewiele zdziała. Mam przeróżnych znajomych, również obłąkanych lewaków. Nikt nie daje się nabierać na tę fałszywą "pomoc dla Afryki".

  •  

   pokaż komentarz

   @24xls:

   przynajmniej będziesz miał czyste sumienie.

   Robiąc coś daremnego? Nie dość, że nie miałbym czystego sumienia, to jeszcze odczuwał stratę po zmarnowanym czasie ;)

   Mam przeróżnych znajomych
   Nikt nie daje się nabierać


   Akurat to o niczym nie świadczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @ozzie: to nie jest wcale do końca daremne. Na podstawie czesto powtarzajacych sie maili odczytuja co chce spoleczenstwo i jego nastroje. A na podstawie tych czesto tworza dalszą strategię polityczną ich think tanki.

   Zazwyczaj dostaja pojedyncze maile z roznymi sprawami.
   Ale dostajac kilka tysiecy takowych z tym samym tematem moga to potraktowac jako priorytet chociazby z powodow wizeruknowych przed wyborami parlamentarnymi.
   I wtedy by bylo zdziwienie jakby wyszli z postulatem "nie dla imigrantow z Afryki, rujnuja oni kraje do ktorych przyjezdzaja".

   Ostatnio np. w nastrojach spoleczenstwa czesto powtarzala sie kwota wolna od podatku.
   I co ? I co drugi kandydat teraz ma ją w postulatach. (no Korwin grand master miał od początku jako jedyny)

  •  

   pokaż komentarz

   @komandor: fajna spam-lista: 'wykrywacze podsluchow: promocja wiosenna'.

  •  

   pokaż komentarz

   Poprawiona lista mailingowa
   @komandor: biuroposelskie@jacekzalek.pl, krzysztof.jurgiel@interia.eu, adamrybakowicz@sejm.pl, biuro@kudrycka.pl, biuro@bozenakaminska.pl, biuro@damianraczkowski.pl, dariusz.piontkowski@sejm.pl, eugeniusz.czykwin@sejm.pl, jacek.bogucki@wp.pl, jaroslaw.zielinski@sejm.pl, lech.kolakowski@sejm.pl, mariusz.kaminski@sejm.pl, senator@bohdanpaszkowski.pl, tadeusz@arlukowicz.eu, biuro@cimoszewicz.eu, biuro.abramowicz@gmail.com, bp.adamczyk@wp.pl, romuald.ajchler@sejm.pl, leszek.aleksandrzak@sejm.pl, waldemar.andzel@sejm.pl, dorota@arciszewska.pl, JKARDANOWSKI@WP.PL, iwona.arent@sejm.pl, tadeusz.arkit@sejm.pl, biuro@arlukowicz.pl, pawel.arndt@sejm.pl, biuromarkaasta@wp.pl, urszula.augustyn@sejm.pl, biuroposelskie@gmail.com, biuro-elblag@wp.pl, biuro-elblag@wp.pl, anna.bankowska@sejm.pl, barbara.bartus@sejm.pl, biuro@dariuszbak.pl, a.betkowski@gazeta.pl, marek.biernacki@sejm.pl, andrzej.biernat@sejm.pl, bartlomiej@bodio.pl, jacek.bogucki@wp.pl, kontakt@jerzyborkowski.pl, joachim.brudzinski@sejm.pl, krzysztof.borkowski@sej.pl, biuroparlamentarne.po.leszno@wp.pl, joachim.brudzinski@sejm.pl, biuro@jacekbrzezinka.pl, beata.bublewicz@sejm.pl, poczta@borysbudka.pl, biuro@budnik.pl, bozenna.bukiewicz@sejm.pl, biuroposelskiekluczbork@op.pl, jan.bury@sejm.pl, biuroposelskierb@wp.pl, biuro@jancedzynski.pl, biuro@januszcichon.pl, piotr.cieslinski@sejm.pl, barbara.czaplicka@sejm.pl, witold.czarnecki@sejm.pl, siedlce@pis.org.pl, bpaczerwinski@interia.pl, edward.czesak@sejm.pl, eugeniusz.czykwin@sejm.pl, biuro@andrzej-dabrowski.pl, biuro@andrzejdera.pl, zbigniewdolata@poczta.onet.pl, ludwik.dorn@sejm.pl, ewa.drozd@sejm.pl, artur.dunin@sejm.pl, durka.biuro@tlen.pl, leszno@dziedziczak.pl, janusz.dzieciol@sejm.pl, biuro@waldydzikowski.pl, joanna.fabisiak@sejm.pl, jacek.falfus@sejm.pl, jerzy.fedorowicz@sejm.pl, arkady.fiedler@sejm.pl, anna.fotyga@sejm.pl, biuro@gadowski.pl, ryszard.galla@sejm.pl, biuro@galazewski.pl, biuro@garbowski.eu, stanislaw.gawlowski@sejm.pl, biuro@gibala.pl, zbigniew.girzynski@sejm.pl, szymon.gizynski@sejm.pl, biuro@glogowski.pl, biuro@johngodson.pl, mieczyslaw.golba@sejm.pl, biuro@kazimierzgolojuch.pl, marek.gos@sejm.pl, biuro@jgowin.pl, tomasz.gorski@sejm.pl, cezary.grabarczyk@sejm.pl, aleksander.grad@sejm.pl, mariusz.grad@sejm.pl, pawel.gras@sejm.pl, biuro@grupiński.pl, eugeniusz.grzeszczak@sejm.pl, biuro@mostowy.pl, andrzej.halicki@sejm.pl, agnieszka-hanajczyk@o2.pl, biuro@czeslawhoc.pl, adam.hofman@sejm.pl, posel@huskowski.eu, dawid.jackiewicz@sejm.pl, jaroslaw.jagello@sejm.pl, jaki.patryk@gmail.com, wjanczyk.biuro@interia.eu, biuro@jarmuziewicz.pl, michal.jaros@sejm.pl, wojciech.jasinski@sejm.pl, leszek.jastrzebski@sejm.pl, biuro.jaworski@gmail.com, krzysztof@jurgiel.pl, roman.kaczor@sejm.pl, jaroslaw.kaczynski@sejm.pl, stanislaw.kalemba@sejm.pl, ryszard.kalisz@sejm.pl, ryszard.kalisz@sejm.pl, mariusz@mariuszkaminski.com, bpos.tk@wp.pl, andrzej.kania@sejm.pl, biuro@wkarpinski.pl, bpjar@op.pl, jaroslaw.katulski@sejm.pl, biuro@jankazmierczak.pl, beata.kempa@sejm.pl, malgorzata.kidawa-blonska@sejm.pl, izakloc@poczta.onet.pl, biuroposelskie@klosin.pl, slawomir.klosowski@sejm.pl, magdalena.kochan@sejm.pl, lech.kolakowski@sejm.pl, biuro.poselskie@op.pl, zbigniew.konwinski@sejm.pl, domicela.kopaczewska@sejm.pl, skopycinski@wp.pl, eljado@wp.pl, roman.kosecki@sejm.pl, henryk.kowalczyk@sejm.pl, slawomir.kowalski@sejm.pl, jerzy.kozdron@sejm.pl, biuro@kozłowska-rajewicz.pl, biuro@kozlakiewicz.pl, biuroposelskie@kraczkowski.pila.pl, biuro-elblag@wp.pl, robert.kropiwnicki@sejm.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Po co wybiegać tak daleko w przeszłość? Zapytajmy lepiej, kto zmienił Libię, jeszcze parę lat temu jedno z najbogatszych państw afrykańskich, w ruinę?

 •  

  pokaż komentarz

  Za odpowiednią opłatą Polska mogłaby przyjąć rzeszę imigrantów, pod warunkiem, że wcześniej ustanowimy prawo w którym będzie szybka mozliwosc deportacji tych osobników - coś jak w Australii ;) Budżet podreperowany i Europa uratowana xD

 •  

  pokaż komentarz

  Powiem krótko. Polityka wielu państw teoretycznie nam przyjaznych wobec Polski i polityka zagraniczna rządu "polskiego" to czyste sk$@!ysyństwo porównywalne na równi z mordem na własnych obywatelach.

 •  

  pokaż komentarz

  Zauważył ktoś jak ten cały bentiloni daje grabę?
  To jest masońskie powitanie !!!!
  Tak masoni właśnie się witają - przypatrzcie się jak trzyma dłoń.

  •  

   pokaż komentarz

   @conex: nie, spójrz uważnie na pozycję kciuka. Łatwo się pomylić - to nie jest uścisk dłoni masonów tylko reptilian z planety Nibiru.

  •  

   pokaż komentarz

   @list86: wąskie masz widzenie. poczytaj trochę o masonerii
   Choć zapewne tacy jak Ty negują zupełnie ich obecność bo to przecież nie możliwe w XXI wieku prawda? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @conex: oh, oczywiście że masoni istnieją, podobnie jak loże masońskie itd. Śmieszne jest tylko pokazywanie ich w formie szarych eminencji które sterują losami świata. Ale na tyle głupich że ich sekretny uścisk ręki widać na zdjęciach?

  •  

   pokaż komentarz

   @list86: Niestety widać.
   Nie wiem czy wiesz, ale loże są tak ładnie stworzone że nikt o nich nie mówi i w XXI wieku ludzie którzy wspomną na ich temat są kreowani na głupków - przypomina mi to obraz z filmu IDIOKRACJA - jeśli nie oglądałeś - szczerze polecam.
   Skoro uważasz Ty i inni że to bajki, dlaczego więc w XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował w Polsce loże, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B'nai B'rith – Loża Polin.
   To jest w dokumentach działalności prezydenta - nie uciekniesz od tego.
   Loże istnieją, tylko z nas się robi idiotów.
   Po co istnieją - nie wiem, ale na pewno nie ot tak aby sobie duże dzieciaki miały sekretny klubik.

  •  

   pokaż komentarz

   @conex: przecież napisałem że istnieją. Przeczytaj uważnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @list86: Tak napisałeś, choć zabrzmiało to jak ironia.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech Schetyna sobie na chatę przyjmie jak taki gościnny

 •  

  pokaż komentarz

  Przywiozą ich do nas, a ci pierwsze co zrobią, to wyemigrują na zachód. Tak będzie :)

 •  

  pokaż komentarz

  Tusku musi mieć sukces na salonach więc Platforma dopomoże.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy jeśli Polska przyjmie do siebie nielegalnych imigrantów to oni nadal będą nielegalni?

 •  

  pokaż komentarz

  kontakty biznesowe polski i włoch wyglądają tak: u nas są fabryki zatrudniające na śmieciówkach przez pośredników (handlarzy niewolnikami) i piorą brudny szmal w PL zakładając 'restauracje' gdzie jest 5 klientów na tydzień
  polacy we włoszech piorą, zmywają i sprzątają
  teraz nam włosi będą serwować czarnych podrzutków jeszcze

 •  

  pokaż komentarz

  Pendolino na uzywanych ukladach jezdnych i na dodatek jezdzace wolniej niz powinno. Super relacje

 •  

  pokaż komentarz

  Ja tam bym chciał ładne Murzynki w Polsce

  pokaż spoiler prognozowany jest grad minusów, prosimy nie wychodzić z domów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Dużo rodaków wyjechało z kraju za chlebem, to trzeba tu ściągnąć murzynów którzy będą robić allahabakara pod biedronką.

 •  

  pokaż komentarz

  Zawsze można wysłać jakieś z naszych okrętów i niech patrolują. Włączyć się w jakiś program typu Tryton.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja proponuję, by Ci co to ustalili w ramach przykładu dla reszty narodu, za własne pieniądze wynajęli mieszkania dla imigrantów, a potem ich ze swojej kasy utrzymywali.

 •  

  pokaż komentarz

  To sie niestety musi skończyć rewolucja. Kiedy w końcu Polska będzie miała rzad z prawdziwego zdarzenia który zadba o jej interesy... ?

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli co? Zaczynamy jeździć za darmo do Włoch jak Niemcy do Grecji? ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  A czyją kolonią była Ukraina i czyim wrogiem jest Rosja?

 •  

  pokaż komentarz

  Ja to widzę tak. Dostaniemy ultimatum od Włoch. Albo bierzemy kilkanaście tysięcy imigrantów do siebie albo oni rezygnują z sankcji wobec Rosji. Na tym się skończy.

 •  

  pokaż komentarz

  W artykule nie ma nic na temat tego czy porozumienie z Włochami przewiduje wpuszczenie do Polski konia trojańskiego.
  Obysmy wkrótce nie musieli wołać " @Marian_Kowalski - RAAATUUUJ! "
  (╥﹏╥)

Dodany przez:

avatar s........p dołączył
322 wykopali 0 zakopali 3 tys. wyświetleń