•  

  pokaż komentarz

  Nie rozumiem gejów i lesbijek. Przecież w Polsce nie dzieje im się krzywda. Nikt ich nie prześladuje tak jak na Tureckiej prowincji, nikt ich w Polsce nie wiesza na dźwigach budowlanych tak jak to sie dzieje w Iranie, nikt ich nie gwałci tak jak to się dzieje w Arabii Saudyjskiej.
  Wiec o co im chodzi ?
  Dlaczego ta 0,5 % społeczność jest taka krzykliwa i bezczelna ? Jestem ciekawy kto sponsoruje te spędy na ulicach Polskich miast ?

  •  

   pokaż komentarz

   @regzekutor: NWO

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   1.5%
   Chyba że w Polsce ktoś robił badania i wyszło że jest aż trzy razy mniej proporcjonalnie niż w WB.

  •  

   pokaż komentarz

   @regzekutor: Nikt ich nie prześladuje tak jak na Tureckiej prowincji, nikt ich w Polsce nie wiesza na dźwigach budowlanych tak jak to sie dzieje w Iranie, nikt ich nie gwałci...

   Właśnie o to im chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @LordOfTheBananas: Nie słyszałeś np. o zbiorowych gwałtach na lesbijkach, mających na celu "naprowadzenie" ich na jedyną prawdziwą drogę, bo wcześniej "prawdziwego faceta nie poczuły"?

  •  

   pokaż komentarz

   @gaska:
   Jesli mowisz o Polsce, to nie slyszalem, ale jestem pewien ze ofiara zbiorowego gwaltu cierpi bez wzgledu na orientacje sesualna.

  •  

   pokaż komentarz

   @regzekutor: Hm, strzelam, że chodzi o prawo do związków partnerskich, pozwalających na dziedziczenie ustawowe partnerowi czy o dowiadywanie się stanu zdrowia w szpitalu. Choć może rzeczywiście system prawny w Polsce jest wystarczająco dobry i nie należy go zmieniać - wszak nikt nas nie gwałci i nie wbija na pal...

  •  

   pokaż komentarz

   @regzekutor: to ja ci wytlumacze im nie chodzi o przesladowanie ale o gwarancje pewnych praw. Jezeli jeden gej jest w szpitalu teoretycznie jego partner nie moze go odwiedzac tak jak rodzina bo nie sa legalnie rodzina (spadki, eutanazja, sprawy w urzedach itp podobna sytuacja). tyle jeszcze rozumim

   powinni dostac cos na wzor legalnego konkubinatu i jak chca sie legalnie w kakao sadzic to niech to robia(moze ich to z ulic sciagnie-ich marsze i parady sa niesmaczne)

   ale niech skorwysyna reka uschnie jak siegna po adopcje*** dzieci lub po nazwe malzenstwo(slowo pochodzi z bibli i oznacza zwiazek kobiety i mezczyzny)

   ***adn. za adopcja nie przemawia do mnie nawet to ze inaczej dzici w domach dziecka siedza bo ten argument to przemawia przeciw doma dziecka a nie za dwoma tatusiami

  •  

   pokaż komentarz

   @gaska: nie slyszalem? jakies zrodla? bo inaczdej to urban legend

  •  

   pokaż komentarz

   @bio: http://wyborcza.pl/1,76842,6384407,Gwalty_naprawcze_w_RPA.html

   To, że w Polsce tego nie ma, nie oznacza, że należy sobie z tego typu spraw urządzać żarty (jak
   LordOfTheBananas). A moja wcześniejsza wypowiedź była nieprecyzyjna, przyznaję.

   U nas rzecz ma się inaczej - tak jak napisałeś - ludzie o orientacji homoseksualnej walczą o pewne prawa, których nikt im nie gwarantuje. O ile adopcje to kwestia sporna, to kwestia konkubinatu powinna zostać jakoś sprawnie rozwiązana. Osobiście nie rozumiem dlaczego odmawiać takiej formy związku ludziom, którzy chcą być ze sobą razem.

  •  

   pokaż komentarz

   @gaska: "Osobiście nie rozumiem dlaczego odmawiać takiej formy związku ludziom, którzy chcą być ze sobą razem. "
   Konkubinat to raczej związek nieformalny. Nikt im nie zabrania bycia razem.

   Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase - dziedziczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @il68: Tyle, że on pisał o czymś "na wzór legalnego konkubinatu". I nie tylko dziedziczenie, nie sprowadzajmy wszystkiego do pieniędzy, są i kwestie związane ze służbą zdrowia itd. itp.

 •  

  pokaż komentarz

  Co tam robi Baśka z Klatki B?

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda, że ta z mikrofonem to lesbijka, a nie biseksualistka. Chociaż... może...

  "Seksualność należy traktować z całą powagą. facet na szpilkach też się domaga swojego. Gwarantuje mu to WHO."

  WHO? znaczy kto?

  •  

   pokaż komentarz

   @bnc1: World Health Organization z wiki:
   "Zadaniem WHO jest działanie na rzecz zwiększenia współpracy między państwami w dziedzinie ochrony zdrowia i zwalczania epidemii chorób zakaźnych, a także ustalanie norm dotyczących składu lekarstw i jakości żywności. Organizacja dąży również do zapewnienia opieki medycznej ludności świata oraz zmniejszenia śmiertelności niemowląt.

   Do największych sukcesów tej organizacji należy zwalczanie epidemii groźnych chorób, takich jak: gruźlica, malaria, cholera czy dżuma poprzez masowe szczepienie. WHO walczy także z AIDS."

   Co jasno i dobitnie pokazuje ze koza jest zdrowa!

  •  

   pokaż komentarz

   @GeBo @wi1q: nie załapaliście żartu :( doskonale wiem że WHO to World Health Organization, sęk w tym, że "who" po angielsku znaczy "kto" :(

  •  

   pokaż komentarz

   @bnc1: fakt nie zajarzylem mam troche niedotleniony mozg dzis , po wczoraj ;) , poza tym podzielam Twoje uwage dot. tej Pani blondynki ... :)

  •  

   pokaż komentarz

   @wi1q: biseksualistki roznoszą choroby.

  •  

   pokaż komentarz

   @turbosXII: Szczególnie defetyzm w szeregach homoseksualistów. Tak mi się przypomniało:
   "- Będzie on pod prangerem stał do zorzy za to, że siał! Siał zaś, złoczyńca, za nilfgaardzkim poduszczeniem i za nilfgaardzkie srebrniki... Dziwne, prawda, zboże jakieś siał, zamorskie
   bodaj... Niech wspomnę... Aha! Defetyzm!
   - Tak, tak! - zawołał sprzedawca amuletów. - Słyszałem, mówiło się o tym! Nilfgaardzcy szpiegarze i elfy mór szerzą, studnie, źródła i ruczaje różnymi jady zatruwają, a to akurat: bieluniem, szalejem, leprą i defetyzmem."

   A. Sapkowski- Pani Jeziora

 •  

  pokaż komentarz

  Wolność jednych, nie może być kosztem drugich!

 •  

  pokaż komentarz

  Fajna laska z tej kozy...wrrr..

 •  

  pokaż komentarz

  To z kozą to jest nawiązanie do afery wywołanej przez rysunek Andrzej Krauze:
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/homiki_obrazily_sie_na_rzeczpospolita_za_koze

  Koza nie musi wypełniać PITu. Homoseksualiści chyba chcą mieć wspólny PIT. Ja bym pozwolił wszystkim mieć wspólne PITy (no do 50 osób, bo co za dużo to niezdrowo), nawet homoseksualistom. Homoseksuliści za to powinni płacić większe podatki:
  -bo deklarują że nie będą produkować nowych obywateli dla państwa
  -roznoszą choroby i prowadzą niezdrowy tryb życia (idzie na nich więcej forsy z NFZ)

 •  

  pokaż komentarz

  ta babcia to pani Barbara z youtube ;)

 •  

  pokaż komentarz

  "Portal pozytywnie homofobiczny" :D

 •  

  pokaż komentarz

  Niezły happening z tą kozą. Choć nie ma sie co smiac, jeszcze troche beda nam wmawiac, ze zoofilia to cos normalnego i jest kolejna orientacja.

  Brawa dla NOP i MW, jeszcze Polska nie zginęła!!!!!!!!!!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Trzeba mieć obsesję, by się czepiać homoseksualistów. Normalnemu heteroseksualiście w żaden sposób nie szkodzi ża jakiś facet poślubi innego faceta. Powinien się nawet cieszyć, bo w ten sposób ma trochę mniejszą konkurencję w walce o kobiety.

 •  

  pokaż komentarz

  Pamiętam jak u mnie w mieście jacyś goście sparodiowali manifestację ONR czy innego prawicowego ruchu i domagali się zakazu jedzenia jabłek, bo im samym nie smakowały ;) Mistrzostwo

 •  

  pokaż komentarz

  "I tu podkreślam z całym naciskiem, że nie jest prawdą, że nie lubię homosiów; homosie są mi po prostu zupełnie obojętni, podobnie jak np. „zwolennicy miłości po hiszpańsku”. Nie wiecie, że tacy istnieją? No, i dobrze! Gdybyście nie wiedzieli, że istnieją homosie, byłoby jeszcze lepiej! Natomiast „geje”to banda chamów, którzy usiłują mnie zgwałcić, bym miał obowiązek zmienić język (!!!) i np. nazywać ich związek„małżeństwem”. Ostrzegam: jeśli pozwolimy rządom manipulować przy języku, to jutro możemy się dowiedzieć, że „małżeństwem” jest związek mężczyzny z gruszą – co jest zresztą nawet rozsądniejsze, gdyż z tego związku mogą być owoce, czyli gruszki– podczas gdy związek dwóch homosiów żadnych owoców wydać nie może." JKM

 •  

  pokaż komentarz

  Zakop, pedalska propaganda i spam.