•  

  Bronek potrafił przegrać debatę sam ze sobą. Nie lada sztuka.

  •  

   @PedroLeon: przecież on tą rozmowę wygrał, a dziennikarz nie był dla niego miły i mówię to jako ktoś kto nie przepada za komorem

  •  

   @PedroLeon: Przez niego dostałem raka oczu i raka słuchu :|

  •  

   @omar_is_coming: Retorykę, odwracanie kota ogonem i przerzucanie winę na rozmówcę z zimną krwią ma opanowane do perfekcji. On jest typem który nigdy do końca nie "przegra" z dziennikarzem 1v1, może dlatego jest prezydentem.

  •  

   @Poszukiwacz_: dokładnie, ale właśnie tak trzeba mieć tą gadkę obcykaną.

  •  

   @PedroLeon: Wszystko przygotowane pod Komora.Rymanowski ma go szkalować i nie wygodnie pytać .Komor ma odpowiedzi na wszystko,nie ma stopów yyyy,mmm,aaaaa.
   Wszystko skrupulatnie przygotowane.Ma wyglądać tak jak by Rymanowski przyciska go do bandy a ten odpiera ataki i jest poklask.

  •  

   @PedroLeon: Z pozycji antysystemowców to przegrał, ale w punktu widzenia osób niezdecydowanych, którzy się nie interesują polityką i mają w głowie tylko wojnę PO-PIS to Bronek wypadł całkiem dobrze. Brak pytań o podpisaniu wszystkich ustaw podwyższających podatki, zgodzie na grabież 150mld z OFE, podwyższeniu emerytur...

  •  

   @omar_is_coming: też tak sądzę, że wygrał tą debatę jakkolwiek to nie w smak korwinistom. Popieram korwinistów i Kukiza ale tu z przykrością stwierdzam, że Komor tutaj wygrał. Czemu? Jeden argument: bo nierozumne lemingi, które stanowią trzon ludności tego kraju, kupią te teksty i zagłosują na niego. Pozdrawiam

  •  

   @Poszukiwacz_: Leming tego nie zauważy a Komor po tych zabiegach o których wspomniałeś zda się wiarygodny, rzetelny i po prostu fajny. Także nie zgadzam się z Tobą.

  •  

   @Poszukiwacz_: był przygotowany do rozmowy to wszystko

  •  

   @PedroLeon: pewnie wysłali zaproszenia do wszystkich, ale tylko Bul odpowiedział...
   To nie była debata tylko samogwałt...

  •  

   @omar_is_coming: "wygrał" bo kłamał w żywe oczy tak jak to tylko on szkolony w Moskwie potrafi.

  •  

   @PedroLeon: nie dosc, ze to ustawka pod BeKe, to jeszcze taka sprawna, ze upiekla 2 pieczenie na 1 ogniu.

   1. Popatrzcie, pokazuje tvn, gnoilismy prezydenta a on ze stoickim spokojem wykazal swoja wyzszosc nad frustratami.
   Byl pewien siebie, przygotowany (nawet wykazal nam bledy), usmiechniety. Pomyslcie tylko jak to sie cudownie przeklada w czasie wizyt za granica.
   Pomyslcie jak wspaniale, ze wygrywa wszystkie veta i projekty. Pomyslcie o zgodzie.
   2. Popatrzcie, oto gnoimy prezydenta. Jesresmy obiektywni, pomimo hejtu gimbazy z wykopu!!!!

   Tak to wyglada dla mas wyborczych, ktorych:
   - wiecej jest niz real users wykopu
   - glosuja faktycznie, a nie na wykopie
   - nie korzystaja z internetu poza onetem

   To oni pojda jutro poprzec Bronka, co sie nie dal gnojacym go dziennikarzom.

   Takie ustawki to norma, ale do tego trzeba byc zawodowcem.

  •  

   Bronek potrafił przegrać debatę sam ze sobą. Nie lada sztuka.

   @PedroLeon: Trafne stwierdzenie. W porównaniu do wcześniejszego wystąpienia Dudy w tej samej stacji i w tej samej konwencji programu, Komorowski wypadł wręcz tragicznie! Z wystąpienia Dudy przenikał pozytywny i sympatyczny przekaz, zaś Komorowski drażnił, przygnębiał i już tradycyjnie bredził.

  •  

   "wygrał" bo kłamał w żywe oczy tak jak to tylko on szkolony w Moskwie potrafi.

   @conex: życie, ale @Velati mówi nieprawdę o jakiejś masakracji ze strony Rymanowskiego.

  •  

   @omar_is_coming: Też uważam, że Rymanowski był grzeczny, choć próbował i to mu trzeba przyznać.
   Stokrotka jednak była bardziej miła dla swojego ziomka
   Rymanowski próbował, tego mu nie ujmiemy.
   A że masakracja to nie byłą - fakt.

 •  

  Tłum skanduje: "NASZ PREZYDENT KO-MO-ROWSKI! NASZ PREZYDENT KO-MO-ROWSKI!"

  A w miniaturce wielka morda Komora na tle rosyjskiej flagi.

 •  

  TVN atakuje Komora? Nie ogarniam końca tej kampanii.

 •  

  Prawie mu piana z pyska poszła na niektóre pytania. Wystarczy go docisnąć, a zaczyna mówić jak typowy cham niechciany na imprezie.

 •  

  Jak Komorowski co chwile zerka na ludzi ze sztabu którzy mu klaskają, żenada ten człowiek.Mi to i tak przypomina ustawkę.

 •  

  O ile Rymanowski trochę go "pocisnął" to już TW Stokrotka była obrzydliwie miła.

 •  

  Ten koleś rządzi Polską ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @julasck: a to Polską nie rządzą służby specjalne?

  •  

   @Banek3000:
   Rządzą -z tym, że:
   ABW i CBA to służby rządowe, a raczej tym rządem - poprzez różnorodne haki- sterujące (tutaj rządzą służby wywiadowcze UE a przede wszystkim niemieckie NBD)
   Natomiast SKW i SWW, czyli Wywiad oraz Kontrwywiad Wojskowy (dawne WSI które po przejęciu władzy przez Komorowskiego odzyskało swoje wpływy) to domena prezydenta - czyli mają haki na Komorowskiego, który jest ich kukiełką, a tak naprawdę to oni rządzą "dużym pałacem". Jednak dawne środowisko WSI wywodzące się z PRL-owskich i Moskiewskich szkół wojskowych to w większej skali tylko leszcze - podwładni i przedłużenie potężnej agentury rosyjskiego wywiadu GRU.

   pokaż spoiler A ci panowie z obrazka mogą się cieszyć, bo całym GRU to właśnie oni rządzą...

 •  

  pytanie o książkę 16:16

 •  

  Bronek taki mocny w gębie, opluwa Dudę, a jednak nie miał odwagi przystąpić z nim do debaty.

 •  

  Rymanowski: Czy pan prezydent czytał książkę Wojciecha Sumlińksiego Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego? Jak odnosi się do treści książki? Dlaczego prezydent w trybie wyborczym nie oskarżył autora o podawanie nieprawdy?
  Bronisław Komorowski: A czy ja mogę pana redaktora spytać, czy to jest pana kolega, bliski znajomy, czy przyjaciel, pan Sumliński?
  R: Ani przyjaciel, ani bliski znajomy - dziennikarz, którego znam.
  BK: Bo ja bym panu coś radził, wie pan, a ja czytałem, że jednak te związki są..., radziłbym, wie pan, powściągnąć chęć bycia w porządku wobec kolegi, bo ten kolega jest oskarżony, nie "podejrzany", jest oskarżony o korupcję! Płatną korupcję wokół komisji weryfikacyjnej WSI, którą kierował Antoni Macierewicz. To jest człowiek w 100% niewiarygodny i niech pan nawet o niego nie pyta.
  R: Po pierwsze to jest pytanie widzów z kontaktu24.pl
  BK: Ale pan, ja od pana to słyszę
  R: po drugie
  BK: i podejrzewam, że nie koniecznie przypadkowo...
  R: panie prezydencie, po drugie chciałbym zapytać, czy pan czytał te książkę i czy pan wytoczy proces Wojciechowi Sumlińskiemu?
  BK: naprawdę są ciekawsze książki do czytania, tej nie czytałem (oklaski), a panu jeszcze raz sugeruję: niech pan powściągnie chęć udowadniania, tak powiem, że jest się dobrym kolegą, bo nie warto, ten człowiek jest
  R: proszę pana, panie prezydencie, nie udowadniam niczego, tylko pytam o sprawy które są istotne, ważne
  BK: a ja panu odpowiedziałem: nie warto pytać o książkę człowieka niewiarygodnego, który jest pod oskarżeniem, nie "podjerzeniem", oskarżeniem o korupcję płatną wokół spraw ważnych z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa.
  R: tylko wie pan, panie prezydencie, on mówi zupełnie coś innego, on mówi, że...
  BK: no dlatego panu sugeruję
  R: ...że przeciwko niemu rozpoczęła się kombinacja operacyjna i że to za tą operacją stał także pan
  BK: panie redaktorze, jeżeli pan chce mnie pytać o opinię na temat człowieka, który sam stoi w obliczu zagrożenia wyrokiem z powodu oskarżeń o płatną korupcję, to ja niestety panu odmówię współpracy w tej kwestii.
  R: czyli nie będzie żadnego procesu i nie będzie żadnej reakcji.

  Mam wrażenie (może mylne), że bardziej wprost na antenie, to Rymanowski nie mógł powiedziać Komorowskiemu, że uważa go za przestępce biorącego udział w grze operacyjnej ludzi z WSI.

  I szkoda, że Komorowski nie wspomniał, iż podstawą postawienia zarzutów przez prokuraturę były zeznania płk. Leszka Tobiasza, który w 2006 roku pomówił oficerów kontrwywiadu kpt. Piotra Jasiaka i mjr Sławomira Krawczyka, o popełnienie bardzo poważnego przestępstwa i podejrzane kontakty z rosyjskimi specsłużbami. Rok czasu trwało zbadanie przez Prokuraturę Garnizonową tych zarzutów, które zniszczyły co najmniej rok życia każdemu z tych oficerów, zanim prokuratura wykazała ich całkowitą bezpodstawność, co z kolei spowodowało oskarżenie Tobiasza za fałszywe oskarżenia oraz natrafiono na ślad podejrzanych kontaktów Tobiasza z rosyjskimi specsłużbami. Śledztwo zmierzało w kierunku postawieniu Tobiaszowi zarzutów absolutnie z "najwyższej półki" (Tobiasz miał już jeden wyrok w zawieszeniu za intrygi).

  Gdy nastąpiłą zmiana władzy, Tobiasz ścigany przez prawo stał się Tobiaszem wzorowym obywatelem informującym marszałka Komorowskiego o rzekomej korupcji w Komisji Weryfikacyjnej WSI. A Komorowski "wyraził zainteresowanie" wykradzeniem tajemnicy państwowej. Komorowski w prokuraturze przyznał się do 3 tygodni pokątnych spotkań z pułkownikami (dodatkowo Aleksander Lichocki, który w czasie procesu przyznał, że o tym, że zostanie zatrzymany i że za odegranie przydzielonej mu przez Tobiasza i ABW roli "konia trojańskiego" przyjdzie mu spędzić kilka miesięcy w areszcie, wiedział na wiele miesięcy przed zatrzymaniem.) i Komorowski twierdził, że jest tego pewien, bo zanotował w kalendarzu. Przyłapany przez prawników na kłamstwie zmienił zeznania i ostatecznie przyznał, że spotkania trwały ponad 6 tygodni.

  •  

   @0zerro0: O spotkaniach, które odbywały się m.in. w jego biurze poselskim wiedziało coraz więcej osób i w pewnym momencie Komorowski przestraszył się konsekwencji i wówczas już jako marszałek Sejmu powiadomił o przestępstwie ABW udając, ze uczynił to niemal natychmiast po tym, jak obydwaj pułkownicy do niego dotarli. ABW zabrała z Prokuratury Garnizonowej wszystki dokumenty dotyczące Tobiasza, a on sam po tajnej naradzie z udziałem Komorowskiego, Pawła Grasia, Krzysztofa Bondaryka został zawieziony przez tego ostatniego do siedziby ABW w celu złożenia zeznań o rzekomym przestępstwie.

   (Ale to nie Komorowski zeznał, że miało miejsce takie spotkanie, ale w czasie przesłuchania w prokuraturze to Paweł Graś zeznał, że brał udział w takiej naradzie, a wcześniej Komorowski nic o tym w swoich zeznaniach nie wspominał i wygląda na to, że Paweł Graś mógł niechcący powiedzieć o kilka słów za dużo).

   Niedługo potem śledztwa - także to w którym fałszywie oskarżeni oficerowie uzyskali status pokrzywdzonych, zostały zawieszone. Zrobiono to pod pozorem paragrafu kodeksu postępowania karnego, w oparciu o który zawiesza się śledztwa dot. osób ukrywających się lub niemogących brać udziału w postępowaniu ze względu na bardzo poważną chorobę. Tobiasz nie ukrywał się, nie był też chory, a śledztwa zawieszono. Już za same kontakty z rosyjskim wywiadem Tobiasz mógłby pójść siedzieć na wiele lat, ale że po objęciu przez Bondaryka kierownictwa w ABW, za pośrednictwem Komorowskiego związał się z tą służbą i obiecał przynieść na tacy głowę Antoniego Macierewicza, jego protektorzy zabrali wszystkie dokumenty z Prokuratury Garnizonowej i ukręcili sprawą łeb. I podjęto prowokację wymierzoną przeciwko komisji Antoniego Macierewicza, w ramach której, niejako "po drodze" postanowiono także zniszczyć Sumlińskiego.

  •  

   @0zerro0: należy również dodać, że "Do konfrontacji Wojciecha Sumlińskiego i pułkownika Leszka Tobiasza nigdy nie doszło, gdyż pułkownik Tobiasz unikał stawiennictwa w sądzie, a na początku 2011 roku zmarł w niejasnych okolicznościach, podczas zabawy tanecznej w Radomiu." źródło

  •  

   @0zerro0: Moim zdaniem Komorowski wyraźnie ostrzegł tu Rymanowskiego. A jak i było w przypadku Sumlińskiego, gdy w wywiadzie z Komorowskim, zapytał go o Pro Civili - Komorowskiemu samo ostrzeżenie nie wystarczyło. Wkrótce potem Sumliński podciął sobie żyły w kościele Św. Stanisława Kostki

  •  

   @0zerro0: kto za ciebie pisze?

  •  

   @delbana: Przecież podał źródło. To jest cytat z książki Sumlińskiego wspomnianej w filmiku.

 •  

  Wg. Komorowskiego głupota jest większym grzechem od zbrodni. Ten człowiek powinien się leczyć na głowe.

  pokaż spoiler Tak twierdzi w końcówce rozmowy

  •  

   @slavenden: Bronek prawdopodobnie chciał zacytować słynne zdanie Talleyranda ("To gorzej niż zbrodnia – to błąd"), ale jak zwykle wszystko mu się pokiełbasiło we łbie.

  •  

   @KrjeziAnanas: Bez kitu, NIE ZNAM nikogo kto miałby taki problem z konstrukcja spójnych i logicznych zdań jak ten człowiek. To trzeba naprawdę długo szukać takiego samorodka.

 •  

  Będzie mu zapamiętane.
  Bronek ponoć strasznie pamiętliwy i mściwy.

  •  

   @Ksebki: Gorzej jak PO-owska stacja prezydentowi zapamięta jak skakał do gardła jednem z ich pracowników. Tuba propagandowa zawsze może go boleśnie opluć.

   Ach.. późna godzina, sny na jawie mi sie uruchamiają chyba...

 •  

  Abstrahując już od tego że Komorowski sam się zmasakrował, to słowo "debata" w nazwie programu to chyba jakieś wielkie nieporozumienie...debata bez innych kontrkandydatów? W jakim kraju ja żyje?

  pokaż spoiler no w sumie rozumiem, to tvn

 •  

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  Komor praktycznie zastrasza Rymanowskiego aby zbytnio nie cisnął o książkę Sumlińskiego. A dyspozycyjna Stokrotka gotowa do startu w tle.
  #25latwolnosci #spierdolinydziennikarstwa

 •  

  Komor czuje jak pali mu się grunt pod nogami.

 •  

  Rymanowski: „Wywiad z mec. Wassermann może otworzyć w każdym człowieku - do tej pory zamkniętym na argumenty - myśl, że coś jest nie tak w sprawie 10/04" http://wpolityce.pl/smolensk/240139-bogdan-rymanowski-wywiad-z-mec-wassermann-moze-otworzyc-w-kazdym-czlowieku-do-tej-pory-zamknietym-na-argumenty-mysl-ze-cos-jest-nie-tak-w-sprawie-1004-nasz-wywiad

  źródło: wpolityce.jpg

 •  

  k@@?a, gdyby nie ten PiS co rządzi Polską i blokuje wszystkie projekty PO byłoby tak pięknie... oh wait.

 •  

  Chyba kapitał z zza oceanu zaczyna wpływać na niezależnych dziennikarzy gwiazdy śmierci.

 •  

  1. Skąd on wie, że są ciekawsze książki do czytania skoro jej nie przeczytał.
  2. Rozróżnia "oskarżony" od "podejrzany" tak jakby "oskarżony" znaczyło "winny".

  Jestem w stanie zrozumieć głosowanie na każdego kandydata oprócz tego.
  Ale co trzeba mieć we łbie aby głosować na niego?

 •  

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  Łolaboga. Dziennikarz TVN masakruje Komorowskiego... świat się skończył. Czas usunąć konto.

 •  

  Proszę, wytłumaczcie mi jaką trzeba mieć sieczkę w mózgu, żeby po raz drugi glosowac na tego gościa...

 •  

  Z redakcji "Wprost" wyciekł właśnie projekt nowej okładki

  źródło: wprost.png

 •  

  Mam wrażenie, że czym bardziej głupkowato Komorowski odpowie na pytanie, tym mocniej odwraca głowę w kierunku swojej młodzieżówki ze sztabu, że już mają klaskać! :D

  •  

   @0zerro0: takie spojrzenia to chęć aprobaty swojej wypowiedzi wśród popierającej grupy publiczności wywodzący się z braku sojuszników zarówno w studiu jak i przed telewizorami. Problem w tym, że ta grupa z pewnością była opłacana za gotówkę.

   To niesamowite, że taki buc jest prezydentem.

   Z drugiej strony Komorowski po raz pierwszy od bardzo dawna pokazał swoją prawdziwą twarz. Za wizerunkiem wesołego wujaszka pierdoły kryje się groźny i niebezpieczny człowiek.

 •  

  Teraz napiszę coś, za co mnie kuce zmasakrują. Korwin powinien oddać poparcie Kukizowi i to w trybie natychmiastowym. Ch@% w te JOW-y. Jest okazja, żeby utrzeć nosa systemowi. Czasem trzeba schować dumę. Jest zajebista szansa, żeby uj??%ć obecny system i niestety osobiste animozje trzeba odłożyć na bok. JKM dał dupy, że się przyj??%ł do JOW-ów. Teraz trzeba grać na mocniejszego zawodnika. Ja pomimo tego, że jestem zwolennikiem JKM, w niedzielę zagłosuję na Kukiza...

 •  

  16:15 pytanie o WSI, jakby kogoś mdliło tak jak mnie przedzierając się przez te kluchy

 •  

  "Więcej niż zbrodnię, bo głupotę." Od kiedy głupota jest gorsza od zbrodni? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  Jakie 'piękne' kolory...

  źródło: s26.postimg.org

 •  

  Widać w nim strach, szczególnie w tych momentach jak spogląda na publiczność. On się boi. Jest tylko pionkiem którym steruje "ktoś" inny. Aż mnie ciarki przeszły, nasz kraj jest naprawde w niebezpieczenstwie - takie mam wrażenia po obejrzeniu tego wywiadu

 •  

  Ależ on jest fatalny, mierne ataki na PiS, p%$@?%@enie o zgodzie, wolności. "Henia Krzywonos" ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  oo, bedzie druga sprawa o molestowanie w TVN

 •  

  Płatna "korupcja"? Chodziło o "protekcję" xD

 •  

  Ładna szopka. Powinien być komunikat "Audycja zawierała lokowanie produktu"

 •  

  Jutro okaze sie, ze Rymanowski dotyka małe dzieci

 •  

  Drodzy , gorąca prośba - w której minucie zadaje to pytanie o wsi? Bo mam uczulenie na bredzislawa i nie wiem czy wytrzymałbym oglądając całość tj 20minut jego bredzenia.

 •  

  Dlaczego tam jest jakaś widownia? Wszystko w tej niby "Debacie" zostało wyreżyserowane... Sztuczna kłótnia, że niby taki mądry nasz prezydent... Beznadzieja, manipulacja i błazenada. Nie poszedł na normalną debatę, żeby przeanalizować sobie wszystko na spokojnie i zrobić w swojej telewizji nie prawdziwą "debatę"... Ludzie zagłosują i dalej będziemy cierpieć...
  Jeśli wygra to wyjeżdżam jak najszybciej z kraju...

 •  

  Co to jest płatna korupcja? Się z płatną protekcją chyba panu prezydentowi pomyliło.

 •  

  wieźcie mnie na onkologię...

 •  

  Zbiera się na wymioty :(

 •  

  Już taki jeden był co premier zadawał niewygodne pytania i stracił (prawie) wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Rymanowski pewnie skończy tak samo jak Durczok

  •  

   Już taki jeden był co premier zadawał niewygodne pytania i stracił (prawie) wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   @Uriel0987: Domyślam się że odnosisz się do wywiadu z panią od przekopiowania ziemi na metr wgłąb, w sprawie likwidacji kopalń. Niestety, obawiam się że nie wiesz, które są tymi istotnymi i ile naprawdę można stracić, poza pracą - po zadawaniu takich pytań, jakie padło w tej "debacie".

 •  

  "korupcja płatna"

 •  

  podajcie czas, kiedy pyta o wsi, nie chce oglądac za dlugo tej mordy.

 •  

  16:48 - czy on mu właśnie oficjalnie groził? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Ach te spontaniczne oklaski fanów Bronka...

 •  

  ale cham :) ja bym panu coś radził.. j@%$ny...

 •  

  Czy myślicie że jak.Komorowski przegra to popełni samobójstwo?

 •  

  Bronek jak zerkal na swoich fanow szukajac aprobaty :)

 •  

  Jak ten Bronek się rzuca... taki spokojny i nieobrażalski, a ciągle tylko "ale co pan panie redaktorze"

 •  

  ciekawe ile Komór płaci za klaskanie( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  Jak ja go k@%#a nienawidzę i jak ja nim k@%#a gardze ...

 •  

  Dziwnie się ogląda jak dziennikarz TVN zadaje niewygodne pytanie ekipie PO.

 •  

  Moim zdanie Rymanowski dobrze zrobił, że zadał takie pytanie, jednak widać, że odpuścił, pewnie przez słuchawkę mu powiedzieli, żeby szedł dalej. Komorowski mówił o oskarżeniach przeciw Sumlińskiemu i że jest niewiarygodny. Dlaczego Rymanowski nie powiedział, że jak jest ktoś oskarżony nie oznacza, że jest już skazany. Powinien powiedzieć, że musimy poczekać na wyrok sądu. Czyżby Pana prezydenta nie interesował wyrok, tylko podejmuje swoje decyzje na bazie oskarżenia.

 •  

  Najpierw mówi, że nazywanie ludzi frustratami to nie obraza, bo to tylko cecha charakteru, a potem nie chce się wypowiedzieć na temat Kukiza, żeby go nie obrazić.

 •  

  Nie wierzę. Ten buc nie raczy odpowiedzieć praktycznie na żadne pytanie i burzy się jak mała dziewczynka na prawie każde z nich.

  I to ma być prezydent?

 •  

  Panu Bogdanowi się chyba smycz poluzowała, że tak daleko od budy pobiegł.

 •  

  Zaraz coś się znajdzie na pana Rymanowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Słowo debata nie jest synonimem słowa wywiad. No ale, jak widać nawet w wywiadzie który nazywa się debatą można zaj$?#ć jak łysy o beton. Zdolny człowiek, ten nasz prezydent.

 •  

  Czy jakiemuś innemu kandydatowi TVN szykowało miejsce dla jego publiczności? Co to ma być?!

 •  

  Czyli Rymanowski następny po Durczoku do odstrzału. Moje typy: narkotyki, mobbing

 •  

  co jak co ale o WSI to dobrze mówi

 •  

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  Automasakracja :)

 •  

  ale go piecze pupa oj piecze

 •  

  "Czemu Pan o to nie pyta?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Rymanowski czytal pytania ze strony kontakt24.PRL, skislem troche( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Od tych jego wypowiedzi muszę sobie załatwić kolejną wizytę u onkologa ...

 •  

  Czy on przemawia na tle ruskich barw, czy mi się wydaje?

 •  

  ej, gdzie ta masakra bo nie widzę? No chyba, że zadanie niewygodnego pytania przez dziennikarza TVN to już masakra ;)

 •  

  E ludzie kilkanascie pozycji nizej jest to samo znalezisko, duplikat

 •  

  @Velati Dlaczego niby masakruje? Przecież Komor tu wygrał z palcem w dupie i zaorał dziennikarza.

 •  

  Przecież to Rymanowski został zaorany.

 •  

  Komentarz usunięty przez moderatora

Dodany przez:

avatar Velati dołączył
826 wykopali 15 zakopali 12.9 tys. wyświetleń