@mynameis60: jakby samochód którym jechała Szydło lekko potrącił psa, który nagle wyskoszył na jezdnię, byłby materiał na czołówkę. A to już jest nie ciekawe przecież, że Kulczyk mówi szefowi Najwyższej Izby Kontroli, Krzysztofowi Kwiatkowskiemu, że "niepotrzebnie Donald nie wyciął Kamińskiego", bo "przecież nie byłoby tych następnych afer", a szef NIKu mu przytakuje i jeszcze dopowiada: "on siedział i cały czas kombinował". A za chwilę na uwagę Kulczyka,
@niepojete: Wg. mnie, powinniśmy co jakiś czas wykopywać na główną informacje że nowi użytkownicy i niezalogowani nie widzą znalezisk z tagu #polityka, dużo osób o tym nie wie.
chcesz kręcić lody, to układaj się z politykami, oni sprzedadzą Ci wszystko za pół ceny jeśli tylko odpalisz im coś na boku. Czy jest polityk który nie weźmie łapówy?
Komentarze (48)
najlepsze
źródło: comment_45d8vd1a4MOhx9cMVNbJr2Rp4j9jj9JL.jpg
Pobierzźródło: comment_kwzgD0DcXklRAXIQeCgk0wV0fiqVv0Df.jpg
Pobierzźródło: comment_PCQJ01DKcVbrTPaAdFKC7Clzl4dDYVbX.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Ok. 20 minuty