•  

  pokaż komentarz

  a co to kurna jan pawel ii swiety czy co ze zartowac z niego nie mozna ?
  z zydow sie smiejemy
  z amerykancow tez
  z karykatur mahometa i elit u wladzy
  z rydzyka i katolandu
  a tu nagle z JP2 nie mozna ?

  •  

   pokaż komentarz

   z JP można ale z JP2 już nie.

  •  

   pokaż komentarz

   dlaczego z Jana Pawła 1 można? A z Japan Pawła 2 już nie? Bo Polak?

  •  

   pokaż komentarz

   Żartować można, ale niektórzy nie potrafią odróżnić żartu od obelgi.
   Mam na myśli np. niektóre komentarze na wykopie. Ludzie widzą w nim tylko głowę kościoła katolickiego i za to dostaje bęcki... Moim zdaniem to dość niesprawiedliwe...

  •  

   pokaż komentarz

   @Stalker - owszem, sprawiedliwe, gdyż świadomie stał się głową tej religii, biorąc na siebie odpowiedzialność za nią. a że tutaj religia jest traktowana delikatnie rzecz ujmując, jako zło konieczne, to nie widzę powodu żeby przywódcę traktować inaczej

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli dla ciebie zamieszczone w wykopowym hacku zdjęcia były śmieszne to gratuluję poczucia humoru.

   Jasne, że można żartować, nawet niewybrednie, ale jest jakaś granica, po której przekroczeniu nie można się nazwać kulturalnym, myślącym człowiekiem. Dzisiaj słowo 'kultura' kojarzy się wyłącznie z jogurtem.

  •  

   pokaż komentarz

   @deni28s niedlugo pewnie bedzie swietym. Wg mnie te wszystkie kawaly o JP2 maja jedynie szokowac i obrazac innych. Poza tym jest to atak nie na religie ale na konkretna osobe, ktora dla wielu byla i jest najwiekszym autorytetem.

  •  

   pokaż komentarz

   Z wszystkiego można się śmiać ale na poziomie. Sam papież robił z siebie żarty, bo miał do siebie dystans.

  •  

   pokaż komentarz

   miał najbardziej zdystansowany dystans ze wszystkich, taki był zdystansowany.

  •  

   pokaż komentarz

   septicflesh, zgadzam się z Tobą, lecz nadal uważam, że niektóre komentarze wypadałoby przemilczeć, np. że był super bo wpierd^$% kremówki. No i co z tego wynika, ani ten żart/obelga jakiś lotny, ani nawet trochę śmieszny.
   Ot, takie czepianie się nieznającego tematu głupka co by chciał pokazać swój stosunek do religii. Ja jestem ateistą i dla mnie katolicyzm jest po prostu kolejną możliwością dla osób, które w życiu potrzebują przynależeć do jakieś grupy. Nie zgadzam się z kościołem, nie toleruję wielu jego poglądów ale dla mnie liczy się kultura wypowiedzi... Być może to kwestia wychowania, nie wiem.

  •  

   pokaż komentarz

   najlepiej nie spamować, a jak pojawi się niewłaściwy żart/komentarz to zminusować i przemilczeć. Nie dolewać oliwy do ognia

  •  

   pokaż komentarz

   W Polsce, to by musiał mieć jaja Remi, aby to zrobić...

   http://www.youtube.com/watch?v=8ptg7zn7R-0

  •  

   pokaż komentarz

   @Stalker no tu masz rację, nie zaprzeczam że często to poczucie humoru dotyczące papieża jest niskich lotów, masz w zupełności rację w tej materii. chodziło mi tylko o sam fakt stawiania jego osoby na piedestale nietykalności.

  •  

   pokaż komentarz

   @MoustacheJoe
   Owszem, granica istnieje. W prasie, w telewizji, radiu. Natomiast specyfiką internetu jest tej granicy brak. To taki wentyl, gdzie ludzie mogą (powinni móc) robić, co im się podoba.To esencja wolności słowa, nieważne jak bulwersujace czy głupie by ono nie było.

  •  

   pokaż komentarz

   @up. to może się pośmiejemy indywidualnie z losowo wybranych uzytkowników na naszej-klasie wklejając je w gify rypiących się facetów itd. ciekawe czy w momencie kiedy taka przeróbka by dotyczyła Waszej osoby, czy uważalibyście to za taki dobry żart. fakt bawiłoby to twórców i rzesze gimbusów, ale np. was i wasze dzieci (dla których będziecie/jesteście autorytetami) już nie.. wybiórcza moralność?

  •  

   pokaż komentarz

   Mnie osobiście nie śmieszą przeróbki z sadistic. Ale ludzie, którzy je robią IMO mają prawo je robić, choćby nie wiem co. A jeśli wymyślą, żeby przerabiać obrazki ludzi z NK? A proszę bardzo, ludzie, trochę dystansu! Co was obchodzi co robi jakaś specyficzna grupa ludzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @deni28s: Aktualnie JP2 jest święty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  A mnie sie to podoba. Moze nie samo wlamanie na strone, gdyz w ten sposob hakerzy ingeruja w czyjas wlasnosc, ale fakt, ze chrzescijanie nie siedza bezczynnie i daja soba pomiatac.
  Bo to naprawde staje dosc przykre, gdy widze kinderateizm zalewajacy internet. I zazwyczaj na pierwszy ogien ida 'katole', bo przeciez to im najlatwiej dowalic.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak dla mnie to zawsze na pierwszy ogień idą Żydzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Wylacznie w Polsce.
   W skali globalnej niekoniecznie.

  •  

   pokaż komentarz

   Gówno prawda, że tak powiem. Obecnie najczęściej są krytykowani muzułmanie, a następnie katolicy ze względu na to, że Polski ateista/agnostyk ma z nimi najwięcej kontaktu i widzi jakie to śmieszne.

  •  

   pokaż komentarz

   W skali globalnej jest moratorium na mówienie dobrze o Chrześcijanach

  •  

   pokaż komentarz

   Podanie sobie ręki z przedstawicielami innych religii? Inspiracja dla Solidarności? Nadzieja i otucha dla Naszych rodziców żyjących przed 89? Polak z zadupia który został doceniony przez cały świat? (co tam...od tego momentu na wykopie będzie +20 osób z hasłami głoszącymi JJP2, mogę się założyć)

   A do tych mega-anty, Wszystko musicie widzieć w barwach biało czarnych? nic pośredniego?....k%%$a jak nie młodzież wszechpolska, to inna druga skrajność.

   Encyklika....nawet nie wiem co to jest

  •  

   pokaż komentarz

   Kinderateizm, dobra fraza do zapamiętania ;D

  •  

   pokaż komentarz

   "kinderateizm"
   O, dobre słowo, dzięki. Sam jestem niewierzący i też mnie wkurza ten trendy gimnazjalny ateizm, powstały jedynie na gruncie mody i jako uzasadnienie czysto hedonistycznego trybu życia, oraz powód do ciągłego czepiania się teistów wraz z prowadzeniem bezsensownych religijnych flamewarów.

  •  

   pokaż komentarz

   @nuwanda

   W zasadzie to powinni się cieszyć. Gdyby ponabijali się z Allaha, Mahometa albo jakichś muslimskich świętości, to takie zhakowanie strony byłoby błahostką. U nas plucie na Kościół stało się modne, artyści często prowokują przy użyciu symboli religijnych... przy głosach protestów krzyczą o braku tolerancji, zaściankowości, ograniczeniu, uciskaniu gumki z moherowego beretu - jakby nie zauważali, że Polska jest krajem BARDZO tolerancyjnym. Znajdzie się kilku którzy będą straszyć sądami, wykrzykiwać od "szatanistów" itd, ale to fraszka - w krajach arabskich, południowoazjatyckich, zakaukaskich, ba - coraz częściej nawet w Europie Zachodniej - za obrazę religii (chrześcijańskiej oczywiście nie) spotkały by ich realne groźby śmierci, palenie samochodów, wybijanie okien, kulka lub zasztyletowanie. Do obcinania głów już niewiele brakuje...

  •  

   pokaż komentarz

   4chan regularnie nabija się z Mahometa i Allaha. Anony widać jakoś odporne na "islam is []" Googla.

 •  

  pokaż komentarz

  Kurde, sam chciałem dodać. Ja to mam szczęście. Nawet o czwartej rano znajdzie się ktoś, kto mnie z wykopem wyprzedzi :/ No nic, pozostaje mi czekać na jakiś porządny hack google, albo coś w tym stylu.

  A co do powodu hacku, jakaś katolicka grupa hackerska krąży w sieci?
  Dzięki Bogu [treści usunięte przez moderatora] są na tyle leniwi, że nie będzie chciało im się tutaj zaglądać, bo z Wykopu by "tylko popiół pozostał i nic więcej" jak to mawiał taki jeden Cygan :D

  •  

   pokaż komentarz

   no a co? muzulmanie moga a katole chyba nie sa gorsi? czekac tylko na grozby mailowe ze kogos zabija w imieniu Jana Pawla II...

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego zawsze uważałem że Katolicy to sekta.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @ INEEDMONEY : Sekta, tak ale Judaizmu :)

  •  

   pokaż komentarz

   Głupie i nie smaczne żarty trzeba piętnować.

  •  

   pokaż komentarz

   doigrali się, podpi%$#^&*^%$ treści z wykopu plus chociaż taki, że co administratorzy wykopu usuneli, zmoderowali, tam nikt niczego nie cenzurował...

   ale poruszają się po śliskim gruncie... w końcu się na tym przejadą...

  •  

   pokaż komentarz

   Są tematy, z których się nie żartuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Już dzieci neo wstały i sypią się minusy, miej odwagę i przynajmniej napisz jakąś polemikę, a nie tylko minus potrafisz postawić.

  •  

   pokaż komentarz

   haha znowu ich drapnęli, z dopiskiem :D... http://www.sadistic.pl

   "Jezeli nie usuniecie tresci obrazajacych JPII ataki beda ponawiane a baza zostanie opublikowana."

  •  

   pokaż komentarz

   trochę rozśmieszył mnie powód hacku i nick tej osoby :D

  •  

   pokaż komentarz

   Pokolenie jot pe dwa atakuje o.O strach się bać, niedługo będą nas krzyżem bili po łydkach jak nie pójdziemy w niedziele do kościoła.

   Jakim trzeba być mułem, żeby myśleć, że internet zna zasady moralności i ma poczucie dobrego smaku XD internet to kolektyw, a iq kolektywu jest naprawdę mierne jak i poczucie zasad. Są strony o treści kontrowersyjnej, inne mniej. Na te pierwsze się nie wchodzi, jeśli się ich nie lubi. Zewnętrzna ingerencja w treści stron w internecie w dobie web 2.0 przynosi całkowicie przeciwny skutek.

   Ciekawe jak teraz skoczy licznik odwiedzin sadistic.pl i ilu nowych użytkowników przybędzie, bo pozna ten serwis. "haker" swoją spektakularną akcją właśnie pogorszył sytuację.

  •  

   pokaż komentarz

   @Blaskun
   Chcesz polemiki?? Oto ona:
   hackowanie bo "smiejecie sie z mojego idola" bo "macie czerwone a nie zielone tlo" bo "ta czcionka mi sie nie podoba" bo...a ja wiem co jeszcze?? toz to idiotyzm i wandalizm. jesli komus nie podobaja sie tresci danej strony to niech na takowa nie wchodzi, natomiast jesli tresci nie lamia prawa czyli nie namawiaja do przemocy wobec innych, nie sa tresciami pedofilskimi itp itd to hackowanie czy inne utrudnianie ich opublikowania to zwykla cenzura, wandalizm i wykroczenie przeciw wolnosci slowa
   jednego smiesza pewne zarty innego zupelnie inne - kazdy ma prawo do przeczytania strony na ktora chce wejsc
   a teraz czekam na polemike co pewno sprowadzi sie do jednego flamu i mnostwa minusow :)

  •  

   pokaż komentarz

   @ak0nia / gorzki99 - zgadzam się z wami w 100%.

   Sadistic.pl nie powinien usuwać treści z JPII!

  •  

   pokaż komentarz

   @gorzki99
   Masz rację, popieram cię w 100%.

  •  

   pokaż komentarz

   ak0nia,
   Odnośnie wypowiedzi - to, że Internet pozwala nam w jakimś stopniu na anonimowość to powód dla którego człowiek wyzbywa się resztek godności i robi sobie z Internetu małpi gaj? To ludzie tworzą internet, skoro net nie zna zasad moralności i nie ma poczucia dobrego smaku to w takim razie ludzie po zagwarantowaniu anonimowości są często chorymi, obrzydliwymi, wyszczekanymi s!%%%synami... a za dnia pod krawacik i do pracy.
   Nicee!

  •  

   pokaż komentarz

   @gorzki
   W większości się z tobą zgadzam. Chodziło mi tylko o mój wpis.
   Ja pisałem o głupich i niesmacznych żartach :)

  •  

   pokaż komentarz

   ten pseudo hakier tylko rozdmuchał sprawę, jak wejdzie teraz na vichana to zawału dostanie...

  •  

   pokaż komentarz

   A ja nie rozumiem za co dostałem te minusy? Na religii w liceum ksiądz prowadził lekcję o sektach i odłamach religijnych. I jego 1 zdaniem jakie powiedział był to że Katolicyzm z definicji jest sektą Judaizmu tak jak np. Baptyści lub Protestanci są sektą Katolików. Sekty wywodzą się z religii głównej modyfikując jej prawa, zasady. Nigdy was nie dziwiło dlaczego w Biblii tak dużo o Żydach pisze?

  •  

   pokaż komentarz

   _To forum jest teraz wyłączone.

   Powód: Trwają prace nad konserwacją systemu._

   W przetłumczeniu na polski zapewne "usuwamy obrazę jpII :)"

  •  

   pokaż komentarz

   @Thewalldi
   Baptyści to odłam protestantyzmu.

  •  

   pokaż komentarz

   Taak, Jan Paweł II gdyby żył na pewno byłby zadowolony z włamania na sadistic.pl :)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie jestem chrześcijaninem, a mimo to wklejanie podobizny papieża do gejowskiego porno uważam za "dowcip" na poziomie szamba. Wielkie oburzenie, że ktoś miał czelność haknąć sadistic, bo "to prywatne forum", a gdy kilka miesięcy temu ktoś włamał się na stronę CKE, wszyscy zgodnie przyklaskiwali hackerowi. I kto tu jest hipokrytą? Wojujący antyklerykałowie lat 14 czy ktoś, kto ma jakiekolwiek poczucie smaku i demonstruje swoje zażenowanie?

  •  

   pokaż komentarz

   @ZamknijSię - też uważam, że takie żarty mają poziom niższy niż te w familiadzie, ale jak oni chcą sobie robić żarty z Papieża, to niech sobie robią. mam to w d... hm, w tak zwanym głębokim poważaniu. każdy wie, na jakim poziomie są żarty na vichanie, 4chanie, sadistic i innych takich stronach, tak więc jak się spodziewa, że może to urazić jego uczucia religijne, to niech po prostu tam nie wchodzi.

   (za to co zaraz napiszę zostanę pewnie zaminusowany)
   dlaczego nikt nie hackuje np demotywatorów i stada innych stron z powodu żartów nt pana kaczyńskiego (prezydenta, nie tego od muzyki klasycznej), lub tych żartów co bush binladena posuwał? toć to też głowy państw, a jakoś nikt nie czuje oburzenia z tego powodu.

   inną rzeczą jest to, co sobą reprezentuje ten hakier - filozofię kalego, znaczy jak kali to dobrze, a kalemu to źle? wszak gość nie haxuje strony radia z ryjkiem, a ojciec dyktator nadaje na żydów i wszystkich innych nie-katolików. a powinien, co by po równo i sprawiedliwie było.

   a, i czy przypadkiem w "takiej małej czarnej książeczce", jak to nazywał pewien ksiądz, nie pisze coś o nadstawianiu policzka, a zemsta jakby jest krytykowana?

  •  

   pokaż komentarz

   Obrażać uczucia religijne? Papież? Przepraszam bardzo, ale to nijak ma się do tej waszej kochanej obrazy. Wojtyła nie był bogiem ani "nadczłowiekiem".

  •  

   pokaż komentarz

   Ja się generalnie zgadzam z powodem ataku.. no sorry ale robić sobie jaja z osoby która zrobiła tak wiele dobra podczas życia i która chciała dobrze przede wszystkim dla innych nie dla siebie to samo przez się może być nazywane świętokradztwem i wcale nie chodzi mi tu o obrazę osoby klerykalnej tylko zwykłego człowieka który chciał być dobry a teraz jakieś pseudo nieudane szatany chcą robić z niego pośmiewisko... popieram akcje i tak ma być. To, że ktoś poczuł się urażony takowymi żartami powinno być ujęte w podstawie żartu jako tzw. ryzyko, że jednak się on nie przyjmie.. więc mają na co zasłużyli :)

  •  

   pokaż komentarz

   to powtórzę koledze Purple raz jeszcze: nie podoba Ci się? to wiesz gdzie są drzwi, a przynajmniej ten krzyżyk zamykający przeglądarkę.
   j$%ie mnie, co piszą fani radia z ryjem na swoich forach, więc na nie nie wchodzę. Tobie się nie podoba sadistic lub vi - dla Ciebie tzw bajka o wężu.
   że Pan Papież zrobił dużo dla dobra świata? pojęcie dość stronnicze, w ten sam sposób można powiedzieć, że nasz prezydent wraz z premierem już poczynili bardzo dużo dobra dla świata i obrażanie ich to świętokradztwo.

  •  

   pokaż komentarz

   Hakerzy JP2, można się tylko śmiać - atakując w imieniu pamięci "nAJWIĘKSZEGO z pOLAKÓW" tylko sami się kompromitują

   Żartować można z wszystkiego i wszystkich, kto uważa inaczej jest za cenzurą, poprawnością polityczną i kultywacją tabu

  •  

   pokaż komentarz

   Widać na tym przykładzie jaki mamy talent do wyszydzania i mieszania z błotem naszych wielkich rodaków (chyba nikt nie zaprzeczy, że JP II takowym był). A w komentarzach widać jak temu przyklaskujecie. Gratuluje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Romandoo
   Na wstepie zaznaczam iz tym razem nie uzywam ironii i pytam calkiem powaznie (sorki ze wyszlo na Ciebie ale odpowiedziec moze kazdy kto ma dana wiedze i moze sensownie sie wypowiedziec - zaznaczam sensownie)
   piszesz "...mieszania z blotem naszych wielkich rodakow..." wiec moja prosba brzmi - wyjasnij mi prosze na czym polegala jego wielkosc??
   na tym ze zostal wybrany (de facto nie przez polakow) na przywodce (notabene) najwiekszej sekty religijnej na swiecie??
   moze na tym jakie poglady glosil??
   a moze na tym ile srodkow ( poza nawolywaniem) przekazal na walke z glodem, wojnami, aids i innymi plagami tego swiata?
   naprawde sam nie wiem - ponownie powiem - w mojej wypowiedzi nie ma krzty ironii - pytam z czystej ciekawosci

  •  

   pokaż komentarz

   @gheck: wiesz nie wiem czy wszyscy to zauważyli ale myślę, że w wiekszości tak bo to ty masz minusy nie ja.. więc może zacznijmy od tego, że twoje porównanie jest co najmniej nie trafione.. z tego co wiem papież ma tyle wspólnego z prezydentem, że obydwoje są głowami pewnych państw a reszta to zupełnie co innego.. pójdźmy dalej to, że ciebie coś jak to stwierdziłeś "j$#ie" to nie znaczy, że wszystkich innych to również.. nic nie obchodzi. Po następne ja go szanowałem i nadal szanuje za to, że był dobrym człowiekiem nie zadufanym w sobie dupkiem patrzącym jedynie na siebie.. to, że zrobił wiele dobrego to stronnicze podejście ? Jak to ? Przecież jego czyny są powszechnie znane i tak naprawdę nie dopatrzyłem się tam czegokolwiek "złego" no chyba, że za złe rzeczy można uważać jego wole pojednania wszystkich ze wszystkimi... ale nie nazywałbym tego złem a raczej pewną naiwnością ponieważ znajdzie się zawsze ktoś kto chce namieszać nie istotne w jakim celu i komu zaszkodzi wystarczy, że namiesza i nakrzyczy... hmm coś zupełnie jak ty ;)

  •  

   pokaż komentarz

   broniliście jakiejś szmatki, która się chwaliła jaka to nie była mokra i jak to jej ktoś nie rżnął na ławce w parku, administracja wykop.pl po kilku godzinach reaguje usunięciem wykopu, a youtube filmu. W momencie kiedy obraża się mój autorytet moralny, to nie mogę nawet zaprotestować. tzn. mogę ale na pewno spotka się z negatywną oceną(-) znacznie większej grupy ludzi niż w wypadku tej dziewczyny z usuniętego wykopu(tam broniła jej "armia" wykopowiczów)

  •  

   pokaż komentarz

   @ItalianoParmezano
   Jak to mówią k!%#a k!%#ie łba nie urwie

 •  

  pokaż komentarz

  Katofanatyckie script kiddies? Gorzej byc chyba nie może. Ile ja się naużerałem z tym bydłem jak prowadziłem twoja-stara.org nie było dnia bez emaili z pogróżkami.

  •  

   pokaż komentarz

   bo jechałeś ich po matce

  •  

   pokaż komentarz

   Katofanatyckie script kiddies? Gorzej byc chyba nie może.

   a katofanatyckie script kiddies spiskowo-uprowe?

  •  

   pokaż komentarz

   septic, bede miec koszmary

   ja wyznaje zasade, ze mamy wolnosc slowa, nikt nie bedzie mi mowil, co jest smieszne a co nie, bo jedna osoba ani grupka nacisku nie ma prawa o tym decydować. Bardzo często zdarzało mi się odmawiać usunięcia jakiegoś obrazka, nawet jeśli osobiście uważałem go za przegięcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @feuerfest
   Takiś odważny pośmiej się z żydów. Za katolików nic nie grozi, to można ich jechać.

  •  

   pokaż komentarz

   na twoja-stara.org leciały dissy na wszystkich, bo content był generowany przez społeczność. ja osobiscie dissuję głownie katoli, bo głownie oni mnie wk$##iają

  •  

   pokaż komentarz

   ano od razu katofanatyckie? tylko dlatego ze nie smiesza ich niektore dosc niesmaczne zarty?

  •  

   pokaż komentarz

   > script kiddies

   Jakieś dowody na to? Jedna z obowiązkowych napinek w komentarzach pod wykopem, że ktoś się gdzieś włamał: "Lamerskie script kiddies onononelololo!". Skoro to script kiddies, znalezienie ich nie powinno być problemem i pociągniecie do opowiedzialności, nie?

  •  

   pokaż komentarz

   feuerfest, no dawaj, zdissuj mnie

   :)

  •  

   pokaż komentarz

   "Katofanatyckie script kiddies" wysyłały Ci maile z pogróżkami? ;>
   Zresztą samo stwierdzenie, że za atak odpowiadają script-kiddies jest bzdurą. Skoro atak był tak prosty do przeprowadzenia, to dlaczego Sadistic nie działa już praktycznie drugi dzień?
   Wiem, że masz generalnie jakiś uraz do Katolików, no ale bez przesady...

  •  

   pokaż komentarz

   Atak na PHPBB moglaby przeprowadzic odpowiednio przeszkolona małpa. Wystarczy znajomosc 2-3 podstawowych programow żeby się podłączyć i grzebać i wyszukiwarki google żeby znaleźć popularne exploity.

   A maile z pogróżkami dostawałem od wszelkiej maści urażonego katofanatyckiego bydła. Nie mam nic przeciwko zwykłym katolikom zwykłym spokojnym głeboko wierzącym ludziom takim jak moja babcia, mam coś przeciwko katolikom, którzy wszędzie, zawsze i każdemu w dupę wpychają swoje standardy a religię wykorzystują instrumentalnie żeby się wyżyć albo osiągnąć inne korzyści.

  •  

   pokaż komentarz

   Wbijaj: http://mortal-clan.eu/forum/
   Nie dość, że phpBB to jeszcze w wersji Przemo. Znajdź tam jakiś błąd, skoro uważasz, że nawet małpa to potrafi.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mam nic przeciwko zwykłym katolikom zwykłym spokojnym głeboko wierzącym ludziom takim jak moja babcia, mam coś przeciwko katolikom, którzy wszędzie, zawsze i każdemu w dupę wpychają swoje standardy a religię wykorzystują instrumentalnie żeby się wyżyć albo osiągnąć inne korzyści.

   To nie krzywdz tych pierwszych nazywajac tych drugich katolikami. To tak jakbys mowil, ze kazdy Polak to pijak, a jak pijak to i zlodziej. Taki moher, tylko zalozony na lewa strone ;]

 •  

  pokaż komentarz

  Jaki ładny baranek.

 •  

  pokaż komentarz

  ale mam ochote isc na ich forum napisac im troche o ich ulubionym papiezu, ktorego czcza za niewiadomoco

  Mizgajek1 - ty naprawde jestes taki durny? czy bronisz swoich kolegow?

  •  

   pokaż komentarz

   To nie jest ich forum. Uważasz, że ty powinieneś być czczony? Czujesz się w czymś lepszy? Albo może inaczej, powiedz nam kto jest twoim autorytetem o ile w ogóle masz jakiś autorytet.

  •  

   pokaż komentarz

   tak, powinienem byc czczony. na oltarze ze mna!

   chodzi o to, ze jedni lubia JP2, a inni nie.
   nie mozna pierwszym zakazac wychwalania go, a drugim nie mozna zakazac zartowania sobie z niego i mowienia o nim w zlym swietle. oczywiste jest, ze te 2 grupy za soba przepadac raczej nie beda, ale to juz inna sprawa

  •  

   pokaż komentarz

   Nie uważasz, że człowieka, który tyle zrobił dla ludzkości, tyle wybaczył powinno się szanować ? Ok, ktoś może mieć inne zdanie, ale przerabianie pornograficznych zdjęć i wklejanie twarzy człowieka, który nie żyje już kilka ładnych lat jest naprawdę objawem choroby psychicznej i skrajnego idiotyzmu.

   Takie coś jest nie na miejscu i tak być NIE powinno. Jeżeli masz podobne podejście / zdanie do ludzi z sadistic, to łaskawie je przemilcz.

  •  

   pokaż komentarz

   to, ze on zrobil duzo dla ludzkosci, to Twoje subiektywne zdanie.

   co powiedzialbys, gdyby pojawilo sie takie zdjecie przedstawiajace Stalina? tez bys walczyl, zeby go szanowac? tak samo sa ludzie, ktorzy uwazaja Stalina za kogos wielkiego (ja tak nie uwazam, jakby co)

   jak kogos to bawi, to nic wam do tego
   przeciwnicy kosciola do niego nie chodza, jak wam sie sadistic nie podoba, to nie wchodzcie tam i tyle

  •  

   pokaż komentarz

   Mylisz pojęcia, ja NIE każe Ci go wielbić, ani Bóg wie jak szanować, po prostu niesmaczne są takie żarty. Nawet jeśli masz swoje zdanie, które może się nie spodobać większości osób, czasami lepiej je przemilczeć.

  •  

   pokaż komentarz

   edd442
   ile zrobił dla ludzkości? potrafisz chociaż wymienić jedną z jego encyklik jako twojego papieża? tyle ludzi tak manifestuje o jego świętości, ale 99% nie potrafi nawet wymienić jego zasług, encyklik itd. Nie wiecie o nim nic poza tym, że jest z wadowic, był "naszym papieżem" i wp#%!###ał kremówki.

  •  

   pokaż komentarz

   bez przesadyzmu, to był tylko człowiek, można z niego żartować tak jak z każdego. Poza polską ludzie mieli go delikatnie mówiąc w dupie, nie był taki znowu święty - walka z prezerwatywami w afryce - ale wiadomo, papa jadł kremówki, złego słowa nie można powiedzieć.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak zawsze kwestie religijne potrafią namieszać, ehh...
   Nie trzeba lubić Jana Pawła II za to co zrobił dla ludzkości, etc. itp. itd, jakieś podniosłe, religijne bzdety.
   Ja lubię Jana Pawła II jako człowieka, czyli Karola Wojtyłę. Szanuję jego osobę bo moim zdaniem był prawdziwie dobrym człowiekiem, nieskalanym jakimiś religijnymi konfliktami. Był on człowiekiem otwartym na możliwości, szanujący inne poglądy.
   Nie rozumiem ludzi, którzy w swojej agresji przeciwko kościołowi linczują Wojtyłę... przecież prócz tego, że był papieżem był przede wszystkim dobrym człowiekiem.
   Warto byłoby to odróżniać.

   @Up
   " ale wiadomo, papa jadł kremówki, złego słowa nie można powiedzieć. "

   Przykre i żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   Zbigniew ma rację, to całe p!##!%!enie o kochaniu tzw "ojca świętego" wpoili co niektórym do pustych główek w czasach dzieciństwa. "Kocham papieża" - może powiesz, za co takiego ? Za tępienie gumek ? Czy może za działalność charytatywną kościoła ? To w takim razie powinieneś również kochać połowę gwiazd hollywoodu, Billa Gatesa. Zapewniam cię, że oni dla ludzi w potrzebie zrobili dużo więcej. Kochasz go za to, że walczył z komunizmem ? W takim wypadku Lecha Wałęsę powinieneś uważać za bóstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   PanPenetrator
   Jesteś kolejnym wrzeszczącym idiotą pozbawionym zdolności myślenia obiektywnego. Szczekasz na kogoś choć nie wiesz czy to on zabrał Ci kość? Swoje frustracje odnośnie religii pozostaw sam sobie, pretensje do świata również.
   Rozmawiamy tu o JP2, nie o działalności kościoła, który widzę jest Ci wrzodem na dupie.
   Co do stwierdzenia, że powinienem kochać tym bardziej gwiazdy szklanych ekranów czy Bill'a Gates'a - nie wiem, może mi powiesz, bo chyba Ty dostrzegasz wspaniały wpływ telewizora, czy wypłowiałego produktu Microsoftu... bo ja sam nie wiem, ogłupiałego telewizora nie oglądam, a siedzę na Linuksie...

  •  

   pokaż komentarz

   Achhhh i gdzie ta wolność słowa? To już za niedługo nie będzie się można z nikogo śmiać, bo to złe i bleee. Z resztą, sadistic było znane z tego, ze żarty umieszczane są hm... dużego kalibru i każdy kto tam wchodził miał tego świadomość.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie będę pisał, czy popieram, czy nie działalność sadistic.pl, bo to w sumie nieważne. Chodzi tylko o pewne podstawy - jeśli ktoś zrobi coś, nieważne jak głupiego czy obrazoburczego, ma prawo wrzucić to do internetu, aby inni mogli to zobaczyć. Kto nie chce tego czegoś oglądać - nie ogląda, sprawa prosta. Bo jeśli mógłby tak po prostu zhakować czy usunąć stronę z takimi treściami tylko dlatego, że go obrażają, to całe podwaliny internetu jako wolnego medium, wszystko to się wali, powstaje rodzaj cenzury (bo tym są tego typu akcje). A tak przy okazji - na czym niby polega taka obraza? Wyjaśnijcie, ludzie, bo nie pojmuję. Ja rozumiem, że może się ktoś nie zgadzać, coś może kogoś zniesmaczyć... ale obraza uczuć? Na takiej zasadzie to ja mogę powiedzieć, że reklamy, dajmy na to, Tesco obrażają moje uczucia (estetyczne) no i żądam ich zdjęcia. Chyba, że za "obrazę uczuć religijnych" odpowiada jakiś zmysł, którego ja nie mam. Nie wiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mutisz
   Czyli popierasz pedofile ?

   Po 2 Na tej samej podstawie obraża uczucia religijne, na której obraża uczucia ateistów krzyż.

  •  

   pokaż komentarz

   Rozmawiamy tu o JP2, nie o działalności kościoła,

   Cała działalność kościoła podlega władzy papieża. To on jest za nią odpowiedzialny - na tym polega jego funkcja. Dyskusja o papieżu w oderwaniu od działalności Kościoła za jego pontyfikatu jest bez sensu. To tak jakby dyskutować o prezesie w oderwaniu od tego, co się dzieje w jego firmie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Blaskun
   Jestem ateistą, wielu moich przyjaciół to ateiści. Uczuć żadnego z nas nie obraża ani krzyż, ani półksiężyc, ani żaden inny symbol religijny. A pedofilia to jest odrębny temat. Sam obrazek (np. rysunkowy, vide japońszczyzna) w necie nikogo nie krzywdzi. Natomiast jako czyn jest i powinna być karalna.

  •  

   pokaż komentarz

   skoro Jan Paweł 2 to osoba której zdjęcie można wklejać w gify na której walą się dwaj geje, to wszyscy co tak twierdzą, proszę podeślijcie mi zdjęcie swoich starych, szybko zrobię podobny gif, możecie go nawet pokazać rodzicom, przecież to tylko żart nie? czy w takim przypadku już moralność działa inaczej? JP jest moim autorytetem i nie chciałbym oglądać takich obrazków, dla każdego autorytetem myślę sa rodzice(nawet jeżeli nie, to raczej przez wzgląd na pokrewieństwo bulwersowałoby ich coś takiego) dlaczego zatem moralność działa tak wybiórczo?

   takie sytuacje przekonują mnie że internet nie powinien być anonimowy,niestety to rodzi obawę że mogą to wykorzystać odpowiednie służby państwa i wprowadzać np. restrykcje za wyp.w sieci. tak źle i tak niedobrze, jednak demokracja to władza idiotów...

  •  

   pokaż komentarz

   "JP jest moim autorytetem i nie chciałbym oglądać takich obrazków"
   A więc ktoś cię to tego zmusza...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Katolicka Hipokryzja... sprzedawanie wszystkiego (zegarków, kalendarzy, bursztynowych obrazków itd.) z podobizną Jana Pawła II niczym złym nie jest, ale za żartowanie sobie z niego to już jesteś gorszym. Ech...

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś ma źródło do owych żartów z JP 2? Bo nie jestem w temacie chyba :(

 •  

  pokaż komentarz

  A w zakladkach darkwarez, hm? :>

 •  

  pokaż komentarz

  k!%$a oganijcie się.

 •  

  pokaż komentarz

  JO na 100%

  j$#ać Obrażalskich!!!!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  A może by tak zhakowali 4chana i vichana? :)

  Tam się rodzą najbardziej chore obrazki/zdjęcia...

 •  

  pokaż komentarz

  No i pięknie, hacknęli. Sama nazwa strony jest brzydka.

 •  

  pokaż komentarz

  Nazywajmy rzeczy po imieniu. To się nazywa terroryzm.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak się nie podoba to nie wchodzić, obrońcy moralności k... a 90% chleje jak świnie, obrabia dupę za plecami, jako przecinka używa k..y a kościół odwiedza 2 razy do roku na święta i wielcy z nich katolicy

  •  

   pokaż komentarz

   Jaki ma ktoś cel w obrażaniu nie swojej religii? Czy odczuwasz potrzebę wyśmiania wszystkich innych? W towarzystwie też obrażasz innych?

  •  

   pokaż komentarz

   To jest też moja religia, tylko że ja mam dystans i nie analizuję każdego słowa jakie padnie pod moim adresem szukając czy tylko może akurat ktoś mi chciał dopiec, bez przesady... Rób tak dalej, to te stresy zrobią swoje z Twoim zdrowiem... To prawda że niektóre z tych "żartów" to przesada, ale to świadczy wyłącznie o poziomie ich autorów. Ja chcę powiedzieć, że Ci którzy tak je piętnują niekoniecznie są lepsi. Tak poza tym jedna ciekawa rzecz, jestem w 10000000000% przekonany że gdyby żart dotyczył papieża zza zachodniej granicy nie byłoby żadnego hackowania

  •  

   pokaż komentarz

   Nie trzeba specjalnie analizować porno z doczepioną twarzą papieża, żeby wiedzieć, że to nie jest hołd.

 •  

  pokaż komentarz

  Semperfuror - ta łajza chodziła do VI Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Swoją drogą wyznawca jp2, a pali marichuanę ??? Toż to grzech...

 •  

  pokaż komentarz

  ... Czyli teraz nie można obrażać Jana Pawła II ? Jest on nietykalny ? Dla mnie nie był on nikim wybitnym. Ot papież i tyle. Tylko w Polsce jest wielbiony, ponieważ był Polakiem... Poza tym jak się nie chcę czytać tego typu żartów to się nie wchodzi na strony typu sadistic.pl. Już sama nazwa mówi co można tam mniej więcej znaleźć. Hipokryci i tyle. Wielcy chrześcijanie odezwali się, którzy nawet nie wiedzą kiedy odbywają się najważniejsze święta kościelne.

  •  

   pokaż komentarz

   nie mozna. proponuje zakazac tez zartowania z blondynek, zydow, tesciowych, i czegokolwiek, bo MNIE te zarty nie smiesza, a MOJE POCZUCIE HUMORU jest obiektywnym wyznacznikiem, co powinno sie umieszczac na stronach a czego nie.

   e: oczywiscie moim celem jest szanowanie obiektow zartow, dlaczego mozna sie smiac z blondynek? przeciez to je obraza. jezeli sa d!#%#ne i nie widza, ze to tylko zarty.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja p... ludzie ogarnijcie się - to znaczy, że nie może być już na świecie żadnego autorytetu, z którego przez zwykły szacunek nie robi się żartów? Jak ktoś wam będzie matkę / ojca / kogoś bliskiego obrażał to też mu przyklaśniecie i zachęcicie do dalszych niesmacznych dowcipów? Dla niektórych ludzi JP II był kimś naprawdę ważnym i przez szacunek do drugiej osoby nie powinno się w ten sposób postępować...

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli uważasz że papież był twoim ojcem, albo co gorsza matką, to ty masz problem nie my. Jeśli ktoś obraża ciebie albo kogoś bliskiego - masz pełne prawo pozwać go cywilnie. Samosądy są nielegalne.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli Stalin jest dla mnie kimś wielkim, to mam demolować wszystkie strony krytykujące go? Żeby nie było, Stalin jest sk!%%ielem i nie jest dla mnie autorytetem.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak, Jan Paweł II był ojcem wszystkich Polaków.

   any moar?

  •  

   pokaż komentarz

   Dla jakiegoś 11- letniego "hakiera", który pewnie nie pamięta nawet, kiedy papież umarł, nie przeczytał żadnego jego dziełai, tylko mu mama na siłę wpoiła, że Jan Paweł to "ojciec", lub w jakiejś pejowskiej piosence usłyszał, że trzeba szanować, to rzeczywiście zaj!!isty autorytet no i wymaga to vendetty.
   To samo tyczy się polaków młodszych, którzy tak zaj!!iście kochają papieża, a nie potrafią żadnego jego dzieła przytoczyć.
   Jest masa żałosnych żartów, ale hipokryci jednego dnia śmiejąc się z żydów oburzają się, jak ktoś zażartuje z papieża.

  •  

   pokaż komentarz

   Dobra kapituluję - nie będę się kopał z koniem...

  •  

   pokaż komentarz

   bardzo proszę nie wkręcać mi, że JPII był moim ojcem, tylko dlatego, że jestem Polką. Uraża to moje uczucia. (teraz powinnam przewertować kilka książek i zhackować wykop.pl, tak?)

  •  

   pokaż komentarz

   @Treskil
   Nie martw się, rozumiem Ciebie. I uważam, że Twój komentarz jest bardzo wartościowym i sporo wnoszącym do dyskusji. Przykre, że większość uważa go za niewartego czytania. Było już sporo wykopów o ocenianiu postów, nie wiele to dało jak widać.

 •  

  pokaż komentarz

  "ubodły" całkiem niezłe :)

  Drogi baranku nie szalej tak bo w końcu jakiś szkocki farmer zapnie cie w d@#e i wtedy zrobi Ci sie naprawde przykro...

  p.s. Nie ma to jak przeczytać pare książek w stylu "jak zostać hakierem", nie?
  A potem to już tylko sie wozić...

 •  

  pokaż komentarz

  W sumie mogę powiedzieć, że dobrze się stało. Pięknie pokazana katolicka hipokryzja i obłudne miłosierdzie. Pewnie pan "chakier" wrócił z wieczornego nabożeństwa, zmówił pacierz i zaczął włamywać się na tą stronę. Po prostu bajka:)

  Poza tym Karol Wojtyła to tylko człowiek, uświęcanie go jak jakiegoś Boga jest samo w sobie sprzeczne z chrześcijaństwem.

  Dodatkowo trzeba znać tę postać jedynie z pięknych filmów w TV, żeby się tak oburzać o żarty.

  •  

   pokaż komentarz

   Księga Mosjasza 13, 12-24:[5]

   12Pamiętacie, że powiedziałem wam przykazanie: Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach poniżej ziemi.
   13Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, bowiem ja, Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który za występek ojców karze potomków do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy Mnie nienawidzą.

   Prawdziwe przykazanie 1 i 2.... zmienione XI wieku:)

 •  

  pokaż komentarz

  Do wszystkiego trzeba mieć dystans... precz z fanatyzmem !

 •  

  pokaż komentarz

  To może by się włamali na jakąś stronkę dla muzułmańskich ekstremistów, którzy każą zabijać niewiernych? Miejcie jaja! Bywalczynią sadistic nie jestem, fanką jp2 też nie, ale domorośli obrońcy urażonej dumy katolików zwyczajnie mnie rozbroili. Co ma zresztą honor do tego? Dla niektórych jp2 był tylko człowiekiem, który do tego popełnił sporo brzemiennych w skutkach błędów w swojej "polityce" względem Afryki i Ameryki Południowej, innych i to w ogóle nie obchodzi, a inni już niedługo będą się do niego oficjalnie modlić. Nie mówię, żebyście nadstawiali drugi policzek, katoliccy hakierzy, ale oceniam wasze pobudki pod bardziej patriotycznym kątem - gdyby głównym bohaterem tych dowcipów był b16, ciekawe, czy stronka też by dzisiaj leżała. Zresztą, łatwo dajecie się sprowokować.

 •  

  pokaż komentarz

  "Zadarłeś z JP2, psie!"

 •  

  pokaż komentarz

  Wolność słowa kończy się tam gdzie ktoś mówi nie pochlebne rzeczy o twoim idolu ... taki naród.
  Burzycie się za budynie, Almy, Authalie, Żydów, Judaistów, że piętnują inne wyznania, przekonania i wolność słowa a sami robicie to samo. Żałuje, że żyje w narodzie gdzie przekonanie Kaliego, że jeżeli mi Krowę ukradną to jest skandal, jeżeli ja ukradnę to nic się nie stało jest normą.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeszcze raz proszę postawić się na miejscu rodziny Karola Wojtyły, chciałbyś aby jakieś niedopieszczone gnojki postowali przerobione zdjęcia Twojej mamy i szydzili z niej? Do tego jak wszyscy wiemy Karol Wojtyła NIE żyje.

   CZY TO JEST k$!!A NORMALNE? Ubliżać komuś takiemu do tego po jego śmierci?! Tak mu się k$!!y odwdzięczacie ? Był ojcem nas wszystkich, całego narodu, ehh, szkoda gadać, i tak nie zrozumiecie, dla was całe życie to 4chany vichany, polchany wykopy, plotki, ploteczki ch%%e i p%##eczki, Niestety, tylko w sieci internet potraficie swoją opinie przedstawić, powiedziałby mi to któryś z was prosto w twarz? Nie sądzę. BRAK mi słów.

   Elo.

  •  

   pokaż komentarz

   a czy ja To wystawiłem pytam się Ciebie?! :)
   nie odpowiadam ża użytkowników stary, więc jak powiedziałem...nic nie zdziałasz! a zamykanie/włamywanie się to idiotyzm... to tak jakbym był ojcem Paulinki hacknął bym wykopa za to że to tutaj się pojawiło... ma to sens? nie wydaję mi się :)
   a z osobami publicznymi jest inaczej :> więc napij się ciepłego mleka, meliski i idź odpocznij :>

  •  

   pokaż komentarz

   Powiedziałem, że to Twoja wina? Po prostu, jako użytkownik tego serwisu sam powinieneś przyznać "fakt, to jest niesmaczne i nie na miejscu" hacki też sprawy nie załatwiają, ale jak widać troszkę się administracja sadistic przeliczyła.

  •  

   pokaż komentarz

   Masz takie prawo, może ci się to nie podobać, możesz to zbluzgać albo po prostu zignorować ale kto dał ci j$%ane prawo aby ograniczać to?!

  •  

   pokaż komentarz

   człowiek uczy się na błędach :)
   ale spójrz na to z innej strony... są 2 kluby gdzie się ludzie bawią lubisz jeden... to oczywiście do drugiego nie będziesz chodził prawda? bo tam np puszczają metal/discopolo w nastroju klubu- salsa.

   tak jest z internetem :) w Azji zjadają dzieci- u nich to normalne, w kościele się ludzie modlą- dla nich jest to normalne. a na forach ludzie piszą i postują by sprawić uśmiech na Twarzy innej osoby... powiesz że chore. ale czy nie lepiej śmiać się z takich rzeczy niż zabijać? mniejsze zło... póki nie robisz oficjalnie krzywdy innemu człowiekowi jest ok.
   a jeśli czujesz się skrzywdzony to skąd masz pretensje do Sadistic.pl?
   po prostu nie wchodzi się do domu w którym mógłbyś zostać obrażony...
   ;)

 •  

  pokaż komentarz

  panie wielki hakierze, podaj pan swoje dane osobowe, skoro tak sie panu nie podoba anonimowosc w internecie. jak ci ktos rozp$!#$$#i twoj dom, bo mu sie nie spodoba kolor scian, to moze zmienisz podejscie do niektorych rzeczy

 •  

  pokaż komentarz

  Przed chwilką znowu wyj%$alli stronkę oO

 •  

  pokaż komentarz

  Informuje że sadistic znów działa, a to oświadczenie admina:
  http://www.sadistic.pl/oswiadczenie.htm

 •  

  pokaż komentarz

  Ja tylko dodam że włamanie nie nastąpiło poprzez lukę w skrypcie phpBB2 by Przemo, który, wbrew temu co mówią ludzie nieznający się na programowaniu w php, jest naprawdę dobrze napisanym i zabezpieczonym skryptem.

  Natomiast dziwi nas niezmiernie fakt, że prawie wszyscy tak łatwo dali się zmanipulować i uwierzyli w "sprawiedliwość" włamywacza i całą otoczkę którą wymyślił aby zaistnieć medialnie dzięki temu przestępstwu. Czytaliśmy komentarze na różnych stronach, forach i blogach i znaleźliśmy bodajże tylko dwie opinie poddające w wątpliwość prawdziwe zamiary crackera. Niestety użytkownicy Wykop.pl w większości też dali się zmanipulować (po raz kolejny) a cała historia zamieniła się w jeden wielki religijny flame jakich pełno na różnych stronach, łącznie z naszą, bo u nas też przesiadają i dyskutują osoby wierzące (i też były oburzone tym włamem z użyciem wizerunku Papieża). Przyznam że mam konto na Wykopie od dawna i jest to jedna z niewielu stron którą oglądam codziennie, nie tylko ze względu na to że jest ciekawa, ale dla inteligentnych komentarzy które nieraz są bardziej wartościowe niż same artykuły. Jednakże, drodzy użytkownicy, zamiast na przykład bawić się w detektywów i szukać bohaterów youtube'owych sensacji na naszej-klasie (czego na sadisticu dla przykładu robić nie wolno) postarajcie się lepiej filtrować całą tę propagandę, którą próbuje się Wam narzucić. Nie przyjmujcie wszystkiego tak bezkrytycznie, bo czasem pod postacią sprawiedliwego baranka kryć się może pospolity aspołeczny szkodnik, pozbawiony życia, spędzający całe dnie na IRCu i szukający poklasku dla swoich destrukcyjnych działań.

  Resztę macie w oświadczeniu które napisaliśmy, ja w tym wątku już nie będę się wypowiadał.

  PS: Cenzura jest zła i będziemy z nią walczyć.

 •  

  pokaż komentarz

  Zawsze możecie poużywać trochę na FB :)
  Ale rozumiem wasze poruszenie.

 •  

  pokaż komentarz

  Niezłe te demotywatory z JP2.
  "człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, (...) lecz przez to, czym się dzieli z innymi".

  Dekonstrukcja napuszonych myśli. Miłośnicy JP2 - czytaliście kiedykolwiek "Przekroczyć próg nadziei"? To przeczytajcie. A potem poczytajcie Engelsa. Podobny poziom bezkrytycznego zadęcia. Podobnie zresztą dzieła JP2 i Engelsa się traktuje - wydając jako dzieła zebrane, półkowniki w skórzanych okładkach, które mają świadczyć o odpowiednio prawowierności/czystości ideologicznej właściciela.

 •  

  pokaż komentarz

  Stawiając forum na dziurawym skrypcie by Przemo aż się proszą o hack.

 •  

  pokaż komentarz

  SQL Injection? pewnie sami sobie są winni

 •  

  pokaż komentarz

  To już hakerzy nawet zaczynają cytować Jacksona?

 •  

  pokaż komentarz

  Doigrali się. Rzadko (z naciskiem na rzadko) można tam było znaleźć coś interesującego, a tak to przegięli z JP II.

 •  

  pokaż komentarz

  Furronica - ty na pewno zasłużyłaś.
  Dajcie sobie już spokój pogadamy na Sadisicu.

 •  

  pokaż komentarz

  A ja co za dramat żartowali z majoneza i co, ja też żartuje... dziwni ci crackerzy.

 •  

  pokaż komentarz

  Sam przeglądam Sadistic, więc też się wypowiem.
  Co do obrażania Jana Pawła II. Zdarzały się sytuacje, że obrażali nie tylko jego, ale ogólnie uczucia wierzącego człowieka. Np. zdjęcia kobiet w niezbyt przyjemnych dla oka scenach z Krzyżem. Jestem katolikiem, nie wstydzę się tego, a Jana Pawła szanuję nie tylko za to, że był papieżem, ale za całokształt tego co w życiu osiągnął. Nie poradzę nic na to, że w wielu miejscach w Internecie szydzą z tego co ja szanuję, dlatego po prostu to olewam, bo czemu obrażając za wrzucenie jakiegoś głupiego pliku/zdjęcia, albo ogólnie zwracając na to uwagę miałbym się zniżać do tak marnego poziomu.
  Ale to, że widzę rzeczy, które obrażają moje poglądy nie znaczy, że mam nie chodzić po takich stronach. Bo z całości treści jakie tam są, 80% mnie bawi i się z nich śmieję, a jedynie pozostałe 20 potrafi np. zdenerwować. Ale tak jak pisałem, po prostu trzeba umieć przejść obok czegoś takiego. Bo ludzie, którzy propagują takie treści po prostu są... to już każdy niech sobie napisze jacy ;)

 •  

  pokaż komentarz

  muzułamnie też mają prawo do wolnego wyrażania swoich poglądów w sieci. mogli by się wziąć za hackowanie stron z pedofilią dajmy na to, która jest nielegalna.

 •  

  pokaż komentarz

  jak można hakować stronę dlatego że użytkownicy śmieją się z wojdyły, chyba hakier ma bardziej zj$!any beret

 •  

  pokaż komentarz

  ZuyBaranekShaun to chyba jakiś emo. w dodatku katol. chętnie bym mu zrył facjate za ten numer...

 •  

  pokaż komentarz

  Czytając tutejsze komentarze mógłbym wyróżnić 3 grupy:
  1) Ludzie, którzy z papieżem byli tak blisko jak z własną matką. (co można wysnuć po przyrównywaniu obrazy JP do obrazy własnych rodziców)
  2) Masochiści, którzy z premedytacją szukają w sieci materiałów, które ich oburzają.
  3) Osoby, których oburza samo istnienie obraźliwych materiałów mimo, że ich nie widzieli. (najlepiej nie uświadamiać ich o rzeczywistej liczbie takich materiałów, gdyż mogą popaść w depresję)
  Członków wszystkich grup najwyraźniej łączy to, że nigdy nie śmieją się z żartów z osób publicznych.

  •  

   pokaż komentarz

   zapomniałeś dodać o osobach które mają W DUPIE Papieżą, o osobach które wiedzą kto to był papież wiedzą, że robił "dobre rzeczy", ale nie burmuszą się na żarty o Papieżu. A co ich wszystkich łączy? Każda z tych grup nie ma szacunku do wyznań i poglądów innej grupy. Ci co
   "z Papieża sobie robią ojca" nie mogą zrozumieć, że ludzie maja różne poczucie humoru. Dla innych może być śmieszny kawał o wektorze (przychodzi wektor do lekarza a lekarz "kto pana tutaj skierował") a dla innych kawal o rowerku i Papieżu. Ale z drugiej strony (widze to po minusach) Ci co maja dystans do kawałach o Papieżu nie mogą zaakceptować tego ze ktoś naprawdę może szczerze i DOSŁOWNIE kochać Papieża za to co zrobił i po prostu bardzo, bardzo go to boli ze jest obrażany. PANIE I PANOWIE ... przypominam... NIE DYSKUTUJĘ SIĘ k!##A O GUSTACH!!

  •  

   pokaż komentarz

   @wofwof
   Masz rację, ale to raczej nie jest dyskusja o gustach... tylko o tym, czy osoby o jednych poglądach (tutaj osoby mające Papieża prawie że za ojca) mają prawo atakować innych, poprzez np. hakerstwo, tylko i wyłącznie za odmienne gusta tudzież szeroko pojętą obrazę, której co prawda nie rozumiem, ale ponoć zaistniała.

 •  

  pokaż komentarz

  uuuu widzę, że mamy niezłą inwazję minusów od obrońców jedynie słusznej wiary... ciekawe kiedy zrozumieją, że ich biblia nie różni się niczym szczególnym od mitologii greckiej czy rzymskiej

 •  

  pokaż komentarz

  Świetnie ! Chwała hakerom

 •  

  pokaż komentarz

  No prosze na jaką fajną stronę trafiłem;) poczytam sobie,a co wam sie nie podoba to doprawdy nie wiem

 •  

  pokaż komentarz

  Za żarty z JP2? Powinien się zwerbować do Opus Dei. No i ten jego napis, żeby zacząć zmienianie świata od siebie... hipokryta i tyle, zwykły gówniarz.

 •  

  pokaż komentarz

  Sadolki idźcie trollować gdzie indziej co :)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma jak zrobić komuś darmową reklamę.

 •  

  pokaż komentarz

  Mam nadzieję że w najbliższym czasie ktoś zajmie się tą wyleniałą owcą.

 •  

  pokaż komentarz

  Wzięli by się lepiej za hackowanie muzułmańskich stron

 •  

  pokaż komentarz

  dobrze im tak. mysle ze gdzies sa granice dobrego zartu, np gdy wiekszosc raczej zniesmacza niz smieszy

 •  

  pokaż komentarz

  Znów zhakowany sadistic !!!!! :-[[[[[[[

  "The page you are looking for is temporarily unavailable.
  Please try again later. "

  u mnie i kumpli nie działa...
  dajcie mi hakera, a zrobię mu z ryja krawężnik !!!!!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  http://www.youtube.com/watch?v=yXntvDIF5tw#t=4m08s
  Z dedykacją dla wszystkich obrażalskich chrześcijan.

 •  

  pokaż komentarz

  Hahaha, ogólnie to dobrze im tak, tylko że... kiedyś konto tam założyłem, echh znowu trza hasło zmienić czy cuś

 •  

  pokaż komentarz

  Hack za żarty z jedynego właściwego papieża?!
  http://tnij.org/eozu

 •  

  pokaż komentarz

  Były tam może i faktycznie śmieszne obrazki, ale były też i treści niesmaczne. Jak się jeździ po bandzie to trzeba być świadomym tego, że jakiś cracker poczuje się dotknięty i zrobi stronie kuku. I tu już nieistotne jest czy to żarty po bandzie z Jana Pawła II, Mahometa, Buddy etc.

 •  

  pokaż komentarz

  the internet is serious business >:

 •  

  pokaż komentarz

  Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to, że osoby które dokonały ataku na sadistic nie robią tego w obronie swoich uczuć religijnych. Nie chcą bronić Boga ani swojego kościoła. Oni bronią wykreowany w dużej mierze przez masowe media kult "Papieża Polaka". To są Ci sami ludzie, którzy w swoich profilach na NK wklejają pożałowania godne obrazki z JP II i łańcuszki na jego temat. To jest kolejna po fanatykach Radia Maryja i wyznawcach Tadeusza Rydzyka, grupa pseudo-katolików która przybiera wszelkie znamiona sekty.

 •  

  pokaż komentarz

  to co, teraz czas na 4chana?

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze zrobili !

 •  

  pokaż komentarz

  A dopiero wczoraj dodałem sobie tą stronę do zakładek:/

 •  

  pokaż komentarz

  JPII to osoba jak każda inna. Jeśli patrzeć od strony wierzącego to nie był takim dobrym papieżem. A wszyscy po jego śmierci zrobili się wielcy katolicy i ani rusz nie można o nim nic złego powiedzieć. Jeśli są żarty ze śmierci Kaczyńskiego to nie widzę powodu dlaczego nie miało by być żartów z papieża.

 •  

  pokaż komentarz

  no a jak...tak samo jak pokazuja wypowiedzi w tv: "wierzymy w boga, papież jest najwazniejszy..[chwile później ta sama osoba]..nasz papież był lepszy, tego nie lubimy"..taka k!!$a polska dwulicowość

 •  

  pokaż komentarz

  Na wykopie nabijacie się z JEZUSA?! Teraz waz zhakują!!!
  http://www.wykop.pl/link/283008/jezus-co

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe czy czytał co kolwiek JP2 np encykliki i bzdury które tam opisywał... tzn Swoje widzi mi się

 •  

  pokaż komentarz

  To ja tu sobie jak co wieczór, chce nadrobić nowości z portalu i harda ( wchodze codziennie co prawda sie nie wypowiadam ale..^^) A tu zonk i sadolka mi zamkneli :< no co to za ku*a porzadki, niech jakis sadysta dorwie tego goscia co w to zamieszany zeby bylo co na hardzie ogladac :P

 •  

  pokaż komentarz

  aktualnie na stronie toczy się walka Dobra ze Złem ;), Baranek reprezentuje Jezusa

 •  

  pokaż komentarz

  Papież Jan Paweł II mógł być osobą wybitną; to jednakże, czy go za takiego uznać, to kwestia indywidualna. Mamy zagwarantowane przez szereg dokumentów - od Konstytucji, po Deklarację Praw Człowieka - rozmaite wolności, w tym wolność wiary i wyznania, sumienia, wolność słowa. Wolności akceptowane również przez Kościół Katolicki - według jego doktryny każdy posiada wolną wolę, a człowieka nie da nawrócić się siłą, wiara i akceptacja jego zasad moralnych musi wypływać bowiem z człowieka, a nie z nałożonego nań przymusu.

  To, co zrobił nasz wspaniały obrońca godności, świętoj%!liwy hacker kłóci się zarówno z wolnością konstytucyjną, jak i zasadami katolickimi i przypomina działania inkwizycyjne - na żałosną skalę, ale motywy i mechanizm działania pozostają te same.

  To, że jedna grupa ludzi identyfikuje się z jakimiś wartościami, posiada jakieś tabu, nie żartuje z pewnych tematów - i czyni to z własnego wyboru - to wszystko nie oznacza, że ma jakiekolwiek prawo do rozciągania tych elementów na resztę społeczeństwa. Może wymagać, żeby społeczeństwo pozwalało tej grupie to tabu zachowywać, nie może wymagać, by społeczeństwo jako całość go przestrzegało.

  NIE MAMY państwa wyznaniowego, mamy Konstytucję gwarantującą neutralność światopoglądową państwa i wolność sumienia obywateli; katolicy twierdzący, że żyjemy w państwie katolickim są w błędzie i NIE MAJĄ PRAWA wymagać, by ludzie nie utożsamiający się z ich wartościami rezygnowali z własnych wolności na ich rzecz. Więcej, czyniąc to wykazują się głębokim niezrozumieniem zasad ich własnej religii i podstawowych, najbardziej uniwersalnych założeń kryjących się za nią.

  Pojawiają się tu głosy, że JPII należy się szacunek, należy go szanować, nie powinno się żartować z pewnych rzeczy - wszystkie te 'należy', 'nie powinno się' opierają się tylko i wyłącznie na aksjomatach przyjętych jako fundament światopoglądu jednostki i to aksjomatach, którym daleko do uniwersalności, a zatem nie muszą być przyjmowane przez wszystkie jednostki.

  Jeżeli ktoś czuje się osobiście urażony takimi żartami, może wstąpić na drogę sądową. Wymierzanie kary na własną rękę - czy to będzie lincz, czy hackowanie stron z treściami, które nam się nie podobają - to bezprawie i idiotyzm.

  Do tego dochodzi kwestia, jak niebezpieczny jest idiota uzbrojony w narzędzia i odpowiednią wiedzę - ujawnienie danych zawartych w bazie danych, czyli adresów e-mailowych i haseł, daleko wykracza poza spór ideologiczny i może przynieść konkretne, wymierne szkody. I to ludziom, którzy wcale nie muszą zgadzać się z moją opinią, w tym przykładnym katolikom, którzy, dajmy na to, zarejestrowali się, ażeby powiedzieć, jak niesmaczny to ich zdaniem żart, ten z papieżem. Mam nadzieję, że na sadistiku hasła przynajmniej trzymają zaszyfrowane, jeżeli nie - con-fucking-gratulations.

  •  

   pokaż komentarz

   Co ty pitolisz? Chłopak włamał się na jakąś gównianą stronkę, a Ty mi tu wyjeżdżasz z konstytucją?

  •  

   pokaż komentarz

   Odnoszę się do ogółu komentarzy, oprócz samej sytuacji - która jest tak prosta, że niewiele jest na jej temat do powiedzenia; wyjątkiem jest, gdy ktoś ma ochotę powtarzać po raz 4134-ty jedno i to samo.

   Chyba że wzmianka o Konstytucji to znowu złamanie czyjegoś tabu, ale nie orientuję się tak dobrze.

 •  

  pokaż komentarz

  Kompletnie nie rozumiem tego, jeśli ktoś chce - to sobie pisze o kim chce - to internet - jeśli bolą cie żarty z JP2 czy z jakiejkolwiek religii - to nie wchodzisz na pewne strony internetowe. Tak samo jak nie jestes fanem sado maso to nie wchodzisz na fora gdzie są takie zdjęcia filmy itd. Nie ściągasz z netu filmów, gier, pornosów (akurat) to nie ściągasz torrentów.

  P-R-O-S-T-E

  Więc dlaczego chcecie wbijać się na cudze forum, gdzie właśnie wolno pisać co się chce, wrzucać brutalne filmy, zdjęcia itd i mówić im co mogą, a czego nie - bo takie wasze "widzimisię" ?

  A jak jutro jakiś "haker" wbije Wam na Wykop i zakaże pisać o tak ostatnio popularnych "cyganach" albo pisać źle o PiSie, to będziecie oburzeni ;(

  Na tamtym forum byłem kilka razy w życiu, ale znalazłem sobie lepsze zagraniczne, z większa ilością materiału, więc nie traktujcie tego jako obrona jakiegoś usera z tysiącami komentarzy czy coś ;)

 •  

  pokaż komentarz

  dobra reklama dla strony, nie ma bata.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale pięknie się burzy pokolenie jotpe :]

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejna zj##ana strona shackowana. Jednego badziewa mniej, przynajmniej na jakiś czas.

 •  

  pokaż komentarz

  k#$%a Mać Modli co Tutaj się dzieje?! :D

 •  

  pokaż komentarz

  @Zbychoo: Drobna różnica między JP2 a stalinem. Ten pierwszy nie wymordował 20 mln ludzi. @enemydown: Co zrobił dla ludzkości? Wystarczy, że jako głowa najliczniejszej grupy wyznaniowej starał się pojednać wszystkie religie. Szerzył takie wartości jak umiłowanie pokoju czy tolerancja a przy teoretycznym wpływie na 1.2 mld ludzi ma to duże znaczenie. Czy naprawdę trzeba znać encykliki jakiegoś papieża aby powiedzieć o nim, że był dobrym albo złym papieżem?

 •  

  pokaż komentarz

  Wielkie mi hakowanie, pewnie administrator źle sie zabezpieczył
  Dobrze zabezpieczonego serwera byle frajer "polski hakier" nie ruszy

 •  

  pokaż komentarz

  Fotomontaży z papieżem o podobnej tematyce w necie jest pełno. I jakoś mnie nie urażają. W dzisiejszych czasach norma.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiedziałem, że na wykopie jest tyle poj$%ańców, dopóki nie trafiłem na tą podstronę. Żal dupsko ściska jak się czyta co poniektóre "postępowe" komentarze. No ale już taki jest ten zakompleksiony i kłótliwy naród - byle by tylko dowalić drugiemu jak najmocniej, zmieszać z błotem, oczernić, a potem ukryć się za anonimowym nickiem i sp%!#%#!ić. Żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   dokładnie :) a to wszystko bo Polska to ciemnogród z samym plebsem :>

  •  

   pokaż komentarz

   Nie kolego, ty sie wcale nie kryjesz za anonimowym nickiem i wcale ludzi nie wk!#!iasz, weź przerób zdjęcie JPII i idź na główną ulice w swoim mieście i stój tak nim się nie zdążysz obejrzeć ktoś j$!nie twoim ryjem o chodnik i tyle jesteś właśnie wart w życiu codziennym, wy tylko na forach się potraficie sadzić anony j$!ane.

   DAWAJCIE MI 100 MINUSÓW CIECIE.

  •  

   pokaż komentarz

   a po co? abyś miał radość ;*

 •  

  pokaż komentarz

  a ja tam zarejestrowany jestem, teraz odnajda wszystkich miłosnikow czarnego humoru i stworzą cos na bazie Redwatcha..

 •  

  pokaż komentarz

  Cierpliwości ehhh Baalpik ja co chwile sprawdzam stronkę ;)

 •  

  pokaż komentarz

  I Modliszka jest :) Normalnie czuję się, jakbyśmy siedzieli tu w jakimś schronie po bombardowaniu.

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu strone rozwalili d$%$#e wielcy obroncy

 •  

  pokaż komentarz

  A co to jest Sadistic?

 •  

  pokaż komentarz

  HA HA HA :D juz widze nowe tematy na sadisticu :D

 •  

  pokaż komentarz

  Nie podoba mi się że ktoś jest nagle nad prawem i staje się sędzią czego wolno a czego już nie, i gdzie jest granica. Taki jednoosobowy samozwańczy sąd jest zawsze zły. Ale trzeba pamiętać że internet to nie jest miejsce bez jakichkolwiek barier moralnych, gdzie można pozwolić sobie na dosłownie wszystko. A jeśli jednak to się robi to należy liczyć się z konsekwencjami, na mieście też można dostać wpiernicz za koszulkę :) podobnie na internecie za strone która nie pasuję innemu bardziej agresywnemu użytkownikowi. Z tego co przeczytałem gdzieś została przekroczona granica dobrego smaku, komuś się to nie spodobało i zadziałało prawo ulicy.

  Należy pamiętać robiąc żarty , co by było gdyby nagle ktoś zrobił taki dowcip o bliskiej mi osobie, co bym zrobił ? przeszedł koło tego obojętnie ? A dla wielu ludzi można to zrozumieć lub nie, to była bliska osoba.

  •  

   pokaż komentarz

   Tutaj chodzi o to, że jak ktoś szuka na tego typu stronach rzeczy typu:"Cudowny papież, miłe rzeczy o JP2" to pomylił strony. Poza tym jak kogoś interesuję słuchanie tylko miłych żartów o nim to niech założy swoją stronę w stylu:"KochamyJanaPawla2.pl" i tam wielbi go.

  •  

   pokaż komentarz

   Kamilho, przerobimy zdjęcie twojej matki jak ją rżnie 5 murzynów i zaczniemy postować na imageboardach, jak ci sie nie podoba to nie oglądaj, ok ? Takie podejście jest według Ciebie w porządku ? Ok.

  •  

   pokaż komentarz

   edd no świetna analogia, niewątpliwie zasłużyłeś nią na złotą statuetkę d#%!$a dnia ;x

  •  

   pokaż komentarz

   edd wtedy on albo jego matka moga cie pozwac o naruszenie dobr osobistych, ale nic nie daje im prawa do hakowania cudzych stron. jezeli macie problem z jakas storna zlozcie zawiadomienie w odpowiednich sluzbach a nie wyciagacie widły i pochodnie

  •  

   pokaż komentarz

   @Kamillho
   Z tego co słyszałem i jak mnie uczyli to żart nigdy nie polegał na obrażaniu ani poniżaniu kogoś.
   To trochę jak grupa znęcających się nad jakimś dzieciakiem i wsadzających mu głowę do sedesu, przed panią dyrektor mówi my tylko tak żartowaliśmy. Jest gdzieś granica gdzie kończy się żart a zaczyna jakaś chora "zabawa" której nie da się nazwać żartem.

   Mimo wszystko internet to miejsce bardzo publiczne, i ja nawet jak będę szukał pod dowolnymi hasłami nie chce znaleźć tam kogoś bliskiego z idiotycznym fotomontażem i innymi "niemiłymi żartami".

  •  

   pokaż komentarz

   W sumie to internet jest właśnie miejscem bez takich granic, gdzie każdy może bez obawy powiedzieć, co myśli. I nawet jeśli dobrego smaku w tym za grosz, to jego zdanie nie powinno być przez nikogo tłumione. A z tymi pojazdami, to jest kolosalna różnica między pojechaniem komuś po rodzinie w dodatku bezpośrednio, w cztery oczy, a anonimowym żartem (obraźliwym czy nie) rzuconym w eter, nie w kogoś bezpośrednio. Kto nie chce oglądać, nie ogląda, po kłopocie.

  •  

   pokaż komentarz

   Myślę że jednak aż takiej znaczącej różnicy nie ma. Dla wielu (może to dziwne, może nie , nie mnie oceniać) jest to bardzo bliską osobą, koniec końców dla niektórych to rodzina (dalsza, czy tam bliższa), a dla innych przyjaciel z lat młodości itd... To że jest znany nie usprawiedliwia robienia tego typu "żartów", bo te żarty nie powinny mieć miejsca wobec żadnej osoby.

   "Nie chcesz nie wchodź", ostatnio usłyszałem coś bardzo podobnego od faceta który bił swoją żonę, kiedy wszedłem i chciałem zainterweniować, to usłyszałem że to co robi to jego własna sprawa, jak mi coś nie pasuje nie muszę tam przychodzić. Troche drastyczny przykład ale jakoś mi się skojarzył. Bo są granice i należy je przestrzegać.

  •  

   pokaż komentarz

   Ależ oczywiście, są granice. W życiu. Mówimy o internecie, to co innego. Nie porównuj "obrazy" w postaci głupiego fotomontażu do męża bijącego żonę, bo tam to już nie jest jego własna sprawa (bezpośrednio, fizycznie krzywdzi druga osobę). Dla mnie to dwa różne bieguny, po prostu nie rozumiem ludzi, dla których byle obrazek z byle stronki stanowi powód do obrazy i wypowiadaniu czegoś w deseń świętej wojny hakerskiej owej stronce.

 •  

  pokaż komentarz

  Furronica w "kupie" siła :D hehe

 •  

  pokaż komentarz

  No cóż do kościoła nie chodzę ale dam minusa bo nie różnisz się od jak to ująłeś Polskie Katolickie Oszołomy
  Ty po prostu jesteś internetowy oszołom, a takich nie kocham.

 •  

  pokaż komentarz

  UŻYJĘ CAPS LOCKA ABY BYŁO WIDAĆ.
  ZAZDROŚNIKOM PODZIĘKUJEMY, KATOLIKOM RÓWNIEŻ... ZAMIAST PIER DO LIĆ GŁUPOTY IDŹCIE DO KOŚCIOŁA :)

  JAK WAM SIĘ DANA STRONA NIE PODOBA, NIE WCHODZISZ I BASTA...
  KAŻE WAM KTOŚ? NIE SĄDZĘ ;)))

  POZDROWIENIA DLA CAŁEJ EKIPY Z SADA :)

  (teraz czekam na minusy :)) Kocham Was Wy Polskie Katolickie Oszołomy :**** )

  •  

   pokaż komentarz

   WDDR Jesteś tępy, ale to było jasne nim zdążyłeś cokolwiek napisać :) Sądzę, że człowiek, który włamał wam się na ten żałosny board nie jest żadnym "pseudo katolikiem" i tak naprawdę ma wyj%$ane na księży, ale potrafi docenić ludzi, ludzi wartościowych, w tym przypadku docenił Jana Pawła II. Wy za to jesteście j%$anymi leszczami i nie zdziwię się jak wasza cała baza danych naprawdę wyląduję publicznie w sieci internet.

   EOF

  •  

   pokaż komentarz

   Z treścią się zgadzam, ale za capsa daję -

  •  

   pokaż komentarz

   A ode mnie standardowo wielki + :D podpisuje sie pod Twoim postem ~D ;)
   I tak dzięki sadisticowi macie ruch na tej stronie :P

  •  

   pokaż komentarz

   edd możesz mi poss ać :D nie podoba się to zawrzyj paszczękę. Ja nie wp!$!!#$am się na twój trawnik to wara od mojego... no chyba że nawet matka uczyła Cię okradać kogoś z jego rzeczy?
   dajesz przykład nie ma co...

  •  

   pokaż komentarz

   @Modliszka

   Ruch to i bez sadistica jest...

 •  

  pokaż komentarz

  Admin to idiota jak i jego koledzy, bo wiem kto to adminował. Ktoś z JP 100% Wiem skąd jest admin. Koleś to idiota kompletny.

 •  

  pokaż komentarz

  Reprezentują JP(2)... :)

 •  

  pokaż komentarz

  Prawda jest taka, że gdyby Jan Paweł II zrobił dokładnie to samo co zrobił w swoim życiu, ale zamiast sutanny nosił szaty mnichów buddyjskich, a zamiast klepać paciorki medytował to byłby powszechnie uwielbiany.
  Cała jego wina polegała na tym, że swoją osobą reprezentował ten okropny katofaszyzm.

  •  

   pokaż komentarz

   prawda jest taka, ze mnisi buddyjscy, szaolin, tybetańscy, taoizm, hinduizm i jacy by tam nie byli kręcą ludiz, bo sa orientalne.. nie krytykuj jednak czegoś o czym nie masz zielonego pojęcia..

 •  

  pokaż komentarz

  Furronica juz sobie to wyobrażam buahahahahhaha :D

 •  

  pokaż komentarz

  Czemu tyle osób nie chce zrozumieć dlaczego żarty z katolików są kretyńskie? No tak, nie chcesz to nie czytaj... A ty nie chcesz to nie chodź do kościoła, nikt cię nie zmusza. Wiara to sprawa osobista. Mamy kraj katolicki, jak nie pasuje to się wyprowadź. Albo coś z tym zrób, zostań posłem itp. Mamy demokracje, może ci się uda. Po co więc się nabijać, parodiować i wyśmiewać? A JP II, co z nim nie tak? Jaką jego wadę wyśmiewa ktoś wstawiając jego twarz na porno-zdjęcie? Czy kryje się za tym coś więcej niż idiotyzm autora?

 •  

  pokaż komentarz

  A ja ten słoik w d*pie sprawi niektórym przyjemność ?

 •  

  pokaż komentarz

  Mohery wrocily z kruchty i minusuja.

 •  

  pokaż komentarz

  @Blaskun
  Wyraziłem swoje zdanie po prostu.

 •  

  pokaż komentarz

  Zrobią nam Pinkwatcha :D

 •  

  pokaż komentarz

  No i się jakiś pseudo haker aka buc dowartościował.

 •  

  pokaż komentarz

  to gdzie moderatorzy ?? :P strach sie was bac :D

 •  

  pokaż komentarz

  Forum wróci w poprawionej formie. Obecnie trwa konserwacja. Co do hakujących, to szkoda o nich pisać. Ciekwe jest to że uparli sie akurat na papieża, ale c&&j im w pupkę.

  Pozdrawiam i do zobacenia na sadolku :)

 •  

  pokaż komentarz

  aex, witamy w schornie :)

 •  

  pokaż komentarz

  Mówią o "braku honoru".. - kilku anonimowych hakjerów. Otóż "brakiem honoru" jest inwigilacja w czyjeś dobra i zamykanie jego ust,w zamian za stawienie czoła tego co bluźni Wasze uczucia.
  Na CEO też się włamaliście - z obelgami związanymi z systemem oświaty. Strzelając byki rodem z gimnazjum. Czas wykorzystać swoje umiejętności i skryptowanie w szczytnym celu.

  http://vader.joemonster.org/upload/zag/27600247488579hack.jpg
  "... nowe innowacje...", czyli masło maślane.

  A skoro tak ubodły Was bluzgi pod adresem Karola Wojtyły to powinniście zacząć od vichana - gdzie rodzą się takie chore pomysły i obrazki

 •  

  pokaż komentarz

  kamillho juz My wiemy jak robic aby nie sprawiło :D

 •  

  pokaż komentarz

  U nas modki pracują nad Spamem bardzo skrupulanie tak więc powodzenia życze podczas ewuntualnego offtopu na naszej stronie :P

 •  

  pokaż komentarz

  Blaskun

  Jak naprawią sadistica to pójdziemy tam :)

 •  

  pokaż komentarz

  Swoją drogą przesadzali z tymi żartami.

Dodany przez:

avatar Kramarz dołączył
765 wykopali 45 zakopali 14.3 tys. wyświetleń