•  

  pokaż komentarz

  Bilion długu. Smog najgorszy na swiecie. A oni mównicę sejmową blokują debile... eehh

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: I to w sumie dlaczego?
   - Zaczęło się od regulaminu sejmowego > sprawa umarła śmiercią naturalną,
   - Przerzucili się na sprawę kworum przy przyjmowaniu budżetu > dostali nagrania z kamer, kworum było,
   - No to chcieli rozmów > dostali je, jeden nie przyszedł, drugi sam nie wiedział co chce wynegocjować,
   - Wrócili do blokady, bo "nie, jednak nie, w ogóle tak budżetu się nie powinno uchwalać" > czekam aż ktoś pokaże im regulamin sejmu, bo tak jest przewidziany taki tryb głosowania.
   Normalnie #ciamajdan

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: A ja czekam kiedy straż marszałkowska, bor czy CBŚ wparuje tam i ich wszystkich za szmaty wyp%?@@?$i z sejmu. Mandaty poselskie odebrać i niech wyp?%@@!$ają do Sorosa na garnek za granicę.

  •  

   pokaż komentarz

   @TaoHosts: Najlepsze jest to, że jakby ich wziąć za szmaty i wywalić ze sejmu to nie byłoby widać różnicy, bo oni nic nie robią, zero inicjatywy legislacyjnej, tylko siedzą na tyłkach i śpiewają "nie pusz kiedy odjadę".

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: Szczerzysz się chwilowym odmętem, zobaczymy, jak przyjdzie on do tego, wtedy nie wywiniesz się serem od mera. Zobaczysz, zetnie się paznokieć pod łuską karpia Ewy

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Nie wiadomo jak pis by się nie skompromitował to nasza opozycja dała mu takiego handicapa że sobie Jaruś teraz może Ministrów i nawet psychiatryku powoływać a i tak będzie normalniej niż po drugiej stronie ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: przepraszam ale zaczeło się od Kuchcińskiego który nie ogarnął i w sumie powinien oddać się do dyspozycji prezesa :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai Zaczęło się od "Wolne media" a teraz to już nawet nie ważne co. Wydaje mi się że liczą na użycie względem nich siły i obrazy "poszkodowanej opozycji". Już nawet nagrania pokazały jak kłamią np. kiedy była mowa o tym że nie wpuszczono na salę polityków. Mija pewien czas JEB nagrania na ktorych widać w sali tychże niewpuszczonych polityków. Petru z dziurą na boku lata do Portugalii, Kijowski okrada teraz mówiąc "przepraszam" XD no k!%!a.

  •  

   pokaż komentarz

   @westberlin: Robisz krzyk dla wedlowskiej prowokacji. Zdejmij naskórek Ordona, potem rzucaj promieniami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo: natychmiastowa odpowiedź, składnia z dupy... radzę zmienić skrypt

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo mam kolegę chorego psychicznie też tak zdania składa... Może to Ty cumplu, tylko kiedy Cię wypuścili?

  •  

   pokaż komentarz

   @darek4099: Dokładnie, to jest pozycja malowana. Nie potrafią nic zrobić, nic wymyślić, nic zaproponować, więc bazują swoją polityczną egzystencję na "narracji negacji". To mi się nie podoba, tamto mi się nie podoba i tak w kółko. Co do nagrań to nieźle ich zrobili. Tyle namarudzili, a potem wyszło szydło z worka... ale oni oczywiście mają to gdzieś i zamiast przyznać się do ściemy to gryzą z innej mańki. Wtedy mówili "nie było kworum", teraz mówią "tak nie można przyjmować ustaw" (a w regulaminie sejmu stoi jak byk, że można). W ogóle co do nagrań to jak @FaktyTVN kluczyły dziabały sprawę z każdej strony, ale ani razu nie powiedzieli ilu było w końcu tych posłów to już wiedziałem jak było.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai Panie kochany co do Tvn'u... Do dzisiaj mam przed oczyma ich wywiad ze świadkiem napaści posła Wiplera na policjantów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nagrania ukazały inny bieg wydarzeń.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: tylko ze gdy tak zrobią to zaraz niemce i inne hollandy bedą grzmiec w mediach ze w polsce dyktatura jest. To wszystko antypolska kampania.

  •  

   pokaż komentarz

   @TaoHosts: > A ja czekam kiedy straż marszałkowska, bor czy CBŚ wparuje tam i ich wszystkich za szmaty wyp!%?#$#i z sejmu. Mandaty poselskie odebrać i niech wyp?!%$?#ają do Sorosa na garnek za granicę

   Tak się na pewno nie stanie. Zaraz jeden baran z drugim zacząłby kręcić kamerką w telefonie, jak jednego wyprowadzają, drugie położyłby się i rozpiął koszule na Reytan-a, po to aby ten cyrk puścił najpierw TVN potem w RTL, ZDF, BBC i bóg wie jacy inni płatni ujadacze. A kłamstwo powtórzone odpowiednią ilość razy, w odpowiednim tonie, stało by się "nową prawdą".

  •  

   pokaż komentarz

   @xarafaxz: dokladnie, zaraz by poszedl w swiat news "w Polsce paluja opozycje, dyktatura motzno" i kolejni inwestorzy uciekaja gdzies na Slowacje..

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: I wydawać by się mogło że brak RACJONALIZMU w ich działaniu, i nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze! Wychodzi na to że są to ludzie wynajęci do destabilizacji państwa, ponieważ Pisiory chcą coś dać Narodowi a tego "darowanego" co wraca jest na miliardy które normalnie mają zasilić te muchy które nas obsiadły. Kiedyś za podejrzenie o działalność na rzecz"obcych mocarstw" się siedziało, a teraz się zasiada w ławach sejmowych. I paradoksem jest to że wiadomo kto! Najsmutniejsze jest to ile młodych da się zmanipulować jeszcze przez tego alimenciarza i aferzystę. A czuć że znowu chcą sprowokować i postrzelać sobie na ciamajdanie, by znowu w Wawie zapalać ary zniczy na kostce brukowej ubierając niecne i przyziemne w woalkę patriotyzmu i bohaterstwa tych co przeznaczą do odstrzału!

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo: @westberlin: Cos mu google translate zle tlumaczy

  •  

   pokaż komentarz

   @darek4099: o tej no to zaorales tvn. Jak weźmiesz na tapetę tvp, wołaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Vitz_NeMo: waść z nowoczesnej? To da sie zauważyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Xarath: Kuchciński warhoła przegonić chciał. Medal mu za to.

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: ale bilion długu to przede wszystkim zasługa PiS i ich rozrzutności.

  •  

   pokaż komentarz

   @erwinkapiszka: troche się mylisz - to Kuchciński jest w pełni odpowiedzialny za ten kryzys - najpierw przez to co chciał zrobić z dziennikarzami (a oponowali w tej sprawie dziennikarze od prawa do lewa) a potem usuwając posła który po pierwsze zrobił tak jak on chciał czyli odłożył kartkę z napisem "wolne media" a potem chciał zgłosić poprawkę do budżetu nad którym odbywała się debata... reasumując Marszałek Kuchciński nie podołał i moim zdaniem taka osoba nie powinna być drugą osobą w państwie. Nie przepadam za pisem ale myślę że są tam bardziej rozsądne i spokojne osoby. Chociażby Karczewski czy Sasin. Kuchciński nawet dobrze z kartki nie czyta tego co mu Jarek napisze - ta konferencja z Jarkiem i Szydło mocno obnażyła jego poziom...

  •  

   pokaż komentarz

   @andrzej666: oczywiście, Andrzeju, oczywiście, nie zaprzeczam, aby nie pogarszać twego stanu psychicznego :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Sorry, ale taka jest rola opozycji. Pewnie nie przeszkadzało Ci jak opozycja nic nie robiła w poprzedniej kadencji Sejmu, prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   @jaclaw1951: Za podejrzenia zamykali za Bieruta, bo za Golumki juz rzadziej. Tesknisz, farbowany Towarzyszu?

  •  

   pokaż komentarz

   @deviator: Ty wnuku komisarza(sekretarza POP), miałem wujka który za Gierka pojechał na wycieczkę do Rzymu i ....... został. Tam w obozie przejściowym agenciki go spreparowały, okradły tak że musiał wrócić. Na podstawie sfałszowanych zeznań tych agencików, wujka-prowincjusza i chłopka roztropka który nawet nie pracował tam gdzie można było co szpiegować wsadzili do mamra na 7 lat jako szpiega, zabierając mu prawa obywatelskie na 3,5 roku i to musiał odsiedzieć. U nas w rodzinie nie było nikogo kto by należał do PZPR poza żoną tego wujka która nawet była posłem na sejm. Byłem zuchem i potem harcerzem, ale już nie należałem do ZMS-u co sprawiało że byłem ideologicznie niepewny, tak że dla takich jak ja szkoły z maturą były już nieosiągalne. Ciekaw jestem skąd wywnioskowałeś, że ja czerwony?

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekaw jestem skąd wywnioskowałeś, że ja czerwony?

   @jaclaw1951: Z twoich postów. Tak to już jest, że w zasadzie brunatni i czarni nie za bardzo różnią się od siebie zachowaniami.

 •  

  pokaż komentarz

  schetyna sie obudzi jak mu zmaleje do zera

 •  

  pokaż komentarz

  Niech blokują sejm dalej, niech się kompromitują. Może stracą trochę wyborców? Chociaż wątpię ale może jednak? Na pewno tym cyrkiem nic nie zmienią

  •  

   pokaż komentarz

   @Lewakofob: Ciekawe, że obrońcy demokracji i prawa nie krzyczą, że należy zastosować Art. 128 paragraf 3 KK w treści: "Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10"

  •  

   pokaż komentarz

   @Lewakofob: a gdzie tam stracą - zobaczysz sondaże jak Tusku wróci na białym koniu.

 •  

  pokaż komentarz

  Schetyna jest jak w zgniatarce odpadów ze Star Wars. Kolejne miażdżące ściany to Kaczyński i PIS, młodzi gniewni w PO, KOD, Nowoczesna no i Tusku na horyzoncie.
  Gdzie się nie ruszy ma przekichane.
  I jeszcze koryto z kasą odcięte.
  Jak żyć?

 •  

  pokaż komentarz

  I ma rację. Nie mają pomysłu na siebie to bawią się w notabene Polskie Zoo - tak był kiedyś taki program satyryczny i o dziwo idealnie oddawałby dzisiejszą sytuację. Zamiast wykazywać głupoty PiS czarno na białym to i ich ośmieszać to sami siebie ośmieszają okupacją. Chuj, dupa i kamieni kupa.

 •  

  pokaż komentarz

  A dlaczego Marszałek nie zmniejszy im pensji? Przeciez ma takie prawo, zaraz wszystko by wróciło do normy

 •  

  pokaż komentarz

  Niech blokują. Żadnych nowych ustaw przez rok, zobaczycie jak biznes zakwitnie :)

  •  

   pokaż komentarz

   @DziadzioMiecio: Jednak wystarczy kworum i marszałek Sejmu, obradować mogą w innym miejscu. Ważniejsi są ludzie od sali.

  •  

   pokaż komentarz

   @DziadzioMiecio: O zajebiście, posłowie dla obywateli ku*wa. Zamiast robić szopki mogli by użyć swoich wpływów do walki z problemami męczących ludzi np smog, a nie blokowanie mówinicy, bo PiS i tak wyrucha i tak wyrucha i żadne blokowanie tego nie zmieni. No ale pomaganie obywatelom nie jest medialne i trzeba przy tym sie namęczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @SirSherwood: Mówiąc fair to i tak żadne poprawki PO/.N nie przechodzą, czy to ze złośliwości pisu, czy przekory czy innej wizji świata, a z bezwzględną większością partii Kaczora to opozycja w sumie może się w robocie nie pojawiać. Z grubsza większej różnicy w takim układzie sił to nie zrobi.

  •  

   pokaż komentarz

   @DivusClaudius: Czy ja mówie o poprawkach? Ja mówie o akcjach które mogą organizować, bo ludzie którzy są posłami mają dość sporo znajomości i mogą działać w miastach na rzecz pomocy ludziom, ale lepiej krzyczeć i udawać, że sie walczy o dobro ludzi. Skoro w sejmie nic nie mogą wywalczyć to skoro im zależy niech wyjdą do ludzi, bo tu mogą już coś zrobić.

 •  

  pokaż komentarz

  Przynajmniej szczerze i mądrze powiedział. Denerwuje mnie też to, że za pienądze z naszych podatków tym ,,cyrkowym pajacom" finansuje się ogrzewanie i prąd. A są to osoby nie protestujące w słusznej sprawie dla kraju ale tylko i wyłącznie o władze, pieniądze i swoje interesy. Kraj i obywateli niezależnie czy protestuje PO Nowoczesna czy KOD mają daleko w d***e.

 •  

  pokaż komentarz

  popieram go i ma moj glos, takich ludzi nam potrzeba
  pis zbyt lagodnie sie z nimi obchodzi, juz mam tego dosc, co chwila im cos nie pasuje, jakies strajki i zameszki, powinni im zabrac pensje za blokowanie mownicy do konca kadencji, a jak nie zejda to wiezienie i spokoj by byl

 •  

  pokaż komentarz

  ostatnio w angorze czytałem już felietonik h martenki, w którym to obnażał on tych "mężów stanu" wymienił sikorskiego, nowaka, petru, i oczywiście kijowskiego

  zgadnijcie, dlaczego się zaczęło obrzydzanie teraz tych politycznych ladacznic i pod kogo przybycie jest przygotowywany grunt( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Komisja ds Amber Gold: dziś przesłuchanie "carycy", Tusk i jego syn też wkrótce tam staną...Schetyna i Petru doskonale wiedzą co robią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Miijjii: Przecież tymi miernotami z tzw. komisji to Tusk pozamiata podłogę! Już nie mogę się doczekać, szczególnie Suskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @p0l0ck: najgorszę że masz racja większość PiS-u to typowe BMW ( bierne mierne ale wierne ) Tusk ich załga i zagnie w sekundę a na koniec będzie to wyglądało jak by on ich przesłuchiwał. Jak oglądałem ich posiedzenia to miałem wrażenie że to jest zrobione tak po koleżeńsku aby nie daj boże za dużo się nie wydało pokazać że coś robimy itp itd Wydaję się że Kaczyński nie chce drugiego rokitę i robić sobie w partii na lidera konkurencję bo mimo wszystko jego pozycja o ile w pisie jest silna to w społeczeństwie dość mierna ( sądzę że nie miał by np najmniejszych szans z Komorowskim ) a większość która głosowała na PiS nie głosowała na Jarka czy wierzyło w jego program ale zmęczona PO zagłosowała na PiS bo na co ? Na Kukiza ? Największego przegranego wyborów który stracił w przeciągu paru miesięcy 10 procent poparcia ( na prezydenta popierało go koło 20% na wyborach parlamentarnych dostał koło 10% i który nie istniał niczym w mediach oraz programowo dosłownie leży więc nawet nie ma za bardzo co wciskać ?

  •  

   pokaż komentarz

   @Aeny: Jarek wysłał największych zamulaczy bo wie, że tak naprawdę to tam na Tuska nic nie ma. Będzie tylko rytualne obrzucanie błotem a TVP(iS) to ładnie pokaże.

  •  

   pokaż komentarz

   @Miijjii: p%?!%!@olo w stylu niezalezna.pl. Może jeszcze sprawę SKOKów też na nich zwalić?

  •  

   pokaż komentarz

   @p0l0ck: Nawet jak by coś było to już by dawno nie było więc faktycznie masz racje tutaj nie chodzi o to że coś Tuskowi udowodnią albo komuś wyżej może coś znajdą na jakiegoś jednego dwóch urzędasów może jakiś z wymiaru sprawiedliwości naganę dostanie i na tym się skończy, co nie zmienia faktu że ktoś mógł by zadać jakieś mądre pytanie ew zabłysnąć elokwencją czy powiedzieć coś co w jakiś sposób stało by się popularne (?)

  •  

   pokaż komentarz

   @Miijjii: Tak samo jak wsadzali krętaczy po słynnym audycie który miał się zakończyć pełnymi więzieniami oszustów? W to, że od paru lat są tuż tuż rozwiązania prawdy o Smoleńsku też wierzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Aeny: Elokwencją? Z PiS- u? Oni nie rozumieją tak długich wyrazów! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Widzisz kogoś obecnie w PiS kto wypowiada się inteligentnie i błyskotliwie? No właśnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Słowa, słowa, słowa

 •  

  pokaż komentarz

  Ło matko jedyna, ile znanych sp$#@??$in w zakopujących :D Neuropa się gdzieś widzę zgadała na kolejny skok.

  Cały czas te same mordy :D

 •  

  pokaż komentarz

  Bo mam wrażenie, że tej opozycji chodzi o to by siać ferment w partii rządzącej, by ich blokować, by miast zajmować się rządzeniem musieli się z nimi użerać. Jak mówi Kukiz, oni za naszą kasę robią cyrk z Sejmu, opier... się, a ważne sprawy leżą. Skończyło im się paliwo TK to jadą na nowym. PIS nie jest święty i odwala czasem babole, że czasem włos się jeży (po było blokować media), ale oni rządzą, tamci mieli 8 lat na budowę drugiej Japonii w Polsce.

 •  

  pokaż komentarz

  A Kukiz dalej krytykuje opozycję, a nie rządzących.

 •  

  pokaż komentarz

  niech wpuszczą media do tego koryta 24/7 i niech im tak długo przeszkadzają i wypytują o szczegóły, że sami będą mieli dosyć i zrezygnują.

 •  

  pokaż komentarz

  a za czyją kasę robi cyrk PiS jak nie za nasza?

 •  

  pokaż komentarz

  Taa, a ten sam kukiz był za 500+ i innym kretynizmami.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby nie protesty PO i N. to dzisiaj dziennikarze najprawdopodobniej nie mieli by dostępu do sejmu, mógłby wejść tylko 1 redaktor na całą stację i to bez kamery a jedynie z dyktafonem.

  Co te wolnościowece Kukizowce zrobiły w sprawie blokady medialnej sejmu? Nic a teraz żałośnie wytykają opozycji "marnowanie pieniędzy". Kukiz krzyczał że rozwalą system od środka a jak na razie to w większości wypadków są podnóżkiem PiSu.

 •  

  pokaż komentarz

  Może by zastosować ten wariant rozwiązania Puczy.
  https://youtu.be/SePD30PFdHU

 •  

  pokaż komentarz

  Może przygotujemy jakąś petycje, że jako obywatele nie zgadzamy się na blokowanie sejmu i uniemożliwianie normalnej pracy?

  Jest na sali jakiś dobry wieszcz?

  Może tutaj: https://secure.avaaz.org/pl/petition/how_an_online_petition_works/?pv=32

  ?

  #wykopefekt

 •  

  pokaż komentarz

  Lepiej by przestał gadać pod publiczkę rzeczy, które wszyscy wiedzą, i zrobił coś dla swoich wyborców. Tani populista.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  "Kukiz ciągnij bolca i nie pier*" - Jarosław Kaczyński 2017

 •  

  pokaż komentarz

  KuPiS 15 zawsze po wlasciwiej stronie :D Opozycja xD

 •  

  pokaż komentarz

  Kukiz to nie jest polityk, tylko populista... Jemu kury szczać prowadzić, a nie politykę robić.

 •  

  pokaż komentarz

  ehh - jestem zdecydowanym przeciwnikiem PiS - zgadza się

  mimo to nie podoba mi się ten protest opozycji (tak, tak - nie wszystko co anty-PiS = 100% PO!)

  ale do cholery teksty w stylu "antypolska opozycja" czy "Cała Polska ryczy ze śmiechu z Petru i Schetyny" to poziom kreta na Żuławach.. kolejny gówno-portal do blacklisty...

  •  

   pokaż komentarz

   @mkay1: Portal nazywa się w realu, a w realu cała Polska ryczała ze śmiechu z Petru i Schetyny, teraz co prawda już nimi wymiotuje, ale uśmiech pozostał. Ponadto ta opozycja jest jak najbardziej antypolska, bo to nie jest protest, tylko akcja foch, nie i wuj oraz oddajta trochę stołków i nie szukajta haków. Tak więc tak Polska się śmieje z tych pajaców, a trochę aktorów ten kabaret ma :)
   Na przykład klaun do kwadratu to Szczerba, który bredził coś o gwiezdnych wojnach. Jakby nie mogąc dostrzec, że po długiej walce ludzie obalili władzę i zmienili rząd xD Ja rozumiem, że liczenie lat w SW nie należy do najprostszych, ale koks Szczerbie już mózg wyżarł i nie ogarnął, że Polska jest na etapie po Powrocie Jedi. Znaczy zakonnicy wracają do łask xD Nie ma już nagonki na ludzi w dziwnych ciuchach i bredzących coś o wyzbyciu się pragnień itd. ludzie zaczynają się ogarniać po latach ucisku na ulicach panuje radość w tym wreszcie u najbiedniejszych. Tylko jeszcze pozostaje syf po łupieżczej eksploatacji planet tfu kraju. Darth Lord Tusk zbiegł z kraju, a niedobitki takie jak Darth Michnik, czy Darth Lis próbują jeszcze mącić wykorzystując technikę zwaną Force Mind Control, ale nie mają na dłuższą metę szans kontrolować tak wielu, którzy nie są już zależni od Imperium xD

   pokaż spoiler PS. Pije tylko kawę.

  •  

   pokaż komentarz

   @mkay1: > "antypolska opozycja" czy "Cała Polska ryczy ze śmiechu z Petru i Schetyny"

   @mkay1: Najsmutniejsze to to ze to prawda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ambiwalentny_Interlokutor: no tak. "albo jesteś za PiSem albo jesteś zdrajcą i nie można Cię nazwać Polakiem". łykaj dalej propagandę, beze mnie....

  •  

   pokaż komentarz

   @mkay1: możesz mi pokazać gdzie napisałem ze jestem za PIS-em, bo nijak nie mogę sobie skojarzyć coś takiego bym pisał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ambiwalentny_Interlokutor:

   "antypolska opozycja" "to prawda" < ja to odczytuję jako "jesteś w opozycji do władzy? jesteś antypolakiem", a ty?

  •  

   pokaż komentarz

   @mkay1: no nadal nie widzę żebym napisał "albo jesteś za PiSem albo jesteś zdrajcą i nie można Cię nazwać Polakiem" i żebym jakąkolwiek łykał propagandę, a wręcz nie znoszę chamskiej propagandy i z tym zawsze walczyłem za komuny, POstkomuny i teraz...amen

 •  

  pokaż komentarz

  Tak bo on nie robi swojego cyrku za pieniądze obywateli... Każda partia ma swój cyrk i swoje metody na jego robienie. Takie wyzywanie się polityków jest co najmniej żałosne.

  Choć jeszcze bardziej żałosny jest autor wycierający sobie mordę ojczyzną do gier politycznych poprzez użycie słowa "antypolska" w treści opisu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin: A co dobrego dla nas te partie zrobiły? Standardy wprowadzają rodem z upadku I RP, Lepper to przy nich człowiek pełen kultury.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak bo on nie robi swojego cyrku za pieniądze obywateli... Każda partia ma swój cyrk i swoje metody na jego robienie. Takie wyzywanie się polityków jest co najmniej żałosne.

   @Herubin: Czyli chcesz powiedzieć że granice nie powinny istnieć w tych działaniach?

  •  

   pokaż komentarz

   Tak bo on nie robi swojego cyrku za pieniądze obywateli

   @Herubin: zrezygnowal z milionow w postaci dotacji na partie, zwrotow kosztow kampanii. poslowie ruchu Kukiz nie przyjmuja tez zadnych "bonusow swiatecznych".

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: ja uważam, że rządy PO były udane. Choćby to. Już jak się porówna do tego co się dzieje obecnie pod rządami PiS, to niebo a ziemia. Żadnym Kukizom, Palikotom czy innym Samoobronom nigdy nie ufałem i nie zaufam.

   Postawa posłów PO moim zdaniem godna pochwały. To PiS jest winien tej sytuacji, a konkretnie pewien karakan z Żoliborza.

  •  

   pokaż komentarz

   zrezygnowal z milionow w postaci dotacji na partie, zwrotow kosztow kampanii.
   @piernic: xD co ty człowieku p%@$$#%isz, żeby z czegoś zrezygnować to musisz najpierw mieć możliwość wzięcia tego czegoś. A oni nie mieli.

  •  

   pokaż komentarz

   @piernic: > zrezygnowal z milionow w postaci dotacji na partie

   To jak się daliście złapać na tak tani chwyt marketingowy to jest dla mnie komedia. U Kukiza w okresie przedwyborczym rotacja kadr była tak duża, że w pewnym okresie władze zmieniały się częściej niż raz w tygodniu. Proces rejestracji partii jest długotrwały i problematyczny. KORWIN i Nowoczesna mając stabilny zarząd i plan zaczęły się rejestrować znacznie wcześniej od Kukiza a i tak ledwo co się wyrobiły. (N. nawet zbierała już podpisy pod KWW licząc się z tym, że nie zdąży z rejestracją partii) Kukiz nie zrezygnował z subwencji. Nigdy na nią nie miał cienia szans.

   zwrotow kosztow kampanii

   Nie zrzekli się ich ale przekazali je fundacji powiazanej z ich posłem. Zgadnij kogo sprawozdawczość finansowa jest bardziej badana i gdzie ciężej pieniądze w wałkach wyciągnąć, w fundacji, czy w partii politycznej?

   @Microbiusz: Uważam, że co prawda cała afera z zasady jest słuszna a PiS odpieprza srogą szopkę to jednocześnie działania opozycji są po prostu głupie, szczególnie pod względem marketingowym. Mieli dobrą passę, rząd był w defensywie a wplątali się głupio w niepotrzebną okupacje. Powinni zakończyć sprawę w dniu pierwszej blokady zamiast ją przeciągać i mówić o paraliżu sejmu do czego nie mają legitymizacji prawnej. Gdy Petru się z tego wycofał nie chcąc paraliżować działań sejmu to Schetyna cholera wie po co spektakl dalej kontynuuje za co należy mu się opierdol.

   Nie zmienia to jednak faktu, że takich opinii nie powinien mówić polityk. Dla polityka każda sytuacja jest swoistą grą łącznie z tą wypowiedzią Kukiza. Każde ich działanie to cyrk za pieniądze obywateli i Kukiz jest tu po prostu hipokrytą.

   @Kaczypawlak: A co Kukiz zrobił poza załatwieniem nam posłów głosujących za rozpieprzeniem budżetu (wiek emerytalny, 500+) i podwyżką podatków (podatek bankowy)? Ganie go za hipokryzje i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @albacore: Ja tam nie. Dla mnie to złodzieje i oszuści. Różnicy na plus nie zauważyłem wcale, wzrosły za to podatki i zadłużenie publiczne. Skutków ich polityki też nie zauważyłem, do tego jak się teraz zachowują. Dla mnie to nieudacznicy. Ten karakan z Żoliborza jest od nich cwańszy, nawet ma większą kulturę osobistą. Jednak jak Tobie takie warchoły z PO imponują to cóż, dla mnie to wstyd i żenada. Samoobrona już bardziej kulturalna była, jednak jaka partia, tacy wyborcy.....

  •  

   pokaż komentarz

   @albacore: wracaj na badania głowy... Bo znów zaczynasz majaczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Herubin: Schetyna wie po co. Przyciska PIS do przyznania się że złamali regulamin obrad, a jeszcze skoro mówi że o żadnych wyborach wcześniejszych nie ma mowy to znaczy że dokładnie o wcześniejsze wybory mu chodzi :-)
   A Kaczyński skoro mówi że zajęcie mównicy to przestępstwo to dokładnie wie że akurat takiego wniosku do prokuratury nie złoży :-)

   Przecież to logiczne że jeśli coś jest w kwadratowym pudełku to musi być okrągłe, jak jest okrągłe to musi być pomarańczowe a skoro to jest okrągłe i pomarańczowe to nie ma ch.. to musi być mandarynka :-)

   Gx

  •  

   pokaż komentarz

   A co dobrego dla nas te partie zrobiły?

   @Kaczypawlak: A co dobrego zrobiło kukiz15?

  •  

   pokaż komentarz

   @przemek-sobota: Wyciąga z szafy projekty PiS i pokazuje gdzie PiS kłamie, choćby w sprawie gabinetów politycznych. Do tego mówią w Sejmie prawdę o deficycie budżetowym i głupich podatkach( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Spytałem co kukiz zrobił, a nie o czym mówi.

  •  

   pokaż komentarz

   @przemek-sobota: Wnioski samego PiS przedstawili, nie wzięli udziału w obecnym kabarecie. Ja tu same plusy widzę.

 •  

  pokaż komentarz

  Robicie CYRK za kasę obywateli! - ale piękna gadka komunistyczna :)

Dodany przez:

avatar AlexIII dołączył
710 wykopali 74 zakopali 5.5 tys. wyświetleń