•  

  8 lat? 6 lat? I niech ktoś mi powie, że Polska nie jest rajem dla przestępców. Za coś podobnego Polak w Anglii dostał dożywocie!!!

  •  

   Pewnie boją się że im okradną więzienie.

  •  

   kazdy inny - wszyscy brudni ... sorry jak ktoś chce to niech mówi że jestem j$%nięty ... ale wszyscy i codziennie widzimy jak to wygląda ...chyba trzeba zadzwonic do kryśki z gazowni

  •  

   I co że 6-8 lat?
   Cygan-gwałciciel razem z współwięźniami o podobnych poglądach co nasze HE HE HE

  •  

   dopiero co był wykop, że cyganie to tylko pobić, ukraść, przepić... to teraz jeszcze zgwałcić...
   http://www.wykop.pl/link/284032/prawda-o-cyganach-pobic-ukrasc-przepic

   to już przesada, o ile o złodziejstwie słyszy się ciągle, to o gwałtach praktycznie nigdy

  •  

   Moje zdanie w tej kwestii to dożywocie i obcięcie chu*a bez znieczulenia. Gwałt to gwałt zero tolerancji dla takich rzeczy Polak , Rusek, Cygan bez znaczenia. Może i radykalne poglądy, ale ofiary gwałtów mają później większe problemy ze sobą i swoją psychiką niż Ci cali gwałciciele.

   Dziękuje tyle ode mnie

  •  

   Właśnie dlatego przy wyborach nie należy się kierować tym, czy to wiocha głosować na tych a tych, ale tym, co zamierzają wprowadzić, i na ile obiecują cukier dla wszystkich, a na ile jednak coś realnego. Niestety każdy polityk mówiący prawdę sam skazuje się na wynik poniżej progu cenzury. Nie bądźmy idiotami - nie będzie się żyło lepiej, jeżeli najpierw nie pożyje się gorzej. Jeżeli ktoś obiecuje - kłamie. Natomiast z pełną ufnością oddałbym tych gwałcicieli pod osąd Mikkego. Aż dziwne, iż większość z nas jest za zdecydowanym i skutecznym karaniem przestępców, a jednak skuteczny PR pozbawił poparcia np. Pana Ziobrę... Ludzie nie umieją mieć swojego zdania? Muszą zapożyczać z tego, co inni rzekomo sądzą? Przejrzyjcie na oczy - chcecie skutecznego systemu karnego - głosujcie na partie, które chcą coś zmieniać, które nie zasypują Was pudrem, żebyście siedzieli cicho.

  •  

   A w Danii napiszą, że Polacy to zrobili. "Polacy", a nie "Polacy-cyganie".

  •  

   Jestem za całkowitym wysiedleniem tych pasożytów, niech wyp!#$%$!ają z Polski, i tak bez nich nie jest za ciekawie...

  •  

   Pozwolę sobie przytoczyć kilka znanych przysłów o Cyganach

   1. Cygan psuje się od głowy.
   2. Lepszy cygan w garści niż cygan na dachu.
   3. Gdy się człowiek śpieszy to się cygan cieszy.
   4. Gdzie cyganów sześć tam nie ma co jeść.
   5. Co dwie głowy to nie głowa cygana.
   6. Mądry cygan po szkodzie.
   7. Uderz w stół a cygan się odezwie.
   8. Kto nie ma w głowie ten cygan.
   9. Wyszedł cygan z worka.
   10. Dzieci i cyganie głosu nie mają.

  •  

   Tak to już jest z tymi [treść usunięta przez moderatora]

  •  

   Jak często cygańska dziwka zdejmuje gacie:

   -Raz do roku, żeby robaki mogły się wyrzygać!

  •  

   Holbar: tylko trzeba by mieć bardzo mocne dowody, bo w sprawach o gwałt łatwo skazać kogos niewinnego

  •  

   Holbar ma rację.Kiedy jeden z cyganów zabił chłopaka w Anglii dla jakiegoś ajfona czy paru groszy ,to wszyscy pocieszali Polaków tam pracujących a nasi oczywiście wstydzili się tłumaczeń ,że te brudasy nigdy nic z nami nie będą mieli wspólnego żeby nikt im nie zarzucił dyskryminacji.

  •  

   8 i 6 lat? Gdyby zgwalcili obywatelki Polski to dostaliby pewnie rok albo zawiasy... I tak dziwnie wysoki wyrok za gwalt, wiec pewnie wypadaloby sie cieszyc.

  •  

   "Polak w Anglii dostał dożywocie"
   Podwójne dożywocie! Ale to dożywocie jest trochę inne niż u nas bo o zwolnienie warunkowe może się ubiegać już po... dziewięciu latach. W Polsce - po dwudziestu pięciu.

   Radzę zawsze się przyglądać szczegółom, bo takie sprawy potrafią wyglądać inaczej niż się wydają na pierwszy rzut oka.

  •  

   @klasskris
   powinni ich skazać na pracę, to jest dla nich najgorsza katusza - błagaliby o litość i zamianę na ścięcie tępą gilotyną

  •  

   Tak, ale to jest takie "angielskie dożywocie" - z prawem do przedterminowego wyjścia po 7 latach.

   Uwierz, że 8 lat za gwałt to w Polsce bardzo surowa kara.

  •  

   Jak się rozmnaża mniejszość romska?
   Mężczyźni walą konia na mur, a resztę załatwiają muchy.

   Przychodzi facet do burdelu i życzy sobie wygolonej Cyganki.
   Burdelmama prowadzi go na pięterko. Facet patrzy, że na łóżku
   rzeczywiście leży goła Cyganka ale najwyraźniej ma ciemny zarost.
   Facet zgłasza pretensję, że przecież miała być wygolona. Burdelmama
   na to:
   - Sio muchy!

  •  

   Należy tę nację usunąć z kraju i będzie spokój.

  •  

   @PanieDajPanSpokoj: a jak w polacy gwalcicie male dzewczynki czemu sie stym nie przjmujecie a jak cygan cos zrobil to jusz naj gorszy a w polacy pedofile jestescie i mordercy o tym sie powino pisac

  •  

   a dlaczego nie napiszecie otym jak polski policiant zabil cygana szczelil mu w glowe chociasz najpierw kgo sku a puznie mu szczeli w glowe dlacze go sie otym nie pisz wiem dlaczego bo jestescie rasistami najpierw paczcie na swojich polakuw zanim bendziecie oceniac wszystkich cyganuw

  •  

   sluchaj pedale j!%any zjec nasze h%#ety i twoja mamusia ta k%##a polska to do tego pana-panie daj pan spokuj. j!%ac twoja stara

  •  

   sluchaj pedale j$%any zjec nasze h%!ety i twoja mamusia ta k%#%a polska to do tego pana-panie daj pan spokuj. j$%ac twoja stara

 •  

  I znowu cyganie.

 •  

  Polska to chory kraj. Takie wyroki za porwanie i gwałt?
  W USA dostaliby po kilkadziesiąt lat za samo porwanie.
  Polacy chyba kochają bandziorów, skoro ciągle wybierają władze, które uchwalają takie prawo.

  •  

   Za tak okrutną zbrodnię dostaje się tyle lat, a za sprzedanie jakiemuś małolatowi trawy, możemy trafić za kratki na 10 lat. O:
   "Art. 59
   1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10."
   Witamy w raju :) Niech sobie cyganie dalej szaleją - i tak państwo ch#$a im zrobi.

  •  

   Czemu się dziwić skoro w więzieniach stoją urny. Demokracja pełną gębą. By żyło się lepiej, wszystkim!!!

 •  

  teraz wystarczy zeby klawisz szepnal jakiemus wspolwiezniowi ze dziewczyny mialy 9 i 11 lat

 •  

  polska dla polaków -.-

 •  

  Ktos jeszcze bedzie sie pytal skad sie te stereotypy biora?

  •  

   Ojeju, a ile takich przypadków było? Weź mi poszukaj na onetku, ok? Ja ci zaraz znajdę całe mnóstwo brutalnych morderstw, gwałtów etc. których dokonali Polacy i wiele więcej napadów, których dokonali Polacy na Polakach. Co za źli Polacy, sami gwałciciele, brudasy, złodzieje i dodatkowo śmierdzą w lato! Tragiczny naród, skąd się biorą te cholerne stereotypy, no skąd? Może z głupoty? Tak, to by pasowało do Polaków, bo znam kilku głupich!

  •  

   ktoś mi może zarzucać że jestem rasistką, bo nie lubię cyganów. tja, z tym że dzisiaj otworzyłam jednemu, z dzieckiem, drzwi i dałam chleb i trochę owoców, czyli to co miałam ^^ kiedyś jadłam obiad w jadłodalni 'caritas' (nomen omen, popularna wśród studentów), jako że koniec miesiąca zmusił mnie do studenckiej oszczędości, i podeszła do mnie pani wiadomej narodowości. na prośbę o jałmużnę powiedziałam że mogę kupić jej zupę, po czym pani pokazała mojego wypasionego, wyciułanego z oszczędności kotleta z ziemniakami i powiedziała 'ale ja chcę to'. z tym że gdyby była naprawdę głodna, byłaby wdzięczna za cokolwiek...

  •  

   I jaki morał z tego? Ja wczoraj jadąc autobusem widziałem faceta, którego spisywały kanary, bo nie miał biletu, a on jeszcze podskakiwał i się awanturował. Mało tego, że Polski złodziej okradający przewoźnika, to jeszcze awanturnik!

   Jestem oburzony po dziś dzień!

  •  

   Spróbj to ogarnąc w większym kontekscie. Pojedziesz do Danii, a tam uslyszysz, ze dwoch Polakow zgwacilo nastoletnie Dunki. Nie beda pisali o Cyganach zamieszkalych w Polsce. O tym wlasnie mowie.

   Jak sie chce leczyc chorobe, to nie wystarcza leczenie objawów.

  •  

   unnamed, nie przesadzaj. temu pasażerowi nikt nic nie dawał ze swoich ostatnich pieniędzy. zachowanie tamtej kobiety było bezczelne. już lepiej czasem przyznać komuś rację zamiast ślepo wojować i się ośmieszać. polecam ku rozważeniu. Tobie, aby nie było wątpliwości. a morał z tego taki, że jeśli Cygan stanie przed Twoimi drzwiami, to daj mu coś do jedzenia -_-

  •  

   i tak, w ostatnim zdaniu też jest ironia, ale uprzedzam, gdybyś nie zauważył (co jest bardzo prawdopodobne) - nie odnośnie Cyganów. odnośnie Ciebie. aby nie było wątpliwości.

  •  

   unnamed, nie przesadzaj. temu pasażerowi nikt nic nie dawał ze swoich ostatnich pieniędzy.

   Po pierwsze, gratulacje, że dajesz komuś coś z ostatnich pieniędzy, a później masz pretensje, że nie masz pieniędzy, bo oddałaś ostanie. A, no i pasażer okradł, czyli nikt mu niczego nie dawał, on po prostu sobie wziął. ot.

   zachowanie tamtej kobiety było bezczelne

   Czy ja twierdzę inaczej? Zachowanie faceta też było bezczelne, bo widać, że go stać na pieprzony bilet, a później przez takich jak on muszę podróżować w przerdzewiałych i śmierdzących środkach komunikacji miejskiej i płacić za dwóje, bo spółka traci i jej nie stać na nowe autobusy, dlatego musi podnosić ceny.

  •  

   1. nie mówię, że zachowanie faceta nie było bezczelne. w ogóle nie wnikam w takie zachowanie, bo to tak nagminny obrazek, że nie wzbudził mojego zainteresowania. co nie oznacza, że takiej sytuacji nie potępiam (tak tylko ubezpieczam się, żebyś nie miał za co łapać w następnym komenatrzu).

   2. licz się z tym, co piszesz. pani NIE CHCIAŁA zupy, taka głodna była. dawać - oferować. dawałam - to nie jest czasownik dokonany. dawałam, ale nie dałam, bo pani nie chciała ;] po prostu poszła z puszką do innego stolika, i innego studenta. kurdę, teraz to Ochojską powinno oświecić, że pajacyk nie ma sensu. ergo - zwróć honor (czekam) i daj już spokój, kiedy po raz enty czytam tak niedorzeczne komentarze to ręka sama wędruje mi do kredensu po torebkę melisy by 'babcia jagoda'.

  •  

   pani NIE CHCIAŁA zupy, taka głodna była. dawać - oferować. dawałam - to nie jest czasownik dokonany. dawałam, ale nie dałam, bo pani nie chciała ;]

   Jak dla mnie istotą jest to, że próbowałaś dać ze swoich ostatnich pieniędzy, a nie to, że jednak nie dałaś. Gdyby wzięła, to byś dała / kupiła jej te zupę.

   kurdę, teraz to Ochojską powinno oświecić, że pajacyk nie ma sensu.

   Ludzie klikając w brzuchala pajacykowi nie oddają ostatnich pieniędzy, ba, nie oddają żadnych swoich pieniędzy, co najwyżej swój czas.

   ergo - zwróć honor (czekam) i daj już spokój

   Komu mam go zwrócić - oddać? Tobie? A gdzie jest twój, zgubiłaś? Pomoge w poszukiwaniach, ale lepiej będzie jak sprawe zgłosisz do szeroka. Nie ma co zwlekać z tak ważnymi sprawami jak utratą honoru! Szeroku, przybywaj!

  •  

   wykłócasz się o pierdoły, a dalej nie widzisz 'większego obrazka'. nie wypominam tego, po prostu byłam w szoku, że de facto nie chciała oferowanego jedzenia, jeno burżujskiego kotleta. czy zupa uwłacza czyjejś godności / żołądkowi? na pewno nie. a pieniędzy nie mam dość często, więc liczę się z nimi na tyle, na ile jestem zmuszana przez rzeczywistość. dlatego nikomu ich nie wypominam, nawet tych ostatnich. dlaczego nie odpowiedziałeś na komentarz, w którym wytknęłam kulturowe sankcjonowanie pedofilii?

 •  

  A ja wam powiem, że będąc w Anglii jak mnie wyj!$ali na bruk, to musiałem mieszkać 2 miesiące z cyganami. Są na nich sposoby, ale muszę przyznać - to chodząca patologia :( Mam kilka ciekawych historii z tego okresu... szkoła życia.

 •  

  Cyganie nie cyganie powinni upierdzielić fajfusy.

 •  

  Obrońcy cyganów już wyleźli z nor he he

 •  

  Pomijając już fakt niskich wyroków itd. to decyzja o wyskoczeniu z okna tej dziewczyny pozostanie zapewne jedną z najrozsądniejszych w jej życiu. Jestem facetem ale wiem, że każda kobieta woli leżeć połamana w szpitalu niż być zgwałconą.. bo to chyba najgorsza rzecz jaką można jej wyrządzić.

 •  

  no to jeszcze rok moze dwa i Polacy beda musieli wyjsc demonstrowac jak nasi poludniowi sasiedzi. chociazby czeski Prerov i "Demostracja przeciwko czarnemu rasizmowi i cyganskiemu terrorowi" z kwietnia 2k9

 •  

  Gdyby chodziło o Polaków, to by nie dostało się na główną, zgadłem?

 •  

  Cyganie-pedofile w więzieniu. Będą tam mieć ciekawe życie.

 •  

  Osiem i sześć lat spędzą w więzieniu dwaj bracia, z cygańskiej rodziny...

  Gdybym wierzył w Boga albo sprawiedliwość, to właśnie bym przestał.
  Niestetym nie wierzę, więc po prostu ch%$ mnie strzela.
  Czasami to sobie myślę, że "wymiar sprawiedliwości" w Polsce tak specjalnie sobie z nas jaja robi i sprawdza, jak długo wytrzymamy ;] Bo przecież w tej sytuacji należałoby w pierwszej kolejności wydupczyć sędziego bądź sędzinę kijem od szczotki, żeby się poczuli, jak to jest. Może to pomogłoby im orzec bardziej odpowiedni wyrok. A cyganów... Ich się nie powinno sądzić, do nich powinno się strzelać.

 •  

  1. Obcinamy narząd rozrodczy.
  2. Nakładamy grzywnę w wysokości kosztów sądowych i oraz odszkodowanie dla ofiar(na tyle wysoką by musiał zap%%###%ać przez parę lat).
  3. Wysyłamy do społeczeństwa.
  4. Nie płaci kary => Obóz pracy dożywotnie, oczywiście utrzymywany z tego co więźniowie przepracują.

  •  

   Oprócz pierwszego punktu (sąd nie powinien wydawać kar nieodwołalnych, zwłaszcza że jest gdzieniegdzie komunistyczny beton w sądownictwie) to pozostałe ciekawe i nawet częściowo stosowane. To znaczy już narzędzia są. Z tego co wiem istnieje możliwość zasądzenia pokrycia kosztów procesu. Instytucja warunkowego zwolnienia pozwala na nałożenie obowiązków typu: podjęcie pracy, przeproszenie skazanego, podejrzewam, że też można nałożyć obowiązek wypłacania "renty" czy innej formy zadośćuczynienia ofierze.

   Niestety niektórzy więźniowie wolą zgrywać chojraka i szpanować odbytym wyrokiem.

 •  

  Tym łajzom to nawet Rzecznik w powiązanych się nie należy.

 •  

  Z Wykopu robi się druga wp.pl. :P

 •  

  Jedyna wartość Romów to wartość opałowa, bo wartości moralnych nie posiadają żadnych.

 •  

  dno i od chu...a mułu! piszę o poziomie części komentarzy.

 •  

  Czyli na każdego z nich co dzień wydamy 76zł, na zgwałconą dziewczynę w szpitalu będzie kilkanaście złotych. Czy jest w Europie bardziej zbydlęcony kraj niż Polska ?

 •  

  Cyganie i rumunii precz z naszego kraju.

 •  

  Za nasze pięniądze te ścierwa mają mieć zapewniony byt? choreeeee

 •  

  gdzie napisane tam ze sie polamała? autor ściemnia w opisie

 •  

  cyganie to [treść usunięta przez moderatora]

 •  

  Wykop to nie Fakty czy wiadomości. ZAKOP!!!

 •  

  Pedofilia wśród cygnaów jest czymś społecznie akceptowanym więc nienależny się dziwić, że gwałcą dzieci. U nich taka tradycja jest że [porywają panny](http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,2257518.html "porywanie") i zmuszają je do ożenku. Najprawdopodobniej to z tego wziął się ten gwałt.
  Zaostrzenie kar za gwałty to dobry pomysł, kastracja też jest spoko. Ziobro miał kilka pomysłów jak trzymać za pysk bandytów, szkoda że już nie jest ministrem sprawiedliwości.

  •  

   Ale też nikt nigdy przez tego pana już pomówionym nie będzie.

  •  

   nie do końca, dla nich jak dziewczyna może mieć dzieci to nie jest żadna pedofila

   co do porywania, to raczej za cichym przyzwoleniem porywanej, w innym przypadku to po prostu zwykłe porwanie, dlatego dziewczyny mają ochrone

 •  

  Ile jeszcze krwi te śmiecie muszą nam napsuć żeby ktoś mądry zdecydował się ich wyłapać, wywieźć do lasu i rozwalić? Dobry cygan to martwy cygan.

  •  

   Igrasz z ogniem, chłopcze.
   You have been warned.

  •  

   Aleś ty groźny, niczym szczenię pilnujące swoja miseczkę.

  •  

   Ale jaki skuteczny, prawda?

  •  

   Tobie, chłopcze? Wręcz przeciwnie, strzegę Cię przed odpowiedzialnością karną.

  •  

   Och dziękuję bardzo, dziadku (skoro ja chłopiec to ty pewnie dziadek). Teraz przeszukaj internet i postrasz każdego kto pisze złe słowo na Azjatów, Murzynów, Polaków, Ruskich, Amerykanów i Anglików. Czeka cię sporo roboty. Good luck :)

  •  

   Popełniasz dwa zasadnicze błędy. Pierwszy jest taki, że z jakiegoś powodu zakładasz, że mam obowiązek monitorować cały internet. Drugi jest taki, że zamiast podwinąć ogon i sp!$$$##ać w podskokach, zwłaszcza że już Twój pierwotny wpis nosi znamiona przestępstwa, zwyczajnie pyskujesz.
   Myślę, ze jesteś zwykłym idiotą który nie zorientował się do tej pory, że tylko od mojego widzimisię zależy, czy złożę na Ciebie zawiadomienie o przestępstwie z art. 257 KK czy też nie. Jeżeli mierzi Cię mój dotychczasowy brak reakcji, to na pewno znajdziesz jakiś sposób, żebym jednak ruszył tyłek. Czekam.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  to oni z nas robią rasistów...

  •  

   Oj biedactwo. Mów za siebie, ja nie potrzebuję takiego usprawiedliwienia.

  •  

   Minusujecie go ale w tym co mówi jest sens:
   Wszyscy wiemy ze szkoły, telewizji itd. że rasizm jest be dopóki kocmołuch nie stanie nam na drodze raz, drugi, dziesiąty i zauważymy, że coś tu nie gra....

   Czy zaczynamy wtedy myśleć Skąd właściwie wziął się rasizm? Czy zebrało się kiedyś kilku przygłupów i zadecydowało: chdźcie zaczniemy nienawidzieć cyganów, tak bez powodu!
   A może jednak jest jakiś powód?

  •  

   Zwracam Ci uwagę, że tylko wypowiedź "hahahahaha" dostała minusy, Czy możesz ją też rozwinąć?

 •  

  Pier*** brudasy. Jak dlugo bedziemy to tolerowac koledzy i kolezanki? Polecam zadbac o sylwetke i chodzic na silownie aby w stosownym momencie skrecic kark skor****.

  Ponioslo mnie.

 •  

  Wykopowicze, powiedzcie mi moi drodzy czy naprawdę nie interesuje was jeden malutki szczegół tego wykopu? Sprawdźcie sobie kto dodał to znalezisko, spróbujcie przeanalizować sobie jego krótką historie wykopanych linków, który to z wykopowiczów jest tak zacny żeby utworzyć multi-konto i zasypywać was z tej jakże wiarygodnej strony ciekawostkami najniższych lotów. Udowodnię wam niebawem że mam rację:)

 •  

  powinni wszyskich cyganów zasranych wsadzić na jakąś wyspe i niech tam wiodą swoje cudowne życie. Wybaczcie za nietolerancje...widuje tylko cygańców złodzieji i mafiozóf zaj!#anych.
  może zdarza sie jeden cygan na miliard normalny. Tego nie wiem.
  Biedni - złodzieje , bogaci mafiozi jeszcze gorsi....
  p#%###%one brudasy!

 •  

  jakie znaczenie ma narodowość bandytów?
  gdyby to nie byli Romowie a Polacy to ta druga nie wyskoczyłaby z okna?

 •  

  Całe szczęście, że Polacy nie gwałcą nikogo

  •  

   kto powiedział że nie gwałcą? GWAŁCĄ. zgwałcić może każdy facet, a nawet kobieta (taak). wstaw sobie x narodowość i ten czyn będzie tak samo karygodny (taaaaak!). i uwierz mi, każdy gwałt budzi we mnie gniew i żal, że nie potrafię telepatycznie ucinać jaj gwałcicielom.

  •  

   koszka, poszukaj w slowniku definicji slowa 'ironia'

  •  

   tak, wiem, że ironizowałeś. nie zmienia to faktu, że zwracasz uwagę na to, że sprawa ma taki odzew, bo oskarżeni są Cyganami. powtarzam: wstaw sobie x narodowość, czyn będzie tak samo karygodny. przynajmniej w mojej opinii.

  •  

   @up

   Co nie zmienia faktu, że gdy człowiek jakiejś innej narodowości zgwałci 11-latkę, to nikt na wykopie nie wrzeszczy, żeby wszystkich członków takiej narodowości zagazować.

   Połowa osób w tym temacie kwalifikuje się na lobotomię.

 •  

  WTF? Co to niby za news? Ile miesięcznie jest gwałtów w Polsce? No ludzie... z takim czymś na wykop?

  •  

   wydupiaj, to że polacy gwałcą to jedno bo to nasz kraj, a to że robaki rozrabiają to przesada

  •  

   @AdminiWykopuToCh!#eRendexHere
   wydupiaj, to że polacy gwałcą to jedno bo to nasz kraj, a to że robaki rozrabiają to przesada

   Trollować trzeba umieć.

  •  

   Czemu on jeszcze bana nie dostał?

  •  

   głupi ma zawsze szczęście :)

  •  

   @ghostface
   Chodzi o to, że taka kara za porwanie i gwałt? kolega za trawke dostał niewiele mniejsza. O to chodzi, że nie wymierzą im należytej kary, bo się boją oskarżeć o rasizm etc.

   A po drugie o cyganach to jeszcze dobrego słowa nie słyszałem, ciągle rozboje, kradzieże, gwałty, morderstwa. Jest jakiś olimpijczyk z matmy czy fizy? albo naukowiec? bo nie słyszałem, może masz większą wiedzę to oświeć mnie :)

  •  

   Dla mnie cyganie mogą siedzeć w więzieniu za samą mentalność
   http://www.youtube.com/watch?v=-natRuYozHI

  •  

   @kolus
   Chodzi o to, że taka kara za porwanie i gwałt?

   Jaka jest średnia kara za gwałt skoro jesteś taki oburzony? To jakiś precedens, że tak mało dostali? Rozumiem, że gdyby dostali rok, czy dwa lata, ale 8 i 6? Słuchałeś uzasadnienie wyroku?

   O to chodzi, że nie wymierzą im należytej kary, bo się boją oskarżeć o rasizm etc.

   Bzdura, to tylko twoje głupie domysły, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

  •  

   @ kolus: noblista mający cygańską krew Ci wystarczy?

Dodany przez:

avatar niemiss dołączył
415 wykopali 36 zakopali 3.1 tys. wyświetleń