Ciekawy artykuł o świńskiej grypie. Jednak nie jest zupełnie łagodna.

11

Do tej pory sądziłem, że straszenie świńską grypą napędza kabzy firmom farmaceutycznym a tu okazuje się, że jednak coś jest w informacjach o tym, że ona jest groźna. Chorują głównie młodzi ludzie i często zupełnie zdrowi wcześniej. A powikłania sa groźne dla życia. Ciekawa info o ptasiej grypie. Ponoć umiera połowa zakażonych. Horror.

Dodane przez

szozda szozda
szozda
4 mies. temu dodał
  • obserwujących (0)
  • ranking (poza rankingiem)
  
  
 
 
  • [ pokaż komentarz ]
    mir67 Avatar
       
    -2 mir67 4 mies. temu

    Ukraina: Zachorowało: 200000 – 0,43% populacji Zmarło: 67 – 0,0335% chorych Świat: Zachorowało: 526382 – 8,77303333 × 10e-3 % Zmarło: 6100 – 1,1% chorych Grypa Hiszpańska: Zachorowało na świecie: 500000000 – 1/3 populacji Zmarło na świecie: 50000000 – 100000000 – 10-20% chorych
    Dla porównania Szpitalne Zapalenie Płuc jest chorobą, która można załapać przy podpięciu do respiratora z prawdopodobieństwem rzędu 3% w przeciągu pierwszych 5 dni, 2% w dniach 6-10 i około 1% później. Śmiertelność wynosi 50%. Więc nie p$%%$!!cie z łaski swojej o epidemii, czy innej zabójczej zarazie.
    wiec zakop za bzdurzenie

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    mir67 Avatar
       
        -3 mir67 odpowiedział 4 mies. temu

    widzę ze statystyka wielu ideowców pandemii - boli
    fajnie by ja było wzorem komuchów ieco pofałszować -prawda?

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    szozda Avatar
       
    -3 szozda 4 mies. temu

    Przeczytaj do końca artykuł i postaraj się zrozumieć. Dane o zachorowalności na świńską grypę w tej chwili nie sa porównywalne z niczym ponieważ to dopiero początek zakażeń. Warto czytać ze zrozumieniem.

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    miareczka Avatar
       
        0 miareczka odpowiedział 4 mies. temu

    Powikłania są przyczyną zgonów. Dla, jak powiedziałeś, "czytających ze zrozumieniem". Powikłania są uzależnione od wielu czynników.

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    mir67 Avatar
       
        +2 mir67 odpowiedział 4 mies. temu

    od 1,5 roku sie zaczyna D:D:D:D warto myśleć samodzielnie poza tym to samo można powiedzieć o każdym nowym wirusie o starym zresztą tez gdyż wszystko czas czas mutuje czyli ewoluuje

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    szozda Avatar
       
    0 szozda 4 mies. temu

    Oczywiste, że są i co z tego.

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    miareczka Avatar
       
        -1 miareczka odpowiedział 4 mies. temu

    opcja -odpowiedz-

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    jono Avatar
       
    +1 jono 4 mies. temu

    już to pisałem i powtórzę: cała ta dyskusja przypomina debatę nad pęknięciem w tamie. I większość stwierdziła, że skoro jest tylko mały przeciek i od 1,5 roku zwiększa się powoli, to nic nie trzeba robić.. powodzenia.

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    szozda Avatar
       
        0 szozda odpowiedział 4 mies. temu

    koLEGA MA ABSOLUTNĄ RACJĘ. A co gorsza "mądrale" mają tendencję do naginania faktów do ich teorii. Jeśli fakty się nie zgadzają, tym gorzej dla faktów. A taka filozofia prowadzi do katastrofy.

       
       
  • [ pokaż komentarz ]
    zflow Avatar
       
        0 zflow odpowiedział 4 mies. temu

    "A co gorsza "mądrale" mają tendencję do naginania faktów do ich teorii"