...
 •  

  pokaż komentarz

  TVN - nie oglądam
  GW - nie czytam
  PO - nie głosuję

 •  

  pokaż komentarz

  TVN i GW kolejny raz okazały się mediami, które manipulują Polakami! Nie dajmy się dłużej okłamywać!

  •  

   pokaż komentarz

   @Carolus89: Niestety, podobną nierzetelnością wykazało się TVP INFO, jedyny kanał informacyjny który daję radę oglądać bez odruchu wymiotnego (no chyba, że akurat pokazują Napieralskiego).

  •  

   pokaż komentarz

   @Carolus89: Wybory pewnie były też nieobiektywne, bo oprócz was jedynych myślących ludzi cała reszta to szary bezmyślny motłoch sterowany przez TV... O dzięki zbawcy kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Carolus89: A spamerzy "wybawcy" przy odświerzaniu stron ładnie widać jak wszystkie komentarze "za" dostaja plusy a "przeciw" minusy ... w tym samym tempie. Zbawiacie świat klikając po komentarzach? Piękny sposób walki z "manipulującymi mediami". Pięknie też pokazuje ... walczycie z miediami oskarżając je o manipulacje samemu ją stosując. Ale wy możecie, przecież to wy działacie w słusznej sprawie....

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: Pewnie ci się to nie podoba , ale niestety jak dla ciebie tak to wygląda. Nie zmienisz prawdy tylko dlatego bo ci nie pasuje i nie jest ci na rękę. Tak już jest że większość to szary bezmyślny motłoch i to on decyduje w demokracji. Jeżeli tego nie rozumiesz to tylko z jednego powodu który na pewno ci się nie spodoba.

  •  

   pokaż komentarz

   @kill9emp: JEsteś chory, masz manię wielkości. Tylko pamiętaj zasrany gnoju możesz sobie myśleć co chcesz ale won od demokracji bo nie masz ŻADNEGO prawa stawiać się nad kimkolwiek z tego "motłochu"

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: demokracja - masz lepszy pomysł to nadstawiam ucho
   edit: pogubiłem się, najpierw krytykujesz sprawiedliwy system oceniania opinii, potem bronisz demokracji, wtf?

  •  

   pokaż komentarz

   @wtfagain: Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, przeczytaj jeszcze raz całość - jestem zwolennikiem demokracji. Ja jestem przeciwnikiem uzurpowania sobie przez wąskie grupy prawa do prawdy. Wywyższania się a każdego kto ma inne poglądy kwitowania "zmanipulowany, nie ma co dyskutować". Bezmyślnego klikania bojówkarzy po komentarzach w zależności nie od poziomu, a od opcji politycznej. Zey pokazać "siłę" (żałosność).

   Dodam jeszcze że ludzie Którzy twierdzą że mają racje a reszta to idioci w 95% są na tyle uchybieni i zaślepieni, że nie potrafią spojrzeć na ragumenty drugiej strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: Ok, czaje. Ja na przykład mam ustawione w profilu pokazywanie wszystkich opinii, niezależnie od oceny, ale wiadomo że wykop czyta dużo więcej użytkowników nie posiadających konta, którzy takiej opcji na stałe nie mogą ustawić

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: @mtmt: Mam prawo do wyrażania własnej opinii choć może tego nie rozumiesz i będę ją wyrażał niezależnie od tego czy ci się to podoba. Twoje obelgi nie robią na mnie wrażenie świadczą tylko o tobie. Nie potrzebnie się tak ekscytujesz i podniecasz mnie nie obchodzi ani demokracja , ani "motłoch", ani ty. Nie porównuje się do innych. Nie mam kompleksów i nie jestem niedowartościowany dlatego tego nie robię. Nie uważam się też za lepszego, gorszego od innych ani też za równego. Jak dorośniesz i będziesz myślał to przejdzie ci takie podniecanie się tylko dlatego bo ktoś krytykuje twoje podejście i ma inne zdanie.
   Mi nie przeszkadza co myślisz i jakie masz zdanie to jest twoja sprawa nie moja. To ty masz jakiś poważny problem z tym że świat nie wygląda tak jakbyś chciał, a ludzie nie myślą w akceptowany przez ciebie sposób i się podniecasz jak małe dziecko nie wiadomo czym.

  •  

   pokaż komentarz

   @kill9emp: Aco się tak nagle uspokoiłeś i zmieniłeś ton. To już nie jestem "szarym bezmyślnym motłochem"? Ja się podniecam? To nie ja biegam z pochodniami po ulicach.

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: Mania wielkości?! Buahahaha. Uważaj, bo ci żyłka pęknie; zapewniam cię, że "zasranym gnojem" jesteś tutaj tylko i wyłącznie ty - i paru innych bezmózgich demokratów.

   Won od demokracji? Chyba przedawkowałeś. Powiedz, że nie uważasz za normalny ustroju, w którym dwóch meneli spod budki z piwem bez żadnego wykształcenia ma dwa razy więcej głosów niż jeden Profesor z Uczelni...

   Jak możesz twierdzić, że ktoś nie ma do czegoś prawa, nie znając tego kogoś?

  •  

   pokaż komentarz

   @wtfagain: Lepszy pomysł? Wystarczy sięgnąć do 99% historii ludzkości. Odpowiedzią na demokrację jest Normalność, czyli Monarchia. Monarchie dzielą się bowiem na dobre i złe, socjalistyczna demokracja zaś zawsze jest głupia.

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: "Dodam jeszcze że ludzie Którzy twierdzą że mają racje a reszta to idioci w 95% są na tyle uchybieni i zaślepieni, że nie potrafią spojrzeć na ragumenty drugiej strony." - Mylisz się - tacy ludzie mają rację właśnie dlatego, że spojrzeli krytycznie na argumenty drugiej strony i zorientowali się, że są one do niczego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Flijoye: uuu "Profesor z UCZELNI". Widać, że z żadną nie miałeś do czynienia skoro tak bezrefleksyjnie ich gloryfikujesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Nie odwracaj kota ogonem; dobrze wiesz, że była to metafora. Chodziło mi o to, że ludzie nie są równi i że nie rozumiem, dlaczego głupcy mają takie samo prawo wyborcze jak ludzie myślący. Mam nadzieję, że nie muszę więcej tłumaczyć.

   demokracja to rządy mniejszości manipulującej większością w ten sposób, by zapewnić sobie władzę i uzasadnić to jeszcze "wolą ludu".

  •  

   pokaż komentarz

   @Flijoye: I zapewne tacy mędrcy jak ty powinni decydować kto jest głupcem a kto może głosować? Przerażasz mnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Flijoye: To aż śmieszne żeby próbować przekonywać do ustroju dającego prawo głosu wyłącznie wybranej grupie społeczeństwa z prostego powodu - grupa ta będzie działać wyłącznie na swoją korzyść. Jak już jesteśmy przy spoglądaniu w historię polecam spojrzeć również czym kończy się tak wychwalana przez Ciebie monarchia - czyżby rewolucją?

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: Jesteś typowym pożeraczem programów z TVNu. Emocjonujesz się kto wygra tańcowanie z gwiazdorami, pękasz ze śmiechu, gdy twój idol - Szymon Majewski wącha komuś dupę w swoim programie, za wyrafinowane poczucie humoru uważasz pierdnięcia i beknięcia. Jako młody wykrztaucony z wielgiego miasta uwierzyłęś, gdy obiektywny dziennikarz stwierdził, że każdy kto niesie pochodnie to faszysta, każdy kto wywiesza flagę to naziol.

   Przejrzyj na oczy chłopie. Spróbuj pomyśleć samodzielnie. Zapoznaj się z argumentami normalnych ludzi (może je zrozumiesz jak się naprawdę postarasz).
   Precz z homofaszyzmem!!!

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: Na to synu wyglada. Wszyscy co dalej glosuja na PO to tepy motloch neistety...

  •  

   pokaż komentarz

   @mtmt: powiem krótko i tak by cię zdenerwować może zrozumiesz co to jest manipulacja: jesteś szarym plastusiem ulepionym z gliny i kupy propagandy która została nalana ci do głowy tak byś mógł bronić głupich zachowań i kłamstw w żywe oczy ale obiecuje, że obniżę vat cit srit i dam wszystkim po 100 milionów. Wybierzesz mnie ? Naucz się, że świat to nie tylko czerń i biel a różne odcienie obu kolorów, czasem wbrew wszelkim prawom moneta może mieć pierdyliard stron i warto to rozumieć. Masz swoje zdanie, szanuję je ale i ty uszanuj nasze zdanie bo możemy je mieć skoro jesteś sympatykiem demokracji na pewno wiesz, że i ona niby gwarantuje takie prawo, lecz gdy ktoś mówi ci, że (tak jak w przypadku kłamstwa o liczebności narodowców a narodowiec to nie faszysta ani nazista (tak apropo)) nie zjadł ciastka które sobie przyniosłeś a siedzi na krześle przed tym talerzykiem na którym to ciastko leżało i jeszcze ma okruchy na ustach to jawne naiwniactwo bo nawet nie głupota.

  •  

   pokaż komentarz

   @Carolus89: Pieprzona prawicowa strona !

 •  

  pokaż komentarz

  Na dzień niepodległości w każdym państwie obywatele paradują z flagami narodowymi. Tu parady były dwie, ale flagi tylko po jednej stronie. Wniosek jest prosty.

 •  

  pokaż komentarz

  Ktoś zna dokładną liczbę osób?

 •  

  pokaż komentarz

  Na naszych oczach odradza się Wielka Polska.

 •  

  pokaż komentarz

  Aż się buzia cieszy, gdy to się ogląda!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @trb: Raczej słucha, bo to zasługa wlasnie muzyczki (poczatkowej)

  •  

   pokaż komentarz

   Ja tam bym się zgodził z fik43pobme (trudniejszych nicków nie było?). Jak by w tle było słychać szum na przemian z "raz sierpem, raz młotem" to bym wyłączył po 30 sekundach uznając "no faktycznie, mocno przekłamali". Z tym podkładem obejrzałem dwa razy i poczułem się przez chwilę jak świadek wielkich przemian :).

 •  

  pokaż komentarz

  A jakieś źródło, że faktycznie TVN podał iż na Marszu Niepodległości było 200 osób czy to kolejna manipulacja, którą łykają wszyscywewszystkowierzący? :)

 •  

  pokaż komentarz

  Lepsza byłaby wersja przyśpieszona :) Czy ktoś spróbuje oszacować liczbę uczestników na podstawie tego nagrania?

 •  

  pokaż komentarz

  A może jakieś źródło jeżeli chodzi o to twierdzenie TVN'u?
  Bo narazie wychodzi na to że Carolus89 twierdzi że według TVN było 200 osób. A może 2000?

  •  

   pokaż komentarz

   @bianco86: Nie znajdziesz źródła. Nie ma takowego. Wszędzie jest tylko: "Wg GW i TVN Marsz Niepodległości zgromadził 200 osób i został rozwiązany przez policję." Problem w tym, że źródła TVNu nie ma żadnego, a jedyne z GW prowadzi do informacji, że 200 osób... siedziało i próbowało zablokować Marsz Niepodległości. http://wyborcza.pl/1,75248,8646177,Marsz_narodowcow_z_incydentami___przeczytaj_relacje.html
   Jednak czy liczy się tutaj prawda? Nie wydaje mi się.
   W ciągu godziny setki ludzi wyznających zasadę: "TVN - nie oglądam GW - nie czytam PO - nie głosuję" wykopało informację bez żadnych źródeł, odnośników. Tylko dlatego, że zawierała informację "TVN powiedziało, że było nas mało".
   Ok. Nawet jeśli takie słowa padły w tym "złym TVN", to ludzie... Wymagajcie więcej od siebie, innych. A nie w ciemno wykopujecie coś co nie ma jakiegokolwiek potwierdzenia...

  •  

   pokaż komentarz

   @bianco86: Fakt, również nigdzie nie znalazłem informacji o 200 osobach. Przeszukując artykuły na stronach internetowych Gazety zauważyłem inną ciekawą rzecz, dziennikarze mówiąc o osobach protestujących wciąż podają liczbę kilku tysięcy osób, a w żadnym artykule ani razu nie podano ile osób przyszło na Marsz Niepodległości. Niby nie kłamstwo, ale jednak nie wydaje mi się żeby to było przeoczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @bianco86: słyszałem na własne uszy na TVN-ie lub TVP Info o kilkuset osobach (nie pamiętam dokładnie podanej liczby, ale nie więcej niż 400), co prawda jakoś po 15, kiedy jeszcze było jasno

  •  

   pokaż komentarz

   @edgar77: A mnie zaciekawiło, że we wszystkich artykułach GW przy informacji o zatrzymanych nie podaja z której "opcji" ci zatrzymani się wywodzą a wiadomo że to sami "anty". Wcześniej nie słyszałem o tej nagonce i troche nie dowierzałem że taka "uwarzająca się za polską" gazeta może zwołać manifestacje protestującą przeciwko Polsce i Polakom, ale widać geje, lesby i lewacy lubią takie akcje.

 •  

  pokaż komentarz

  jakby ktoś pytał to na zaś mówię że ta muzyka to Globus- Europa
  http://www.youtube.com/watch?v=60X1yXhFgF4

 •  

  pokaż komentarz

  TVN też dostał polecenie z Brukseli, żeby tłumić takie silne zrywy patriotyczno wolnościowe

 •  

  pokaż komentarz

  Mogę prosić o linka, w którym tvn mówi/pisze, że było 200 osób?

  •  

   pokaż komentarz

   @Destr0: Nie widać jednak dokładnie ilu nacjonalistów jest, ze względu na silną obstawę policyjną która chroni ich przed antyfaszystami ze wszystkich stron.
   na głównej stronie ONR płacze, że dostali od "bandytów lewackich". Jednak "dzielna" postawa policji, która ich obroniła przed "lewakami", pomogła im przemaszerować do końca. Mimo to i tak musieli zmienić trasę ze względu na antyfaszystowską blokadę na ul. Senatorskiej.
   Faszyści i nacjonaliści dowiedziawszy się o blokadzie próbują zmienić trasę przemarszu._
   _Rozpoczęła się inna od "oficjalnej" akcja antyfaszystowska. Ok. 200 demonsrantów zablokowało trasę przemarszu faszystów na szerokości ul. Senatorskiej. Krzyczą: No pasaran! Nie przejdą!


   I absolutny hicior:
   na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z Nowym Światem doszło do stacia antyfaszystów z demonstracją nacjonalistyczną. Poleciały krzesełka ogródkowe, race i inne przedmioty w kierunku faszystowskich bojówkarzy. Policja ramię w ramię z faszystami i nacjonalistami broniła przemarszu. Podczas starcia policja zatrzymała jedną osobę. W innym miejscu policja zatrzymała kolejnego antyfaszystę pod zarzutem "czynnej napaści na policjanta". Sprawa jest rozwojowa.

   Czy oni to piszą na poważnie? Atakują spokojny, nawet w ich opinii, marsz, który unika konfrontacji zmieniając trasę przemarszu (czy próbując to zrobić) i nazywają to walką z faszyzmem?

 •  

  pokaż komentarz

  To jest po prostu piękne...

 •  

  pokaż komentarz

  250 wykopów, a nie ma ani śladu źródła owej wypowiedzi TVNu o 200 manifestantach.
  Wygląda na to, że wykop mówiący o manipulacji TVNu i GW sam okazuje się być manipulacją... cóż za ironia.

 •  

  pokaż komentarz

  Ta wielka długa flaga przegieła! Super inicjatywa!

 •  

  pokaż komentarz

  Przeszliśmy! :)

 •  

  pokaż komentarz

  mam nadzieję że 3 maja 2011 także będzie demonstracja równie liczna i równie spokojna i z jeszcze większą ilością organizacji patriotycznych

  a narodowcy ochłoną z korby pięciu piw i wezmą się za propagowanie patriotyzmu
  tak jak to zrobili tym marszem

  dziękuję za ten marsz choć narodowcem nigdy nie byłem

 •  

  pokaż komentarz

  byłem na marszu, poznałem nawet siebie na filmie :) z dumą przyznaję że było nas przynajmniej 5000 osób sądząc po tym że szedłem mniej więcej po środku a kolumna rozbiegała się ~~>1km w każdą stronę

 •  

  pokaż komentarz

  GWna nie biore do reki. TVNu tez nie ogladam.

  Szkoda ze policja tak mało aresztowała tych lewackich i homoseksualnych bojowkarzy, blokujacych legalny marsz.

 •  

  pokaż komentarz

  Pytanie, gdzie są wczorajsze Fakty TVN? Mam nadzieję, ze nie usunęli tego. Byłem na Marszu, a ludzie dzwonili i mówili, ze TVN 5 razy powtórzył, ze bylo nas 200 osób. Jeśli ktoś znajdzie wczorajsze Fakty ( i inne programy informacyjne TVN, które były emitowane wciągu dnia) niech da znać!

 •  

  pokaż komentarz

  Piosenka nr. dwa o Polsce, jaki tytuł? : d

 •  

  pokaż komentarz

  Wczoraj w TVP INFO gość z tygodnika Polityka komentował sprawę i mówi, że niestety to jest demokracja i musimy przyjąć , że 10 osób urządza sobie marsz niepodległości - na co prowadzący, że nie 10 a 2000

 •  

  pokaż komentarz

  proponuje wersję przyśpieszoną z muzyką z Benny Hilla w tle.

 •  

  pokaż komentarz

  czuje potrzebę Państwa Podziemnego z prawem wojennym - sędzią i katem

 •  

  pokaż komentarz

  Paszkwil TVN czyli ITI, które otrzymało od HGW stadion za 450MLN za pieniądze emerytów warszawiaków płacących krocie za czynsze

 •  

  pokaż komentarz

  Mam nadzieję, że w następnym roku film z przemarszu narodowców będzie trwał przynajmniej godzinę:]

 •  

  pokaż komentarz

  TVN=PO. I wszystko jasne

 •  

  pokaż komentarz

  Ci "antyfaszyści" powinni już powoli myśleć nad zmianą nazwy na "alter-faszystów".

 •  

  pokaż komentarz

  komuna żyję, i trzyma władzę tam gdzie to dla niej wygodne

 •  

  pokaż komentarz

  Czy ktoś mi wyjaśni po co te gwizdki są rozdawane, czy to taka nasza narodowa tradycja z okazji Święta Niepodległości? Zdjęcie z godz 14:47
  http://wyborcza.pl/1,75248,8646177,Marsz_narodowcow_z_incydentami___przeczytaj_relacje.html
  Ktoś celowo chce zaognić konflikt, a później zrzuci winę na Kaczyńskiego albo JKM.

  •  

   pokaż komentarz

   @freshman: Taka "polska mentalność - biorą bo dają za darmo, nieważne co, a nie myślą po co - najłatwiejsza manipulacja. A gwizdek ma to do siebie że kusi do gwizdania. I gotowe.

 •  

  pokaż komentarz

  dla "Leszczy" - dzisiejsza wyborcza napisała że było 2 000 osób.. więc przestań...

 •  

  pokaż komentarz

  Skróty dwóch części zapisu (pełnej relacji) warszawskiego Marszu Niepodległości AD 2010 są dostępne na witrynie ASME:
  http://www.asme.pl/128959700435132.shtml

 •  

  pokaż komentarz

  Eeee tam. 200 demonstrantów i 200 policjantów...

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież widać, że oni chodzą w kółko!

  xD

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Potrzeba kogoś kto się włamie do nadajnika TVN i puści ten filmik w czasie Faktów. W końcu byłaby jakaś prawdziwa informacja.

  •  

   pokaż komentarz

   @learccc: A to, że opis wykopu jest kłamliwy już ci nie przeszkadza obłudniku?

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Opis jest jak najbardziej prawdziwy. Dzięki obejrzeniu filmu każdy zobaczył jak było naprawdę (nawet użytkownicy o kolorze moczu, jak ty), zamiast wierzyć cudzym relacjom.

  •  

   pokaż komentarz

   @learccc: może podasz źródła kłamczuszku?

   A co do koloru moczu. Kolejny raz pokazujesz, że jesteś zakompleksionym dzieciakiem :) Widziałem już ten tekst ze 20 razy. To, że spędzasz na wykopie 20 razy więcej czasu niż ja to powód do dumy?

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: heh, już im kolor nicka nawet przeszkadza...

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Ty tu spędzasz znacznie znacznie więcej czasu, prężąc swoje mikroskopijne muskułki, młokosie. Tyle że ci nie wychodzi.

   A żeby stwierdzić, że "Zobacz jak było naprawdę!" jest prawdziwe, nie potrzeba żadnego źródła. Nie ma tu oczywiście żadnego przekłamania w opisie i tylko głupiec mógłby to kwestionować.

  •  

   pokaż komentarz

   @learccc: Może kłamczuszku porównasz średnią ilość wykopów i komentarzy w ciągu miesiąca? Zresztą o czym ja mówię, taki troglodyta jak ty nie przejmuje się faktami, tylko kłamie kiedy mu wygodnie. Nie potrzebuje źródeł kiedy kłamstwo jest zgodne z jego światopoglądem. Żyj dalej w sowim świecie dzieciaku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Akurat to nie ja, a ty śledzisz wszystkie komentarze i dyskutujesz pod co trzecim, bohatersko broniąc biedroni i tym podobnych. Twój problem jest taki, że z reguły wygłaszasz brednie minusowane przez znaczących użytkowników (oceny od moczników się nie liczą). I każdy to widzi, dlatego jestem moczowym pośmiewiskiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @learccc: Problem w tym, że jak zwykle kłamczuszku nie masz najmniejszych dowodów na potwierdzenie swoich tez. Jesteś wprost idealną definicją człowieka mało inteligentnego. Rzucasz kalumnie na prawo i lewo nie popierając ich żadnymi argumentami. Jest to mój trzeci komentarz w którym proszę o podanie dowodów. Niestety, potrafisz tylko insynuować nie przedstawiając żadnych faktów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Na opis "Zobacz jak było naprawdę!" nie potrzeba żadnych dowodów, bo to nie jest informacja. Poproś kogoś starszego, to ci wytłumaczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @learccc: Jesteś głupi czy manipulujesz dzieciaku? Na część opisu w której piszą o 200 osobach nie zwracasz już uwagi bo przeczy twoim chorym tezom? Jesteś śmieszny w swoim zaślepieniu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: To nie jest część opisu, tylko temat. Jeśli nie będziesz potrafił się po polsku wysławiać, to dalej będziesz tak miażdżony merytorycznie, jak przeze mnie.

 •  

  pokaż komentarz

  czy ktoś zna potwierdzoną wersję tego ile osób było po stronie przeciwnej ? jak zwykle różne źródła sobie przeczą również w tym przypadku

 •  

  pokaż komentarz

  @bocznica: to nie jest kwestia wiary, a co większość ludzi odebrało z przekazu mediów to właśnie błędne mniemanie , że jacyś polscy faszyści wyszli na warszawskie gościńce w liczbie marginalnej 200 osób. I niech mi nikt nie p!#%!!!i, że patriotyzm to "kocham cię Polsko" w TVP. Masz jakąś receptę na nasz kraj czy bierzesz pałkę i lecisz prać antylopy, z przyjaciółmi z Francji??

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  Powtorka z Rozrywki: http://www.youtube.com/watch?v=J2J4DesKCBg&t=3m warto ogladac do 6 minuty (Tak w ogóle to warto caly :)
  Jak pokazuje historia nie pierwszy raz palki i kije układały polską politykę

 •  

  pokaż komentarz

  Artykuł tego który rozpętał tą burzę, niejakiego Blumsztajn, po manifestacjach:
  Moi narodowi bohaterowie
  Grupka młodzieży ścigająca się z policją, żeby zablokować faszystowski pochód, to byli najważniejsi bohaterowie naszego narodowego święta. Wielu z nich uważa się za anarchistów i nie wierzy w jakiekolwiek państwo, wielu zrażonych nieustanną bogoojczyźnianą celebrą nie uważa się za patriotów. Chcą być obywatelami świata. To oni jednak uratowali polski honor w dniu narodowego święta. Jedyni, którzy odważyli się splunąć w najgorszą z polskich twarzy.

  Poziom głupoty,absurdu mnie przerósł, nigdy nie myślałem że ludzi którzy w kominiarkach niczym najgorsi stadionowi chuligani czy zwykli bandyci, którzy zaczęli burdy, rozróby, gwizdali i opluwali innych, ktoś nazwie bohaterami. Jak dla mnie to zwykli tchórze którzy ukryci za maskami, szalikami, kapturami czy kominiarkami próbowali rozbić i podzielić nasz kraj, którzy to piękne Polskie święto 11 listopada zhańbili. Tylko co tu napisać, skoro Ci "faszyści" okazali się normalnymi ludźmi odświętnie ubranymi, z flagami narodowymi, a naprzeciwko stanęła zamaskowana kibolska dzicz, która jak zauważyła że nie będą się bili z "faszystami"(bo się okazali normalnymi spokojnymi ludźmi, którzy nie przyszli na rozruby) zaczęła się tłuc z Policją. Co ciekawe na lewackich forach internetowych jest oburzenie że policja chciała ich usunąć z przejścia trasy legalnie zaplanowanego marszu, z tego co pamiętam podczas Europride ta sama policja jak zatrzymała kilka osób protestujących przeciwko europride, była chwalona, że legalne demonstracja mogła spokojnie przejść przez ulice Warszawy... ot filozofia Kalego.

  •  

   pokaż komentarz

   @happier: Kłamiesz. Kibole szli razem z narodowcami. Narodowcy też byli zamaskowani. Cały twój wywód jest o "dupę roztrzaść"

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori:
   Czy szli w niej legalnie ? Czy zablokowali inna demonstracje ? Czy lider któregoś z ugrupowań które brały udział w legalnej, powtarzam legalnej manifestacji napadł na policjanta ? Czy ONR, czy MW
   zablokowali jakąś inną legalną manifestację ? Czy bili się z Policją ? Z relacji świadków, wynika że nie, że to druga grupa zachowała się jak chuligani, i hołota. Kibole może i szli, nie wiem nie widziałem, ale po zachowaniu nie dało się poznać kibolstwa, czego nie można powiedzieć o grupie "antyfaszystów".

   Wystarczy spojrzeć w TV ile osób z "faszystów" miało twarz zakrytą, a ilu "antyfaszystów/anarchistów", a telewizje takie jak TVN24 raczej nie posądzałbym o stronniczość na kożyść ONR czy MW

   Poza tym wyobrażasz sobie co by się stało gdyby Ci "zamastkowani faszyści" zablokowali legalną Europride ? Czy znalazłaby się jakaś duża gazeta, o dużym nakładzie która nazwała by ich bohaterami ? Czy znalazł by się ktoś taki ? Nie, media by wrzały i krzyczały o hańbie i wstydu, o braku poszanowania wolności, i wielu innych pięknych słowach, europa by wrzała (albo tak by mówiono), GW napisała niejeden artykuł itd... itp...
   Wolność słowa i tolerancja jak już wcześniej pisałem, to pozwolenie wyrażenia poglądów które się nienawidzi, pozwolenie na przejście marszu, który mnie obrzydza, i wzbudza odruchy wymiotne, na tym to polega, to nie jest akceptacja poglądów które mi pasują.

 •  

  pokaż komentarz

  POLSKA KUMATYM POLAKOM !

 •  

  pokaż komentarz

  TVN mówi prawdę , naliczyłem w sumie 198 osób, reszta jest photoshoped i fake, te same twarze powtórzone kilkaset razy

 •  

  pokaż komentarz

  a ile tam jest jak nie 200 ?

 •  

  pokaż komentarz

  a ta piosenka to popek ? ;d

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli jak wnioskuję z komentarzy informacja nieprawdziwa... Chyba sobie zablokuje ta polityke bo wode z mózgu robicie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Head5hot: @Head5hot: Nie wnioskuj z komentarzy - nie kieruj się zdaniem głupców, oni zawsze są najgłośniejsi. Informacja o tym, że było znacznie więcej niż 200 osób, jest prawdziwa - wystarczy obejrzeć załączony film bądź poczytać jakikolwiek wiarygodny portal. Filtruj informacje, to posiądziesz wiedzę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Flijoye: To może powiesz nam skąd posiadłeś wiedzę, że TVN twierdził, że było na marszu 200 osób? Skoro nas pouczasz to jestem przekonany, że możesz podać źródła.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Gdybyś miał choć trochę inteligencji, to zorientowałbyś się, że w temacie jest literówka. Mówiono o 2000 a było 20000. Tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @learccc: Pewnie, pewnie. A te tłumy krzykaczy twojego pokroju broniące do upadłego tezy o 200 osobach też robią literówki? Inna sprawa, że z 20 tysiącami nieźle pojechałeś:P Kompleksiki znowu wychodzą. Nie ograniczaj się, napisz od razu o 200 000, może będziesz miał spokojniejszy sen :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Lori: Masy innych mnie nie interesują, więc nie mogę za nich odpowiadać. 200000 to by była 10-krotna przesada. Nie mógłbym tego powiedzieć, bo jestem po prostu rzetelny i twoje krzyki i prężenie muskułków mnie nie sprowokują do podania nieprawdziwych danych, jak ty to chętnie robisz.

 •  

  pokaż komentarz

  No i co z tego? Jakby prawicowe media w ogóle nie dopuszczały się manipulacji.

 •  

  pokaż komentarz

  Zla kategoria - "POLITYKA" - ZAKOP!

 •  

  pokaż komentarz

  Droga bando wykopowych d#$#!i.
  Mam dość tego co się tutaj dzieje. Wytykacie GW i TVNowi manipulacje, a sami dajecie się manipulować. TVN podawało informacje o 2000 uczestników. Jednak wystarczy wam napisać w tytule 200, a wy jak te owieczki wierzycie i potem robicie za pierwszych krzykaczy internetowych jakie to TVN, GW i oczywiście PO, które nimi steruje, jest złe. Zanim coś napiszecie, wykopiecie, zakopiecie sprawdźcie źródło, a nie wierzycie bzdurom. ZAKOP, INFORMACJA NIEPRAWDZIWA

 •  

  pokaż komentarz

  Skąd pewność, że to Marszu Niepodległości? Marsz Niepodległości był o godzinie 15 i wtedy był dzień, a tu ewidentnie jakiś przemarsz w środku nocy.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie widać, jakość filmu jest tragiczna, do tego ta noc.

 •  

  pokaż komentarz

  Zakop za kłamstwo w tytule. A nacjonalizm nie jest i nie będzie cool nawet jak wykopiecie to milion razy i dodacie setki nowych linków.

 •  

  pokaż komentarz

  Zakop - kolejny skowyt radykalnej prawicy, dodatkowo kolejna "obiektywna" manipulacja :D

 •  

  pokaż komentarz

  Narodowośc?
  - nie rozumiem pytania

 •  

  pokaż komentarz

  rzeczywiście - nie było 200, było 400

 •  

  pokaż komentarz

  Popularność tego wykopu każe mi mniemać, że ilość wykopów została sztucznie wywołana... Zwykle informacje z podtekstem politycznym i wietrzące teorie spisowe nie cieszą się popularnością... Dlatego dla świętego spokoju zakopuję.

 •  

  pokaż komentarz

  Mlodziez wszechpolska - dawniej była to organizacja Giertycha a dzis Korwina? Ktos moze mi wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi?
  Mikke mialby wieksze poparcie gdyby nie strzelal sobie ciagle w kolano np nazywajac kobiety polglowkami, chcac likwidowac buspasy...

  •  

   pokaż komentarz

   @koniokrad: wiesz, Mikke to po prostu taki konserwatywny pan który ma swoje fochy i które (mi) aż tak bardzo nie przeszkadzają, ale podzielam twoje zdanie, i tak samo mnie nie dziwi że ma 3%

   poza tym dzieje się tak że nawet jak ma coś ciekawego do powiedzenia, to mówi to tak że wychodzi na dziwaka gadającego głupoty. Rzeczywiście, czasem trzeba być inteligentnym człowiekiem żeby zrozumieć o co mu chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @koniokrad:
   JKM startuje w wyborach, więc szuka pogłosu wśród LPRowych d$%$%i, z którymi niegdyś byli w koalicji wyborczej.
   Już swoje internetowe komando rzucił na wykop w celu wybielenia Młodzieży Weszpolskiej. Od dzisiaj skini nie "hajlują" tylko pokazują JKMowi ile ma zamówić piw u barmana.

  •  

   pokaż komentarz

   @bnc1: Duzo lepiej sie go czyta niz slucha:) Niezbyt korzystnie wychodzi w telewizji gdy tak ciagle krzyczy.

   @fidelxxx: Podobno wszechpolacy mili teraz zalecenie zeby ubrac garnitury zamiast piaskowych koszul, naszywek...
   W sumie Giertych nie byl taki zly, duzo ludzi ma dzieki niemu mature:)

  •  

   pokaż komentarz

   @koniokrad: rozmawiałem z nim na żywo, co prawda może niby krótko, ale odniosłem pozytywne wrażenie

   a w telewizji tak, potrafi wypadać słabo

   btw. nie jestem jakimś fanem JKM ani jego wyborcą

  •  

   pokaż komentarz

   @koniokrad: To na filmiku z TvAsme było widać w większości Korwina bo to korwinowa telewizja, i można było odnieść wrażenie że tam tak dużo korwinistów było. W realu to wyglądało tak że korwinistów było 5%. Natomiast myślę że nie o to chodzi ile % było korwinistów, ilu wszechpolaków, ilu z onr'u a ilu ludzi z ulicy. Najważniejsze jest to że było 100% patriotów.

  •  

   pokaż komentarz

   @koniokrad: Nie możesz zrozumieć, że tego dnia poglądy polityczne zeszły na bok?

   Przedstaw cytat w którym JKM nazywa kobiety "półgłówkami". Bus-pasy również nie wszystkie chce zlikwidować. Jeżeli nie masz o czymś pojęcia to nie krytykuj tego bezpodstawnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @barteq_g: Dostał tytuł Szowinista roku:
   http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg
   W filmiku kilka mówi, że kobiety są mało inteligentne. W ten sposób traci większą część społeczeństwa bo jakby nie było kobiet jest więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @koniokrad: Może Ty sam najpierw obejrzyj ten film? Ja tylko usłyszałem, że kobiety są z reguły mniej inteligentne od mężczyzn (oczywiście są wyjątki). Poza tym JKM ma dużo większy szacunek dla kobiet niż większość mężczyzn (obejrzyj inne filmy).

 •  

  pokaż komentarz

  Nie wierze, ile osob podnieca sie pochodem skinow, narodowcow i stadionowych huliganow. Z JKM na czele. Poczytajcie sobie o awanturze miedzy kibolami po pochodzie. Pobili sie miedzy soba. A ile bylo osob, to mnie nie obchodzi i w dupie mam co o tym sadzi GW, TVN i cala reszta. Patriotyzm to nie krzyki troglodytow ogolonych na lyso i zeswirowanego JKM - ulubienca tych ktorzy jeszcze nie dorosli do glosowania

  •  

   pokaż komentarz

   @bocznica: Nie wierze ile osób podnieca się pochodem d$!#!i,lewaków i Żydów z Biedroniem na czele.

  •  

   pokaż komentarz

   @Destr0: ojej, jakie to straszne, oni chcieli wyplenić polskość!

   jedyne o co mogę ich oskarżyć to "głupkowatość", tzn. że nie myślą ze zrozumieniem - JKM im argumenty a oni swoje

  •  

   pokaż komentarz

   @Destr0: A to byl tam niejaki biedron? Nie wiem nawet za bardzo kto to. Zalosne ze gimbusy spalaja sie tak dla idei. Gratuluje wam poparcia dla faszyzujacej zlotej polskiej mlodziezy, co widac po minusach

  •  

   pokaż komentarz

   @bocznica: Potrafisz powiedzieć co Ci konkretnie przeszkadza w byciu patriotą i człowiekiem który chce aby wszyscy mieli więcej wolności?

   Skąd w ogóle argument, że tylko "gimbusy" popierają JKM ? Nawet jeśli to przecież w gimnazjum jest coś takiego jak WOS, historia.. wolałbyś żeby byli małymi komunistami?

   Patriotyzm to nie jest coś co można zdefiniować i nakazać innym by w to wierzyli.

   Jeżeli w czwartek nie mogłem zaparkować pod Muzeum Narodowym bo stały tam czołgi to mam od razu krzyczeć, że wybuchła wojna? Wyluzuj człowieku i odczep się od innych jeżeli nic złego Ci nie zrobili i nie wpłynęli swoim zachowaniem na Twoje życie.

Dodany przez:

avatar Carolus89 dołączył
963 wykopali 56 zakopali 4.3 tys. wyświetleń