•  

  pokaż komentarz

  Było na wykopie już kilka razy. Zreszta Saturn i Media Markt to prawie to samo.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie zgadzam się z autorem, za to potwierdzę pojawiające się głosy. Moja znajoma kupowała niedawno laptopa (z moją pomocą) i też jej wtrynili ubezpieczenie. Jak się okazało, NIE JEST ono obowiązkowe, tyle że domyślnie się zakłada, że klient je "chce". Jak słyszysz zawyżoną kwotę, to powinieneś od razu zareagować.
  Inna sprawa, że po podpisaniu papierów już z ubezpieczeniem, można było przesłać info do Żagla, że się z tego rezygnuje.
  Także nie do końca jest tak jak mówisz, o swoje trzeba też czasem zapytać i powalczyć, a nie tylko jęczeć.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli chodzi o te raty, to kobieta chciała Ci wcisnąć dodatkowe ubezpieczenie, wydaje mi się, że nadal one nie jest niezbędne do zakupów. Podczas gdy ja kupowałem na raty w sierpniu cena sprzętu zgadzała się z wyliczeniami. Wiec czasem trzeba się jedynie bardziej postarać. I w tym wypadku pamiętać, że to nie jest sklep dla idiotów.

  •  

   pokaż komentarz

   Zostałem poinformowany o tym że jest jest dobrowolne ubezpieczenie na wypadek uszkodzeń mechanicznych, natomiast ubezpieczenie na wypadek mojej niewypłacalności obowiązkowe.

  •  

   pokaż komentarz

   Może coś się zmieniło od sierpnia. Nie jest to tani sklep, większość, rzeczy gdzie indziej można znaleźć taniej. Jednak akurat te raty im się udały, chyba, że na dzień dzisiejszy coś zmienili, i Ty już nie miałeś takiego szczęscia.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak jak piszą inni - najprawdopodobniej chciała Tobie wcisnąć ubezpieczenie a Ty nie wiedziałeś, że można z niego zrezygnować. Ona Cie o tym nie poinformuje, ponieważ nie musi tego robić a ponadto to nie leże w jej interesie. Lepiej, aby Klient nie kupił w ogóle niż wziął bez ubezpieczenia.

  O to, że sklep nie zarobi na sprzedaży czegoś tam na "raty 0%" to się nie martw. Zarobi, ponieważ sprzedając Tobie np. konsolę, nie dostaniesz na nią rabatu, który dostałbyś gdybyś kupował za gotówkę i na raz wyłożył 1000zł.

  A jeśli chodzi o kupno po nowym roku, to masz rację. Lepiej poczekać trochę, bo teraz wszyscy biorą takie rzeczy na święta. Skończą się żniwa dla "ertefałki" za 3 tygodnie, to sobie kupisz w necie taniej a jeśli nie, to będziesz mógł wyperswadować w sklepie, że kupisz ową konsolę, ale pod warunkiem, że sprzedadzą Ci ją bez ubezpieczenia. Jak się będą stawiać, to powiedz, że pójdziesz gdzie indziej. Zobaczysz, że sprzedadzą, bo zawsze zostaje im towar po świętach, ponieważ się obkupili w listopadzie.
  No chyba, że mają polecenie od przełożonych, aby spławić Klienta który będzie naciskał, że chce wziąć bez ubezpieczenia. Ale wątpię w to, ponieważ kierownicy też mają swoich przełożonych i presję "z góry" przeważnie większą niż zwykli sprzedawcy. Mają wyczesać taki limit, że głowa mała. Dlatego po świętach będą raczej chcieli sprzedawać wszystko z pocałowaniem ręki aby tylko ktoś chciał cokolwiek kupić.

 •  

  pokaż komentarz

  Kupowałem Navi w MM na raty i miałem wybór z lub bez ubezpieczenia.

 •  

  pokaż komentarz

  Raty 0% w komercyjnym banku... Banki tak lubią MM że dają im raty na 0%... Jak mawiają Anglicy nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch.

  •  

   pokaż komentarz

   Przy takich obrotach i terminach spłaty jakie ma MM to im nie robi czy zapłacisz od razu teraz czy za 2 lata co miesiąc. Po prostu mają terminy płatności bardzo wydłużone i spłacają na bieżąco jak kasa przyjdzie z rat, albo ktoś coś kupi za gotówkę.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja przyznam szczerze mam inne doświadczenia. Pojechałem sobie do MM do Szczecina kupić XBOXA, TV i Kino domowe... w zasadzie nie wiedzialem, że jest jakaś promocja 'Raty 0%' poszedlem zalatwic wszystkie formalnosci, kobietka wyliczyla mi tam odpowiednia rate... na co ja do niej:

  Ja: Proszę Pani, coś mi się tu nie zgadza, bo szybko sobie policzyłem i z te raty wystarczają zaledwie na pokrycie cen produktów... a gdzie odsetki?
  Ona: Jest promocja, raty bez odsetek.

  No i tak miło zaskoczony zabrałem XBOXA, TV i KINO i pojechałem zadowolony do domu ;) W zasadzie moglem kupic więcej :P bo to jakby ktoś za friko kase pozyczal :)

 •  

  pokaż komentarz

  Welcome To The Real World

 •  

  pokaż komentarz

  Wykop stary, ale się wypowiem. Kupiłem lustrzankę w MM i poszedłem się pytać o raty i Pani wyliczyła mi, że będę spłacał po 405,49 zł miesięcznie bo brałem na 6 rat. Przeliczyłem i wyszło mi, że zapłacę tyle ile powinienem ponieważ nie brałem ubezpieczenia. A ubezpieczenie miesięcznie wynosi coś około 20zł dodatkowo.

 •  

  pokaż komentarz

  To nie jest sklep dla ciebie. Ogladales reklamy? Nie dla ludzi kupujacych kabel hdmi za 75zl.

  •  

   pokaż komentarz

   W porównaniu z oryginalnym za 109 to prawdziwa okazja. I nawet miał takie fajne pozłacane końcówki. Ale czy nieznajomość rynku robi od razu z człowieka idiotę? Raczej frajera-naiwniaka.

  •  

   pokaż komentarz

   No to masz nauczke. W takim sklepie kupuje sie tylko to co jest w promocji, upewniajac sie kilkukrotnie czy gdzies indziej nie kupisz tego taniej. Wszystkie inne rzeczy sa kilkanascie razy drozsze.

   A raty 0% zwykle sa na tak ostrych warunkach, ze lepiej wziac kredyt konsumpcyjny w cywilizowanym banku.

  •  

   pokaż komentarz

   Y... panie, ale HDMI to złącze cyfrowe, jakość i grubość nie mają znaczenia... liczy się tylko, by dobrze trzymał w gnieździe... Ja tam do LCD kupiłem chińszczyznę za 25 zł [tylko taka była] i... działa pięknie ;-)
   No, chyba że Sony ma jakieś cudaczne kabelki z innym wtykiem specjalnie dla Playa.

 •  

  pokaż komentarz

  Polacy lubia gowno, co pare lat wdeptuja w nowe, np PO, AWS, PiS, UW, SLD itd...

Dodany przez:

avatar kyjgel dołączył
59 wykopali 20 zakopali 45 tys. wyświetleń