•  

  pokaż komentarz

  Informacja nieprawdziwa. Nie gwałcił tylko był szefem organizacji która na procesy związane z gwałceniem/molestowaniem wydała już ponad 2 miliardy dolarów w samych USA.

 •  

  pokaż komentarz

  Brawo, nakarmiliście trolla!

 •  

  pokaż komentarz

  a w SP pokazali tylko mahometa i już był wielki skandal

  •  

   pokaż komentarz

   @kaspie: pierwszy raz jak pokazali to było ok bo to przed 11 września było, a potem już musieli go cenzurować, a nawet słowo mahomet wypikali

  •  

   pokaż komentarz

   @kaspie: coś czuje że cenzura internetu jest już blisko...

  •  

   pokaż komentarz

   @kaspie: Norma. Co tam Mahometa, niech pokażą jakiegoś podrzędnego Immama to już będzie skandal.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Podepnę się pod pierwszy komentarz żeby odpowiedzieć na te over 9000 komentarzy które już się pojawiły i będą się pojawiać i dostaje przez tych baranów bólu odbytnicy.
   Widzę że na Wykopie siedzi elita znawców "kultury chanowej" i potrafią od razu rozróżnić co jest "chanem prawdziwym" a co nie, na podstawie 4chana.
   Więc większości z was chyba coś się poprzestawiało jak i dzieciakom z "we are legion, we are anonymouse" i myślicie że chany to miejsce na którym gromadzą się użytkownicy którzy maja bronić moralności, praw człowieka, wolności na świecie jak i w mediach.
   Ale niestety to nie prawda, 4chan to już nie "chan" to już tylko zwykłe forum dla 15 letnich gimbusów myslących że w zbawią świat za pomocą LOICa, masa niedorozwiniętych gnojków którzy bawią się w "anonimowy internetowy legion".
   Anonimowość? Wiecie co to znaczy? Ludzie z Ka... to pseudoanimowi?
   Znacie nasz dane? Nasze Adresy albo chociaz imiona? Nie. To wejdź na 4chan, co 3 temat "Hi /b/, rate me" nie mówie już o dziale Social.

   Nie, nie, to nie jest tylko opinia "gimnazjalistów z K..." na świecie istnieją dziesiątki chanów (prawie każdy kraj ma swój) i jak ci z K.. jak i inni wstydzą się że dzieciaki które bawią się w takie rzeczy są kojarzone z chanami. Wejdzie na chan Niemiecki lub Rosyjski i napiszcie że jesteście z 4chana i zaproponujcie im taką akcje zbawicielską xD

   Nie będę więcej sie rozpisywał, pozdrawiam Wykopowiczów. Wykopujcie sobie pięknie napisane przemówienia o internetowym ratowaniu świata.

   inb4. ban

  •  

   pokaż komentarz

   @rusalka11: ja polecam fiński i litewski. Na litewskim jest niezła beka jeśli chodzi o ich nacjonalizm związany z hejtowaniem Polaków.

   A z papieżem... to jest strasznie stare - i właśnie, dlaczego dopiero teraz się o tym zrobiło głośno? Bo w TVP Info podali, że urzędasy z Łodzi dostały "hacked by Wykop.pl" i treści wiadome?

  •  

   pokaż komentarz

   @MrGrandma: no właśnie, pół roku forsowania dla 1 artykułu w Rzepie, warto było co, karaczanki? :3

  •  

   pokaż komentarz

   @MrGrandma: zarzuc linkiem, bo nie znam litewskiego ani fińskiego

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @rusalka11: Oczywiście na wykopie hipokryzja pierwszej klasy: http://www.wykop.pl/link/263602/jan-pawel-ii-biczowal-sie/ i pierwsze komentarze. Ale, nie moralność kalego najlepsza xD

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @chmur0n: zróbmy im bitwę na głosy! It's my liiiife...

  •  

   pokaż komentarz

   @MrGrandma: Ogólnie to filmiki są tak p%#%#!!nięte, że aż bekowe, ale czemu doj$!ali się do papieża to ja nie wiem : D ;x

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @kaspie: " Niestety, jest przyzwolenie administracji YouTube'a na kpiny z religii katolickiej – ocenia Grzegorz Grzegorczyk, internauta. " napisali to jakby Grzegorz internauta, specjalistą był zacnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @rusalka11: Dlatego też misją dziejową wykopu jest zmiażdżenie antynarodowego przewrotu much i innych owadów.

  •  

   pokaż komentarz

   @kaspie: Mówimy o YT, a nie o TV. Na YT od dawna ostro dzialają antyislamscy vlogerzy jak Pat Condell i też afery nie ma. Akcja z dniem rysowania mahometa też zostala zainicjowana przez ludzi z YT. Oczywiście RP dostaje sraczki, bo wszyscy muszą myśleć tak jak oni, ale ludzie dzialający na YT niezależnie od tego czy katolicy, chrześcijanie, muzulmanie czy ateiści używają bardzo ostrego języka i nie boją się bardzo ostrej krytyki przeciwnikó i nikt sensacji nie robi. Tutaj mamy prostego trolla. Filmik jest oflagowany i tyle. Jedyne co ten artykul zrobil to wywolal erekcję u autora filmiku, bo wlaśnie udalo mu się ztrollować jedną z najpopularniejszych polskich gazet.

  •  

   pokaż komentarz

   @rusalka11: Zastanawiam się czy ta "11" przy twoim nicku to wiek, czy może poziom intelektualny, z którym się utożsamiasz. Za słowa wypowiedziane w internecie, czy w rzeczywistości powinno ponosić się tą samą odpowiedzialność. Gdyby nie to, że 4chan od zawsze obnosi się z tym, że jego użytkownicy są "nienamierzalni" nie zyskał by większej popularności. Jednak mam nadzieję, że kiedyś ktoś was wszystkich namierzy. Ufam też, że będzie miał wielką deskę z gwoździem.

 •  

  pokaż komentarz

  Jesteście hipokrytami. Udajecie, że walczycie o wolność słowa, którą według Was zabierają nam "okupacyjne rządy PO", a sami najchętniej powiesilibiście autorów tych filmików.

  •  

   pokaż komentarz

   @kingofmetal: Wolność słowa to nie jest wolność głoszenia czego się chce (nie ma wolności bez odpowiedzialności). Jeżeli ktoś głosi kłamliwe tezy i szkaluje imię drugiego człowieka to powinien ponieść konsekwencje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Potfur: Martwy papież nie może niestety wytoczyć powództwa cywilnego

  •  

   pokaż komentarz

   @Potfur:

   Tiee... A jeśli ktoś sobie za dużo ciupcia, to powinien za karę dostać wszy łonowych...

  •  

   pokaż komentarz

   @kingofmetal: Internetowi kastrują każdego, kogo ktoś potężniejszy wskaże jako złego.

  •  

   pokaż komentarz

   @kingofmetal: Słuchaj, to dlaczego oni banują za teledyski, które rzekomo łamią prawa autorskie, albo za filmiki krytykujące(nie obrażające tylko krytykujące) parady równości, inwazję islamu? Tu nie chodzi tylko o obrażanie papieża(choć głównie o to), ale o sprawiedliwość. Albo banować wszystkich, którzy łamią regulamin, albo nie banować nikogo. A tu widać, że ta cała ,,netykieta:, ,,regulamin" YT wybranych nie dotyczą. To tak jakby 2 osoby dokonały przestępstw-jedna ukradła ogórki ze sklepu, a druga zabiła niewinnego człowieka. Złodziej ogórków dostaje 25 lat więzienia, a morderca zostaje uniewinniony. Tak właśnie dzieje się tutaj. I to nie my postulujemy o łamanie wolności słowa, ale robi to YouTube, które dzieli użytkowników na równych i równiejszych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Potfur: nie wiem czy takie kłamliwe, może nie wyszły na jaw dowody na gwałcenie dzieci, ale współudział w tym procederze ma na pewno

 •  

  pokaż komentarz

  dziwię się czemu administracja wykopu nie zgłosi tych kanałów jako naruszenie ich praw... tak naprawdę to ani mnie ziębi, ani mnie parzy, czy ktoś takie filmiki wrzuca, bo póki nikomu nie dzieje się krzywda z tego powodu, to złym tego nazwać nie można. jednak jak ktoś rzuci dowcipem o cyganach, to dostaje bana, bo bla, bla, bla, ale gdy na yt widnieją filmiki obrażające JPII "sygnowane" marką wykop, to wszystko jest ok.

  •  

   pokaż komentarz

   @henk: filmy były zgłaszane. W tym momencie podejmujemy dalej idące kroki.

  •  

   pokaż komentarz

   @mb:
   Tak, tak, dalej idace kroki. Ale mb wiesz przeciez, karaczana nie pokonasz usuwajac filmiki z YT :). Nie pokonales przy okazji dissu na cyganow. Wiecej - przegrales, upokarzajac sie przy dyskusji z "pewnym" uzytkownikiem.

   Btw. "wykop" tworzyl juz:
   - dissy na cyganow
   - dissy na magika
   - dissy na papieza
   - techno tiesto
   - polaczky ziemniaczky
   - inne
   No i jak moglibyscie nie przyznac, ludzie z "wykopu" maja wyobraznie :).

  •  

   pokaż komentarz

   @Vr_Ravelai: bardzo fajnie że tyle tych filmików, szkoda że oglądają je tylko karaczany...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   Pff, takie kroki to jak bieganie za czyimś psem i sprzątanie jego odchodów.
   Niby działanie szlachetne, ale... n/c

  •  

   pokaż komentarz

   @m__b: Nie wiem jak Wy to teraz naprostujecie ale jeśli będzie kilku dniowa nagonka na wykop.pl będę zmuszony usunąć konto bo nie mam zamiaru być kojarzony z gimbusami! Mam w d**pie te filmiki nie mam jednak w d**pie loga pod którym zostało to zamieszczone!
   Wyrazy współczucia... Zawsze jak się coś osiągnie przyjdzie ktoś kto tego nie docenia i to zniszczy tak jak dobre imię marki. Jak tak dalej pójdzie to cenzura internetu pod pretekstem takich dzieł wejdzie w mgnieniu oka! Teraz wystarczy aby to przenieść do polityki, pokazać starszym ludziom w TV i wszystko zwalić na wykop.
   Trzymam za Was kciuki bo lubiłem tu przesiadywać.

   Good luck

  •  

   pokaż komentarz

   @m__b: próbowałem się z wami kontaktować parę razy, bez skutku. wysłałem chyba z 5 wiadomości co do wyjaśnienia powodu zbanowania mojego konta z długim stażem i rankingiem >30 podczas "wielkiej czystki". Do dziś nie uzyskałem odpowiedzi więc próbuję ostatni raz, zakładając drugie konto gdyż nie widze innej opcji jeśli ignorujecie moje formularze i maile. chodzi o konto:

   http://www.wykop.pl/ludzie/Aberworthy/

   Parę razy się rozpisałem i to nieźle, parę razy o sobie przypominałem i nic. A Wam wykopowicze radzę nie żartować, bo pewnie za żarty moje konto zostało zbanowane. Roczny staż gwoli ścisłości! Zresztą sami zobaczcie.
   Piekny widok po logowaniu:
   Konto zbanowane Konto zawieszone do wyjaśnienia (permanentnie)

  •  

   pokaż komentarz

   A oczywiście nikt nie pamięta, jak to PiS przyjął ustawę o KRRiTV, gdzie zmniejszył jej liczbę członków z 9 na 5, dzięki czemu, formalnie, nie skracając kadencji, obsadzili tylko swoimi członkami. Wkrótce, bo w 2010 roku, okazało się to bronią skierowaną przciw PiSowi, bo właśnie to PO obsadziło w tej radzie swoimi członkami wg zasad PiSu.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna