•  

  pokaż komentarz

  O jak dobrze ze pojawil sie ten wykop, moja kolezanka miala wlasnie wychodzic za maz za muzlumanina ale ja uprzedzilem.

 •  

  pokaż komentarz

  Q: Co robić gdy muzułmanin zaproponuje Ci małżeństwo?
  A: Uciekać!

  Kolejnym razem, spędziłam z nim bajeczny miesiąc, głównie w pościeli, i znowu ja za wszystko płaciłam, nawet za prezerwatywy. Tylko, że tak mnie poniosła ta namiętność, że ostatniego wieczoru przeleciał mnie bez prezerwatywy - no przecież mieliśmy wziąć ślub, a w Polsce okazało się, że z tej mojej naiwnej miłości i oddania temu jedynemu - dostałam syfa. (...) Cieszę się bardzo, że razem z wenerką wyleczyłam się z Hamady i jego przyrodzenia, a wierzcie mi poznałam jego "wacka" z każdej strony. On przeleci wszystko co się rusza i jest z Europy.

  Źródło: http://forum.gazeta.pl/forum/w,24864,93882191,93916620,A_ja_nie_jestem_w_szoku_.html

  Dermatolodzy i wenerolodzy z województwa łódzkiego biją na alarm. Od kilku lat rośnie liczba pacjentów chorych na kiłę i rzeżączkę. Lekarze nie chcą zdradzać dokładnych danych, ale w 2010 roku takich przypadków jest aż o 30 procent więcej niż rok temu. Nieoficjalnie przyznają, że w zdecydowanej większości z problemami tymi zgłaszają się kobiety, które wróciły z urlopu z popularnych kurortów w Egipcie, Turcji i Tunezji.

  Źródło: http://lodzkie.naszemiasto.pl/artykul/492200,rzezaczka-lub-kila-wstydliwe-pamiatki-lodzian-z-wakacji,id,t.html

  http://religiapokoju.blox.pl/2009/10/Zwiazek-z-muzulmaninem-prawdziwa-historia.html
  http://religiapokoju.blox.pl/2010/04/Historia-milosci-Naeema-i-Agnieszki.html
  http://religiapokoju.blox.pl/2010/02/Zwiazek-malzenstwo-z-Egipcjaninem.html
  http://religiapokoju.blox.pl/2010/02/Zwiazek-malzenstwo-z-Tunezyjczykiem-zycie-w.html
  http://religiapokoju.blox.pl/2008/07/Jak-sciemniaja-Arabowie.html

 •  

  pokaż komentarz

  Status kobiety w chrześcijanie
  http://www.cytatybiblijne.pl/tag/kobieta/
  Artykuł jest generalizowaniem problemu, i zakrawa mi na nietolerancję. Jest grupa ortodoksyjnych Muzułmanów których postępowanie zakrawa na kryminał, ale to samo występuje w każdej religii.

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek04: W chrześcijaństwie najdoskonalszym stworzeniem jest NMP.

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek04: w obecnych czasach każdy ma w dupie biblię, a koranu przestrzega większość muzułmanów

  •  

   pokaż komentarz

   @darokrol: Niestety muszę się zgodzić...

   Nawet studenci z wymiany będący muzułmanami jakich spotkałem traktowali kobiety jako rzeczy i robili się zawsze agresywni jak im czegoś odmawiały...

   Może i tekst jest stronniczy, ponieważ żadna religia nie jest doskonała ale w żadnej innej religii kobieta nie jest traktowana jak bydło, żadna inna religia nie toleruje pedofilii, żadna inna religia nie każe zabijać i wszczynać wojen...

  •  

   pokaż komentarz

   @Asreael: generalizujesz - jak ktoś się wychowywał w zlaicyzowanym społeczeństwie, to prawdopodobnie będzie lepszym człowiekiem. Szkoda, że oznacza to bycie gorszym muzułmaninem.
   Z drugiej strony tego, co się działo w Iraku po 2003 roku na Al-Kaidę nie można całkowicie zwalić...

  •  

   pokaż komentarz

   @darokrol: Mylisz się w obu przypadkach. Muzułmanie mają swoją kulturę, ale ile czerpią z tego Koranu na co dzień, to już jest inna sprawa. Przykładowo młode pokolenie w UK czy Niemczech trzyma się kultury, ale Koranu to już jak komu jest wygodniej. Podobnie jak i Żydzi, za spoiwo zaczęto używać holocaustu jako elementu łączącego ich nację w historii, a nie religii.

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek04: Też kiedyś myślałem, że wyolbrzymia się problem Islamu. Że się go uogólnia i że przemoc i nienawiść to kwestia mylnej interpretacji albo czegoś takiego. A potem przeczytałem Koran...

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek04: Nie lubię Islamu, ale aż tak konsekwentni, żeby wszystko robić źle, to oni nie są. Jest kilka rzeczy za których trzeba ich cenić: ich wartością jest rodzina, a jak u nich jakaś kobieta musiałaby iść żebrać nie mając za co utrzymać dzieci, bo mąż odstawia jakąś patologię, to takiego męża szybko by tam zmotywowali. No i jeszcze jedno: http://www.youtube.com/watch?v=vJBnXtovqiQ#t=05m06s

  •  

   pokaż komentarz

   @jarek04: Artykuł nie jest nagonką na islam. Ale masz racje, w chrześcijaństwie sytuacja jest podobna, jak zresztą w każdej z 3ch "wielkich" religii monoteistycznych. Tyle, że w obszarze cywilizacji chrześcijańskiej udało się nam wyzwolic z tych poje*anych pomysłów rodem z Biblii- dzis nawet w tak skatolałej Polsce żaden sąd nie będzie nawet zastanawiał się, co mówi jakis tam testament o tym czy owym. W obszarze cywilizacji islamskiej niestety Koran itp pisemka stanowia prawo na codzień. Stąd ta różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @darokrol: Lepiej/dokładniej: a Koranu musi przestrzegać całość społeczeństwa i turyści (słynny przypadek wybatożenia całującej sie pary Europejczyków na plazy w jednym z krajów Zatoki Perskiej).

  •  

   pokaż komentarz

   @Asreael: Owszem, tylko musisz pamietać jedno: u nas byłoby to samo (stosy, kobiety traktowane jak szmaty, itd) gdyby nie tysiące odwaznych ludzi w przeszłości (ale i dziś, zwłaszcza w takiej Polsce!), którzy potrafili powiedzieć kościołom chrześcijańskim: NIE! W krajach islamskich nadal brak jest cósik takiego jak Oświecenie, Odrodzenie, wolna myśl naukowa, dlatego nawet tacy "światli" ludzie jak arabscy studenci zachowuja sie tak, jak się zachowują. W Europie sredniowieczni studenci tez nie byli lepsi. Naważniejsze jest wyzwolic się/kogoś z poddańczego myślenia w kategoriach religii. A najgorsze dno to, oczywiście, religie monoteistyczne!

  •  

   pokaż komentarz

   @Qba69: To, że w Koranie jest sterta głupot i okropności to nic (w Biblii jest przeciez tak samo!), ważne jesto to, że oni się tym gwnm kierują i, to juz rzecz najgorsza, każą przestrzegac tego równiez "niewiernym".

  •  

   pokaż komentarz

   @darokrol: zgadzam się i wiem to z doswiadczenia bycia z muzułmaninem,i większość polaków mogłaby sie uczyc szacunku do kobiety ale to troszke uogólnione bo trzeba zwrócic uwage ne rejonizacje Islamu nie wszędzie jest tak samo ale najsurowsze prawo obowiązuje w pd Afryce.Ja jestem z tunezyjczykiem i nie zamienie go na zadnego polaka ,pozdrawiam:)

 •  

  pokaż komentarz

  wszyscy juz wiedza... muzulmanin = bydle... ile bedziemy to powtarzac...

 •  

  pokaż komentarz

  Z drugiej strony w ten sposób udało by się może pozbyć wszelkich materialistek, kobiet dla których najważniejszy jest beżowy kolor skóry, plastykowych lal, etc.

  •  

   pokaż komentarz

   @viverti: takie raczej na muzułmanów nie lecą, bo to obciach.

  •  

   pokaż komentarz

   @MastaDJMax: aj tam Waści raczysz pier%$@#%ić - Zeyad Yawad miał pięć dziewczyn w jednym akademiku - powiedz mi, że normalna dziewczyna chce być piątą z tego samego piętra. A szóstą dziewczyna nie została, bo chciała w parku - zaraz, zaraz, gdzie to chciała Doda? A nie, w autobusie. To OK.

  •  

   pokaż komentarz

   @prawicowyd#!%!: ty do mnie to piszesz?

  •  

   pokaż komentarz

   221 I nie zencie sie z kobietami,
   które czcza bozków,
   dopóki one nie uwierza.
   Z pewnoscia wierzaca niewolnica
   jest lepsza od kobiety czczacej bozków,
   chocbyscie ja podziwiali.


   231 Kiedy dajecie rozwód kobietom,
   to po upływie oznaczonego dla nich czasu
   albo je zatrzymajcie w sposób uznany zwyczajem,
   albo tez zwolnijcie.
   Ale nie zatrzymujcie ich wbrew woli,
   abyscie nie popełnili przestepstwa.
   A ten, kto to czyni,
   jest niesprawiedliwy dla siebie samego.


   19 O wy, którzy wierzycie!
   Nie jest wam dozwolone,
   abyscie dziedziczyli kobiety
   wbrew ich woli.
   I nie przeszkadzajcie im
   zabrac czesc tego, co im daliscie,
   chyba ze dopuszcza sie
   jakiegos wszeteczenstwa oczywistego.
   Obchodzcie sie z nimi w sposób przyzwoity.
   A jesli czujecie wzgledem nich wstret,
   to, byc moze, czujecie wstret do czegos,
   w czym Bóg umiescił wielkie dobro.

  •  

   pokaż komentarz

   @MastaDJMax: Lecą i to znaczna większość polek jadących do krajów typu Egipt itp. A najśmieszniejsze jest to, że większość młodych muzułmanów przeleciało polki ma ich numery i... uważają, że mają żonę w Polsce opowiadają o nich itd. I to nie są pojedyncze przypadki. W sumie to ciężko trafić na jakiegoś młodego Egipcjanina który nie ma w telefonie zapisanego imienia i nazwiska dziewczyny mam na myśli polki. Na początku nie mogłem uwierzyć, a przekonałem się widząc sms...

   To jest na podstawie jednego z miast Egipskich ale wydaje mi się, że nie tylko to miejsce jest swoistym k$#$idołkiem Polek i nie tylko.

   A jak już kobiety chcą muzułmanina to nich nie mieszkają w jego kraju bo źle się to skończy.

  •  

   pokaż komentarz

   “Wasze żony są dla was polem do zaorania, korzystajcie więc z nich kiedy tylko chcecie, i jak chcecie” (2:223).

   To juz jest chyba przegiecie... porownywac kobiete do pola?

  •  

   pokaż komentarz

   z tego co pamiętam to biblia również stawia mężczyznę wyżej od kobiety. Wy nie rozumiecie. To nie islam jest zły. Religia jest zła z natury, chrześcijaństwo to takie samo k$##$stwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kajoj: jak to mówi stare przysłowie " nie bierz się za stare baby, bo to orka na ugorze "

   a tak na serio : wiele religii stawia kobietę niżej od mężczyzny, islam po prostu przegina bardziej ( i jest ostatnio bardziej medialny)

 •  

  pokaż komentarz

  IMO, jak już się któraś zdecyduje na egzotyczny ekwiwalent męża, to chyba nie będzie na tyle głupia, żeby wyjść za mąż nie wiedząc nic o tej religii...

 •  

  pokaż komentarz

  Dlatego też gustuje w "swoich" ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @biohumus: Szkoda, że masz takich interesownych znajomych. W Polsce nigdy nie miałem problemem z przenocowaniem i najedzeniem się u kolegów i znajomych. Bez żadnych oczekiwań z ich strony.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @biohumus: Znajomy to dla mnie osoba, którą poznałem na imprezie i widzieliśmy się może raz.
   Wiem jak się nazywa i mam numer telefonu.
   Abstrah!$ę już od podróżowania autostopem, bo właśnie podczas tego typu eskapad można spotkać się z bezinteresowną pomocą TOTALNIE OBCYCH ludzi. I nie chodzi nawet o samo podwiezienie.
   Nie raz i nie dwa wchodziło w grę również poświęcenie własnego czasu i pieniędzy.

   W Polsce SĄ dobrzy ludzie. Jak wszędzie.
   A pisanie, że ich nie ma jest dla nich obrazą.

 •  

  pokaż komentarz

  No więc jako kobieta mówię: odpada, oni maja wąsy...

 •  

  pokaż komentarz

  Problemem jest nie religia lecz jej zastosowanie w prawie. Jeżeli kraj delikwenta stosuje prawo islamskie to kobieta, jej wartość jest "przeliczana na wielbłądy", i nie można mieć tu złudzeń.

 •  

  pokaż komentarz

  Tylko kobiety ze skłonnościami masochistycznymi decydują się na ślub z muzułmaninem. Moja żona zna parę kobiet w Niemczech, które były związane z Turkami. Jedna z nich do teraz boi się o swoje życie po tym jak od niego odeszła. Bicie kobiet w tureckich małżeństwach to codzienność, ale te kobiety boją si e o tym mówić nie wspominając już o zgłoszeniu tego na policję. W Niemczech coraz częściej w muzułmańskich rodzinach dokonuje się tzw. mordów honorowych, gdy np. córka nie zamierza żyć według islamu lub spotyka się z chłopakiem niemuzułmaninem.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe mają tam podejście do kobiet. Z racji, że mi się podoba to wysłałbym tam do nich w prezencie wszystkie nasze feministki co wymarzyły sobie jakieś specjalne prawa i "równouprawnienie'. Myślę, że dobrze dogadywałby się tam z miejscowymi.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wiem skąd ta moda na pogląd, że polki lecą na arabów. Owszem, zdarza się to ułamkowi graniczącemu z błedem statystycznym, ale wierzcie mi - większość kobiet, w tym ja, wie, że należy trzymać się od nich z daleka.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby kobiety lecące na muslimów nie były rasistkami i poleciały na Koreańczyków, to też miałyby przerąbane. I tak samo z Polakami chlejącymi denaturat. Miłość jest ślepia a część kobiet po prostu głupia.
  Zauważcie, że np. problemy z mężami - Syryjczykami wynikają też ze zdrowej postawy państwa chroniącego obywateli. Syria nie wydaje dzieci cudzoziemkom na podstawie wyroków wydawanych na podstawie solidarności jajników.

 •  

  pokaż komentarz

  poszukajcie w google wypowiedzi polek, które poślubiły muzułmanina i żyją z nim od kilku lat. W większości przypadków mąż ich nigdy nie uderzył i żyje im się dobrze.
  Co innego jakieś pseudo artykuły krytykujące w 100% islam, a co innego ŻYCIE

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire: No właśnie, pojedź/ poleć i zobacz sam, a dopiero potem się wypowiadaj. Nie jest kolorowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Goral_nizinny:
   odezwał się ten, który podróżuje po świecie i rozmawia z rodzinami
   ty czytasz tylko newsy z netu i z tego żyjesz, widzisz tylko samo zło, nie potrafisz dostrzec jak jest na prawdę. Mógłbyś chociaż czasem poczytać jakieś blogi zwykłych ludzi, blogi o życiu, blogi podróżników, wideo blogi, filmiki amatorskie nagrane w różnych krajach z wypowiedziami na wiele spraw, fora internetowe itd. Na świecie są różni ludzie, źli, dobrzy, religijni, mniej religijni

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire: Albo uderzył tylko, że wstydzą się albo nie mogą o tym napisać. Zresztą skąd pewność, że to one to pisały i rzeczywiście tak jest?

  •  

   pokaż komentarz

   @Castiel: albo te bite nie maja dostepu do neta

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire:
   Dwie sprawy:
   1. Gówno o mnie wiesz, tym gdzie byłem, co widziałem, z kim rozmawiałem i co czytałem.
   2. Tak, widziałem tą kulturę z bliska, byłem w ich dzielnicach w UK, rozmawiałem z ludźmi, którzy mieli różne doświadczenia podobnie jak czytałem różne wypowiedzi. Nie jest kolorowo. Opcjonalnie można poślubić muzułmanina, który nie jest muzułmaninem, ale wtedy kobieta nie mówiłaby, że jest żoną muzułmanina.

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire: zawsze trzeba brać poprawkę na izraelską , anty islamską propagandę

 •  

  pokaż komentarz

  j!#ać islam. tyle w temacie

 •  

  pokaż komentarz

  Islam traktuje żonę jako własność męża. Np. werset 3:14 mówi: “Dobrze jest dla mężczyzny kochać swoje rzeczy: żony i synów, złoto i srebro, i koni…”

  A w dziesięciu przykazaniach nie mamy przypadkiem: "nie będziesz pożądał żony bliźniego swego, ani żadnej rzeczy, która jego jest"? :)

  Takie argumenty to tylko retoryczna zabawa.

  Bez względu na to, co sądzę o tezie tego artykułu, realizacja jest niefachowa, płytka i tendencyjna -brakuje naprawdę rzetelnych argumentów. Gniot.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystkie wady Islamu dobrze wyłuszczone. No ale jeśli ktoś jest masochistą to czemu nie.

 •  

  pokaż komentarz

  popieram ateizm i racjonalne myślenie. WSZYSTKIE religie są do dupy - ograniczają

 •  

  pokaż komentarz

  Yeah kolejny wykop pod którym można powrzucać na muzułmanów. Ale ten wykop jest przewidywalny. Z tego tekstu można wywnioskować, że to typowa cecha muzułmanów, a jest to kłamstwo. Zupełnie identycznie (choć tego nie pochwalam) działają europejscy faceci. Najpierw znajdują naiwną laskę, później zapewniając o swojej wielkiej miłości robią z nią co chcą. Jedyną różnicą jest wyznanie, które w związku nie gra aż tak wielkiej roli jak sugeruje ten tekst. Myślicie, że jak w koranie przeczyta taki ahmedzik "bij swoją żonę" to odrazu będzie ją tłukł? Generalizacja. Tymbardziej europejscy muzułmanie nie wczytują się tak w koran ponieważ są już wychowywani w innym społeczeństwie i innych wartościach. A jeżeli jakaś panna ma jeszcze wątpliwości to niech przymusi faceta najpierw do ślubu w swoim własnym kraju. Tak dla równowagi ;p.

 •  

  pokaż komentarz

  Kłóciłabym się czy taką kobietę, która łączy się z muzułmaninem ponosi miłość, a czy raczej głupota. Masz kobieto normalne życie i pchasz się w coś czego do końca nie znasz. Religie dzielą a nie łączą.

 •  

  pokaż komentarz

  Polaków cenię głównie za to, że mają świetne poczucie humoru i można z nimi pogadać jak równy z równym, jak już przejdą przez fazę 'baba informatyk?!". Albo te babki rzeczywiście lecą tylko na kasę i są strasznie naiwne, albo ci muzułmanie muszą mieć zarąbistą gadanę i pluć kłamstwami bez mrugnięcia okiem, bo inaczej nie widzę, jak można się pokusić na islamistę.
  Generalizuję, bo spoko muzułmanie się trafiają, ale trzeba szczęścia, żeby na takiego trafić. Ot, cecha kulturowa, wyjątkowo parszywa.
  Eh.

  •  

   pokaż komentarz

   @Maminidlo: Baby nie lecą na kasę tylko na tzw. stabilizację finansową (co w sumie i tak na jedno wychodzi bo facet koniec końców do końca życia będzie musiał chapać na kobietę i jej zachcianki typu dzieci, meble, samochody itd.)

  •  

   pokaż komentarz

   @worldmaster: Ty jesteś taki durny naprawdę czy tylko tutaj na takiego się robisz?
   Takich jak Ty to mam ochotę tylko wrzucić do dołu i powiedzieć "zes&*^ się sam".
   A pfu, k$#!a.

 •  

  pokaż komentarz

  Hmm, hmm, przepraszam ale ten wykop mial byc tylko dla kobiet :-)

 •  

  pokaż komentarz

  boze nie rozumiem kobiet które leca na chlopakow z pustynna uroda. pelno ich w warszawskich klubach, chcieli by zaciagnac kobiete do lozka a nawet nic do picia nie zaoferuja. poza tym sa tak bezwstydni w podrywaniu i namolni ze czasami mam wrazenie ze gdyby ktoras chcialaby z nimi kopulowac na srodku parkietu to oni by się zgodzili

 •  

  pokaż komentarz

  Ja chcę artykuł o tym jak załatwić sobie ładne, ciemnoskóre żony.
  Tak, żony, bo podobno można mieć nawet cztery i wymieniać jak rękawiczki. :D

  Czemu masowo nie przechodzimy na islam i nie wyjeżdżamy do tych ładnych, ciepłych krajów?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Niosek: bo wtedy zabrakłoby kobiet do "podziału, jeden miałby cztery, a trzech żadnej? Tam tylko bogaci tak mają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Niosek:
   Czemu ?
   Nie wiem jak inni, ale ja lubię jeść schabowe i inne specjały ze świń :)

   Po drugie skończcie już z tymi muslimami bo już od tego wszystkiego zaczęli mi się śnić.
   Dziś miałem sen o jakichś pojechanych arabach którzy polowali na siebie i potem robili sobie z trupami zdjęcia. Po wszystkim jakaś muzułmanka cała w zasłonach zaczeła karmić małpę. Dała jej chyba truskawkę i gdy małpiszon zaczął jeść ta wyciągnęła bazuke i przystawiła jemu do głowy. Też chyba chciała sobie coś upolować. Z namiotu wyleźli jacyś ludzie, chyba jej rodzina i zaczęli krzyczeć żeby nie strzelała, ale było za późno . Chłopaki rzucili się do ucieczki w głąb namiotu a ona wystrzeliła. Pomyślałem nic z niej nie zostanie, ale o zobaczyłem że stoi chwiejnie na nogach. Całe ubranie miała w strzępach, a z rąk pozostały jej same kości ze zwisającymi strzępami mięsa i brak jej było sporego kawałka tułowia. Spojrzała na mnie i upadła, a ja się obudziłem.
   Kurna przez was mam koszmary :)

 •  

  pokaż komentarz

  Niestety kobieca natura jest taka, ze bardzo łatwo im zawrócić w głowie, a potem nie ma że boli.
  Pierwszy błąd, że zaczynają się zadawać z muslimami, dwa, że za nich wychodzą, trzy, że wyjeżdżają z mężami do krajów arabskich, a wtedy to już pozamiatane.

  Wykop ku przestrodze

  •  

   pokaż komentarz

   @danielo86: Nie muszą wyjeżdżać, polscy faceci też nie są tacy doskonali, jak sobie ich kobiety wyobrażają. Niestety kobiety szukają "ideałów" i zwykle widzą (a jeszcze gorzej gdy sobie je dopisują) tylko te dobre cechy mężczyzny. Przypomnij sobie ile razy człowiek słyszałeś/czytałeś, że facet bije kobietę, a ona mimo wszystko go broni i powtarza w kółko "on nie jest taki". A później słyszysz na ulicy kobiety mówiące "facet to świnia" nie zdając sobie sprawy uwagi, że to one te świnie wykreowały.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mariusz1985: niby tak, ale być bitą kobietą w Polsce a w Iranie to dwie różne rzeczy, w Polsce ma jeszcze jakąś szansę

 •  

  pokaż komentarz

  wykopowe pedały zakopują. macie już pampersy?

 •  

  pokaż komentarz

  Jak to co robić? Wiać gdzie pieprz rośnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Patrząc po ilości osób które skomentowały wpis, z czego wnioskuję, że przynajmniej 90% komentujących go przeczytało - dużo tu kobiet.

 •  

  pokaż komentarz

  W sumie to cały artykuł opiera się o teksty Koranu. Czy przeciętny katolik w naszym kraju całe swoje życie prowadzi zgodnie z tym, co napisane jest w Biblii? (przypominam, że są tam takie hinty jak jeśli lubisz męczyć węża to uj#! sobie rękę i odrzuć od siebie) Ortodoksyjni są wszędzie, ale ja nie wierzę, że KAŻDY muzułmanin jest ortodoksyjny.
  Ale tak czy inaczej bym odradzał kobiecie małżeństwo z habibi. Gdy moja koleżanka chciała przejść na islam i wyjść za takiego, to musiałem osobiście pofatygować się do Anglii by jej ten pomysł wybić z głowy, chyba uratowałem jej wtedy życie.

 •  

  pokaż komentarz

  "Nie spotkałem nikogo bardziej odartego z rozumu i pobożności niż kobiet"

  Pewnie spotkal polskie moherowy :D

 •  

  pokaż komentarz

  Kolejny ksenofobiczny i stronniczy wykop. Znów wrzuca się całą grupę etniczną do jednego worka. Oczywiście zakop.

  Edit: I jak zawsze można liczyć na anonimowych, zakompleksionych minusujących:-)

  •  

   pokaż komentarz

   @capsaicin: Muszę się tutaj zgodzić mimo, że nie przepadam za tą kulturą. W mojej najbliższej rodzinie zdarzyło się takie małżeństwo Polka - Egipcjanin, są już ze sobą długo i szczęśliwie, więc mam informacje z pierwszej ręki, że takie związki niekoniecznie muszą być niebezpieczne. Słyszałam też historię Egipcjanina, którego była żona Polka zostawiła, zabrała dzieci i wróciła do Polski z nimi. Egipcjanin ów nie ma szans na odzyskanie czy choćby zobaczenie swoich dzieci. Oto i druga strona medalu.
   To jest temat-rzeka i niech ignoranci, którzy budują opinię o tych małżeństwach z programów Rutkowskiego nie wypowiadają się, bo znają tylko część tematu.

 •  

  pokaż komentarz

  Taki muzułman mogłby asi zrobić łupu cupu

Dodany przez:

avatar farmer2000 dołączył
443 wykopali 24 zakopali 15.1 tys. wyświetleń