•  

  pokaż komentarz

  ... do piosenki "polacken tango" zespołu landser, którego nie obejrzycie z Polski. Polacy są tam między innymi nazywani kłamcami i gównianym narodem.

  Nie wiem jak, ale make some noizz guyz. Nagłośnijmy tę sprawę, dajmy znać do mediów, niech pieprzonemu youtube się zrobi ciepło!

  Nikt nie będzie obrażał Polaków, nikt nie będzie sobie z nami leciał w kulki. A już na pewno nie pieprzone szwaby i nie pieprzony youtube!

 •  

  pokaż komentarz

  Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!

 •  

  pokaż komentarz

  Widać, że kompleksy mają wobec nas. Z takimi kobietami jak oni mają to ja się nie dziwię.

 •  

  pokaż komentarz

  Pod każdym filmikiem youtube znajduje się przycisk "Zgłoś". Admini Youtube nie mają możliwości oglądania każdego filmiku wrzuconego na serwer - więc jeśli znajdziesz jakiś film, który narusza prawo - to go zgłoś.

  •  

   pokaż komentarz

   @ibajka: Żeby wiedzieli jakiej puli IP go nie pokazywać...

  •  

   pokaż komentarz

   @ibajka: Już by pewnie było zgłoszone, ale film niedostępny w Polsce. I weź tu coś zrób. O to się głównie rozchodzi, że tak za plecami blokują filmy jak jakiejś wytwórni płytowej, a filmy te są o tematyce neonazistowskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @ibajka: misiu, ale w tym wykopie chodzi własnie o to, że blokując nam wyświetlanie tego filmu nie możemy kliknąc "zgłoś".

  •  

   pokaż komentarz

   @radeks11: skarbie, jest coś takiego jak proxy :) po drugie, takie rzeczy nie musi zgłaszać tylko osoba, która poczuwa się "obrażana" - może to zrobić nawet Niemiec. Po trzecie tak, wielu Polaków mieszka poza naszymi granicami :) Po czwarte, naiwnością jest myśleć, że jesteśmy uwielbiani przez wszystkich na świecie. Po piąte, rasizm istniał, istnieje i istnieć będzie - niestety, jakkolwiek mnie to bardzo oburza, nie tylko wtedy gdy pośrednio dotyczy mnie - ropłakiwanie nad tym nie wiele pomoże, bo po co sobie psuć humor i zdrowie przez jakichś nazistowskich niszowych idiotów ?
   Do takich rzeczy służy przycisk "Zgłoś" i zawsze gdy to konieczne z tego korzystam.

  •  

   pokaż komentarz

   @ibajka: po pierwsze przeciętny człowiek nie wie co to jest proxy. Po drugie jak ktoś ma trafić na materiał, skoro jego wyszukiwanie też jest ocenzurowane?

  •  

   pokaż komentarz

   @radeks11: przeciętnego człowieka nie obchodzą jakieś rasistowsko-głupie filmiki debilnych neonazistów.
   Zresztą, między nami znajdą się również i tacy co się naśmiewają z wielu innych nacji. Nawet wykop nie jest tego wyjątkiem, a słowa gej i murzyn budzą równie wielkie emocje co cycki i piwo.
   Więc nie bądźmy hipokrytami.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie mam zielonego pojęcia co oni tam burczą i charczą, ale brzmi obleśnie jak cały ich język.

 •  

  pokaż komentarz

  Wyglada to troche jak okrzyk rozpaczy ostatnich niemcow. Komentarze pod klipem na YT pisac po niemiecku czy arabsku?

 •  

  pokaż komentarz

  a swoja drogą to naprawde musi być głupi naród skoro czcili małęgo bruneta uwarzając przy tym za ideał wysokich blondynów :D

  •  

   pokaż komentarz

   @PanG:
   Niemcy nie są głupim narodem.

  •  

   pokaż komentarz

   @karambol2: są k$@@a poj@#$nym narodem

  •  

   pokaż komentarz

   @PanG: Nie ma związku.
   Słyszę to zdanie już po raz n-ty, ale nikt k#$wa nigdy nie zdołał tego skrytykować.

   Gdyby sam był wysokim blondynem i załóżmy, że 99% niemców by tak wyglądało wprowadzanie eugeniki i stylizacja aryjskiego ideału, nie byłaby głównym punktem programowym i nie trzeba by było w tym względzie przeprowadzać rewolucji.

   Więc po to się prowadza eugenikę, żeby uniknąć mnożenia się tak wyglądających jaki hitler ludzi i żeby następne pokolenie mogło już czcić ideał wysokiego blondyna.

   To co napisałeś, jest skrajnie idiotyczne i fanatycznie antynazistowskie, zero jakiejkolwiek obiektywnej krytyki, co nie przeszkadza jednak myślącym elitarnym jednostkom z wykop.pl na plusowanie go.

  •  

   pokaż komentarz

   @K4mi1o0: tak, takim z pewnościa są ;) Ale głupim? Na pewno nie. Jak można mówić o narodzie, kóry przegrał dwie wojny światowe a mimo to znajduje sie w czołówce najbogatszych i najlepiej rozzwiniętych gospodarczo krajów, ze jest głupi? Głupi nie sa.

  •  

   pokaż komentarz

   @szymon_jude: ale Polacy są mądrzejsi, sam Hitler to powiedział

  •  

   pokaż komentarz

   @K4mi1o0: Źródło? Tylko nie mów o tym kawałku starej gazety

  •  

   pokaż komentarz

   @szymon_jude: źle napisałem. Źródła nie podam bo nie ma. Słyszałem to kiedyś w trakcie luźnej rozmowy z nauczycielem od historii. ( jako : "ostatnio czytałem że podobno...") także nic pewnego

 •  

  pokaż komentarz

  Czego się przejmujecie, niech se śpiewają, i tak jeszcze kiedyś zawiesimy polską flagę w Berlinie.

 •  

  pokaż komentarz

  Typowe nazistowskie ścierwo. Tego typu piosenek jest mnóstwo, to margines i nie warto robić im niepotrzebnej reklamy.

 •  

  pokaż komentarz

  Zgłaszajcie te filmiki administracji youtube, ja ostatnio zgłosiłem jakis pronazistowski klip i po 2-3 tygodniach usunęli, więc można.

 •  

  pokaż komentarz

  chwila moment a gdzie wolnosc internetu. Chca sobie szkopy spiewac, wolna wola. Nie podoba sie polityka PRYWATNEJ firmy to jej usugi sie olewa. Czy stane sie mniej polski jak w szkop zaswiewa cos o Polakach ? Wrecz przeciwnie, wkwienie rosnie i Olaf Z Berlina moze liczyc na zwrocenie uwagi przy najblizszej okazji.

  •  

   pokaż komentarz

   @o90: O czym Ty mówisz? Jak coś się pojawi o żydach czy (zwłaszcza) o islamie to zaraz jest to usuwane. Skoro szeroko pojęta poprawność polityczna nie chce właśnie takich materiałów i nikt na to nie reaguje to dlaczego my mamy to olać? Nie pierdziel bo mnie ta "piosenka" osobiście obraża. Trzeba znać swoją wartość i nie możemy pozwalać na to, że my nie możemy zamieszczać filmów o złych niemcach a oni do woli wrzucają coś takiego. Jeżeli mają być zakazy to równo i dla wszystkich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Astolus: prywatna firma, prywatny problem. Lec protestuj, zaatakuj kosa serwerownie. Ja tym czasem pojde na piwko a jak sie trafi jakis Olaf z Berlina to porusze przypadkowo ta i pare innych kwestii. Od Grunwaldu zaczynajac.
   Nie ma sie co nakrecac i denerwowac tylko prywatnie praca u podstaw zmieniac postawy ludzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @o90: Nie nakręcam się. Chodzi mi raczej o to, że wykładanie lachy na takie kwestie jest błędem. Właśnie coś takiego, jak nie zostanie w porę usunięte albo nie zostaną wymierzone odpowiednie działania to te treści będą powielane, a co za tym idzie nasz wizerunek i godność będzie cały czas mieszana z błotem. Chcą niech sobie tworzą, ale na prywatnych forach o podobnej tematyce a nie na YT. To nie są treści sarkastyczne czy po prostu wyśmiewające nasze wady narodowe, lecz ostre słowa przedstawiające nas jako świnie i gnój. jak Ci to odpowiada proszę bardzo - m nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @o90: a mi się zawsze wydawało, że cenzura to coś zupełnie przeciwstawnego niż wolność.

  •  

   pokaż komentarz

   @radeks11:
   Braku możliwości decydowania co się pojawi na stronie właściciela nie można nazywać wolnością. Dlatego prywatna cenzura jest jak najbardziej legalna i zgodna z wolnością słowa.

   Dodam, że z tego, że ktoś ma prawo cenzurować co się pojawia na jego stronie/portalu nie będzie jeszcze oznaczać, że postępuje dobrze. Niezadowoleni użytkownicy będą mogli się przesiąść do konkurencji, jednocześnie nagłaśniając co im doskwiera. Nie piszę też, że trzeba kłaść lachę na takie kwestię. Możesz reagować, pisać do YouTube, pisać o tym na wykopie, na innych serwisach i gdzie dusza zapragnie.

   Skoro YouTube umożliwia blokowanie treści w innych krajach... to niektórzy korzystają. Teledyski nie są pokazywane, bo by się "łamało" prawa autorskie, widać to też jest jakoś tak twórcze nie dla nas. Problem raczej wynika z przestrzegania tych praw autorskich. Normalnie nie widzę nic złego w tym aby udostępniać film jedynie osobom z danej grupy (jakiś znajomych, członków czegoś, itp). Fajnie gdyby samemu się decydowało o takiej przynależności. Wtedy kogo to obchodzi jakie w takiej grupie odchodzą cyrki. Niech se wtedy krąg zaufania żydów obśmiewa katolików, chrześcijanie muzułmanów, murzyni azjatów, i inne wszelkie mniej czy bardziej dziwne konfiguracje.

  •  

   pokaż komentarz

   Za YouTube:
   "Czasem YouTube blokuje pewne treści, aby być w zgodzie z przepisami prawa obowiązującymi w krajach, w których działa Na przykład prezentowanie pewnych symboli nazistowskich jest nielegalne w niektórych częściach Europy."

   Więc mości drodzy, raczej dziękujcie Państwu Polskiemu, że zakazuje propagowania nazizmu i faszyzmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Astolus: CO antyislamskiego czy antyżydowskiego jest usuwane? Poz tym dobrze pisze @elilhrairrah: YouTube dziala na calym świecie i dostosowuje się do panującego w danym miejscu prawa. Na YT jest sporo materialów na przyklad gloryfikujących Hitlera i są miejsca na świecie w których takie treści po prostu są legalne.

 •  

  pokaż komentarz

  próbouje się nie denerwować ani nie przeklinać. ale k%%#a. ten szwabski motłoch chyba za dużo pozwala.

 •  

  pokaż komentarz

  "Oni krzyczeli, że w ciągu tygodnia byliby w Berlinie.
  Jako jeńcy wojenni byli tam jeszcze szybciej."

  :)))

 •  

  pokaż komentarz

  Jak świat światem nie będzie niemiec Polakowi bratem.

 •  

  pokaż komentarz

  Od kiedy Polaczki należą do rasy aryjskiej?
  Tak długo, jak Niemcy do niej nie należą, czyli od zawsze :P http://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_(Y-DNA)

  •  

   pokaż komentarz

   @dyszkadlaciebie:
   To jest nawet zabawne, jak kretyński naród to jest. Nie dość, że Aryjczycy to Indio-Araby, a Niemcy widzieli ich tylko w budkach z kebabami, to jeszcze 70% tego narodu wyznaję wiarę stworzoną przez Żyda (żydów).
   Dodając jeszcze beznadziejny język i brzydkie kobiety można rzec, że szkoda dla nich takich powierzchni terytorialnych: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/9d/Hintersee.jpg/800px-Hintersee.jpg
   Może my teraz im zrobimy małą "wojnę błyskawiczną" ;D

   Co do klipu nie mam zamiaru się przejmować. To intelektualne kaleki, prędzej czy później wymrą, albo kebaby ich wysadzą. Jeszcze ze swoim jewro i starzejącym się społeczeństwem za kilka lat będą do nas przyjeżdżać na truskawki i maliny.

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn:
   Nie obrażaj całego narodu niemieckiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @karambol2:
   Nie będę się ograniczał. Skoro oni nie potrafią hamować takiego bydła u siebie, to czemu mam traktować ich pobłażliwie? U nas taka kapela pewnie już by stałą przed sądem, bo wszyscy dobrze wiemy jak przeczuleni w temacie Nazizmu są nasze służby z Rządem na czele. Sama Merkelówna też jest wkurzającą osobą, bo nie raz miała roszczenia w stronę Polski.
   Niech zrobią porządek u siebie to wtedy będziemy ich traktować z godnością i szacunkiem. Oni natomiast nic sobie z tego nie robią, obozy nazywają obozami Rzeszy, albo co gorsza... Polskimi obozami, na dodatek wszyscy wypierają się historii, jak gdyby nie zaszło to co zaszło, a nie zapominajmy, że tak dawno to nie było, ledwo lat 60, co drugiego Niemca dziadek strzelał do Polaków, myślisz, że im tak nagle minęło? Wątpię.
   Niech zajmą się takimi przypadkami jak ten, nie my powinniśmy się oburzać i interweniować tylko oni i ich rząd. Do historii też powinni się przyznać. To Niemcy strzelali, nie III Rzesza, III Rzesza to tylko nazwa, jak Rzeczpospolita Polska, więc to oni mordowali naszych i nie tylko. Jak przyznają się przed całym światem i przeproszą to ja przeprosiny przyjmę, bo wybaczać potrafię, ale kłamcom wybaczać nie będę.

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn:
   Niemcy też są przeczuleni w temacie nazizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @karambol2:
   Szkoda tylko, że ich prasa pisze często "Polskie obozy", "zbrodnia III Rzeszy", a na dodatek jeszcze kłócą się o Śląsk i Gdańsk. Szkoda słów.

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Arabowie to mieszanka murzynów z żółtkami najprawdopodobniej, z Ariami mają tyle wspólnego co ty z podstawową wiedzą antropologiczną.
   Kto mu daje plusy za to?
   Ariowie są nazywani Indo-europejczykami, dlatego, że pewne źródła historyczne snują hipotezy o rzekomym przybyciu Ariów właśnie z tamtych terenów do Europy.
   Skąd w takim razie hinduscy riszi wiedzieli, że należy szukać wzgórz ponad wodami (Wawelu), aby tam pod natchnieniem spisać święte księgi? Jest to związane z czakramem, świętym, pogańskim kamieniem energetycznym, który to jest ukryty w podziemiach Wawelu.
   Nie było inaczej, tylko Ariowie z Europy przybyli na tereny Indii i je skolonizowali, o czym zresztą można poczytać.

   W hinduskiej religii jednak mało znajdziemy elementów Aryjskich(ale nie można ich całkowicie wykluczyć), ponieważ ich religia podobnie jak chrześcijańska jest religią objawioną, czyli wg. Praw Natury fałszywą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: Aryjczyków nie spotkasz w pismach Indyjskich, ale w księgach Mojżesza już tak. Ariowie byli jednym z rodów Dawidowych. Zamieszkiwali zależnie od historii północną część Afryki, Bliski Wschód i Indie.
   O Aryjczykach rozpisywał się również Flawiusz który był największym historykiem tamtych czasów, chyba nie będziesz próbował się z nim spierać?
   Wielu greckich, perskich i rzymskich historyków o nich pisała, więc o co chodzi?
   Może podaj jakieś źródła bo "Arabowie to mieszanka murzynów z żółtkami najprawdopodobniej, z Ariami mają tyle wspólnego co ty z podstawową wiedzą antropologiczną." to jakoś mnie nie przekonuje. Na dodatek skąd wziąłeś ten czakram pod Wawelem o_O?

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Należy zaprzestać ślepo wierzyć w źródła "historyczne", a konfrontować, je z czymś, czego nie można tak łatwo modyfikować - język i geny.
   Podstawowe zasady:
   1.Historię piszą wygrani;
   2.Jeśli chrześcijanie spiswali(ują)/mają dostęp do źródeł historycznych, prawie na pewno je modyfikowali na swoją korzyść.

   Poczytaj o czakramie(nie dziwota, że nic o tym nie wiesz, chrześcijańscy łgarze, dobrze wiedzieli, co zrobić, żeby jego istnienie było jak najmniej znane), później przeczytaj jak to było z kolonizacją Indii przez Ariów, a nastepnie skonfrontuj to z genetyką, porównaj język Polski, oraz inne języki europejskie do sanskrytu. Jeżeli będziesz uważny i obiektywny, w miarę upływu czasu sam dojdziesz do ciekawych wniosków. W związku z tym, że to będzie Twoja droga, a nie moja, czy kogoś innego, nikt nie będzie musiał cię do tego przekonywać.

   Coś mało wiesz o Indiach w takim razie.
   Skąd ty wygrzebałeś taką bzdurę, że Ariowie to semici? haha
   A może mówimy o czymś zupełnie innym? Ariowie/Aryjczycy to nazwa pochodząca z sanskrytu od Aria(?)- szlachetny. Nic nie warte są zatem analizy w takiej linii Iran-Arjan-Aria-Ariowie etc. Tak to ci sami Aryjczycy, w których kochał się hitler. Co oni mają wspólnego z semitami?
   Wygląd? Oczy, nos, rysy twarzy, kolor skóry i włosów. Chyba nie.
   Charakter? Nie chcę bana za antysemityzm, więc sam sobie poszukaj, ale od razu mówię, ze też nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: jakim k#!%a czakramie?
   Tzn. wierzysz, że to kamień pozwalający ludziom strzelać laserami z oczu, czy po prostu masz na myśli jakiś kamień, któremu ktoś przypisywał w ramach swoich wierzeń specjalne właściwości, których oczywiście nie miał, bo był zwykłym kamieniem?

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: To nie Chrześcijanie tą historię o której mówię spisywali lecz hebrajczycy z Mojżeszem na czele i Flawiuszem który był Żydem. W czasie kiedy w Nicei w 325 r.n.e. tworzono religię chrześcijańską, mnóstwo historyków perskich, czy rzymskich (wyznawcy mitry, czyli nie chrześcijanie) czy Żydowskich już dawno spisały swe księgi.
   Na razie nie podałeś żadnego źródła, bo to o czym mówisz to gdybanie oraz przekręcone fakty o Hitlerze który nomen omen miał nieźle namieszane w głowie, albo namieszał mocno innym (w końcu wmówił społeczeństwu, że jest wzorowym wysokim blondynem z niebieskimi oczami, prawda?).
   Jeśli podasz konkretne pisma, staroindyjskie, greckie, perskie, hebrajskie czy jakie kol wiek inne które wspomną o tym, to obiecuję, że zastanowię się nad problemem.
   Jednak na razie tak jak księgi Mojżesza i najznamienitsi historycy mówią jednoznacznie, że Ariowie to synowie Dawidowi z okolic Iranu, tak ja im będę wierzyć, a co do zakłamywania przez nich historii to na pewno nie. Co jak co, ale Żydzi swoich nie okłamują (tak w Prawie mają zapisane) więc historię swoją znają. Czyżbyś podważał np. Talmud?
   Podaj skąd czerpiesz wiedzę, a chętnie się zapoznam :]

  •  

   pokaż komentarz

   @Pantokrator: Ja nie wierzę, ja to wiem.
   Nie wiem natomiast o co ci chodzi pisząc "kamień pozwalający ludziom strzelać laserami z oczu", gdzie ja to napisałem?
   I nie ktoś tylko twoi przodkowie, chyba, że nie jesteś Słowianinem, to mogę to zrozumieć.
   Zresztą nie ważne, jak komuś się nie podoba moja religia, to może mnie cmoknąć tam gdzie Słońce nie dochodzi.

   Ap ropo powyższych komentarzy, gość pieprzy głupoty o semickim pochodzeniu Ariów, dostaje plusy, gdy zwracam mu uwagę, że zakłamuje historię, ja dostaje minusy. To ma być ostoja normalności?
   Nie, to chyba klon onetu.
   Jesteście kretynami. Mam w dupie minusy etc., zresztą rozumiem, że moje poglądy nie podobają się większości, bo są czysto, nazwijmy to, prawicowe, a tutaj pełno lewactwa, ale teraz przegięliście.
   Potwierdzacie tylko, że prawdą jedyną jest, to co podoba się większości, czyli zachowujecie się dokładnie jak wasi wrogowie.

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Napisałem dłuuugi komentarz, ale mi chrom wywalił wdzięczną informację 'Niedobrze!, Wystąpił błąd podczas wyświetlania strony..."

   Więc w skrócie:
   1.Ad hitler czytaj tutaj: http://www.wykop.pl/link/768061/polacy-obrazani-na-youtube-cenzura-stara-sie-bysmy-o-tym-nie-wiedzieli/#comment-5457229
   2. Ewolucja grupy J1->R1 jest niemożliwa.
   Znajdź na wiki info o R1, nie ma tam słowa o jej semickim pochodzeniu. Następnie patrz tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_J_(Y-DNA)
   Na dole jest tabelka pokazująca jak ewoluowały grupy i J1 pochodzi z osobnej gałęzi, nie mającą nic wspólnego z R1, może poza wspólnym przodkiem, co jest poddawane wątpliwości przez znajomego, który analizuje historię właśnie w ten sposób, który ci podałem, ale nie ważne. Bardziej skłonny jestem uwierzyć
   W sumie tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie, po głębsze informacje proponuję skorzystać ze wskazówek jakie ci podałem wyżej.

   3. Co do żydów, to żyd żydowi żydem, nie wzięło się znikąd. Ponadto talmud to wstrętna rasistowska księga, z której płynie tylko to co płynie mein kampf. Tu rasa panów i tam rasa panów.

   4.Napisałem, że jeśli chrześcijanie mieli dostęp i/lub spisywali historię, a to jest różnica.
   Semickie pochodzenia Ariów, to dla mnie zwykła zagrywka(hmm właściwie to pierwszy raz o tym słyszę, daj mi jakiś link, w którym będę mógł znaleźć te bzdury) powstała po II WŚ mająca na celu zrujnowanie życia takim jak ja.
   Antysemita, wierzący i będący dumnym ze swojego szlachetnego pochodzenia od Ariów, nagle dowiaduje się, że jego przodkowie w krótkiej linii to semici i całe życie w gruzach :(
   Prędzej uwierzę, w to niż, to co ty chcesz mi wcisnąć.

   5.Poza tym hitler prawdopodobnie był żydem, jego działania z obrzydziły ludziom słowo Aryjski i Swastykę, może taki był cel właściwy? Dodając do tego podważanie przez historyków istnienie holokaustu na żydach, a także pewną akcję w USA, gdzie za konkretne dowody na istnienie holokaustu była nagroda w postaci miliona dolarów i nikt się nie zgłosił, coś może być na rzeczy.

   Aha najznamienitsi historycy, są najznamienitsi, bo zostali wypromowani. Resztę dopisz sobie sam...
   Jakie przekręcone fakty o hitlerze? Ja tylko wspomniałem coś oczywistego....

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr:
   1. Nie łapię samej idei. Jak może ktoś eksterminować dajmy na to Żydów czy Polaków, skoro sam A. H. wyglądał podobnie i ideałem nie był. Polacy już bardziej przypominają Aryjską rasę (w sumie jesteśmy jedną grupą). Nie rozumiem jak można to wytłumaczyć logicznie, bo w końcu stwierdzenie "wiecie, ideałem są tacy i tacy, ale większość z was nie jest i w tym ja, trzeba więc zabijać tych nie-idealnych". Brak logiki.

   2.Ogólnie kolebka życia ludzkiego to Afryka, więc jak by nie patrzeć. Wszyscy mamy wspólnych przodków, a to czy mi wierzysz w to czy Ariowie to "araby" czy nie to już w sumie nie moja sprawa. Poczytaj sobie.

   3. Zombie zombie zombie. Nie wiem skąd wziąłeś to o Żydach ale nawet nie chce mi się komentować. Historia skomentowała to wielokrotnie. Żydzi gdyby nie byli zbitą społecznością pomagającą sobie nawzajem to pewnie już by nie istnieli, bo najpierw mieli przekichane przez Boga, później Rzymian, a ostatnio przez A.H.
   Co do Talmudu, fakt faktem, jest to księga napisana przez człowieka, więc Prawa z niej wyciągać nie można, ale historię już i owszem.

   4.Tora? Biblia? Flawiusz? Diodor Sycylijski? Herodot?
   Czemu też mieszasz w to chrześcijan? Oni nic do tego nie mają. Krzywdę Ci zrobili czy coś?
   Ja Ci nic nie wciskam, ja podaję fakty, źródła, a Ty mówisz swoje przypuszczenia bez podparcia ŻADNYMI dowodami. Ot trollujesz.

   5. Hitler nie był Żydem, chociaż wielu by chciało. Woda na młyn spiskowców.

   Jeśli wiesz więcej od historyków którzy żyli w tamtych czasach, to w porządku, nie mam więcej pytań.

   Dziękuję. Dowidzenia.

   PS. "Jesteście kretynami." ban jak się patrzy. Jaka wiedza taka kultura osobista.

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Nie będę się ograniczał
   Nie musisz się ograniczać, bo jeżeli nie potrafisz odróżnić Niemca od niemieckiego nazisty to nie musisz się ,,ograniczać/" Już jesteś ograniczony.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu:
   Nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Zamiast mi ubliżać przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Mam żal, że ukrywają historię, to znaczy, że wcale tego nie żałują, prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Dalej masz żal do wszystkich Niemców o zachowania nazistów i neonazistów. W jaki sposób Niemcy ukrywają swoją

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: ależ miejże swoją religię. Ja ci nie zabraniam - prawicowość. Za to uważam, że jest idiotyczna - wolność myśli, prawicowość.
   Ty oburzasz się, że ja uważam twoją religię za idiotyczną, czyli nie bierzesz pod uwagę wolności opinii.
   Czym innym jest dyskutowanie o tym, dlaczego samolot lata (fizyka jest w miarę "obiektywna), a czym innym są takie kwestie jak religia. Ja czakramem bym mógł co najwyżej kosę ostrzyć, dla ciebie to święty kamień energetyczny. Póki ja tobie nie zabraniam uważać, że to jakieś bóg-wie-co, a ty mi nie zabraniasz uważać, że to totalny debilizm, to chyba jednak nie wykraczamy poza ramy liberalizmu, czyż nie?
   To ty nazwałeś mnie kretynem, zachowując się trochę jak wk@#%iony obrażony gimbus. Zastanów się, jaki do cholery jest twój system wartości. Albo jesteś prawicowcem-liberałem, albo starasz się poniżyć innych ludzi za to, że mają inne zdanie. Moją opinię na temat mocno "uznaniowy" i "indywidualnie pojmowany" uważaj sobie za głupią, ale z inwektywami kierowanymi do mojej osoby radzę się powstrzymać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ryu: No przez mówienie, że Rzesza to w ogóle coś innego niż Niemcy, tak jak by to w cale ich nie dotyczyło. III Rzesza to dla nich jakiś twór wiszący w czasoprzestrzeni.
   Tak jak mówiłem. Polskie są obozy, a na III Rzesze mówią ONI. Sorry, ale nasi dziadkowie pamiętają jeszcze jak Niemcy strzelali do nich, grabili ich domy, gwałcili ich dziewki, wozili w wagonach bydlęcych do obozów pracy, mordowali masowo. Tak jak nasi dziadkowie pamiętają, tak ich dziadkowie to pamiętają i pewnie Ci dziadkowie w dużej części nauczyli swoich synów "szacunku" do Polaków.
   Ja wiem, że jeden Niemiec <> wszyscy Niemcy, ani odwrotnie. Ja nie zamierzam biegać u nich po ulicach i zabijać ich czy coś w ten deseń. Bez jaj, jestem cywilizowanym człowiekiem, ale żal mam. Oczekuje kiedy będą mówić NIEMIECKIE obozy, że poprzednie pokolenia NIEMCÓW zabijało Polaków i że to pokolenie które żyje teraz wstydzi się za tamtych.
   Chcę, żeby to NIEMCY były wyczulone na przejawy takiej prasy o której mówię i nie tylko na ich polu, ale jak jak jakiś The Times napisze "Polskie obozy" to, żebyśmy my nie musieli interweniować tylko ONI - Niemcy.
   Jeśli nie będą spychać tego na III Rzeszę tylko mówić wprost jak było i przeproszą to będę ich traktować jak braci, na razie traktuję ich tak jak traktuje się ludzi którzy ukrywają morderców, czyli współwinnych tych zbrodni.
   Bo w końcu czym się różni III Rzesza od Niemiec? Niczym, tym samym co II Rzeczpospolita od III, a III od IV pana Jarka. Niczym, to tylko nazwa, a ludzie nadal Ci sami!

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Dobra ale oceniając NIEMCÓW na podstawie tego co robi naziści neonaziści robisz to samo co oceniając wszystkich Polaków w 2006 jako wyznawców ideologii Jarka!

  •  

   pokaż komentarz

   @Pantokrator: Możesz myśleć o mnie co chcesz, ale to, że uważasz religię swoich przodków za idiotyzm jest kolejnym dowodem na wyniszczający wpływ chrześcijaństwa. Ale nie oburzam, mój komentarz miał za zadanie pokazać, że mam w dupie co ktoś myśli o wierze moich przodków, a jeśli się z tym nie zgadza, ok, dopóki nie zacznie jej atakować.

   Ciebie akurat nie nazwałem kretynem chyba, że dałeś temu pajacowi plusa za pisanie bzdur o semickim pochodzeniu Ariów. Czytaj uważnie.
   W związku z tym powinienem zakończyć dyskusję, bo dalsze twoje dywagacje tyczą się czegoś czego ja nie napisałem, ale powiem jak to widzę:
   Prawicowym, liberałem tak. Ale źle to rozumiesz. Liberalizm nie polega na pobłażaniu wszystkiemu i wszystkim. Jeśli ktoś cię atakuje masz prawo się bronić. Jeśli ktoś słowem i czynem zagraża twojej wolności masz prawo go zniszczyć. Liberalizm polega na tym, że wszyscy MAJĄ być wolni i mogą mieć poglądy jakie chcą, nawet niewolnicze, dopóki nie zaczną ich roznosić, a jeśli znajdzie się osoba propagująca niewolnictwo pod przykrywką, należy ją zniszczyć, nie nawrócić.
   Chrześcijaństwo, faszyzm, komunizm czyli wszechlewactwo propaguje i narzuca niewolę. System obronny działa mniej więcej tak:
   Na strychu u ciebie w domu gniazdo założyły sobie agresywne osy czy szerszenie, jadowite pająki etc. na razie jest ich niewiele i nie są groźne, ale rozmnażają się. Załóżmy, że nie zagrażają ci za twojego życia, ale mając na uwadze dobro swoich dzieci musisz te owady/pająki zabić.
   Ponieważ żyję w czasach, gdzie wielu ludzi ma wpływ na moje życie(tego nie uniknę w tej pieprzonej demokracji), dlatego nie mogę pozwolić na to, aby ktoś siał niewolnicze poglądy, które poprzez tych ludzi mogą mi zagrozić. Chyba rozumiesz co mam na myśli.
   To nie jest takie proste. Liberalizm, o którym ty wspominasz to po prostu bezrozumna lewacka wszechmiłości. A wiadomo, że lewactwo nie potrafi przewidywać skutków swoich działań.
   Dlatego lewacy (chrześcijanie, naziści, komuniści etc.) muszą szybko przestać roznosić swoje niewolnicze poglądy, lub zginąć. Nie przypisuję chrześcijaństwu niewolnictwa z nienawiści. Nienawiść była druga, najpierw było poznanie. Co do pozostałych, sam musisz się zgodzić.

   @loczyn:
   1. Po to tępić, żeby więcej ludzi tak nie wyglądało? Takie to trudne do pojęcia?
   W innym komentarzu wysnułem ciekawą hipotezę na temat hitlera. Spójrz w profil jest gdzieś u góry.

   2.Już sobie upraszczasz, najpierw twierdziłeś, że Ariowie to semici, a teraz sprowadzasz wszystko do Afryki, ja mam pewne wątpliwości co do tego, ale nie ma sensu tego wyciągać. Krótko i zwięźle, przegrałeś, miałem nadzieję, że chociaż przyznasz się do błędu.

   3. O matko, z kim ja prowadzę dyskusję. Chłopie ogarnij się.

   4.Jakim do ku@#y nędzy brakiem dowodów? DOWODY Z GENETYKI SĄ NADRZĘDNE WOBEC HISTORYCZNYCH BZDUR, które zostały zakłamane. Jesteś tępy, czy mnie prowokujesz?

   5.Bo ty tak powiedziałeś. Najpierw piszesz o znakomitych histerykach(!), gdy chcesz ich użyć jako argumentu, a gdy ja podpieram się hipotezami spisanymi, również przez histeryków, odwracasz argument. Jesteś oportunistą, nie da się z tobą dyskutować.

   Tak, leć teraz na czterech łapkach do administracji się poskarżyć, że wyzywa cię jakiś wstrętny burak.

   Nie dyskutuje z tobą, bo jesteś baranem. Dostajesz jak na tacy dowody na to, że Ariowie nie wywodzą się od semitów, dowody płynące z genetyki czyli mniej podważalne niż jakieś brednie histeryczne spisane przez rzekomych kronikarzy z tamtego okresu. Historia jest prawdziwa kiedy opowiada ci ją babka, która usłyszała ją od swojej babki itd, i któraś tam prababka to wszystko widziała. Jeśli gdzieś ślad się kończy i ktoś korzysta ze "źródeł", jest co najmniej nie pewna i sam przyznasz rację, że jest to prawdopodobne. Więc zacznij korzystać z wiedzy niepodważalnej. Jak to uczynisz pogadamy.
   Tymczasem bywaj.

   Tak, miałem się wyspać i nici ze spania. Dzięki wielkie,

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: i piszesz o negatywnym wpływie chrześcijaństwa człowiekowi, który na religię ma, że tak się wyrażę, wyj$#@ne.
   Jestem sceptycznie nastawiony do wszelkich religijnych "wymysłów", a twój czakram, jako nijak nie uzasadniony i nie potwierdzony, z opisu brzmi jak bzdura porównywalna jedynie z porwaniem Elvisa przez UFO.
   Wybrałeś sobie jakąś wiarę, ale cholera, ją wymyślili ludzie, którzy gdy grzmiało, robili pod siebie ze strachu. Użyj odrobiny zdrowego rozsądku, spójrz na sprawę krytycznie. Religie pogańskie zapewne są OK, ale gdy rzucasz jakimś "czakramem" bez żadnego oparcia w faktach obiektywnie weryfikowalnych, to nie dziw się, że inni z tego żartują, bo to jest po prostu śmieszne.
   Naprawdę jestem ciekaw, jak można czerpać energię z kamienia. Ja czerpię ją z golonki i piwa tak dla przykładu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pantokrator: Napisze jeszcze raz. Chrześcijaństwo ma wpływ na ciebie większy niż ci się wydaje. Krótki test. W pogaństwie, w Naturze nie ma podziału na dobro i zło. Sprawdź czy rozróżniasz te dwa terminy i ich używasz. Ludzie jej nie wymyślili w przeciwieństwie do chrześcijaństwa nie jest ona objawiona, dogmatyczna, ale wypływa wprost z Praw Natury, czyli jest prawdziwa. Bo co jest sprzeczne z PN jest fałszywe.
   Ku@#$a nie rozumiesz nic, a próbujesz się wypowiadać. Żeby dojść do tego musiałem poświęcić dużo czasu, a ty na podstawie krótkich domysłów, próbujesz filozofować na temat pogaństwa...

   Przejdź się na Wawel, przedtem poczytaj o czakramie w Polsce i w pozostałych miejscach na Ziemi. Może coś do ciebie trafi. Szkoda tylko, że klecha zamknął podziemia Wawelu i dostęp do niego jest bardzo trudny. Zastanów się dlaczego tak bardzo mu zależało na odcięciu ludzi od tego kamienia. Coś musi być na rzeczy.

   Energia to nie tylko to co jesteś w stanie zużyć mięśniami i mózgiem. Nie pisze również o jakiejś energii, która jak to nazwałeś pozwoli mi strzelać z oczu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr:
   "Ciebie akurat nie nazwałem kretynem chyba, że dałeś temu pajacowi plusa za pisanie bzdur o semickim pochodzeniu Ariów. "
   Nie wiem czy to choroba psychiczna, czy miałeś złe przykłady w domu, ale nie będę nawet odzywał się słowem w twoim kierunku.
   Jesteś jakimś gimnazjalistą z problemami emocjonalnymi który obraża wszystkich dookoła którzy się z nim nie zgadzają, mam nadzieję, że administracja szybko się Tobą zajmie.

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: Oho obraził się. Nie dziwne, że się bulwersujesz. Nie masz honoru, strzeliłeś gafę i nie potrafisz się do niej przyznać, dlatego nazywam cię pajacem. Pogódź się z tym.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: Nie strzeliłem gafy, honor mam, jako jedyny z nas dwojga mam dane z wiarygodnych źródeł, a nie z tarota jak u ciebie, a kończę dyskusję ze względu na to, że jesteś chamem i prostakiem, nie znasz netykiety, obrażasz ludzi którzy z Tobą dyskutują i za nic masz sobie regulamin Wykopowy. Masz więcej kwasu w sobie niż ci z "polacken tango".
   Odpowiadam ci, bo jestem uprzejmy (i po części frajer, że jeszcze karmię trolla, ale co poradzę...).

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn: k!!@a mać. Przeczytałeś moją wypowiedź? Wiarygodne źródła to genetyka. Ariowie mają haplogrupę R1, semici J1. NA WIKI MASZ DRZEWO EWOLUCJI HAPLOGRUP. J1 należy do osobnej gałęzi. R1 natomiast NIE POWSTAŁA W WYNIKU EWOLUCJI GRUPY J1.
   Wsadź sobie w dupę te twoje żydowskie źródła.

   http://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_J_(Y-DNA)

  •  

   pokaż komentarz

   @loczyn:

   Szkoda? Dla mnie szkoda tyle terenu dla Polski - widząc tempo przemian i brak dobrych dróg, biedę i polityków bez umiejętności rządzenia,

   akurat Niemcy są jednym najbardziej czystych, porządnych, zorganizowanych narodów, a życie tam jest bezpieczniejsze i przyjemniejsze niż w Polsce 20 razy.

   Gdybym się tam urodził czułbym wstyd w związku z historią, ale nie osiągnięciami tego co zbudowali ekonomicznie i infrastrukturalnie

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @ufos: Bardzo dobrze, że to napisałeś i mam takie samo zdanie. Dodam od siebie, że większość wykopowiczów dostaje rozwolnienia na dźwięk słowa "cenzura", stawia ponad wszystko wolność słowa. Ile było afer o bany w związku z komentarzami przepełnionymi nienawiścią do np. Cyganów?

   To jest bardzo dobre znalezisko. Pokazuję nam jak to jest "po drugiej stronie barykady". Ktoś wyżej napisał(odnośnie naszych rasistowskich komentarzy dot. np. murzynów), że "ale my mamy rację".
   Cóż, Niemcy też uważają, że maja rację. Słyszą o Polakach złodziejach, Polakach alkoholikach, Polakach oflejach. Tak jak my o czarnych przestępcach, złodziejach itd.

   Tu widać jakie bolesne są stereotypy. Gdyby jakiś uczciwy murzyn, Cygan czy muzułmanin czytał nasze komentarze pewnie byłby tak samo wściekły jak my teraz.
   Dlatego granica wolności słowa to wciąż temat dyskusyjny i pełny kontrowersji. Osobiście jestem za usuwaniem silnie agresywnych treści z przestrzeni publicznej(większe serwisy internetowe też się liczą:P) aby nie dochodziło to takich napięć jak w tym znalezisku.

 •  

  pokaż komentarz

  Po pierwsze nutka wpada w ucho :P Po drugie, jak śpiewają o tym że w Polsce jest syf, to co nie mają racji? Jest 70 lat od 2WŚ a nadal na poniemieckich budynkach we Wrocławiu można znaleźć jeszcze dziury po kulach. Tyle czasu NIKOMU się nie chciało tego czymś zakleić??? Przez 70 lat?! Więc syf jest i to straszny. Już nie mówiąc o legendarnie dziurawych drogach i krzywych chodnikach. Albo śmierdzących moczem dworcach.
  Robić, naprawiać, produkować i wymyślać co produkować to oczywiście "ni ma komu". Ale rozmowy przy wódeczce o tym, że Niemcy są tacy a tacy, i że "my im jeszcze pokażemy" to jest komu prowadzić.
  Możecie minusować :P

  •  

   pokaż komentarz

   @TheKamis: Że jest syf, to się można zgodzić, ale chyba Wrocław ostatnio się sporo rozwija... W tekście ich piosenki najgorsze jest to, że uważają, że to są ich ziemie i że muszą je odzyskać..

  •  

   pokaż komentarz

   @lukasz357: Żeby nie było - nie chodzi mi o to, żeby bronić tego zespołu. Bo Ci goście, którzy wymyślają tego typu piosenki i bawią się w "white power" raczej nic ciekawego sobą nie reprezentują :P Ale z drugiej strony nie podoba mi się też reakcja tych, którzy piszą komentarze w stylu "Niemcy k$&#a" itd. Jakby nie patrzeć najbardziej boli to, że jest trochę prawdy w tej piosence. I jasne, można leczyć kompleksy wymachiwaniem szabelką, ale można też rozejrzeć się dookoła i wziąć się do roboty. "Aby wszystkim żyło się lepiej" :>

  •  

   pokaż komentarz

   @TheKamis: Widzisz, a moim zdaniem dziury po kulach na wrocławskich budynkach są niezaprzeczalnym świadectwem wydarzeń, które miały tu miejsce te 70 lat temu, a pod każdym jednym odpryskiem tynku kryje się inna historia.
   Poza tym, Polska jest jak młodsze rodzeństwo - możemy go nie lubić, narzekać na nie i mieć go dość, ale jak ktoś inny robi mu krzywdę, to nie siedzimy bezczynnie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Fr4ntic: A moim zdaniem - lenistwa, niegospodarności i braku szacunku do miejsca, w którym się mieszka. Gdyby podchodzić Twoim sposobem i nawet nie każdą śmierć na wojnie i nawet nie każde tragiczne wydarzenie - lecz każdą wystrzeloną kulę upamiętniać - to każde miasto na Ziemi byłoby cmentarzem podupadających, rozwalających się budynków...

  •  

   pokaż komentarz

   @TheKamis: Nadinterpretacja. Nie chodzi mi aby z każdej dziury po pocisku robić sanktuarium. A to, że trochę inaczej patrzę na niektóre rzeczy nie znaczy wcale, że nie przeszkadzają mi obdrapane kamienice z walącymi się balkonami.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak jak się spodziewałem. "Najlepszy komentarz" jest obrażający Polaków. http://i52.tinypic.com/2zxsb52.png

 •  

  pokaż komentarz

  czyli problemem nie są takie treści tylko to że widzą je Polacy? Gdyby Niemcy zachowali się podobnie wobec narodu wybranego już by był raban na cały świat...

  •  

   pokaż komentarz

   @flowserve: Treści też, przecież gdyby nam nie pokazywali "Schnappi - das kleine Krokodil" to by nie było sprawy. A Polacy nie mogą tego nawet zgłosić w tradycyjny sposób na yt, bo niedostępne w kraju.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale ten film wideo jest niedostępny w moim kraju :(

 •  

  pokaż komentarz

  Mam się zdenerwować, że ktoś nie ma lepszych rzeczy do robienia niż hejtować na inne narody?

 •  

  pokaż komentarz

  ehh... a Ślunzoki pewnie dumne.

  •  

   pokaż komentarz

   @arkana: Z czego mamy być dumni?

  •  

   pokaż komentarz

   @jatutylko_sprzatam: jak to "Wasi", Poloczków pojechali.

  •  

   pokaż komentarz

   @arkana: To znaczy jak? I jacy "nasi", jakich Poloczków? Bo nie czaje.

  •  

   pokaż komentarz

   @jatutylko_sprzatam: Olej trolla, pewnie nigdy u nas nawet nie był i myśli, że trawa jest szara, nie da się oddychać i wszyscy mówią po niemiecku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abaddon84: Chciałem, żeby sam to powiedział ;) pozdrawiam!

  •  

   pokaż komentarz

   @Abaddon84: nie czaje, co to ma wspólnego z moją wypowiedzią? sami na wykopie udowadniacie jacy to Ślązacy są bardziej niemieccy niż polscy, a teraz się z tym nie zgadzacie?te wszystkie akty pokazujące niezależność, eeeeee? coś tu nie gra... byłem, w porównaniu do reszty Polski to faktycznie śmierdzi i jest brudno.

   PS. http://www.wykop.pl/ludzie/olito/ <-- zakopał, ehhh... nic do was Ślązaki nie miałem, ale przeczytałem wasze wypowiedzi i jak się odnosicie do Polaków i polskości to aż mnie wygina...

  •  

   pokaż komentarz

   @arkana: Ty jesteś nienormalny i chyba nie wiesz czym objawia się niezależność śląska. Prawda jest taka, że z naszego regionu do skarbu państwa idą największe pieniądze (możesz sprawdzić sobie jakiekolwiek źródło) i również dostajemy ze skarbu NAJMNIEJ. Temu opieramy się, wykorzystywaniu i zapominaniu o wyjątkowości kultury śląskiej. Inna sprawa- takich Ślązaków, którzy uważają się za bardziej niemieckich niż polskich jest może 1 na 5 000. Bo aktualnie Ślązacy albo żyją wg zasady 'jesteśmy ze Śląska, ale najważniejsza jest Polska' albo jak Ci z RAŚ, których również jest niewiele są za tym, iż Ślązacy są osobnym narodem (a nie Niemcami). Poczytaj trochę, bo Twój brak wiedzy i ignorancja jest bardzo rażąca. Aż przykro czytać.

  •  

   pokaż komentarz

   @arkana: I jeszcze tak apropo brudu i smrodu. Moje miasto: "Rybnik jest miastem na prawach powiatu składającym się z 27 dzielnic zamieszkiwanych przez 141,4 tys. mieszkańców oraz siedzibą powiatu rybnickiego ziemskiego. [...] Na terenie miasta znajduje się 6 obszarów zielonych mających status parków oraz kilkadziesiąt obszarów o statusie zieleńców i skwerów. Obecna powierzchnia terenów zieleni miejskiej przekracza 103 ha[potrzebne źródło]. Na obrzeżach miasta od strony północnej znajduje się Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich, w którym m.in. do dziś przetrwał kształtowany przez wieki układ przestrzenny oraz zachowała się naturalna i kształtowana ręką ludzką sieć wodna. W Rybniku znajduje się 15[potrzebne źródło] okazów drzew uznanych za pomniki przyrody. Do rybnickich osobliwości przyrodniczych zaliczyć należy także występujące tu unikalne paprocie wodne m.in. salwinia pływająca czy marsylia czterolistna. Do parków Rybnika należą: Park im. św. Jana Sarkandra, Park Kozie Góry, Park Osiedlowy. Do skwerów i zieleńców należą: Skwer z fontanną (obecnie w modernizacji), Zieleniec przy Teatrze Ziemi Rybnickiej, Zieleniec Polskiej Organizacji Wojskowej, Zieleniec przy ul. Wieniawskiego, Zieleniec przy Zamku [...] <b> Przy udziale funduszy Unii Europejskiej powstaje tutaj najdłuższa w kraju sieć kanalizacji sanitarnej – około 540 km kanalizacji i 68 przepompowni ścieków[9]. W konkursie pod hasłem Zielone Miasto 2000 Rybnik zajął 1. miejsce, uzyskując miano najbardziej zielonego miasta w Polsce" </b> I to jest jedynie przykład miasta śląskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abaddon84: a to przepraszam.

 •  

  pokaż komentarz

  Podejrzewam, że wyłączenie tego filmiku u nas ma związek z tym, że wideo narusza polskie prawo... natomiast nie narusza amerykańskiego.

 •  

  pokaż komentarz

  Landser przeprosił za 'polaken tango' na koncercie na którym było dużo Polaków - zaczaili, że mogą zebrać kopy na mordę :) Jako ciekawostkę dodam, że to jedyny zespół na świecie uznany za organizacje terrorystyczną.

 •  

  pokaż komentarz

  http://en.wikipedia.org/wiki/Landser_%28band%29

  In Germany, the band has been deemed a criminal organization. Three members of Landser were convicted of "forming a criminal gang organization" in December 2003, under laws that forbid publishing materials that defame the deaths of World War II, or are found to incite race hatred. Two members received nearly two years probation, while the band's leader, Michael Regener was sentenced to more than three years in prison, making it the first time a band has been declared illegal in Germany and its members incarcerated. On March 10, 2005, the German Federal Court of Justice, Germany's highest court, rejected Regener's appeal of his sentence.

 •  

  pokaż komentarz

  Landser ze swoimi kawałkami "Polacken Tango" czy "Danzig, Breslau und Stettitn" jest w Niemczech zakazany, a dystrybutorzy tej muzyki karani za nawoływanie do nienawiści na tle rasowym oraz propagowanie narodowego socjalizmu. Urząd Ochrony Konstytucji w Republice Federalnej to agencja, która musi się wykazywać statystykami w łapaniu głupich szczeniaków, bo na jej istnienie rocznie niemieccy podatnicy płacą wiele milionów Euro. Jeśli masz pewność, że autor filmiku pochodzi z Niemiec powiadom mailowo BfV za pośrednictwem strony www.verfassungsschutz.de/ i problem będzie musiał być z urzędu ścigany w Niemczech.

 •  

  pokaż komentarz

  Bardziej mnie wkurza to, że Niemcy bluzgają na Nas w tych piosenkach i plują oszczerstwami, niż cenzura YT. Antygermanizm we mnie żywy.

 •  

  pokaż komentarz

  Ku**a ale wy się podniecacie. Jakiś @#$#owy zespolik zrobił piosenkę obrażającą polaków i od razu wielkie halo - niemcy fee! Ciekawe ile by się znalazło polskich zespołów tego pokroju plujących równo na różne narodowości z niemcami włącznie.

 •  

  pokaż komentarz

  -Jak odróżnić niemiecką kobietę do niemieckiej krowy? Po kolczykach.
  -Dlaczego Niemcy mają tak mało dzieci? - Bo nie chcą ryzykować że ich dzieci odziedziczą urodę po matce.
  -Dlaczego w Bawarii jest świerze powietrze ?
  Bo Bawarczycy nie otwierają okien.
  -Trzech największych niemieckich naukowców? Einstein, Zweisten. Dreistein.
  - Co to znaczy, gdy krowa jest ładniejsza od kobiety? Po prostu
  przekroczyłeś granicę na Odrze.
  - Po czym poznać postępowego Niemca? Nie odwozi dziadków do domu
  starców tylko na zabieg eutanazji.
  itd itp, Polacy również coś tam mają, po co taka afera, jesteśmy wielką rodziną w momencie jak sra na nas jakiś Niemiec, a gdy sra rząd robiąc nas w ch.ja nastaje taka ...........cisza, nie dziwię się że jesteśmy odbierani tak a nie inaczej

  •  

   pokaż komentarz

   @BlakeCarrington: to i ja się dorzucę:
   - dwóch Polaków pojechało do USA, są pierwszy dzień, widzą faceta z budką z hot-dogami, jeden sobie kupił hot-doga, na to drugi pyta, "ej, słyszałem, że w tych hot-dogach mięso to poćwiartowane świnie, i co, jaki ci dali kawałek?"
   - diabeł złapał Polaka, Niemca i Francuza, dał im dwie kulki i kazał zrobić coś ciekawego, wtedy ich wypuści. Francuz zaczął żonglować, diabłu się spodobało i wypuścił, Niemiec zaczął wybijać rytm kulkami, diabłu się spodobało i go wypuścił, Polak też chciał zrobić coś ciekawego ale jedną kulkę zgubił a drugą zepsuł.

 •  

  pokaż komentarz

  Proponuje zgłaszać takie zajścia by chociaż cenzure usuneli. Są też inne nazistowskie zespoły, ale te chociaż są dostępne. Ciekawe czym motywują tą cenzure, dobrem świata?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie tylko Niemcy. Filmy umieszczane przez ukraińskich nacjonalistów dotyczące UPA również są blokowane w Polsce.

 •  

  pokaż komentarz

  Już po sprawie, film zablokowany na YouTube.

 •  

  pokaż komentarz

  W Polsce też są (niestety) zespoły wychwalające nazizm czy rasizm.

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopki i teorie spiskowe :)))
  Uploader może ustawić filtry na użytkowników z danego regionu (zwykła lokalizacja po ip), a ma to związek ze źle rozumianymi prawami autorskimi.

 •  

  pokaż komentarz

  Czy ktoś napisał na ten temat do Youtube?

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie zemsta za Gedenrała Italię :)

 •  

  pokaż komentarz

  Landsera nie można słuchać w Niemczech - to nielegalne. A w Polsce można. Mam na mp3 jedną ich mp3 (wpada w ucho;p ta o ruolfie hessie z gotuj z hitlerem) i kiedyś się połączyłem rpzez niemieckie proxy i na last.fm nie wyświetliło mi że ich słucham, tylko że to nielegalne itp itd. A jak wyłączylem proxy to już wszystko było ok.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś była bodajże taka sytuacja, że w Szwecji odbył się marsz, którego celem było uczczenie nacjonalisty, zamordowanego przez imigrantów. Oczywiście Szwedzi postarali się by na marsz ten przybyli nacjonaliści z innych krajów. Generalnie atmosfera była spokojna, bo o to tam chodziło, nikt nie miał do nikogo pretensji, dopóki Niemcy, na złość Polakom, nie zaczęli śpiewać "Polacken Tango". Teraz to mi Szkopów nawet nie żal, może jak imigranci się za nich wezmą, to coś zrozumieją.

 •  

  pokaż komentarz

  jak komuś nie działa można też przez dobre niemieckie proxy i niema j@%#nej niemieckiej blokady mydlącej oczy naszym rodakom !!

 •  

  pokaż komentarz

  http://kronikanarodowa.bloog.pl/id,5964632,title,Muzyka-Oswidczenie-Portalu-OKOP-ZINE-vs-najnowszej-plyty-zespolu-Potop,index.html?ticaid=6c6d1
  "Warto również dodać, że muzycy grupy na swoim profilu "myspace" dumnie się prezentują w koszulkach antypolskiego zespołu LANDSER. Jakim trzeba być ignorantem aby na własnej piersi nosić antypolską symbolikę, symbolikę morderców Słowian. "

  Do wszystkich fanów muzyki RAC - uważajcie, czy, paradoksalnie, nie macie antyposkich zespołów na odsłuchach Lastfm. Ja się przyznaję do błędu! Odpokutowałem, usuwając jednym klikiem wszystkie odsłuchy tych prohitlerowskich zdrajców z Potop z mojego lasta. Kawałki mają fajne, ale mnie to wali!

  •  

   pokaż komentarz

   @fy2kmk666: Honor też zaczynał Ceną Idei i paroma kawałkami wielbiacymi AH i Hessa, ale później odcieli się od NS w formie pangermańskiej. Potop też ma na to szanse, a grają całkiem dobra muzykę.

  •  

   pokaż komentarz

   Uwielbiam większość kawałków Honor, ale przyznam, że "Narodowy Socjalizm" i "Rudolfa Hessa" wywaliłem z kompa. Heh, pamiętam, jak kiedyś JKM podsumował: "jak można być prawicowcem i narodowym SOCJALISTĄ jednocześnie". Moim zdaniem nie można. Fajnie, że później Honor obrał kierunek pogańsko-antychrześcijański (super split z Graveland!). Tym, którym dobro Ojczyzny leży na sercu polecam zapoznać się z dyskografią Honor (nie słuchajcie lewackiej propagandy, że to jacyś faszyści onanizujący się dla wąsatego kurdupla; też tak myślałem). "Urodzony Białym" jeszcze nigdy nie miało takiej mocy, jak dzisiaj! Co do zespołu Potop, płyta "Zdrajcy Krwi" podoba mi się (utwór "Swastyki moc"- podziękuję...). Niemniej spieprzona okładka "HBS" oraz w zdjęcie ekipy w koszulce Landser'a, świadczy o tym, że panowie z Potop to: a) idioci, b) prowokatorzy c) "widocznie (...) bliżej im do idei Wielkiej Germanii, niż do rodzimej Polski".
   Niemniej panom z Potop życzę sukcesów (bo mają potencjał) i na pewno kiedyś do nich wrócę, jak dorosną i przestaną plugawić polską scenę RAC!
   PS: Sprostowanie członków zespołu na postawione im zarzuty - żałosne!

 •  

  pokaż komentarz

  To jesteśmy częścią UE czy nie ? ;) Więc skąd te granice . Zresztą nic w tej UE nie możemy kupić przez internet...chrzanie taki komunistyczny twór. Niemcy otworzyli rynek pracy i będą go zamykać zaraz może ? Albo ci Amerykanie mają większe przywileje od nas bo my wiz nie dostajemy przez jakichś polskich agentów którzy latają do USA i robią nam złą opinię . Powinni takiemu dowalić karę a nie nam blokować wizy gdy oni sami i ich prezio Obama przyjeżdża sobie kiedy chce i blokuje nam stolice . Jesteśmy ich kolonią czy co ? Chrzanić taką politykę nieudaczników. Albo mamy równe prawa albo żadnych jak niewolnicy...

 •  

  pokaż komentarz

  Gdyby nie to, że nie możemy tego oglądać, to by było OK.

 •  

  pokaż komentarz

  Za eRepublik się mszczą ;)

 •  

  pokaż komentarz

  A i chciałem dodać jeszcze że to nie tylko nasza narodowa fobia, w Holandii to wręcz obowiązek szanującego się obywatela "nie przepadać za" szprechaczami :)

 •  

  pokaż komentarz

  tylko 1300 wykopów? takie coś aż się prosi żeby wykopać

 •  

  pokaż komentarz

  Może ktoś już to zaproponował wcześniej i powtórzę cyzjś pomysł: czy nie można by zrobić wykop efektu i oflagować te teledyski jako obraźliwe? Otagujcie przywołany wcześniej Polacken Tango na przykład. Tu jest jeden: http://www.youtube.com/watch?v=QwrSuiPsAL4, niestety to gówno istnieje w wielu kopiach

 •  

  pokaż komentarz

  hehehe.. numer 1 na mojej liście znienawidzonych nacji. ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Niemcy nami się przejmują? Niech oni się przejmują Arabami.
  I swoimi brzydkimi kobietami jak strachy na wróble.
  A w armii mają problem bo połowa młodych Szwabów jest otyłych, to Polaków biorą.

  Deutschland = Turkland.

 •  

  pokaż komentarz

  Z mądrości ludowych:
  Tam, gdzie Niemiec rękę poda tam na sto lat niezgoda.
  Tam, gdzie Niemiec wodę pije, źródło sto lat gnije.

 •  

  pokaż komentarz

  z Hiszpani mogę oglądać - nie jest zablokowane.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  http://www.youtube.com/watch?v=xVtUSqN0Ok4 jak widać na filmiku wielcy bohaterowie zza odry są tylko mocni w gębie, niech się niemiec nie pluje bo u nas dużo ludzi ciętych na nich, niebawem Euro, tylko pytanie, czy najpierw dopadną ich nasi czy zabiją ich nasze zawalające się stadiony? :p

 •  

  pokaż komentarz

  Całe te niemcy to chu%#%^jowy kraj, zawsze nawet jak byli przegranymi to dostawali najwięcej fantów i najlepiej im było, jeszcze odpłacimy się za te wszystkie krzywdy które nam robili przez całe pieprz#%%one 1000 lat! Nie będzie nam jakiś germaniec pluł w twarz!

 •  

  pokaż komentarz

  Ludzie! Widać jak jesteśmy rąbani w bambuko przez Google. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Wydaje mi się , że kawał to kawał ( z kawałów o polakach też się smieje) na tym polega ogólnie żart , że musi mieć jakieś podłoże. Nie porównuj tego z piosenką nawołującą do nienawiści , poniżania , zabijania . Inna sprawą jest , że z prawdą historyczną nie ma to nic wspólnego. Można się pośmiać z wad narodowych ,a nawet powinno się . Ale bądźmy szczerzy nie można obok kłamstwa przechodzić obojętnie bo się stanie prawdą... dziękuję dobranoc.

 •  

  pokaż komentarz

  olejcie sprawę, właśnie o to chodzi że się denerwujecie a po co?
  ja mam to gdzieś, mnie to osobiście jako mądrego Polaka nie rusza

  kto nigdy nie miał uprzedzeń do Niemców niech pierwszy rzuci kamieniem! :)

 •  

  pokaż komentarz

  j!#!ć polaków - teraz czekam na wszystkich obrażonych ludzi.

  A tak naprawdę - jak ktoś was nazwie fiutem na ulicy to też się obrażacie i idziecie do sądu? Przecież na YT jest też mnóstwo filmików o tym jacy Niemcy są $$@$owi, nie mówiąc już o komentarzach w których jest takie bydło, że hej. Wybierzcie raz a dobrze - albo cenzura, albo wolność słowa.
  Dla mnie wolność słowa jest ważniejsza - usunięcie czegoś z yt nie sprawi, że to nie będzie istnieć. A nazistowskie zespoły olewam ciepłym moczem.

 •  

  pokaż komentarz

  ehh jaka szkoda, że ci "prawdziwi Niemcy" wkrótce wyginą a ich miejsce zajmą Turcy, Kurdowie, Libańczycy i inni Arabowie...chociaż zaraz...tak naprawdę to nie szkoda. Na pewno zostawią paru Niemców w rezerwatach, ot tak dla przyszłych pokoleń.

 •  

  pokaż komentarz

  Widzę, że wykopowe komentarze już są i jadą równo :D

 •  

  pokaż komentarz

  I jak tu lubić niemców? Wiem że to było dano temu i niemcy to inni ludzie, ale dalej jesteśmy przez nich postrzegani jako ścierwo.

 •  

  pokaż komentarz

  Już go niema. Polacy go już nie obęjżą :/

 •  

  pokaż komentarz

  Panowie/Panie, proponuję zrobić składkę na jakichś 'hakierów', niech wpi!@#$%ą im się na strony rządowe i zrobią odpowiedni dym aby cały świat o tym usłyszał, jak Niemcy traktują Polaków.
  Coś ala'SONNYmaszprze!@#$%e. :) Przegięli po całej linii, nie zdzierżę tego !

 •  

  pokaż komentarz

  Zobaczymy czy będą takimi kozakami na Euro. Ja już jestem pewien, że jak nasi chłopcy trochę popiją po meczu to będzie nieciekawie dla niemców

 •  

  pokaż komentarz

  Odpowiedzmy im Marią Konopnicką. Zaraz, jak to leciało... Nie będą Niemcy spluwać swojej śliny na nasze polskie twarze ..tak jakoś

 •  

  pokaż komentarz

  Polska duma została obrażona, ale jak wy plujecie jadem na Niemców, to jest okej, bo macie do tego prawo, za 2 wojnę światową, hipokryci. Czasami wstyd mi za to, że mam polskie obywatelstwo!

 •  

  pokaż komentarz

  No i co?
  Przecież to jest zespół, który nienawidzi komunistów, gejów, Turków i murzynów - powinniście ich lubić;)

  F*ck RAC

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony: Hm... Swoją drogą masz troche racji... gorzej, ze idąc tym tropem powinniśmy też lubić Hitlera.

   Różnica jest taka, ze neonaziole nienawidzą wszystkich poza zobą. A wykop "nie lubi tylko paru" grup. Do reszty prawie nic nie mamy. Prawie:)

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony: O RAC-u to sie odpi... z łaski swojej, lewusie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sagittarius: o... moralność kalego? jak polskie nazki nie lubią żydów, niemców, turków i gejów, to jest dobrze, ale jak niemieckie nazki nie lubią żydów, polaków, turków i gejów to jest źle?

  •  

   pokaż komentarz

   @Sagittarius: haha, lewusie, o matko, widzę, że jak się jest antynazi to się jest automatycznie lewakiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abaddon84:

   Akurat ten typo jest lewakiem...

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony:

   Rzeczywiście, twoja internetowa napinka ma wpływ na "je^anie RAC-u"... :)

  •  

   pokaż komentarz

   @RT_NR: a co? lubisz RAC? nie przeszkadza ci to, że niemieccy narodowcy pod płaszczem walki z komunizmem śpiewają też o gazowaniu Polaków? ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony:

   Niemieccy naziści to po pierwsze.
   Nie wszystkie utwory RAC są nazistowskie (ah zapomniałem że dla was wszystko co niezgodne z waszymi śmiesznymi poglądami, jest faszystowskie), przykładowo lubię Szwadron 97.

   A ciebie coś widzę odbyt ciśnie, że wszędzie twoją tęczową flągę wkładasz... :) Przykro mi, taka napinka ci jednak siły nie doda... ale skoro już "jeździmy" po zmarłych, to mam też coś dla ciebie :).

  •  

   pokaż komentarz

   @rrdzony: Słuchaj lewarze nie masz pojęcia o narodowej scenie RAC nie wiesz jakie zespoły ja reprezentują i jakie maja poglądy. Po takim matole tylko jednego mozna sie spodziewać a mianowicie wrzucenia całej sceny pod plakietke "naziole" "gazowanie Polków", co za kompromitacja bez odbioru.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abaddon84: haha o matko widze ze jak się słucha RACu to z automatu jest sie wielbicielem wąsatego Austriaka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sagittarius: Poproszę o zespół RAC, który nie ma treści nazistowskich. Jakiś polski zespół najlepiej. Bez Fortec itd, bo to jest zespół, który uważa się za patriotyczno-wojskowy (żadnej wzmianki o RAC). No więc?

  •  

   pokaż komentarz

   @Abaddon84: Legion, Irydion, Szwadron 97 Prawe Skrzydło Zadruga Tormentia itd. a teraz z łaski swojej sprostuj te głupoty

  •  

   pokaż komentarz

   @Sagittarius: Legion nie jest RAC, jest zespołem prawicowym, ale nie RAC.
   Irydion- zespół rockowo-tożsamościowy
   Szwadron 97- faktycznie nazwane RAC, ale muszę bliżej przyjrzeć się tekstom czy nie odwołują się do naziolni. (piosenka Biały Front ?)
   Prawe Skrzydło- nie jestem pewien czy odwołanie do naziolstwa jest, ale teksty są ksenofobiczne i emanują nienawiścią dość mocno, to i tak jest słaby zespół (imo)
   Zadruga- z czego mi wiadomo zespół neopogański, współpracowali z NOPem no i wywodzą się z zespołu punkowego- nie jest to zespół RAC.
   Tormentia- ciężko mi powiedzieć, zespół metalowy, tekstów nie znam, ale spojrzałem na tagi lastfm i komentarze słuchaczy i dużo określeń, jako iż jest to NS Metal.

   Przykro mi kolego, nie sprostuję swoich "głupot"- nie przekonałeś mnie w żaden sposób.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abaddon84: Chyba sobie jaja robisz, kończę dyskusję.

 •  

  pokaż komentarz

  Szczerze to oddałbym Niemcom ich Breslau, Oppeln, Marienburg i reszte ich rdzennych terenów.

  W zamian za Inflanty, Kurlandy, Wilno, Witebsk, Mścisław, Lwów, Kijów i Żytomierz.

  Danzig (tu aktualnie sie znajduję) to teren sporny, ale za kawałek wybrzeża Morza Czarnego też bym oddał, bo Bałtyk jest dla mnie za zimny i za brudny.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_welniak: Skoro taki polski do szpiku kości jesteś to pisz "Gdańsk" zamiast Danzig. Też tu teraz mieszkam. Wspaniale wiedzieć, że wykopowy ekspert od wszystkiego wie co się Polsce należy, a co nie. Nic się nie różnisz od tych wieśniaków którzy wypuścili tę piosenkę, tylko narodowością. I cudnie, że byś polskie ziemie tak przehandlował jak ci wygodniej. Dobrze wiedzieć.

   Już nie mówiąc o tym, że byś oddał polskie ziemie Niemcom za nie-niemieckie ziemie. Brawo.

  •  

   pokaż komentarz

   @str128: Nie karm trolla.

  •  

   pokaż komentarz

   @MetalGods: Już nie będę :)

  •  

   pokaż komentarz

   @str128: Oddalbym Niemcom niemieckie jakby oddali nam nasze, nie wiem co złego w takim nic nie znaczacym, komentarzu z pogranicza fikcji i fantazji. Troche trolowaty komenatrz wyszedl musze przyznac.
   Wiadomo, że po tylu latach sie Wrocław, Opole itp. traktuje jako ziemie rdzennie polskie, kwestia tzw. zasiedzenia i przyzwyczajenia. No i przesiedlaniu Zaburzan.

   Teraz żyjemy w globalnej wiosce i 'nacjonalizmy' odchodza do lamusa. Mozna zapytac kazdego naszego w UKeju co o tym sadzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @pan_welniak: Ja bym im odebrał jeszcze naszą tzw. Meklemburgię. Kiedyś mam nadzieję mój sen się ziści, że Słowiańskie ziemie wrócą do swych prawowitych właścicieli.

 •  

  pokaż komentarz

  Ten wykop jest niestety zwyczajnie, żałosny. Przekonujecie mnie ze Polacy to jednak maja jakis kompleks Niemiec. Żałosne jest i to że oni sie naśmiewają, jak i to że Wy się tak święcie oburzacie: "nie pozwole obrażać Polaków". Tylko człowiek niepewny własnej wartości się oburza na takie rzeczy.
  Tak się czasem zastanawiam, czy te anty-niemieckie wykopy są dodawane przez źle pojmowany "patriotyzm" czy dlatego, że tak najłatwiej o zdobycie poklasku na wykopie.

 •  

  pokaż komentarz

  Co jak co, ale nutka wpada w ucho. :>

 •  

  pokaż komentarz

  Teraz wykopowicze zobaczcie jakie dwulicowe ciule siedzą między nami: gdy na wykopie są obrażane różne mniejszości narodowe, niektórzy bronią ich, natomiast, gdy obrażany jest cały Naród Polski twierdzą, że nie ma się czym przejmować.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: Zgadzam się, ale Naród Polski nie istnieje, o czym świadczy chociażby taka właśnie postawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skogyr: A to niby dlaczego nie istnieje? Istnieje, a taka ich postawa świadczy o tym, ze te osobniki mogą nie utożsamiać się polskością.
   Za nich nie należy obwniać Polaków, którzy jak najbardziej utożsamiają się z Polską i Słowiańszczyzną.
   Ci "oponenci" mogą robić to celowo i z premedytacją, także nie widzę powodu do samobiczowania się przez nich. Oni jedynie mogą chcieć namącić w głowach co poniektórych poprzez takie dwulicowe zachowanie, aby odnieść zamierzony cel, niedostrzegania własnych wartości i uległości wobec innych.
   Czyli mogą chcieć wprowadzić poprawność polityczną poprzez agitacje lewicowych poglądów w środkach masowego przekazu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: Ci "oponenci" mogą robić to celowo i z premedytacją, także nie widzę powodu do samobiczowania się przez nich. Oni jedynie mogą chcieć namącić w głowach co poniektórych poprzez takie dwulicowe zachowanie, aby odnieść zamierzony cel, niedostrzegania własnych wartości i uległości wobec innych.
   Czyli mogą chcieć wprowadzić poprawność polityczną poprzez agitacje lewicowych poglądów w środkach masowego przekazu.

   Nadawał byś się do pisania ulotek propagandowych za komuny - co za bełkot.

  •  

   pokaż komentarz

   @maddox84: Bardzo merytoryczna odpowiedź, uzasadniajaca dlaczego plotę trzy po trzy. Wniosek-sam bełkoczesz.
   Jeżeli nie rozumiesz dlaczego niektóre osobniki na wykopie "bronią" obrażane tu mniejszości i sprzeciwiają się zniechęceniu Polaków do rasistowskich "piosenek" o nich, to po prostu nie zabieraj głosu w dyskusji.
   A lewicowe poglądy są znane z opozycji do narodowych poglądów, poprzez uwielbienie "przyjażni" miedzy narodami i przywiązania do internacjonalistycznego pochodzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: A jak można odpowiedzieć merytorycznie na coś tak niemerytorycznego jak Twoja wypowiedź. Ewidentnie cierpisz na to samo schorzenie co Jarosław Kaczyński,(o ironio na tę przypadłość cierpiały też władze komunistyczne) który też wszędzie widzi czający się spisek, i knujących przeciw naszemu dumnemu narodowi wschodnich (lub zachodnich) agentów, bumelantów i krawaciarzy. Pleciesz trzy po trzy, bo nie posiadasz nawet najmniejszych dowodów na to co mówisz, są to Twoje zwyczajne domysły i lęki, które ubierasz w górnolotne słowa. Nie mam nic przeciwko dumie z bycia Polakiem, Niemcem czy kim tam jeszcze chcesz. Ale moja defnicja dumy, mówi mi że nie muszę się przejmować jakimiś wypierdkami, którzy sobie pod nosem na mnie zygorzą...

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: Wspomniałem, że oni są tylko przykładem.
   Duża część Polaków to chrześcijanie, ich religia jest sprzeczna z Prawami Natury, a więc sprzeczna z pogańskim duchem Polskości. Mimo, że chrześcijaństwo mamy już ponad tysiąc lat, to przez większość tego czasu nie zdołało całkowicie zatruć umysłów i dusz. Bo przecież w każdej wojnie, Polskie serca napędzane były barbarzyńską krwią, dlatego potrafiliśmy tak zaciekle walczyć o wolność, która zaklęta jest w słowiańskim sercu.
   Pozostali głosują na antypolską PO.

   Poza tym Naród jest to duża grupa ludzi zamieszkująca dany teren - państwo, spójna etnicznie(!) i kulturowo, posługująca się jednym językiem. Pomimo, że naród tworzą wolni ludzie, jednak podświadomie, mają pewną wspólną hierarchię wartości i celów, co właśnie decyduje o tym, że mogą się nazwać Narodem. Teraz należy sobie postawić pytanie czy tak rzeczywiście jest, a jeśli nie to czy jest to chwilowe zachłyśnięcie się obcymi wpływami, czy wieczne. Wierzę, ze to pierwsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @maddox84: Naprawdę płytkich argumentów użyłeś. Populistyczne hasełka w stylu :kaczyński to zło, bo szuka wszędzie wrogów są prymitywne w całej swojej rozciągłości.
   Gdybyś nie zauważył, co w zasadzie nastąpiło, odpowiedziałem na pytanie dlaczego sprzeciwiam się nie uznawaniu Narodu Polskiego poprzez skrajne i dwulicowe wypowiedzi niektórych myslących tak a nie inaczej.
   Czy to jest w stylu kaczyńśkiego, ze oni się tak wypowiadają? Debilizm.
   Jeżeli mówienie o tym jest czymś złym, to czym w razie tego jest dobro?
   Naprawdę reprezentujesz objaw psychozy w tym momencie i powtarzasz brednie zgodne z tym co mówi obecny obóz rządzący... o czym świadczy przyrównanie wszystkiego do kaczyńskiego. Naprawdę płytkie, głupie i prymitywne.
   Nadal nie uzasadniłeś dlaczego moja wypowiedź jest niemerytoryczna. Jest jak najbardziej merytoryczna. Dlaczego? Otóż co poniektórzy tak właśnie tutaj robią. Ja tylko opisałem ich zachowanie. Czyli nie dostrzegasz co w zasadzie tutaj występuje, albo nie chcesz tego dostrzegać.
   Ale moja defnicja dumy, mówi mi że nie muszę się przejmować jakimiś wypierdkami, którzy sobie pod nosem na mnie zygorzą...
   Najwidoczniej należysz do tego typu ludzi, którym gdy pluje się w twarz, twierdzą ze deszcz pada.
   Pewnie nie przeszkadzają ci wypowiedzi o "polskich obozach śmierci", czy określaniu wszystkich Polaków "złodziejami" itp., itd. Wiesz jak się takich "dumnych" ludzi nazywa? Ludźmi bez honoru.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: To powoli, żebyś się nie pogubił:
   Gdybyś nie zauważył, co w zasadzie nastąpiło, odpowiedziałem na pytanie dlaczego sprzeciwiam się nie uznawaniu Narodu Polskiego poprzez skrajne i dwulicowe wypowiedzi niektórych myslących tak a nie inaczej.
   Czy to jest w stylu kaczyńśkiego, ze oni się tak wypowiadają? Debilizm.

   cytuję:
   Ci "oponenci" mogą robić to celowo i z premedytacją, także nie widzę powodu do samobiczowania się przez nich. Oni jedynie mogą chcieć namącić w głowach co poniektórych poprzez takie dwulicowe zachowanie, aby odnieść zamierzony cel, niedostrzegania własnych wartości i uległości wobec innych.
   To nie ma związku z nieuznawaniem narodu polskiego. Nie dopuszczasz do swojej głowy myśli, że ktoś może mieć na ten temat po prostu zdanie odmienne od Twojego i doszukujesz się w tym "mącenia". Jest to jak najbardziej zbieżne z zachowaniem Jarosława Kaczyńskiego, który jest po prostu najlepiej znanym z przykładów (przynajmniej w Polsce). To nie jest merytoryczna wypowiedź, jeśli piszesz "oni mogą chcieć" bo to zwyczajny domysł niczym nie poparty a merytoryczna wypowiedź, jest poparta jakimiś dowodami bądź dowodem logicznym. Domysły nigdy nie były, nie są i miejmy nadzieję nie będą traktowane jako merytoryczne. Jeśli dalej nie rozumiesz, to trudno.
   Jest jak najbardziej merytoryczna. Dlaczego? Otóż co poniektórzy tak właśnie tutaj robią. Ja tylko opisałem ich zachowanie.
   Nie opisałeś ich zachowania a własne domysły co do celów jakie tym osobom przyświecają.

   Naprawdę reprezentujesz objaw psychozy w tym momencie i powtarzasz brednie zgodne z tym co mówi obecny obóż rządzący... o czym świadczy przyrównanie wszystkiego do kaczyńskiego.
   Jak napisałem wyżej, Kaczyński jest najlepiej widocznym przykładem syndromu "oblężonej twierdzy".

   Najwidoczniej należysz do tego typu ludzi, którym gdy pluje się w twarz, twierdzą ze deszcz pada.
   Tak, oczywiście do takich należę. Po prostu nie uważam, żeby rzucanie się na każdego idiotę który mnie obrazi było mądrym rozwiązaniem, bo to sprowadza mnie do jego poziomu i jego reguł gry.

   Wiesz jak się takich "dumnych" ludzi nazywa? Ludźmi bez honoru.
   Z najpopularniejszego źródła: "Honor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne.". Nie ma uniwersalnej, Twojej, definicji honoru.

  •  

   pokaż komentarz

   @maddox84: Nie dopuszczasz do swojej głowy myśli, że ktoś może mieć na ten temat po prostu zdanie odmienne od Twojego i doszukujesz się w tym "mącenia".
   bo to zwyczajny domysł niczym nie poparty a merytoryczna wypowiedź,
   Debilizmem jest twierdzenie, ze wiem co oni myślą i to działa w drugą stronę, ze wiem, ze oni tak nie myślą.
   Wiesz co siedzi w ich głowach? To są twoje multi w takim razie? Głupota. Dlatego dochodzi domysł w tym momencie, co się przejawia tym, że mogę myśleć inaczej niż oni, czego z kolei nie chcesz dopuścić do siebie. Widzisz, wszystko działa w dwie strony, bo kazdy kij ma dwa końce.
   Znaczenie wyrazu mącenie: 1. (płyn) burzyć, bełtać, mieszać 2. (np. spokój) zakłócać, niepokoić 3. gmatwać, wprowadzać zamęt 4. skłócać kogoś, poróżniać ze sobą
   Czyli twierdzenie, że mącą w momencie, gdy raz bronią mniejszosci narodowych na wykopie i za drugim razem mówią do Polaków, aby dali sobie siana, nie jest prawdziwe? Wg definicji jest. Może masz jakiś inny słownik?

   Nie opisałeś ich zachowania a własne domysły co do celów jakie tym osobom przyświecają.
   A jaki może przyświecać cel osobie, która mówi, że nie masz się przejmować kiedy ktoś gardzi Tobą? Po prostu dla mnie taki człówiek nie jest wyrocznią, nie jest kimś wyjątkowym, abym mógł go posłuchać. Nie życzy mi dobrze.
   W Polsce pietnuje się przejamy polskiego szowinizmu w stosunku do innych narodowości i to musi działaś także w drugą stronę, poprzez likwidację rasistowskich określeń w stronę Polaków. Do czasu, gdy to nie nastąpi, to kazdy ma prawo myśleć tak, ze jest to celowe działanie poprawności politycznej, co w zasadzie występuje.
   Tak, oczywiście do takich należę. Po prostu nie uważam, żeby rzucanie się na każdego idiotę który mnie obrazi było mądrym rozwiązaniem, bo to sprowadza mnie do jego poziomu i jego reguł gry.
   Co to znaczy rzucanie się? Można mu obić ryj, ale to wtedy czyni z ciebie tego, kim nie chcesz być. Mnie chodzi o zgodne z prawdą zniszczenie argumentami jego rasistowskiej wypowiedzi i nie musi oznaczać mojej małości w stosunku do niego, wręcz przeciwnie.

   Z najpopularniejszego źródła: "Honor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne."
   Tylko jaką masz wartość, kiedy ktoś obcy pluje ci w twarz, a ty twierdzisz ze deszcz pada, a on dalej obraża ciebie, twoja rodzinę, twoich rodaków i twój kraj, a ty nie potrafisz mu dosadnie powiedzieć, ze się myli, aby więcej takich banialuk nie powtarzał? Minimalną. I wtedy zgodzę się, ze mozesz być człowiekiem honoru własnych minimalistycznych wartości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: tak masz rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: A zobacz jakie dwuulicowe ciule ale w drugą strone są tu też obecne, obrażać inne narody to pierwsi, ale jak polski naród obrażają to już wielkie oburzenie.
   Powiem krótko i brzydko, $!@% w dupe hipokrytom.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: Jak usuną filmik obrażający Cyganów, Żydów, czarnych, muzułmanów to gwałt na wolności słowa. Jak obrażają Polaków to skandal i klikanie w "zgłoś" na youtube.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: Nie ma sensu z nimi gadać. Tylko świadomy poganin, będzie miał poglądy nazywane dziś prawicowymi, a tutaj prawie same lewaki od chrześcijan po ateistów, dla których takie treści są wstrętne, okrutne, nieludzkie itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sandomir: Ale perfidnie odwracasz kota ogonem!

   gdy na wykopie są obrażane różne mniejszości narodowe, niektórzy bronią ich
   No, wobec osób obrażających wyglasza się krytykę jako wobec idiotów, którzy robią coś zlego.

   gdy obrażany jest cały Naród Polski twierdzą, że nie ma się czym przejmowa
   Wobec obrażanych mówi się, że nie ma co się idiotami przejmować

   Wszedlby tutaj gość który takie rzeczy śpiewa to bym też go nazwal idiotą. Wszedlby tutaj jakiś Żyd, czy muzulmanin to bym powiedzial, żeby się nie przejmowal szczekaniem ksenofobów. Widzisz tę subtelnąróżnicę? Sróbuj powiedzieć, że nie widzisz różnicy między rozmawianiem z obrażanym, a z obrażającym.

   Teraz wykopowicze zobaczcie jakie dwulicowe ciule siedzą między nami
   Tak, siedzą! Są to ludzie, którzy sami obrażają imigrantów u siebe, generalizują, krytykują inne nacje, narody religie... a potem wielce się oburzają, kiedy to wobec nich ktoś się w ten sposób zachowuje!

 •  

  pokaż komentarz

  Wszyscy SKINHEADZI teraz powinni robić po kolei lachę panom z zespołu "landser", bo pewnie są ich guru :D

Dodany przez:

avatar 1....x dołączył
1432 wykopali 35 zakopali 8.2 tys. wyświetleń