•  

  pokaż komentarz

  @3n3bl0:
  @ernestoczee
  @Kanister
  @matadoor
  @RedBull1973
  @torreador

  Silny pisze:

  " Ok, to będzie krótko - nie podamy Ci wielu danych które mamy ani tu, ani na priv, bo Cię po prostu nie znamy. Nie trzeba zresztą znać dowodów którymi się w tej sytuacji kierowaliśmy, bo JASNYM przykładem demokracji na forum jest to, że mimo tego co piszesz nadal tu jesteś. Myślisz że za takie żądania na innych forach długo byś został? Ktoś z "władzy" by się Tobie tłumaczył, odpisywał? Dobrze wiemy że nie - i wie to każdy "kumaty". Jeśli RB wyleciał, to nie za jakieś wątki o dresiarzach, a za znacznie grubszą sprawę."

  No ok, niby sprawa uczciwie postawiona, ochrona danych itp. itd.

  To Panowie, dlaczego w przypadku sprawy posądzania mnie bez żadnych dowodów o multikonto Kosy, NATYCHMIAST publicznie i bez żadnej tajemnicy wyciągnięto numery IP i pisano że z tego samego proxy... zrobił to Brzytwa. Te jego multikonta to prawda, tzn. ja wiem na bank o jednym - Angel Of Mercy, do tego mi się przyznał, potem prawdopodobnie na złość wszystkim tworzył dalej. Ja nie mam z tym nic wspólnego.

  http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4818-o-vincencie-i-naszym-konflikcie/&page=4 strona 4

  Panie Brzytwa, gdzie jesteś teraz przy rzekomych 7 multikontach Ryśka ze swoimi zrzutami ekranu? No pytam? I za co aż tak mnie nienawidzisz od długiego czasu? Dlaczego zachowywałeś się w ten sposób? Masz Ty jeszcze odrobinę honoru?

  •  

   pokaż komentarz

   Do ludzi z forum braciasamcy.pl, którzy to przeczytają.
   Panowie, przemyślcie sobie pewne fakty...
   @Subiektywny - nie napisałem ,że wszyscy są mizoginami, tylko że 90% nabiera takich przeświadczeń...Wiem że zarówno Ty, jak i parę innych osób, jesteście w związkach czy nawet małżeństwach. Szacun.
   Ale mnóstwo młodych chłopaków niestety nabiera złych przekonań.

   @Silny pisze o mnie :
   "To niewątpliwie inteligentny człowiek (...)"

   "Kiedyś coś czytałem o jego imprezach gdzie pije wódę z redbullem i szczerze mówiąc skończyłem go czytać - nie interesowało mnie to za bardzo, nie miał mi nic ciekawego do zaoferowania jeśli chodzi o doświadczenia i wiedzę. "

   Czy trzeba być jakoś szczególnie przenikliwym detektywem ,aby na podstawie tych dwóch wpisów stwierdzić , że @Silny dobrze wie, że ja nie jestem żadnym multikontem Rysiek Judasz, czy kimkolwiek innym - tylko prawdziwym RedBullem1973 ?
   Pomyślcie, czy tak pisałby o osobie z mulitikontami....nie, on dobrze wie, że ja to ja, żadne multikonto!

   Na opinie niektórych forumowiczów, że moje posty były wartościowe, albo że powątpiewają w te multikonta, że chcą dowodów - Marek od razu przystępuje do akcji dyskredytowania mnie ("pije wódę z redbulem" , "nie miał nic ciekawego do zaoferowania" itp) ...

   Jak padło pytanie o dowody, to oczywiście oni (admini i guru) nikomu nic nie pokażą! :-)
   No nie pokażą, bo nic nie mają ! Bany były przydzielone TYLKO za to, ze szefowi nie spodobaliśmy się...
   Każdego z Was może czekać ten los...

   I po raz kolejny nasuwa się pytanie, po co ktoś miałby poświęcać rok pisania , kasę, czas - tylko po to , żeby RAZ nie zgodzić się z szefem ???? I to ma być to rozwalanie jego forum ?

   Zobaczcie , jakie on bzdurne i tanie manipulacje Wam wciska! Co raz pojawiają się histeryczne posty guru, typu:
   "Możliwe zamknięcie forum" itp...
   Przecież to jest tak grubymi nićmi szyte, że aż nieprawdopodobne, że chyba wszyscy się na to nabierają...

   @Silny : Miej sobie to forum, chory człowieku, nic mi do tego...tylko jak chcesz kogoś wyrzucić, to na przyszłość nie kłam o multikontach.
   Po prostu wyrzuć, bez oszczerstw i kłamstw. Jak mężczyzna, a nie jak ostatnia łajza bez krzty honoru.

   Sam wyleciałeś z Wykopu za coś takiego, każdy może to sobie sprawdzić...
   Sławek, Kanister czy kto tam jeszcze - jakoś nie wyleciał.

   Po prostu cierpisz na jakąś rzadką psychozę, i w każdej osobie, która się w czymś nie zgodzi, od razu widzisz Sławka, albo Vincenta...a dlaczego ? Bo sam używałeś multikont! Proste...

   Zainteresowani prawdą piszcie do mnie na priv, tutaj na Wykop.
   Bardzo chętnie wyślę każdej osobie zarejestrowanej na forum braciasamcy.pl dłużej niż miesiąc swoje namiary, Facebook, email służbowy z imieniem i nazwiskiem takim samym jak na FB, a także moje fotki z LAT'ka, których nigdy nie umieszczałem w necie...

   I porównajcie to sobie z pustymi pomówieniami Marka i jego świty....

   Najpierw sądziłem ,że zaszła pomyłka, że Mosze Red był nadgorliwy, i pochopnie mnie zbanował....
   Bowiem w tym dniu (zbanowania) jechałem już na święta, i odpaliłem laptopa w BurgerKingu gdzieś przed Warszawą.
   (Dla informatycznych ignorantów - właściciela danego IP można sprawdzić od ręki w ripe.net , więc administracja forum nie miałaby z tym problemu, ustalić że moje IP z tego dnia należy do BurgerKinga)...

   Wysłałem więc kilka razy wiadomości na mod@braciasamcy.pl, potem nawet dołączyłem swoje dane na potwierdzenie, w tym 2 fotki z LATka, których nigdy nie było w necie...
   Zatem - gdyby admini rzeczywiście mieli dobrą wolę, po weryfikacji po prostu przeprosiliby mnie za nadgorliwość, i przywrócili konto.

   Jednak teraz jestem przekonany na 100%, że ban dla mnie był przydzielony z pełną świadomością, iż nie jest to żadne multikonto. Po prostu Marek kazał mnie zbanować, bo pamiętał , że parę tygodni wcześniej ośmieliłem się nie zgodzić się z nim w tej sprawie z dresiarzami...no i jeszcze sprawa artykułu do gazety...!

   Okazuje się , że @Silny ma wielki żal do mnie ,że nie poprawiłem na czas swojego "Poradnika rozwodnika", który chciał wykorzystać w swojej gazecie. Tak, nie poprawiłem na czas ,ale też i perspektywa wydania gazety nigdy nie była na tyle realna i bliska , żeby mnie zmobilizować do pracy nad poprawkami...
   Tym niemniej, udzieliłem mu chętnie pozwolenia na wykorzystanie go w takiej formie, w jakiej powstał - więc mógł go użyć w swojej gazecie, w pierwotnej formie, bez moich poprawek....

   pozdr.
   RedBull1973

  •  

   pokaż komentarz

   Aha, i zapytajcie siebie sami, ale tak uczciwie - co stało się z pieniędzmi zebranymi na adwokata w nadmuchanej sprawie Sławek K (blogger) vs @Silny...Bo zdaje się , że bez najmniejszej żenady guru kupił sobie za to najnowszego Srajfona, całkiem zupełnie jak ten M.Kijowski z KODu...:-)
   Ot taka zbieżność, ale jakże wiele mówiąca...
   I nie mówicie, że to były dobrowolne datki, więc nie ma sprawy - bo oczywiście , że były dobrowolne, zawsze są dobrowolne...Ale na KOD i na Rydzyka ludzie też dobrowolnie dają...Na niezliczone sekty, tak samo....przemyślcie to sobie...!

   Do całej gromady forumowiczów, którzy wypisują niestworzone brednie na mój temat, i dochodzą do karkołomnych wręcz wniosków - Lenin takich jak Wy nazywał "pożytecznymi idiotami"...też to sobie przemyślcie...

   Piszę to wszystko tutaj, bo zostałem bezczelnie PUBLICZNIE oskarżony o OSZUSTWO!
   Nie daruję takiego skurwysy%%%a , bo ludzie bez honoru , oczerniający innych - zasługują na napiętnowanie!

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Słusznie. A ja nie daruję nigdy takiego sk$!@ysyństwa pewnemu moderatorowi. Do tego dołożę nazywanie mnie konfidentem (cyt. jego słowa - ch%$ w dupę konfidentom), kłamanie że upubliczniam informację o nim osobom trzecim (komu i co konkretnie?) a jak zapytałem go o chodzi, cisza, zerwanie kontaktu, pisanie, że dla mojego dobra lepiej żebym się nie pokazywał na zlocie bez podania konkretów o co mu chodzi. Jawnie ubeckie, metody, prawdopodobnie z góry zaplanowane. A na nie z racji mojej rodziny jestem szczególnie wyczulony.I ja też byłem przez niego PUBLICZNIE oskarżony o oszustwo z kontem Kosy.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Pozwole sobie podsumować ostatnie wydarzenia. Jako ex-user samczego.
   Prawdy:
   1. Redbull1973 jest niesłusznie posądzony o multikonto.
   2. Red nie jest Markiem. Red jest bardziej inteligenty, dowodzą tego zwłaszcza wpisy biznesowe. Marek może jedynie pobełkotać o krokodylach i starszych duszach (czyli podbija ego, wmawiając sobie że jest lepszy od innych).
   3. Marek wciąż wydaje pieniądze na nowe zabawki.
   4. Brzydzi się pracą, zwłaszcza fizyczną, argumentując to chorobą kloaczą.
   Jakoś się mu kupci nie chce jak zasuwa na motorku.
   5. Kłamie na temat wieloletniej pracy i służby ludziom. Ma to na celu przedstawić obraz człowieka pracowitego.
   Dowód:
   https://www.youtube.com/watch?v=YOWEFOrpT6s
   "Nie zliczę ile godzin (a raczej lat) ta gra mi zabrała... nie jest łatwa, ale daje nieprawdopodobną wręcz satysfakcję. W nagraniu mylę się wielokrotnie co do militarnych nazw flotylli, eskadr i innych wojskowych terminów, za co przepraszam; nagrywałem z potrzeby duszy, bez przygotowania."
   6. Ma dużą wyobraźnie i potrafi tworzyć fikcyjne opowieści.
   7. Widzi wrogów nawet tam, gdzie ich nie ma.
   8. Erotoman-gawędziarz.
   9. Czy nadużywa gościności jakiejś kobiety z Podkarpacia? Nie wiadomo. Póki co wszystko to spekulacje. Niemniej, częsty pobyt w tamtych stronach jest mocno zastanawiający.
   10. W momencie eliminowania kogoś z forum, zakłada temat o katastroficznym tytule, mającym na celu wzbudzenie ogromu emocji u owieczek (dojnych).
   11. Dojni widząc egzekucje ofiary, dorzucają swoje kamienie w straceńca, aby przypodobać się cajberguru.
   12. "Co ciekawe, Mosze Red podobno jest człowiekiem ogromnego sukcesu, w jednym z wątków szczegółowo opisał swoje miesięczne dochody na poziomie kilkuset tysięcy złotych... Zakładając nawet, że go mocno poniosło i jest to rzeczywistości tylko kilkanaście tysięcy/mc, to i tak ludzie biznesu raczej nie mają czasu i ochoty na moderowanie jakiegoś sekciarskiego forum, czyż nie ?
   No wyobraźcie siebie, że macie takie wielkie dochody, swój biznes, i co....siedzicie całymi dniami na forum braciasamcy.pl, zamiast pilnować biznesu, i korzystać z zarobionych pieniędzy ?"
   Dokładnie. Też mnie zastanawiało że ktoś kto niby ma tyle $ spędza tyle czasu na forum. A biznesu kto popilnuje?
   13. Promowanie ezoteryki.
   14. Socjalista. Marzy o zasiłkach, aby uczciwi ludzie go utrzymywali.

   On się już nie zmieni. Będzie bronił swego interesu i stylu życia jakie prowadzi ile tyle się da.

  •  

   pokaż komentarz

   @Crusader77:
   Dobrze to ująłeś - to forum jest wszystkim co ma. W razie kolapsu zostaje mu zasiłek i zapomoga.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: Święta racja, dlatego tak walczy.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak jak @RedBull1973 zostałem wywalony z forum braciasamcy.pl.
  W pierwszej pomyślałem, że to jakaś pomyłka.
  Napisałem więc do moderacji z zapytaniem o co chodzi.
  Żadnej odpowiedzi.

  Napisałem, więc drugiego maila

  Do Marka,

  Ostatnio zostałem zablokowany na BS (nick toreador).
  Teraz doszedłem dlaczego.
  Rzekomo jestem multikontem jakiegoś Ryśka.

  Pastwisz się publicznie nad człowiekiem o imieniu Sławek.
  Robi Ci on wiele złych rzeczy, które doprowadzają Cie do pasji.
  A co robisz mi i podejrzewam innym chłopakom, których zbanowałeś z tego samego powodu?
  Ogłaszasz publicznie, bezpodstawnie, że jestem oszustem bez podania dowodów i możliwości obrony. 

  Jeśli wiesz, że podany powód blokady to ściema to jesteś tchórzem.
  Bo nie masz odwagi powiedzieć wprost jaka jest prawdziwa przyczyna. 

  A podejrzewam, że prawdziwa przyczyna usunięcia z forum to
  różnica zdań, która czasami była między nami. Ludzka rzecz.
  Ale w jakiejś odpowiedzi wyczytałem, że wedle Ciebie prawdziwy cel wyrażenia innego 
  zdania to chęć "dojebania". Doj@!%nia z zazdrości i zawiści. Domyślam
  się, że zazdrości o beztroskie życie singla, odnoszenie sukcesów i zarabiania pieniędzy. 

  Nie zazdroszczę ludziom. 
  Ale nawet gdybym, to nie chciałbym życia od klopa do klopa tak jak mówisz, że to wygląda z IBS.
  I wiem, że nie osłodziłaby mi go kariera, pieniądze czy inne sukcesy. 

  pozdrawiam

  Również, żadnej odpowiedzi.

  Marek ma wielki żal do adminów Wykopu za to, że dostał bana za rzekome multikonta.
  Żalił się, że nie dają mu możliwości obrony a jednocześnie sam to robi na swoim forum.
  Czysta hipokryzja z jego strony.

  Wątek RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum to robienie kurtyzany z logiki.

  Gdzie w swoich postach RedBull przejawił choć cień chęci przejęcia / zniszczenia forum ?

  Na pytanie Chrumkacza "Droga administracjo, moim skromnym zdaniem warto byłoby w formie krótkiego oświadczenia odnieść się do informacji apropo uwierzytelniania swojej tożsamości przez RedBulla, napisać pokrótce czy miało coś takiego miejsce czy nie", wywróciłeś kota ogonem i mówisz, zaczynasz kpić, że admin Red miałby pokazać swoje dokumenty, WTF?

  Marku, jeśli masz wykupioną domenę braciasamcy.pl to jakim cudem ktoś może przejąć / zniszczyć to forum bez Twojej zgody ? ;) A jeśli chodzi Ci o przejęcie forum w sensie, że forumowicze pójdą za kimś innym niż Ty no to cóż. Oznacza to tylko tyle, że nie wierzysz w siebie i boisz się silniejszych. Ze strachu wycinasz ludzi kiedy uznasz, że podważają Twój autorytet, "zagrażają". Zostawiasz ludzi, którzy albo bezgranicznie Ci wierzą, albo boją się odezwać albo mają interes w tym, żeby tam być albo Ty masz interes, żeby tam zostali.

  @RedBull1973: jakie masz poszlaki za tym, że Red i Marek to jedna osoba?

  @Kanister: masz dowody na to, że Marek mieszka z kobietą na Podkarpaciu?

  Zachęcam innych forumowiczów do dyskusji.
  Tutaj nie dostaniecie bana ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Podpadłeś :)

   A o jakie dowody Ci chodzi? :)
   Są zdjęcia na fb, z pieskiem, kotkiem, są cytaty ludzi z rodziny kobiety - patrz mój poprzedni komentarz pod tym tekstem, w którym jest jak byk, że "Mareczek siedzi u starej baby". Są teksty o wyjeździe do Warszawy i powrocie na Podkarpacie. Są teksty, w których "koleżanka" pomaga kupować spodnie cyberguru.
   Jeśli ktoś jest w stanie wytłumaczyć jakoś fakt mieszkania na Podkarpaciu czymś innym niż goszczeniem się u kobiety nazywanej Wiki to zapraszam do dyskusji :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Przydałoby się zdjęcie obojga koło jej domu na Podkarpaciu. Można wtedy takie zdjęcie zamieścić na BS i udowodnić, że Marek kłamie. To co mówisz to tylko poszlaki.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Czy Ty jesteś poważny? :)
   Jakie zdjęcie? No przecież cyberguru takiego nigdy nie zamieściłby na swoich stronach. On sam jest totalnie pogubiony jak reagować na fakt jej istnienia i czy się do niej przyznawać czy nie.
   A te jego zdjęcia z kotkiem i pieskiem to kto robi jak nie ona? A jak cyberguru był w Warszawie to kto się zajmował zwierzętami? A kto kotu kupił i założył smycz jaką nosi się na spacerach wyprowadzając zwierzątko. Wyobrażasz sobie faceta z kotkiem na spacerze?

   A cytat o kotku, który zginął?
   "A to było tak - siedziałem rano prawilnie na tronie, i czytałem jakąś mądrą książkę. Gdy usłyszałem krzyki "Marek! Marek!", włosy stanęły mi na sztorc ze strachu na głowie, plecach i tyłku - już wiedziałem że coś złego się stało. Pani widziała zwłoki Jazzy leżące przy jezdni - czym prędzej się ubrałem, wziąłem siatkę z biedronki na zwłoki i pobiegłem we wskazany punkt."
   Kto krzyczał? Jaka Pani?
   :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Jasne, że jestem poważny. Oczywiście takie zdjęcia zostałyby opatrzone czarnymi paskami na oczach aby były zgodne z prawem. Sylwetka Marka jest publicznie znana, więc nie byłoby problemu z identyfikacją. Niestety nie mieszkam w okolicy, żeby cyknąć taką fotkę. Jeśli mieszka sam a czasami sprowadza sobie laski, to trzeba mu wtedy zwrócić honor. Zwierzętami mogą opiekować się np. sąsiedzi. To żadne dowody. Jakie to miasto ?

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Nikt normalny nie będzie cykał takich fotek :)

   Czyli cyberguru miałby DOM na Podkarpaciu? A skąd, skoro nigdy nie ma pieniędzy, a do forum dokłada? Kredyt? A kto by mu go dał?
   Nazwa miasta chyba kiedyś padła: Dębica, dokładnie 300 km od Warszawy, czyli tyle ile kilka razy musiał przejechać cyberguru.
   Zupełnie nie pamiętam przy jakiej okazji padła nazwa miasta, ale padła.
   Ja nie twierdzę, że posiadam dowody, twierdzę za to, że cyberguru mieszka u kobiety na Podkarpaciu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Nie ma znaczenia kto zrobi fotki.
   Nie musi posiadać domu, może mieszkać np. u rodziny albo u znajomych.
   Powodów na taką sytuacje może być wiele.
   Jeśli nie masz dowodów to niestety tylko przypuszczasz.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   To tylko poszlaki, i być może że się sromotnie mylę - ale zastanowiło mnie jedno: Marek ( @Silny) bardzo rzadko pisze coś na forum, tak jakby go tam prawie nie było pod tym nickiem....
   Głównie interesują go tylko tematy związane z blogerem Sławkiem, oraz jaką by tu nową zabawkę sobie kupić...:-)

   Natomiast Mosze Red jest na forum niemal non-stop, choć też nie zawsze coś pisze (ale widać nieustanną aktywność pod jego profilem).

   Co ciekawe, Mosze Red podobno jest człowiekiem ogromnego sukcesu, w jednym z wątków szczegółowo opisał swoje miesięczne dochody na poziomie kilkuset tysięcy złotych... Zakładając nawet, że go mocno poniosło i jest to w rzeczywistości tylko kilkanaście tysięcy/mc, to i tak ludzie biznesu raczej nie mają czasu i ochoty na moderowanie jakiegoś sekciarskiego forum, czyż nie ?

   No wyobraźcie siebie, że macie takie wielkie dochody, swój biznes, i co....siedzicie całymi dniami na forum braciasamcy.pl, zamiast pilnować biznesu, i korzystać z zarobionych pieniędzy ?

   Kolejny argument - czy jakikolwiek guru sekty oddałby komukolwiek taką władzę nad forum, że osoba ta mogłaby bez wiedzy i zgody guru MASOWO banować userów ?
   I jeszcze - czy gdyby nawet naprawdę było tak, że Mosze Red to prawdziwa osoba, i zbanował samowolnie tych wszystkich userów, to Marek nie powinien zażądać od niego wyjaśnień i DOWODÓW na te rzekome multikonta ?

   @Kanister
   Oczywiście , że masz rację, z tym Podkarpaciem , zwierzętami i jakąś kobietą w życiu Marka...to wszystko ma sens i jest logiczne.

   Obawiam się jednak, że do nikogo to nie dotrze, po prostu forumowicze wykasują ze swojej świadomości te argumenty natychmiast po ich przeczytaniu...

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Nie mieszka u rodziny, bo by o tym pisał, ale nie przeczę, że Gospodyni z Podkarpacia jest swego rodzaju znajomą :)
   Rzecz w tym, że przypuszczenia te układają się w nadzwyczaj prawdopodobną historię. I tego się trzymam ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:

   Obawiam się jednak, że do nikogo to nie dotrze, po prostu forumowicze wykasują ze swojej świadomości te argumenty natychmiast po ich przeczytaniu...

   A ja Ci mowię, że już do wielu dotarło. I pomógł w tym... cyberguru :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Red może być biznesmenem i najzwyczajniej wywęszył pieniądze do zarobienia. Ponieważ idea i poglądy forum wpisują się w jego światopogląd dlatego inwestuje w nie czas i może pieniądze. Widzi, że za Markiem idzie sporo ludzi więc jest potencjał. Ilość użytkowników i słuchających audycje rośnie. Kwestia umiejętnego spieniężenia.

   User Baca zaczyna naciskać, ciekawe czy poleci ban;)
   link

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Kiedyś przewidywałem to, że Red wydupcy Kotona. Jeszcze za mało jest do wzięcia, trzeba poczekać aż popularność wzrośnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: nic nie wiem jakie to układy panują. Możliwe, że wszystko finansuje Red a Marek jest tylko pracownikiem, któremu wydaje się, że jest kimś więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   To nie ten schemat, ale to naprawdę bez znaczenia. Olej ten przybytek, zapomnij i ciesz się życiem. Jeszcze nie wiesz, bo czujesz uzasadniony żal za sposób w jaki się z tobą obeszli, ale uwierz mi. Oni Ci wyświadczyli przysługę, docenisz to dość szybko.

  •  

   pokaż komentarz

   User Baca zaczyna naciskać, ciekawe czy poleci ban;)
   link


   i po Bacy ;)

   źródło: Capture.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   A nie zastanawia Cię, że niemal wszystkie wojenki, bany, konflikty wynikają z zdumiewającej nadgorliwości niektórych moderatorów? Mnie na forum nie ma, patrzę na nie nieco z innej strony i dostrzegam, że wielu udzielających się tam dostało bana od tych najbardziej gorliwych, niewytłumaczalnie gorliwych :)
   Po co było dawać bana Ryśkowi, Vincentowi, RedBullowi, toreadorowi pod fałszywym pretekstem? To całe forum przez te wojenki tylko traci. Nie dość, ze jest postrzegane jako zbiorowisko stulejarzy i mizoginów to jeszcze do tego dochodzą absurdy rzekomych multikont i rzekomo "atakujących" trolli.

   Jeśli moderator Red byłby na tyle inteligentny jak go oceniacie to wszystko robiłby po cichu i spokojnie. Tymczasem od wątku o blogerze (który bynajmniej nie wygląda na agresora, a się zwyczajnie wkurzył :) ) poprzez urojone multikonta Ryśka, Vincenta, głupie prowokacje z @CriticalThinker i aż do niejasnych machinacji robi wszystko by forum podupadło. Ilu nowych użytkowników się odzywa na stałe? :) No niewielu, bo wszyscy są rozstawieni po kątach i wolą się nie wtrącać. Proszę zwrócić uwagę, że tak jak temat Kanistra, wykopu i blogera ciągnął forum w dół tak robią to kolejne permy za urojone multikonta :)
   Ja nie zmuszę się do tego, by Was lubić, ale widzę, że macie coś w głowach :)

   Ja zastanawiam się dlaczego podobno inteligentny człowiek robi z forum małe bagienko, które dla cyberguru jest źródłem stresu i odpływu kolejnych użytkowników. Czy nie robi tego celowo grając na emocjach cyberguru ("Ty prześladowany, biedny, hejtowany, więc ja Ci pomogę ośmieszając Twoich wrogów i moderując strony, by nikt Cię nie krzywdził :)" ), jednocześnie OBNIŻAJĄC JEGO WARTOŚĆ RYNKOWĄ!!!
   Wszystko po to, by w pewnym momencie (gdy skończy się ruch) zaproponować cyberguru powiedzmy 20 tysięcy złotych za oddanie mu forum. I wtedy użytkownik Red zrobi z niego biznes z reklamami, profesjonalnym pozycjonowaniem i bez cyberguru z jego paranoją na punkcie innych ludzi :)
   Potwierdzałoby to wyjątkowe zaangażowanie niepasujące do człowieka z milionami.
   Jest to oczywiście jedynie pewna koncepcja, ale... :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Nie dostałem bana, sam zrezygnowałem z uczestnictwa w forum, są na to przecież dowody. Sprawę mojego rzekomego multikonta w postaci Kosy wyciągnął Brzytwa, a nie red, nie mając żadnych podstaw i dowodów i mogę podejrzewać, że to była tylko i wyłącznie jego inicjatywa, osobista zemsta. Nikt inny nie maczał w tym palców. Wcześniej mówił mi o tym przez telefon, że on WIE, że ja to Kosa. Potem zaczęła się na mnie prowokacja, żebym nie ważył się pojechać na zlot, a wiedzieli że chciałem, wszystko było już gotowe, terminy dograne, ja nawet ubłagałem wolny dzień w pracy, który musiałem potem odpracować w sobotę...a i tak nie pojechałem, głównie ze strachu, nie chciałem walczyć samotnie przeciwko hordzie podburzonych (przez określone osoby) i pijanych braci. Teraz podejrzewam, że po mojej stronie to stanąłby najwyżej Rysiek, nawet ten który by mnie zabrał z Trójmiasta by na bank przyłączył się do nich i być może nawet musiałbym stamtąd sp@!@!%$ać na własną rękę, ośmieszony i wyszydzony, bo patrząc na to jak ludzie na forum nie przyjmują żadnych argumentów i ślepo bronią guru, tak by zapewne było. Jednak opatrzność jak zwykle nade mną czuwała.

   No bo jeśli czytam i na forum i ze strony Ryśka, że prali tam jakiegoś chłopaczka po gębie i w jego oczach był strach, upokorzenie, ból, to co mogę o tym myśleć? To jest rzekoma elita społeczeństwa? Człowiek jedzie żeby się spotkać, pogadać, fajnie spędzić czas, a nie po to żeby być wystawianym na jakieś testy męskości. Jeśli czytam, ze Marek miał tam swoich szpicli w co głęboko wierze (bo identycznie było ze mną, miał małą grupę stałych donosicieli na mój temat, co o nim mówię, jakim niby jestem człowiekiem, jak się zachowuje, czy go oczerniam itp. jak to czytasz kolego z Gdyni, to wiedz, że ja wiem, było się lepiej kamuflować), którzy uważnie obserwowali innych ludzi, ich słowa, czyny itp. a potem mu najprawdopodobniej zdawali o każdym raport (jak było z Ryśkiem) to jakie słowa cisną się na usta?

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   A dlaczego nie miałaby być to spóła dwójki moderatorów nastawiona na obniżenie rynkowej wartości i wyrzucenie stamtąd cyberguru za małe (względnie) pieniądze? :)

   Cyberguru jest osobą, która ma manię prześladowczą. W tym przypadku dotyczy ona osoby, która bardzo często mija się z prawdą, manipuluje, wykorzystuje wiedzę o sprawach osobistych, cudze tajemnice (gdy dana osoba mu podpadnie :) ) On się BOI. Na każdego chce mieć haka, bo czuje się słaby i niepewny, a haki mają mu zagwarantować, że będzie się siedziało cicho. Dokładnie jak z tą Twoją "szafą" lub "lodówką".
   Ktoś przychodzi się napić i porozmawiać, a w istocie chodzi o szukanie czegoś, do czego można się przyczepić.
   To dlatego nie jestem i nigdy nie byłem na forum i mało piszę o sobie :)
   Wiem, że taki cyberguru i jego pieski z braku lepszego zajęcia szukają haków. Tak samo miało być z blogerem. Kiedy okazało się, że ich nie ma, to wymyślili farbowane włosy, zdradzającą żonę i multikonta na wykopie :) od takich ludzi powinno się trzymać z bardzo daleka, a nie z nimi pić :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Wiesz z tą szafą to też kilka osób wie, a wspomniałem o tym wśród koła kierowniczego w ramach takiego przerywnika, sam się z tego dzisiaj śmieje, że na taki pomysł wpadłem, bo od lat mam na pieńku z tamta kuzynką, ale nigdy bym nie przypuszczał, że w obliczu tak rażącego braku argumentów wyciągną nawet to na światło dzienne. Nieważne...czemu ja się w ogóle tłumaczę? :D

   To znaczy co sugerujesz, że ktoś z wewnątrz chce przejąc jego interes bo zwietrzył interes i perspektywę zarobku? Mało prawdopodobne moim zdaniem.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   To jest tylko pewna koncepcja :)
   Po prostu nie mieści mi się w głowie jak inteligentni faceci mogą robić wszystko, by forum miało tak marny wizerunek. Bany, hejty, trollowanie, wojenki. Na wielu forach się wypowiadałem, ale na żadnym modzi tak nie ingerują w to, co ma być dobre, a co nie.
   Rzuca mi się wciąż w oczy to pisanie o przejęciu forum przez kogoś z zewnątrz. Nie bardzo wiem jak to miałoby wyglądać :)
   A cyberguru jest głupi i przewrażliwiony.
   Wyobraź sobie, że to jest produkt. Masz grupę facetów, którzy chcą sobie ponarzekać. I co jakiś czas muszą czytać o jakimś blogerze, Vincencie, Ryśku, próbach zniszczenia forum. Paranoja zastępuje zdrowy rozsądek, atmosfera podejrzliwości, wciąż ktoś jest wyrzucany lub odchodzi. To wszystko zależne jest od tego, kto rozpętuje i kontynuuje te wojenki.
   BEZ NICH BYŁBY SPOKÓJ! Faceci rozmawiają sobie, dyskutują, plotkują. Moderatorzy są schowani, nie ma typowych dla cyberguru osobistych wrzutek. FORUM SIĘ ROZWIJA jako przyjazne i otwarte, a nie jako zbiorowisko sekciarzy i mizoginów. Żeby tak było trzeba wyeliminować cyberguru, czyli mu zapłacić i wprowadzić reklamy, pozycjonowanie, zarabianie na forum, a nie dokładanie do niego. Wyrzuca się wtedy wątki o blogerze (bo nic nie wnoszą), o wykopie (bo nikogo nie interesują), o Ryśku, Vincencie i jego rowerze, RedBullu etc.etc. i prowadzi się forum według własnych zasad, a nie zasad sensata i paranoika :D
   Ja tego nie zrobię. Ty tego nie zrobisz. Mogą zrobić to tylko ci, którym cyberguru "ufa", czyli najbliżsi współpracownicy. Na razie widzę, że ci najbliżsi współpracownicy robią dosłownie wszystko, by forum się kurczyło mimo nadaktywności cyberguru na yt :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: To co opisałeś to wizja idealnego forum, a tak nigdy nie będzie, bo forum tworzą tylko ludzie i aż ludzie ze swoimi przywarami, słabościami, ułomnościami, wadami i przede wszystkim EGO bez względu na to piszą, bez względu na to jak głęboko rzekomo wyleźli z matriksa i przejrzeli na oczy, nie przeskoczysz kloacznej ludzkiej natury. Można nad tym pracować, a nie tylko pisać. Wiesz to, że guru jest paranoikiem to jedna sprawa. Inną sprawą jest to że w tym uczestniczyłem, bo podobnie jak Rysiek, poglądów na kobiety nie zmieniłem i nigdy nie zmienię, za dużo przeżyłem i widziałem do czego są zdolne. A guru mi jeszcze wmawiał na siłę, że o niczym innym nie marzę jak wrócić na forum. Tak jakby to on mnie wyrzucił, a nie ja sam odszedłem, nie tylko z powodu jego niepunktualności, ale również wielu, wielu innych nie dotyczących już nawet jego osoby a chociażby strony w jaką forum zmierzało. Zbierałem się do tego, aż w końcu przyszedł impuls, iskra która dopełniła mojej decyzji.

   Jeśli stawia się komuś tak poważanemu jak pisarzowi, administratorowi forum, autorytetowi, człowiekowi który pomaga ludziom, któremu ludzie wpłacają swoje pieniądze zasadny zarzut o niepunktualność (red może potwierdzić), powinien to na spokojnie przemyśleć, coś z tym zrobić, przynajmniej ja bym się zastanowił nad sobą, bo to paskudna cecha i w szczególności guru który mówi innym ludziom jak mają żyć nie przystoi, a nie ryć pod drugą osobą, zakładać na nią tematy na forum (gdzie ja pisałem o nim w internecie wcześniej zanim nie wyskoczył ze mną? NIGDZIE Powiedziałem tylko kilku osobom w zaufaniu o co poszło i dlaczego odszedłem, nawet tutaj na wykopie w innym temacie gdzie ściąłem się ostro z białym rycerstwem polecałem jego książki jako osoba która już dawno rozpracowała kobiecą psychikę, prosze poczytać moje posty, wszystko jest czarno na białym http://www.wykop.pl/link/3538357/mezczyzni-uciekaja-od-malzenstwa-feminizm-medialny-vs-mgtow/), odcinać od znajomych (i chwalić się publicznie, że myślał, że po tym dostanę depresji), szpiegować. Próbowałem wyciągnąć rękę, ustawić się z nim na skype, po męsku, Bóg mi świadkiem, konkretnie załagodzić ten spór, bo nie przypuszczałem że coś takiego wyniknie, jak żyje nie spotkałem się z takim zachowaniem u drugiego faceta. Nie chciał, bał się? Brak jaj? A teraz guru w jednej audycji mówi, że czas to najcenniejsza rzecz w życiu człowieka... jak myślisz co czuje słuchając tego?

   Co z tego że pomaga ludziom? Co z tego, jak ja poznałem jaki jest naprawdę? Mam prawo o nim tutaj pisać, święte prawo, nie zacząłbym tego nigdy, gdyby pierwszy nie utworzył o mnie tematu na forum gdzie stworzył o mnie zręczną mieszaninę półprawd, kłamstw i faktów, sam przedstawiając siebie zawsze jako ofiarę, a potem nie wk???ił innymi zachowaniami, brakiem spójności. I głęboko w dupie mam, że jestem niewdzięcznym histerykiem, płaczkiem, p!#?oliną jak mi się zarzuca, to jest tylko kwik i paniczny strach. Mam prawo napisać co mi leży na sercu.

   A co do mojego roweru, to co prawda ostatnio zaliczyłem glebę na zdradzieckim lodzie, sprawa gorzej wyglądała niż naprawdę się skończyła bo zdążyłem w locie przyjąć odpowiednią pozycję i spadłem na wyciągnięte ręce, ale tak sobie myślę, jako że planuje w wakacje samotnie przemierzyć Kazachstan na rowerze (w końcu nie mieszkam aż tak daleko od granicy z tym państwem) wpadłem na pomysł żeby kupić kamerkę, wziąć rower na ramię (waży dokładnie 12 kg) i nakręcić bez pokazywania mojej twarzy jak uprzednio spocony, wręcz zlany potem w wyniku zrobienia dużej ilości kilometrów tacham go w pełnym słońcu na stepie (a lata w Kazachstanie są naprawdę upalne, klimat kontynentalny) na plecach, bo nareszcie zrozumiałem do czego on służy. Materiał zostałby oczywiście okraszony odpowiednim komentarzem z mojej strony, podkreślającym to jak ledwo żyje, ale że również zrozumiałem w jakim błędzie żyłem do tej pory. Wrzuciłbym linka w komentarzu do jakiejś audycji Mareckiego.

   Myślę że miałbym murowaną dużą ilość odsłon, potencjalny hit. Hahahahaha :D

   Rychu ma rację, myślałem o tym dzisiaj, olać, odciąć się. Zapomnieć, bo póki pamiętasz karmisz trola swoją energią. Lepiej iść na rower, albo... wleźć do szafy.

  •  

   pokaż komentarz

   Rychu ma rację, myślałem o tym dzisiaj, olać, odciąć się. Zapomnieć, bo póki pamiętasz karmisz trola swoją energią.

   @DonVincento: Z tym się zgadazam i tak też czynię

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister
   @toreador: Dokładnie. On się nie zmieni, będzie się bronił czym tylko może. Allah z Wami Panowie ;)

   A Tobie Marku, skoro piszesz że żadnych donosów nie było, pozwól że przytoczę słowa,

   Najpierw Twoje:

   - jak Ty możesz go zapraszać i się z nim zadawać, przecież on Cię wykorzystuje i się u Ciebie stołuje, możesz mi powiedzieć coś więcej o nim?

   Adolf:

   - z tego co zaobserowałem jest mściwym i pazernym na pieniądze człowiekiem

   Sens przytoczyłem mniej więcej taki, mogłem nieco poprzestawiać słowa, bo już trochę czasu minęło.

   Odkryłem tą konwersację przez przypadek jak byłem u Adolfa w domu, na jego komputerze, rozmowa była prowadzona na priv na forum, on zobaczył że to czytam, moją reakcję, podobno zbladłem jak ściana, a potem użył takich słów - "nie powinieneś tego czytać i odkryć"

   Na odchodne, poklepał mnie po plecach, i powiedział, że jestem młodziak i muszę się jeszcze wiele nauczyć i że dostałem dzisiaj cenną lekcję od życia, a do tego cały czas powtarzał, że w życiu trzeba być elastycznym. I ten człowiek chciał ze mną jechać na tournee po całej Polsce. Spójrz na siebie w lustro Adolf, zanim napiszesz że Cię męczę i że mam sp$?@@$!ać. Sam mnie zapraszałeś do siebie, nie odpowiadałem Tobie? Źle się czułeś w moim towarzystwie? Trzeba było po męsku, wygarnąć mi to prosto w twarz, ja bym się wycofał, a nie robić takie cyrki, że niby nie chciałeś o tym mówić a potem na forum po pijaku:

   "Vinc jestem naj@@%ny jak stodoła w Jedwabnym. Przestań chłopaku mącić. Albo zniknij z naszego życia, albo wróć w chwale. Przeproś wróć jako użytkownik i bądź.
   k@#@a nawet nie czytałem nawet Twojego posta bo nie mam siły, daj se spokój. Odszedłeś, bądź konsekwentny. Nie ma cię. k@#@a po co jątrzysz. Boli mnie Twoja postawa.
   Nie zachowujesz się jak facet! Co chcesz ugrać? Mam wyj@@%ne na Ciebie, odejdź, przestań mnie i innych męczyć. k@#@a ile razy będziesz się żegnać? Męczysz, i to k@#@a bardzo!
   Chcesz wrócić, wyraż skruchę. dość Twojego męczeństwa, nie jesteś sam na świecie, inni też mają problemy, ogarnij się, wk@#@iasz mnie. Swiat się Tobą nie interesuje, świat ma wyj@@%ne na Ciebie.
   Zacznij ogarniać! Zrozum że nikogo nie obchodzi twoja osoba! Świat toczy się dalej. Albo się ogarniesz albo giń w odmętach rzeczywistości. Twoje życie w/g Ciebie było nie łatwe. Ale k@#@a kogo to obchodzi?

   Myślisz że tylko Ty miałeś ciężko? Nikomu nie było łatwo, a Ty robisz ze swojego życia tragedię grecką. To jest k@#@a śmieszne, przestań!. Teraz piszę w eter, wiem przeczytasz, nie masz możliwości odpowiedzi.
   _Ale wali mnie to, będziesz chciał to odpowiesz, do tego trzeba mieć jaja, przeprosić, wyrazić skruchę, po prostu bądź facetem, a nie p%#@oliną z fochami.


   Daj se spokój i zniknij, abo wróć jak facet, przeproś i zapomnę, ja i Bracia_."

   Zastanów się nad sobą poważnie człowieku za co miałem przepraszać o ile Cię wcześniej nie zagryzie sumienie. Kto tu się nie zachowuje jak facet?

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Zresztą sam potem na potwierdzenie napisałeś Markowi otwarcie na forum - "a mówiłem Tobie, ze Vincent jest mściwym człowiekiem?" No mówiłeś, mówiłeś...

 •  

  pokaż komentarz

  Znajdzie się śmiałek, który założy konto na BS i doda linka do tutejszej dyskusji na tym wątku ?

  Fajnie, jakby jak największa ilość forumowiczów poznała drugą stronę medalu

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  @Crusader77
  @Kanister
  @RedBull1973
  @toreador
  ACHTUNG!!

  z ostatniej chwili, kolejny przykład prostackiej manipulacji, żeby zamęczyć przeciwnika, waleniem non stop tych samych steków bzdur, cytuje:

  Zwróćcie też uwagę, kto zarzuca nam nienawiść do kobiet. Vincent chwalący się totalnym upodleniem kobiety i wyjadaniem jej lodówki (czułem do tego co mówi wstręt, nawet wiedząc że jak zwykle zmyśla), RB czy inni męczennicy, co już bracia przytaczali jaki oni mieli stosunek do Pań.

  Tymczasem jak kilka postów wyżej, niedawno w tym temacie napisałem:

  cyt. (mój):

  Zresztą z tego co pamiętam, na forum są różne punkty widzenia na sprawę wiązania się z kobietą, red pillowców takich jak ja chyba tam było mało. Większość chce wchodzić z kobietami w relacje, tylko na swoich zasadach i tak, żeby się nie sparzyć.

  Wszystko jest transparentne, przejrzyste. To ze mam taki nie inny stosunek do Pań, to moja sprawa, ale gdzie pisałem że na forum są ludzie nienawidzący kobiet? Gdzie są konkrety, odniesienia do takich moich wypowiedzi?

  Ludzie z forum, czy Wy tego nie widzicie co tam się odpier... przecież on w ogóle tego tutaj nie czyta, klepie swoje naokrągło bez względu na fakty:

  - stuleje
  - nienawistnicy
  - chcą mnie i forum zniszczyć

  Postrzegają ludzi ode mnie z forum jako:
  - nienawidzących kobiet
  - mizoginów

  Człowieku, odlatujesz i to totalnie. Czekam na moment kiedy się pojawi tekst (z braku argumentów i z niemocy rzecz jasna), że mogę dźwigać do 5 kg, a tacham ze sobą 13 kg rower na plecach, bo przecież do tego on służy, nie do jeżdżenia. .