•  

  pokaż komentarz

  zaślepienie jest straszne. Gorzej jak zwierzęta ją traktuje!

  •  

   pokaż komentarz

   @mishaz: bo zwierząt bronia zieloni a feministki muslimom podskoczyc sie boja...
   i gdzie jest teraz Sroda? Skrzeczyszyn? Brzydka Kazimiera?

  •  

   pokaż komentarz

   Ogloszenie matrymonialne:
   Szukam polki,
   ja, nie polak, ciemna karnacja, fura, skora i komora. na codzien jubiler. na podroz poslubna zabiore cie do rodzinnego kraju. codziennie bede cie lal po mordzie ile wlezie, a ty bedziesz mi mowic jaki jestem silny. seks co drugi dzien na zmiane z moja pierwsza zona. Propozycje prosze przesylac na adres: jestemglupiapipa@juzniepolska.com

  •  

   pokaż komentarz

   @mishaz: Tu nawet nie tyle zaślepienie jest winne co zwykła głupota. Normalna kobieta mająca choć trochę wiedzy o islamskiej kulturze, porządnie by się zastanowiła biorąc sobie muzułmanina na życiowego partnera. Islam to całkiem inna kultura, inna mentalność, dla nich kobieta zawsze stoi niżej niż mężczyzna, a kobiety z poza islamu maja nawet mniej praw niż pies. Trzeba być wyjątkowo głupim i naiwnym wierząc, że można zmienić od lat wpajaną mentalność.

  •  

   pokaż komentarz

   @mishaz: To ze o polkach mowia ze k!#%y to wszyscy wiedza - to i prawda i nieprawda- ale czescto mowia o tym ze polka przybiegnie na kazde spotkanie z obcokrajowcem i pojeci na szklane paciorki - obcokrajowiec stoi duzo wyzej w hierarchi takich cipc nawet gdy nie rozni sie od polskiego mietka z pod sklepu z piwem - dla angola zaden lans wyjsc gdzies z polka ale polce to jak zlapac pana boga za nogi.

   Pamietajcie o tym dziewczyny:P

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Elfik32: problem w tym że kobiety się nie kierują logiką..kierują się emocjami, a przy takim 'silnym' facecie, zwlaszcza jak leje po ryju, są wyjątkowo mocne. nieważne w którą stronę, baba sobie dorobi w głowie coś na jego wytłumaczenie

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: ? jakie to kraje? "Far far away"?

  •  

   pokaż komentarz

   @Elfik32: to ta sama przypadłość, która nazywa się "miłość go/ją zmieni". Nie ma większej bzdury na świecie, niż wiara w to, ze człowiek zmienia fundamenty swojego charakteru dla jakiejś tam romanticznej miłostki. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn, za głupotę w ocenie innych się płaci. Gorzej, gdy ewentualny rozwód oznacza totalne zgnojenie drugiego człowieka jak ma to miejsce w przypadku kobiet, którym życie w islamskiej kulturze otworzyło oczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: Chodzi Ci o kraje takie np. jak Polska? Parytety itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: Wybacz, jakoś nie wierzę...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: nie wierzę dlatego, że nie powiedziałeś nic poza tym że są takie kraje. Teraz przedstawiłeś tylko oficjalną stronę sytuacji kobiet w ZEA. Napisz coś o życiu od kuchni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elfik32: Znam jedną laskę, braku rozumu jej zarzucić nie można, wręcz przeciwnie. Wykształcona, dobiła się do wysokiego stanowiska (zarząd wielkiej spółki). W Egipcie poznała beżowego, po dwóch latach ślub (w Polsce, normalnie w białej kiecce), potem za rok dziecko . Teraz słyszę od znajomej że tamta się uczy Koranu o.O
   To nie o głupotę chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @GreyFox: seems to me you gotta live wit' it.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: Przepraszam bardzo, ale móglbyś zacytować, gdziem konkretnie napisała, ze Arabowie tłuką swoje żony? Nigdzie, bo nie znam żadnego muzułmanina czy muzułmanki. Wspomniałam że rozwód zazwyczaj kończy się nieciekawie dla kobiety i wiedzę tę czerpię nie z bloga religiapokoju, ale z prasowych i medialnych doniesień o tym, jak kobietom obcina się nosy, kamieniuje, zabiera dzieci. To, że wyraziłam powątpiewanie w kraj, w którym wielbi się (kobiety to nic dziwnego - takiego kraju nie ma. Jakie to są przywileje, w których przodują kobiety? Proszę, wymień. Nie ma tu sarkazmu, jestem zwyczajnie ciekawa ich wagi, zwłaszcza że PL wrze od parytetów.
   Nie intersują mnie bogate Polki w EA, czy panie prezes wielkich firm. Kobiety, które maja pozycję i bogactwo, nawet w kraju eskimosów mają szansę na poważanie (nie obrażając eskimosów - nic o nich nie wiem, używam jako przykładu prymitywnej kultury).
   Ponadto same EA to kraj bogaty, co powiesz np. o Afganistanie? Być moze wszyscy n a wykopie mamy spaczone spojrzenie na kulture arabską, ale ja osobiście nie mam zaufania do żadnej kultury, w której religia wyznacza obyczajowść na poziomie fanatyzmu. Katolicy przez całe średniowiecze uważali, że kobieta to podczłowiek. Muzułmanie też taki mają stosunek do kobiet, być może jest to wyolbrzymione ale stereotypy nie biorą się z tyłka.

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: ale weź uwagę, że tam żyje się ogólnie ludziom dobrze. Emiraty to bogate państwo, a często komfort rodzi rozluźnienie i tolerancję. Nie muszę się martwić o sprawy dnia codziennego, więc mają czas by otwierać się na siebie nawzajem.

   Faceci nie muszą wyjeżdżać stamtąd by zarobić pieniądze. Natomiast Pakistańczyk szuka w Europie lepszego życia. Z tym, że jest mocno przesycony mentalnością. Umie okazać szacunek kobiecie, ale gdy już są razem on czuje, ze kobieta jest jego własnością i przestaje ją dobrze traktować.

   Nikt nie twierdzi, że wszyscy muzułmanie są źli.
   Ale też nikt nie będzie tłumaczyć takiego zachowania. Dla mnie nie ma znaczenia jego wyznanie skoro jest dupkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: Gdybyś uważnie przeczytał co napisałam, zorientowałbyś się że nie jestem facetem; że nie wierzę - TYLKO - w kraj w którym wielbi się kobiety - może chodziło Ci o szacunek? Bo to zmienia postać rzeczy. Nie byłam w Afganistanie, ale czy to znaczy, że mam uważać że to kraj mlekiem i miodem płynący? Jeśli tam byłeś odpisz, jakie tam są relacje damsko-męskie, pytam - co kolejny raz podkreślam - z ciekawości, a nie po to by ociekać sarkazmem.
   Co do reszty Twojej wypowiedzi - napisz coś o zwykłych muzułmankach a nie takich, które rozbijają się kilkoma samochodami i mieszkają w willach (ile procent kobiecej społeczności żyje tam w takich świetnych warunkach socjalnych?).
   Jakie są te przywileje? - bo nie odpisałeś (sory, ale kilka aut to nie przywilej). Jak wygląda to uwielbienie? Na rękach je noszą, klękają przed nimi na ulicach?
   Poza tym, skoro odwiedziłeś kilka krajów arabskich - chyba jesteś skłonny przyznać, że EA odstają obyczajowo mocno od pozostałych? Jak narazie, poza kilkoma frazesami, nie opisałeś nic interesującego, poza tym że każda kobieta w EA żyje jak Alexis Carrington - trochę to naciągane, albo kiepsko relacjonujesz. A ja grzecznie pytam z ciekawości - trzeci raz podkreślam.
   Wyluzuj, nie jestem muzułmańskim hejterem tylko dlatego, że nie wierzę w kraj, w którym wielbi się kobiety (dla jasności - moja niewiara nie ogranicza się tylko do krajów islamskich). Chyba, że wyjątek stanowi nasza Polsza, gdzie wielbi się jedną Żydówkę.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: Przepraszam, ale doskonalę pojmuję że swiat nie jest czarno-biały. Napisałam Ci już wcześniej, że nie czytam blogów o islamie - uwieśiłeś się mnie tylko dlatego, ze Ci nie wierzę. Nie dziwiło by Cię, gdybym tak zmieniła zdanie tylko dlatego, że Ty mi tak powiedziałeś? A czym w tej chwili, z punktu widzenia weryfikowania rzeczywistości, jesteś, jeśli nie dziwnym gościem, twierdzącym, że świat muzułmański jest różowy? Sorry, sceptyczna jestem.
   Co prawda nie podróżowałam po bliskim wschodzie tak jak Ty, ale jedyne co pamiętam z jakiegoś last minute do tunezji, to to, ze natrętny stary cap, niewątpliwie będący muzułmaninem, nagabywał mojego ojca przez blisko godzinę, że powinien mnie sprzedać za wielbłądy, bo szkoda trzymać blondynkę żeby się zmarnowała na jakiś studiach. Nie musisz ze mną dyskutować - jak dla mnie, przymykasz oczy na fakty, na których cała Europa buduje swoje stereotypy. Dziękuje za wyjaśnienia, nie wymagaj jednak od każdego sceptycznego, żeby zmieniał swój światopogląd przez podróż do Zatoki Perskiej. To o czym donoszą media (a nie blogaski) jest przekoloryzowane tylko w niewielkim procencie - a na podróże nie każdy ma czas i warunki.
   ps. nie należę do szajki antyislamskiej - weź poprawkę na siebie, nie każdy kto wyrazi odmienne zdanie niż Ty, jest szurnięty.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: Oczywiście, ze sytuacja byla komiczna- do teraz wszyscy się śmieja w rodzinie... Przepraszam bardzo, że nie znam bloga twojej żony - sam zresztą twierdzisz, że blogi innych są be jako materiał źródłowy, ale blog zony jak rozumiem, to inna inszość. O wampie nie czytałam, nie wiem o co w ogóle chodzi.
   Powiem ci chętnie jaki jest wniosek - jest taki, jak napisałam w swoim komentarzu do elfika, ale powtórzę jeszcze raz.:
   >>to ta sama przypadłość, która nazywa się "miłość go/ją zmieni". Nie ma większej bzdury na świecie, niż wiara w to, ze człowiek zmienia fundamenty swojego charakteru dla jakiejś tam romanticznej miłostki. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn, za głupotę w ocenie innych się płaci. Gorzej, gdy ewentualny rozwód oznacza totalne zgnojenie drugiego człowieka jak ma to miejsce w przypadku kobiet, którym życie w islamskiej kulturze otworzyło oczy<<.
   Wybacz kolejny raz, ale moim zdaniem pomijasz zupełnie fakty, na podstawie których ludzie budują sobie stereotypy ze zbędnymi ozdobnikami. Spróbuj może histeryzować na podstawie naprawdę hejsterskich tekstów i napisz może referat o kondycji kobiety w islamie nie tylko na podstawie żywota w jednym z najbogatszych krajów, gdzie kobiety nie muszą stać w kolejkach (a jeśli w kolejce są same kobiety?), mają własne miejsca w knajpach/autobusach i nie muszą zakrywać twarzy. Żyjesz w enklawie obyczajowej, w bogatym kraju. Masz szczęście.

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: :> a skąd ja mam wiedziec dlaczego za wielbłady? moze sobie jaja robił? a moze to normalne, ze u nich kobiety za wielbłady? Jedno jest pewne, abstrah%#ac od wielbłądów - Tunezja to kraj obleśnych facetów, bo chyba nie nazwiesz "uwielbieniem" notoryczne chamskie odzywki, gwizdanie, pociamkiwanie i maślane oczy? Dla mnie, nic przyjemnego to nie było, wolę chyba wakacje spędzać na biegunie z pingwinami.
   Tak, katole to wyjątkowy zaścianek. O muslimach się nie wypowiem - słabo znam założenia Koranu.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: ale ja się nie karmię nienawiscią :> coś ci się pomerdało ;p Własciwie cała moja wina tutaj polega na tym że Ci nie wierzę w kraj w którym "wielbi się kobiety" - przesz to brzmi idiotycznie.
   Peace, miłej kapieli.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: raczej dlatego, ze jestem realistką i zwyczajnie nie wierzę w taki raj dla kobiet ;>

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @elnoche:
   Moim zdaniem to jest wina dobory naturalnego. Nie wdając się w szczegóły, lepiej jest "mieszać" mocno różniące się geny. Generalnie, im bardziej różny genotyp, tym bardziej różnią się fenotypy, czyli cechy zewnętrzne porównywanych organizmów. Stereotypowo (i faktycznie jest 150- 200 lat temu), przeciętny mieszkaniec Europy Środkowej (oraz częściowo Wschodniej i całej Północnej), ma jasne włosy i takąż skórę, tudzież niebieskie oczy, mały nos itp. Dla kobiet ( i wszystkich samic ssaków) ważne jest dobranie sobie partnera z dobrymi genami- to one ponoszą większość wysiłku związanego z wychowaniem potomstwa; stąd też kobiety u nas lecą na śniadych. Mężczyźni i tak mają zaprogramowane, że im więcej seksu, tym lepiej ( z punktu genetyki rzecz jasna).
   Btw skoro istnieje taki mechanizm, muszę wyjechać (najlepiej na Erasmusa) gdzieś na południe Europy :D

  •  

   pokaż komentarz

   @spaceman: nie powiedziałam, że kłamiesz :) uznajmy - bo mnie już męczy udowadnianie, że nie jestem nienawistną biczą i pogromcą muzułmanów na wykopie - że po prostu że Twoja słowna relacja to dla mnie zbyt mało by zmienić mój ciasny, zaściankowy i prostacki światopogląd. Niech Ci też leży, że mam Cię za kłamcę - na forach publicznych zdarza się taka nadinterpretacja dosyć czesto.
   Co do raju - no wiesz, mercedes z hummerem to nie jest standardowe wyposażenie zwykłej muzułmanki spoza emiratów. Ba, to nawet nie jest standard dla nie-muzułmanki. Jakbym mogła się rozwalać takimi autami, mieć willę i pić dwa razy tańsza wódkę i zarabiac 20 razy więcej niz Pl - to tak, to jest właśnie raj.
   Ktoś Ci wyzej napisał, że opisujesz kraj specyficzny na tle innych krajów arabskich - jak Cię poprosiłam, boś podróżnik i znawca - o relację z nieco biedniejszych krajów - to mi zarzucasz że zaraz zacznę się Pakistanu czepiać - a Ty masz jedno do powiedzenia po swoich wojażach, mianowicie to że szkoda sobie strzępić palce. Nie strzęp, mój światopogląd na pewno się właśnie poszerzył w kontakcie z taką wyniosłą arogancją.
   A co Ty na relację, którą tu komentujemy? Jakie masz zdanie na ten temat związków europejek z arabami? Masz coś do powiedzenia na temat różnic kulturowych, jakieś wnioski, przemyślenia, obserwacje z tego co widziałeś w krajach innych niż emiraty? Chętnie posłucham, mój światopogląd jest dosyć elastyczny o relacja nie jest zbyt jednostronna.

  •  

   pokaż komentarz

   @GreyFox:
   Po waszej dyskusji, mam wrażenie, że spaceman "wrósł" już w kulturę w której żyje.
   Analogicznie wygląda to tak, jakbym wyjechał z jakiejś niewielkiej miejscowości na Ukrainie do np. Warszawy/Krakowa i tam sobie żył na wysokim poziomie. Od czasu do czasu odwiedził bym kilka polskich wsi, gdzie przyjęty zostałbym po staropolsku "czym chata bogata" i później w oparciu o te doświadczenia twierdził, że na wsi nie ma biedy, zacofania, przemocy, miejscowi szanują swoje kobiety, które mają ogromne przywileje, etc.

  •  

   pokaż komentarz

   @towar_exportowy: Ta dziewczyna sama się zdecydowała na taki związek, więc na dobrą sprawę potrzebuje kogoś, kto ją obroni przed sobą. Pytasz gdzie w tej sytuacji są feministki. A jak to sobie wyobrażasz? Chcesz wysłać Środę w delegację, żeby pogroziła muzułmaninowi palcem?

  •  

   pokaż komentarz

   @Katzen: Zdecydowanie tak! Niech jedzie tam gdzie sie moze jakos przydac jeszcze. Tylko niech uwaza z islamem bo kilka nieodpowiednich slow jak nt katolikow i oddzielanie glowy od reszty ciala ma gwarantowane.

 •  

  pokaż komentarz

  było z milion razy, zawsze ta sama historia o śniadych panach co lubią spuścić wp%$%!%$ ukochanej.

 •  

  pokaż komentarz

  Fake. To musi być fake. Po prostu nie ma na świecie tak głupich ludzi, jak "autorka" tego "bloga". Nie byliby w stanie przeżyć bez kogoś, kto by przypominał im o oddychaniu.
  Pozdrawiam.
  Tarrin

  •  

   pokaż komentarz

   @tarrin: Jasne, to może być fake, ale nie musi. Tak jakby wcześniej nie było chorych związków, w Polsce, USA, gdziekolwiek. Wśród nas naprawdę są osoby, które będą mimo wszystko zastanawiać się czy to nie ich wina, czy nie sprowokowały go do tego, bronić za wszelką cenę, mówić, że nie mogą odejść, chociaż traktowane są podle.
   Rzuć okiem tutaj: http://www.pismo.niebieskalinia.pl/index.php?id=189 - opisano tutaj dlaczego kobiety zostają z brutalnymi mężczyznami. Nie słyszeliśmy o takich przypadkach? Ano słyszeliśmy. Także ten blog może być czyjąś fantazją, ale ogólnie rzecz biorąc takie sytuacje się zdarzają.

  •  

   pokaż komentarz

   @gaska:
   Przeczytałem.
   Ale zrozumieć nadal nie mogę. Pewnie dlatego, że nigdy nie byłem zakochany. A widząc, jak ludzie są w stanie krzywdzić się nawzajem, mam nadzieję, że nigdy nie będę.
   Pozdrawiam.
   Tarrin

  •  

   pokaż komentarz

   @tarrin: Zakochanie niekoniecznie musi kończyć krzywdzeniem siebie nawzajem, lub byciem skrzywdzonym, dlatego uważam, że jednak warto. Ale to już tylko moje zdanie.
   Przyjrzałam się jeszcze raz temu blogowi - konkretnie linkom z działów polecam i czytam - dwukrotnie pojawia się http://noemi-niewierzmuzulmanom.blogspot.com/ . Jednak coś tu śmierdzi ściemą. Nie zmienia jednak to faktu, że takie kobiety istnieją i takie zachowania nie są niczym nowym.

  •  

   pokaż komentarz

   @tarrin: nie, to nie musi być fake. znam osobę, która związała się wprawdzie nie z pakistańczykiem, a z polakiem. on jej nie chciał, ona go bardzo. i było: robienie na zlość, ignorowanie, wyzywanie od k$#!!, wymuszanie seksu (na co ona się godziła, bo wtedy był miły, dotykał [a mógł bić] i było jej przyjemnie, więc nadziejami myślała, że to minie), ustawianie grafiku na spotkania, wychodzenie z kumplami wbrew jej woli, libacje (gdy ona była w domu, tak na złość) alkoholowe wraz z wyzwiskami adresowanymi do niej od wszystkich pijanych kolegów.
   i powiedziała, że ona dłużej nie zniesie, że się wyniesie. wyniosła, ale po tygodniu zaczęło ją coś swędzieć to wróciła do niego, a on był dla niej coraz gorszy i gorszy (te zachowania były stopniowane wraz z częstotliwością odchodzenia i powracania).

   ostatecznie odeszła od niego roztrzęsiona, z okrutnie zaniżoną samooceną, zdezorientowaną kim jest, gdzie jest etc - niemalże wrak kobiety. przygruchał ją jakiś koleś, który też wzorem się nie okazał, ale miała chyba więcej już rozumu, bo rozstała się z nim zanim zaczął ją wyzywać i bić.
   wreszcie zdaje się, że zaznała spokoju ducha u boku wartościowego kolesia.

   jak nie wierzysz w powyższą historyjkę to musisz żyć z moim poświadczeniem prawdy, bo nic innego ci nie dam.
   i uwierz - są ludzie tak głupi. czasam iodnoszę wrażenie, że istnieją tylko superinteligentne kobiet, które najpierw kilkoma słowami wykastrują, a następnymi wyrwą serce wraz z aortą albo te nieprawdopodobnie tępe, które nawet do hieny się przytulą, bo ma futro...

  •  

   pokaż komentarz

   @tarrin: Mogę poznać Cię z moją matką - idealny przykład zaślepienia...

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby kobiety wybierały tylko uczciwych, pracowitych i wiernych mężczyzn światowa populacja ograniczałaby się do obszarów afrykańskiego buszu i kilku wiosek na Zakaukaziu. Niestety, istniejemy tylko dlatego, że matka natura wyposażyła nas w mechanizmy pozwalające akceptować bylejakość z braku lepszej "podaży". Przykład takiego mechanizmu powyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   @jada:
   Nieprawda.
   Po prostu ich nie zauważacie. Bo nie są wystarczająco trendy i cool, żebyście zwróciły na nich uwagę.
   Mam wielu przyjaciół, którzy mieli ten problem. W końcu znaleźli sobie partnerki - równie skromne i ciche jak oni.
   I są szczęśliwi.
   A wam zostali tylko damscy bokserzy albo przechodzeni lovelasi. I wylewacie swoje żale, jacy to faceci są źli.
   Pozdrawiam.
   Tarrin

  •  

   pokaż komentarz

   @tarrin: O ile mi wiadomo, to nie jestem kobietą, chociaż przyznaję nick może budzić pewne wątpliwości. Inna sprawa to zgodność preferencji seksualnych z faktycznymi cechami dającymi satysfakcję w związku. Agresywne samce będą w cenie, do czasu aż ludzie się nie zmienią - to jest kwestia biologii, a nie filozofii.

  •  

   pokaż komentarz

   @jada:
   Sorki za pomyłkę.
   Tu bardziej niż o agresywność idzie o zasadę "ciągnie swój do swego". Ludzie dobierają się pod względem zgodności cech osobowości. Nic więc w tym dziwnego, że kobieta typu "pustak" lub "plastik" budzi zainteresowanie wyłącznie u tzw.
   łośków. I na tej podstawie wyrabia sobie obraz całej populacji.
   Pozdrawiam.
   Tarrin

  •  

   pokaż komentarz

   @tarrin: Również Cię pozdrawiam.
   TinMan

 •  

  pokaż komentarz

  i na co ona jeszcze czeka? że jak ją wywiezie ten ten mahoniowy książe gdzieś i zamknie w chałupie to przyjedzie Rutkowski ją odbić? nie wierzę, że można być tak naiwnym i dać sie tak poniżać bo ,,mamy razem dobry seks"

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @FFFUUU: Brutalna wypowiedź, ale zgadzam się w 100%. Na głupotę nie ma nie było i nie będzie lekarstwa. Sama chciała. Gdyby to przytrafia się osobie którą się zna czy z rodziny, to owszem, można i powinno się starać pomóc (choć i tak niskie jest prawdopodobieństwo sukcesu). Jak obcej: czuję, że nawet tracę niepotrzebnie czas na pisanie tego komentarza: jej życie, jej dupa, jej problemy. Za debilizm się płaci.

 •  

  pokaż komentarz

  Po prostu, kobieta. Zresztą po co roztrząsać takie tematy, chciała śniadego fiuta to dla mnie on może ją nawet zatłuc na śmierć. Jej wybór.

  •  

   pokaż komentarz

   @vetinari88: Dosadnie, ale chyba najcelniej. Co więcej pewnie zostanie już w takim stanie rzeczy, nie wiem nawet czy mi jej szkoda. No, trochę żal mi się jej zrobiło po tym tekście o płaczu. Ale cóż, life is life, super seksik i szpan przed koleżankami górą.

 •  

  pokaż komentarz

  Na szczęście nie widziałem jeszcze ładnej Polki u boku Pakistana czy innego muslima, oni zgarniają same pasztety na które polak by się wyrzygać brzydził, bo ładna, cwana i wyrafinowana laska nie da się ubezwłasnowolnić jakiemuś śmierdzielowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @iwadrian: nie żebym ich bronił bo są głupie, ale poj!!ało Cie? to jak brzydka to jej mniej szkoda? ale tępak jestes

  •  

   pokaż komentarz

   @nastynas: zgadzam się z tobą, ale iwadrian słusznie zwrócił uwagę na tą zależność. Mało atrakcyjne Polki są bardziej zdesperowane by być z kimś takim, bo do wyboru mają albo samotność albo jakiegoś polskiego prostaka, buraczyne, który z braku laku na nią spojrzy. Tutaj miała romantycznego, możliwe, że inteligentnego faceta więc i namiastkę romansu, miłości o której marzyła. Teraz ciężko jej to wszystko przekreślić.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak kobieta lubi i chce być traktowana jak ściera, to będzie się dawała tak traktować obojętnie czy Czeczenowi czy Polakowi. Po prostu pewnie żaden normalny jej nie chciał, a mieć obitą buźkę i być z byle kim, niż być sama.

  •  

   pokaż komentarz

   @nieocenzurowany88: "Po prostu pewnie żaden normalny jej nie chciał," w tym moge przyznac Ci racje... czytajac starsze wpisy na blogu natknalem sie na:

   Odejsc?
   Nie, bo: " uwielbiaja go moi znajomi, najlepsza przyjaciolka powiedziala, ze to skarb miec takiego faceta"

   Wedlug mnie swiadczy to o jej glupocie, niedojrzalosci albo kompletnym akcie desperacji. Co ja obchodzi opinia znajomych ?

  •  

   pokaż komentarz

   @keram244: Też to właśnie czytałem. Po prostu dla mnie jest to typ dziewczyny, która musi mieć faceta, którego będą zazdrościć jej koleżanki i ich zdanie jest najważniejsze. Chłopak, który ma trochę ciemniejszą karnację i jest zza granicy jest atrakcyjny i oryginalny dla niektórych dziewczyn. Dlatego taka laska potrafi dużo znieść byleby zachować go przy sobie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ona chce się od niego wyprowadzić i dalej tam studiować? Przecież ten dzikus ją zatłucze! Wracaj babo do Polski!

 •  

  pokaż komentarz

  Tepa c!$# :-) Chciala to ma i na wlasne zyczenie w tym tkwi. Doczytalem do plusow i minusow zerwania z brudasem - dalej szkoda moich oczu.

 •  

  pokaż komentarz

  j!%ani wykopowi rasiści. W każdej jednej miejscowości w tym kraju jest przynajmniej jedna kobieta, która nie zostawia swojego partnera mimo, że ten regularnie robi jej z twarzy miazgę ale dla was problem pojawia się dopiero wtedy gdy oprawcą nie jest Polak.

 •  

  pokaż komentarz

  23 sierpnia 2010 roku właśnie wracałem z Włoch.. mały szok
  ps CZEGO ONA OCZEKUJE OD NIEGO OD ŻYCIA?!

 •  

  pokaż komentarz

  Ależ byłbym szczęśliwy, gdyby jakaś kobieta choć troszeczkę zwróciła na mnie uwagę, ale marne szanse - niestety mam niebieskie oczy :(

 •  

  pokaż komentarz

  Nie czyta się wykopu o muzułmanach to się później k%##a ma.

 •  

  pokaż komentarz

  Śmierć frajerkom (i frajerom zresztą też)! Jak ja gardzę takimi ludźmi jak ta kobieta, za grosz człowieczeństwa w sobie nie ma. Cała nadzieja w selekcji naturalnej, oby tylko nie zdążyli się rozmnożyć...

 •  

  pokaż komentarz

  No tak, ten jest o wiele większym zwyrodnialcem niż setki tysiące polskich damskich bokserów. Przecież to Muzułmanin.

 •  

  pokaż komentarz

  Pieprzone pakistańce. Kobiety są cudowne, i należy je traktować z szacunkiem. Nie wiem czemu ci debile tego nie rozumieją.

  •  

   pokaż komentarz

   @sontek666: Głupiś, polscy faceci mają odchylania w drugą stronę, za bardzo się płaszczą przed kobietami.

  •  

   pokaż komentarz

   @plit:
   Widzisz w tym coś krzywdzącego jakąkolwiek ze stron? Bo ja nie. Za to pakistański sposób podejścia do kobiet nie jest dla nich korzystny(kobiet).

  •  

   pokaż komentarz

   @sontek666: Podrośniesz to zrozumiesz, że kobiety szanują facetów. Po prostu trzeba to umieć wypośrodkować i nie przechodzić ze skrajności w skrajność.

  •  

   pokaż komentarz

   @vetinari88:
   Co to w ogóle za tekst "podrośniesz to zrozumiesz" . A myślisz że ila ja mam lat? 15? Bzdury gadasz. Szacunek jest rzeczą obustronną i działa w dwie strony. Kobiety się szanuje bo nie są tak wytrzymałe,silne jak faceci i w pewien sposób potrzebują opieki a nie nap$!##%#ania.

  •  

   pokaż komentarz

   @sontek666: Tekst stąd, że takie ckliwe kawałki kojarzą mi się z nastolatkami a nie mężczyznami. Tak przynieś, podaj, pozamiataj a ona w tym czasie da dupy temu kto będzie ją najgorzej traktował. Zresztą, piszesz jak pantoflarz.

  •  

   pokaż komentarz

   @vetinari88:
   Ckliwe? To, że mam szacunek dla kobiety to znaczy że zaraz przynieś,podaj, pozamiataj? To brzmi szczeniacko właśnie. Nie tak objawia sięszacunek dla kobiet, Po tej wypowiedzi mopgę stwierdzić że ty jesteś jakis niedojrzały. Pantoflarz? Wgl szacunek to pantoflarstwo już? Chyba masz jakieś złe wspomnienia. Nie wszystkie kobiety są takie jak a artykule. Nie wszystkie dają dupy. Złe wpspomnienia jakieś masz?

  •  

   pokaż komentarz

   @sontek666: Na szacunek trzeba zasłużyć (i pisze to kobieta). 'Szanowanie' kogoś tylko ze względu na płeć lub wiek?
   Uprzejmość i brak grubiaństwa w stosunku do kogoś jest jak najbardziej ok i jest to pożądane, nie mówię, wolę twoją postawę niż vetinariego (który najwyraźniej myśli, że traktowanie partnerki po ludzku to pantoflarstwo...?), ale nie można przesadzać bo zawsze się znajdzie ktoś, kto się wyrżnie i wykorzysta jak szmatę.
   Jak jakaś laska woli, jak ktoś ją traktuje jak podczłowieka, to jej wybór, może kiedyś zmądrzeje.

   tl;dr: traktuj kogoś z takim szacunkiem na jaki zasłużył.

  •  

   pokaż komentarz

   @Maminidlo:
   Ja nie mówię, że darzę szacunkiem każdego. Kobieta, moja kobieta sobie na to zasłuzyła wiec darzenie jej szacunkiem jest oczywiste.
   Wiem, że szacunkiem darzy się osoby które na to zasłużyły.
   Kto powiedział że ta laska woli jak ją się tak traktuje? Ona nie pisze "ale fajnie mnie dziś p!!###$nął o ziemie" tylko się żali. Niestety miłosc bywa ślepa i mimo to ze on traktuję ją jak szmatę to ona go kocha. Dziwne ale tak ten świat już jest zbudowany.
   Mam znajomą, która miała podobną sytuację tylko że z polakiem. Inawet otworzyła mu drzwi, on ją pobił i poszedł. Sama nie wie dlaczego mu te drzwi otworzyła wtedy.

 •  

  pokaż komentarz

  Wypisz wymaluj jak krewny mój jeden. Do kobiet odnosi się miło tylko gdy czegoś od nich potrzebuje. Nie zmywa po sobie, nie umie umyć nawet noża po posmarowaniu chleba, nie wyrzuca śmieci. Jak przyjdą do niego koledzy to jego mama, dziewczyna, siostra to gówno, na które nie zwraca uwagi chyba, że by coś doj$#ać. No i te atak agresji - walenie w ściany i głośne przeklinanie.

  Szowinizm to szowinizm - czy w islamie czy w chrześcijaństwie. Tyle, że islam jest religią mocno szowinistyczną, a przynajmniej tak tam się wychowuje ludzi.

  Ten Pakistańczyk jest spaczony, a mój krewny to zwykły debil.

 •  

  pokaż komentarz

  Był kiedyś wykop o tym jak to kobiety lubią drani. Nie pamiętam już nazwy, może ktoś przypomni? Wynikało z niego że kobieta dłużej wytrzyma ze sk#%%ielem niż z idealnym, dobrym człowiekiem. Dlaczego? Dobrym chłopakiem szybko się znudzi, a drania będzie próbowała zmienić na lepsze. W ten sposób zrodzi się w niej swoista misja, której tak szybko nie będzie chciała kończyć. Może tu mamy z czymś takim do czynienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @OlgierdStopa: nie pamiętam akurat tego znaleziska, ale wiem o czym mówisz. Dla chętnych polecam przeczytać książkę autorstwa DavidX. Jest tam parę wzmianek na ten temat.

 •  

  pokaż komentarz

  no k#%%a sama wybierała niech teraz cierpi

 •  

  pokaż komentarz

  Jak ktoś tak lubi to spoko ;) Tyle dobrego towaru się marnuje u obu płci. Szkoda.

 •  

  pokaż komentarz

  Dajcie spokój, znam kilka takich Polek, co się z moimi ciapatymi sąsiadami zadają i daje Wam słowo - one ledwo potrafią po polsku kilka zdań do kupy sklecić i właściwie zawsze wyglądają jak stereotypowe Niemki. Aż dziw że ta potrafiła się na bloga zalogować. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - przecież to nie piwo.

 •  

  pokaż komentarz

  @spaceman
  takie pytanko z ciekawości. Czy na formularzu o wizę rezydencką w UAE też wpisałeś, że jesteś ateistą?

 •  

  pokaż komentarz

  hahaha co za pustak jezuu... jest z nim bo ma dach nad glowa i dobrze ja rznie nic poza tym sama sie przyznala ze nie stac ja na samodzielne mieszkanie

 •  

  pokaż komentarz

  Dobrze jej tak, nie ma zlituj dla kretynek

 •  

  pokaż komentarz

  ja Was tam nie żałuje - chcecie dać brudasowi proszę bardzo

 •  

  pokaż komentarz

  Taki sam związek może mieć z Polakiem (chrześciajninem lub ateistą)

 •  

  pokaż komentarz

  Ciężko uwierzyć w prawdziwość tych wypisów i że ktoś może mieć takiego pustaka w głowie. Ktoś traktuje babę jak szmatę a ta "Chyba od Niego odejde", czyli ma jeszcze wątpliwości, potrafi nawet znaleźć tu jakieś plusy. Albo psychiczna albo opętana bo z taką rozkminką, która wskazuje na szczątkowe ilości neuronów w gąbce po czapką to cud, że potrafi podtrzymywać podstawowe czynności życiowe typu żarcie, pisanie i sex z ukochanym oprawcą. Musi być fake bo w takie upośledzenie nie uwierzę.....

 •  

  pokaż komentarz

  Ma sie to na co sie godzi...baby to maja nas**** w kasku bo niewiedza czego chca przez co wpadaja ze skerajnosci w skrajnosc... jedyna rada dla kobiet to taka... nie placzcie komus na ramie jak se sama babo zrobilas placek, a jak juz placzesz to wez 4 litery w garsci i zrob cos z tym

 •  

  pokaż komentarz

  Ja mu ostro kibicuje, jego przyjaciołom z pakistanu również. Oby dostawały codziennie po ryju za mieszanie naszych polskich genów i niszczenie naszej reputacji. Może się nauczą i wybiorą sobie jakiegoś fajnego miłego polaka nie lecąc na ciemną karnacje (swoją drogą, dziwny ewenement się stworzył, bo zawsze czym bielsza była skóra tym było lepiej, bo ciemna należała do niewolników i robotników)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  www.youtube.com/watch?v=bs92hQw3Tn8 oto co sadzą Egipcjanie o polkach i w ogóle europejkach akcja zaczyna się od 12:16

 •  

  pokaż komentarz

  I jak tu nie wierzyc w to, ze baby lubia byc lane po mordzie bo wtedy czuja jaki jej facet jest silny i dominujacy. Krzyz na droge.

 •  

  pokaż komentarz

  http://www.youtube.com/watch?v=vFBh6xkki2o&feature=related
  Ragazzo - Jacek Zwoźniak
  Ważny jest tekst
  Nieco inne realia - zjawisko chyba nie

 •  

  pokaż komentarz

  Zakop za tytuł. To, ze człowiek jest podły i tak traktuje żonę/dziewczynę i przy okazji jest muzułmaninem nie jest wystarczającym powodem, żeby wykopywać takie głupoty. Co ma religia do szacunku wobec kobiety. W każdej religii (i nie tylko) zdążają się jednostki chore, zdegenerowane. Więc jaki jest sens naznaczania, że to akurat muzułmanin.

 •  

  pokaż komentarz

  Znam świetną, patologiczną rodzinkę. Czasem raz na 2 miesiące, czasem dwa razy w tygodniu (rzadko) są ostre kłótnie i słychać krzyki (przeklinanie, albo groźby, ale których i tak na 100% nie spełnią), czasem żonka płacze, czasem jakieś odgłosy dochodzą (drzwi, bieganie po mieszkaniu, albo jakiś przedmiot). Rodzina Polaków. Raz tylko policja tam wpadła (albo i więcej, nie wiem).
  Jak widać, wszędzie mogą być szczęśliwe i nieszczęśliwe małżeństwa niezależnie od kraju, religii.

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire: ciekawe połączenie wyrazów "Znam świetną, patologiczną rodzinkę. " :)

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire: Tylko że w jednym miejscu patologia to margines, a w drugim patologia jest normą. Ja też znam jedną bardzo bogatą rodzinę. Mają perę samochodów i kilka domów w całej Polsce. Ale nie twierdzę na tej podstawie że w Polsce żyje się lepiej niż w Szwajcarii czy Szwecji. Zrozumiałeś czy ci to wygrawerować na kamiennej tabliczce?

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  pokaż komentarz

  hehe głupie baby co trzeba mięć we łbie żeby sobie na takie rzeczy pozwalać może jednak to jest prawda, że są mniej inteligentne, a ta to chyba ma nawet k!#!a downa,cytat z tekstu
  "Najpierw minusy, bo ostatnio latwiej mi przychodza" http://scienceblogs.com/insolence/facepalm.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @pawellost: Za to Twoja wypowiedz stoi na szalenie wysokim poziomie. Nie, to nie jest kwestia mniejszej inteligencji, po wyjaśnienia odsyłam do linka, który umieściłam w komentarzu nieco wyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   @gaska: dla mnie są głupie; nie wmówisz mi ze jest inaczej można popełnić błąd, ale trzeba go później naprawić

  •  

   pokaż komentarz

   @pawellost: Cóż, wyobraź sobie, że świat jednak nie kręci się wokół Twoich osądów i opinii. Powodów bycia z agresywnymi ludźmi jest wiele - od bycia zagubioną, zaślepioną, obwiniającą się czy próbującą tak czy inaczej wytłumaczyć takie zachowanie, jednak nie jest to brak inteligencji. Może być to strach, złudna nadzieja na lepszą przyszłość, niska samoocena, cokolwiek, ale nie utożsamiaj tego byciem głupią. Ja również nie rozumiem takich zachowań - jednak nie uważam, żeby te kobiety były głupie.

  •  

   pokaż komentarz

   @gaska: co rozumiesz pod pojęciem inteligencja?

  •  

   pokaż komentarz

   @pawellost: A po co Ci definicja? Będziesz próbować mi coś udowadniać przez to? Jest ich tak wiele, że wykorzystując niektóre można od razu dać odpowiedź pod z góry ustaloną tezę. Nie bierzesz pod uwagę jednej kwestii - poza inteligencją w związkach ogromną rolę pełnią uczucia i emocje. Także kobieta może być inteligentna, jednak mimo to pozostawać z związku z bydlakiem, bo uczucia względem niego będą niezwykle silne i przez to być może będzie próbowała go usprawiedliwiać. Nie można pojmować tego w czarno-biały sposób - "jest z nim, a on ją bije = głupia baba, za grosz nie ma inteligencji". A pewnie do tego dążysz. Niestety, w takich sprawach nie zawsze postępuje się racjonalnie, choć nam, patrzących z boku umysł podpowiada co innego.

  •  

   pokaż komentarz

   @pawellost: Nie można być prorokiem we własnym kraju.

Dodany przez:

avatar Ujek dołączył
338 wykopali 38 zakopali 7 tys. wyświetleń