•  

  pokaż komentarz

  Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć to zdanie: Cyfrowy Polsat zapewnia jednak, że skala odejść będzie częściowo skompensowana ograniczeniem w związku z wchodzeniem klientów w okresy w których nie mogą rozwiązać umowy. ? No skoro jest zmiana regulaminu to użytkownik ma prawo zerwać umowę przecież.

  •  

   pokaż komentarz

   ja tam się nie znam, ale pewnie jest jakoś tak że jeśli zapłaci następny abonament to tak jakby zaakceptował nowy regulamin

  •  

   pokaż komentarz

   Wszyscy abonenci dostali lub dostaną razem z fakturą zapis o zmianach w regulaminie, oczywiście bez przypomnienia, że na tej podstawie można zerwać umowę, no i wszystko drobnym druczkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   Już podobna akcja była niedawno z operatorami komórek. Zmieniali regulamin i dopóki Play w mediach nie zaczął informować, że teraz ludzie mogą bez konsekwencji zrywać umowy prawie nikt nie korzystał z tego prawa. Z resztą nawet wtedy sporo osób nie chciało uwierzyć, że tak bez konsekwencji można sobie odejść.
   Dlatego teraz Polsatowi chodzi o to, że nawet jakby mieli jakieś straty na garstce świadomych klientów, którzy wypowiedzą im umowy to i tak z nawiązką sobie to odbiją na tych, którzy będą się słuchać nowego regulaminu.

   Z drugiej strony mam pytanie. Co można zyskać na zerwaniu umowy z tv cyfrową? Nie licząc sytuacji w której akurat na danego dostawcę byłbym niezadowolony.

  •  

   pokaż komentarz

   można podpisać nową umowę na posiadany już tuner i otrzymać przez pierwszy miesiąc wszystkie kanały za darmo

 •  

  pokaż komentarz

  niby mogę zerwać umowę. ale płacąc 9,90 mam dostęp do pełnej oferty programowej, poza HBO i Canal+ (tylko za cholerę nie mogę dojść do tego dlaczego tak jest... jednak mi to nie przeszkadza :D)

  aha i proszę nikomu o tym nie mówić!

 •  

  pokaż komentarz

  A to nie jest czasem tak że wg (chyba niedawno zmienionego prawa) można zerwać umowę tylko w przypadku gdy nowa umowa nie jest na korzyść klienta? Jeśli dobrze pamiętam, to Plus i Orange czekali ze zmianami swoich regulaminów właśnie na taką zmianę prawa. W artykule jest napisane że jakakolwiek zmiana regulaminu (czyli teoretycznie nawet na warunki korzystniejsze dla klienta) umożliwia zmianę regulaminu.
  Niech ktoś poprawi jeśli się mylę.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakakolwiek zmiana regulaminu umożliwia zmianę regulaminu
   tu raczej masz rację

  •  

   pokaż komentarz

   w prawie telekomunikacyjnym jakakolwiek zmiana regulaminu daje ci prawo do zerwania umowy bez konsekwencji.
   wyjatek jest tylko wtedy gdy owa zmiana jest podyktowana zmianami wprost z UKE (niezaleznymi od operatora).
   co prawda wtedy tez mozna zerwac umowe, ale masz pewnosc ze uslugodawca pozwie cie w tej sprawie i prawo bedzie po jego stronie.

 •  

  pokaż komentarz

  Cyfrowy Polsat stopniowo wprowadza no wy regulamin, który ma wydłużyć średni termin wypowiadani umów. - świetny serwis, w leadzie dwa błędy...

 •  

  pokaż komentarz

  To może wykopowicze doradźcie mi - gościowi, który w tygodniu większość wolnego czasu spędza przed komputerem, a w tv ogląda tylko ważniejsze wydarzenia sportowe + czasami jakieś discovery, national geographic czy coś w tym stylu - jaką mam alternatywę gdybym zrezygnował z polsatu, z którym mam obecnie umowę bezterminową i pakiet familijny. place 37zl miesięcznie. dostane cos lepszego w tej cenie?

  •  

   pokaż komentarz

   3 pakiety w 'n' 3x16=48zł czyli 11 zł drożej, albo przy dwóch pakietach (wtedy podstawowy kosztuje 6 zł zamiast 0) 2x16+6=38 zł, czyli raptem złotówkę drożej a masz:
   -podstawowe kanały, w tym TVN HD i TVP HD
   -masę sportowych kanałów w sportowym pakiecie nSport HD (z ligą mistrzów, 4 mecze na raz puszczane), Eurosport HD i Eurosport2 HD, Sportklub,Sportklub2,ESPN i coś tam jeszcze
   -w pakiecie "dokumentalnym" masz DiscoveryHD, NG Wild HD, Animal Planet HD i jakieś 5 normalnych kanałów typu discovery, niestety brak NG i BBC Knowledge
   -do tego bardzo fajny dekoder z twardym dyskiem

   Nie jestem z 'n', po prostu jestem zadowolonym użytkownikiem, wielokrotnie właśnie przy zmianach regulaminu patrzyłem na konkurencję i nic lepszego nie znalazłem. A tak jak tobie zależy mi właśnie na discovery itp. i sporcie.
   Do tego jesli masz TV HD, to konkurencji już w ogóle niema, kanałów HD jest najwięcej.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tam się nie znam, z N też nie jestem, ale najbardziej podoba mi się ilość kanałów HD (noo, pseudo hd w praktyce ). Szczególnie Discovery i National Geographic. nSport i eurosport hd też fajnie się ogląda. Przynajmniej piłke widać na większym telewizorze :D. Dekoder potrafi wkurzać, czasami się wiesza, zrzera ogromne ilość prądu (narzekania do przeczytania w internecie), ale opcja "nagram se i zobaczę później" jest zbyt fajna, żeby z niej zrezygnować :D

  •  

   pokaż komentarz

   A ja am w zwykłej kablówce HBO HBO2 HBO Comedy bbc entertainment, discovery, exploration i kilka innych mniej ciekawych kanałów :)

  •  

   pokaż komentarz

   Lecz niestety w N-ce nie ma też Polsatu.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak - będziesz mógł raz w miesiącu flaszkę wódeczki i ogórki kupić.

 •  

  pokaż komentarz

  Dzięki czemuś takiemu TP kilka lat temu straciła monopol na internet i w następstwie czego zniosła limity transferowe na neostradę. :)

 •  

  pokaż komentarz

  ale super, świetnie, wręcz nie wierzę :) kupiłem miesiąc temu echostara 717, okazało się że można oglądac kanały wg kolejności ułożonej przez polsat, a nie można utworzyć listy ulubionych kanałów wg własnego gustu tak jak to było w poprzednim modelu echostara 616, dzwoniłem do polsatu, nie było mowy żebym mógł przepisać nową umowę na poprzedni tuner, powiedzeli że teraz muszę używać tego nowego do końca umowy czyli przez 28 miesięcy, za potraktowanie i lekceważenie otrzymają ode mnie szybciutko wypowiedzenie, może podpisze krótszą umowę na stary tuner i dostanę znów wszystkie kanały przez miesiąc (teraz już drugi) za darmo

 •  

  pokaż komentarz

  "polskie prawo pozwala zerwać umowę w następstwie jakichkolwiek zmian w regulaminie" nie do końca, bo polskie prawo daje kilka sytuacji w których nie można zerwać umowy bez konsekwencji, np w momencie gdy zmiany są spowodowane zmianą prawa w Polsce.

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś wie jaki jest termin na zerwanie umowy? Wcześniej przeczytałem, że jeśli zapłaci się pierwszy abonament po zmianie regulaminu to oznacza że się go zaakceptowało. Może ktoś to wytłumaczyć?

 •  

  pokaż komentarz

  Chce zerwac umowe. Wiec uruchomilem pakiet dodatkowy 4 miesiace temu nie obejrzalem nawet dnia tego pakietu ,bo nie nadawali mi sygnalu dzwonilem i mowilem. Dopiero tydzien temu doszli do bledu w systemie. A caly czas placilem. Czy moge zerwac umowe? A z tym 2 lutego za TVN+1 to o co chodzi i jak nie pierwsza to jak skorzystac z drugiej mozliwosci. Znaczy co napisac?Ze za zmiane regulamiu zrywam umowe?

 •  

  pokaż komentarz

  w cyfrowym polsacie znów pojawiła się możliwość rozwiązania umowy, tym razem ze względu na zmianę oferty od 1 lutego znika kanał TVN +1 to samo w c+ tylko tam zmienia się cennik- proponuję rozwiązać i poszukać nowej bardziej atrakcyjnej oferty

 •  

  pokaż komentarz

  Mam takie pytanie. Podpisywałem już jakiś czas temu umowe z CP i miałem pół roku gratis. Czy gdybym teraz zerwał umowę i podpisał by ją ktoś inny z rodziny to znów było by pół roku z darmo? ;> Ew jakieś inne teraźniejsze promocje

 •  

  pokaż komentarz

  zerwać umowę można tylko wtedy, jeżeli nowa umowa jest na niekorzyść abonenta...

 •  

  pokaż komentarz

  A kto w ogóle ma umowę z Polsatem?

Dodany przez:

avatar murtagh dołączył
300 wykopali 7 zakopali 25.1 tys. wyświetleń