•  

  pokaż komentarz

  Teraz pora na szubienice

 •  

  pokaż komentarz

  Cioteczna siorka się na to nacieła, dostawała mejle z ponagleniem do zapłaty. Na szczęście zanim zapłaciła spytała się mnie o poradę. Ogólnie nie fajna praktyka, pozatym, umowy zawierane przez internet w dodatku (z reguły) z osobami niepełnoletnimi chyba raczej z założenia są nieważne.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja tam kiedyś dostałem zawiadomienie, do zapłaty i do dziś cisza - jakieś 2 lata chyba minęło.

 •  

  pokaż komentarz

  Niech zmienią adres na wyp!$#$%$aczek.pl, albo oszukiwaczek.pl - bardziej im pasuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopowi hakerzy może zajmiecie się pobieraczkiem? Chyba nie boicie się?

 •  

  pokaż komentarz

  Tak jest nadal, rzeczywiście, moja siostra dostałą takie wezwanie jakieś 3 tygodnie temu ;) Nikt z tym nic nadal nie robi? Taka strona powinna być raczej zamknięta już dawno, pomijając sam fakt tego, że nie widzę sensu, żeby się rejestrować na takich stronach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Constantine: Ja też dla jaj się zarejestrowałem żeby zobaczyć co i jak, bo córka znajomej się zarejestrowała i się wystraszyła. Przy czym jej na schematyczną odpowiedź odpuścili, a mnie jeszcze próbują naciskać dalszą korespondencją ;).

   3 level (po reakcji na przedsądowe wezwanie):
   Szanowna Pani,
   Dziękujemy za wysłaną do nas wiadomość.
   Informujemy, iż złożone przez Panią oświadczenie o odstąpieniu od zawartej ze spółką Eller Service umowy jest bezskuteczne, gdyż zostało złożone po terminie.
   Spółka Eller Service działa na podstawie ustawy z dnia 18 lipca o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204). Przepisy powyższej ustawy stanowią podstawowe źródło wzajemnych praw i obowiązków stron związanych z wykonywaniem działalności polegających na świadczeniu i odbiorze usług drogą elektroniczną i stanowią lex specialis w stosunku do innych regulujących stosunki polegające na świadczeniu usług ustaw, w tym co wynika z brzmienia art. 11 ustawy w szczególności przepisów kodeksu cywilnego.
   (...)
   dużo tekstu
   (...)
   Powyższe stanowisko jest zgodne ze stanowiskiem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, co potwierdza wypowiedź urzędnika UOKIK w audycji radiowej dostępnej pod adresem:
   http://www.radiozet.pl/var/ezflow_site/storage/original/audio/20181b53704d6f5a26eb55990f9c9f6a.flv
   W świetle powyższego, zgodnie z § 4 ust. 6 Regulaminu odstąpienie od umowy możliwe było tylko i wyłącznie w terminie 10 dni od dnia jej zawarcia, a w chwili obecnej składanie przez Panią w tym zakresie oświadczeń nie wywołuje już zamierzonych przez Panią skutków prawnych.
   W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32.
   Z wyrazami szacunku,
   Zespół Pobieraczek.pl

   Choć afaik w tej wersji UOKiK stoi, że jak nie ma informacji o terminie, to są 3 miesiące a nie 10 dni na odstąpienie.

 •  

  pokaż komentarz

  Takie to już czasy, że oszuści mają się dobrze, a legalnie działające strony zamykane oraz ich twórcy zamykani do więzienia. (patrz. wykrecnumer.pl)

 •  

  pokaż komentarz

  Ten pobieraczek to jest taka ściema, że szkoda gadać. Rozumiem, gdyby mieli na swoich serwerach jakieś legalne filmy i po zapłaceniu można by je ściągać. Niestety system opiera się na sieci Usenet i może 1% internautów wie o co chodzi.

 •  

  pokaż komentarz

  to złodzieje są! i pijaki! Bo wszystkie pijaki to złodzieje!!!

 •  

  pokaż komentarz

  moja siostre chcieli na to naciagnac niedawno...zlodzieje

 •  

  pokaż komentarz

  TAK może i pisze jak byk ale nie monitują ani nie przypominają celowo o kończącej się umowie w play i nie tylko W ten sposób wyrywają od ludzi pieniądze i zapewniają sobie na silę klienta, bezkarnie przedłużają sobie umowę a ty płaczesz i płacisz Pół krzywdy jak po tym terminie można ją zerwać z wypowiedzeniem a jak złapią cię na 2 latka, to kara za zerwanie umowy itd MNIE TEŻ STRASZĄ Z POBIERACZKA KOMORNIKIEM,,,,,nie, nie jestem zadowolona z usług podszytych złodziejstwem i bazowaniem na ludzkiej naiwności Wydaje mi się że nie urodziłam się na prawnika tylko dlaczego w koło mam znać przepisy i patrzeć kiedy ktoś mnie przekręci Teraz to co dzieję się w kraju to furtka dla złodziei i tyle no i bandytów_ za biedę idziesz siedzieć a złodziej jest na wolności bo ma kasę_ Moja koleżanka ma kłopoty z internetem w pleya nie może przedłużyć umowy na internet pomimo że chce bo zgubiła umowę modem z kartą i na dowód nie może odtworzyć umowy ani duplikatu karty bo nie zna swojego numeru klienta, ani numeru karty a po dowodzie nie chcą nic zrobić Nadmienię,że umowa trwa i trzeba płacić I kto jej zwróci ten czas który traci i niewykorzystany internet? Ja znowu zrywałam przez 3 miechy z orange bo w kolo gubili moje dokumenty ale w końcu się udało I pytam kto zapłaci nam za nasze zdrowie i nerwy?chętnie posądziła bym się z takimi tyle że życia by mi nie starczyło_

 •  

  pokaż komentarz

  Zbierają na karę

 •  

  pokaż komentarz

  @Gej: Ciekawe czy chociaż jedna osoba jest zadowolona z usługi.

 •  

  pokaż komentarz

  juz wkrotce zamiast do kaczek, bedziem strzelac w pobieraczek (Low Orbit Ion Cannon)

 •  

  pokaż komentarz

  Wg mnie nie tylko na Pobieraczka UOIK powinien się zabrać.

  Dla mnie niedopuszczalne jest również fakt, że bez mojej zgody każdy operator telefonii może na własne życzenie przedłużyć umowę, mimo że wcześniej podczas molestowania telefonicznego w związku z przedłużeniem nie wyraziliśmy na to zgody. Prawo nie jest po stronie klienta, gdy sytuację odwrócimy i przestaniesz im płacić po tym okresie i powiesz że nie przysłali rozwiązania umowy przez moją niepamięć.
  Np. Internet w Play. Jeżeli wcześniej przedłużyłeś umowę i płacisz 45zł/miesiąc to po wygaśnięciu kolejnej i osobiście nie podpiszemy nowej/zerwiemy starą to nagle wyślą fakturę na 85zł

 •  

  pokaż komentarz

  Na gorze strony Pobieraczka wielki baner "10 dni bez opłat". Poniżej dużymi literami "Tak, chcę bezpłatnie testować! ". Nie wiem jak można zatem pomyśleć, że to darmowa usługa? I czemu chcecie zamykac taki serwis?

  •  

   pokaż komentarz

   @heniekheniek: Ja się zarejestrowałem i więcej strony nie otworzyłem. Z jakiej racji nagle się budzą o stówkę, po dwóch tygodniach? I od razu przy okazji straszą sądem, komornikiem, windykacją itp.. Dają 5 dni od dnia otrzymania wiadomości. Po kolejnym miesiącu już szykują pozew i dają ostateczny (pogrubione) termin 3 dni od dnia otrzymania wiadomości. W kulki se lecą, ot, serwis-pasożyt pomijając wprowadzanie w błąd.

 •  

  pokaż komentarz

  W sumie to może dobrze ten pobieraczek robi, taka dobra kara za łaszenie się na 'darmowe' (well pirackie) filmy, muzykę. Piratom mówię nie ;)

Dodany przez:

avatar telimerXII dołączył
168 wykopali 3 zakopali 2.8 tys. wyświetleń