•  

  pokaż komentarz

  "handlu pod szkołami"

  Co oni mają z tym "pod szkołami"? To samo słyszałem przy okazji dopalaczy. To już dzieciakom nogi urwało, że jak diler/sklep z dopalaczami będzie nie zaraz przy bramie gimnazjum/liceum a 500 metrów dalej to nagle zdecydują, że ten asortyment ich nie interesuje?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarasmen:
   przede wszystkim to dzieciaki kupują w szkołach od kolegów z klasy - nikt nie musi sterczeć pod szkołą :)

  •  

   pokaż komentarz

   @kubako:
   To w erze wszechobecnych komórek i maili ktokolwiek jeszcze gdzieś sterczy?

   A co do projektu to powtórzę się z pod bliźniaczego wykopu - to jest mały krok ku uporządkowaniu logiki w prawie. Jeśli ktoś chce wypalać sobie w mózgu dziury to powinien to móc zrobić zarówno trawą, amfą czy herą jak teraz alkoholicy robią to wódą. Takie sztuczne dzielenie środków na "fajne" i "niefajne", urąga zdrowemu rozsądkowi i nijak do rzeczywistości nie przystaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarasmen: Heh, też się zawsze z tego śmiałem. Wbijają dzieciom wizerunek faceta w skórzanej kurtce stojącego przy bramie podstawówki, a ja potem zamiast się bawić z kolegami to łażę i szukam ;)

 •  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobry pomysl, nie szkodzisz innym nie handlujesz lubisz zapalic lub masz z tym problem, nikt Cie za to nie wpakuje w krate i powie ze tak ma byc chlopak bo 1 buch za duzo poszedl, a pedofile kary w zawieszeniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @barov07: spoko tylko jakby tak bylo to nadal ciagle jest nie fair, bo skad wezmiesz trawke? a jakby dilerzy chcieliby zyc legalnie? to na ch$% takie przepisy..

  •  

   pokaż komentarz

   Ku przestrodze zanim pojawi się tu troll asia.

   http://tnij.org/asiawykop

  •  

   pokaż komentarz

   @progressive: jak by dilerzy chcieli żyć legalnie to by się za to nie brali. takie ryzyko zawodowe;)

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL: mają to juz na allegro? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @barov07:
   A w jaki sposób handlując szkodzisz innym? Tak samo szkodzi innym właściciel sklepu monopolowego. Zamknąć go na 15 lat?

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL: Proces wywoływania Asi z lasu rozpoczęty....
   A co do dilerów to krzak na parapet aplikować, i srać na dilerów...

  •  

   pokaż komentarz

   @progressive: Zostałyby otwarte coffee shop'y jak u naszych holenderskich kumpli. Powstała by duża konkurencja, czego skutkiem byłoby wycofajnie się dillerów z rynku z powodu braku zysków.

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL:
   Haha bardzo smieszne, cieszcie sie ze macie jeszcze poczucie humoru po tych narkotykach.

  •  

   pokaż komentarz

   @SHOGOKI: proces minusowania Asi również :)

  •  

   pokaż komentarz

   @barov07: Depenalizacja to nie jest idealne rozwiązanie, idealnym rozwiązanie jest urynkowienie obrotu marihuany na wzór obrotu wyrobami tytoniowymi i alkoholowymi. Z takim samymi obostrzeniami jak zakaz spożywania w miejscach publicznych. Depenalizacja znosi ograniczenia, zmniejsza obciążenia systemu sprawiedliwości i policji. Od złapania do wsadzenia kogoś do paki za .5g marihuany koszt to około 5000 - 6000 zł. Do tego koszt jego utrzymania w pace. 2000+zł na miesiąc. Osobiście chciał bym taki zasiłek :).

   W zamian powinna być akcyza, sprzedaż w sklepach, tylko osobom pełnoletnim. Dziłś łatwiej szczeniakowi kupić trawkę niż paczkę fajek. Zakaz produkcji poza monopolem państwowym. Cena spadła by do 20zl. A zyski państwa sięgały by 50% tej ceny.

   Zysk państwo mogło by przekazać na leczenie osób uzależnionych od uzależniających narkotyków takich jak TYTOŃ czy ALKOHOL.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gru: Setny raz próbuję wytłumaczyć - uzależnieni od tytoniu i alkoholu przez swój nałóg płacą takie pieniądze wraz z akcyzą, że spokojnie sami fundują sobie leczenie. 6 zł za paczkę fajek do kieszeni państwa to nie jest żerowanie na waszych cennych podatkach....

   Co do wykopu - nie powinno się traktować tego jako świetny pomysł tylko zwykłą formalność. Dodatkowo rozszerzyłbym takie ustawy o wszystkie narkotyki - posiadam na własny użytek heroinę to moja sprawa i nikt nie powinien się tego czepiać, tak samo jak tego, że mam ochotę jeździć bez pasów.
   A co do całkowitej legalizacji - nie można od razu. Społeczeństwo, szczególnie starsze pokolenie o narkotykach wie tylko tyle, że są bardzo złe i trzeba je zakazać. Trzeba zacząć od (inteligentnego, nie w stylu "legalize boys" aka "ale alkohol...") uświadomienia ludzi na większa skalę i dopiero działać.

   A taka ustawa to dobry początek :)

  •  

   pokaż komentarz

   @barov07:
   Ale przecież nie idzie się za kratki za posiadanie- co najwyżej zawiasy, dilerzy zresztą też kończą na ogół na zawiasach. Tu chodzi o straszenie dzieciaków na komendzie by sypnęli dilera.

  •  

   pokaż komentarz

   @Errad: p!!#!#%isz. Zawiasy są za pierwszym razem, gdy cię złapią z torbą baku. Jeżeli masz już zawiasy, trafiasz do pierdla na co najmniej 3 lata.

  •  

   pokaż komentarz

   @Errad: Ale z wyrokiem już jest przesrane. Ja bym się z uczelni nawet wynieść musiał, nie mówiąc o pracy w przyszłości.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @progressive: Czesi sprecyzowali maksymalne ilości trawki np. w krzaczkach co jest megaliberalnym oodejsciem gdyż krzaczek, krzaczkowi nie rowny. Pamiętajmy, że przede wszystkim chodzi o likwidację przestępczości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: No właśnie dla tego, pomysł depenalizacji jest ułomny. Bo oddaje zyski obecnym producentom, pozostawia zagrożenia zdrowotne na konsumentach, obciążając społeczeństwo kosztami leczenia uzależnionych. Jeśli upaństwowi się monopol to będą pieniądze na leczenie. Tak jak z akcyzy z papierosów. A dodatkowo zabierze się kasę mafii dilerom i grupom przestępczym.

 •  

  pokaż komentarz

  Uwierzę jak zobaczę efekt.

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzyzowiec: błogosławieni ktorzy nie widzeli a uwierzyli...
   a powaznie juz nie wierze w zadne te akcje ktore moglby stopniowo lub calkowicie zalegalizowac marihuane.

   edit: "Pojawienie się w takich miejscach marihuany czy amfetaminy zawsze stwarza zagrożenie dla osób trzecich lub odstąpienia działki kolejnej osobie."
   I że niby w czym marihuana ma zagrażac? no tak... zapomnialem że ludzie zaraz stają sie po tym agresywni, lepiej im piwko wystawic by do meczu wypili - bedzie napewno bezpieczniej...

  •  

   pokaż komentarz

   @Krzyzowiec: mam nadzieje ze nie bd trzeba czekać długo na efekty bo juz mam dość Kitrania Haszczy jak siedze gdzies na ławeczne..

  •  

   pokaż komentarz

   @fuselinks: "a powaznie juz nie wierze w zadne te akcje ktore moglby stopniowo lub calkowicie zalegalizowac marihuane."
   Dlaczego? A co się takiego robi w tej sprawie, żeby uświadomić ludzi, że po marihuanie nie wyląduje się na dworcu?
   Lepiej siedzieć z dupą przed kompem i narzekać, że nikt niczego nie zalegalizuje. A jak ma zalegalizować, jak 3/4 naszych rodziców słysząc "marihuana" widzą igłę w kablu?

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: w telewizji nie beda pokazywac że marihuana jest dobra, tak samo jak nie pokazuja za dnia reklam papierosow i wodki (chyba, nie ogladam tv), a nie oszukujmy sie telewizja jest czesto jedynym zrodlem informacji osob starszych, a w niej tylko pokazuja jaka to marihuana jest zla, jak szkodzi i jak bardzo niebezpieczni sa ludzie po niej. nasza swiadomosc jest wieksza niz rodzicow dlatego że zyjemy w internecie, z wykopem, czytamy o tym, wierzymy, jestesmy otwarci na nowosci. rodzice nie. zakorzenione "prawdy" w nich pozostana.

  •  

   pokaż komentarz

   @fuselinks: a czy przypadkiem nie ma już od jakiegoś czasu zakazu spożywania i sprzedaży alkoholu na wszystkich imprezach sportowych, kulturalnych?

 •  

  pokaż komentarz

  Niech się w dupę pocałują z taką nowelizacją. Albo całkowita legalizacja (jak alkohol i tytoń), albo CAŁKOWITA DELEGALIZACJA WSZYSTKICH NARKOTYKÓW. Łącznie z tytoniem i alkoholem.

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: Nie kracz...

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: i kofeiną oczywiście też

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: i monotlenkiem diwodoru, też! Wiedzieliście, że ta substancja stanowi ponad 90% nowotworu ?! (Oczywiście wiedzieliście - jesteście z wykopu)

  •  

   pokaż komentarz

   @coldfusion: Tytoń i alkohol przynajmniej w Polsce narkotykami nie są. Razem z marihuaną są substancjami psychoaktywnymi, a ich legalność bynajmniej nie wynika ze szkodliwości.
   A całkowitej legalizacji nie będzie jeszcze bardzo dłuuuuuuuugo i nie ma co się dziwić. Swoją drogą też przez takie osoby jak ty.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @nargil: kawał z monotlenkiem diwodoru to juz jaskiniowcy znali, prosze wiecej nie

  •  

   pokaż komentarz

   @tbhthelolmaker: Narkotyk to POTOCZNA nazwa NIEKTÓRYCH substancji odurzających i nie ma jednoznacznej definicji tego słowa.
   Mogą to być wszystkie substancje psychoaktywne albo substancje zakazane, czasem narkotykiem nazywane są tylko substancje uzależniające fizycznie, albo wszystkie substancje które uzależniają. Słowem - wszystko.
   Więc skąd minusy dla mnie, a plusy dla Ciebie, skoro narkotykiem w moim mniemaniu, twoim mniemaniu i mniemaniu Polskiego prawa może być coś zupełnie innego?
   Mieszkam w Polsce i chcąc nie chcąc prawo tego kraju mnie obejmuje (jakiekolwiek by ono nie było), więc nie widzę powodu dla którego nie miałbym używać jego terminologii.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @tbhthelolmaker: Ehhh, dobra, jeszcze raz i powoli - to jest jedna z definicji słowa "narkotyk". Słowo "narkotyk" (spróbuj przeliterować w myślach) ma wiele definicji. Narkotyk IMHO (moim skromnym zdaniem) = substancje w Polsce zakazane (niestety). Niektórzy uważają je za wszystkie substancje psychoaktywne rozdzielają to jeszcze na twarde/miękkie narkotyki, wg innych źródeł marihuana/lsd/psylocybina/nikotyna/akohol/mdma/i tak dalej, ze względu na niewielką szkodliwość, narkotykami nie są.
   A wykorzystywanie niejednoznacznego określenia w dyskusji o legalizacji substancji które nawet nie muszą się do niego zaliczać jest niezbyt trafione.

   Rozumiesz, czy powtórzysz mi jeszcze raz swój komentarz?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Otóż nawet najzagorzalsi zwolennicy liberalizacji naszej ustawy muszą przyznać, że wprowadzona w 2005 r. karalność posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych przyczyniła się do likwidacji sprzedaży ulicznej. Tego sukcesu nie wolno teraz zaprzepaścić.

  To się uśmiałem, z tego co wiem to owa ustawa przyczyniła się do łapania dzieciaków z minimalna ilością ganji. Dilerów jak było tak i jest nawet więcej. Kiedyś czytałem raporty to ~80% osob złapanych z ganja to ilości około 1g.

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL: Nie rozumiem, co jest złego w sprzedaży ulicznej. Jak kupujesz gazetę w kiosku, to też jest k%!!$stwo?
   Poza tym, gdzie się kupuje narkotyki? Raczej nie w mieszkaniu, spotykamy się na zewnątrz. Więc o h.. chodzi w tym zdaniu?

   Hipokryzja związana z narkotykami potwornie mnie irytuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @wrocmann: Porke? W ogolę Cie nie rozumiem co t napisałeś. Gdzie w swojej wypowiedzi mowie o kupowaniu narkotyków? Tak wiec: O ch!$ chodzi w twojej wypowiedzi?

 •  

  pokaż komentarz

  Dajesz rumpel, dajesz... jeszcze z dziesięć dziś ;-)

  dodany 15 min. temu przez rumpelspinckin z domeny: gazetaprawna.pl
  dodany 1 godz. temu przez rumpelspinckin z domeny: praca.gazetaprawna.pl
  dodany 1 godz. temu przez rumpelspinckin z domeny: podatki.gazetaprawna.pl
  dodany 1 godz. temu przez rumpelspinckin z domeny: prawo.gazetaprawna.pl

  Jednak adminstratorzy Wykopu to dupy są... na raport o spamie reagują "będzie zbanowany", a po trzech dniach unban i od nowa ^^

 •  

  pokaż komentarz

  Nawet jeśli posiadanie byłoby legalne to hodowla i handel w dalszym ciągu pozostałby nielegalny...
  Gdzie tu logika?

 •  

  pokaż komentarz

  W cywilizowanych krajach można przejść się ulicą z otwartym piwem lub zrobić piknik w parku nie dostając mandatu za "niszczenie zieleni". Przytaczanie tego jako pozytywnego aspektu naszego prawodastwa to głupota.

 •  

  pokaż komentarz

  ej, czy Wy też macie wrażenie, że Asia jest jakimś modem na umowie zlecenie, opłacanym przez wykop, żeby nakręcać dyskusje???

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny narkomański spam, zakop.

 •  

  pokaż komentarz

  tu nie chodzi o tą nieszczęsną "marysię"ale o prawo wyboru!skoro demokracja to wolność ludu ! to państwo ma stwożyć taką możliwość żeby nie kupować u "dilera"ale tak poprostu w sklepie

  •  

   pokaż komentarz

   @indi_konopia: moim zdaniem panstwo ma sie nie wtracac w takie sprawy, palisz? hodujesz? robisz to na wlasny uzytek? to znaczy ze swoja wolnoscia nie ograniczasz wolnosci innego czlowieka, a wiec panstwo nie ma nic do tego.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma jak wyjąć lufę na środku ulicy w tłumie i jarać przy wszystkich. Mam wszystkich gdzieś. Oczywiście niestety mówię o substancjach kolekcjonerskich...

 •  

  pokaż komentarz

  ja chciałam tylko powiedzieć,że jak widzę temat o trawie albo tym podobne,to czekam na pojedynek Asia vs Fakkir.Zaj%$iście poprawiają mi humor.Lepiej niż trawa.

 •  

  pokaż komentarz

  @up wszyscy! edit; Otóż nawet najzagorzalsi zwolennicy liberalizacji naszej ustawy muszą przyznać, że wprowadzona w 2005 r. karalność posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych przyczyniła się do likwidacji sprzedaży ulicznej.

  Gówno prawda! ( powinni napisać jakiejś części sprzedaży ulicznej )! nigdy nawet jak by akcyzy sobie wprowadzili nie zlikwidują sprzedaży ulicznej!

 •  

  pokaż komentarz

  "e wprowadzona w 2005 r. karalność posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych przyczyniła się do likwidacji sprzedaży ulicznej."

  no k$!$a rzeczywiscie

 •  

  pokaż komentarz

  Otóż nawet najzagorzalsi zwolennicy liberalizacji naszej ustawy muszą przyznać, że wprowadzona w 2005 r. karalność posiadania środków odurzających lub substancji psychotropowych przyczyniła się do likwidacji sprzedaży ulicznej.

  Aha, no tak. Bo najlepiej zrobić tak, by "problemu" nie było widać. Byle polska ulica "pięknie" wyglądała na zewnątrz.

  Nie odbierajcie mnie zbyt dosłownie, bo nie mam nic przeciwko legalizacji marihuany.

 •  

  pokaż komentarz

  Mmm Pyszna kiełbasa wyborcza! NOM NOM NOM

 •  

  pokaż komentarz

  więcej tolerancji ludzie, a będzie lepiej. dlaczego użytkownicy marihuany muszą być dyskryminowani, a degustatorzy alkoholu mogą legalnie kupić alko w sklepie? trzeba zadać sobie to podstawowe pytanie, czy w wolnym, demokratycznym państwie jedna grupa społeczna może być dyskryminowana, a druga faworyzowana?

  inna sprawa, że lobby alkoholowe nie pozwoli na legalizacje, pomyślcie że oni mają monopol na odurzanie ludzi za grubą kasę. kto chciałby oddać taki biznes? oczywiście mafia, która ma swoje wpływy w polityce też nie będzie chciała oddać nieopodatkowanych miliardów..

 •  

  pokaż komentarz

  To jakieś idiotyczne półśrodki które nie rozwiązują problemu. Wszystkie rośliny powinny być legalne - nie ma żadnych rozsądnych argumentów przemawiających za karaniem za ich posiadanie.
  Nie może być przyzwolenia na fakt, że państwo próbuje wmawiać mi co jest dla mnie dobre a co złe - chce sam o sobie stanowić.

 •  

  pokaż komentarz

  Należy karać za każdą ilość! inaczej w przyszłości państwo czeka fala żądań odszkodowań od np. dzieci wychowanych przez narkomanów.

 •  

  pokaż komentarz

  w końcu mądra decyzja,bo większość młodych ludzi dostawała wyroki w zawieszeniu za posiadanie 1grama co zazwyczaj było kupowane przez kilku kolegów ,a najmłodszy to trzymał,w razie wpadki tylko jemu stawiano zarzuty.A później żadnej pracy nie mogli znaleźć bo posiadają wyrok

 •  

  pokaż komentarz

  Najbardziej znowu o legalizacji zaczną krzyczeć ci którzy marihuany na oczy nie widzieli. I znowu milion argumentów, że nikt od tego nie umarł, że należy im pozwolić robić co chcą itp.

  Ale prawda jest taka, że szkoda ścigać ludzi za posiadanie 1-2 gramów i płacić za to pieniądze z podatków. Lepiej już zalegalizować małe ilości (określone dokładnie w ustawie) i karać mandatami za palenie w miejscach publicznych.

  Pozdro dla tych którym będzie chciało się to czytać.

 •  

  pokaż komentarz

  "(...) Pojawienie się w takich miejscach marihuany czy amfetaminy", oczywiscie,ze bede chodzil na festyn czy inna miejska impreze z torba ziola, tak samo w szkole.
  "(...) zawsze stwarza zagrożenie dla osób trzecich" - zagrozenie?? nie... lepiej jest pic i palic fajki bo panstwo troszczy sie tylko o pieniadze z akcyzy od sprzedazy tych rzeczy - wiec im wiecej palaczy i alkoholików tym wiecej kasy idzie do panstwa, a rzad sie troszczy aby takie firmy nie upadly.
  "(...) lub odstąpienia działki kolejnej osobie - oczywiscie ze podziele sie z wszystkimi, no dajcie spokoj...

 •  

  pokaż komentarz

  Dobra wiadomość. Ktoś wie ile trwa rozpatrywanie takiej ustawy?

 •  

  pokaż komentarz

  Tylko po co wymyślać coś co już jest wymyślone i działa, patrz Czechy, Holandia. Starczy zadzwonić i zapytać na pewno pomogą.

 •  

  pokaż komentarz

  A jak ktos ma duze potrzeby ?

 •  

  pokaż komentarz

  dotychczasowa polityka oparta na całkowitym zakazie posiadania narkotyków "nie wypaliła" :D

 •  

  pokaż komentarz

  A ja po prostu chciałbym móc bezpiecznie i w spokoju przebywać z osobami, które palą... Czy to tak wiele?
  Przez pokichane prawo muszę bać się własnych znajomych. Fakt, że teoretycznie mogliby zrezygnować, ale co z tego...
  Może to żaden argument, ale dla mnie istotne.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny artykuł który rozbudza nadzieje, ale tylko rozbudza, bo i tak wszystko zostanie ugaszone wężem strażackim. :/

 •  

  pokaż komentarz

  BYŁOOOOOOOOOOOOOOOOOO: http://www.wykop.pl/link/357354/bez-kary-za-mala-ilosc-narkotykow-na-wlasny-uzytek/

  Wydarł mordę jak jemu wydzierano.

  Było i to niedawno.

 •  

  pokaż komentarz

  Primo, było - http://www.wykop.pl/link/357354/bez-kary-za-mala-ilosc-narkotykow-na-wlasny-uzytek/
  Secundo - to, że ktoś ma możliwość odstąpienia od kary, nie znaczy, że będzie z niej korzystał

 •  

  pokaż komentarz

  Nigdy nie byłem za legalizacją a za zdjęciem konsekwencji prawnych i tak będzie najlepiej.
  Co przemawia za ?
  Więzienia nie będą przepełnione a JA nie będę musiał ich utrzymywać gdyż przelicznik jest 63 zł /1 dzień. Co za tym idzie, jeżeli ktoś dostaje kolosalny wyrok za posiadanie marihuany (3 lata) to łatwo sobie policzyć 63zł * 1095 (liczba dni) = 68.985zł , ot takie są koszty utrzymania jednego więźnia przez 3 lata.

 •  

  pokaż komentarz

  bo jakie my mamy drogi, jakie my mamy; domek drewniany, wyjdziemy, tak - wszystko zlikwidowac, dziekuje panstwu

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Lepiej, niż dilerom płacić za marihuanę to nasion kupić w aptece/spożywczaku/bazarze i se zasadzić na parapecie czy w kwietniku!

 •  

  pokaż komentarz

  Jezu.. kolejne wołanie narkomanów to kawałeczek ziela na wykopie.. ps.. minusujcie minusujcie.. Płakać nie będę

 •  

  pokaż komentarz

  A ja tam mam was w dupie. Mam nadzieję że u przyszłych pracodawców na rozmowie o pracę pierwszym testem będzie to czy paliłeś. Jeśli tak to spier ... bo komu potrzebny jest jełop aktualnie na haju. Powodzenia u pracodawców kretyni.

  •  

   pokaż komentarz

   @maroon: Sobie miej, możesz mieć nawet swoją rodzinę w dupie, mi to nie przeszkadza.

  •  

   pokaż komentarz

   @maroon: To może pierwszym testem będzie czy piłeś. Jeśli tak to spier ... bo komu potrzebny jest jełop aktualnie pijany.

   Ps. W dupe Ci właził nie będe, poszukaj sobie kogoś kto to lubi ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @INEEDMONEY: Twoi znajomi też jeżdżą po Twojej rodzinie ? Widać nie wiesz do kogo słać żale więc próbujesz w najczulszy punkt d!#$%u ? A co do Ciebie @xxQRAxx: zaj##isty argument :) przyjdę po piwie do pracy i nikt nie wyczuje :)

  •  

   pokaż komentarz

   @maroon: Tu się okazuje, że jesteś idiotą. Nie "jeżdżę" ci po rodzinie i nie mam zamiaru. Po prostu powiedziałem, że mam gdzieś twoją opinię, kogo i dlaczego masz w dupie :) Jeżeli cię bardzo obraziłem, przepraszam, takiego zamiaru nie miałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @maroon: A kto to jest pracodawca? Jakaś cesarska rada niebiańska i absolutna najwyższa moc we wszechświecie? Może najlepiej zmień sobie nazwisko na bardziej przyjazne pracodawcy?

  •  

   pokaż komentarz

   @maroon: Zaj!!isty argument ;) ja przyjdę do pracy po joincie i też nikt się nie zorientuje...

   Ps. Skoro alkochol jest legalny i większość osób utrzymuje trzeźwość w pracy to dlaczego inaczej miało by być z palaczami.

  •  

   pokaż komentarz

   @maroon: BRAWO ! jedyny mądry ! Bierzcie go Narkomani ! Minusujcie ! Wiecie co z nim macie zrobić! .. heh , dobrze powiedziane :) Ale słowo "kretyni" to zbyt pobłażliwe ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @xxQRAxx: Problem w tym że alkohol wyczuje każdy a trawki nie. Większość jaraczy których znam chwali się tym jak to w robocie zbakani byli i to nie są moje wymysły. @lance1x - Tak, dokładnie. Jeśli sam sobie jesteś szefem to jaraj sobie aż padniesz. W przeciwnym wypadku jesteś podpitym "inaczej", niewydajnym pracownikiem który marnuje czyjeś pieniądze i czas.

  •  

   pokaż komentarz

   @maroon: nie zawsze jestes mniej wydajnym pracownikiem jak jestes na haju ;)
   sa rozni ludzie i rozne zawody.

 •  

  pokaż komentarz

  Podobno marihuana rozleniwia ludzi, dlatego powinna byc calkowicie zakazana. Popatrzcie sobie ile mamy w polsce autostrad !! Mlodziez zamiast sie uczyc konczy budowlanke i jedzie do UK pracowac na zmywaku i jarac trawe calymi dniami !!

 •  

  pokaż komentarz

  Karać należy posiadaczy. A złapanym poraz drugi lub trzeci trzeba zaaplikować złoty strzał, bo są niereformowalni.

 •  

  pokaż komentarz

  Haha widac ze wszystkie komentarze ludzi ktorzy sa przeciwko legalizacji sa zaminusowane. Czyzby dzieciarnia ogarnela wykop? Skonczcie juz ta narkomanska propagande bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, jeszcze wam wodke zdelegalizuja i zostanie wam butapren haha.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: bo zawsze tak jest :D normalnie powiedzieć nie możesz, że jesteś przeciwna legalizacji.. bo zaraz banda 5 trollów cię dopadnie, wmówi ci że mama cię nie kocha, że jesteś kretynem, idiotą , etc milion innych epitetów :)

  •  

   pokaż komentarz

   Dziewczynko, jak się czujesz jako osoba która ma zerowe poparcie w swoich tezach? Jako osoba która jest znienawidzona za trolowanie i pisanie głupich komentarzy w portalu którym jego poziom intelektualny jest wyższy kilkakrotnie od twojego? Jako osoba która nie potrafi odpowiedzieć na zadane jej pytania , a potrafi jedynie powtarzać w kółko i to samo tezy które usłyszała gdzieś w latach 40- stych? Jako osoba która mieszka w UK a ciągle powtarza "za moje podatki? Jako osoba która ani razu nie wypowiedziała się merytorycznie na zadane jej pytania? Jako osoba która uważa że używki biorą tylko ćpuny którym nie wyszło w życiu(Faktycznie Tusk, Clinton, The Beattels,Bush, Obama) Jako osoba która nie przeczytała żadnej fachowej książki, a nawet artykułu bo stwierdza, że piszą tam nie prawdę i każdy naokoło się myli a tylko ona ma racje? Jako osoba która jest tak wielkim ignorantem w sprawie używek, że RM się chowa? Jako osoba która tylko raz w życiu spróbowała MJ a jest jej wielka przeciwniczka, a także przeciwniczka innych dragów o których nie ma zielonego pojęcia? Jako osoba która nie ma żadnego komentarza który posiada plusa co świadczy o tym że się myli? Jako osoba która myśli stereotypowo i nadal uważa że MJ to "Drugs gate", chociaż nawet Kotański (twórca Monaru) nie raz powtarzał że to mit? Jako osoba która prawdopodobnie uważa że marihuanę pala czarni i meksykanie a później gwałcą białe kobiety? Jako osoba której poziom inteligencji nie pozwala na normalna dyspute? Jako osoba która uważa, że to ona powinna decydować o moim życiu co jest dla mnie dobre a co złe? Jak sie czujesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092:
   To Ty jesteś dzieckiem, bowiem zaczynasz dyskusję i jej nie kończysz. Każdy Twój 'komętasz', że tak to nazwę, można przytłoczyć setką kontrargumentów, a jak już Ci ich brak, to nazywasz ludzi dzieciarnią. Gratuluję.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL: twój poziom wypowiedzi, jest bardzo dojrzały.. co sugeruje, że jesteś porządnym facetem, z klasą, w garniturze..Ale już widzę, jak idziesz sobie ulicą, prosto z teatru bądź opery, w garniturze, okryty płaszczykiem.. I na chwilę się zatrzymujesz .. By zapalić zioło.. HA HA HA ! nie nie nie.. jesteś za legalizacją (a raczej jesteście, bo to was wszystkich się dotyczy) = jesteś zwykłym śmieciem, narkomanem który sięgnie prędzej czy później po coś mocniejszego.. Czyli moja teoria o porządnym facecie legła w gruzach

  •  

   pokaż komentarz

   @majcher_zlo: O tak legła w gruzach, znasz mnie lepiej niż ja sam, znasz także gdzie pracuje jakie mam zarobki, znasz cała moja rodzinę żeby wiedzieć że jaram zioło i szykuje się żeby p!%#%#$nąć sobie DMT i Kwas za jednym razem bo faza lepsza. Jesteś ignorantem i hipokryta, ignorantem bo nie wiesz nic o MJ, i nadal powtarzasz teorie o Drugs gate, a hipokryta bo pijesz piwo(wyczytałem w innym wykopie) które jest bardziej szkodliwe od MJ. Druga sprawa to taka że co cie obchodzi moje prywatne życie? Jak będę miał ochotę to i DMT sobie zapale albo przedawkuje here bo taka mam właśnie ochote a tobie wara od tego, bo ani to Cie nie dotyczy a co ważniejsze nie masz prawa(nikt nie ma) decydować co chce robić. Więc twoje pseudoargumenty o tym że sięgnę po coś innego legły w gruzach bo Jam jest wolny człowiek i robię to co lubię Tak wiec co ty na to alkoholiku?(pijesz piwo jesteś alkoholikiem idąc twoim tokiem rozumowania) pewnie piłeś też nie raz kawe co czyni cie osobą która także lubi psychotropy, tak wiec alkoholik i narkoman(jak ty to nazywasz) nie ma prawa sie wypowiadać.

  •  

   pokaż komentarz

   @majcher_zlo:
   Dokladnie, znajomi tez kilka lat temu mowili ze ziolo jest super, nie ma skutkow ubocznych itp a dzis robia fazy na tantum rosa i ketaminie.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: Dlaczego dziewczynko nie odpowiadasz na argumenty? Czyżby twoj mózg nie potrafił wymyslić żadnych sensownych kontrargumentów? Druga sprawa do taka co cie obchodzi co twoi znajomi robia? Jak maja ochote na ketamine i inną chemie prosze bardzo, kim TY jesteś żeby mówić co mogą robić a co nie?

   Z reszta majcher i asia jak chcecie porozmawiać o tym na argumenty zapraszam na gg numer znajdziecie jak ruszycie szarymi komórkami. No chyba że się boicie:)

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL:
   Jak twoj znajomy chce kogos zabic to czemu mu nie pozwalasz? Co cie to obchodzi? Kim ty jestes zeby mowic co maja robic ?

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL: Na poziomie ich intelektu powiem jedno - Zaj#%iście ich zdissowałeś ziomek :D

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: niedorozwoju. Jak Ci zabiję matkę to będzie to dla ciebie równoznaczne z tym jakbym ją zmusił do złapania chmury z jointa?
   http://tnij.org/asiawykop

  •  

   pokaż komentarz

   @majcher_zlo: cieciu jeden, kto dał ci prawo nazywać kogoś śmieciem, bo robi to, na co ma ochotę, czyli jest wolnym człowiekiem w wolnym kraju. weź się przeprowadź do korei północnej.

  •  

   pokaż komentarz

   @dresiarz0umyslow: Tak to właśnie jest jak d#$#%om kończą się argumenty. Prawdziwy człowiek, który ma klasę i honor, gdy brakuje mu argumentów to przyznaje komuś rację ewentualnie jeżeli jest inteligentny to wymyśla jakiś kompromis. Tu niestety mamy do czynienia z dnem, któremu gdy kończą mu się argumenty nazwie kogoś śmieciem a w realnym życiu pewnie leci z łapami.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: nie, po prostu głupie komentarze, pisane przez głupich ludzi są minusowane. tak to działa. i weź nie przyznawaj się, że mieszkasz na wyspach, bo przynosisz wstyd tutejszej polonii..

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: ej kurde, jak Ty to godzisz? nie akceptujesz MJ, koniecznie chcesz wszytkich uszczęśliwiać na siłę, wydaje Ci się że jesteś autorytatywna w osądzaniu co uzależnia, a co nie.

   jednocześnie chwalisz się, że masz znajomych co kilka lat temu bakali, a teraz jadą na chemii.
   coś tu jest nie tak, skoro jesteś taka na nie, to dlaczego wciąż utrzymujesz kontakt z takimi znajomymi?

   moim zdaniem odpowiedź jest prosta, wali Ci cały ten temat, jesteś Animatorem społeczność zatrudnionym przez wykop i tyle.

   hipokryzja.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: Nie rob drugiemu co tobie nie mile. Palac nikomu nie szkodze, zabijajac odbieram komus zycie. Chora psychicznie kobieto. Ketony mozg ci wypalily.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: :D jesteśmy bombardowani minusami ;P No cóż... Że tak powiem... CreativePL znowu pierdzieli jakieś mądre smuty, z hektar tekstu się napisał, żeby "zabłysnąć" . Nawet nie chciało mi się tego gówna czytać.. Mianowicie, Jak zaczął rzucać "fachowymi nazwami" typu "DTM" (cholera.. czy ja jakiś jestem ułomny? A faktycznie.. ja nie palę.. i nie wiem co to jest).. potem jakiś dresiarz .. nieocenzurowany88.. hah :D Skąd ty się człowieku przypałętałeś? Z ulicy ?. Może już asiu dajmy spokój ? :) Bo karmimy tylko te trolle :) Niech sobie jarają.. byle nie kręcili się po ulicach i nie żebrali.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @majcher_zlo: Nikt nie uważa cię za gorszego, z powodu nie palenia MJ. Zrozum, że Marihuana powinna być legalna chociaż w większości państw, ponieważ nie dość że jest mniej szkodliwa niż alkohol, ba nawet jest stosowana jako lekarstwo. Jak będzie cię boleć gardło, weź z dwa buchy MJ i odrazu cię wykuruje. Uważasz się za lepszego bo nie palisz, według siebie ścierwa. Czy my uważamy się za lepszych bo palimy? NIE! Więc przestań p%%#%%!ić za przeproszeniem i w końcu zrozum, że nie powinieneś obrażać tych, którzy sobie lubią zapalić. Prawda, wszystkie narkotyki typu Anfetamina, Heroina, Crack, Opium to gówno straszliwe, wytwarzane przez ludzi. MJ przypominam, że jest rośliną, jest naturalna.

  •  

   pokaż komentarz

   @INEEDMONEY: ba nawet jest stosowana jako lekarstwo. Jak będzie cię boleć gardło, weź z dwa buchy MJ i odrazu cię wykuruje.
   A wystarczyło by stare dobre "chcącemu nie dzieje się krzywda" i można by wiele spraw załatwić. Nie, trzeba udowadniać, że nie szkodzi, THC nie da się wykryć już następnego dnia i jeszcze leczy. Czerniaka też liśćmi okładasz, czy chuchasz? Szkoda, że jeszcze usmażone dzieci się lepiej nie uczą.

   Uważasz się za lepszego bo nie palisz, według siebie ścierwa
   Z technicznego punktu widzenia wydajniejszy i bardziej przydatny gatunkowi jest ten, kto nie potrzebuje rano kawy na obudzenie, w południe bucha na dobry humor, a wieczorem browara, żeby się "dobrze bawić".

   Opium też jest pochodzenia roślinnego i też było wykorzystywane do uśmierzania bólu. Kokaina też jest z rośliny. Marihuana nie ma monopolu na fajny narkotyk.

 •  

  pokaż komentarz

  Powinna byc kara smierci za narkotyki wtedy ludzie nauczyli by sie zyc realnym swiatem a nie p%##!$%ami.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: pssssssssssssssss http://tnij.org/asiawykop giń trollu!

  •  

   pokaż komentarz

   'asia9092 22 sek. temu' - wchodząc pomyślałem 'nie wywołuj Asi z lasu'
   Asia, możesz mi wytłumaczyć, co Ci do tego kto czym żyje? Idąc Twoim tokiem rozumowania:
   zakażmy marzyć, grać na komputerze, spożywać alkohol - ogólnie wszystkiego zakażmy, będziemy żyć zaj$%iście realnym światem.
   Gratuluję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sklejany:
   To ze potem musze placic podatki na leczenie tych narkomanow ktorzy zaczynali od trawy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sklejany: Proszę cie, nie rozpoczynaj rozmowy z nia/nim. i Zastosuj sie do moich rad :)

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: argument z kasą podziałał Asiu.Widzę plusy.Ale wątpię by pozostały na dłuższą metę.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: więc jak dorośniesz to na wyborach wybierz kogoś kto uchwali prawo znoszące leczenia publicznego uzależnionych od narkotyków. proste i humanitarne wyjście.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: Przypominasz mi swoimi wypowiedziami, panią starszą moherową wracającą z kościółka.. Poczytaj trochę, pooglądaj programy naukowe. Mało który, paląc trawę sięga na dłuższą skalę po kokainę, heroinę itd. Z tego co wiem, leczenie alkoholików jest o wiele trudniejsze, niż tych co zażywają narkotyki...

  •  

   pokaż komentarz

   @INEEDMONEY: Zależy o jakich narkotykach mówimy.

  •  

   pokaż komentarz

   @CreativePL:
   Ostatni raz :D.
   Asiu, Twój argument jest trochę chybiony, bowiem płacisz też za leczenie każdego innego, ekhm 'uzależnionego'. Poza tym, nie tylko Ty. Teraz posłucham rady CreativePL i już się nie wypowiadam ;p

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Racja. Głównie wypowiadam się na temat marihuany.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: Ale co Cię obchodzi na co idą składki i podatki Polaków? Siedzisz sobie w tym Luton to siedź bo do kraju nie prędko pewno wrócisz. Muszę Cię zmartwić ale na fuchę prezydenta RP nie masz szans żeby prezydencką wypłatę zgarniać. Choć z drugiej strony mentalnie jesteś na poziomie posła a tam też się można trochę nachapać. No ale lepiej skończę te zbędne dywagacje bo jeszcze uznasz to za dobry pomysł i będziemy mieli kolejnego geniusza na Wiejskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @asia9092: To ze potem musze placic podatki na leczenie tych narkomanow ktorzy zaczynali od trawy.
   Teraz musisz płacić podatki na ściganie, tych którzy zażywają narkotyki, a później ca ich utrzymanie w więzieniu.

   Zamiast zastanawiać się na których narkomanów płacić: schorowanych, czy złapanych przez policję, ja proponuję nie płacić ani na jednych ani na drugich, czyli zalegalizować narkotyki i zlikwidować państwową służbę zdrowia.

Dodany przez:

avatar rumpelspinckin dołączył
358 wykopali 32 zakopali 4.9 tys. wyświetleń