•  

  pokaż komentarz

  Tak jak @RedBull1973 zostałem wywalony z forum braciasamcy.pl.
  W pierwszej pomyślałem, że to jakaś pomyłka.
  Napisałem więc do moderacji z zapytaniem o co chodzi.
  Żadnej odpowiedzi.

  Napisałem, więc drugiego maila

  Do Marka,

  Ostatnio zostałem zablokowany na BS (nick toreador).
  Teraz doszedłem dlaczego.
  Rzekomo jestem multikontem jakiegoś Ryśka.

  Pastwisz się publicznie nad człowiekiem o imieniu Sławek.
  Robi Ci on wiele złych rzeczy, które doprowadzają Cie do pasji.
  A co robisz mi i podejrzewam innym chłopakom, których zbanowałeś z tego samego powodu?
  Ogłaszasz publicznie, bezpodstawnie, że jestem oszustem bez podania dowodów i możliwości obrony. 

  Jeśli wiesz, że podany powód blokady to ściema to jesteś tchórzem.
  Bo nie masz odwagi powiedzieć wprost jaka jest prawdziwa przyczyna. 

  A podejrzewam, że prawdziwa przyczyna usunięcia z forum to
  różnica zdań, która czasami była między nami. Ludzka rzecz.
  Ale w jakiejś odpowiedzi wyczytałem, że wedle Ciebie prawdziwy cel wyrażenia innego 
  zdania to chęć "dojebania". Doj@!%nia z zazdrości i zawiści. Domyślam
  się, że zazdrości o beztroskie życie singla, odnoszenie sukcesów i zarabiania pieniędzy. 

  Nie zazdroszczę ludziom. 
  Ale nawet gdybym, to nie chciałbym życia od klopa do klopa tak jak mówisz, że to wygląda z IBS.
  I wiem, że nie osłodziłaby mi go kariera, pieniądze czy inne sukcesy. 

  pozdrawiam

  Również, żadnej odpowiedzi.

  Marek ma wielki żal do adminów Wykopu za to, że dostał bana za rzekome multikonta.
  Żalił się, że nie dają mu możliwości obrony a jednocześnie sam to robi na swoim forum.
  Czysta hipokryzja z jego strony.

  Wątek RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum to robienie kurtyzany z logiki.

  Gdzie w swoich postach RedBull przejawił choć cień chęci przejęcia / zniszczenia forum ?

  Na pytanie Chrumkacza "Droga administracjo, moim skromnym zdaniem warto byłoby w formie krótkiego oświadczenia odnieść się do informacji apropo uwierzytelniania swojej tożsamości przez RedBulla, napisać pokrótce czy miało coś takiego miejsce czy nie", wywróciłeś kota ogonem i mówisz, zaczynasz kpić, że admin Red miałby pokazać swoje dokumenty, WTF?

  Marku, jeśli masz wykupioną domenę braciasamcy.pl to jakim cudem ktoś może przejąć / zniszczyć to forum bez Twojej zgody ? ;) A jeśli chodzi Ci o przejęcie forum w sensie, że forumowicze pójdą za kimś innym niż Ty no to cóż. Oznacza to tylko tyle, że nie wierzysz w siebie i boisz się silniejszych. Ze strachu wycinasz ludzi kiedy uznasz, że podważają Twój autorytet, "zagrażają". Zostawiasz ludzi, którzy albo bezgranicznie Ci wierzą, albo boją się odezwać albo mają interes w tym, żeby tam być albo Ty masz interes, żeby tam zostali.

  @RedBull1973: jakie masz poszlaki za tym, że Red i Marek to jedna osoba?

  @Kanister: masz dowody na to, że Marek mieszka z kobietą na Podkarpaciu?

  Zachęcam innych forumowiczów do dyskusji.
  Tutaj nie dostaniecie bana ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Podpadłeś :)

   A o jakie dowody Ci chodzi? :)
   Są zdjęcia na fb, z pieskiem, kotkiem, są cytaty ludzi z rodziny kobiety - patrz mój poprzedni komentarz pod tym tekstem, w którym jest jak byk, że "Mareczek siedzi u starej baby". Są teksty o wyjeździe do Warszawy i powrocie na Podkarpacie. Są teksty, w których "koleżanka" pomaga kupować spodnie cyberguru.
   Jeśli ktoś jest w stanie wytłumaczyć jakoś fakt mieszkania na Podkarpaciu czymś innym niż goszczeniem się u kobiety nazywanej Wiki to zapraszam do dyskusji :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Przydałoby się zdjęcie obojga koło jej domu na Podkarpaciu. Można wtedy takie zdjęcie zamieścić na BS i udowodnić, że Marek kłamie. To co mówisz to tylko poszlaki.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Czy Ty jesteś poważny? :)
   Jakie zdjęcie? No przecież cyberguru takiego nigdy nie zamieściłby na swoich stronach. On sam jest totalnie pogubiony jak reagować na fakt jej istnienia i czy się do niej przyznawać czy nie.
   A te jego zdjęcia z kotkiem i pieskiem to kto robi jak nie ona? A jak cyberguru był w Warszawie to kto się zajmował zwierzętami? A kto kotu kupił i założył smycz jaką nosi się na spacerach wyprowadzając zwierzątko. Wyobrażasz sobie faceta z kotkiem na spacerze?

   A cytat o kotku, który zginął?
   "A to było tak - siedziałem rano prawilnie na tronie, i czytałem jakąś mądrą książkę. Gdy usłyszałem krzyki "Marek! Marek!", włosy stanęły mi na sztorc ze strachu na głowie, plecach i tyłku - już wiedziałem że coś złego się stało. Pani widziała zwłoki Jazzy leżące przy jezdni - czym prędzej się ubrałem, wziąłem siatkę z biedronki na zwłoki i pobiegłem we wskazany punkt."
   Kto krzyczał? Jaka Pani?
   :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Jasne, że jestem poważny. Oczywiście takie zdjęcia zostałyby opatrzone czarnymi paskami na oczach aby były zgodne z prawem. Sylwetka Marka jest publicznie znana, więc nie byłoby problemu z identyfikacją. Niestety nie mieszkam w okolicy, żeby cyknąć taką fotkę. Jeśli mieszka sam a czasami sprowadza sobie laski, to trzeba mu wtedy zwrócić honor. Zwierzętami mogą opiekować się np. sąsiedzi. To żadne dowody. Jakie to miasto ?

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Nikt normalny nie będzie cykał takich fotek :)

   Czyli cyberguru miałby DOM na Podkarpaciu? A skąd, skoro nigdy nie ma pieniędzy, a do forum dokłada? Kredyt? A kto by mu go dał?
   Nazwa miasta chyba kiedyś padła: Dębica, dokładnie 300 km od Warszawy, czyli tyle ile kilka razy musiał przejechać cyberguru.
   Zupełnie nie pamiętam przy jakiej okazji padła nazwa miasta, ale padła.
   Ja nie twierdzę, że posiadam dowody, twierdzę za to, że cyberguru mieszka u kobiety na Podkarpaciu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Nie ma znaczenia kto zrobi fotki.
   Nie musi posiadać domu, może mieszkać np. u rodziny albo u znajomych.
   Powodów na taką sytuacje może być wiele.
   Jeśli nie masz dowodów to niestety tylko przypuszczasz.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   To tylko poszlaki, i być może że się sromotnie mylę - ale zastanowiło mnie jedno: Marek ( @Silny) bardzo rzadko pisze coś na forum, tak jakby go tam prawie nie było pod tym nickiem....
   Głównie interesują go tylko tematy związane z blogerem Sławkiem, oraz jaką by tu nową zabawkę sobie kupić...:-)

   Natomiast Mosze Red jest na forum niemal non-stop, choć też nie zawsze coś pisze (ale widać nieustanną aktywność pod jego profilem).

   Co ciekawe, Mosze Red podobno jest człowiekiem ogromnego sukcesu, w jednym z wątków szczegółowo opisał swoje miesięczne dochody na poziomie kilkuset tysięcy złotych... Zakładając nawet, że go mocno poniosło i jest to w rzeczywistości tylko kilkanaście tysięcy/mc, to i tak ludzie biznesu raczej nie mają czasu i ochoty na moderowanie jakiegoś sekciarskiego forum, czyż nie ?

   No wyobraźcie siebie, że macie takie wielkie dochody, swój biznes, i co....siedzicie całymi dniami na forum braciasamcy.pl, zamiast pilnować biznesu, i korzystać z zarobionych pieniędzy ?

   Kolejny argument - czy jakikolwiek guru sekty oddałby komukolwiek taką władzę nad forum, że osoba ta mogłaby bez wiedzy i zgody guru MASOWO banować userów ?
   I jeszcze - czy gdyby nawet naprawdę było tak, że Mosze Red to prawdziwa osoba, i zbanował samowolnie tych wszystkich userów, to Marek nie powinien zażądać od niego wyjaśnień i DOWODÓW na te rzekome multikonta ?

   @Kanister
   Oczywiście , że masz rację, z tym Podkarpaciem , zwierzętami i jakąś kobietą w życiu Marka...to wszystko ma sens i jest logiczne.

   Obawiam się jednak, że do nikogo to nie dotrze, po prostu forumowicze wykasują ze swojej świadomości te argumenty natychmiast po ich przeczytaniu...

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Nie mieszka u rodziny, bo by o tym pisał, ale nie przeczę, że Gospodyni z Podkarpacia jest swego rodzaju znajomą :)
   Rzecz w tym, że przypuszczenia te układają się w nadzwyczaj prawdopodobną historię. I tego się trzymam ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:

   Obawiam się jednak, że do nikogo to nie dotrze, po prostu forumowicze wykasują ze swojej świadomości te argumenty natychmiast po ich przeczytaniu...

   A ja Ci mowię, że już do wielu dotarło. I pomógł w tym... cyberguru :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Red może być biznesmenem i najzwyczajniej wywęszył pieniądze do zarobienia. Ponieważ idea i poglądy forum wpisują się w jego światopogląd dlatego inwestuje w nie czas i może pieniądze. Widzi, że za Markiem idzie sporo ludzi więc jest potencjał. Ilość użytkowników i słuchających audycje rośnie. Kwestia umiejętnego spieniężenia.

   User Baca zaczyna naciskać, ciekawe czy poleci ban;)
   link

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Kiedyś przewidywałem to, że Red wydupcy Kotona. Jeszcze za mało jest do wzięcia, trzeba poczekać aż popularność wzrośnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: nic nie wiem jakie to układy panują. Możliwe, że wszystko finansuje Red a Marek jest tylko pracownikiem, któremu wydaje się, że jest kimś więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   To nie ten schemat, ale to naprawdę bez znaczenia. Olej ten przybytek, zapomnij i ciesz się życiem. Jeszcze nie wiesz, bo czujesz uzasadniony żal za sposób w jaki się z tobą obeszli, ale uwierz mi. Oni Ci wyświadczyli przysługę, docenisz to dość szybko.

  •  

   pokaż komentarz

   User Baca zaczyna naciskać, ciekawe czy poleci ban;)
   link


   i po Bacy ;)

   źródło: Capture.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   A nie zastanawia Cię, że niemal wszystkie wojenki, bany, konflikty wynikają z zdumiewającej nadgorliwości niektórych moderatorów? Mnie na forum nie ma, patrzę na nie nieco z innej strony i dostrzegam, że wielu udzielających się tam dostało bana od tych najbardziej gorliwych, niewytłumaczalnie gorliwych :)
   Po co było dawać bana Ryśkowi, Vincentowi, RedBullowi, toreadorowi pod fałszywym pretekstem? To całe forum przez te wojenki tylko traci. Nie dość, ze jest postrzegane jako zbiorowisko stulejarzy i mizoginów to jeszcze do tego dochodzą absurdy rzekomych multikont i rzekomo "atakujących" trolli.

   Jeśli moderator Red byłby na tyle inteligentny jak go oceniacie to wszystko robiłby po cichu i spokojnie. Tymczasem od wątku o blogerze (który bynajmniej nie wygląda na agresora, a się zwyczajnie wkurzył :) ) poprzez urojone multikonta Ryśka, Vincenta, głupie prowokacje z @CriticalThinker i aż do niejasnych machinacji robi wszystko by forum podupadło. Ilu nowych użytkowników się odzywa na stałe? :) No niewielu, bo wszyscy są rozstawieni po kątach i wolą się nie wtrącać. Proszę zwrócić uwagę, że tak jak temat Kanistra, wykopu i blogera ciągnął forum w dół tak robią to kolejne permy za urojone multikonta :)
   Ja nie zmuszę się do tego, by Was lubić, ale widzę, że macie coś w głowach :)

   Ja zastanawiam się dlaczego podobno inteligentny człowiek robi z forum małe bagienko, które dla cyberguru jest źródłem stresu i odpływu kolejnych użytkowników. Czy nie robi tego celowo grając na emocjach cyberguru ("Ty prześladowany, biedny, hejtowany, więc ja Ci pomogę ośmieszając Twoich wrogów i moderując strony, by nikt Cię nie krzywdził :)" ), jednocześnie OBNIŻAJĄC JEGO WARTOŚĆ RYNKOWĄ!!!
   Wszystko po to, by w pewnym momencie (gdy skończy się ruch) zaproponować cyberguru powiedzmy 20 tysięcy złotych za oddanie mu forum. I wtedy użytkownik Red zrobi z niego biznes z reklamami, profesjonalnym pozycjonowaniem i bez cyberguru z jego paranoją na punkcie innych ludzi :)
   Potwierdzałoby to wyjątkowe zaangażowanie niepasujące do człowieka z milionami.
   Jest to oczywiście jedynie pewna koncepcja, ale... :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Nie dostałem bana, sam zrezygnowałem z uczestnictwa w forum, są na to przecież dowody. Sprawę mojego rzekomego multikonta w postaci Kosy wyciągnął Brzytwa, a nie red, nie mając żadnych podstaw i dowodów i mogę podejrzewać, że to była tylko i wyłącznie jego inicjatywa, osobista zemsta. Nikt inny nie maczał w tym palców. Wcześniej mówił mi o tym przez telefon, że on WIE, że ja to Kosa. Potem zaczęła się na mnie prowokacja, żebym nie ważył się pojechać na zlot, a wiedzieli że chciałem, wszystko było już gotowe, terminy dograne, ja nawet ubłagałem wolny dzień w pracy, który musiałem potem odpracować w sobotę...a i tak nie pojechałem, głównie ze strachu, nie chciałem walczyć samotnie przeciwko hordzie podburzonych (przez określone osoby) i pijanych braci. Teraz podejrzewam, że po mojej stronie to stanąłby najwyżej Rysiek, nawet ten który by mnie zabrał z Trójmiasta by na bank przyłączył się do nich i być może nawet musiałbym stamtąd sp@!@!%$ać na własną rękę, ośmieszony i wyszydzony, bo patrząc na to jak ludzie na forum nie przyjmują żadnych argumentów i ślepo bronią guru, tak by zapewne było. Jednak opatrzność jak zwykle nade mną czuwała.

   No bo jeśli czytam i na forum i ze strony Ryśka, że prali tam jakiegoś chłopaczka po gębie i w jego oczach był strach, upokorzenie, ból, to co mogę o tym myśleć? To jest rzekoma elita społeczeństwa? Człowiek jedzie żeby się spotkać, pogadać, fajnie spędzić czas, a nie po to żeby być wystawianym na jakieś testy męskości. Jeśli czytam, ze Marek miał tam swoich szpicli w co głęboko wierze (bo identycznie było ze mną, miał małą grupę stałych donosicieli na mój temat, co o nim mówię, jakim niby jestem człowiekiem, jak się zachowuje, czy go oczerniam itp. jak to czytasz kolego z Gdyni, to wiedz, że ja wiem, było się lepiej kamuflować), którzy uważnie obserwowali innych ludzi, ich słowa, czyny itp. a potem mu najprawdopodobniej zdawali o każdym raport (jak było z Ryśkiem) to jakie słowa cisną się na usta?

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   A dlaczego nie miałaby być to spóła dwójki moderatorów nastawiona na obniżenie rynkowej wartości i wyrzucenie stamtąd cyberguru za małe (względnie) pieniądze? :)

   Cyberguru jest osobą, która ma manię prześladowczą. W tym przypadku dotyczy ona osoby, która bardzo często mija się z prawdą, manipuluje, wykorzystuje wiedzę o sprawach osobistych, cudze tajemnice (gdy dana osoba mu podpadnie :) ) On się BOI. Na każdego chce mieć haka, bo czuje się słaby i niepewny, a haki mają mu zagwarantować, że będzie się siedziało cicho. Dokładnie jak z tą Twoją "szafą" lub "lodówką".
   Ktoś przychodzi się napić i porozmawiać, a w istocie chodzi o szukanie czegoś, do czego można się przyczepić.
   To dlatego nie jestem i nigdy nie byłem na forum i mało piszę o sobie :)
   Wiem, że taki cyberguru i jego pieski z braku lepszego zajęcia szukają haków. Tak samo miało być z blogerem. Kiedy okazało się, że ich nie ma, to wymyślili farbowane włosy, zdradzającą żonę i multikonta na wykopie :) od takich ludzi powinno się trzymać z bardzo daleka, a nie z nimi pić :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Wiesz z tą szafą to też kilka osób wie, a wspomniałem o tym wśród koła kierowniczego w ramach takiego przerywnika, sam się z tego dzisiaj śmieje, że na taki pomysł wpadłem, bo od lat mam na pieńku z tamta kuzynką, ale nigdy bym nie przypuszczał, że w obliczu tak rażącego braku argumentów wyciągną nawet to na światło dzienne. Nieważne...czemu ja się w ogóle tłumaczę? :D

   To znaczy co sugerujesz, że ktoś z wewnątrz chce przejąc jego interes bo zwietrzył interes i perspektywę zarobku? Mało prawdopodobne moim zdaniem.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   To jest tylko pewna koncepcja :)
   Po prostu nie mieści mi się w głowie jak inteligentni faceci mogą robić wszystko, by forum miało tak marny wizerunek. Bany, hejty, trollowanie, wojenki. Na wielu forach się wypowiadałem, ale na żadnym modzi tak nie ingerują w to, co ma być dobre, a co nie.
   Rzuca mi się wciąż w oczy to pisanie o przejęciu forum przez kogoś z zewnątrz. Nie bardzo wiem jak to miałoby wyglądać :)
   A cyberguru jest głupi i przewrażliwiony.
   Wyobraź sobie, że to jest produkt. Masz grupę facetów, którzy chcą sobie ponarzekać. I co jakiś czas muszą czytać o jakimś blogerze, Vincencie, Ryśku, próbach zniszczenia forum. Paranoja zastępuje zdrowy rozsądek, atmosfera podejrzliwości, wciąż ktoś jest wyrzucany lub odchodzi. To wszystko zależne jest od tego, kto rozpętuje i kontynuuje te wojenki.
   BEZ NICH BYŁBY SPOKÓJ! Faceci rozmawiają sobie, dyskutują, plotkują. Moderatorzy są schowani, nie ma typowych dla cyberguru osobistych wrzutek. FORUM SIĘ ROZWIJA jako przyjazne i otwarte, a nie jako zbiorowisko sekciarzy i mizoginów. Żeby tak było trzeba wyeliminować cyberguru, czyli mu zapłacić i wprowadzić reklamy, pozycjonowanie, zarabianie na forum, a nie dokładanie do niego. Wyrzuca się wtedy wątki o blogerze (bo nic nie wnoszą), o wykopie (bo nikogo nie interesują), o Ryśku, Vincencie i jego rowerze, RedBullu etc.etc. i prowadzi się forum według własnych zasad, a nie zasad sensata i paranoika :D
   Ja tego nie zrobię. Ty tego nie zrobisz. Mogą zrobić to tylko ci, którym cyberguru "ufa", czyli najbliżsi współpracownicy. Na razie widzę, że ci najbliżsi współpracownicy robią dosłownie wszystko, by forum się kurczyło mimo nadaktywności cyberguru na yt :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: To co opisałeś to wizja idealnego forum, a tak nigdy nie będzie, bo forum tworzą tylko ludzie i aż ludzie ze swoimi przywarami, słabościami, ułomnościami, wadami i przede wszystkim EGO bez względu na to piszą, bez względu na to jak głęboko rzekomo wyleźli z matriksa i przejrzeli na oczy, nie przeskoczysz kloacznej ludzkiej natury. Można nad tym pracować, a nie tylko pisać. Wiesz to, że guru jest paranoikiem to jedna sprawa. Inną sprawą jest to że w tym uczestniczyłem, bo podobnie jak Rysiek, poglądów na kobiety nie zmieniłem i nigdy nie zmienię, za dużo przeżyłem i widziałem do czego są zdolne. A guru mi jeszcze wmawiał na siłę, że o niczym innym nie marzę jak wrócić na forum. Tak jakby to on mnie wyrzucił, a nie ja sam odszedłem, nie tylko z powodu jego niepunktualności, ale również wielu, wielu innych nie dotyczących już nawet jego osoby a chociażby strony w jaką forum zmierzało. Zbierałem się do tego, aż w końcu przyszedł impuls, iskra która dopełniła mojej decyzji.

   Jeśli stawia się komuś tak poważanemu jak pisarzowi, administratorowi forum, autorytetowi, człowiekowi który pomaga ludziom, któremu ludzie wpłacają swoje pieniądze zasadny zarzut o niepunktualność (red może potwierdzić), powinien to na spokojnie przemyśleć, coś z tym zrobić, przynajmniej ja bym się zastanowił nad sobą, bo to paskudna cecha i w szczególności guru który mówi innym ludziom jak mają żyć nie przystoi, a nie ryć pod drugą osobą, zakładać na nią tematy na forum (gdzie ja pisałem o nim w internecie wcześniej zanim nie wyskoczył ze mną? NIGDZIE Powiedziałem tylko kilku osobom w zaufaniu o co poszło i dlaczego odszedłem, nawet tutaj na wykopie w innym temacie gdzie ściąłem się ostro z białym rycerstwem polecałem jego książki jako osoba która już dawno rozpracowała kobiecą psychikę, prosze poczytać moje posty, wszystko jest czarno na białym http://www.wykop.pl/link/3538357/mezczyzni-uciekaja-od-malzenstwa-feminizm-medialny-vs-mgtow/), odcinać od znajomych (i chwalić się publicznie, że myślał, że po tym dostanę depresji), szpiegować. Próbowałem wyciągnąć rękę, ustawić się z nim na skype, po męsku, Bóg mi świadkiem, konkretnie załagodzić ten spór, bo nie przypuszczałem że coś takiego wyniknie, jak żyje nie spotkałem się z takim zachowaniem u drugiego faceta. Nie chciał, bał się? Brak jaj? A teraz guru w jednej audycji mówi, że czas to najcenniejsza rzecz w życiu człowieka... jak myślisz co czuje słuchając tego?

   Co z tego że pomaga ludziom? Co z tego, jak ja poznałem jaki jest naprawdę? Mam prawo o nim tutaj pisać, święte prawo, nie zacząłbym tego nigdy, gdyby pierwszy nie utworzył o mnie tematu na forum gdzie stworzył o mnie zręczną mieszaninę półprawd, kłamstw i faktów, sam przedstawiając siebie zawsze jako ofiarę, a potem nie wk???ił innymi zachowaniami, brakiem spójności. I głęboko w dupie mam, że jestem niewdzięcznym histerykiem, płaczkiem, p!#?oliną jak mi się zarzuca, to jest tylko kwik i paniczny strach. Mam prawo napisać co mi leży na sercu.

   A co do mojego roweru, to co prawda ostatnio zaliczyłem glebę na zdradzieckim lodzie, sprawa gorzej wyglądała niż naprawdę się skończyła bo zdążyłem w locie przyjąć odpowiednią pozycję i spadłem na wyciągnięte ręce, ale tak sobie myślę, jako że planuje w wakacje samotnie przemierzyć Kazachstan na rowerze (w końcu nie mieszkam aż tak daleko od granicy z tym państwem) wpadłem na pomysł żeby kupić kamerkę, wziąć rower na ramię (waży dokładnie 12 kg) i nakręcić bez pokazywania mojej twarzy jak uprzednio spocony, wręcz zlany potem w wyniku zrobienia dużej ilości kilometrów tacham go w pełnym słońcu na stepie (a lata w Kazachstanie są naprawdę upalne, klimat kontynentalny) na plecach, bo nareszcie zrozumiałem do czego on służy. Materiał zostałby oczywiście okraszony odpowiednim komentarzem z mojej strony, podkreślającym to jak ledwo żyje, ale że również zrozumiałem w jakim błędzie żyłem do tej pory. Wrzuciłbym linka w komentarzu do jakiejś audycji Mareckiego.

   Myślę że miałbym murowaną dużą ilość odsłon, potencjalny hit. Hahahahaha :D

   Rychu ma rację, myślałem o tym dzisiaj, olać, odciąć się. Zapomnieć, bo póki pamiętasz karmisz trola swoją energią. Lepiej iść na rower, albo... wleźć do szafy.

  •  

   pokaż komentarz

   Rychu ma rację, myślałem o tym dzisiaj, olać, odciąć się. Zapomnieć, bo póki pamiętasz karmisz trola swoją energią.

   @DonVincento: Z tym się zgadazam i tak też czynię

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister
   @toreador: Dokładnie. On się nie zmieni, będzie się bronił czym tylko może. Allah z Wami Panowie ;)

   A Tobie Marku, skoro piszesz że żadnych donosów nie było, pozwól że przytoczę słowa,

   Najpierw Twoje:

   - jak Ty możesz go zapraszać i się z nim zadawać, przecież on Cię wykorzystuje i się u Ciebie stołuje, możesz mi powiedzieć coś więcej o nim?

   Adolf:

   - z tego co zaobserowałem jest mściwym i pazernym na pieniądze człowiekiem

   Sens przytoczyłem mniej więcej taki, mogłem nieco poprzestawiać słowa, bo już trochę czasu minęło.

   Odkryłem tą konwersację przez przypadek jak byłem u Adolfa w domu, na jego komputerze, rozmowa była prowadzona na priv na forum, on zobaczył że to czytam, moją reakcję, podobno zbladłem jak ściana, a potem użył takich słów - "nie powinieneś tego czytać i odkryć"

   Na odchodne, poklepał mnie po plecach, i powiedział, że jestem młodziak i muszę się jeszcze wiele nauczyć i że dostałem dzisiaj cenną lekcję od życia, a do tego cały czas powtarzał, że w życiu trzeba być elastycznym. I ten człowiek chciał ze mną jechać na tournee po całej Polsce. Spójrz na siebie w lustro Adolf, zanim napiszesz że Cię męczę i że mam sp$?@@$!ać. Sam mnie zapraszałeś do siebie, nie odpowiadałem Tobie? Źle się czułeś w moim towarzystwie? Trzeba było po męsku, wygarnąć mi to prosto w twarz, ja bym się wycofał, a nie robić takie cyrki, że niby nie chciałeś o tym mówić a potem na forum po pijaku:

   "Vinc jestem naj@@%ny jak stodoła w Jedwabnym. Przestań chłopaku mącić. Albo zniknij z naszego życia, albo wróć w chwale. Przeproś wróć jako użytkownik i bądź.
   k@#@a nawet nie czytałem nawet Twojego posta bo nie mam siły, daj se spokój. Odszedłeś, bądź konsekwentny. Nie ma cię. k@#@a po co jątrzysz. Boli mnie Twoja postawa.
   Nie zachowujesz się jak facet! Co chcesz ugrać? Mam wyj@@%ne na Ciebie, odejdź, przestań mnie i innych męczyć. k@#@a ile razy będziesz się żegnać? Męczysz, i to k@#@a bardzo!
   Chcesz wrócić, wyraż skruchę. dość Twojego męczeństwa, nie jesteś sam na świecie, inni też mają problemy, ogarnij się, wk@#@iasz mnie. Swiat się Tobą nie interesuje, świat ma wyj@@%ne na Ciebie.
   Zacznij ogarniać! Zrozum że nikogo nie obchodzi twoja osoba! Świat toczy się dalej. Albo się ogarniesz albo giń w odmętach rzeczywistości. Twoje życie w/g Ciebie było nie łatwe. Ale k@#@a kogo to obchodzi?

   Myślisz że tylko Ty miałeś ciężko? Nikomu nie było łatwo, a Ty robisz ze swojego życia tragedię grecką. To jest k@#@a śmieszne, przestań!. Teraz piszę w eter, wiem przeczytasz, nie masz możliwości odpowiedzi.
   _Ale wali mnie to, będziesz chciał to odpowiesz, do tego trzeba mieć jaja, przeprosić, wyrazić skruchę, po prostu bądź facetem, a nie p%#@oliną z fochami.


   Daj se spokój i zniknij, abo wróć jak facet, przeproś i zapomnę, ja i Bracia_."

   Zastanów się nad sobą poważnie człowieku za co miałem przepraszać o ile Cię wcześniej nie zagryzie sumienie. Kto tu się nie zachowuje jak facet?

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Zresztą sam potem na potwierdzenie napisałeś Markowi otwarcie na forum - "a mówiłem Tobie, ze Vincent jest mściwym człowiekiem?" No mówiłeś, mówiłeś...

 •  

  pokaż komentarz

  @3n3bl0:
  @ernestoczee
  @Kanister
  @matadoor
  @RedBull1973
  @torreador

  Silny pisze:

  " Ok, to będzie krótko - nie podamy Ci wielu danych które mamy ani tu, ani na priv, bo Cię po prostu nie znamy. Nie trzeba zresztą znać dowodów którymi się w tej sytuacji kierowaliśmy, bo JASNYM przykładem demokracji na forum jest to, że mimo tego co piszesz nadal tu jesteś. Myślisz że za takie żądania na innych forach długo byś został? Ktoś z "władzy" by się Tobie tłumaczył, odpisywał? Dobrze wiemy że nie - i wie to każdy "kumaty". Jeśli RB wyleciał, to nie za jakieś wątki o dresiarzach, a za znacznie grubszą sprawę."

  No ok, niby sprawa uczciwie postawiona, ochrona danych itp. itd.

  To Panowie, dlaczego w przypadku sprawy posądzania mnie bez żadnych dowodów o multikonto Kosy, NATYCHMIAST publicznie i bez żadnej tajemnicy wyciągnięto numery IP i pisano że z tego samego proxy... zrobił to Brzytwa. Te jego multikonta to prawda, tzn. ja wiem na bank o jednym - Angel Of Mercy, do tego mi się przyznał, potem prawdopodobnie na złość wszystkim tworzył dalej. Ja nie mam z tym nic wspólnego.

  http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4818-o-vincencie-i-naszym-konflikcie/&page=4 strona 4

  Panie Brzytwa, gdzie jesteś teraz przy rzekomych 7 multikontach Ryśka ze swoimi zrzutami ekranu? No pytam? I za co aż tak mnie nienawidzisz od długiego czasu? Dlaczego zachowywałeś się w ten sposób? Masz Ty jeszcze odrobinę honoru?

  •  

   pokaż komentarz

   Do ludzi z forum braciasamcy.pl, którzy to przeczytają.
   Panowie, przemyślcie sobie pewne fakty...
   @Subiektywny - nie napisałem ,że wszyscy są mizoginami, tylko że 90% nabiera takich przeświadczeń...Wiem że zarówno Ty, jak i parę innych osób, jesteście w związkach czy nawet małżeństwach. Szacun.
   Ale mnóstwo młodych chłopaków niestety nabiera złych przekonań.

   @Silny pisze o mnie :
   "To niewątpliwie inteligentny człowiek (...)"

   "Kiedyś coś czytałem o jego imprezach gdzie pije wódę z redbullem i szczerze mówiąc skończyłem go czytać - nie interesowało mnie to za bardzo, nie miał mi nic ciekawego do zaoferowania jeśli chodzi o doświadczenia i wiedzę. "

   Czy trzeba być jakoś szczególnie przenikliwym detektywem ,aby na podstawie tych dwóch wpisów stwierdzić , że @Silny dobrze wie, że ja nie jestem żadnym multikontem Rysiek Judasz, czy kimkolwiek innym - tylko prawdziwym RedBullem1973 ?
   Pomyślcie, czy tak pisałby o osobie z mulitikontami....nie, on dobrze wie, że ja to ja, żadne multikonto!

   Na opinie niektórych forumowiczów, że moje posty były wartościowe, albo że powątpiewają w te multikonta, że chcą dowodów - Marek od razu przystępuje do akcji dyskredytowania mnie ("pije wódę z redbulem" , "nie miał nic ciekawego do zaoferowania" itp) ...

   Jak padło pytanie o dowody, to oczywiście oni (admini i guru) nikomu nic nie pokażą! :-)
   No nie pokażą, bo nic nie mają ! Bany były przydzielone TYLKO za to, ze szefowi nie spodobaliśmy się...
   Każdego z Was może czekać ten los...

   I po raz kolejny nasuwa się pytanie, po co ktoś miałby poświęcać rok pisania , kasę, czas - tylko po to , żeby RAZ nie zgodzić się z szefem ???? I to ma być to rozwalanie jego forum ?

   Zobaczcie , jakie on bzdurne i tanie manipulacje Wam wciska! Co raz pojawiają się histeryczne posty guru, typu:
   "Możliwe zamknięcie forum" itp...
   Przecież to jest tak grubymi nićmi szyte, że aż nieprawdopodobne, że chyba wszyscy się na to nabierają...

   @Silny : Miej sobie to forum, chory człowieku, nic mi do tego...tylko jak chcesz kogoś wyrzucić, to na przyszłość nie kłam o multikontach.
   Po prostu wyrzuć, bez oszczerstw i kłamstw. Jak mężczyzna, a nie jak ostatnia łajza bez krzty honoru.

   Sam wyleciałeś z Wykopu za coś takiego, każdy może to sobie sprawdzić...
   Sławek, Kanister czy kto tam jeszcze - jakoś nie wyleciał.

   Po prostu cierpisz na jakąś rzadką psychozę, i w każdej osobie, która się w czymś nie zgodzi, od razu widzisz Sławka, albo Vincenta...a dlaczego ? Bo sam używałeś multikont! Proste...

   Zainteresowani prawdą piszcie do mnie na priv, tutaj na Wykop.
   Bardzo chętnie wyślę każdej osobie zarejestrowanej na forum braciasamcy.pl dłużej niż miesiąc swoje namiary, Facebook, email służbowy z imieniem i nazwiskiem takim samym jak na FB, a także moje fotki z LAT'ka, których nigdy nie umieszczałem w necie...

   I porównajcie to sobie z pustymi pomówieniami Marka i jego świty....

   Najpierw sądziłem ,że zaszła pomyłka, że Mosze Red był nadgorliwy, i pochopnie mnie zbanował....
   Bowiem w tym dniu (zbanowania) jechałem już na święta, i odpaliłem laptopa w BurgerKingu gdzieś przed Warszawą.
   (Dla informatycznych ignorantów - właściciela danego IP można sprawdzić od ręki w ripe.net , więc administracja forum nie miałaby z tym problemu, ustalić że moje IP z tego dnia należy do BurgerKinga)...

   Wysłałem więc kilka razy wiadomości na mod@braciasamcy.pl, potem nawet dołączyłem swoje dane na potwierdzenie, w tym 2 fotki z LATka, których nigdy nie było w necie...
   Zatem - gdyby admini rzeczywiście mieli dobrą wolę, po weryfikacji po prostu przeprosiliby mnie za nadgorliwość, i przywrócili konto.

   Jednak teraz jestem przekonany na 100%, że ban dla mnie był przydzielony z pełną świadomością, iż nie jest to żadne multikonto. Po prostu Marek kazał mnie zbanować, bo pamiętał , że parę tygodni wcześniej ośmieliłem się nie zgodzić się z nim w tej sprawie z dresiarzami...no i jeszcze sprawa artykułu do gazety...!

   Okazuje się , że @Silny ma wielki żal do mnie ,że nie poprawiłem na czas swojego "Poradnika rozwodnika", który chciał wykorzystać w swojej gazecie. Tak, nie poprawiłem na czas ,ale też i perspektywa wydania gazety nigdy nie była na tyle realna i bliska , żeby mnie zmobilizować do pracy nad poprawkami...
   Tym niemniej, udzieliłem mu chętnie pozwolenia na wykorzystanie go w takiej formie, w jakiej powstał - więc mógł go użyć w swojej gazecie, w pierwotnej formie, bez moich poprawek....

   pozdr.
   RedBull1973

  •  

   pokaż komentarz

   Aha, i zapytajcie siebie sami, ale tak uczciwie - co stało się z pieniędzmi zebranymi na adwokata w nadmuchanej sprawie Sławek K (blogger) vs @Silny...Bo zdaje się , że bez najmniejszej żenady guru kupił sobie za to najnowszego Srajfona, całkiem zupełnie jak ten M.Kijowski z KODu...:-)
   Ot taka zbieżność, ale jakże wiele mówiąca...
   I nie mówicie, że to były dobrowolne datki, więc nie ma sprawy - bo oczywiście , że były dobrowolne, zawsze są dobrowolne...Ale na KOD i na Rydzyka ludzie też dobrowolnie dają...Na niezliczone sekty, tak samo....przemyślcie to sobie...!

   Do całej gromady forumowiczów, którzy wypisują niestworzone brednie na mój temat, i dochodzą do karkołomnych wręcz wniosków - Lenin takich jak Wy nazywał "pożytecznymi idiotami"...też to sobie przemyślcie...

   Piszę to wszystko tutaj, bo zostałem bezczelnie PUBLICZNIE oskarżony o OSZUSTWO!
   Nie daruję takiego skurwysy%%%a , bo ludzie bez honoru , oczerniający innych - zasługują na napiętnowanie!

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Słusznie. A ja nie daruję nigdy takiego sk$!@ysyństwa pewnemu moderatorowi. Do tego dołożę nazywanie mnie konfidentem (cyt. jego słowa - ch%$ w dupę konfidentom), kłamanie że upubliczniam informację o nim osobom trzecim (komu i co konkretnie?) a jak zapytałem go o chodzi, cisza, zerwanie kontaktu, pisanie, że dla mojego dobra lepiej żebym się nie pokazywał na zlocie bez podania konkretów o co mu chodzi. Jawnie ubeckie, metody, prawdopodobnie z góry zaplanowane. A na nie z racji mojej rodziny jestem szczególnie wyczulony.I ja też byłem przez niego PUBLICZNIE oskarżony o oszustwo z kontem Kosy.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Pozwole sobie podsumować ostatnie wydarzenia. Jako ex-user samczego.
   Prawdy:
   1. Redbull1973 jest niesłusznie posądzony o multikonto.
   2. Red nie jest Markiem. Red jest bardziej inteligenty, dowodzą tego zwłaszcza wpisy biznesowe. Marek może jedynie pobełkotać o krokodylach i starszych duszach (czyli podbija ego, wmawiając sobie że jest lepszy od innych).
   3. Marek wciąż wydaje pieniądze na nowe zabawki.
   4. Brzydzi się pracą, zwłaszcza fizyczną, argumentując to chorobą kloaczą.
   Jakoś się mu kupci nie chce jak zasuwa na motorku.
   5. Kłamie na temat wieloletniej pracy i służby ludziom. Ma to na celu przedstawić obraz człowieka pracowitego.
   Dowód:
   https://www.youtube.com/watch?v=YOWEFOrpT6s
   "Nie zliczę ile godzin (a raczej lat) ta gra mi zabrała... nie jest łatwa, ale daje nieprawdopodobną wręcz satysfakcję. W nagraniu mylę się wielokrotnie co do militarnych nazw flotylli, eskadr i innych wojskowych terminów, za co przepraszam; nagrywałem z potrzeby duszy, bez przygotowania."
   6. Ma dużą wyobraźnie i potrafi tworzyć fikcyjne opowieści.
   7. Widzi wrogów nawet tam, gdzie ich nie ma.
   8. Erotoman-gawędziarz.
   9. Czy nadużywa gościności jakiejś kobiety z Podkarpacia? Nie wiadomo. Póki co wszystko to spekulacje. Niemniej, częsty pobyt w tamtych stronach jest mocno zastanawiający.
   10. W momencie eliminowania kogoś z forum, zakłada temat o katastroficznym tytule, mającym na celu wzbudzenie ogromu emocji u owieczek (dojnych).
   11. Dojni widząc egzekucje ofiary, dorzucają swoje kamienie w straceńca, aby przypodobać się cajberguru.
   12. "Co ciekawe, Mosze Red podobno jest człowiekiem ogromnego sukcesu, w jednym z wątków szczegółowo opisał swoje miesięczne dochody na poziomie kilkuset tysięcy złotych... Zakładając nawet, że go mocno poniosło i jest to rzeczywistości tylko kilkanaście tysięcy/mc, to i tak ludzie biznesu raczej nie mają czasu i ochoty na moderowanie jakiegoś sekciarskiego forum, czyż nie ?
   No wyobraźcie siebie, że macie takie wielkie dochody, swój biznes, i co....siedzicie całymi dniami na forum braciasamcy.pl, zamiast pilnować biznesu, i korzystać z zarobionych pieniędzy ?"
   Dokładnie. Też mnie zastanawiało że ktoś kto niby ma tyle $ spędza tyle czasu na forum. A biznesu kto popilnuje?
   13. Promowanie ezoteryki.
   14. Socjalista. Marzy o zasiłkach, aby uczciwi ludzie go utrzymywali.

   On się już nie zmieni. Będzie bronił swego interesu i stylu życia jakie prowadzi ile tyle się da.

  •  

   pokaż komentarz

   @Crusader77:
   Dobrze to ująłeś - to forum jest wszystkim co ma. W razie kolapsu zostaje mu zasiłek i zapomoga.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: Święta racja, dlatego tak walczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Ponieważ po raz kolejny administracja (Brzytwa) w sposób BEZCZELNY kłamie w żywe oczy, jakoby nastąpiła "niezwykle sprytna kradzież tożsamości" - podaję swoje namiary na Facebooku:
   Wojciech Motulewicz, Szczecin
   Przyjmę każde zaproszenie na FB , i udostępnię więcej materiałów na swój temat.
   W tym także kopie maili, które im wysyłałem celem wyjaśnienia bana...

   Sami się przekonajcie, kto mówi prawdę, ja czy administracja sekty!

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Oni się nie przyznają do błędu/celowego_wykluczenia bo do tego trzeba mieć honor.
   Poza tym paranoik już dawno uwierzył w swoją misję i zbawianie świata. Gośc dawno odleciał. Zapraszam jutro na kolejną audycję nt temat iskry boskości namaszczonego kotona vs zamachowca krokodyla budialnego RedBulla. Nie przegapcie!

  •  

   pokaż komentarz

   @Crusader77:
   "Zapraszam jutro na kolejną audycję nt temat iskry boskości namaszczonego kotona vs zamachowca krokodyla budialnego RedBulla. Nie przegapcie!"

   Ahahahaha! Dobre! :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Crusader77:
   Robi się coraz ciekawiej :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: jesteście wszyscy nienormalni gościowi co prowadzi forum za własne pieniądze wypominać kupno telefonu?????????redbul podaj telefon zadzwonię i pogadamy bo myślę że jesteś tym obsrańcem częstochowskim wszystko sobie wyjaśnimy

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Podałem swoje namiary na FaceBooka, wyślij mi zapro, to dostaniesz z automatu po zaakceptowaniu na FB mój telefon i sobie możemy pogadać. Nawet i na skype możemy, to sobie porównasz od razu twarz z ekranu, z tą z FB...

   Masz tyle odwagi, to dawaj, do północy i tak zwykle nie śpię.
   Tylko potem napisz wszystkim uczciwie, jaka jest prawda!

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: nie mam fc jak nie chcesz tu to daj mi na priva swój telefon i dzwonię natychmiast

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   To odblokuj mnie, bo mam komunikat "użytkownik nie chce odbierać wiadomości prywatnych od ciebie"...

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:

   Jeśli jesteś "Kosa" to dostałeś bana za komentowanie felietonów na themaskator.pl. Możesz zakończyś dochodzenie, bo to do nikąd nie zaprowadzi. Świat jest jaki jest. Ciesz się życiem. :) Do tej pory co jakiś czas zaglądają do mnie jełopy przez proxy z Chin, Kenii i innych fajnych lokacji.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie znam dobrze sprawy blogera Sławka i mało mnie ona obchodzi.
  To jest zupełnie inna sprawa, która nie ma żadnego znaczenia dla mnie i dla mojej sprawy...

  Otóż @silny (konkretnie Mosze Red, aczkolwiek zastanawiam się już, czy to nie jest właśnie jedno z multikont Marka...mam sporo poszlak...) publicznie oskarżył mnie o multikonto. Wysyłałem moderatorom, jak i na maila @silny wyjaśnienia, wszelkie swoje dane, fotki, telefon...Nikt tego nie sprawdził, pozostało bez odzewu.
  Czyli... dobrze wiedzą, że @RedBull1973 to nie żadne multikonto, tylko po prostu chcieli mnie wywalić, i wywalili.
  OK, ich prawo....tylko po co kłamać o moich rzekomych multikontach ?

  Zwracam uwagę, że na Wykopie przy nicku @silny widnieje wyraźna adnotacja adminów, że user został zbanowany za multikonta i prywatne wojenki...
  Heh, zatem - sam dostał tutaj bana za multi, a imputuje to innym, tym którzy osmielili sie kiedykolwiek choć raz nie zgodzić się z nim...

  Czytam teraz jako niezalogowany forum braciasamcy.pl. i juz miałem pisac, że kolejnym oskarzonym o multikonto zostanie @GluX....ale chłopak bystry, i podziękował im sam...więc pewnie @GluX to nie będzie jednak multikonto :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Nikogo nie obchodzi żaden bloger, tym bardziej, że wszystko co jego dotyczy jest z bardzo dużym prawdopodobieństwem kłamstwem wymyślonym przez cyberguru. Świadczą o tym rzeczy, które ten bloger pisze tak właściwie do swoich znajomych :)
   Wszystkie rewelacyjne wieści cyberguru to tak naprawdę wymysły, kłamstwa i mitomania w stadium wymagającym leczenia psychiatrycznego. Jak zobaczyłem wciąż wklejane teksty sprzed ośmiu lat (!) mające być dowodami to odpadłem. :) To, że bloger się wkurzył i zgłosił sprawę do prokuratury jest następstwem łgarstw na jego temat i na miejscu cyberguru po tym ważyłbym słowa, bo każde zdanie i hejt działa przeciwko niemu.

   Tu jest jeszcze jedna ciekawostka :)
   Czy któryś z imbecyli zastanowił się kiedyś co by było, gdyby od kilku lat cyberguru nie robił sobie dobrze pie!@#$% o jakimś blogerze, albo skasował naruszający prawo wątek?
   Żadnych sądów, żadnych nerwów i stresu :) Czy to nie na tym zależy cyberguru? No to dlaczego nie skorzystał z okazji i nie skasował tych wyssanych z palca bredni? Dlaczego poświęca mu dwa tysiące komentarzy?! Dlaczego tego nie skończy raz na zawsze, a zachowuje się jakby zależało mu na „wrogu” – nawet w tak nielogiczny, absurdalny sposób, kierowany wyłącznie do imbecyli nie potrafiących myśleć samodzielnie i kojarzyć faktów :D

   Jedyne na czym zależy cyberguru to niekończące się prywatne wojenki, opluwanie, tworzenie i powielanie łatwych do sprawdzenia kłamstw. Stracił przez to wykop z wizytówką trolla, stracił też na pewno wielu czytelników i słuchaczy, bo ile można czytać wciąż w kółko o tym samym? :)
   I to nie jest wina nikogo innego, tylko cyberguru. Nikt mu nie kazał ciągnąć miesiącami nudnego hejterskiego tematu i komentować każde słowo jakiegoś gościa :)
   Gdyby nie to wielu zapewne nie przeczytałoby nigdy o Gospodyni z Podkarpacia podkarmiającą cyberguru, nie zastanawiało się nad tym u kogo tak naprawdę żyje i jak można się utrzymać z tak żenujących dochodów, kupując zabawkę za zabawką :) Odpowiedzi są proste. Cyberguru może to robić dzięki kobiecie, a wszystkie te „samcze idee” o życiu niezależnym od kobiet to tylko przykrywka do robienia kasy! :D Tak naprawdę to jednego miesiąca by się nie wytrzymał z tych datków, C.B.D.U. :)

   Z tym imputowaniem innym swoich grzeszków jest jeszcze śmieszniej.
   Bloger ma mieć zdradzającą żonę, tymczasem bloger zachowuje się tak, jakby wcale żony nie miał, a zdradzany był CYBERGURU! Pisał to sam, z własnej woli w jednym z tekstów.
   Partyjniacka miała być rodzina blogera, ale to Ojciec cyberguru był DYREKTOREM w PRL-owskim ministerstwie (nie podpisał lojalki, ale pracował). To też łatwo sprawdzić przy użyciu google :)
   Multikonta mają mieć inni, ale to cyberguru wszędzie ma inny nick, a na wykopie wizytówkę toczącego prywatne wojenki trolla.
   Uzależnieni od kobiet mają być żonaci, ale to cyberguru od lat nie spotyka się z kobietami, bo nie może ich zaprosić do tej, u której mieszka.
   etc. etc.

   Teraz jeden, potem następny, aż zostaną sami moderatorzy, zgodnie potakujący bez względu na logikę i zdrowy rozsądek. Porządek ma być i tyle, a cyberguru w końcu płaci to wymaga lojalności :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:

   Glux się zwinął? :) Młody chłopak, ale z jajami. Pisał fajne teksty o odżywianiu, budowaniu masy mięśniowej itp. Mimo, że jestem dużo starszy, to widziałem, że naprawdę ma wiedzę w temacie i przede wszystkim jaja, których brak Markowi.

 •  

  pokaż komentarz

  @themaskator_pl A ja sobie pozwolę ostatni raz przywywołać Ciebie Rysiek (nie usuwaj jeszcze konta) i zapytać, czy doszła do Ciebie informacja o tym jakobyśmy my, tzn duet Ty + ja mieli spiskować potajemnie przeciwko forum i knuć jak tu je albo przejąć albo rozwalić. Dowodem na nasze przymierze miała być wspólna fotka z pierwszego zlotu w Sopocie na którym po kumpelsku mnie obejmujesz oraz fakt, że w barze siedzieliśmy obok siebie przy stole.

  Teraz patrzę w ten temat o @RedBull1973 i tam Panowie zarzucają rarek2 tworzenie jakiś absurdalnych teorii spiskowych. Czyli my jesteśmy takie "goje" a oni lepsza, uduchowiona rasa Panów którym wolno.

  @Kanister, w sprawie Leona, nie zapominaj że to ja byłem głównym narzędziem wykonawczym woli Mareckiego, więc temat znam od poszewki, krok po kroku. Do dzisiaj nie jestem w stanie pojąć, jak można posiadać aż tak wysoce rozwiniętą umiejętność przyciągania ludzi i wpływania na nich. Sam do pewnego stopnia byłem pod jego wpływem, ale na szczęście do czasu, jednak ta opatrzność zawsze mi ratuje skórę. Nie pierwszy to już raz ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   To bardzo proste. Wystarczy mówić to, co ludzie chcą usłyszeć :)
   Baby to..., świat zmierza ku zagładzie z powodu bab, nie dajmy się babom, "ktoś" nam zaprogramował bycie z babami, singli chcą niszczyć, wszystkie baby są głupie, a na nas, oświeconych czyha straszny WRÓG i inne pie@#$%^, a wszystko w otoczce "wiedzy", "ezoteryki" i szamaństwa. Jak ktoś nie kupi tego blefu to staje od razu po drugiej stronie i sam zostaje WROGIEM. To więcej niż typowe metody komunistycznych towarzyszy. Piękne wzory do naśladowania :)

   Wystarczy też zręcznie ukrywać, ze samemu jest się zależnym w stopniu nieprawdopodobnym właśnie od kobiety i jest się szczęśliwym prowadząc sielskie, "samotne" życie w tajemniczym domu na Podkarpaciu. W domu tym w cudowny sposób znikają wszelkie problemy, a za to pojawia się pies, kot, ogródek, las i tylko nikt nie wie kto jest jego właścicielem i Gospodynią :)
   Tak to, przy pomocy manipulacji, szczucia ludzi, kłamstw, niedopowiedzeń lub mętnych wyjaśnień zdobywa się bierną, mierną i niespecjalnie wierną widownię. Po jakimś czasie powoli się wszyscy wykruszają, ale w ich miejsce przychodzą kolejni zwabieni tymi samymi tekstami :)

   Pisałeś o "prowokacji", pisał o tym Leon. Daliście się omamić kłamstwami, które wcześniej na wykopie setki razy były demaskowane i ośmieszane. Trochę wstyd :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: No tak, bo Leon był typowany jako główny wróg forum i sprzymierzeniec Sławomira. O jakich kłamstwach mówisz?

   To forum nie tyle zdycha, co merytorycznie obumiera. teraz jeszcze odszedł Glux i chociaż nie darzyłem go specjalną sympatią, to trzeba oddać mu że był z niego taki społecznik, pisał ludziom za darmo programy żywieniowe i ćwiczenia, widać było że ma w tym dużą wiedzę i to kocha. Przynajmniej z perspektywy takiego laika w tej materii jak ja tak to wyglądało. Taki pasjonat ;)

   Ale nie, rzuciła się sfora, wszyscy na jednego, bo "młodziak" "bo bez pokory", "bo nie wie kiedy zamilknąć". To że jest młody, to znaczy że nie ma nic do powiedzenia? Nie może mieć własnych przemyśleń? Nie ma prawa wyrażać własnego zdania jak mu się coś nie podoba? Cóż za retoryka, zupełnie jak u starych ludzi z KOD-u, "co Ty możesz wiedzieć, nie żyłeś za komuny, za młody jesteś". A jeden z tych Panów tam go karcących, kiedyś powiedział mi tak - "wiek to tylko metryka, nie ma znaczenia".

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   Mówię o wszystkich kłamstwach dotyczących blogera!
   O tym, że chce przejąć forum, zniszczyć cyberguru, jest taki i owaki, a w ogóle to chce przejąć władzę nad światem :)
   Wielokrotnie sam zwracałem uwagę na tekst sprzed chyba sześciu lat, w którym bloger chciał, żeby cyberguru się od niego w końcu odczepił i przestał kłamać na jego temat. Ten wątek pojawia się w jego własnych słowach bardzo często!

   Daliście się obaj zwieść tym opowieściom i polegliście (Leon jako sprzymierzeniec, a Ty jako "narzędzie wykonawcze), bo bloger (z tego co pamiętam) ani myślał się szarpać z potencjalnym pacjentem psychiatryka. Co takiego się stało, że widząc w Leonie sprzymierzeńca bloger (w końcu największy wróg ( :) ) nie chciał wchodzić w żadne gierki? Bo nie wszedł, prawda?

   Co do forum to pozbywanie się pasjonatów i ludzi zaangażowanych, a zostawianie i promowanie heheszków i wazeliniarzy nigdy nie służyło popularności. A najbardziej śmieszy mnie fakt, że cyberguru sam promuje to, co dzieje się na wykopie. Sądzi, że jak pokaże "wrogów" to każdy go zrozumie. Tymczasem to, co tu piszemy na pewno niejednemu otworzyło oczy na ubeckie metody oskarżania ludzi o czyny, których nie popełnili.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Nie wiem czy nie wszedł (tak jak nie mamy dowodów na to że Marecki mieszka z kobieta na Podkarpaciu, jesteś jak zacięta płyta, ciągle to samo w kółko powtarzasz), nie sądzę. Nie tylko bloger. Każdy, kto odszedł z forum, sam bądź został wyrzucony i któremu nie pasują klocki w układance, pisząc o tym tutaj jest klasyfikowany jako "ten od Sławka" "krokodylista" itp. Po prostu istnieje jakaś mityczna banda, która ma na celu zniszczyć forum, przecież Saint, którego już wybitnie nie darzę sympatią (on już wie za co), też podobno w niej był.

   Jedna z osób której już nie ma na forum, (nie mogę ujawnić kto, przez wzgląd na lojalność) dała mi wiele do myślenia jednym swoim króciutkim komentarzem jak wyszła sprawa Sainta i jego odgrażania się sądem, a potem ten temat "Prawdopodobne zamknięcie forum" cyt. "moim zdaniem to Marek sam sobie to pisze i wkleja na forum, bo przede wszystkim to on, a nie Ty Vincent jest atencyjną k..."

   Zostawiam więc Was z tym oto zdaniem które na początku zignorowałem i odrzuciłem jako teorię spiskową, potem sobie o nim przypomniałem po powrocie z zagranicy i naprawdę zabiło mi ćwieka (dosłownie po jakimś czasie siedziałem sam w pustym pokoju i o tym myślałem), a teraz idę na narty. Pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   O tym, że cyberguru mieszka u kobiety z Podkarpacia pisałem blogerowi JA na podstawie tego, co znalazłem DWA LATA TEMU na blogu osetowo :)
   To było chyba w kwietniu! Zbył to pisząc, że nie chce mieć z psychopatą nic wspólnego, ale napisał wtedy ironiczny tekst o poszukiwaniu sponsorki. Z tego co pamiętam wszystko działo się dużo wcześniej niż była ta "prowokacja".
   JA o Gospodyni pierwszy raz napisałem właśnie blisko DWA LATA TEMU, bo coś mi przestało pasować w życiu codziennym i tym, ze zbyt często pisze o tym Podkarpaciu! Poszukałem, znalazłem teksty o Wiki (nie tylko u Oseta) i klocki zaczęły do siebie pasować.
   Od tej pory w kółko (masz rację :) ) zadaję te same pytania w nadziei, że ktoś udzieli mi na nie odpowiedzi :) Do tej pory nie doczekałem się choćby prawdopodobnych wyjaśnień tego, że cyberguru kupuje spodnie z "koleżanką", jakaś "Pani" krzyczy o śmierci kotka, a sam cyberguru mieszka między niebem a ziemią w nieistniejącym domu, który ani jego ani niczyj :)

   Gdyby się zajmować wszystkim, co cyberguru sobie dopisał, napisał i wymyślił to by życia nie wystarczyło :) Tego jest ZATRZĘSIENIE!
   Nie mogę iść na narty, bo jeszcze kilka godzin praktycznie dyżuru (piątek :) ), ale wyszalałem się dwa tygodnie temu na Chopoku.
   :D

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:

   Nie Vincent, nie miałem takiej informacji, natomiast moja fota z pierwszego zlotu, w ciemnych okularach, czapce i nieco wycofana posłużyła Markowi do wysunięcia wniosku, że celowo się maskowałem. Oczywiście miał rację, maskowałem się bo waliłem wówczas HB9, za którą większość panów od bracisamców sprzedałoby własne matki a nie tylko Kotona :D i wiedziałem, że podczytuje forum (podejrzała mi laptopa kiedyś). Wiem, że to było słabe, ale cóż? Tak wtedy zdecydowałem.

   Kumpelsko Cię obejmuję, bo mam duży szacunek dla ludzi, którzy walczą o przetrwanie, są inteligentni, mają zasady, ale determinizm sprawił, że zawsze mają pod górkę. Dla mnie taki człowiek zawsze jest wart x100 niż patafian co dostał wszystko w spadku i rżnie figo fago bo wygrał Jockera w loterii genowej. :)

   Pozdro Vincent, daj znać jakbyś w Biesy się wybierał, skoczymy we dwóch na góralach. Nie wiem czy wiesz, ale za Twoją inspiracją w zeszłym roku zrobiłem 300km na rowerze w jeden dzień. Co prawda nie po górach, ale zawsze. Trzym się chłopaku i się nigdy nie poddawaj - masz jaja, nie jeden na Twoim miejscu by zdechł.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: Elegancko. Moje gratulacje, to się nazywa pozytywna inspiracja. U mnie ostatnie 20-30 km to było takie prawie zdechnięcie i istna walka z samymi sobą. Dałem rade już resztkami rezerwowych sił.

   3maj się Rysiek. Pozdrawiam.

 •  

  pokaż komentarz

  @RedBull1973:
  Nieco dziwię się Twojej linii ujawniania informacji prywatnych o sobie :)
  Sprawa jest taka, że trolle, moderatorzy i imbecyle nie potrafiące myśleć i tak Ci nie uwierzą. Jednym ciężko będzie się przyznać do nadgorliwości, drudzy nie zadadzą sobie najprostszych pytań o logikę i sens takich działań.
  Rysiek też pisał, że nie miał żadnych multikont, a dzisiaj uważany jest za kogoś, kto na siłę chce zaistnieć na słabiutkim, pełnym @shitstorm forum :)
  Jak dla mnie pozbawione jest sensu podawanie własnych danych, chociaż mogę zrozumieć rozgoryczenie :)

  I tylko jedno dręczy mnie pytanie, Panowie.
  Kto tak naprawdę chce przejąć/zniszczyć to całe mizoginistyczne forum, skoro zawsze wszystkie aferki wynikają z błędów panoszących się wszędzie moderatorów lub braku psychicznej równowagi cyberguru i ciągnięcia w nieskończoność nudnawych wątków, stwarzania stanu zagrożenia, wyszukiwania kolejnych "wrogów ludu"? No jak za stalinizmu, kiedy urządzano fikcyjne procesy na podstawie odgórnych zaleceń "kogo tu wyeliminować z naszej komunistycznej rodziny" :)
  A ciemny lud wszystko kupi :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Ja bym tu pochylił się nad inną sprawą. Mianowicie nawiązałbym to zachowań braci w wątku o RedBullu i przyjrzał się dokładnie ich sposobowi rozumowania, gdyż można się z tego wiele nauczyć i wyciągnąć bardzo pożyteczną lekcję.

   Nie będę wskazywał nikogo palcem, dokonam pewnego uproszczenia i napiszę o nich jako o pewnym zbiorze osób.
   Otóż zaobserwowałem wśród ich zachowań na następujące mechanizmy:

   - silnie naznaczoną "Psychologię Tłumu" (odsyłam zainteresowanych - Gustaw Le Bon)
   - mechanizm wyparcia
   - nieco zmodyfikowany syndrom sztokholmski
   - bardzo silnie rozwinięte ego

   Osoby zbanowane, poszkodowane, oszukane, wystawione bądź w jakikolwiek inny sposób nie zgadzające się z werdyktem forumowych władz mają święte prawo do opisania swoich rozterek, przeżyć czy odczuć w innym miejscu, na innej platformie internetowej. W opinii reszty braci, są frustratami i siedzą na wykopie żeby się wypłakać i dołączyć do mitycznej "bandy Sławka". W wyniku utożsamienia osoby Marka z kimś mądrym, szanowanym, kimś kto uświadomił im matriks, psychikę kobiet itp. (nie przeczę, że Marek nie ma tutaj racji, jak by nie patrzeć w tej materii jego spostrzeżenia są trafne), załącza im się bardzo silna zasada autorytetu (odsyłam do fundamentalnej pracy - "Wywieranie Wpływu na Ludztekst pochylony__i" Robert Cialdini) oraz "syndrom oblężonej twierdzy" przez bliżej niezidentyfikowanego wroga, którym jest Sławomir, ja i każdy kto pisze krytycznie o braciasamcy.pl na wykopie. Każdy kto krytykuje czy to mistrza czy to forum jako idee, czy to moderatorów staje się wrogiem i "sprzymierza się" ze Sławkiem. W tym momencie wszyscy walą tłumnie na pokład i nie bacząc na fakty, nie wykazując nawet najmniejszej chęci poznania stanowiska drugiej strony, wychodzą z założenia, że chcemy rozwalić forum.

   Z czego się to bierze? Otóż, odpowiednia treść tytułów, odwołująca się wyłącznie do przekazu emocjonalnego, a jak wiemy, kiedy załączają się emocje, wyłącza się rozum.Założyciel tematów o tytułach "Prawdopodobne zamknięcie forum", "RedBull1973 czyli taktyka zniszczenia/przejęcia forum" dobrze wie co robi siejąc ten typ paranoi i zamętu, czyli stosując nic innego jak prostą socjotechnikę. Kłamstwo powtarzane po stokroć i wbijane do głów staje się prędzej czy później, czy tego chcemy czy nie, PRAWDĄ. Efekt? W temacie już zaczynają się pojawiać teorie snute przez niektórych, że faktycznie o to nam chodzi, że chcemy zniszczyć tamto miejsce.

   Na takich zasadach działa każda sekta. Nieistotne, czy wyznawcy kultu Ojca Tadeusza Rydzyka, KOD, Świadkowie Jechowy. Mechanizm zachowań ich członków jest zawsze identyczny:

   - kult wodza, tudzież innej jednostki zwierzchniej, będącej w ich oczach naczelnym autorytetem moralny, punktem odniesienia jak żyć, jak myśleć, jak wartościować
   - zerowa krytyka jakichkolwiek poczynań autorytetu tegoż często nawet wbrew własnemu głosowi serca, branie wszystkiego na wiarę, bo to mówi "tutaj wstawić nazwę guru"
   - negowanie argumentów świadczących przeciw sekcie
   - nie przyjmowanie do wiadomości żadnych faktów z zewnątrz świadczących ewidentnie przeciw sekcie, agresja wobec atakujących, dorabianie wobec nich teorii, wypieranie się,

   Więc zanim usłyszę, ze jestem nienawistnikiem, mściwym człowiekiem, Piszecie tam, że religie, korporacje, systemy polityczne, politycy, media, mody/trendy służą wyłącznie zniewoleniu mas, zarabianiu na Was. Pełna zgoda. Gdzie macie zatem oczy? Wpadliście z deszczu pod rynnę. Gdzie tu Wasza mityczna chęć rozwoju? Gdzie wyjście z matriksa? Jak na moje siedzicie w nim po uszy.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @3n3bl0:
   @Crusader77
   @ernestoczee
   @Kanister
   @matadoor
   @RedBull1973
   @torreador

   Zanim skończę, jeszcze jedna bardzo ważna sprawa - zarzut zazdrości, bólu dupska, zawiści, stosowany wobec "nas". Przytoczę tu pewien przykład historyczny z niedalekiej historii III RP, A.D 1992 roku kiedy to na mocy uchwały antylustracyjnej, złożonej przez Janusza Korwina-Mikke o ujawnieniu agentów i tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa Polski Ludowej w latach 1944-1989 od szczebla wojewody wzwyż, ze strachu przed wypłynięciem na wierzch prawdy i ujawnieniem agenturalności czołowych osób w państwie (w tym także obecnego prezydenta Lecha Wałęsy - TW Bolek), rozszalała się dzika, histeryczna kampania antylustracyjna, zapoczątkowana i najmocniej podsycana przez michnikowszczyznę.

   Dlaczego o tym pisze? Ponieważ jest to koronny przykład na to, jak działa stara, postkomuszo-esbecka szkoła. Przytaczane argumenty i oszczerstwa były następujące:

   - polowanie na czarownice
   - ciemnogród
   - patrzmy w przyszłość, nie patrzmy w przeszłość
   - ludzie chorzy z nienawiści (chodziło o osoby pragnące lustracji)
   - nie powinno się grzebać w życiorysach
   - co było kiedyś, jest nieistotne

   W rezultacie, na mocy zawiązanej koalicji antyrządowej, złożonej z ludźmi silnie powiązanych z poprzednim ustrojem, w trakcie słynnej czerwcowej "Nocnej Zmiany" rząd Olszewskiego został obalony, a na jego miejsce podstawiony został marionetkowy rząd Waldemara Pawlaka, który nota bene również nie utrzymał się długo i po krótkim czasie na jego miejsce wskoczyła postkomunistyczna, antypolska ekipa z Hanną Suchocką na czele jako premierem.

   W 1994 roku Jacek Kurski, nakręcił film o tych wydarzeniach:

   https://www.youtube.com/watch?v=hu1a3xT9db0

   Panowie z braciasamcy.pl. Mój Ś.P dziadek był gorliwym bolszewikiem (przed wojną aktywny działacz KPP, a swoją działalność więziony w 1937 roku przez trzy miesiące w Berezie Kartuskiej) i majorem Urzędu Bezpieczeństwa (mówię o tym otwarcie i się do tego przyznaje, bo jestem dumny, że wyrastając w takich realiach i w środowisku gdzie na ścianie wisiał portret Stalina i Bieruta, odrzuciłem tą zbrodniczą ideologię i nie stałem się jednym z Resortowych Dzieci jakich pełno w postubeckich mediach) i zaszczepił we mnie organiczną nienawiść do wszystkiego co czerwone, różowe, lewicowe, lewackie, komunistyczne. Dopóki żyję, zawsze będę z tym walczył i demaskował. Nie ze mną te numery Panie Brzytwa. Ja znam te metody na wylot. Mógłbym o nich popełnić co najmniej pracę magisterską.

 •  

  pokaż komentarz

  @Kanister, jak na kogoś kogo nie obchodzi jakiś podrzędny bloger, to sporo uwagi i prądu w komentach na niego wytracasz. Niegdyś Tomasz Tomaszewski powiedział, że fotografia więcej mówi o jej autorze niż o fotografowanym obiekcie. Ze słowem pisanym jest dokładnie tak samo. Musisz być naprawdę kimś wyjątkowym, że jesteś w stanie siebie udźwignąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973, pozwól, że przedstawię :)
   Oto kolejny z kilku trolli na wykopie, których interesuje jedynie jakiś bloger, że wciąż i wciąż tylko o nim chcą rozmawiać :D
   Mówi się im, że się tematem ulewa, z kłamstwa i mity są HEJTEM, a ci ciągną swoje! I gdyby w tym jakiś argument chociaż lub coś, o czym można dyskutować. Nic! Zupełne ZERO! Brakuje tylko oskarżeń o farbowane włosy :)
   Oto poziom niektórych braci zakonnych :)

   Nie ma już cyberguru na wykopie. Sam się wyeliminował w spektakularny sposób pozbawiając się darmowej reklamy :) I to z wizytówką wyjątkowo paskudnego trolla!
   Gdybym mu życzył źle nie mógłbym sobie wyobrazić nic bardziej przyjemnie zaskakującego!
   Jest wykopowym trupem, a jego "sympatycy" zamiast go promować zajmują się trollowaniem Kanistra pod jakimś starym tekstem. Co za geniusze trollowania :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Jeśli musisz szukać sojuszników wśród przypadkowych ludzi z netu, z pogardą odnosząc się do ich własnego intelektu, bo czujesz się w obowiązku tłumaczyć im, a raczej narzucać interpretację, jak głąbom co jest napisane a co każdy może przeczytać, to wystawiasz sobie kolejne świadectwo. Masz kompleks zbrodniarza podświadomie marzącego o demaskacji i przyłapaniu czy co? No i nie powinieneś maskować uśmieszkiem poczucia własnej nędzy, udając że to żarty-nie-żarty. Albo pisz serio albo sobie "rób jaja z (własnego) pogrzebu".

   No chyba że się chłopcy dobrze znacie. Ale nawet wówczas nie bierzcie sobie za głęboko... do serca, tego co napiszę. Dałeś mi powyżej tak w pięty ostrą i celną serią merytorycznych ripost, że aż idę w kąciku pochlipać.

   Produkujesz rodzaj pozamerytorycznych odchodów, które zachowują spójność i konsystencję tylko dzięki muchom trzymającym je w całości przez zasiedlenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @matadoor:
   O czym Ty w ogóle do mnie :)
   Jeśli trafia się na imbecyli, którym po dziesięć razy trzeba tłumaczyć dlaczego sądzę, że ich cyberguru mieszka u kobiety i jest przez nią utrzymywany to po jakimś czasie się już nie chce. Szkoda czasu na nawracanie oszukiwanych imbecyli.
   Kto pomyślał logicznie już dawno o tym wie. Kto to toleruje, traktuje to co mówi cyberguru wybiórczo i zabawowo. Komu to przeszkadzało już dawno odszedł nie chcąc uczestniczyć w HIPOKRYZJI i tym teatrzyku.
   A cyberguru W TYM POMAGAŁ kopiując kompromitujące go kawałki, których komentarze przeczyły wstawianym wcześniej. Gdyby zostawił to w ciszy, NIKT BY TEGO NIE PRZECZYTAŁ! :D

   Kto z tego skorzystał, jego korzyść. Kto nie skorzystał, to pewnie kiedyś i tak przyzna mi rację. Jest już tylu zbanowanych, wyrzuconych za urojenia lub głos rozsądku, oplutych, że to tylko kwestia czasu. Pozostanie cyberguru i moderacja :)

   Chcesz merytorycznej rozmowy? Proszę bardzo :)
   Może zacznijmy od kwestii niezależności cyberguru od kobiet i Gospodyni z Podkarpacia, która według niego nie istnieje, ale jednocześnie chce pozywać blogera za straty moralne :)
   Jeśli to ja kłamię w sprawie Gospodyni z Podkarpacia to bardzo proszę o jasne odpowiedzi:
   1. W czyim domu mieszka cyberguru? Czy to dom starszej kobiety, którą skłócił z rodziną kilka lat temu?
   2. Gdzie podczas trzech tygodni cyberguru w Warszawie był pies i kot, którymi tak lubi się chwalić? Kto się nimi opiekował?
   3. Czy cyberguru dokłada się do rachunków czy gości się za darmo?

   4. O kim jest to zdanie?
   "MARECZEK TEŻ ŚWIĘTY NIE JEST I NIE SIEDZI ZE STARA BABĄ Z MIŁOŚCI DO NIEJ CHYBA CO? ZWĘSZYŁ KASĘ I ŻE ŁATWO NIĄ MANIPULOWAĆ I SOBIE NIĄ RZĄDZI"
   5. Jak to możliwe, że można sobie kupić iphone, skuter z dotacji, które w styczniu wynoszą na dzień dzisiejszy STO ZŁOTYCH dokładając się do prądu węgla i wody w domku jednorodzinnym?
   Czekam na merytoryczne wypowiedzi podparte dowodami, cytatami, jasnymi tłumaczeniami tej sytuacji :)

   Ten uśmieszek na końcu wynika z tego, że na takie odpowiedzi nie mam szans! Wszystkie trolle histerycznie przed nimi uciekają wysilając się na jakieś pseudoopinie bez pokrycia.
   Ta głupota mnie, jako psychologa fascynuje, bo rzucacie się jak ryby wyjęte z wody, by tylko nie myśleć logicznie. Wszyscy bez wyjątku jesteście tchórzami, którzy nie mają odwagi nawet napisać kim są na tym całym Waszym forum. Boicie się jednego Kanistra? :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Guru Marek założył na forum braciasamcy.pl wątek na mój temat...:-)
   Ale "nie będzie tego komentował", jak oświadczył...:-)

   A ja bardzo bym chciał w końcu dowiedzieć się, na jakiej podstawie zostałem oskarżony o multikonto.
   Czyli - było nie było, o oszustwo !

   Niech administracja forum braciasamcy.pl napisze publicznie, jakimi to "dowodami" na moje multikonto (i innych zbanowanych userów też!) dysponuje, bo dla mnie PUBLICZNE oskarżanie mnie o oszustwo (bez najmniejszych dowodów!) jest ciężką zniewagą, której nie daruję!

   Zaraz Marek tak to wszystko rozegra, że ogłosi kolejną krucjatę, tym razem przeciwko mnie...
   Nie zdziwię się wcale, jak wkrótce będzie zorganizowana kolejna zbiórka kasy, tym razem na adwokata w sprawie Guru vs RedBull1973...

   Mam nadzieję , że chociaż kilku forumowiczów w końcu zaczai, że postępowanie Marka jest wręcz książkowe, jeśli chodzi o sekty o raz manipulacje stosowane przez ich guru...

   Szukanie na siłę wrogów, obwieszczanie stanu zagrożenia, wzywanie do jedności, konsolidacja przed "wrogiem", a do tego oczywiście potrzebna jest KASA i bezwzględne posłuszeństwo guru...
   Żadne słowo krytyki nie będzie tolerowane!
   Guru ma calkowitą rację we wszystkich sprawach, a kto myśli inaczej, zostaje natychmiast wykluczony z sekty, i staje się kolejnym "wrogiem"!

   Jeszcze coś do paru nietrybów, którzy zarzucają mi, że nie potrafiłem zmilczeć zbanowania, i poszedłem żalić się na Wykop :
   Gdyby guru i admini napisali do mnie po MĘSKU, jak prawdziwi MĘŻCZYŹNI z jajami :
   "RedBull1973 , wkurzasz nas, jesteś niebezpieczny dla naszej działalności (np. zarobkowej), i dlatego banujemy cię!" - OK, nie byłoby najmniejszego problemu.
   Wasz cyrk, wasze małpy...macie święte prawo zawsze wywalić dowolną osobę, nawet za nic...

   Natomiast takie żenujące zagrywki, jak całkowicie wyssane z palca , PUBLICZNE oskarżenia O OSZUSTWO (multikonto), świadczą o Was jak najgorzej.
   Sekta, i to w dodatku wyjątkowo zakłamana sekta...

   Tu mam jeszcze osobiste pytanie do bardzo rozsądnych moderatorów/adminów
   @Długowłosy, @SledgeHammer i @Mordechaj Brzytwa :
   Czy widzieliście moje wiadomości do moderacji z prośbami o wyjaśnienie , z moimi wszelkimi danymi ? Czy też może zostały przed Wami ukryte/skasowane ?
   Wysyłałem je kilkakrotnie!
   Jestem gotów w każdej chwili wysłać to Wam ponownie, ale na Wasze prywatne maile. Żeby guru/automat nie zdążył skasować ze skrzynki forumowej...
   Nadal sądzicie, że naprawdę miałem multikonto ?
   Czy ktoś (Mosze Red lub Marek ) Wam pokazał choćby najmniejszą poszlakę (już nie mówię DOWÓD, bo takiego być nie może), która rzucałaby choćby cień podejrzenia o moje rzekome multikonto ?

   I kolejne pytanie: Jakim trzeba być zaślepionym i zindoktrynowanym, żeby uwierzyć w brednie administracji, że jakiś @Rysiek_Judasz miał w ostatnim czasie aż 7 multikont, gdzie od razu widać (po licznych wpisach, charakterze, stylu pisania, wielu osobistych szczegółach i emocjach , itp.), że to były całkowicie różne osoby ?

   pozdr.
   RedBull1973

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Nie masz szans na wytłumaczenie :)
   Podpadłeś i dlatego Cię wywalili pod byle pretekstem.
   Podobnie nie ma żadnych dowodów na to, że na wykopie @Kanister i @Ferred to multikonta. Nigdy nie było, a mimo to starą śpiewkę powtarza się kilkanaście miesięcy.

   A te metody znam, chociaż sam bylem nimi zdziwiony, bo zwracanie uwagi na wykop i na to, co się na nim dzieje wokół cyberguru to krok samobójczy :) To samo było z Vincentem, Ryśkiem, Saintem, MateuszemB_N, @CritcalThinker, @Ollą7. Wszyscy zostali potraktowani tak samo, wywaleni, bo na forum ma być "porządek" :)
   No to teraz zaczynasz kojarzyć jak to było z Kanistrem i wykopem :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: O właśnie, w sprawie multikont to się dopiszę skoro jest okazja, bo też mam jedną do dzisiaj niewyjaśnioną sprawę, która mnie nurtuje.

   A mianowicie zwrócę się do kolegi Brzytwy. Odniosę się do zarzutów jakoby konto mojego kumpla ze szkolnej ławy Kosy (z którym było-nie było sporo przeżyłem, a poleciłem mu forum bo pamiętam jego problemy i rozpacz po tym jak odkrył zdradę żony) było moim multikontem. Domysły, że tak jest, ponieważ wspierał mnie i bardzo udzielał się w wątku o thepassie, którego oszustwa i manipulacje postanowiłem ujawnić publicznie już po odejściu z forum przy jego pomocy (bo jak inaczej bym to przekazał?) i jeszcze jednego użytkownika są z lekka mówiąc...stronnicze. Wyciąganie publicznie na forum faktu, że sugerował mi w trakcie rozmowy telefonicznej, iż wie że posiadam podwójną tożsamość - Kosa-Vincent i na tej podstawie na bank jestem nim a ja się nie odezwałem, jest też nieco rzekłbym niepoważne. A co miałem mówić? Dementować na siłę, jak już wysnuwałeś wnioski pod z góry upatrzoną tezę?

   Po jakimś czasie mój (były już) kumpel faktycznie stworzył konto jakiejś laski i to z kawiarenki internetowej w Gdyni, będąc pod wpływem substancji halucynogennych, żeby, jak sam mi powiedział wielce rozbawiony ponabijać się z tego forum i tych ludzi. Wymyślił sobie jakąś historyjkę, że to ja jej poleciłem to forum, miał z tego niezłą zabawę. Oczywiście zj%@!łem go za to ostro, przeprosiłem publicznie za pośrednictwem reda wszystkich za jego zachowanie, (tak, tak Letnica, Nowy Port, Orunia, kto wie o co chodzi to dobrze) bo było mi trochę głupio za niego i odciąłem się od sprawy, zaznaczając że nie miałem z nią nic wspólnego I NIGDY nie miałem na forum żadnego multikonta. Poproszę dowody, twarde i namacalne że się niby podszywałem i byłem Kosą.

   Nie przeszkodziło to koledze Brzytwie jak tylko wykrył sprawę z tamtym kontem tej fikcyjnej dziewczyny NATYCHMIAST odświeżyć "mój" temat i napisać to wszystko, co ciekawe w przypadku tych niby aż 7 multikont Ryśka siedział cicho. Równi i równiejsi panie Brzytwa? Relatywizm moralny? Podwójne standardy? Świadczy to o o tym o czym pisze od dawna, silna niechęć do mojej osoby, negatywny stosunek, antypatia i nie kierowanie się obiektywizmem, tylko emocjami i jakimiś osobistymi odczuciami, ja wiem nawet dokładnie za co i jeśli ktoś uważa jak wielokrotnie mi sugerowano że jestem mściwy i małostkowy, cóż... parafrazując jego słowa wobec mnie... wiedzcie z kim tańczycie. Z wielu innych źródeł wiem, że mnie nie trawisz i nie to jest tutaj problemem, masz do tego prawo. Problemem jest stronniczość i patrzenie na moje wyimaginowane uczynki przez pryzmat osobistych animozji. Tak się zachowuje uduchowiony mężczyzna?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Mała poprawka. Ja nie zostałem wyrzucony, sam odszedłem ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   Mnie chodziło nie tyle o wyrzucenie, a o potraktowanie po pożegnaniu się z forum.
   Z tego, co pamiętam też chyba doczekałeś się laurki na temat :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Nie ma żadnych dowodów na multikonta, bo ich nie było. Brzytwa by musiał coś spreparować, a nie zrobi tego bo nie jest kamikadze. :D Najgorsze jest to, że chłopak z doktoratem (wspominał na spotkaniu pod Spałą, że miał otwarty przewód) jest zmuszony do zarabiania na życie poprzez wspieranie Kotona. Opcje są dwie - albo jest identyczną szują, albo forum przynosi znaczne zyski, albo po prostu traktuje to jako sposób na życie. Inna rzecz, że oni wszyscy panicznie boją się kobiet - to nie jest mizoginia, to jest zwykły strach.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: Przecież ja od dawna o tym pisze, że Brzytwa stoi tak za nim murem i jest wobec niego tak bezkrytyczny, ślepo wykonuje wszystkie jego zalecenia, bo liczy na to że mu coś skapnie. Oj zawiedzie się chłopak i to srogo :D

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   Dla mnie to już bez znaczenia. Ja chyba skasuję konto z wykopu bo nie chcę aby ktokolwiek łączył mnie z tym bagienkiem.

 •  

  pokaż komentarz

  Znajdzie się śmiałek, który założy konto na BS i doda linka do tutejszej dyskusji na tym wątku ?

  Fajnie, jakby jak największa ilość forumowiczów poznała drugą stronę medalu

 •  

  pokaż komentarz

  @Crusader77
  @Kanister
  @RedBull1973
  @toreador
  ACHTUNG!!

  z ostatniej chwili, kolejny przykład prostackiej manipulacji, żeby zamęczyć przeciwnika, waleniem non stop tych samych steków bzdur, cytuje:

  Zwróćcie też uwagę, kto zarzuca nam nienawiść do kobiet. Vincent chwalący się totalnym upodleniem kobiety i wyjadaniem jej lodówki (czułem do tego co mówi wstręt, nawet wiedząc że jak zwykle zmyśla), RB czy inni męczennicy, co już bracia przytaczali jaki oni mieli stosunek do Pań.

  Tymczasem jak kilka postów wyżej, niedawno w tym temacie napisałem:

  cyt. (mój):

  Zresztą z tego co pamiętam, na forum są różne punkty widzenia na sprawę wiązania się z kobietą, red pillowców takich jak ja chyba tam było mało. Większość chce wchodzić z kobietami w relacje, tylko na swoich zasadach i tak, żeby się nie sparzyć.

  Wszystko jest transparentne, przejrzyste. To ze mam taki nie inny stosunek do Pań, to moja sprawa, ale gdzie pisałem że na forum są ludzie nienawidzący kobiet? Gdzie są konkrety, odniesienia do takich moich wypowiedzi?

  Ludzie z forum, czy Wy tego nie widzicie co tam się odpier... przecież on w ogóle tego tutaj nie czyta, klepie swoje naokrągło bez względu na fakty:

  - stuleje
  - nienawistnicy
  - chcą mnie i forum zniszczyć

  Postrzegają ludzi ode mnie z forum jako:
  - nienawidzących kobiet
  - mizoginów

  Człowieku, odlatujesz i to totalnie. Czekam na moment kiedy się pojawi tekst (z braku argumentów i z niemocy rzecz jasna), że mogę dźwigać do 5 kg, a tacham ze sobą 13 kg rower na plecach, bo przecież do tego on służy, nie do jeżdżenia. .

 •  

  pokaż komentarz

  Jakbym złamał regulamin i by mnie wyrzucono to ok. Mea culpa.

  Problem w tym, że nie złamałem i oskarżono mnie bezpodstawnie o oszustwo.

  Czyste kurestwo.

  Mieszkam od kilku lat w UK.

  Tak więc z automatu nie mogę mieć nic wspólnego ani z Ryśkiem ani z Częstochową.

  Jeśli ktoś zainteresowany dowodami zapraszam na priva.

 •  

  pokaż komentarz

  Obaj Panowie (Pan Sławek i Pan Marek) generujecie negatywną energię i tyle w temacie.
  Znalezisko zakopane co świadczy o tym, że ten spór jest bez sensu.

 •  

  pokaż komentarz

  @Kanister
  @RedBull1973
  @DonVincento
  @themaskator_pl
  @toreador

  Uwaga uwaga atenzione!

  Koton znów nafajdał (jakby mu własny kibel nie wystarczył)!
  Buja się po innych szamanach i daje im szmalec, a potem płacze i robi atake na nich, że nie pomogli.

  Koton w samym środku gównoburzy. Znów obrał cel i uderzył!
  Popcorn i oglądać Panowie!

  https://www.youtube.com/watch?v=-tEXRrba1BQ&t=0s

  •  

   pokaż komentarz

   @Crusader77: Znowu gorąco? Kto tym razem? O żesz w mordę...mimo że nie interesuje się ezoteryką, to... biorę popcorn, zadzieram kiecę i lecę!!! :D

  •  

   pokaż komentarz

   ciągle z tego brechtam :D, energopo.je.by ᕦ(òóˇ)ᕤ zaczynają sie lać ze sobą i nasyłają wzajemnie własnych psychofanów jeden na drugiego :D Tak się to kończy jak się nie ma wykształcenia/zawodu :d Zaczyna się świrowanie w prany/boskoście/energie/krokodyle/etc :D

   Koton rozpoczął operacje pod kryptonimem 'operacja Popko - zima 2017' mając na celu przejęcie fanów Popko i zasilenie ich do własnej egregatowej armii xd A Popko poprzez zdeprymowanie i oskarżenie o nieksuteczność rzucić w przepaść. Niech posilą się nim sępy xd Jeden mag atakuje drugiego arcyksiężnika :D Dorosłe chłopyy kwiczeee
   Przecież nachodźcy nas smiechem zabiją jak to zobaczą xddd
   A normalni ludzie się dorabiają, podnoszą kwalifikacje, budują domy, wychowują dzieci.
   #przegryw zostają krokodylki :p
   Koton z ferajną to pewny festiwal śmiechu xd dlatego warto go śledzić. Bo śmiech to zdrowie (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @Crusader77: Przesłuchałem całość. Abstrachując od tego, że mam wyj@##ne na taką tematykę po całości, to leże na podłodze i się turlam ze śmiechu. Nie znam tego faceta, ale jest absolutnym mistrzem, chyba jeszcze nigdy nikt tak nie pocisnął publicznie Mareckiego i nie powiedział tak porażającej prawdy o nim. Minuty 23-30 to jest TOTALNA MIAZGA.

   Ale ja widzę, że Marecki już zrobił "kontraudycję" na swoim kanale. No ciekawe, co teraz wymyśli, obstawiam, ze uderzy w sposób grający na emocjach słuchaczy w to, że ten Pan się agresywnie, napastliwie wypowiada... i że ma krokodyla, skoro czepianie się wagi oraz rzekomego alkoholizmu tego człowieka nie zdało egzaminu.

   A na forum...niech zgadnę? Zaraz pojawią się chóralnie wybeczane teorie, że ktoś zawiści i zazdrości sukcesu i chce zniszczyć jego twórczość?

   P.S W minucie 30:43 pada bardzo ważne zdanie. Tak samo postąpił ze mną.

   https://www.youtube.com/watch?v=-tEXRrba1BQ&t=0s

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:

   Uwaga Magowie walczą xd

   Mag Koton właśnie robi rytuał aby odpędzić wrogie krokodyle i napełnić czakramy maną xd Czasem zarzuci jakiś psychotrop jako extra bonus xd
   Pojedynek na kałduny, jeden kałdun zarzuca brak boskości z powodu kałduna drugiemu kałdunowi x xd
   Jak dzieci w piaskownicy:
   k"ty nie masz dostępu do boskości bo vodke pijesz"
   p"ze skali mi wyszlo że jestes psychiczny"
   k"sam mam kałdun, ale ty tez masz wiec nie masz mocy"
   p"psujesz biznes, srasz we wlasne gniazdo, rób tak dalej a obaj pozdychamy z głodu xd"

   źródło: wstaw.org

  •  

   pokaż komentarz

   jeden kałdun zarzuca brak boskości z powodu kałduna drugiemu kałdunowi

   @Crusader77: czy mógłbyś to jakoś uargumentować, skąd wogóle takie wnioski ??

 •  

  pokaż komentarz

  @RedBull1973:
  Zauważyłem, że pragniesz sprawiedliwości :)
  Odpowiem Ci jako psycholog. Nie doceniasz uroków manipulacji i kłamstwa.
  Po pierwsze to ten odzywający się na wykopie to troll, który będzie kłamał w żywe oczy, że zadzwonił, że sprawdził i że to Ty jesteś kłamcą :) Wszystko tylko po to, by zaciemnić sytuację i wyprowadzić Cię z równowagi :) Takich się zgłasza moderacji wykopu!
  Po drugie gdyby cyberguru lub moderatorzy przyznali się do pomyłki byłoby to podkopanie ich i tak wątłego autorytetu. Cały shitstorm poszedłby na marne. Cała intryga imbecyli też. Nagle by się okazało, że nie umieją kojarzyć prostych rzeczy, że kłamią, oszukują i manipulują danymi ;)
  Ja wiem od dawna, że tak jest :)
  Po trzecie, kto jest choć trochę inteligentny już dawno wie, że Krzysiek to Ty, a Rysiek to Rysiek i nie da się zwieść jakimiś teoriami spiskowymi z d@#$% wziętymi. Oni wszyscy mają niewyobrażalny ból d!@#$% masturbując się kolejnymi spiskami :) Pewnie niedługo znowu jakaś grupa wyleci pod byle pretekstem. Ja nie policzę ilu już ludzi poleciało, bo coś się komuś ubzdurało :)
  Po czwarte, to całe stulejarskie forum jest doskonałym przykładem jak można kłamać i manipulować tymi, którzy dają sobą kręcić. Głębsze spojrzenie i już widać jak każda teoria rozlatuje się w szwach, nie ma odpowiedzi na proste pytania, a kłamstwa są ciągnięte do momentu zobojętnienia :) Merytoryczny dół!
  Albo zaczynasz to widzieć i spokojnie dyskutować na wykopie o faktach (dzięki czemu zapewne otrzymasz odpowiedzi na wiele pytań i wyjaśnią one Tobie wątpliwości), albo usuń konto :)
  Jakby na to nie patrzeć to żadne apele nie pomogą jeśli po drugiej stronie masz albo trolla, albo kłamcę, albo mitomana.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  @RedBull1973
  @DonVincento
  @themaskator_pl
  @toreador

  " To co wkleił @Długowłosy jest wstrząsające - człowiek który lżył Polskie kobiety i wyzywał je od k$!?% (no i oskarża mnie o kradzież pieniędzy forumowiczów), ma czelność pisać że to my na forum nienawidzimy kobiety. Ma farta że tego nie widziałem, bo skończyłby jak Rarek i byłyby płacze i dąsy że forum wyłączają :>

  EDIT. Pragnę dodać ciekawostkę. Nawet Rysiek stwierdził na wykopie, że zwróciłem mu kiedyś pieniądze. Nawet tego nie pamiętam. Jeśli moi rywale twierdzą że zwracam pieniądze i jestem w tej kwestii szlachetny, to chyba sprawa mojego "złodziejstwa" powinna być definitywnie zamknięta i osądzona w otłuszczonych sercach Braci. I z tej strony za te świadectwo dziękuję Ryśkowi. Jak walczyć, to z jakąś klasą i elegancko. "

  RedBull - zły bo oskarża o kradzież
  Rysiek- dobry bo zwrócił pieniądze
  A przecież niby jesteście jedną tą samą osobą. Moim zdaniem z tego tekstu jasno wynika iż nawet Marek w to nie wierzy.

  Wiem, wiem, znajdzie się na pewno jakaś wymówka :)

  •  

   pokaż komentarz

   @JBsystem:
   Znów wywołany do tablicy linkiem ;) Panowie apel! Także do Kanistra. Olejcie to forum, to jedyny sposób na odczepienie się od tego syfu. To zdechnie samo, zajrzałem tam przed chwilą, treści ciekawych w zasadzie brak, blogi jakaś dziecinada - nie podgrzewajcie trupa, dajcie mu zwyczajnie odejść.

   NIE WYWOŁUJCIE MNIE LINKAMI BO ZMUSICIE MNIE DO SKASOWANIE KONTA.

   Do meritum:
   To jasne, że nie mam nic wspólnego z RedBullem - zarządzający tym przybytkiem to amatorzy, nawet w ramach własnych manipulacji gubią się w zeznaniach. Tak było i w mojej sprawie kilka miesięcy temu - to było tak niespójne, że trzeba mieć dziedzicznie syf zamiast mózgu, żeby w to uwierzyć. Jeszcze raz podkreślam - powodem zabanowania mnie stamtąd był strach, osobista wendeta Brzytwy, z którego zrobiłem wiatrak na zlocie w zakresie filozofii, mechanizmów itp a także Reda za zj!$#nie go w wątku o instrumentalnym traktowaniu kobiet. To są ludzie zawistni i pamiętliwi, więc to co się stało było naturalną konsekwencją. Mam wrażenie, że sam Koton został przez nich zmanipulowany, bo przecież do końca znajomość układała nam się dobrze (wywaliło mnie w trakcie pisania felietonu).

   Marek oddaje kasę ludziom, co do których ma wątpliwości i ogarnia go strach - to nie są szlachetne pobudki, po prostu uważa, że kiedyś, ktoś mógłby wykorzystać np przelew na jego konto i zrobić donos do US, że nie rozliczył darowizny - oczywista bzdura, ale paranoicy tak mają.

   Dwa słowa do Brzytwy ;) Chłopie, dla mnie pieniądze z takiego interesu jak forum Kotona nie są interesujące. Wbrew pozorom tam już potencjału nie ma - dochodzą kolejni sfrustrowani goście, którzy na zasadzie znalezienia prostego schematu (ze wstydem przyznam, że dobre dziesięć lat temu byłem w tym samym punkcie) tłumaczą sobie własne porażki na polu relacji i są nawet za to gotowi płacić jakieś tam pieniądze. To normalne, obity człowiek po poczuciu, że nie jest sam, czuje ulgę i chce z automatu wspierać to co daje mu poczucie dobrostanu. Taka zresztą była idea tego forum, nawet w czasach, gdy Marek proponował mi bycie moderatorem, a ja odmówiłem, bo wiedziałem, że aby poświecić się realnie musiałbym zrezygnować z biznesu i pracy, a z zasady nie robię nic na pół gwizdka. Brzytwa, konto na tubce czeka na drugi odcinek o determinizmie i uwierz mi, że nie mam czasu, aby to zrobić tak jakbym chciał. Po prostu realne życie, ciekawa praca, fajna dziewczyna pochłaniają mnie do tego stopnia, że nie chce mi się do tego wracać.

   Arox czy jak tam, który wspomina ecoego - wyrwanie zdania z kontekstu czyli klasyka, spór z Kotonem odnośnie Navary (na marginesie, kosztowała ok 140tys złotych i kupił ją z wolnych środków a następnie amortyzował) nie dotyczył faktu, czy jest to auto luksusowe czy nie, tylko tego, że chłopak który je wówczas miał, dorobił się go od zera, zakładając firmę budowlaną, budując uprzednio dom i posiadając inne auto osobowe. Nam bardzo ten samochód pasował, bo pakowaliśmy się niego bez kłopotu na dechy czy kite-a w czterech. Clue sprawy było lekceważące podejście Marka, który swoim sposobem starał się zdyskredytować kogoś, kto jest skuteczniejszy od niego na jakimś polu. Ja jeżdżąc starym cieniasem nie krytykowałbym kogoś, kto ma jakiekolwiek auto droższe ode mnie i bardziej funkcjonalne. :D Zresztą nabijanie się ze Skody, czy jakiegokolwiek auta jest płytkie, że aż trąci poziomem niższym niż dno, ale to już nie moja brocha.

   Reasumując - mam nadzieję, że więcej "miszczowie" z samczego nie będą używać mojego loginu do dyskredytacji czy banowania innych ludzi. Gdy odchodziłem prosiłem o usunięcie bloga (co się stało), oraz nie miałem problemu z tym, że moje wpisy na forum zostaną - zaakceptowałem regulamin, to jasne. Natomiast mam prośbę do Marka, jeśli zostało w Tobie choć trochę przyzwoitości to przypilnuj chłopaków, żeby nie wycierali sobie jap mną, bo to nie ma sensu. Po co nam ta konfrontacja? Rozeszliśmy się jakiś czas temu i nie wracajmy do tematu, if you know what I mean? ;)

   Powodzenia życzę i naprawdę proszę więcej mnie nie wyciągać, tylko znajdować inne wydumane powody, z których wywala się ludzi z forum. Chyba, że chodzi o wywołanie "gównoburzy", jak to określiłeś, bo statsy spadają, ale w takim wypadku ja niestety nie mam na to czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl:
   Bądź uprzejmy odpowiedziec na moje pytania :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Nie ma takiej potrzeby. Wejście w posiadanie tej wiedzy kosztowało mnie parę złotych i póki co nie widzę powodu, aby z niej korzystać.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl:
   Zachowujesz się jak rozpieszczony dzieciak, który najpierw informuje, ze coś, wie, ale potem strzela focha "Wiem, ale nie powiem"
   :)
   Bo ja nie wiem czy nie ściemniasz :)

   Zadałem dwa proste pytania, które nie wymagają podawania adresu, nazwisk etc.etc.
   Wystarczy odpowiedzieć i byłoby to zwyczajne potwierdzenie, że cyberguru kłamie i zawsze kłamał, że całe to jego forum to ściema, że utrzymuje go kobieta, że wszelkie jego bajki o niezależności od kobiet to tylko bujdy dla kasy.

   Jeśli nie chcesz, by Cię "wzywano" to nie kryguj się jak panienka na wydaniu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Drogi Kanistrze, tego typu manipulacje słowne, być może działają na leszczy pokroju tego co wczoraj darł mordę trochę niżej. Podobno jesteś psychologiem? ;) Dla mnie EOT.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl:
   "Wiem, ale nie powiem - niech się domyślają, ale ja wiem, bo mam znajomości, a nikt inny ich nie ma" :)
   Dziecinada! Mówisz, że to inni są dziecinni, a sam zachowujesz się jakbyś na podwórku miał najładniejszą łopatkę.

  •  

   pokaż komentarz

   Podpisuję się pod przesłaniem komentarza "Ryśka" i też proszę o niewywoływanie mojego nicku. Cyberguru, jeśli ma trochę rozumu jeszcze to niech skończy mówić o mnie i o tym, że mu się prowokacja udała, bo zostało potwierdzone, że to wszystko bzdury. A jeśli by to była prawda to według Cyberguru to ja i Kanister to powinniśmy być tą samą osobą, mimo, że w innych swoich wypowiedziach odnosi się do nas osobno (podobny schemat jak u Ryśka). Normalnemu człowiekowi ciężko byłoby sobie wyobrazić, że do takie stopnia zafałszowania można dojść, a z drugiej strony temu przytakiwać.

   Wypowiedź Vincenta:

   "Odniosę się natomiast do problemu - naszej prowokacji z Leonem. Znam temat od podszewki bo w końcu to ja wtedy byłem od brudnej roboty. Teraz jest mi trochę żal, że w takie brudne zagranie dałem się wmanewrować i stwierdzam, że jego celem nie była osoba Leona sama w sobie, tylko wkręcenie Sławomira, a jak to nie wyszło to sobie wymyśliliśmy, że przedstawimy Leona jako jego wtyczkę, który przekazuje jemu informacje, bo wg guru, chciał i (chyba) nadal chce wspólnie ze Sławomirem zniszczyć forum. Czyli standardowa narracja stosowana wobec wszystkich, którzy mu albo podpadli, albo się czymś narazili."

   a tu potwierdzenie ze strony guru:

   "Twój wkład w sprawę Sławka:
   - Pozwól że Ci przypomnę kolego... Ty nie zrobiłeś prowokacji z Leonem z przyjaźni, tylko zażądałeś ode mnie 10% z ewentualnego odszkodowania procesu Sławka.Zrobiłeś to przy chłopakach, publicznie."

   W temacie o prowokacji założonym przeciwko mnie, przypominam - NIE MA NIC o tym, że celem był Sławek, a dokładniej umówienie rozmowy ze Sławkiem, nagranie tej rozmowy i wykorzystanie jej w sądzie. Zamiast tego pojawiło się tam twierdzenie, że ja (CT) to Kanister i że chcę zniszczyć forum, co jest zwyczajną bzdurą. Nie przedstawiono na to żadnych dowodów. Dodatkowo, same screeny które oni sami tam nielegalnie wkleili temu przeczą. Choć wyznawcy ich nawet chyba nie czytali tylko bezmyślnie zaczęli hejt na wezwanie swojego guru.

   odsyłam do szerszego wyjaśnienia które zamieściłem wcześniej

   http://www.wykop.pl/link/3398105/z-wizyta-u-dziewczyny-z-perla-dwa-swiaty-po-latach/#comment-40242957

 •  

  pokaż komentarz

  @themaskator_pl
  @CriticalThinker
  Muszę zapytać :) Czy jesteście tak głupi czy tylko naiwni?
  Przez cały grudzień nie napisałem ani słowa o cyberguru. Nikt nie pytał, nikt nie zaczepiał. Dopiero @RedBull1973 mnie „wezwał” . Jak Was. Czy przez to, że w grudniu nie pisałem przestałem mieć multikonta na wykopie według cyberguru? Nie!

  Ryśku, ile miesięcy upłynęło od momentu wyrzucenia Ciebie z forum? I co? Cyberguru zapomniał o Tobie? Przestałeś być tym, który rozpija innych, by pozyskać ważne informacje? Czy przestałeś być posądzany o multikonta na forum? I myślisz, że to nie będzie kontynuowane, kiedy schowasz głowę w piasek? :)

  @CriticalThinker, a Ty po tych wielu miesiącach przestałeś być człowiekiem z dzióbkiem, który chce przejąć forum? Ile razy Cię tam wspominano i ile razy oskarżano o łyknięcie kłamstw i prowokacji.
  Czy @RedBull1973 przestanie być Ryśkiem? Czy Vincent przestanie być kłamcą chowającym się w szafie? Czy @toreador stanie się kim innym niż kolejnym klonem Ryśka? Nie!

  Wiedzcie, że macie do czynienia z paranoikiem, który ciągle będzie Was wykorzystywał w celu wywoływania kolejnych wojenek i konfliktów. Będziecie wielokrotnie oskarżani o chęć dostania się i brużdżenia na forum, bo to ma pozorować stan zagrożenia.

  Ryśku, masz PODOBNO informacje, które być może rozwaliłyby osoby, które nazywałeś „kanaliami” w pył. Jeśli są takie jak sądzę, cyberguru nigdy by już o Tobie nie wspomniał. Bałby się, bo by oznaczały one jego wielokrotne kłamstwa, z których nigdy by się nie wytłumaczył, albo które by wyeliminowały i skompromitowały Kanistra w sprawie cyberguru :)
  Dwa słowa w odpowiedzi na moje pytania (a zadaję je od wielu miesięcy) skuteczniej by podziałały niż tłumaczenie się wożeniem desek samochodem.

  No ale jeśli wolisz apelować do wykopowiczów to Twoja wola. Dla mnie to zachowanie rozkapryszonego dzieciaka, a nie kogoś, kto chce mieć spokój.

  Leonie, posiadasz wiedzę na temat nieudanej prowokacji cyberguru i machinacji moderatorów. Masz o dużo więcej informacji niż ja mógłbym kiedykolwiek zdobyć nie będąc na forum.

  Ale ok., skasujcie sobie wszyscy konta z wykopu. I tak nie są nikomu do niczego potrzebne, jeśli boicie się cwaniaczka, kłamcy i manipulatora bez matury
  :)

 •  

  pokaż komentarz

  Dla mnie @silny jako człowiek jest skończony.

  Będę ostrzegał ludzi przed tą niezwykle szkodliwą sektą, jaką są braciasamcy.pl

  Tym bardziej, że sekta w sprytny, niemal niezauważalny sposób utrwala w tych wszystkich zawiedzionych mężczyznach ( innych tam nie ma) nienawiść i pogardę do kobiet.
  Czyli promuje wśród mężczyzn nienaturalne podejście do życia, życie w samotności.
  Tymczasem jak się dowiadujemy, sam guru Marek mieszka sobie z kobietą, na jej utrzymaniu gdzieś na Podkarpaciu...

  Człowiek jest istotą społeczną , i do pełni szczęścia niestety potrzebuje drugiej, bliskiej osoby.
  Gdyby było inaczej, nie byłoby tylu samobójstw wsród milionerów.
  A przecież mają rzekomo wszystko - pieniądze, czas na swoje hobby itp....więc zgodnie z linią Braci Samców, powinni być mega szczęśliwi!
  Kobieta do niczego niepotrzebna, tylko do seksu...Ale seks to też najlepiej z prostytutką, wg nich...

  Powtórzę, na forum braciasamcy jest wielu wartościowych userów i pisze się sporo prawdy.
  Tym niemniej 90% userów wyciąga jeden wniosek, błędny - "baby to ch**je!" i najlepiej być samemu...
  A to nieprawda! Owszem ,kobiety mają swoją "logikę", ale przez to , że są jakie są, wcale nie wynika ,że należy być samotnikiem i unikać kobiet!

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Kilka uwag :)

   Najlepiej korzystać z opcji "Odpowiedz" pod komentarzem, wtedy wiem, że coś napisałeś :)

   Na wykopie nie używaj nicku "silny", bo możesz ściągnąć tutaj zupełnie innego użytkownika, który zdziwi się, ze jest dla Ciebie skończony (mimo, że kilka lat go tu nie było :) ). Na wykopie cyberguru miał inny nick.

   Ja nie wiem jak będziesz ostrzegał? Ten wpis przeczyta kilka osób, a bieganina po innych stronach lub trollowanie to dziecinada. Jednym z kłamstw, które cyberguru wciąż powtarza są multikonta moje, blogera, Ryśka, @CriticalThinker.
   Co do siebie to wiem, że nigdy się tam nie chciałem rejestrować, bo nie mam ochoty, a przekonywanie kogokolwiek w tym cyrku mnie nie kręci. Nie sądzę, by multikonta były dziełem blogera, Rysiek też jest na to za poważny. Ostatniej osoby pewny nie jestem :)
   Wystarczy jednak, że cyberguru jak na sensata przystało wciąż robi tam @shitstorm z udziałem wykopu :)
   Uważam, że nie trzeba mu dawać pretekstu do kolejnych histerycznych wystąpień i jeśli już to można bawić się spokojnie komentując tutaj wojenki, na wykopie, bez nazw, linków. Tak robiłem z @Ferred, ale ona w połowie listopada zrezygnowała z nieznanych mi powodów. Może jej się znudziło :(
   Szkoda, że tak się otworzyłeś, podając swoje dane osobom tak niebezpiecznym i kłamliwym. Bądź pewien, że niedługo to wykorzystają :)

   O tym jak wygląda życie codzienne cyberguru już wiesz. Teraz możesz się pobawić w poznawanie prawdy. Zauważ, że doskonale widać zmianę nastroju, gdy cyberguru jest w Warszawie i błaga, by mu obiad przynieść (sic!) lub żal mu 200 złotych na prywatnego lekarza, a zupełnie inaczej na Podkarpaciu, gdzie w cudowny sposób pojawia się na filmikach pies, kot, ogród i od razu cyberguru jakby lepiej odżywiony :D
   Z niego żaden samotnik, a te wszystkie teksty to dla kasy. Jako utrzymywany przez starszą kobietę na Podkarpaciu nie dostałby ani złotówki, a tak zawsze może ściemnić, że na zabawki i utrzymanie zarabia, bo jest sam i jest szczęśliwy, realizuje się. Bez tego wsparcia by było tak jak w Warszawie, smutno, buro, szaro, biednie :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Miałem się nie udzielać, ale muszę coś napisać, w kontekście tych potrzeb kobiety, bliskości itp. Facet powinien być sobie sam sterem i okrętem, nie pytać nigdy o nic nikogo, nie sugerować się czyimś gadaniem, a już w szczególności bab. Odrzucić podszepty fałszywych i podstawionych proroków i zacząć po prostu ŻYĆ. Robić to co lubisz, dopóki nie naruszasz cudzej przestrzeni. Zawsze dla siebie, nigdy dla innych, nigdy dla poklasku gawiedzi i nigdy tylko po to, żeby "nie gadali". Potrzeba socjalizacji, sentymenty, przywiązania, potrzeby "rzekomej" bliskości (ciekawe że muzułmanie takowej nie posiadają, wtórność i jeszcze raz wtórność wobec kultury), potrzeba kogoś do kogo można otworzyć gębę, to ludzkie słabości które obrócą się prędzej czy później przeciwko osobie odczuwającej. Desperata czuć na kilometr.

   Wolny człowiek nie przejmuje się tym, że ktoś go krytykuje bo na ten przykład siedzi w piwnicy bez znajomych. Wolny człowiek bierze to co chce od życia i w wolnym czasie robi to co kocha i to co sprawia mu przyjemność. Jest spełniony.

   Ja na ten przykład unikam kobiet, bo nimi w pewnym sensie gardzę. Ich płytką emocjonalnością, podatnością na wpływy (szczególnie te płynące z TV). brakiem logiki, nudzą mnie nieludzko, a seks nie przedstawia dla mnie z ich strony większej wartości. I już od dłuższego czasu nawet nie chce mi się z nimi wchodzić w jakąkolwiek rozmowę. I nie chodzi tu o gadanie że baby to chuje czy o jakąś nienawiść, gdyż są to tylko i wyłącznie rzeczy które osłabiają potencjał i niepotrzebnie rozpraszają uwagę. Najgorszą karą dla kobiety nie jest mówienie o niej negatywnie, krytykowanie jej, tylko nie mówienie o niej wcale, olewanie, nie dawanie jej ani grama atencji. Podobną, straszliwą karę stosowali Żydzi - zapomnienie. Gdyby nie popęd seksualny i chęć przedłużenia gatunku to większość kobiet żyłaby w istnym piekle. A czy mizoandria wobec białego mężczyzny nie jest dzisiaj tak szeroko obecna w mediach i całym zachodnim zlewaczonym świecie?

   Zresztą z tego co pamiętam, na forum są różne punkty widzenia na sprawę wiązania się z kobietą, red pillowców takich jak ja chyba tam było mało. Większość chce wchodzić z kobietami w relacje, tylko na swoich zasadach i tak, żeby się nie sparzyć.

   Pragnę też zdementować Twoją plotkę jakoby red był multikontem silnego. Stanę w jego obronie i napiszę że znam reda osobiście od dłuższego czasu, rozmawiałem z nim na skype wielokrotnie i utrzymujemy nadal kontakt. Więc nie twórz proszę domysłów i nietrafionych spekulacji dotyczących czyjejś fałszywej tożsamości.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby było inaczej, nie byłoby tylu samobójstw wsród milionerów.

   @RedBull1973: statystycznie to jednak większość samobójców nie jest jakoś specjalnie zamożna (wręcz przeciwnie, pomyśl ile zadłużonych osób decyduje się na taki krok). Większa szansa, że biedak będzie samotny, niż milioner (chociażby miałby mieć towarzystwo pijawek, ale jak czyjeś jedyne bogactwo to dobra materialne, to tak to wygląda).

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Nie zrezygnowałam Robercie :) Edukuję się i dość istotna rozprawa przede mną ...
   Musiałam na czas jakiś odstawić ulubionych imbecyli, ale widzę, że mają się świetnie :D
   Serdecznie pozdrawiam :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Ferred:
   Edukujesz się??? Po co??? :)

   Czyżbyś nie wiedziała po tych kilkunastu miesiącach, że kluczem do sukcesu życiowego nie są żadne podyplomowe, doktoraty i profesury? Wystarczy za to założyć kilkanaście stron, założyć forum dla mizoginów, bełkotać w kółko wciąż te same treści, raz narzekać na dokładanie do interesu, innym razem puszyć się jak paw oraz CO NAJWAŻNIEJSZE gościć się latami na Podkarpaciu u kobiety, co to i da jeść, zadba o ciepło i o obrożę dla kotka?
   Takie to jest proste, a Ty się edukujesz! Trochę wstyd :)
   Robisz wszystko tak, jakbyś nie wiedziała i tak nie dorównasz cyberguru w sposobie na życie! Im prędzej to do NAS dojdzie tym lepiej. Tak, że żadne szkoły, żadna samodzielność, a tylko Gospodyni z Podkarpacia!

   No ale jeśli już taka jest Twoja droga to edukuj się, a jak już się wyedukujesz to wracaj i powiedz czego nowego się nauczyłaś. Na razie ominęło Cię wyrzucenie kolejnej grupy urojonych multikont @themaskator_pl, czyli Ryśka. Próbowali przez chwilę walczyć o sprawiedliwość, ale w końcu wszyscy schowali głowę w piasek wystawiając jednocześnie co popadło :)
   Wesoło było
   :D
   Pozdrawiam

 •  

  pokaż komentarz

  @themaskator_pl:
  Ponieważ podobno wiesz, gdzie mieszka cyberguru to dwa krótkie pytania bez owijania w bawełnę:
  1. Czy cyberguru mieszka obecnie w Dębicy?
  2. Czy mieszka w domu kobiety?
  Tak lub nie! :)

  Z przyjemnością zostawię tego wymagającego pomocy psychiatrycznej chłopca, jeśli on zostawi w spokoju mnie i już nigdy, nigdzie nie napisze, że mam na wykopie multikonta, skończy z opluwaniem ludzi, skończy z kłamstwami na ich temat. Zrobię to z prawdziwą przyjemnością.
  Co bardzo ciekawe to dokładnie to samo pisał bloger, piszesz Ty, piszą inni. To cyberguru wciąż wywołuje kolejne wojenki, szuka wrogów i szczuje ludzi na siebie. Ani Ty ani ja, ani żaden z wymienionych i nie wymienionych nie życzymy sobie być ciągle wspominani przez jego trolle i obrażani przez jego usłużne pieski :)

 •  

  pokaż komentarz

  kabaret łajz jeden ucieka do szafy drugi wyłysiały i pełzający przed żoną skodziarz podstarzały sadysta internetowy płaczek stawia zarzuty kradziezy znanej osobie i podaje publicznie swoje dane niech mnie ktoś obudzi hahahah a ten jeszcze wlasnie cv dostalem na priwa z ruskiej mafii kgb lukojla hahahahahaa

 •  

  pokaż komentarz

  Mam kilka zastrzeżeń do tego wpisu.
  1. Sam dobry seks i rozmowa z partnerką nie uchroni przed zdradą. Po pewnym czasie partner stanie się dla kobiety nudny, nie da rady cały czas wymyślać nowych pozycji i utrzymywać początkowego zainteresowania, dlatego że z czasem siłą rzeczy coraz lepiej się poznajemy a więc stajemy przewidywalni. Zresztą rozmowę można z założenia o kant dupy potłuc bo mało która kobieta powie wprost co jej nie pasuje. Niech się cieszy ten czyja próba szczerej rozmowy nie zostanie zinterpretowana jako słabość. Zdrada to nie jest patologia z remizy ale natura ludzka. To tak samo jakbyś liczył że profesura w prywatnych rozmowach posługuje się literacką polszczyzną bo przecież wykształceni :D
  2. Nie istnieją we wrobieniu w cudze dziecko większe trudności niż synchronizacja stosunku z partnerem i tego z zapładniającym. Jeśli widzisz dodatkowe to mnie oświeć.
  3. Na jakiej podstawie stawiasz na równi damskie polowanie na alimenty i majątek z patologicznym hazardem i podobnymi? Nie zgadzam się z tym. Mężczyzn rujnujących się finansowo przez hazard i ryzykowne inwestycje jest procent w porównaniu do modliszek.
  4. Zakładasz że jak kobieta pracuje to wisi jej majątek męża. Mało osób ogólnie reprezentuje dziś wzorowy etos pracy i samodzielność. Jak jest możliwość przyssania się do kogoś to się korzysta. Ludzie pracują bo muszą a nie przez szlachetność która zabrania im życia za cudze.
  5. Przedstawiasz zdradę jako wymagający logistycznie projekt, jako nadludzki trud i wielopoziomową operację wojskową. Co powiesz o loszkach które po pracy idą z kolegą do motelu a mąż dostaje zdawkowe informacje i nadgodzinach?

  Ponadto widzę w tekście że na każdym kroku ze zdradzanych osób robisz stulejarzy (Jak się brało Mariolki ze strachu przed samotnością to trzeba się teraz walczyć z traumą…), oderwanych od rzeczywistości (I można się podniecać „Trudnymi sprawami”, filmami, lub opowieściami z Internetu,), bezceremonialnie ich obrażasz (No chyba, że sami jesteśmy tłukami, a nasza partnerka to wspomniana gwiazda dyskoteki „Cosmos”.) stwierdzasz że tradycyjny model związku to patologia, to już w ogóle istne kuriozum (Może być to szokiem dla pryszczatych czerpiących wiedzę z plotkarskich stron internetowych i kwejka, ale model klasycznej gospodyni domowej odchodzi (powoli, ale jednak) w przeszłość. No chyba, że Mariolka…). Bardzo chamska wymowa tekstu. Nie dziw się że jesteś atakowany.

  •  

   pokaż komentarz

   4. Zakładasz że jak kobieta pracuje to wisi jej majątek męża. Mało osób ogólnie reprezentuje dziś wzorowy etos pracy i samodzielność. Jak jest możliwość przyssania się do kogoś to się korzysta. Ludzie pracują bo muszą a nie przez szlachetność która zabrania im życia za cudze.

   @piotr-wojcieszek: do tego ludzie często nie pracują, by zarobić więcej na swoje potrzeby, a chcą mieć więcej by się przylansować i poczuć lepszym od innych. Mając to na uwadze praca i zarobki kobiety nie mają tutaj znaczenia.

 •  

  pokaż komentarz

  @Crusader77
  @Kanister
  @RedBull1973
  @DonVincento

  Nie ma co strzępić ryja na darmo.
  Sk@!@ysyństwo trzeba tępić.
  Ale gorzkimi żalami nic nie wskuramy.
  Trzeba obnażyć kłamstwa szefa sekty.
  To co na szybko mi przyszło do głowy to:

  - potwierdzić plotkę, że Marek mieszka z kobietą mimo, że zaprzeczył na forum (screenshot jest)
  Wymaga to kogoś z okolic Dębicy, kto będzie w stanie zrobić fotki. Poczytałem trochę tekstów Marka i drogą dedukcji doszedłem do dokładnego adresu. Następnie można je opublikować na forum BS z wyjaśnieniem. Nikt nie trudzi się na wchodzenie na Wykop, więc to jedyna droga, żeby trafić do innych braci.

  - RedBull, jeśli zdecydowałeś sie na upublicznienie swoich danych, to myślę, że powinieneś uderzyć z tym na forum
  w postaci jasnej i klarownej informacji tak, żeby nikt nie mógł się do tego przyj!@?ć z logicznego punktu widzenia. Krótko mówiąc czarne na białym ze Ty to Ty a nie jakiś Rysiek. Zero możliwości podważenia.

  Czekam na inne pomysły i uwagi.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador: Ja niewiele mogę, mieszkam zagranicą. Poza tym jakbym chciał zacząć tępić tamtejsze sk!#@ysynstwa, w tym także kilku zwykłych użytkowników, którzy doskonale wiedzą co mam na myśli, to by miejsca nie starczyło, a i tak nikt by nawet nie przeczytał, bo ja chcę przecież zniszczyć forum. Swoją drogą dobrze by było jakby Dobi wyszedł z cienia i rozwiał podejrzenia, w tym moje, że był thepassem.

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Przypuszczać to ja mogę, ze wszyscy jesteście łysi :)

   Historia wizyt cyberguru na Podkarpaciu ciągnie się od kilku ładnych lat. Wtedy to cyberguru opisywał historię Wiki, starszej kobiety terroryzowanej przez jej matkę, której "pomógł" w walce z jej własną rodziną. Wtedy u niej się gościł. Po tym jak jej matka zmarła (nawet ciągana po sądach przez byczka cyberguru) zagościł u niej na stałe i tak jest do dzisiaj :) To pisał cyberguru, to nie są przypuszczenia, domysły, urojenia o farbowanych włosach ( :) ), a analiza jego własnych słów.
   Są to wnioski na podstawie tego, co SAM cyberguru też co pokazuje na zdjęciach na fb. Wystarczy to do stwierdzenia BARDZO prawdopodobnego, że gospodynią cyberguru jest ta sama WIKI! Nie zajęło mi to więcej niż pół godziny.

   Żeby dojść do tych wniosków wystarczy logicznie odnieść się do tego, co pisałem i samemu odpowiedzieć sobie na pytania:
   1. W czyim domu mieszka cyberguru? Czy to dom starszej kobiety, którą skłócił z rodziną kilka lat temu?
   2. Gdzie podczas trzech tygodni cyberguru w Warszawie był pies i kot, którymi tak lubi się chwalić? Kto się nimi opiekował? By byli to sąsiedzi musiałby być to dom cyberguru, w którym mieszkałby sam. A nie jest.
   3. Czy cyberguru dokłada się do rachunków czy gości się za darmo?
   4. O kim jest to zdanie?
   "MARECZEK TEŻ ŚWIĘTY NIE JEST I NIE SIEDZI ZE STARA BABĄZ MIŁOŚCI DO NIEJ CHYBA CO? ZWĘSZYŁ KASĘ I ŻE ŁATWO NIĄ MANIPULOWAĆ I SOBIE NIĄ RZĄDZI"

   Są też cytaty, wpisy, tajemnicza "Pani", która przybiegła zawiadomić, kot nie żyje, smycz kota jak na jego wyprowadzanie. Poza tym pisał o tym wiele razy, głównie między wierszami! A przede wszystkim dowodem jest to, że cyberguru sam nie wyjaśnia w sposób przekonujący, u kogo mieszka :)

   Teraz okazuje się, że Dębica wcale nie jest wymysłem i istnieje jakiś adres. Ponieważ nie mam zamiaru jeździć (chociaż z Krakowa względnie blisko) to mnie on nie interesuje, bo wystarczy mi fakt, że cyberguru mieszka u kogoś, kto go utrzymuje.
   A w ogóle to wbijcie sobie na google samczeruno+wiki i trochę tego się znajdzie :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Z Krakowa? To Ty nie jesteś ten zły Sławek z Częstochowy czy się przeniosłeś?

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Przeniosłem się w czasie i przestrzeni :)
   Przede wszystkim założyłem konto na wykopie o dużo wcześniej niż cyberguru. Już sześć lat temu "przewidziałem", że tu się pojawi :)
   Chociaż tu jest pewien haczyk, bo cyberguru, czyli specjalista od oskarżania ludzi o multikonta zanim dostał perma miał na wykopie konta @wendigor i @ecoegopl, promujące tylko jego dokonania :)
   Tylko, że mnie pod tymi "znaleziskami" nie było!

   No i przeniosłem się w przestrzeni, bo wolę krakowski Zakrzówek od nieznanego mi miasta (nie jestem wierzący, chociaż do katolików nic nie mam). No i taka jest ta moja historia :)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Ja jestem łysy i wiem gdzie mieszka i bywa Koton, podobnie jak inni "mocarze" :D . Musiałem to ustalić ze względu na to, ze on na siłę próbował ustalić kim ja jestem. Panowie! Po co Wam ta wiedza? Zostawcie w spokoju paranoika niech żyje z datków, stworzył sobie kościół nie lepszy, nie gorszy niż inne - olać ciepłym moczem. Naprawdę nie sądziłem, że jeszcze wypłynę kiedykolwiek w tych chorych klimatach. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: to gdzie mieszka mosze red bo i ja chciałbym wiedziec spoko gosc!ja tez się dowiem gdzie mieszkasz po cv można dojsc wszystkiego jak sie wie do kogo uderzyc to moze sie ustawimy na piwko łysy co?w koncu komus od Marka albo mnie puszcza nerwy za to co tu odp@%!%@!acie i zrobi sie nieciekawie ja taki zyczliwy jak on nie jestem do frajerni ktora jest mocna w necie

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Myślę, że bez problemu ustalisz kto jest kto bez mojego udziału. :) To jest wyłącznie kwestia za ile - miałem gdzieś kto jest kim do czasu, gdy mistrz zaczął grzebać w moim życiorysie. Chcesz na piwko ze mną? A będziesz miał o czym ze mną rozmawiać?

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: pisałeś ze wiesz gdzie mieszkają więc gdzie mieszka mosze red? konkrety dawaj. to gdzie mieszka Marek akurat wie dużo ludzi. i daj dowody ze Marek grzebał komuś w papierach ciągle czytam na jego temat bzdury że okrada ludzi jakieś brednie że niszczy manipuluje ma sekte czy ty debilu nie kumasz ze on zwraca ludziom pieniadze????ilu ma ci to jeszcze napisac czy moze pisza bo on ich zmusil?a co do rozmowy z toba to tak sie sklada ze z twojej firmy znam paru przewalskich co stacje przejmowali i pewnie wiesz o co kaman i na pewno znajdzie sie niejedna osoba co by chciala z toba zatanczyc wiec nie strasz ze znasz czyjes adresy bo powtarzam Marek wielu ludziom pomogl i ktos w koncu zagra po waszemu i bedzie placz

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Nie wyzywaj synu ludzi od debili bo to niegrzeczne. Zwraca pieniądze? Jasne, że tak. Dawno temu ja sam wpłaciłem i mi zwrócił - to akurat prawda, mało tego dostałem nawet od niego gratis książkę na maila w dowód zasług. Co do stacji to radziłbym nie mieszać w gównie, bo to się może tragicznie skończyć - ja co prawda nie mam żadnej wiedzy w tej materii, ale skoro ty masz to pewnie jakie ABW może być zainteresowane. Póki co to straszysz ty, szarpiesz się, szamoczesz. Po co ci to? Co z tego, że pomógł wielu ludziom, skoro nie ma krzty zasad i honoru? Odszedłem z forum dawno temu i zamilkłem, bo nie chce być identyfikowany z tym przybytkiem a tymczasem ni z gruchy ni z pietruchy jakieś jełopy banują kolejnych jako argumentu używając bzdury o multikontach z moim loginem. Gdyby Kanister nie wykopał tematu wywołując mój login tu to by im się udało - kolejny by zamilkł na zawsze a ja nawet bym nie wiedział, że jakaś kanalia wykorzystała po raz nty mój login :D

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: nie tylko abw było zainteresowana ale i wiele innych służb jedne sprawy wyszły większość nie niektóre będą załatwiane więc lepiej ty uwazaj komu sugerujesz tragedie bo ja nie jestem Mareczek i inaczej sobie pogramy. to stroszenie piórek mamy za soba teraz konkret. nie wiesz gdzie mieszka red kłamałeś że wiesz gdzie mieszka ekipa Marka to juz wiemy.masz swoj kanal na yout i prawda jest taka ze ani z pisaniem ani tym bardziej z gadaniem nie masz do Marka szans stad zazdrosc i podjazdy. pokaz mi gdzie Marek pisze o tobie zle frajerze bo ja widze ze cie komplementowal a zle pisali o tobie ludzie ze zlotu!!a nie Marek który sam byl zdziwiony ze lazisz rozpijasz ludzi i wyciagasz od nich jakies informacje. kilka miesiecy to wszystko czytam zazdroscicie mu tealentu ze sie wybil z biedy ale takiego hejtu nie widzialem jak zyje

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Napiszę jak w starej komedii - nie chce mi się z tobą gadać. :) Zapytaj lepiej po co znów wyciągnęli Ryśka? Paranoja szefa czy przypadek? Przecież mogli zwyczajnie napisać, ze multikonta i temat byłby zamknięty. EOT

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: nie ryska tylko piotrusia i nie obchodzi mnie co robia inni ale co robi Marek a on nic o multikontach nie pisal klamczuszku.i po co bylo klamac o adresach modow ty nie wiesz skad jest red a on wie o tobie sporo to po co straszyc tragediami?. i nie ty będziesz decydowal kiedy skonczymy rozmowe bo teraz widze ze zorganizowana akcja jest na Marka i naprawde potrzebuje pomocy.uzyska ją.na koniec.Marek z szacunkiem o tobie pisal nigdy cie nie wysmiewal a dla mnie byles łajza od poczatku redbulla bronil u siebie a ten go pomawia od złodziei i teraz idziecie do psychola co sie na nim wyzywa od lat?na poczatku w to nie wierzylem ale sobie to i owo posprawdzalem zwykle łajzy jestescie nic wiecej. a ty nie pozuj piotrus na takiego twardziela ze sluzb bo uklad sie zmienil zreszta i tak gowno mogles a teraz mozesz jeszcze mniej.do rychlego.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Tel 515218309 - proszę bardzo. Zablokowałeś mnie, więc jak Ci miałem podesłać ?
   Co do guru Marka, to rzeczywiście nie mam dowodów na jakiekolwiek przekręty z kasą ,więc póki co - odwołuję to. Aczkolwiek po akcji z adwokatem, dobrowolne datki na forum mocno zwielokrotniły się, czyż nie o to mogło tylko chodzić ?
   Co do Mosze Red - mea culpa (choć od razu zaznaczałem ,że mogę się mylić) - to na pewno nie jest multi Marka, bo Mosze Red jest zajebiście inteligentnym gościem, i zarówno mi , jak i guru daleko do niego...

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: To mówiłem, że red to nie silny i faktycznie, jest zajebiście inteligentny i ma łeb na karku ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Podaję jeszcze raz moje namiary na FB, niech każdy sobie sam sprawdzi (nawet bez zapro dużo odkryłem) i samodzielnie wyciągnie wnioski, a nie ślepo wierzy w BEZCZELNE KŁAMSTWA administracji forum BS, że nastąpiła "zręczna kradzież cudzej tożsamości", multikonto, itp. oszczerstwa....
   Wojciech Motulewicz, Szczecin
   Wystarczy też wysłać mi SMS na 515218309 (taki sam tel. mam na profilu FB) , z zapytaniem np. RedBull? i odpowiem każdemu...
   1.Powtarzam , gdyby Marek jak MĘŻCZYZNA napisał mi - "wyjazd z mojego forum", nie byłoby żadnej sprawy...Natomiast publicznego oskarżania mnie o oszustwo (multikonto), nie daruję...
   2. Powtarzam , że Guru ma rację w wielu sprawach , zwłaszcza stosunkach damsko-męskich....Co jednak nie znaczy, że macie mu bezkrytycznie wierzyć WE WSZYSTKO ! Jak każdy guru sekty, Marek manipulację ma opanowaną do perfekcji...
   3. Powtarzam , że wbrew temu, co mi niektóre zaślepione trolle zarzucają, nie twierdziłem nigdy, że forum z rozmysłem głosi treści antykobiece, szkodliwe itp. Twierdzę natomiast, że wielu młodych chłopaków tak to odbiera - "baby są złe"...Sam z forum wyciągnąłem wiele prawd i wiedzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: klepnij posta na forum. Tutaj mało kto to przeczyta.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: pomówiłeś publicznie znaną osobę o kradzież pieniędzy i szczekasz o nie darowaniu za jakieś forumowe zagrywki które nikogo nie obchodzą jesteś głupszy niż ustawa przewiduje za samo to jesli twoje dane są prawdziwe masz przegraną sprawę

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   Olać. Jeszcze raz powtarzam. Olać. Ta ekipa z czasem zagryzie się sama. Amen. :D

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: Olać owszem Rysiek. Zapomnieć nigdy.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   Zapomnieć Vincent. Póki pamiętasz karmisz trola swoją energią. Gdyby nie powiadomienie na poczcie, że ktoś mnie oznaczył na wykopie w życiu bym tu nie zajrzał.

 •  

  pokaż komentarz

  Zakop za promowanie Sławka, blogera cwaniaczka cebulaczka który żeby sprzedać książkę okłamał ludzi że ma dwa miliony czytelników. Znana sprawa w sieci nie wierzyłem że można ludzi tak zrobić w jajo może dlatego zamknął bloga i znowu otworzył?. A teraz przyłapany na oszustwie megaloman grozi sprawą sądową chłopakowi, który ujawnił jego kłamstwo.. Kompletny zajob można o nim poczytać na braciasamcy.pl są jego meile i groźby straszenie że wie o nim wszystko ,włosy dęba stają jak się czyta :(

 •  

  pokaż komentarz

  @RedBull1973:

  W odpowiedzi na komentarz:
  http://www.wykop.pl/link/3006553/kazdej-kobiecie-nalezy-sie-szacunek-czyzby/#comment-42197725

  Proponuję przenosiny w bardziej przejrzyste miejsce.
  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
  O zagrywkach sekciarskich też pisałem wielokrotnie. A ich typowość wrost przeraża.
  No jak można wymyślać kłamstwo za kłamstwem, dostosowywać urojenia do sytuacji, nie patrzeć na fakty, konkretne wypowiedzi, daty, powiązania, rozmowy etc. etc.
  Teoria o multikontach na wykopie, @shitstormy, farbowane włosy, partyjniacka rodzina z D@#$%^ wzięta, teorie o atakach, prześladowaniu, rzekomych hejterach i wiele, wiele, wiele innych.W nieskończoność można wymieniać.
  W tym samym czasie ani słowa o własnym życiu na cudzym garuszku.
  Powstaje przy tym wiele nowych śmiesznych sytuacji, bo rozbieżność między wizerunkiem samotnego, samodzielnego samca a przyklejonego do sponsorującej go kobiety cwaniaczka jest coraz większa.
  Na przykład o kotku, który na miniaturce ma smycz! Czyżby cyberguru chodził z nim na spacery? Wyobrażasz to sobie?
  :D

  Te spiski to tylko sposób na zdobywanie kasy. Napisałeś: na adwokata, na czasopismo (miało być w sierpniu), na "chorobę" (czy ktoś chory i ponoć nie mający problemów z kasą nie powinien szukać pomocy u znanych lekarzy specjalistów, a nie leczyć się sposobami znachorskimi?), na stronę.
  I tylko z jednym się nie zgodzę. Z tą niezłą kasą. Niezłą kasę to może zarabiają ludzie znani, a nie tacy, co mają tysiąc pięćset wyświetleń strony. Pieniądze są od rodziców, od sponsorki, a nieliczne wpłat naiwnych wystarczą na "waciki". Moja teza jest taka, że gdyby cyberguru nie gościł się latami u kobiety, a ona nie płaciła za jego jedzenie, opał do domu, prąd, wodę, a nawet śmieci to by dawno zginął. Tę tezę da sie udowodnić w przeciwieństwie do tezy o jakichś farbowanych włosach, partyjniackiej rodzinie, zdradzającej żonie i multikontach na wykopie. Każda z tych bredni nie spełnia podstawowych podstaw logiki. Krótkie, męczące, przymusowe wizyty cyberguru w Warszawie i ulga z jaką przyjeżdża na Podkarpacie są aż nazbyt widoczne.
  I taki z niego samodzielny samiec :)

  Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: a co mnie obchodzi jego życie prywatne? Słuchając audycji każdy może użyć samodzielnego rozumowania i wybrać to co go przekonuje, a co nie; udostępnił on jeden e-book za free, do kupienia czegokolwiek nie jest nikt zmuszony - na YouTube kanał wypełniony nagraniami dostępnymi za darmo, na forum nie gościłem długo ale też można za darmo powymieniać wiedzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @3n3bl0:
   Ale to nie był komentarz kierowany do Ciebie, więc nie ma wiem po co się wtrącasz :)

   Powtórzę to kolejny raz. Cyberguru pisze, mówi, przekazuje informacje o tym, że należy żyć bez kobiety, być samodzielnym i uniezależnionym od drugiej płci.
   Jeśli tak pisze to fakt, że mieszka u kobiety i jest przez nią utrzymywany świadczy o jego własnej HIPOKRYZJI :)
   I dlatego o tym piszę i to powtarzam co jakiś czas. Idąc dalej typ tropem można bez ryzyka stwierdzić, że zarówno ta "wiedza" jak i wszystko co jest udostępniane treści są niewiarygodne i kłamliwe, bo sam jest ich zaprzeczeniem :)
   Gdyby cyberguru żył sam, mieszkał sam, utrzymywał się z własnej pracy wystarczającej na życie, z pisania, z wydawania książek lub dotacji nikt by się do niego nie mógł przyczepić. Tylko tego nie robi, bo zarabia takie grosze, że nie jest w stanie się utrzymać samodzielnie (bez żadnej pomocy starszej Pani z Podkarpacia).
   Jeśli chce się brać pieniądze (200 złotych za 45 minut spotkania na skype!) to nie można okłamywać co do własnego życia :)
   Ciebie może to nie obchodzić, ale wielu wyjaśnia to wiele spraw, jak choćby to tajemnicze Podkarpacie, gdzie cyberguru przebywa większość roku, mając mieszkanie w Warszawie :)

  •  

   pokaż komentarz

   Ale to nie był komentarz kierowany do Ciebie, więc nie ma wiem po co się wtrącasz :)

   Powtórzę to kolejny raz. Cyberguru pisze, mówi, przekazuje informacje o tym, że należy żyć bez kobiety, być samodzielnym i uniezależnionym od drugiej płci.

   @Kanister: ale komentarz umieszczony publicznie, mogę się wtrącić. Cyberguru wcale nie mówi, że trzeba żyć koniecznie bez kobiety. Co do reszty się nie będę odnosił, bo nie znam sytuacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @3n3bl0:
   To nie oznacza, że trzeba się wtrącać w cudzą rozmowę.

   "Cyberguru wcale nie mówi, że trzeba żyć koniecznie bez kobiety." Taaak??? :)
   Owszem, mówi i to bardzo często. Powtarza to niemal przy każdej okazji. Sztandarowym zdaniem jest zdanie o tym, że "ONI programują, że mamy żyć z kobietą i że to kobieta daje szczęście"
   Jak się okazuje to tym, komu kobieta daje szczęście o wiele większe niż innym (oprócz płacenia za media i utrzymywanie) jest właśnie... cyberguru
   Ale tego już cyberguru w swoich kazaniach nie mówi
   :D

  •  

   pokaż komentarz

   To nie oznacza, że trzeba się wtrącać w cudzą rozmowę.
   @Kanister: to dlaczego nie rozmawiacie prywatnie? Wykop jest publicznym serwisem dyskusyjnym i nie widzę nic nie właściwego w swoim zachowaniu.

   Owszem, mówi i to bardzo często. Powtarza to niemal przy każdej okazji. Sztandarowym zdaniem jest zdanie o tym, że "ONI programują, że mamy żyć z kobietą i że to kobieta daje szczęście"

   @Kanister: ehh.... Chodzi o to, że społecznie jesteśmy programowani, że to jest jedyny słuszny sposób by być szczęśliwym, bez tego człowiek jest wybrakowany, jest coś z nim nie tak. Cyberguru mówi, by nie warunkować szczęścia czynnikami zewnętrznymi. To takie złe?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: pier... jak potłuczony, pokaż gdzie powiedział dokładnie jak mówisz, konkrety a nie pomówienia i szkalowanie uczciwego człowieka. Posłuchaj radio samiec na youtube i tam jest mówione codziennie że związek tylko dla tych, co się do związku nadają a jak ktoś z natury jest samotnikiem to niech do związku nie wchodzi w dużym skrócie

  •  

   pokaż komentarz

   @3n3bl0:
   Nie dyskutujemy prywatnie, bo widocznie @RedBul1973 woli rozmawiać publicznie. To z nim rozmawiam, nie trzeba się wtrącac, tym bardziej, jeśli nie jest się w temacie :)

   A jaka to różnica w przekazie? Co to za diaboliczny program, który można w każdej chwili swobodnie odrzucić? :) Nie zliczę ilu mam znajomych odrzucających świadomie lub nieświadomie to, co Ty nazywasz "programem". Nikt ich nie potępia, nikt ich nie wskazuje palcem, nikt nie mówi, ze są wybrakowani, nikogo ich życie nie obchodzi.

   Wracając do tematu, to przecież taka Gospodyni z Podkarpacia też jest "czynnikiem zewnętrznym", od którego się uzależnia, nawet bardziej niż od takich osób jak żona, partnerka lub dziewczyna. Nie mieszka sam, nie płaci za siebie, nie zarabia na siebie i swoje utrzymanie.
   Ma nawet poważny problem z zaproszeniem kogoś znajomego, bo nie jest u siebie.

   To ona mu to zapewnia i TYLKO dlatego może wydawać na zabawki i uprawiać hobby, bo tylko w takich kategoriach można traktować biznes, który daje tak mało :)

   Sam jestem zwolennikiem braku uzależnień od czynników zewnętrznych, ale ja pracuję, mam swój dom, płacę za jego utrzymanie, płacę za wodę, prąd, gaz, utrzymuję samochód, płacę za używanie internetu, pakiet TV SAT i za inne, moje rzeczy. Nie mam nad sobą żadnej kobiety, która dyktuje mi kogo mogę zaprosić :)

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Nie umiem się zmusić do słuchania tego mlaskania :)

   I ja to znam przecież. To samo pisał. Dziwnym trafem cyberguru i pozostali bracia zakonni nigdy na ten "związek" nie są gotowi. Zastanawiająca prawidłowość :) Nie są gotowi też inni, którzy w tych związkach już są, bo przecież "nie znają kobiet" tak jak cyberguru, który nigdy z kobietą nie żył :)

   Czy mógłbym się dowiedzieć, w którym miejscu kłamię pisząc o Gospodyni, domu na Podkarpaciu, utrzymywaniu się, życiu na jej garnuszku?
   Czy w "audycjach" mówi ile wydał na prąd w tym miesiącu, a ile dołożył się do węgla?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: mlaskania? gnioty sławka kupują i palą w ogniskach a audycje Marka to w tej chwili prawie 850 tysięcy unikalnych wyświetleń 2195 subskrypcji a wszystko w pół roku i na poważne tematy, no to chyba się ludziom te mlaskanie podoba znacznie wiecej niz bełkot sławka, ani jednego komentarza nie ma na blogu na fejsbuku pustki..........
   Daj argumenty, gdzie Marek wprost mówi że mężczyzna nie może się obrączkować!!!!!powtarzasz kłamstwa to je udowodnij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Mnie nie obchodzi co kto pali. Jego sprawa :)

   Liczby, liczby, liczby :) Nigdy nie zrozumiem jak można masturbować się liczbami :) I to tym bardziej, że mówi się o kimś, kto ma dziesięć lat siedzenia przed komputerem, bez wakacji (co sam pisał). Bardzo marny dorobek jak na taki staż. I ta utrzymująca go kobieta :D

   Jakie kłamstwa powtarzam? Prosze mi udowodnić, ze kłamię. Proszę podać gdzie według Ciebie mieszka na Podkarpaciu cyberguru? Kto się opiekuje kotem i psem, kiedy jest w warszawie? Gdzie trzyma skuterek? Czyj jest ogród? Czyj jest dom? Kto płaci?
   LOGIKA zamiast powtarzania bredni!

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: Gdzie Marek pisał czy mówił że nie można się mężczyźnie hajtać? piszesz o nim kłamstwa, nawet nie umiesz tego udowodnić, powinieneś mieć proces za pomówienie.I skoro liczby nie mają znaczenia to dlaczego slawek wszędzie masturbuje się że kiedyś mial jakąś prowincjonalna nagrodę blogową?za co, nawet jednego komentarza tam nie ma!!!!!!!!!!:)))))kto czyta te sraki:)))))

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Nie ma to jak się przyczepić i wymagać dokładnych cytatów, które i tak zostaną przemilczane :)
   Nie odpowiedziałeś na moje pytania odnoszące się do sprawy Podkarpacia. Jest to dużo ciekawsze niż to, czy jakiś bloger ma komentarze czy nie :)
   Dobrze pamiętam, że miał sobie je sam pisać? To dlaczego teraz nie pisze?
   O obraźliwym tonie świadczącym o sporych deficytach wynikających z kompleksów nie będę pisał, bo to mało ambitne :)
   A kto czyta? Ty, cyberguru, moderatorzy. Każdy tekst :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: człowieku ty jesteś chory? napisałeś że Marek każe mężczyznom żyć samotnie więc podaj gdzie to napisał albo powiedział!!! wklej czy zdjęcie zrób, nieważne ale udowodnij że nie kłamiesz bo mówisz o osobie publicznej, uznanym pisarzu fajnych książek a nie gniotów jak te co są spalone na ognisku:)))

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   Nigdzie nie pisałem, że cyberguru coś KAŻE :)
   Kazać to on sobie może co głupszym.

   Jak na słuchającego kazań to poziom Twojej agresji jest zdumiewający, ale dzięki niej liczba komentarzy pod tym znaleziskiem jest już odpowiednia.

  •  

   pokaż komentarz

   @ernestoczee:
   A teraz cytacik :)

   "Zrozum (albo doświadcz na skopanych pośladkach), że chodzenie z dziewczyną, jej delikatność, wrażliwość, seks który tak cudownie Cię odpręża, te wspaniałości które dzięki niej czujesz, to wszystko gra natury byś chciał ją zapłodnić i się z nią ożenić. Gdy prawnie jesteś związany a dziecko jest na świecie, gra się kończy, a Ty płaczesz bo seks zniknął i pojawiły się roszczenia, wrzaski - tak jest niemal zawsze, ale Ty tego nie wiedziałeś. Miałeś w głowie mity na temat małżeństwa, a gdy okazało się że prawda wygląda inaczej, cierpisz. Kto jest winien? Kobieta nie, bo ona jest sterowana przez hormony, emocje i wychowanie które sprało jej mózg jak szmaciana lalka. Ty jesteś winien, Twoja ignorancja, niewiedza. Są przecież książki, np. moje i innych autorów, gdzie to wszystko jest szczegółowo opisane - ale ponieważ ludzie nie chcą znać prawdy, wolą obejrzeć komedię romantyczną gdzie wszystko kończy się happy endem, albo poczytać bestsellery, gdzie Pani (przeważnie chora nerwowo, po kilku rozwodach i operacjach plastycznych) tłumaczy im, że z kobietą trzeba rozmawiać i kupować jej kwiatki, a wszystko będzie dobrze. A później wielkie zdziwienie - jak to, przecież się kochaliśmy! No i co z tego? Naprawdę myślisz że kobieta kieruje się miłością? Nie, kieruje się jedynym celem jakim jest rozmnażanie. Tylko to się liczy - kobieta potrafi odkochać się w moment, gdy zobaczy faceta, który daje większe szanse na zdrowe i silne dzieci. To nie oznacza że kobiety są złe - tak po prostu jesteśmy zaprogramowani. Kochasz pieski, kotki, ptaszki, rybki? To zobacz co się dzieje w naturze - jedno drugiego zjada żywcem. To jest real, to jest nasz świat - nie nakładaj na niego dziecinnych wyobrażeń. Ludzie wzajemnie na siebie polują, by dzięki nim osiągać swoje cele; poczuć się lepiej, rozmnożyć się, żyć wygodnie. Dlatego nigdy nie lituj się nad biedną, nieszczęśliwą brzydulą, nie poświęcaj się dla niej, bo gdyby była piękna i pożądana, długo byś jej nie widział. Chyba nie masz co do tego wątpliwości?"

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister: można podpisać intercyzę, być zabezpieczonym finansowo, starać się pozostać w związku nadal wyzwaniem, dbać o siebie, rozwijać się; albo i nawet wziąć ślub w bardziej konserwatywnym państwie i tam wyemigrować - ja tu nie widzę jednoznacznego potępienia instytucji małżeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @3n3bl0:
   "a Ty płaczesz bo seks zniknął i pojawiły się roszczenia, wrzaski - tak jest niemal zawsze" trudno uznać za zachętę do związku małżeńskiego :)

   To, co wymieniłeś można robić także w małżeństwie. Kobiety też ZARABIAJĄ i dokładają się do gospodarstwa, a także dbają o nie. Cyberguru nic nie pisze o roli Gospodyni z Podkarpacia, a przecież to ONA zajmuje się GOSPODAROWANIEM na swoim. To ona zebrała ZASOBY, a nie cyberguru :).
   O intercyzie jako straszaku jest w znalezisku.
   Nie rozumiem o co chodzi z tym "bardziej konserwatywnym państwem" - czy marzy Ci się jakiś Taliban, że chcesz mieć niewolnicę i BOISZ SIĘ, że kobieta coś Ci coś zabierze?
   A tak w ogóle to Ty masz jakąś dziewczynę, czy tylko tak teoretyzujesz budując mur z własnych uprzedzeń? Ile masz lat, że nie dostrzegasz różnorodności ludzkich postaw i zachowań? I wolno Ci, tylko to dosyć krótkowzroczne :)

   Marudzić można zawsze. Nie wzbogaca to jednak życia.
   Cyberguru postanowił szerzyć wizję katastrofy, upadku i zniszczenia. Na tym zarabia jakieś małe pieniądze, bo dużych nie potrafi. Ma na celu ściągnięcie do siebie takich właśnie przestraszonych, którzy będą go wspierać. Wystarczy, że latami będzie powtarzał to samo i zawsze ktoś parę złotych dorzuci. I tak jest, bo dokładnie to samo co pisał dwa lata temu powtarza teraz :)
   Sam mieszka sobie i jest utrzymywany przez kobietę, więc po jej opieką nic mu nie grozi. Jest jednocześnie zaprzeczeniem tego, co sam mówi i pisze, bo ani nie zebrał zasobów, ani się nie rozwinął (czemu nie zdał matury, albo nie nauczył się języków obcych?), siedzi na utrzymaniu przedstawicielki płci, którą bezustannie krytykuje :)
   Byłeś na forum niedługo. Wyrzucili Cię czy sam odszedłeś? Dlaczego?

  •  

   pokaż komentarz

   "a Ty płaczesz bo seks zniknął i pojawiły się roszczenia, wrzaski - tak jest niemal zawsze" trudno uznać za zachętę do związku małżeńskiego :)

   @Kanister: dalej ten cytat nie pozwala na wysunięcie wniosku, że małżeństwo jest zawsze złe, jak już to krytykuje typową (w oczach autora cytatu) postawę człowieka wchodzącego w nie. Cyberguru nie jest jedynym, który ma obawy w związku z nim, ruch MGTOW czy redpill też zwraca na te sprawy uwagę, oczywiście wiadomo, że Stany a Polska to inne realia.

   To, co wymieniłeś można robić także w małżeństwie.

   @Kanister: o to mi właśnie chodziło.

   Nie rozumiem o co chodzi z tym "bardziej konserwatywnym państwem" - czy marzy Ci się jakiś Taliban, że chcesz mieć niewolnicę i BOISZ SIĘ, że kobieta coś Ci coś zabierze?

   @Kanister: wystarczy zobaczyć na statystykę rozwodów dla danego państwa. Nie będę wchodził w politykę, jedynie powiem że chociaż samemu mam lewicowe poglądy, uważam że błędne jest ignorowanie przez te środowiska problemów i postulatów zgłaszanych przez stowarzyszenia ojcowskie, czy innych problemów typu większa ilość samobójstw wśród mężczyzn itp.

   Byłeś na forum niedługo. Wyrzucili Cię czy sam odszedłeś? Dlaczego?

   @Kanister: wyrzucili, jako powód podano brak aktywności. Zresztą nie odpowiadała mi tamtejsza atmosfera.

   A tak w ogóle to Ty masz jakąś dziewczynę, czy tylko tak teoretyzujesz budując mur z własnych uprzedzeń? Ile masz lat, że nie dostrzegasz różnorodności ludzkich postaw i zachowań? I wolno Ci, tylko to dosyć krótkowzroczne :)

   @Kanister: proszę jednak nie stosuj argumentum ad personam, nie zamierzam reagować na tanie chwyty erystyczne. Oczywistym jest, że własne doświadczenia przekładają się bezpośrednio na spojrzenie na różne sprawy, jednak piramida potrzeb Maslowa jest jedna, ludzie postępują raczej schematycznie. Istnieją anomalie, ale nie można na ich podstawie tworzyć reguł postępowania.

   Na koniec dodam, że nie chcę być odebrany jako czyjś adwokat, istnieć może ewentualnie spójność w NIEKTÓRYCH poglądach. Nie wiem na ile mogę wierzyć w to co mówisz na temat tego blogera, nie ma tu solidnych źródeł, dowodów na podane informacje.

  •  

   pokaż komentarz

   @3n3bl0:
   Nie sądzę, szczególnie, gdy mamy kolejny cytat :)
   "Małżeństwo tak cudownie opiewane przez poetów – jest kastracją mężczyzny wolnego duchem, światłego. Jest aktem uległości i kapitulacji wobec kobiety – która wyssała z mlekiem matki totalne jego wykorzystanie. Trochę przeżyjesz – zrozumiesz. Opisuję to bardzo dokładnie w swojej książce „K...”."
   Nie uważam moich żonatych kolegów za kastratów duchowych, a taki cyberguru z tak naprawdę rzeczywistym materialistycznym nastawieniem (zabawki) mógłby się uczyć od niejednego tego jak można żyć w zgodzie z żonami i jednocześnie biegać, latać, czytać :)

   To, co nazywasz argumentami ad personam jest w rzeczywistości określeniem poziomu rozwoju społecznego, zrozumienia ludzi, poznania różnorodności postaw ludzkich. Trochę szkoda mi czasu na dyskutowanie z kimś, kto słowo "związek" zna tylko z lektury niezbyt poważnych lektur w internecie :)
   O piramidzie potrzeb Maslowa uczą na pierwszym roku studiów, ale niekoniecznie należy ją utożsamiać z życiem prywatnym jednostki, bo jest sama w sobie uogólnieniem. To jak kto żyje jest sprawą indywidualną, ale doświadczenie dużo mówi o dystansie do pewnych spraw.
   Przykład? Mężowie i żony uwielbiają śmiać się ze stereotypów na temat małżeństwa, teściowych, postaw i zwyczajów drugiej płci co nie znaczy, że nie cenią sobie tej formy związku.
   Osoby nie będące w małżeństwie patrzą za to na żarty na jego temat tak, jakby poznawały tajemną wiedzę na temat tego jakie są kobiety (i mężowie) :)

   Tematem blogera mi się ulewa :D
   Poza tym nie bardzo wiem o jakie to informacje chodzi, ale pokażę jeden przykład kłamstwa cyberguru :)
   Farbowane włosy blogera - na profilu fb jest zdjęcie blogera, farby na włosach nie stwierdziłem.
   Mimo to cyberguru od wielu miesięcy powtarza coś, co widać.
   Pewnie podobnie jest z innymi kłamstwami - cyberguru dał się wkręcić trollom, które wymyślały coraz to nowe opowieści i arbitralnie uznał wszystko za prawdę :)
   Ale ja nie chcę tu pisać na jego temat, bo pisałem o tym wiele razy, a podtrzymywana obsesja cyberguru na jego punkcie jest dla mnie objawem choroby psychicznej, której powtarzane ciągłe kłamstwa są dowodem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kanister:
   Czasopismo na 99% było akcją wymierzoną we mnie, celem zdobycia informacji o tym kim jestem realnie. Przyznam szczerze, że dałem się nabrać. :D

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: Rysiek, jedno pytanie - po co ta akcja wymierzona w Ciebie?

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   Pojęcia nie mam. Prawdopodobnie jestem jedynym z zabanowanej ekipy, który nie zagląda w tamte rejony, dlatego była nadzieja, że sprawa się nie rypnie. Zresztą zapomniałem już o tych klimatach i gdyby Kanister nie wywołał mnie na wykopie po loginie pewnie bym już tam nigdy nie zajrzał. Dostałem powiadomienie na maila, wchodzę na wykop a tam dalej mistrzowie sobie gębę Ryśkiem wycierają. :) Widać szef uznawał mnie za naprawdę groźnego, czemu? Nie mam pojęcia.

  •  

   pokaż komentarz

   @themaskator_pl: Mnie też próbowali skasować i zakrzyczeć, nie mieli żadnych skrupułów. Może tylko stosowali inne metody. No sekta, prawdziwa sekta.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   Jeśli chodzi Ci o czasopismo to została stworzona opowiastka, że będzie wydane itp, co z automatu wydało mi się bzdurą, bo rynek prasy drukowanej zamiera. Zostałem poproszony o napisanie felietonu o bieganiu maratonów, co zresztą zrobiłem. Jak wysłałem tekst to Marek poprosił mnie o zdjęcia, ilustrację itp. Wrzuciłem coś, ale mnie tknęło i zakryłem twarze znajomych, więc akurat tu nic nie wyszło. Namierzyli mnie w inny sposób po czym zabanowali po tym, gdy zacząłem publikować teksty z linkami do themaskatora. Miałem bardzo dużo odsłon i byli to ludzie stamtąd - przyszedł strach, no bo przecież na bank Rysiek chce mu ukraść forum, później wielu chłopaków zachowywało się neutralnie bo mnie znali dobrze, więc w sukurs przyszedł Tarnawa wk?#@iony po tym jak opisałem wytrzaskanie Chrumkacza po ryju na zlocie w ramach robienia z niego faceta ;) . Ten chłopaczyna miał wypisany na twarzy strach, ból i upokorzenie - szczerze mówić to wstydzę się, że nie zareagowałem, ale nie chciałem prowokować zadymy. Dopiero by była akcja - Rysiek awanturnik, pijak, co rozpieprza forum. Dziś nie mam czasu na te bzdety Vincent - pozdrawiam.

 •  

  pokaż komentarz

  Na koniec dodam jeszcze, że jakikolwiek autorytet może się mylić, być w błędzie, manipulować czy nie być do końca tym za kogo się podaje, sprytnie się kamuflować. Mało jest takich przypadków? Jakie fakty wylazły ostatnio na temat Pana Kijowskiego? Toż całe środowisko GW to są same takie autorytety, kapusie, donosiciele, TW, antypolacy przez propagandę III RP wyniesieni na ołtarze najwyższych moralnych cnot. Istotą człowieczeństwa, bycia świadomą jednostką jest pewnego rodzaju doza krytycyzmu w sobie. Wobec wszystkiego i wszystkich.

  Tu się też odniosę do @Kanister, nie masz żadnych dowodów na to, ze guru mieszka na Podkarpaciu z kobietą. To są tylko spekulacje, plotki. Dopóki nie będzie twardych dowodów, nie ma co tak pochopnie rzucać oskarżeń. Bądźmy mimo wszystko obiektywni.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento:
   @Kanister
   @toreador
   @Crusader77

   Z tej całej historii wyniosłem cenne doświadczenie :
   Otóż nie ma ludzi bez skazy, i każdy, nawet zdawałoby się najbardziej "czysty" i szlachetny człowiek w specyficznych okolicznościach (zagrożenie własnej dupy) gotów jest z pełną premedytacją kłamać, oszukiwać i manipulować.
   Chodzi mi oczywiście o Marka i jego adminów.

   Druga ciekawa sprawa ,to zjawisko "ślepej wiary" w to, co mówi autorytet - @DonVincent b.trafnie już to ujął powyżej...I faktycznie, NIKT nie sprawdził mojego konta na FB, 100% sekciarzy uwierzyło na słowo administracji....Nikt nie zadał sobie trudu, żeby wysłać mi zapro na FB...Nikt!
   A tacy k@#?a oświeceni, z Matrixa oni wyszli...hahahaha...:-)
   Weszli w kolejny Matrix, gdzie ślepo wierzą Markowi w największe nawet idiotyzmy, nawet tego nie weryfikując samodzielnie.
   Żenujące aż to jest, jak głupi i naiwny może być tłum, oczarowany przez guru...

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Tak jak napisałem niżej, dopóki nie ma dowodów to tylko przypuszczenia.
   Będziemy mieli fotkę to można udowodnić rzekome kłamstwo Marka.
   Mam dokładny adres jakby ktoś był z okolicy Dębicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973: Nic dodać, nic ująć eks-bracie. Przyznaje zasłużonego plusa :D

  •  

   pokaż komentarz

   @toreador:
   Mi chodzi o kłamstwa w sprawie rzekomych multikont. Tu chyba zgoda , że sk%%?esyny kłamią w żywe oczy ?
   Z tym domem w Dębicy to faktycznie dowodów nie ma.

  •  

   pokaż komentarz

   @RedBull1973:
   To czyste k?%?@#?o.
   Dlatego tu jestem.
   Jakbym złamał regulamin i wywalono mnie to bym odpuścił.
   Ale jestem niewinny a wylewa się na mnie pomyje !
   I to robi koleś, który uczy innych jak żyć !

   Reszta siedzi cicho bo się boi albo nawet dorzuca do pieca aby podlizać się szefowi sekty.
   Ot czysty komformizm.

   Odnośnie domu pisałem do Vincenta.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Na koniec jeszcze dodam, że jesteś super prawilny gość, jak na osobnika, który na zjeździe rodzinnym wlazł do szafy i płakał, gdy kuzynka podważyła twoje kompetencje zawodowe. Męskość, dorosłość 1000%.

   Może podzielisz się z forumowiczami tą dojrzałą i dorosłą formą zachowania?

   Taka szafa to wygodna jest?

   Jak się zmienił odbiór twojej osoby w gronie rodzinnym po tym traumatycznym zdarzeniu?

   Podobno w kuluarach forum sekciarzy krąży link z chińskich serwerów z nagraniem jak to opowiadasz.

   Puszczany każdemu nowemu modowi. Młodzi od razu wiedzą jak zachowuje się mangina.

   Duże walory edukacyjne nagrania (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @histerycznyszymonzszafy: Oho, już pojawił się troller, wysłany przez Marka, rower się przejadł, wiedziałem że to tylko kwestia czasu. Tą (prawdziwą) historię opowiadałem w żartach tylko kilku osobom na skype, więc już mogę przypuszczać kim jesteś. Pamiętaj, miałem wtedy 16 lat, wymagasz dorosłości od gimnazjalisty? Może Ty także opowiesz o swoich głupstwach z młodości?

   Brzytwa to Ty? A może wtajemniczony Długowłosy? Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że wyciągniecie na człowieka wszystko. Najgorszy brud i każdy szczegół z jego życia. NIE MA DLA WAS ŻADNYCH GRANIC, zniszczycie każdego. Jak to dobrze, ze ja odszedłem od Was, teraz widzę dopiero gdzie przebywałem.

   Czekam aż przyjebiesz się do mojej już Ś.P matki i wyciągniesz co o niej mówiłem, albo że byłem przez nią samotnie wychowywany i że to podobno wpłynęło na mój brak lojalności wobec Marka. Ale wtedy już tak tego nie zostawię, są granice.

   Co jeszcze opublikujesz? Moje nazwisko? Dawny adres zamieszkania?

   Powiedz o swojej prowokacji jak ukręciliście na mnie bata i próbowaliście zrobić ze mnie wała, żebym nie pojechał na zlot, bo Marek się bał, że będę rzekomo przeciągać ludzi na swoją stronę. No, słucham?

  •  

   pokaż komentarz

   @histerycznyszymonzszafy: wlazł do szafy???hahahaha i oni chcą Mareczkowi forum odbić hahahaha

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Nie to nie ja!

   Do twojej matki nic nie mam, święta kobieta i swój krzyż niosła. Dla kobiety urodzić życiową porażkę chowającą się w szafie, to największe możliwe upokorzenie.

   Codziennie musiała patrzyć na owoc swego łona i zastanawiała się czemu jest zgniły, czemu słaby, czemu zachowuje się jak histeryczna dziewczynka.

   Chciała mieć syna, a miała ciebie. Zawodowy szafonurek i etatowy płaczliwy histeryk.

  •  

   pokaż komentarz

   @histerycznyszymonzszafy: Zapewne Ty (lub Marek albo może reda wykorzystaliście? wszystko możliwe), bo kto inny zna moje imię, tą (dzisiaj dla mnie zabawną) historię i kto mnie tak organicznie mnie nie trawi jak to już parę osób mi mówiło? Siedzisz na forum kolego, którego szefem jest właśnie histeryk i paranoik. Największy jakiego znałem w życiu. Było nie robić na mnie prowokacji, straszyć mnie, grozić wp##%@#@em przez osoby trzecie, wypisywać o mnie bzdur, o mojej matce, o moim dzieciństwie bez ojca, dyskredytować mój wizerunek, wywalać temat o multikoncie Kosy nie mając na to żadnych dowodów, zakładać o mnie tematy na forum, regularnie odcinać mnie od znajomych z forum, dobrych tak naprawdę chłopaków, z których jednego, poczciwego tak zmanipulowaliście, że podp@$!#$@ał mnie do Marka (pisał o mnie rzeczy absurdalne) jak byłem u niego w domu (na priv), a sam mnie zapraszał, zupełnie przez przypadek to odkryłem, a teraz śle Markowi sam z siebie pieniądze i alkohol, nazywając go "miłościwie panującym". Zapytajcie się o moją reakcję jak to zobaczyłem, śmiało, podobno nie chciał o tym rozmawiać, a jak przyszło co do czego to napisał na forum, że mam sp@$!#$@ać. Zresztą nie tylko o mnie tu chodzi. I Wy zarzucacie Sławomirowi trolerkę, a co teraz właśnie robisz, uduchowiony, pracujący nad sobą mężczyzno, wyrwany z matriksa i będący ponad zwykłe przyziemne niesnaski? Bo ja piszę prawdę i dobrze o tym wiesz. Kto tu jest mściwy?

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: zapytaj nowego mocodawcy, Sławka.

  •  

   pokaż komentarz

   @histerycznyszymonzszafy: A Ty powieś sobie na ścianie portret guru.

   Taki z profilu.

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Jak wpełzasz do szafy to bierzesz ze sobą rower czy portret Korwina?

  •  

   pokaż komentarz

   @histerycznyszymonzszafy: Do szafy biorę ze sobą tylko książki Kotońskiego. Plus mp3 z jego audycjami ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Twoja niechęć do przywódcy stulejarzy ma podłoże niezrealizowanej fantazji seksualnej.

   W "Kobietopedii" pewnie wszystkie strony się lepią.

  •  

   pokaż komentarz

   @histerycznyszymonzszafy: Błąd. Największym stulejarzem jestem teraz ja. I nienawistnikiem numer 1 ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @DonVincento: Mały człowiek z szafy z dużymi ambicjami.

   Kto wie może zrobisz karierę, jak Bolek.

  •  

   pokaż komentarz

   @histerycznyszymonzszafy: Nie grozi mi to raczej, są na forum lepsi zarówno wśród moderacji jak szczególnie wśród użytkowników.

   No, pożartowaliśmy sobie.

Dodany przez:

avatar Kanister dołączył
0 wykopali 4 zakopali 5.5 tys. wyświetleń