Komentarze (101)

 • Tedeward +26  

  Jadwiga miała 13 lat, gdy wyszła za Jagiełłę.
  Czy pedofilia jest legalna w chrześcijaństwie?

  pokaż komentarz
  Tedeward
 • 14f13 +22  

  @Tedeward: Ale to nie średniowiecze, tylko teraźniejszość.

  pokaż komentarz
  14f13
 • Tedeward +20  

  @14f13: A Mahomet do dzisiaj żyje i prowadzi bloga?
  Tak, wiem. Te całe deliberacje dotyczą sytuacji dzisiaj, ale co mi tam, mogę napsuć krwi antyislamistom.

  pokaż komentarz
  Tedeward
 • DannyIGwww +30  

  @Tedeward: Masz rację. Nie ma znaczenia, że sprawa Jadwigi to był wyjątek spowodowany sytuacją polityczną (Jagiełło nie podniecał się na myśl o 13latce tylko chciał sojuszu politycznego).
  Nie ma znaczenia, że 13 latka jest już raczej dojrzała i trudno sex z nią nazwać pedofilią.
  Nie ma znaczenia, że Mahomet molestował 6 letnią dziewczynkę.
  Nie ma znaczenia, że w Islamie poślubianie 9 letnich dziewczynek jest powszechne a w Chrześcijaństwie raz zdarzyło się poślubienie 13 latki.
  Nie ma znaczenia, że większość Chrześcijan potępia śluby z młodymi dziewczynkami a większość islamistów to pochwala.

  pokaż komentarz
  DannyIGwww
 • Tedeward +15  

  @DannyIGwww: Ogólnie to zgoda, poza:
  "13 latka jest już raczej dojrzała i trudno sex z nią nazwać pedofilią."
  A to dobre. Gdybym był złośliwy, rzuciłbym jakimś czerstwym żartem o Twoich rzekomych konotacjach z Romanem Polańskim.

  pokaż komentarz
  Tedeward
 • 80sLove +10  

  @DannyIGwww:
  "Nie ma znaczenia, że sprawa Jadwigi to był wyjątek spowodowany sytuacją polityczną (Jagiełło nie podniecał się na myśl o 13latce tylko chciał sojuszu politycznego). "

  Jaki wyjątek? Takie małżeństwa były na porządku dziennym w średniowieczu. Kiedyś czytałem o jakieś królowej (już nie pamiętam jakiej), która do 26 roku życia była kilkanaście razy w ciąży (nie wszystkie dzieci przeżyły poród), a zaczęła chyba w wieku 11-12.

  pokaż komentarz
  80sLove
 • szydlot +4  

  @Tedeward: taka jest prawda, że 13 latka ma z reguły rozwinięte cechy płciowe co powoduje, że seks z nią nie można nazwać pedofilią, co nie zmienia faktu, że jest nielegalny z punktu widzenia prawa.

  pokaż komentarz
  szydlot
 • mender -1  

  @80sLove: Ale jak wszyscy wiemy średniowiecze to wieki ciemne, a tutaj mamy do czynienia z jeszcze gorszą patologią w dodatku legalną i 500lat później.

  pokaż komentarz
  mender
 • gaska -5  

  Zanim zaczniecie nazywać Jagiełłę pedofilem i grzmieć nad wiekami ciemnymi to zastanówcie się nad jedną kwestią: długość życia w średniowieczu. Ludzie nie mieli wiedzy takiej jak teraz o zasadach higieny i medycynie, do tego dochodziła wysoka śmiertelność noworodków i dzieci, epidemie itd. Po prostu: współczynnik ryzyka zgonu był naprawdę wysoki we wszystkich grupach wiekowych, dlatego nie czekano ze ślubem np. do 20, skoro panna młoda mogła tego wieku zwyczajnie nie dożyć (a istotne było to między innymi właśnie w układach politycznych tamtych czasów, gdzie małżeństwa głów państw były niezwykle ważne; to samo tyczy się potomków) - swoją drogą Jadwiga też długo nie pożyła. Dlatego też to nie była pedofilia - średniowiecze to inne realia i to przede wszystkim należy zrozumieć.

  pokaż komentarz
  gaska
 • mender -1  

  @gaska: Mniej więcej o to mi chodziło ;)

  pokaż komentarz
  mender
 • rbk17 -6  

  @Tedeward: Serio miała 13 lat? Nigdy o tym nie słyszałem. Mam wspaniałą ripostę dla Terlikowskiego, który tak mocno wychwala przyjęcie przez Polskę Chrześcijaństwa, istny gwóźdź do trumny.

  pokaż komentarz
  rbk17
 • killkamil +2  

  @DannyIGwww: Mormoni w stanach, którzy też wierzą w Jezusa Chrystusa, praktykują wielożeństwo i śluby z bardzo młodymi dziawczynkami (jeśli dobrze pamiętam, to był nawet dokument o gościu, który był ścigany i skazany za ślub z 12-latką).

  To się dzieje w różnych miejscach, różnych kręgach kulturowych.
  Niezależnie od tego czy pedofilię uprawia katolicki ksiądz, czy jakiś brodaty talib w górach, to należy ją potępiać!

  To nie chodzi o to, że w Watykanie są dokumenty, że z 12 latką też można, ale o to, że w Europie takie rzeczy są kulturowo niedopuszczalne i nieakceptowane przez społeczeństwo, a w krajach muzułmańskich są na porządku dziennym i jeszcze przyklepywane przez różnych ajatollachów, muftich i innych wysoko postawionych.

  pokaż komentarz
  killkamil
 • turbos11 +2  

  @killkamil: Co do mormonów to tylko w jednym miasteczku praktykują wielożeństwo. Jest to wyklęta praktyka przez ich główny kościół, choć założyciel miał 49 żon. Tatarzy (muzułmanie) nigdy nie praktykowali wielożeństwa.
  Pedofilia w pewnych mormońskich sektach ma się dobrze: http://www.pardon.pl/artykul/8246/seks_z_14-latka_coz_takie_sa_wymogi_religii
  Tak bywa, że założyciele religii i sekt używają sobie seksualnie, bo mają podporządkowanych sobie ludzi i forsę. Mahomet kopulował z dziećmi, Smith(założyciel mormoństwa) miał harem, Manson też miał harem, Danilo Speranza kopulował z dziećmi. itd.

  pokaż komentarz
  turbos11
 • CZT +1  

  @DannyIGwww: Jesteś jedynym obecnie człowiekiem wiedzącym czym podniecał się a czym nie Jagiełło.

  pokaż komentarz
  CZT
 • prezes1270 +39  

  W wielu kwestiach są naprawdę pop%%$$##eni aczkolwiek to jest chyba najbardziej popaprane.

  pokaż komentarz
  prezes1270
 • Dru +44  

  @pan_el: weź się pierdoInij ścianą w łeb. Uważasz, że skoro inna kultura to wolno?! Wolno być pedofilem, mordercą czy gwałcicielem bo przecież inna kultura i jest inaczej... Bo przecież dziecko które się tam urodziło lubi "to" robić... Bo przecież kobiety tam chcą być zabijane w imię "honoru" przez mężczyzn... Zastanów się czasem.

  pokaż komentarz
  Dru
 • Dru +50  

  @pan_el: przeczytałem za pierwszym razem. Sam siebie negujesz najpierw pisząc że nie chcesz ich bronić a później bronisz.
  Tak samo można by napisać: "nie chce bronić obozów hitlerowskich ale to zupełnie inne spojrzenie na społeczeństwo! ... nie uważam że to dobre, uważam że to inne, i w jakiś tam sposób uzasadnione. Przez poglądy itd"
  A wszystkim krytykującym napisać taki post jak twój powyżej.

  pokaż komentarz
  Dru
 • Tryl +16  

  @pan_el:
  w ten sposób można usprawiedliwiać każde zwyrodnienie na ziemii. obozy hitlerowskie też usprawiedliwisz, bo naziści to inna kultura, i u nich się przyzwalało na mordowanie żydów i słowian?

  pokaż komentarz
  Tryl
 • Ornament +22  

  Poglądy pana_el to przykład relatywizmu moralnego w którym nie ma miejsca na absolutną odnośnie dobra i zła.

  pokaż komentarz
  Ornament
 • R...d +13  

  @pan_el: Jeśli za kilka lat w Polsce na ulicy zobaczysz małżonków 9 i 45 lat to też powiesz, że to jest uzasadnione bo inna kultura ?

  pokaż komentarz
  R...d
 • Elfik32 -4  

  Zauważcie, że pan_el nikogo nie broni w swojej wypowiedzi a pokazuje nam tylko inne spojrzenie na sprawę. I ma w tym wiele racji.
  Pedofilia jest zła i tu nie ma żadnych wątpliwości, my to wiemy. Ale tam jest to czymś naturalnym, ci ludzie mają to zakodowane głęboko w głowach bo taka jest ich kultura i oni nie widzą w tym nic złego. Nikt im nigdy nie przekazał, że to jest złe, wręcz przeciwnie od najmłodszych lat wmawiano im, że to jest dobre. Dla nich seks z dzieckiem to jak dla nas zabicie karpia na wigilię- w obu przypadkach mamy do czynienia z tradycją i własnymi zachciankami. My mamy zakodowane w głowach, że na wigilii musi być karp, oni mają zakodowane, że mogą uprawiać seks z dziećmi.
  Oczywiście nie oznacza to, że mamy im na to pozwalać, tolerować czy udawać, że problem nie istnieje! Trzeba z tym walczyć, ale żeby wygrać musielibyśmy zrobić im porządne pranie mózgu!

  A tak na marginesie islam to najgłupsza, najdziwaczniejsza i najbardziej brutalna religia jaką znam...religia pokoju- też mi co!

  pokaż komentarz
  Elfik32
 • Blackbull +21  

  Krótka piłka: pedofilia jest zła. Dlaczego? Ponieważ dziecko nie jest gotowe na seks tym bardziej z osobą kilkadziesiąt lat starszą. Nie jest gotowe to znaczy, że spowoduje to u niego fizyczny ból oraz ogromne problemy psychiczne, a tym samym bardzo wiele cierpienia.

  Powodowanie bez powodu cierpienia niewinnej istoty to jest właśnie zło, kultura nie ma znaczenia.

  Jeżeli oni uważają, że to jest normalne, to ich kultura jest barbarzyńska i nie zasługuje na szacunek, lepiej, żeby została zapomina niż, by kolejne dzieci miały cierpieć.

  pokaż komentarz
  Blackbull
 • Elfik32 +4  

  @perfectto: mnie osobiście problem pedofilii nie dotknął, ale porozmawiaj z ludźmi, którzy w dzieciństwie byli wykorzystywani seksualnie, zapewne nikt miło tego nie wspomina. Tak mam zakodowane, że pedofilia jest zła, ale może to i lepiej, przynajmniej nigdy nie skrzywdzę żadnego dziecka!

  pokaż komentarz
  Elfik32
 • krzychos7 +4  

  To jakaś paranoja. nie zależnie od kultury, religii, przekonań pedofilia to krzywdzenie dzieci. Nie ma miejsca na rozumienie "u nich taka kultura, oni to przyjmują za normalne, powinniśmy to zrozumieć" to oni mają zrozumieć że robią źle, nie chodzi o nakazanie zmiany religii nie chodzi o to że np. chrześcijanie chcą narzucić muzułmanom swoje poglądy, po postu chodzi o to że to co robią jest krzywdzeniem dzieci.
  Zresztą w Polsce tan prawo jest dość pobłażliwe:
  "Czynność seksualna z małoletnim poniżej 15 roku życia
  ciężar gatunkowy występek"
  No masakra... jaki występek... przecież to ciężka zbrodnia. Występek to jak się zawinie batona ze sklepu...
  Coś tu jest nie tak...

  pokaż komentarz
  krzychos7
 • turbos11 0  

  @krzychos7: Oj to chyba nie jest występek, tylko traktowane jest to jak gwałt.

  pokaż komentarz
  turbos11
 • Yahoo_ -3  

  @krzychos7: wiec co planujemy? wjezdzamy z czolgami i nawracamy ich na jedyna sluszna religie (powiedzmy chrzescijanizm) czy ewentualnie krzewimy ateizm? W Polsce jest prawo, ktore nie pozwala na wspolzycie z osobami maloletnimi. Kropka. Przyjada to maja sie stosowac. Nie stosuja sie = wiezienie. Krotka pilka. Z tego co kojarze to w katolicyzmie tez nie ma minimalnego wieku (moge sie mylic, ale jesli jest to smiesznie maly- watykan wymaga 12lat) wspolzycia, wazne zeby bylo po slubie. Jakos katolicy na potege nie zenia sie z 12latkami. To samo z bigamia. Nasze prawo jej zakazuje, wiec jak przyjada to maja pecha. Maja sie stosowac jak nie to karzemy ich w/g naszego prawo. Nie ma co krzyczec. Mozemy probowac edukowac, ale przeciez sila nic nie zdzialamy. Wrecz mozemy pogorszyc sytuacje. Jak wiadomo akcja rodzi reakcje.

  pokaż komentarz
  Yahoo_
 • nieocenzurowany88 +4  

  @perfectto: A moja kultura, rodzinna tradycja i religia nakazuje mi podejść do Ciebie na ulicy i strzelić w łeb. I co? Nadstawisz się? No bo to przecież tradycja i dla mnie to może nie być nic złego.

  pokaż komentarz
  nieocenzurowany88
 • dixx 0  

  imho pan_el ma częściowo rację.
  Zostaliśmy wychowani w chrześcijańskim systemie wartości i u nas krzywdzenie dziecka jest złe.
  U nich sprzeciwianie się Allahowi jest złe. U nas pedofilia jest największym złem, u nich w ogóle. U nas "wolność" jest cnotą, oni nam robią rzezie za to.
  Nawet ciężko mi wymienić co w nas może być złego, dlatego, że też jestem wychowany w takiej etyce, to musiał by zrobić muzułumanin i za cholere nie zrozumielibyśmy jego argumentów tak jak on nie rozumie naszych o wolności, sprawiedliwości i pedofili.

  Ale moim zdaniem możemy prowadzić jakiś międzykulturowy dialog. Bo o ile nie można się czepić jednostki czyli terrorysty ginącego w dżihadize, czy męża kilkuletniej dziewczynki, bo oni zostali tak wychowani, tak samo jak u nas nie można się czepić rodzica wożącego kilkuletnie dziecko na zakupy czy uczącego dziecko iść po trupach, o tyle można próbować wpłynąć na całą ich etykę, tak, żeby wypracować jakąś wspólną ogólnoludzką moralność.
  I miejmy nadzieję, że nie skończy się to rzucaniem na siebie nawzajem atomówek.

  pokaż komentarz
  dixx
 • mardock +4  

  Oceniając człowieka - jeżeli postępuje on zgodnie z kodeksem wartości, w którym został on wychowany to nie popełnia on przewinienia np. kanibal, żyjący w plemieniu w którym przywykło się od lat jeść ludzkie mięso nie robi nic złego takie mięso konsumując

  Oceniając kulturę - tutaj możemy krytykować, ale tylko wytykając przewinienia, które w sposób potwierdzony naukowo mogą wpłynąć negatywnie na psychikę lub mogą spowodować ból i urazy fizyczne i w tym przypadku praktyki o których mowa podchodzą pod ten punkt

  Morał - nie żyją już ludzie którzy wymyślili w kulturze islamu ową praktykę, więc nie powinniśmy krytykować ludzi z osobna, nawet tych którzy tę praktykę uskuteczniają. A co należy zrobić? Starać się zmieniać tę kulturę poprzez rozmowy z hierarchami islamskimi którzy wspólnie mają moc i możliwość by ten zwyczaj potępić tak aby z czasem przestał być obecny w ich kulturze a po latach (być może dekadach lub wiekach) zakazany i karany.

  pokaż komentarz
  mardock
 • Constantine +1  

  Drodzy panowie od rozumienia kultury (oprócz pana wyżej),
  chcecie powiedzieć, że jak dziecko się urodziło tam, to mniej będzie cierpieć, gdy przeleci ją 30-40 lat starszy facet, niż jeśli stanie się to w naszej kulturze? Bo czegoś tu nie zrozumiałam...

  pokaż komentarz
  Constantine
 • turbos11 -3  

  @Constantine: Ja ich zrozumiałem tak samo. Uważają że jeśli pedofilia jest popularna to nie należy jej potępiać.

  pokaż komentarz
  turbos11
 • Elfik32 -2  

  @Constantine: krzywda wyrządzona dziecku będzie taka sama niezależnie od kultury. Różnica polega na tym, że my tutaj rozumiemy iż takie "zabawy" są krzywdzące dla dziecka, a oni wręcz odwrotnie, nie widzą w tym nic złego.

  pokaż komentarz
  Elfik32
 • jrs2 +32  

  Chiałbym tylko wszystkim przypomnieć, że (biorąc pod uwagę polskie prawo jako punkt odniesienia) Watykan jest niewiele lepszy, tam można uprawiać seks z 12 latką.:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe#Vatican_State

  pokaż komentarz
  jrs2
 • aph216 +30  

  @jrs2: A w Hiszpanii z 13-latką. A to zwyrodnialcy!

  Jak jesteś taki dobry w wyszukiwaniu ciekawostek, to jeszcze poszukaj ile jest 12-latek w Watykanie.

  pokaż komentarz
  aph216
 • jrs2 +7  

  @aph216: nie mam pojęcia, nie byłem. Chodziło mi o to, że chore prawa funcjonują w kilku miejscach na świecie.

  pokaż komentarz
  jrs2
 • soccerinho2 +6  

  @jrs2:
  Ale tylko w jednym gatunku miejsc są przestrzegane....

  pokaż komentarz
  soccerinho2
 • DannyIGwww +8  

  @jrs2: I oczywiście to , że prawo na to zezwala oznacza, że wszyscy tak robią.
  Prawo to nie to samo co obyczaje.

  pokaż komentarz
  DannyIGwww
 • Blackbull +2  

  @jrs2: Znajdź też jako ciekawostkę ilość rzymskich pedofilii, którzy z tego skorzystali.

  pokaż komentarz
  Blackbull
 • v......t -9  

  @jrs2: W watykanie obowiązuje prawo kościelne, czyli trzeba być w małżeństwie, a żeby być w małżeństwie trzeba być pełnoletnim. Nie p!!##!%cie, proszę, głupot.

  pokaż komentarz
  v......t
 • fidelxxx +2  

  @aph216: Jak już to dwunastolatków.

  Kilku by się znalazło. W końcu gwardziści mieszkają tam z rodzinami.

  pokaż komentarz
  fidelxxx
 • Bydlak 0  

  @jrs2: W całej Azji można dymać 12latki legalnie.

  pokaż komentarz
  Bydlak
 • jrs2 0  

  @up: prawo pozwalające na uprawianie seksu z dziećmi jest chore. Różnica między (upraszczając) "nimi" a "nami" jest taka, że u nich dewianci robią to oficjalnie, a u nas skandale pedofilskie są zamiatane pod dywan.
  Chciałbym po prostu, żeby ludzie, którzy pisza, że wszyscy muzułmanie to zwierzęta i zboczeńcy - a takie głosy już się w dyskusji pojawiły - zastanowili się i rozejrzeli wokól, zamiast spoglądac w stronę Lewantu.

  pokaż komentarz
  jrs2
 • currori +2  

  @jrs2:
  Prawo uderzające w wolność człowieka też jest w jakiś sposób chore. Nie zapominaj że tu nie chodzi tylko o stusunek typu 45letni meżczyzna z 12latką ale tez o związki dzieci które doszły do takiego etapu (to co będziesz taki chętny do karania trzynastolatka bo molestował swoją dwunastoletnią koleżankę za jej zgodą?). Dlatego najlepszym rodzajem ograniczania danego zjawiska jest piętnowanie go społecznie (patrz taki Watykan) a nie ustalenie limitu współżycia na poziomie lat 25 (bo wtedy przeciez będzie w pełni świadoma etc)

  pokaż komentarz
  currori
 • Cezz999 +53  

  "Austriacka posłanka Susanne Winter, należąca do skrajnie prawicowej partii "Wolnościowi" (FPOe), została skazana na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu i 24 tys. euro grzywny za nazwanie proroka Mahometa pedofilem. W czasie spotkania z wyborcami w styczniu 2008 roku Winter, otwierająca wówczas listę FPOe w wyborach lokalnych w Grazu, nazwała proroka Mahometa "gwałcicielem dzieci" i wezwała do otworzenia "zoofilskich domów publicznych" dla muzułmanów (...) Zawiadomiony przez islamską społeczność wyznaniową w Austrii (IGGIOe) sąd w Grazu orzekł w czwartek, że było to podżeganie do nienawiści religijnej."

  http://www.wprost.pl/ar/151234/Skazana-za-nazwanie-Mahometa-pedofilem/

  pokaż komentarz
  Cezz999
 • SHOGOKI +27  

  Pedofil ale za to z znajomościami i grupą wsparcia...

  pokaż komentarz
  SHOGOKI
 • SHOGOKI +42  

  Tak, w Islamie pedofilia jest legalna i bardzo religijna.

  pokaż komentarz
  SHOGOKI
 • moki +18  

  w Turcji też to jest legalne i praktykowane ? Pytam bo świta mi coś, że do UE chcieli ?

  pokaż komentarz
  moki
 • Bydlak +6  

  @SHOGOKI: Nie trzeba szukać aż w Islamie. Wystarczy Poczet Królów Polskich i fakt że Jadwiga Andegaweńska wyszła za Jagiełłę w wieku 13 lat. Małżeństwo zostało skonsumowane od razu. :)
  FUUUUU hahaha :D

  pokaż komentarz
  Bydlak
 • SHOGOKI -1  

  @Bydlak: Ale to było kiedyś a teraz mamy zupełnie inny świat.... Najwidoczniej niektórzy nie nadażaja za postepew w niektórych kategoriach zycia.

  pokaż komentarz
  SHOGOKI
 • rt_of_vnt +19  

  Wykop - aczkolwiek dla lepszego efektu nie pytał bym w tytule tylko stwierdził fakt.

  pokaż komentarz
  rt_of_vnt
 • 10048022 +27  

  That is fucking gross!
  Nie to że terroryści to jeszcze pedofile. Wesoła ekipka, nie ma co...

  pokaż komentarz
  10048022
 • h.......u -9  

  @10048022: możemy sojusz z nimi zalożyć.

  pokaż komentarz
  h.......u
 • Blackbull +14  

  Muzułmanin = zwolennik pedofilii.

  Jeżeli się wyznaje jakąś religie to popiera się wszystkie jej punkty albo jest się parszywym hipokrytą.

  Rada? Nie wyznawać religii opartych na dziwacznym starożytnych księgach.

  pokaż komentarz
  Blackbull
 • d...m -2  

  @Blackbull: to specjalnie wiele tych religii nie zostaje. jakies okragle... zero? :)

  pokaż komentarz
  d...m
 • patseb +7  

  @dadam:
  A FSM - (Latający Potwór Spaghetti)?

  pokaż komentarz
  patseb
 • Blackbull -2  

  @dadam: Mamy za to bardzo wiele nauk/doktryn/filozofii/technik znacznie lepiej radzących sobie z tematami jakie próbują rozwiązać religie, znacznie lepiej sprawdzające się w życiu.

  pokaż komentarz
  Blackbull
 • Blaskun 0  

  @Blackbull:
  Masz na myśli new ageowskie brednie czy zielonych dendeofili ?

  Co do samego tematu to wszystko jest tak popierdzielone że mam nadzieję że to tylko czarny pr, bo jeśli nie to należało by ich wszystkich wystrzelać.

  pokaż komentarz
  Blaskun
 • S3Mi -1  

  @Blaskun: Miał na myśli ogromne osiągnięcia nauki. W głowie ci się nie mieści co nie? Za którą prymitywna teistyczną ideologią stoisz, że w tych osiągnięciach potrafisz dostrzec tylko wypaczenia podobne do religii?

  pokaż komentarz
  S3Mi
 • Blaskun 0  

  @S3Mi:
  Tja jasne o naukę mu chodził. filozofii/technik
  Idźcie się poprzytulać do drzewek albo pomedytujcie razem. :)
  Którą się pytasz żydów masonów i cyklistów, do tego jestem pedałem i homofobem żydożerczym żydem katolem i lewackim prawakiem.
  AVE Jezus i Szatan zawsze dziewica.

  pokaż komentarz
  Blaskun
 • Kazak77 -2  

  Też uważam, że ludzie powinni patrzeć na to co inni robią, a nie na to co mogą robić.

  pokaż komentarz
  Kazak77
 • gimenez +18  

  @bTom:
  Jezus nie gwałcił dzieci.

  pokaż komentarz
  gimenez
 • boguchstein +2  

  @bTom:
  generalizujesz, w Chrześcijaństwie nie jest to normą ..ksiądz to też człowiek, mimo wszystko może mieć on swoje pragnienia i zboczenia.

  pokaż komentarz
  boguchstein
 • razielpol 0  

  [komentarz usunięty]

  pokaż komentarz
  razielpol
 • reks020 +3  

  @boguchstein:
  Właśnie o to chodzi, że ksiądz akurat NIE MOŻE mieć żadnych zboczeń

  pokaż komentarz
  reks020
 • rbk17 +2  

  @boguchstein: Jak ksiądz poucza to ma do tego prawo bo jest wybranym przez samego Boga)powołanie) sługą bożym, jak coś spartoli(pedofilia) to wtedy "ksiądz też człowiek". Skoro też człowiek to skąd jest przymus innego traktowania księży od wszystkich? Gdyby byli tacy nadzwyczajni to by nie było takich patologii z ich strony.

  pokaż komentarz
  rbk17
 • turbos11 +1  

  Mnie zdziwiło to:
  jeśli po weselu pan młody będzie uprawiał seks analny z ojcem córki lub jej bratem to małżeństwo jest uznawane za ważne.
  After the wedding, if the husband commits sodomy with the father or brother of the bride, the marriage stays valid. - Ayatollah Khomeini, "Tozih-ol-Masael".

  Czyli teoretycznie jeśli ktoś poślubi dziecko sześcioletnie to wcale nie musi uprawiać z nim seksu, wystarczy seks z jego ojcem. Dziwne to jest bo wydawało mi się, że w islamie homoseksualizm jest karany śmiercią. Przewalone jest być ojcem lub bratem panny młodej w tej kulturze.
  Do tego Chomeini przyzwala na seks analny z dziećmi karmionymi piersią (sic!) zabraniając seksu normalnego. Przecież taki seks analny jest jeszcze gorszy bo dla dziecka może pęknąć odbyt i kiszka stolcowa.
  Seks ze zwierzętami to też przegięcie. Podeśle go dla studentów Politechniki Poznańskiej znanych z rozpowszechniania zoofilii, to pewnie przejdą na islam.

  pokaż komentarz
  turbos11
 • Blackbull +6  

  @turbos11: Przewalone jest być ojcem lub bratem panny młodej w tej kulturze.

  Przewalone jest być kimkolwiek w tej kulturze. ;p

  pokaż komentarz
  Blackbull
 • k_olczy_k +2  

  @autor - przypomina to trochę "nauki" średniowiecznych księży. Czarny PR. Zakop

  pokaż komentarz
  k_olczy_k
 • Matus +3  

  Ech... starożytna Grecja: paideia. Stary zgrzybiały Platon uprawiający różne rodzaje seksu z młodziutkim Arytostelesem. To bylo wychowania na filozofa, że młodego chłopca brał stary filozof i przekazywał mu co miał, łącznie ze spermą(symbol oświecenia)

  Problem polega na tym, że być może muzułmanie wciąż praktykują pedofilię.

  pokaż komentarz
  Matus
 • Dropsheep -2  

  Filozofilia

  pokaż komentarz
  Dropsheep
 • nomeolvides +1  

  To jest pop&*%$^one i chore.

  pokaż komentarz
  nomeolvides
 • krisc75 -3  

  a najgorsze jest to ze islamisci powoli wkradaja sie do naszego kraju,w nasze otoczenie. i nikt nic z tym nie robi,.....
  kto wie, moze za kilkanascie lub kilkadziesiat lat ktos z nas bedzie mial islamskiego sasiada za plotem, posuwajacego mala dziewczynke,...
  i co wtedy ?

  pokaż komentarz
  krisc75
 • Bydlak 0  

  @krisc75: jak długo będą żyły moherowe berety tak długo żaden Mahomet Wam nie groźny! Babcie zlały niemców zlały ruskich to i muslimskiej hordzie dadzą rade.

  pokaż komentarz
  Bydlak
 • rbk17 +3  

  @Bydlak: Islam bardziej nam nie grozi im więcej ateistów w Polsce, łatwiej nawrócić kogoś z jednej religii na drugą (a w tym przypadku obie są dość mocno podobne), niż niewierzącego, który doskonale wie, że to zabobony.

  pokaż komentarz
  rbk17
 • ikkiz 0  

  @krisc75: Ja się też tego obawiam, ale:
  nie "islamski sąsiad" tylko sąsiad muzułmanin. islamczyk też będzie źle
  Tak samo nie pisze/mówi się islamka na kobietę wyznającą islam - tylko muzułmanka,
  a Islamista to jest:
  a) naukowiec zajmujący się islamem (raczej mówi się orientalista)bo częściej ...
  b) zwolennik fundamentalizmu islamskiego

  Ja już bierzecie się za poważne problemy i za publicystykę, to piszcie chociaż poprawnie gimnazjaliści islamiści...

  pokaż komentarz
  ikkiz
 • natussy -6  

  eee...
  http://img197.imageshack.us/img197/3770/beztytuuxe.jpg
  WTF?

  pokaż komentarz
  natussy
 • k_olczy_k +4  

  @natussy: bo widzisz, w większości religii występuje Bóg/bogowie. Poza tym muzułmanie wierzą w tego samego, co chrześcijanie, uznają też Jezusa.

  pokaż komentarz
  k_olczy_k
 • new1 -3  

  Allach jest zaj#%isty, nie ma na niego bata.

  pokaż komentarz
  new1
 • wakacje -4  

  w Polsce wystarczy by zostać pedosiem i iść siedzieć, samo wyobrażenie gołego dziecka :P

  pokaż komentarz
  wakacje
 • o0o0o -6  

  Hoho widzę, że krk ukradł obrzędy nie tylko wszelkiej maści poganom występującym na terenie Europy 1500 lat temu ale wzorują się też na Islamie. Zaczynam się bać, że dożyje dnia w którym jakiś szalony katol (nacisk na "jakiś" i "katol" , gdyż twierdzę, że nadal wielu katolików to normalni ludzie, a jedynie część z nich to popaprańcy) wyrzuci swoją 10 letnią córkę na środek ulicy i drąc się, że jest nieczysta zamachnie się na nią maczetą.... a wtedy przypomni sobie, że ona nie może umrzeć dziewicą, więc zawoła wujka, sąsiada i pół miasta na "zabawę" w "obronę honoru ojczyzny" a na koniec obleją ją kwasem i poćwiartują. Chore? Gdyby nie to, że Europa jest cywilizowana (w przeciwieństwie do większości terenów objętych Islamem) to takie sceny byłyby na porządku dziennym. Wszak szaleni ,fundamentalni chrześcijanie to taka sama dzicz co fundamentalni muzułmanie. Kto nie wierzy niech sobie przypomni sprawę kilkuletniej dziewczynki zgwałconej przez ojca. Dziewczynka i jej matka, oraz ekipa lekarzy, która dokonała aborcji została ekskomunikowana i potępiona przez hierarchów krk.
  http://www.wprost.pl/ar/155280/Ekskomunika-za-aborcje-dla-zgwalconej-9-latki/
  W dodatku jedynego gościa, który miał na tyle jaj, żeby wziąć w obronę dziewczynkę i resztę też chcą wykląć:
  http://www.tvp.info/informacje/swiat/spojnosc-akademii-pro-vita-zagrozona
  Tak więc niedaleko krk brakuje do "szalonych islamistów"

  pozdrawiam.

  pokaż komentarz
  o0o0o
 • masterkruczki 0  

  @o0o0o: Pozdrawiaj dalej:) Zapomniałeś jednego dodać. Islam gloryfikuje mordy a w przypadku wspomnianym przez ciebie ekskomunika była KARĄ ZA MORD!

  pokaż komentarz
  masterkruczki
 • klimauk 0  

  @o0o0o: zgadzam sie w sumie. Gdyby nie to ze kler jakos tam trzymany jest za morde byloby tak samo jak tam na delkim wschodzie.
  Sekta to sekta, a nazwa nie jest wazna.

  Jak czlowiek jest porzadny to jest, wiec mowienie o porzadnym katoliku jest wlasciwie obraza czlowieka - ja bym sie obrazil. Wogole jak mozna przypinac takie metki.
  Kim jestes ? - katlokiem ? Czy podajesz swoje imie ?

  Ja nie moge i tak pogodzic sie z tym, ze mamy 2010rok, a ludzie wierza w takie p%#$##!y i sa gotowi nawet za to zabic. To tylko pokazuje, jak czlowiek jest uposledzony i w moim odczuciu wcale nie jest istota inteligenta, no chyba ze w porowaniu ze zwierzeciem.

  Czlowiek to takie same zwierze, a nawet glupsze. Nie widzialem i nie slyszalem, aby zwierzeta soba manipulowaly, a my wszyscy jestesmy manipulowani od urodzenia.

  Zreszta nasz gatunek jest skazany na porazke, to tylko kwestia czasu - zal dzieci rodzic.

  pokaż komentarz
  klimauk
 • RomanX -2  

  @NieruchomyPoruszyciel: a podczas snu przychodzi aniołek i wali Ci młotem po głowie.

  pokaż komentarz
  RomanX
 • sinus76 -1  

  Nie tylko islam:

  W ateistycznym społeczeństwie „normy” ulegają ciągłej modyfikacji. To co było nienormalne jeszcze jakiś czas temu, dzisiaj jest „społecznie akceptowane” innymi słowy „normalne”. Zmiany te zachodzą tu i teraz, na naszych oczach. To że dzisiaj większość uważa pedofilie za wynaturzenie, nie oznacza, że tak będzie zawsze.
  http://www.ateista.org/?p=102

  pokaż komentarz
  sinus76
 • sinus76 -2  

  @lobo: Nie jestem katolikiem, Watykan to nie moja stolica. Moją stolicą jest Berlin.

  pokaż komentarz
  sinus76
 • masterkruczki -2  

  @sinus76: Czyli jest szansa, że pedofilia zostanie zaakceptowana przez społeczeństwo tak jak pedalstwo. Skończą się czasy polowań na czarownice:)

  pokaż komentarz
  masterkruczki
 • klimauk -1  

  @sinus76: chwileczke, przede wszystkim nie rozumiem po co rozgraniczac spoleczenstwo wierzace od nie wierzacego ?

  Czyzby to byl wyznacznik jakis norm ? Chyba nie musze przypominac o ksiedzu pedofilu, ksiedzu geju, siostry zakonnej lesbijki ? No bo po co w sumie.

  To raczej ludzie decyduja o normach, bez wzgledu na wiare/wyznanie. Nie rozumiem, co ma jedno z drugim. Wierzacy codziennie lamia przykazy i zakazy wlasnych religii, ateisci natomiast nie - bo ich nie maja wzgledem czegos/kogos.

  Ale czlowiek (i jego norma) nadal pozostaje taki sam, czy nie ?

  pokaż komentarz
  klimauk
 • klimauk -2  

  @klimauk: zamiast postawic mi minusa (dziekuje!) wysililbys sie czlowieku - kimkolwiek jestes - na jedno zdanie ? Czy mam strzelac ze ty ksiadz?

  pokaż komentarz
  klimauk
 • h.........l -2  

  @lobo: o lol, szok!

  pokaż komentarz
  h.........l