•  

  pokaż komentarz

  Jadwiga miała 13 lat, gdy wyszła za Jagiełłę.
  Czy pedofilia jest legalna w chrześcijaństwie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Tedeward: Ale to nie średniowiecze, tylko teraźniejszość.

  •  

   pokaż komentarz

   @14f13: A Mahomet do dzisiaj żyje i prowadzi bloga?
   Tak, wiem. Te całe deliberacje dotyczą sytuacji dzisiaj, ale co mi tam, mogę napsuć krwi antyislamistom.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tedeward: Masz rację. Nie ma znaczenia, że sprawa Jadwigi to był wyjątek spowodowany sytuacją polityczną (Jagiełło nie podniecał się na myśl o 13latce tylko chciał sojuszu politycznego).
   Nie ma znaczenia, że 13 latka jest już raczej dojrzała i trudno sex z nią nazwać pedofilią.
   Nie ma znaczenia, że Mahomet molestował 6 letnią dziewczynkę.
   Nie ma znaczenia, że w Islamie poślubianie 9 letnich dziewczynek jest powszechne a w Chrześcijaństwie raz zdarzyło się poślubienie 13 latki.
   Nie ma znaczenia, że większość Chrześcijan potępia śluby z młodymi dziewczynkami a większość islamistów to pochwala.

  •  

   pokaż komentarz

   @DannyIGwww: Ogólnie to zgoda, poza:
   "13 latka jest już raczej dojrzała i trudno sex z nią nazwać pedofilią."
   A to dobre. Gdybym był złośliwy, rzuciłbym jakimś czerstwym żartem o Twoich rzekomych konotacjach z Romanem Polańskim.

  •  

   pokaż komentarz

   @DannyIGwww:
   "Nie ma znaczenia, że sprawa Jadwigi to był wyjątek spowodowany sytuacją polityczną (Jagiełło nie podniecał się na myśl o 13latce tylko chciał sojuszu politycznego). "

   Jaki wyjątek? Takie małżeństwa były na porządku dziennym w średniowieczu. Kiedyś czytałem o jakieś królowej (już nie pamiętam jakiej), która do 26 roku życia była kilkanaście razy w ciąży (nie wszystkie dzieci przeżyły poród), a zaczęła chyba w wieku 11-12.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tedeward: taka jest prawda, że 13 latka ma z reguły rozwinięte cechy płciowe co powoduje, że seks z nią nie można nazwać pedofilią, co nie zmienia faktu, że jest nielegalny z punktu widzenia prawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @80sLove: Ale jak wszyscy wiemy średniowiecze to wieki ciemne, a tutaj mamy do czynienia z jeszcze gorszą patologią w dodatku legalną i 500lat później.

  •  

   pokaż komentarz

   Zanim zaczniecie nazywać Jagiełłę pedofilem i grzmieć nad wiekami ciemnymi to zastanówcie się nad jedną kwestią: długość życia w średniowieczu. Ludzie nie mieli wiedzy takiej jak teraz o zasadach higieny i medycynie, do tego dochodziła wysoka śmiertelność noworodków i dzieci, epidemie itd. Po prostu: współczynnik ryzyka zgonu był naprawdę wysoki we wszystkich grupach wiekowych, dlatego nie czekano ze ślubem np. do 20, skoro panna młoda mogła tego wieku zwyczajnie nie dożyć (a istotne było to między innymi właśnie w układach politycznych tamtych czasów, gdzie małżeństwa głów państw były niezwykle ważne; to samo tyczy się potomków) - swoją drogą Jadwiga też długo nie pożyła. Dlatego też to nie była pedofilia - średniowiecze to inne realia i to przede wszystkim należy zrozumieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @gaska: Mniej więcej o to mi chodziło ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Tedeward: Serio miała 13 lat? Nigdy o tym nie słyszałem. Mam wspaniałą ripostę dla Terlikowskiego, który tak mocno wychwala przyjęcie przez Polskę Chrześcijaństwa, istny gwóźdź do trumny.

  •  

   pokaż komentarz

   @DannyIGwww: Mormoni w stanach, którzy też wierzą w Jezusa Chrystusa, praktykują wielożeństwo i śluby z bardzo młodymi dziawczynkami (jeśli dobrze pamiętam, to był nawet dokument o gościu, który był ścigany i skazany za ślub z 12-latką).

   To się dzieje w różnych miejscach, różnych kręgach kulturowych.
   Niezależnie od tego czy pedofilię uprawia katolicki ksiądz, czy jakiś brodaty talib w górach, to należy ją potępiać!

   To nie chodzi o to, że w Watykanie są dokumenty, że z 12 latką też można, ale o to, że w Europie takie rzeczy są kulturowo niedopuszczalne i nieakceptowane przez społeczeństwo, a w krajach muzułmańskich są na porządku dziennym i jeszcze przyklepywane przez różnych ajatollachów, muftich i innych wysoko postawionych.

  •  

   pokaż komentarz

   @killkamil: Co do mormonów to tylko w jednym miasteczku praktykują wielożeństwo. Jest to wyklęta praktyka przez ich główny kościół, choć założyciel miał 49 żon. Tatarzy (muzułmanie) nigdy nie praktykowali wielożeństwa.
   Pedofilia w pewnych mormońskich sektach ma się dobrze: http://www.pardon.pl/artykul/8246/seks_z_14-latka_coz_takie_sa_wymogi_religii
   Tak bywa, że założyciele religii i sekt używają sobie seksualnie, bo mają podporządkowanych sobie ludzi i forsę. Mahomet kopulował z dziećmi, Smith(założyciel mormoństwa) miał harem, Manson też miał harem, Danilo Speranza kopulował z dziećmi. itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @DannyIGwww: Jesteś jedynym obecnie człowiekiem wiedzącym czym podniecał się a czym nie Jagiełło.

 •  

  pokaż komentarz

  W wielu kwestiach są naprawdę pop%%$$##eni aczkolwiek to jest chyba najbardziej popaprane.

  •  

   pokaż komentarz

   @prezes1270: Nie chcę ich bronić: ale to zupełnie inna kultura! My mamy pedofilię wszczepioną, windoktrynowaną w nasz światopogląd. U nich nie ma zapewne nawet takiego pojęcia.
   Oczywiście nie popieram pedofilii, jest to absolutnie największa krzywda jaką można zrobić dziecku - ale w naszej kulturze. Wszystko tam jest inaczej. Nie mówię, że dobrze, ale nie możemy ich oceniać swoją miarą. Trzeba pamiętać też, że tam oni "molestują" swoje ŻONY. A u nas ofiarami są dzieci...

   Zanim mnie zminusujecie do minus pińcet zastanówcie się chwilę nad tym.

   Zaznaczam jeszcze raz: nie uważam że to dobre, uważam że to inne, i w jakiś tam sposób uzasadnione. Przez tradycję itd

   Spójrzmy na żydowskie obrzezanie, też barbarzyństwo pełną gębą.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_el: weź się pierdoInij ścianą w łeb. Uważasz, że skoro inna kultura to wolno?! Wolno być pedofilem, mordercą czy gwałcicielem bo przecież inna kultura i jest inaczej... Bo przecież dziecko które się tam urodziło lubi "to" robić... Bo przecież kobiety tam chcą być zabijane w imię "honoru" przez mężczyzn... Zastanów się czasem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dru: Nie gorączkuj się tak. Przeczytaj jeszcze raz i spokojnie. Zdanie klucz dla Ciebie:
   "nie uważam że to dobre, uważam że to inne"

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_el: przeczytałem za pierwszym razem. Sam siebie negujesz najpierw pisząc że nie chcesz ich bronić a później bronisz.
   Tak samo można by napisać: "nie chce bronić obozów hitlerowskich ale to zupełnie inne spojrzenie na społeczeństwo! ... nie uważam że to dobre, uważam że to inne, i w jakiś tam sposób uzasadnione. Przez poglądy itd"
   A wszystkim krytykującym napisać taki post jak twój powyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_el:
   w ten sposób można usprawiedliwiać każde zwyrodnienie na ziemii. obozy hitlerowskie też usprawiedliwisz, bo naziści to inna kultura, i u nich się przyzwalało na mordowanie żydów i słowian?

  •  

   pokaż komentarz

   Poglądy pana_el to przykład relatywizmu moralnego w którym nie ma miejsca na absolutną odnośnie dobra i zła.

  •  

   pokaż komentarz

   pan_el ma racje. To co my teraz gromimy i nazywamy barbarzyństwem, jeszcze nie tak dawno było codziennością na najznakomitszych, europejskich dworach. Nikt nie nazywał Jagiełłę pedofilem. Większości czynów nie można oceniać jasno przez pryzmaty dobra i zła.

   Swoją drogą przegraliście - prawo Godwina.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_el: Jeśli za kilka lat w Polsce na ulicy zobaczysz małżonków 9 i 45 lat to też powiesz, że to jest uzasadnione bo inna kultura ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Rabed:
   Nie wiem jak pan_el, ale ja raczej nic nie powiem, bo nie mam w zwyczaju wpieprzać się w nieswoje sprawy.

   Widzisz pan mój nos? No właśnie, dopóki twoja ręka jest z dala od niego, wszystko jest w porządku.

  •  

   pokaż komentarz

   Zauważcie, że pan_el nikogo nie broni w swojej wypowiedzi a pokazuje nam tylko inne spojrzenie na sprawę. I ma w tym wiele racji.
   Pedofilia jest zła i tu nie ma żadnych wątpliwości, my to wiemy. Ale tam jest to czymś naturalnym, ci ludzie mają to zakodowane głęboko w głowach bo taka jest ich kultura i oni nie widzą w tym nic złego. Nikt im nigdy nie przekazał, że to jest złe, wręcz przeciwnie od najmłodszych lat wmawiano im, że to jest dobre. Dla nich seks z dzieckiem to jak dla nas zabicie karpia na wigilię- w obu przypadkach mamy do czynienia z tradycją i własnymi zachciankami. My mamy zakodowane w głowach, że na wigilii musi być karp, oni mają zakodowane, że mogą uprawiać seks z dziećmi.
   Oczywiście nie oznacza to, że mamy im na to pozwalać, tolerować czy udawać, że problem nie istnieje! Trzeba z tym walczyć, ale żeby wygrać musielibyśmy zrobić im porządne pranie mózgu!

   A tak na marginesie islam to najgłupsza, najdziwaczniejsza i najbardziej brutalna religia jaką znam...religia pokoju- też mi co!

  •  

   pokaż komentarz

   @Elfik32: Fajnie, że:
   http://www.avert.org/age-of-consent.htm
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_uprawniaj%C4%85cy_do_wsp%C3%B3%C5%82%C5%BCycia_seksualnego
   Do krajów pozwalających na pedofilie (jak mi ktoś powie, że seks z 12-13 latką to nie pedofilia, to powinie się leczyć) zalicza się watykan, a np. taki Irak (raczej islamski kraj) wymaga lat 18.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elfik32:
   Ty masz zakodowane, że pedofilia jest zła.
   Nie ma czegoś takiego jak jedyna słuszna, uniwersalna moralność, przepraszam, to nie ten film.

  •  

   pokaż komentarz

   Krótka piłka: pedofilia jest zła. Dlaczego? Ponieważ dziecko nie jest gotowe na seks tym bardziej z osobą kilkadziesiąt lat starszą. Nie jest gotowe to znaczy, że spowoduje to u niego fizyczny ból oraz ogromne problemy psychiczne, a tym samym bardzo wiele cierpienia.

   Powodowanie bez powodu cierpienia niewinnej istoty to jest właśnie zło, kultura nie ma znaczenia.

   Jeżeli oni uważają, że to jest normalne, to ich kultura jest barbarzyńska i nie zasługuje na szacunek, lepiej, żeby została zapomina niż, by kolejne dzieci miały cierpieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @perfectto: mnie osobiście problem pedofilii nie dotknął, ale porozmawiaj z ludźmi, którzy w dzieciństwie byli wykorzystywani seksualnie, zapewne nikt miło tego nie wspomina. Tak mam zakodowane, że pedofilia jest zła, ale może to i lepiej, przynajmniej nigdy nie skrzywdzę żadnego dziecka!

  •  

   pokaż komentarz

   To jakaś paranoja. nie zależnie od kultury, religii, przekonań pedofilia to krzywdzenie dzieci. Nie ma miejsca na rozumienie "u nich taka kultura, oni to przyjmują za normalne, powinniśmy to zrozumieć" to oni mają zrozumieć że robią źle, nie chodzi o nakazanie zmiany religii nie chodzi o to że np. chrześcijanie chcą narzucić muzułmanom swoje poglądy, po postu chodzi o to że to co robią jest krzywdzeniem dzieci.
   Zresztą w Polsce tan prawo jest dość pobłażliwe:
   "Czynność seksualna z małoletnim poniżej 15 roku życia
   ciężar gatunkowy występek"
   No masakra... jaki występek... przecież to ciężka zbrodnia. Występek to jak się zawinie batona ze sklepu...
   Coś tu jest nie tak...

  •  

   pokaż komentarz

   @krzychos7: Oj to chyba nie jest występek, tylko traktowane jest to jak gwałt.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzychos7: wiec co planujemy? wjezdzamy z czolgami i nawracamy ich na jedyna sluszna religie (powiedzmy chrzescijanizm) czy ewentualnie krzewimy ateizm? W Polsce jest prawo, ktore nie pozwala na wspolzycie z osobami maloletnimi. Kropka. Przyjada to maja sie stosowac. Nie stosuja sie = wiezienie. Krotka pilka. Z tego co kojarze to w katolicyzmie tez nie ma minimalnego wieku (moge sie mylic, ale jesli jest to smiesznie maly- watykan wymaga 12lat) wspolzycia, wazne zeby bylo po slubie. Jakos katolicy na potege nie zenia sie z 12latkami. To samo z bigamia. Nasze prawo jej zakazuje, wiec jak przyjada to maja pecha. Maja sie stosowac jak nie to karzemy ich w/g naszego prawo. Nie ma co krzyczec. Mozemy probowac edukowac, ale przeciez sila nic nie zdzialamy. Wrecz mozemy pogorszyc sytuacje. Jak wiadomo akcja rodzi reakcje.

  •  

   pokaż komentarz

   @perfectto: A moja kultura, rodzinna tradycja i religia nakazuje mi podejść do Ciebie na ulicy i strzelić w łeb. I co? Nadstawisz się? No bo to przecież tradycja i dla mnie to może nie być nic złego.

  •  

   pokaż komentarz

   imho pan_el ma częściowo rację.
   Zostaliśmy wychowani w chrześcijańskim systemie wartości i u nas krzywdzenie dziecka jest złe.
   U nich sprzeciwianie się Allahowi jest złe. U nas pedofilia jest największym złem, u nich w ogóle. U nas "wolność" jest cnotą, oni nam robią rzezie za to.
   Nawet ciężko mi wymienić co w nas może być złego, dlatego, że też jestem wychowany w takiej etyce, to musiał by zrobić muzułumanin i za cholere nie zrozumielibyśmy jego argumentów tak jak on nie rozumie naszych o wolności, sprawiedliwości i pedofili.

   Ale moim zdaniem możemy prowadzić jakiś międzykulturowy dialog. Bo o ile nie można się czepić jednostki czyli terrorysty ginącego w dżihadize, czy męża kilkuletniej dziewczynki, bo oni zostali tak wychowani, tak samo jak u nas nie można się czepić rodzica wożącego kilkuletnie dziecko na zakupy czy uczącego dziecko iść po trupach, o tyle można próbować wpłynąć na całą ich etykę, tak, żeby wypracować jakąś wspólną ogólnoludzką moralność.
   I miejmy nadzieję, że nie skończy się to rzucaniem na siebie nawzajem atomówek.

  •  

   pokaż komentarz

   Oceniając człowieka - jeżeli postępuje on zgodnie z kodeksem wartości, w którym został on wychowany to nie popełnia on przewinienia np. kanibal, żyjący w plemieniu w którym przywykło się od lat jeść ludzkie mięso nie robi nic złego takie mięso konsumując

   Oceniając kulturę - tutaj możemy krytykować, ale tylko wytykając przewinienia, które w sposób potwierdzony naukowo mogą wpłynąć negatywnie na psychikę lub mogą spowodować ból i urazy fizyczne i w tym przypadku praktyki o których mowa podchodzą pod ten punkt

   Morał - nie żyją już ludzie którzy wymyślili w kulturze islamu ową praktykę, więc nie powinniśmy krytykować ludzi z osobna, nawet tych którzy tę praktykę uskuteczniają. A co należy zrobić? Starać się zmieniać tę kulturę poprzez rozmowy z hierarchami islamskimi którzy wspólnie mają moc i możliwość by ten zwyczaj potępić tak aby z czasem przestał być obecny w ich kulturze a po latach (być może dekadach lub wiekach) zakazany i karany.

  •  

   pokaż komentarz

   Drodzy panowie od rozumienia kultury (oprócz pana wyżej),
   chcecie powiedzieć, że jak dziecko się urodziło tam, to mniej będzie cierpieć, gdy przeleci ją 30-40 lat starszy facet, niż jeśli stanie się to w naszej kulturze? Bo czegoś tu nie zrozumiałam...

  •  

   pokaż komentarz

   @Constantine: Ja ich zrozumiałem tak samo. Uważają że jeśli pedofilia jest popularna to nie należy jej potępiać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Constantine: krzywda wyrządzona dziecku będzie taka sama niezależnie od kultury. Różnica polega na tym, że my tutaj rozumiemy iż takie "zabawy" są krzywdzące dla dziecka, a oni wręcz odwrotnie, nie widzą w tym nic złego.

 •  

  pokaż komentarz

  Chiałbym tylko wszystkim przypomnieć, że (biorąc pod uwagę polskie prawo jako punkt odniesienia) Watykan jest niewiele lepszy, tam można uprawiać seks z 12 latką.:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe#Vatican_State

  •  

   pokaż komentarz

   @jrs2: A w Hiszpanii z 13-latką. A to zwyrodnialcy!

   Jak jesteś taki dobry w wyszukiwaniu ciekawostek, to jeszcze poszukaj ile jest 12-latek w Watykanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @aph216: nie mam pojęcia, nie byłem. Chodziło mi o to, że chore prawa funcjonują w kilku miejscach na świecie.

  •  

   pokaż komentarz

   @jrs2:
   Ale tylko w jednym gatunku miejsc są przestrzegane....

  •  

   pokaż komentarz

   @jrs2: I oczywiście to , że prawo na to zezwala oznacza, że wszyscy tak robią.
   Prawo to nie to samo co obyczaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @jrs2: Znajdź też jako ciekawostkę ilość rzymskich pedofilii, którzy z tego skorzystali.

  •  

   pokaż komentarz

   @jrs2: W watykanie obowiązuje prawo kościelne, czyli trzeba być w małżeństwie, a żeby być w małżeństwie trzeba być pełnoletnim. Nie p!!##!%cie, proszę, głupot.

  •  

   pokaż komentarz

   @aph216: Jak już to dwunastolatków.

   Kilku by się znalazło. W końcu gwardziści mieszkają tam z rodzinami.

  •  

   pokaż komentarz

   @jrs2: W całej Azji można dymać 12latki legalnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @up: prawo pozwalające na uprawianie seksu z dziećmi jest chore. Różnica między (upraszczając) "nimi" a "nami" jest taka, że u nich dewianci robią to oficjalnie, a u nas skandale pedofilskie są zamiatane pod dywan.
   Chciałbym po prostu, żeby ludzie, którzy pisza, że wszyscy muzułmanie to zwierzęta i zboczeńcy - a takie głosy już się w dyskusji pojawiły - zastanowili się i rozejrzeli wokól, zamiast spoglądac w stronę Lewantu.

  •  

   pokaż komentarz

   @jrs2:
   Prawo uderzające w wolność człowieka też jest w jakiś sposób chore. Nie zapominaj że tu nie chodzi tylko o stusunek typu 45letni meżczyzna z 12latką ale tez o związki dzieci które doszły do takiego etapu (to co będziesz taki chętny do karania trzynastolatka bo molestował swoją dwunastoletnią koleżankę za jej zgodą?). Dlatego najlepszym rodzajem ograniczania danego zjawiska jest piętnowanie go społecznie (patrz taki Watykan) a nie ustalenie limitu współżycia na poziomie lat 25 (bo wtedy przeciez będzie w pełni świadoma etc)

 •  

  pokaż komentarz

  "Austriacka posłanka Susanne Winter, należąca do skrajnie prawicowej partii "Wolnościowi" (FPOe), została skazana na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu i 24 tys. euro grzywny za nazwanie proroka Mahometa pedofilem. W czasie spotkania z wyborcami w styczniu 2008 roku Winter, otwierająca wówczas listę FPOe w wyborach lokalnych w Grazu, nazwała proroka Mahometa "gwałcicielem dzieci" i wezwała do otworzenia "zoofilskich domów publicznych" dla muzułmanów (...) Zawiadomiony przez islamską społeczność wyznaniową w Austrii (IGGIOe) sąd w Grazu orzekł w czwartek, że było to podżeganie do nienawiści religijnej."

  http://www.wprost.pl/ar/151234/Skazana-za-nazwanie-Mahometa-pedofilem/

 •  

  pokaż komentarz

  Tak, w Islamie pedofilia jest legalna i bardzo religijna.

 •  

  pokaż komentarz

  Wykop - aczkolwiek dla lepszego efektu nie pytał bym w tytule tylko stwierdził fakt.

 •  

  pokaż komentarz

  That is fucking gross!
  Nie to że terroryści to jeszcze pedofile. Wesoła ekipka, nie ma co...

 •  

  pokaż komentarz

  Muzułmanin = zwolennik pedofilii.

  Jeżeli się wyznaje jakąś religie to popiera się wszystkie jej punkty albo jest się parszywym hipokrytą.

  Rada? Nie wyznawać religii opartych na dziwacznym starożytnych księgach.

 •  

  pokaż komentarz

  Ksiedzia gwalca dzieci, czy to normalne w Chrzescijanstwie ? Pytanie Muzułmanina.

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie zdziwiło to:
  jeśli po weselu pan młody będzie uprawiał seks analny z ojcem córki lub jej bratem to małżeństwo jest uznawane za ważne.
  After the wedding, if the husband commits sodomy with the father or brother of the bride, the marriage stays valid. - Ayatollah Khomeini, "Tozih-ol-Masael".

  Czyli teoretycznie jeśli ktoś poślubi dziecko sześcioletnie to wcale nie musi uprawiać z nim seksu, wystarczy seks z jego ojcem. Dziwne to jest bo wydawało mi się, że w islamie homoseksualizm jest karany śmiercią. Przewalone jest być ojcem lub bratem panny młodej w tej kulturze.
  Do tego Chomeini przyzwala na seks analny z dziećmi karmionymi piersią (sic!) zabraniając seksu normalnego. Przecież taki seks analny jest jeszcze gorszy bo dla dziecka może pęknąć odbyt i kiszka stolcowa.
  Seks ze zwierzętami to też przegięcie. Podeśle go dla studentów Politechniki Poznańskiej znanych z rozpowszechniania zoofilii, to pewnie przejdą na islam.

 •  

  pokaż komentarz

  @autor - przypomina to trochę "nauki" średniowiecznych księży. Czarny PR. Zakop

 •  

  pokaż komentarz

  Ech... starożytna Grecja: paideia. Stary zgrzybiały Platon uprawiający różne rodzaje seksu z młodziutkim Arytostelesem. To bylo wychowania na filozofa, że młodego chłopca brał stary filozof i przekazywał mu co miał, łącznie ze spermą(symbol oświecenia)

  Problem polega na tym, że być może muzułmanie wciąż praktykują pedofilię.

 •  

  pokaż komentarz

  To jest pop&*%$^one i chore.

 •  

  pokaż komentarz

  a najgorsze jest to ze islamisci powoli wkradaja sie do naszego kraju,w nasze otoczenie. i nikt nic z tym nie robi,.....
  kto wie, moze za kilkanascie lub kilkadziesiat lat ktos z nas bedzie mial islamskiego sasiada za plotem, posuwajacego mala dziewczynke,...
  i co wtedy ?

  •  

   pokaż komentarz

   @krisc75: jak długo będą żyły moherowe berety tak długo żaden Mahomet Wam nie groźny! Babcie zlały niemców zlały ruskich to i muslimskiej hordzie dadzą rade.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bydlak: Islam bardziej nam nie grozi im więcej ateistów w Polsce, łatwiej nawrócić kogoś z jednej religii na drugą (a w tym przypadku obie są dość mocno podobne), niż niewierzącego, który doskonale wie, że to zabobony.

  •  

   pokaż komentarz

   @krisc75: Ja się też tego obawiam, ale:
   nie "islamski sąsiad" tylko sąsiad muzułmanin. islamczyk też będzie źle
   Tak samo nie pisze/mówi się islamka na kobietę wyznającą islam - tylko muzułmanka,
   a Islamista to jest:
   a) naukowiec zajmujący się islamem (raczej mówi się orientalista)bo częściej ...
   b) zwolennik fundamentalizmu islamskiego

   Ja już bierzecie się za poważne problemy i za publicystykę, to piszcie chociaż poprawnie gimnazjaliści islamiści...

 •  

  pokaż komentarz

  Allach jest zaj#%isty, nie ma na niego bata.

 •  

  pokaż komentarz

  w Polsce wystarczy by zostać pedosiem i iść siedzieć, samo wyobrażenie gołego dziecka :P

 •  

  pokaż komentarz

  Hoho widzę, że krk ukradł obrzędy nie tylko wszelkiej maści poganom występującym na terenie Europy 1500 lat temu ale wzorują się też na Islamie. Zaczynam się bać, że dożyje dnia w którym jakiś szalony katol (nacisk na "jakiś" i "katol" , gdyż twierdzę, że nadal wielu katolików to normalni ludzie, a jedynie część z nich to popaprańcy) wyrzuci swoją 10 letnią córkę na środek ulicy i drąc się, że jest nieczysta zamachnie się na nią maczetą.... a wtedy przypomni sobie, że ona nie może umrzeć dziewicą, więc zawoła wujka, sąsiada i pół miasta na "zabawę" w "obronę honoru ojczyzny" a na koniec obleją ją kwasem i poćwiartują. Chore? Gdyby nie to, że Europa jest cywilizowana (w przeciwieństwie do większości terenów objętych Islamem) to takie sceny byłyby na porządku dziennym. Wszak szaleni ,fundamentalni chrześcijanie to taka sama dzicz co fundamentalni muzułmanie. Kto nie wierzy niech sobie przypomni sprawę kilkuletniej dziewczynki zgwałconej przez ojca. Dziewczynka i jej matka, oraz ekipa lekarzy, która dokonała aborcji została ekskomunikowana i potępiona przez hierarchów krk.
  http://www.wprost.pl/ar/155280/Ekskomunika-za-aborcje-dla-zgwalconej-9-latki/
  W dodatku jedynego gościa, który miał na tyle jaj, żeby wziąć w obronę dziewczynkę i resztę też chcą wykląć:
  http://www.tvp.info/informacje/swiat/spojnosc-akademii-pro-vita-zagrozona
  Tak więc niedaleko krk brakuje do "szalonych islamistów"

  pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @o0o0o: Pozdrawiaj dalej:) Zapomniałeś jednego dodać. Islam gloryfikuje mordy a w przypadku wspomnianym przez ciebie ekskomunika była KARĄ ZA MORD!

  •  

   pokaż komentarz

   @o0o0o: zgadzam sie w sumie. Gdyby nie to ze kler jakos tam trzymany jest za morde byloby tak samo jak tam na delkim wschodzie.
   Sekta to sekta, a nazwa nie jest wazna.

   Jak czlowiek jest porzadny to jest, wiec mowienie o porzadnym katoliku jest wlasciwie obraza czlowieka - ja bym sie obrazil. Wogole jak mozna przypinac takie metki.
   Kim jestes ? - katlokiem ? Czy podajesz swoje imie ?

   Ja nie moge i tak pogodzic sie z tym, ze mamy 2010rok, a ludzie wierza w takie p%#$##!y i sa gotowi nawet za to zabic. To tylko pokazuje, jak czlowiek jest uposledzony i w moim odczuciu wcale nie jest istota inteligenta, no chyba ze w porowaniu ze zwierzeciem.

   Czlowiek to takie same zwierze, a nawet glupsze. Nie widzialem i nie slyszalem, aby zwierzeta soba manipulowaly, a my wszyscy jestesmy manipulowani od urodzenia.

   Zreszta nasz gatunek jest skazany na porazke, to tylko kwestia czasu - zal dzieci rodzic.

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejna odsłona popisów "gliwicki","sinus76" - jak widać tolerancja dla oszustów jest w narodzie nadal wysoka.

 •  

  pokaż komentarz

  Pedobear przechodzi na islam...

 •  

  pokaż komentarz

  Co za bzdety. Tak oczywiście, że jest legalna!!! W ogóle w Islamie o 7.00 jest zoofilia, o 13.00 pedofilia a na kolację przed snem nekrofilia. Nie wiedzieliście o tym?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie tylko islam:

  W ateistycznym społeczeństwie „normy” ulegają ciągłej modyfikacji. To co było nienormalne jeszcze jakiś czas temu, dzisiaj jest „społecznie akceptowane” innymi słowy „normalne”. Zmiany te zachodzą tu i teraz, na naszych oczach. To że dzisiaj większość uważa pedofilie za wynaturzenie, nie oznacza, że tak będzie zawsze.
  http://www.ateista.org/?p=102

  •  

   pokaż komentarz

   @sinus76: Ta u katolików to się nie zmienia i dalej pozostaje na dozwolonym wieku 12 lat. (Watykan wasza stolica).

  •  

   pokaż komentarz

   @lobo: Nie jestem katolikiem, Watykan to nie moja stolica. Moją stolicą jest Berlin.

  •  

   pokaż komentarz

   @sinus76: Czyli jest szansa, że pedofilia zostanie zaakceptowana przez społeczeństwo tak jak pedalstwo. Skończą się czasy polowań na czarownice:)

  •  

   pokaż komentarz

   @sinus76: chwileczke, przede wszystkim nie rozumiem po co rozgraniczac spoleczenstwo wierzace od nie wierzacego ?

   Czyzby to byl wyznacznik jakis norm ? Chyba nie musze przypominac o ksiedzu pedofilu, ksiedzu geju, siostry zakonnej lesbijki ? No bo po co w sumie.

   To raczej ludzie decyduja o normach, bez wzgledu na wiare/wyznanie. Nie rozumiem, co ma jedno z drugim. Wierzacy codziennie lamia przykazy i zakazy wlasnych religii, ateisci natomiast nie - bo ich nie maja wzgledem czegos/kogos.

   Ale czlowiek (i jego norma) nadal pozostaje taki sam, czy nie ?

  •  

   pokaż komentarz

   @klimauk: zamiast postawic mi minusa (dziekuje!) wysililbys sie czlowieku - kimkolwiek jestes - na jedno zdanie ? Czy mam strzelac ze ty ksiadz?

Dodany przez:

avatar Ujek dołączył
362 wykopali 41 zakopali 4.2 tys. wyświetleń