•  

  Jak działają kobiety? (na przykładzie ofiary uroczej Lotopałanki karłowatej...)

  Torbacz żebrak a w dodatku wyjątkowo głupi :) Dlaczego? To proste- bo nie zna życia i kobiet dla których z pewnością jest śliczną maskotką. No właśnie... maskotką. Podczas gdy inne zwierzątka instynktownie wiedzą, że muszą same upolować coś do jedzenia czyli wyżywić siebie i młode, ten ZADOWOLONY szanowny pan torbacz idzie na łatwiznę i przy pomocy swojego ładniusiego i słodkiego pyszczka dostaje wszystko za friko. Cwaniak powiecie? Wątpię.
  Inne zwierzątka wiedzą, że owa delikatna rączka (pewno jakiejś cukierkowej blondi) na której tak słodko ów torbacz sobie siedzi, znudzona może go bez trudu włożyć do mikrofalówki na 30 sekund lub pójść z nim do ubikacji i to raczej nie po to, żeby zrobić siusiu.

  A potem? A potem bezwzględne dziewczę powie swoim koleżankom i rodzicom zalana potokiem łez, że Lotopałanka gdzieś uciekła i żeby wszyscy pomogli jej szukać zwierzątka- co oczywiście w pośpiechu zrobią aby chociaż odrobinę złagodzić cierpienie zapłakanego dziewczęcia. Kiedy Lotopałanka oczywiście się nie znajdzie, to w ramach wynagrodzenia łez i cierpień rodzice będą chcieli kupić jej nowe zwierzątko. Ale to już nie będzie Lotopałanka bo sprytne dziewczę powie, że patrząc na nowe zwierzątko przypominałoby się jej poprzednie i tak ból by powracał. Sprytnie wyciągnie więc od rodziców pieniądze na torebkę lub coś innego czego zazdrościła swojej koleżnace z klasy a co najprawdopodobniej stało się przyczyną tragicznego losu słodkiej Lotopałanki Karłowatej.
  ------
  Uwaga- zbieżność losu Lotopałanki karłowatej z dorosłym mężczyzną po rozwodzie zupełnie przypadkowa.

 •  

  Nie znaleziono ofert zawierających podane przez Ciebie wyrażenie.
  Poniżej prezentujemy wyniki wyszukiwania dla wyrażenia karimata

  Inne sugestie:

  * karłowice (129)

  gdzie takie coś można kupić? :)

 •  

  Wiem co se kupie na urodziny.

  •  

   tak, jest sweet, śliczna i w ogóle, ale proszę Was o zastanowienie się WCZEŚNIEJ nad tym czego ten zwierzaczek potrzebuje, jakiego wymaga żywienia, i opieki zanim sprawicie sobie nową zabawkę.
   Na szczęście nie kosztuje 5 złotych jak myszka czy szczur.

  •  

   @dixx: Nie wiem dlaczego dostaje minusy i z góry zakładacie że mam zamiar kupić to stworzenie dla zabawy i po miesiącu je wyrzucić.

  •  

   ponieważ zasugerowałeś, że właśnie na pod wpływem kilku zdjęć podjąłeś taką decyzję. Poza tym tu wszyscy dostają minusy :P

 •  

  Wygląda jak jakiś pokemon.

 •  

  Ta miniaturka kojarzyła mi się... zresztą nie ważne.

 •  

  mysz jak mysz :)

 •  

  chomik ładniejszy i chyba mniej "na długich jedzie"

 •  

  Wiewiórka syberyjska, kolega miał ale mu uciekła...do tej pory nawet listu nie napisała ani sms-a...

Dodany przez:

avatar kaszpirofsky dołączył
45 wykopali 10 zakopali 5 tys. wyświetleń