Powiązane (1)

  • Reklamy Google

  • js79 +26  

    Zaraz, zaraz czy ja mam bielmo na oczach czy tam jest napisane? :

    "[...]na obecnym etapie WHO nie zaleca zachowywania szczególnej uwagi wobec tych szczepionek i nie zmienia dotyczącej jej zaleceń. - Najpierw musimy zrozumieć, co się stało w Kanadzie[...]"

    Czyli innymi słowy "Nie wiemy co się dzieje, ale i tak macie stosować tę szczepionkę" ?

    pokaż komentarz
    js79
  • Poniu +10  

    Dokładnie tak.
    Jadąc metrem kilka dni temu w ekranach brainwashing tv zobaczyłem coś co brzmiało mniej wiecej:
    "WHO oświadcza - szczepionki są już okej"
    Światowa organizacja sk!!$ysyństwa i korupcji. :)

    pokaż komentarz
    Poniu
  • tbhthelolmaker 0  

    [komentarz usunięty]

    pokaż komentarz
    tbhthelolmaker
  • KierownikKaruzeli +17  

    nietypowa ? czyli jaka ?

    pokaż komentarz
    KierownikKaruzeli
  • k0rn1k +40  

    Taka, której nie sposób już zatuszować.

    pokaż komentarz
    k0rn1k
  • Jarasmen +34  

    No bo widzisz, ilość ofiar AH1N1 podają co do nogi i liczą też osierocone psy i dzieci, ale jak coś się dzieje przez szczepionkę to "no cośtam u kogośtam, wiecie, takie tam".

    pokaż komentarz
    Jarasmen
  • ultramegaok -7  

    Co?! Jak to możliwe? Kto do tego dopuścił? Chyba coś przegapiłem, więc niech mi ktoś powie - kiedy i w jaki sposób Wykop stał się siedliskiem teorii spiskowych???

    Dlaczego tak niewielu aktywnych użytkowników stara się w ogóle cokolwiek prostować? Wszyscy boją się minusów? Jak tak dalej pójdzie, to codziennie będziemy mieli nowe sensacje na temat światowych organizacji próbujących wytruć ludzi zabójczymi szczepionkami i inne prawdy objawione na temat morderczej grypy, NWO, World Trade Center, chemtrails a może nawet kosmitów którzy przejęli kontrolę nad naszymi przywódcami. A to wszystko oparte na: "gdzieś widziałem", "gdzieś słyszałem", "ktoś mi mówił", "kiedyś znalazłem stronę na której było dużo dobrych argumentów". I zero sensu. I brak wiarygodnych źródeł.

    I jak to możliwe, że jednego dnia artykuł o Stephenie Hawkingu dostaje prawie 300 wykopów, a drugiego dnia na głównej wiszą jakieś dyrdymały o zabójczych szczepionkach bez jakiegokolwiek rozsądnego oparcia w faktach?

    A do niniejszego wykopu:
    Nawet jeśli szczepionka na AH1N1 rzeczywiście jest nieudana i szkodzi jak jasny gwint, to może jednak wypadałoby poczekać na jakieś bardziej konkretne informacje niż "wycofano partię preparatów" wyprodukowaną przez tylko jedną z kilku firm, które je produkują? Ścigacie się w sianiu paniki z TVN-em? Na razie dobrze wam idzie.

    pokaż komentarz
    ultramegaok
  • Jarasmen +11  

    Ech. Ja tam nie jestem zwolennikiem żadnych teorii spiskowych. Nie wierzę, że szczepionki celowo są złe żeby radzić sobie z przeludnieniem, czy zawierając mikroczipy, czy znak szatana, albo dostarczyli je reptilianie. Nie wierzę też, że AH1N1 zostało celowo stworzone przez firmy farmaceutyczne, żeby kosić kasę na szczepionkach. Wierzę natomiast w kasę i zarobek. Faktem jest, że te szczepionki naprawdę nie przeszły zbyt wielu badań i zostały wytworzone i wprowadzone na rynek pospiesznie. Normalnie miałbym to głęboko gdzieś, ale kiedy takie preparaty nie są wprowadzane do zwykłego obiegu aptecznego, a wręcz niektórzy domagają się obowiązkowego kupna ich za naszą kasę dla nas wszystkich, dodatkowo pod warunkiem, że producent nie bierze za nie odpowiedzialności, to wybacz, ale sprawa dotyczy mnie bezpośrednio i wcale mi się nie podoba.

    pokaż komentarz
    Jarasmen
  • kolargol +9  

    Bayer w latach 80' potrafił sprzedawać preparaty krwiopochodne zarażone wirusem HIV (i wiedzieli o tym, wycofali je z USA i sprzedali gdzie indziej), więc jestem w stanie uwierzyć, że firmy farmaceutyczne produkujące szepionki mogą sprzedawać je ludziom nawet wiedząc, że coś z nimi jest nie tak. To jest biznes, szczepionki zostały wyprodukowane, więc trzeba je sprzedać, żeby nie stracić.

    pokaż komentarz
    kolargol
  • oskar23 -4  

    Heh i teraz się zacznie. Jeśli dobrze sobie przypominacie, jakiś czas temu był artykuł o tym jak powstało AIDS, ale streszczając - powstał on w wyniku wstrzykiwaniu krwi zwierząt (małp) ludziom by wywołać u nich objaw gorączki, bo sądzono, że w ten sposób będzie można pozbyć się malarii. Nie wzięto jednak pod uwagę tego, że wszelkie ze skutki takiego zabiegu mogą pojawić się dopiero po kilku latach.

    Kiedyś w kinie leciał film "Jestem Legendą" - bierzcie dalej te szczepionki :D

    pokaż komentarz
    oskar23
  • Yorick 0  

    @Jarasmen ilość ofiar AH1N1 podają co do nogi ???
    Od kiedy? a ostatni wykop na temat rzekomych 680tys. zarażonych w Norwegii?
    Jeżeli to jest według Ciebie rzetelna informacja to taką samą jest "Nietypowa liczba reakcji alergicznych"
    Co nie znaczy, że ganię Cię za podejrzliwość, wręcz przeciwnie. Sam jestem sceptycznie nastawiony do wszystkiego o czym mówi się w mediach (do wykopu również). Sceptycyzm się opłaca ;).
    Na marginesie dodam że się nie zaszczepię, nawet gdyby organizowali łapanki, moja naturalna odporność jest wyjątkowo silna, więc myślę, że dam sobie radę (ostatnio u lekarza byłem 5 lat temu, po zwolnienie) :)

    pokaż komentarz
    Yorick
  • TheBlackMan +5  

    @Jarasmen

    [[[Ech. Ja tam nie jestem zwolennikiem żadnych teorii spiskowych.]]]

    Ekhm. To, że firmy po cichu dla kasy sprzedają niesprawdzoną szczepionkę tylko rządom aby uniknąć pozwów i odpowiedzialności, mimo że wiedzą z góry, iż będą powikłania, choroby i śmierci, to też jest spisek.

    Cała historia ludzkości to spiski. Spiski o tron, pozycję, władzę, pieniądze, kobietę. Chcesz powiedzieć, że nie wierzysz w historię ?

    pokaż komentarz
    TheBlackMan
  • Jarasmen +1  

    Inaczej. Nie wierzę w większość tzw. "teorii spiskowych".

    "Od kiedy? a ostatni wykop na temat rzekomych 680tys. zarażonych w Norwegii?"
    Na wykopie nie, ale codziennie na gazecie czy tvnie nas karmią bilansem ofiar z dnia poprzedniego kolejno z USA, Ukrainy i Polski.

    pokaż komentarz
    Jarasmen
  • CreativePL +8  

    Tez mi nowosc, nie ma sie co dziwic. Sa to szczepionki jeszcze w fazie testów, chociaz dziwi mnie postawa panstw (widac co "wolne" media robia z ludzmi) To tak jak by wydac gre w fazie "beta" i dziwic sie ze sa bugi.

    pokaż komentarz
    CreativePL
  • b1ackjack +6  

    Jak świnie grają w statki?
    -A1
    -H1

    pokaż komentarz
    b1ackjack
  • nounejm +1  

    A w ten sposób, ahaaa (1n1).

    pokaż komentarz
    nounejm
  • msichal +3  

    @b1ackjack
    BYŁO
    http://www.wykop.pl/link/264110/wycofuja-szczepionke-na-swinska-grype#comment-1741555

    pokaż komentarz
    msichal
  • vajroos +3  

    niedługo będzie szczepionka na powikłania po szczepionce na a/h1n1

    pokaż komentarz
    vajroos
  • whysoserious22 +2  

    Mam tego dość. Włączam Onet - grypa, włączam WP, Interie, Gazete - grypa, na gg koleś mam opis o grypie, w TV trąbią o tym 24/h, radio to samo...

    Ktoś tu chce żebyśmy się bali. Albo... "kłamstwo powtarzane regularnie przez wiele lat w świadomości ludzi staje się prawdą..."

    pokaż komentarz
    whysoserious22
  • Mixereq -1  

    Wynocha z wykopu z waszymi teoriami spiskowymi!

    pokaż komentarz
    Mixereq
  • tojan3 -1  

    A tak ta biedna Kopacz opozycja i rzecznik praw atakowali. Moze teraz ugryza sie w jezyk.

    pokaż komentarz
    tojan3
  • najlepszeblogi -5  

    w końcu niewygodne fakty wychodzą na jaw
    czekam na news dnia, że ta szczepionka w ogóle nie działa

    pokaż komentarz
    najlepszeblogi
  • DeBill +3  

    Newsem dnia będzie informacja, że szczepionki szkodzą jak sk%%!ysyn... :/

    pokaż komentarz
    DeBill
  • Ardai -7  

    Było.
    http://www.wykop.pl/link/264110/wycofuja-szczepionke-na-swinska-grype

    pokaż komentarz
    Ardai
  • zbinx -9  

    Skąpe te informację...a tak się zachwycali. Idę na jakieś Waldkowe forum może tam coś więcej będzie ;)

    pokaż komentarz
    zbinx
pokaż 

Wykopali i zakopali (239 / 27)