•  

  Miał gówniarz szczęscie. babka wygląda na troche zmarnowaną, ale to pewno wina aresztu

  •  

   @katius:

   Jak czytam te ironiczne i dowcipne komentarze (twój i poniżej), to aż się niedobrze robi.
   I nie chodzi o brak szacunku, czy wygląd laski.

   Kiedyś było tak, że jeśli samotny mężczyzna znalazły na drodze przemoczone dziecko, wziąłby je do domu, by ogrzać, potem zadzwonić na policję, by się ew. dowiedzieć o co biega, dzisiaj na wszelki wielki bezpieczniej jest od razu zawieźć na komisariat.

   Powyższa sytuacja - nieco skrajna - pokazuje do jakiej skrajności doszło doszukiwanie się gestów pedofilskich u mężczyzn. A teraz druga strona, jest taka, że kobieta może współżyć seksualnie z małolatem i co? No jak to co? Przecież pedofilem może być tylko mężczyzna?

   Wkurzająca jest tak hipokryzja, nie ma znaczenia, czy koleś chciał czy nie. Jeśli wiek 16 lat jest uznany za granicę poniżej której nie wolno i jeśli laska WIEDZIAŁA!, że koleś na pewno nie ma tych 16, to powinna być traktowana jak pedofil. Bo w analogicznej sytuacji (czyli gdyby facet był oskarżony o gwałt na małoletniej) to od razu zleciałyby się różne matki pod sąd i domagały najlepiej kary śmierci dla zwyrodnialca.

  •  

   @simperium:

   "jeśli laska WIEDZIAŁA!, że koleś na pewno nie ma tych 16, to powinna być traktowana jak pedofil"

   Problem w tym że opisany przypadek to nie jest pedofilia (mimo że uznane jest za przestępstwo), polecam poczytać definicję pedofilii, i przestać popisywać się niewiedzą.

  •  

   @Marx64: Czternastoletnia dziewczyna ma cycki i faktycznie nie raz, przy odpowiednim makijażu można pomylić ją z "dwudziestką". Ale 14 letni szczaw z reguły wciąż jak najbardziej wygląda jak dziecko i choćby nie wiadomo jak się starał, trudno pomylić go z kimś dorosłym - chociaż to też zależy od tego jak wcześnie zaczął dojrzewać.

   Nie wiemy jak wyglądała "ofiara", więc ciężko wyrokować, czy mamy do czynienia z pedofilią, czy nie.

  •  

   @prabab: Owszem, pedofilia to pociąg seksualny do osób w okresie przedpokwitaniowym (nie można określić dokładności wieku, ze względu na zróżnicowanie w dorastaniu organizmów) ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo że chłopak miał trzeciorzędne cechy płciowe, co wyzwoliło pociąg do niego u zupełnie zdrowej kobiety, chociaż prawo tutaj mówi że jest to przestępstwo.

  •  

   @simperium:
   Kolego, jak babka może zgwałcić faceta? Pomyśl. Domyślam się, że tylko o to chodzi. Faceta nie zmusisz do seksu. Możesz go co najwyżej sprowokować. Dlatego gwałt kobiety na facecie jest niemożliwy. Ergo - za co do cholery kara? Że mu dała? Idiotyzm.

  •  

   @simperium: Co ty bredzisz, ten sąd jest chory by w ogóle ją karać za takie coś, gówniarz na serio miał farta, teraz może się pochwalić przed kumplami jak wcześnie to robił.

  •  

   @simperium: Ja w wieku 14 lat wiele bym oddał żeby mnie jakiś fajny milf tak "skrzywdził".

  •  

   @pies_harry:

   Nie? To teraz wystaw tyłeczek i przygotuj się na analną niespodziankę...

  •  

   @pies_harry:
   Jest taki urban legend o gangu bab, które gwałciły faceta przez wiele godzin i jak już mu nie chciał stać to wbiły mu wkład od długopisu w cewkę moczową.

  •  

   @piesharry: Nie znamy szczegółów sprawy i nie wiemy jaki dokładnie paragraf ale u nas wygląda to tak:
   _art. 197
   § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego (...)
   art. 198
   § 1.Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem(....)
   art. 199
   § 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,


   Ja nie jestem prawnikiem więc nie wiem jak to dokładnie by wyglądało ale jak widać gwałt to nie tylko to co myślisz. Kobieta spiła małoletniego i uprawiała z nim seks, to jest naganne niezależnie od twoich fantazji.

  •  

   @katius: Z początku pomyślałem, że mu zazdrościsz :)

  •  

   @katius: Ale wy jesteście szurnięci, czy naprawdę myślicie że jakaś stara brzydka baba dla zwykłej sadystycznej przyjemności (między innymi przez to, że nikt jej nie chce) nie jest wstanie zgwałcić analnie wibratorem młodego chłopca?
   14 latek to jak najbardziej jeszcze chłopiec, bynajmniej nie mężczyzna.

  •  

   @dndccss: ja i w wieku 23...

  •  

   @katius: Ciekawe kiedy ją zaproszą na manifę - przecież jest dzielna!

  •  

   @simperium: Akurat w tym przypadku płeć ma znaczenie. Aby doszło do stosunku między kobietą, a mężczyzną, to musi u niego dojść do tzw. erekcji. Inaczej nie jest to fizycznie wykonalne. W tym przypadku mówienie o gwałcie jest co najmniej nie na miejscu. Można to nazwać molestowaniem, ale nie gwałtem.

   Szczerze mówiąc ta kobieta nie jest ani jakaś brzydka, gruba czy coś. Normalna 30-latka. Marzeniem każdego normalnego chłopaka w takim jest spędzenie nocy z kobietą. Osiągnięcie przez niego satysfakcji nie budzi wątpliwości. Do złapania "gwałcicielki" przyczynił się zapewne donos matki, albo skruszone sumienie chłopaka ( wiadomo jak w tym wieku człowiek czuje się "po")

   Natomiast gdy gwałcicielem jest facet sprawa wygląda inaczej. Kobieta jest często traktowana brutalnie, bita, poniżana, a sam stosunek jest bolesny, gdyż zazwyczaj kobieta nie jest "przygotowana".

   To dwie zupełnie różne sprawy i nie starajmy się tu na siłę wtrynić równouprawnienia. Nasze płeć nas definiuje i nic na to nie poradzimy,

  •  

   @vokus: Anatom i fizjolog się znalazł... Co do gustu: nie dyskutuję, ale tej pani do łóżka absolutnie bym nie wpuścił.

  •  

   @Glover: Generalnie jestem przeciwny do rzucania inwektyw w w dyskusji bo to od razu obniża jej poziom. Możesz krytykować moje poglądy, ale nie moją osobę, bo mnie nie znasz.

   Natomiast co do urody tej Pani...po 0,5 brałby

  •  

   @plushy: Polskie prawo jest chore. Ilu to facetów podstępem zaciąga laski do łóżka - np obiecując kurevce, że się z nią ożeni, czy coś takiego.
   Wiek pozwalający na sex powinien być obniżony. 15- latki to często lafiryndy z doświadczeniem 40-latki.

  •  

   @vokus: Popieram. Wszędzie to fałszywe równouprawnienie i inne pierdoły, nikt już nie patrzy, że facet i kobieta to jednak funkcjonują zdeka odmiennie. Jak miałem 14 lat chciałem dmuchać co się dało, taki fakt i dla masy kobiet to szok, ale naprawdę my tak mamy i koniec pieśni. Gdyby wtedy mi pykło i jakaś nienajgorsza 30 z sąsiedztwa zaproponowała conieco, nawet bym się nie zająknął. Sprzęt stoi? stoi, to do dzieła. Jaki potem szpan wśród kolegów!
   W drugą stronę działa to trochę inaczej, organy rozrodcze są już w pełni ukształtowane, pozwalają na poczęcie dziecka, lecz 14 lat to stanowczo za mało na w pełni świadome decyzje dotyczące macierzyństwa. Seks na siłę z taką dziewczyną to zwyczajnie przestępstwo gdyż może spowodować głębsze rany emocjonalne, bądź co gorsza ciążę.
   Naprawdę ludzie, różnimy się nie tylko ubraniami, płeć też ma swoje prawa, jak to mawiam "zielone i rucha - przyroda!"

  •  

   @tdmr: nie no bez przesady... Zresztą co ma jedno do drugiego

  •  

   @katius: Zgadzam się... chyba każdy 14 latek fantazjuje o starszych kobietach, skorzystał z okazji, a kiedy się wydało... cóż, rodzice złożyli pozew, bo przecież ich syn jest normalny i nie uprawiałby seksu w tym wieku.

  •  

   @katius: czy to miało być zabawne?

  •  

   @tdmr: Z tym podstępem to raczej nie chodzi o obietnicę małżeństwa natomiast twoja wypowiedź wskazuje na to że masz problem z podejściem do kobiet. Może i dla ciebie 15-latka to lafirynda ale nawet jeśli jest taka dziewczyna rozwinięta fizycznie to na pewno jest jeszcze niedojrzała emocjonalnie i wykorzystanie tego jest niemoralne, znajdź sobie kogoś w swoim wieku.

  •  

   @katius: To sie nazywa rownouprawnienie! Kiedy mezczyzna ma robic wszystko i odpowiadac za wszystko, a kobieta nie robi nic, i za nic nie odpowiada.. to wlasnie jest rownouprawnienie przynajmniej w Polsce.

 •  

  Dlaczego mnie żadne kobiety nie gwałciły gdy miałem 14 lat?

 •  

  Ludzie. To było za obopólną zgodą. Trochę go podkręciła alkoholem i tyle. Słowo gwałt występuje tam dlatego, że seks z nieletnim w USA traktuje się jako gwałt (z punktu widzenia prawa). Polański miał to samo.

  •  

   @brass: No i jeżeli występuje jako gwałt,to należy tak to traktować.Tylko nie powinno mieć znaczenia czy gwałci(zachęca nieletniego)kobieta,czy mężczyzna.A Polański jeżeli uprawiał sex z 13-latką,nawet jeżeli by go do tego sama namawiała,jest pedofilem.

  •  

   @brass: Nie jestem do końca przekonany, czy była to taka obopólna zgoda, skoro potrzebował pomocy alkoholu. :P

   Zresztą to nie jest takie proste. Np. pod gejowskimi klubami kręci się (często) multum podrostków szukających sobie eleganckiego pana, co by ich "przygarnął" na noc - czy w takiej sytuacji też byś bronił starych dziadów, którzy wykorzystują naiwność i burzę hormonów dzieciaka żeby się zabawić?

  •  

   @krupier36: Przestań gadać głupoty, i lepiej się dokształć co to znaczy pedofilia, bo populizmami to można sobie rzucać na prawo i lewo.

  •  

   @krupier36: pedofil to osoba czująca pociąg do osób niemających wykształconych trzeciorzędnych cech płciowych. Polański siedzi za seks z małoletnią poniżej ustawowej granicy wiekowej, a nie za seks z dzieckiem.

  •  

   @halfczlowiekpol_Norweg:

   "Polański siedzi za seks z małoletnią poniżej ustawowej granicy wiekowej, a nie za seks z dzieckiem. "

   To Polański siedzi?

  •  

   @krupier36:
   Pedofil to trochę za duże słowo. Nimfofil, hebefil, bądź efebofil pasuje znaczenie lepiej. Albo nawet partenofil.
   Zreszta nie ma słowa o tym, że preferowała takie i wyłącznie takie kontakty. Ma na przykład nastoletniego syna. Myślisz, że poczęła go z kolegą?
   Zresztą, jeśli babka była wyposzczona to i kij od miotły starczy. Wiek "ofiary" nie ma tu żadnego znaczenia. Dostała 30 dni za deprawację nieletnich (kontakty seksualne i alkohol). Wielkie mi co.

  •  

   @halfczlowiekpol_Norweg: Google jest super nie?Tylko o Polańskim nie doczytałeś.

  •  

   @brass: To mogła użyć kija od miotły.Co do preferowania wyłącznie takich kontaktów,nie słyszałeś nigdy o homoseksualistach mających małżonków odmiennej płci i dzieci z tych związków?Nie każdy pedofil i homoseksualista musi wywodzić się z seminarium.

  •  

   @krupier36: google się przydają, w tym wypadku jednak powtarzam to, co miałem na prawie karnym dwa lata temu : ). co do Polańskiego, myślałem, że ciągle zastosowany jest wobec niego areszt domowy. nie interesuję się zbytnio jego sprawą, stąd pomyłka (najmniej istotna chyba, dla tematu, co?).

   a co do kija od miotły, o którym wspominasz - masz zupełną rację. zgwałcenie (bo w KK widnieje przestępstwo nazywane "zgwałceniem", a nie "gwałtem"), nie musi polegać na typowym stosunku seksualnym. już samo to, gdyby np. kobieta posłużyła się ręką tego chłopaka, nie wspominając już o stosunku analnym (w którym poszkodowany byłby stroną bierną) czy innym tego typu kontakcie, mówi się o zgwałceniu (czyli podjęciu jakiejkolwiek czynności seksualnej bez zgody drugiej strony).

   tak więc polecam zaślinionym marzycielom, którzy śnią o "gwałcie przez fajnego milfa" pomyśleć o tym, że nie koniecznie musi być tak miło, jak na filmikach z redtube ; ).

  •  

   @halfczlowiekpol_Norweg: KK mówi o zgwałceniu i ona za zgwałcenie dostała jakąś symboliczną karę.Facet w tym przypadku dostałby normalny wyrok,a koledzy pod celą nie wnikaliby w takie drobiazgi pod jaką kategorię dewiacji podpiąć jego przypadek,żeby go przypadkiem nie urazić.

   Co do milfów z redtube to tam też przeważnie są nieciekawe okazy,mocno przechodzone.

  •  

   @krupier36: ech, kwestia równości w przestępstwach seksualnych to już bardzo delikatna sprawa. w grę wchodzą krzywdy wyrządzone dziecku (tu - małoletniemu), zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

   sądy oparte na systemie common law (w nim to sąd 'tworzy' prawo) nie są związane sztywnymi granicami prawa. stąd zapewne taki niski wyrok (tym bardziej bezsensowne i bezcelowe jest porównywanie wyroku do tego, który mógłby - albo musiałby - zostać wymierzony w polskim prawie). sędzia po prostu uznał, że chłopak nie poniósł szkody, seks być może był uprawiany za obopólną zgodą, nie została małoletniemu wyrządzona krzywda ani fizyczna, ani nie ucierpiała jego psychika, a jego wiek to niemal granica ustalona przez prawodawcę...

   przy wydawaniu wyroku trzeba brać pod uwagę wszystkie czynniki. autor wykopu powinien się dowiedzieć i poczytać o różnicach w prawie anglosaskim i kontynentalnym. wtedy - teoretyczny - absurd wyroku (i jego 'niesprawiedliwość płciowa') byłby bardziej zrozumiały. babka złamała prawo i powinna ponieść karę. jednak już sposób i konsekwencje jego złamania mogły być różne. dlatego tak ważnym jest, żeby wyrok odpowiednio dopasować do czynu i skutków, który ten za sobą pociąga.

  •  

   @halfczlowiekpol_Norweg: To wszystko jest jasne i nie twierdzę,że młodemu stała się krzywda,nie próbuję porównywać prawa ze stanów do naszego,ale to właśnie Stany Zjednoczone ścigały przez tyle lat Polańskiego za podobne przestępstwo,robili cyrk na cały świat,a tutaj kobiecie praktycznie pogrozili palcem.

  •  

   @krupier36: ten cyrk i samo ściganie Polańskiego - myślę że miał większy związek z nazwiskiem i statusem reżysera. albo raczej z tym, że Polański wydymał amerykański wymiar sprawiedliwości, pryskając za granicę w pierwszym możliwym momencie, zanim nie poszedł siedzieć (z tego co kojarzę).

  •  

   @halfczlowiekpol_Norweg: I nie zauważasz tutaj pewnej niekonsekwencji?

  •  

   @krupier36: Zauważam. a Ty szukasz sprawiedliwości na świecie? : )

 •  

  Aha, czyli kobiety mogą sobie ruchać nieletnich, a ja nie mogę? Spoko. :/

 •  

  Część wykopowiczów z chęcią zajęłoby miejsce tego czternastolatka i nie widziałoby w tym nic strasznego :) (tak wynikało z podobnych wykopów). Ale patrząc na nią to raczej nikt tam by się nie pchał.

 •  

  Jak zmusić mężczyznę do gwałtu? Pobiła i przyłożyła brzytwę do gardła aż chłopaczek dostał erekcji ze strachu... Mówmy sobie.

 •  

  wiedziałem, że jak wejdę poczytać komentarze, to co najmniej kilka będzie od zawiedzionych, że ich coś takiego nie spotkało :/

  •  

   @rayluka: To samo chciałem napisać ;/ Nie wiem czy to serio ludzie piszą czy jaja sobie robicie. Widać w Polsce jest społeczne przyzwolenie na tego typu praktyki (seks z nieletnimi), ale tylko w jedną stronę. To się nazywa hipokryzja.

  •  

   @ManTaQue: Choć fakt jest taki, że od wieków ludzie uprawiali seks w wieku zdecydowanie ponizej 16 lat i jakos nikt nad tym nie ubolewał. teraz nagle to wielka tragedia, że dziewczyna pierwszy raz zalicza w wieku 15 lat. Kiedys za mąż wychodzić mogły po 14 r. ż. i nikt nad tym nie biedował.

  •  

   @mRzielony: Mnie raczej przeraża to, że wielu chciało by mieć taki stosunek z kobietą, jak rozumiem po alkoholu, i wtedy poczuliby się spełnieni, ich marzenia i fantazje ziściły by się. Istna ekstaza -_-
   I jeszcze jedno - to, że coś kiedyś było normalnie praktykowane, nie znaczy że jest w porządku.

  •  

   @ManTaQue: Hmm mi się wydaje, że większość normalnych chłopaków, tych bardzo młodych też, nie czułoby oporów przed np stosunkiem z jakaś atrakcyjną 30- latką. Nie oszukujmy się, od momentu gdy odkrywasz seksualność jest to dla Ciebie sfera ciekawa, intrygująca, a poza tym to przecież podstawowy instynkt. Nienormalny jest tu zdecydowanie element odurzenia alko, fakt, że to już jak gwałt na nie do końca świadomym chłopaku, ale gdyby nie to, to cóż... raczej mało który chłopak odmówiłby urodziwej pani chętnej na zbliżenie z nim (czy raczej sam nie chciałby "zacieśniania kontaktów" owej pani zaproponować ) ;)

 •  

  Myślę że dostała taki wyrok bo sędzia to kobieta. Tak samo jak sprawy o przekazanie opieki rodzicielskiej nad dzieckiem tatom. Są w owiele gorszej pozycji aniżeli chodzi o kobiety.

 •  

  Kiedyś w Sędzia Anna Maria Wesołowska była sprawa w której właśnie facet został zgwałcony. Mówił, że baba przywiązała go do drzewa i nic nie mógł zrobić...

 •  

  Mnie w wieku czternastu lat jarały już dojrzałe kobiety ;D
  Dalej mnie jarają. I <3 MILF

 •  

  Najsssssssssssssss.

 •  

  Pewnie się gówniarz chwalił kolegom i ją zamknęli

 •  

  Teraz to już nie, ale gdybym miał znowu 14 lat to czy ja wiem...

 •  

  hmm jeżeli kobiety tak walczą o równouprawnienie to mając na uwadze co zrobił ten pan
  http://i.imgur.com/y1jhJ.jpg
  jedyne co można napisać starając się nie być hipokrytą że babce należy się roboty przymusowe do końca życia

 •  

  Jak to zgwałciła? miała czym?

 •  

  30 dni to mało ale zauważcie też że dostała kuratora na 6 lat i i musi się zarejestrować jako "sex offender", to ostatnie zwłaszcza jest bardzo srogą karą. Różnie to wygląda w zależności od stanu ale łatwego życia mieć nie będzie.

 •  

  Parafrazując Leppera: Jak można zgwałcić faceta...he he he

 •  

  Równouprawnienie ma swoje ujemne strony.Ta kobieta powinna byc ukarana tak samo jak mężczyzna. W szkocji stosujek z osoba nieletnia traktowany jest jak gwalt .

 •  

  So wait what's the crime?

 •  

  Za samo "via reddit" należy się zakop. Ale że nie mam natury zakopywacza - nie zakopuję.

 •  

  Mmmm, matka Stifflera IRL...

 •  

  Szkoda że mnie to nie spotkało w wieku 14 lat . Z tego co pamiętam choć ciężko było o włosy łonowe to o takich rzeczach się marzyło.

 •  

  Gdyby była mężczyzną (nawet obcującym z 14 letnią, często chętną dziewczyną), zapewne nie byłoby to 30 dni, tylko 30 lat.

  Oj nie przesadzaj taki Polański na przykład tylko trochę posiedział w areszcie domowym.

 •  

  w sumie nie taka zła, nie obraził bym się jeśli była spoko wydepilowana i nie miała ejca.

 •  

  Widocznie młodemu się podobało i poprosił sąd o złagodzenie kary dla gwałcicielki

 •  

  Dlaczego Nam sie nie przytrafiają takie rzeczy...

 •  

  Niska szkodliwość społeczna czynu?

 •  

  Ja jak bym mial 14 lat to bym to samo zrobil co ten chlopiec

 •  

  Ciekawe jak go gwalcila, związała? Troche dziwne, niejeden facet by ją przeleciał, ale może pociąga ją coś w prawie dzieciach?

  •  

   @kerszi: Fakt, że odurzyła go alkoholem - młody nie był świadomy do końca co się dzieje, a wtedy ona mogła wykorzystać to byc moze wbrew jego woli.

 •  

  czemu mnie takie rzeczy nie spotykają? ;(

 •  

  koleżka nie chciał przyjść na rozprawę - nie mógłby spojrzeć jej w oczy po tym, jak miał być może spełnione jedno z marzeń... Nie dziwię mu się wcale, taka siara..

 •  

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  She's a hot victim.

 •  

  Nie ma jak potraktować poważnie post z circlejerk . /facepalm

 •  

  @krupier36: może nadal jest brzydkim dzieckiem ?

 •  

  Gdyby babcia miała wąsy...

  •  

   @Phenomeon:

   Zgodnie z prawem panstwa Watykanu, seks dozwolony jest od 12 roku zycia, wiec tam by sie jej upieklo.

   Takze w swietle tego prawa Roman Polanski nie jest winien pedofilii.

  •  

   @macipowieka: A w Abu Dhabi ograniczenie prędkości wynosi 140 km/h, czy to powód by następnym razem z polskim policjantem się kłócić że mandat się nie należy?

  •  

   @plushy:

   A w Polsce jest obowiazek meldunku w miejscu w ktorym przebywasz dluzej niz 3 doby, czy to powod zeby nastepnym razem na wakacjach szukac biura meldunkowego?

   Co?

 •  

  "nawet obcującym z 14 letnią, często chętną dziewczyną""
  to już chyba przesada...

 •  

  No za taką facjatę powinni ja potraktowac tak jak traktuje sie pedofili facetów :(

Dodany przez:

avatar prabab dołączył
450 wykopali 17 zakopali 5.3 tys. wyświetleń