•  

  pokaż komentarz

  A ja wykopie. Nie żeby zrobic komus na przekór tylko dlatego, że Kominek zwrócił uwage na ważny problem praw jazdy dla osób starszych. W pewnym wieku trafi się zdolności manualne i motoryczne i prowadzenia samochodu może byc wysoce nie wskazane.

 •  

  pokaż komentarz

  Przy całym szacunku dla Profesora i podziwie dla jego dokonań muszę przyznać, że jedna z pierwszych moich myśli po usłyszeniu wiadomości o wypadku była podobna do przedostatniego zdania z notki kominka.
  Przecież on faktycznie spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, wypadek w którym dzięki Bogu nie zginął nikt więcej. A gdyby z przeciwka jechała na wakacje rodzina z trójką dzieci i wszyscy by zginęli? Jakie byłyby komentarze?
  Dlatego jednak wykop, choć nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę fanem kominka. Przecież to prawda, nie ważne jak kontrowersyjnie brzmi.
  A dla kominka szacunek za to, że wstrzymał się z notką do dnia po pogrzebie.

  •  

   pokaż komentarz

   Ludzie kierują się tym, co jest danej chwili odpowiednie. Boją się odmiennych zdań, bo koliduję to ze zdaniem ogółu. Ot i cała filozofia. Dobry człowiek - zła śmierć, zły człowiek - dobra śmierć.

 •  

  pokaż komentarz

  Informacja nieprawdziwa: w Kambodży nie ma stanowiska prezydenta.

 •  

  pokaż komentarz

  Prawd jest tyle ile ludzi, a gorzkie jest uzurpowanie sobie prawa do posiadania prawdy absolutnej :] btw. ciekawe banery po lewej ...

 •  

  pokaż komentarz

  A ja wykopuje. Bo mi się podoba, o.

 •  

  pokaż komentarz

  Do KaloryfeR
  Słuchaj, to jest tak samo jak z padaczką. Niby wiesz, że podczas jazdy samochodem może Cię chwycić w każdej chwili, a mimo to decydujesz się jechać, bo może nic złego się nie stanie. W pewnym wieku ludzie sami powinni dostrzegać, że wiele zależy nie od umiejętności, a od sprawności i zdrowia. Geremek też powinien to wiedzieć.
  Druga sprawa: Dlaczego politycy nie odegrali tej całej szopki przy śmierci "zwykłej" starszej osoby? Tak samo zrobił Kominek - skomentował to, co jest na ustach tysięcy polaków. Jemu nie jest potrzebna popularność, żeby przyciągać czytelników. On już jest popularny i jemu wisi, czy ktoś jeszcze dołączy do grona jego fanów, czy nie. Uważam, że wyzywanie go od hien jest w tym wypadku nieodpowiednie. Głównie dlatego, że blog, to internetowy dziennik i można w nim wygłaszać swoje prywatne zdanie na temat każdy i wcale Ci się nie musi to podobać. Owszem. Ale czyjeś zdanie jest również ważne jak twoje.

  Żeby była jasność. Lubię kominka, bo jego teksty, to dla mnie rozrywka, ale nie jestem człowiekiem ślepo podążającym za jego poglądami. Po prostu czasami ma rację, ale jako zwykły człowiek i w tym wypadku, zgadzam się z jego opinią.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja zakopuje, zreszta na wyrazna prosbe autora.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja zgadzam się z Kominkiem - ja inni już napisali - styl słaby ale przekaz prawdziwy. WYKOP.

 •  

  pokaż komentarz

  Kurde, muszę przyznać racje :)
  Sam wiesz dlaczego nie odgrywają przy zwykłych śmiertelnikach.
  Jemu nie jest potrzebna popularność, (...) On już jest popularny Coś to dziwnie zabrzmiało.
  Blogi nie pisze się dla siebie, i z pewnością każdy bloger przejmuje się co ludzie myślą o nim. Pisanie bloga z mottem "i tak mam w dupie co o nim myślicie" to raczej żałosne jest.
  A co do Kominka. Wiele osób pisze o trafności spostrzeżeń, o jego bulwersujących ale prawdziwych tekstach i _Kominek ma was w dupie. Pisze coś co jest bluźniercze? Niszczy wasze przekonania? Coś co wam do łba rodzice tłukli od małego? _ Co on takiego pisze czego nie wie każdy trzeźwo myślący człowiek?? Że starsi nie powinni prowadzić?? A to coś odkrywczego. Tematy które porusza Kominek są kontrowersyjne, ale głownie dzięki językowi którego używa. Jest oczywiście trochę prawdy w Jego wypowiedziach, bo w końcu jest inteligentnym człowiekiem. Pisze barwnie i "podwórkowo" przez co jego teksty czyta się dość przyjemnie. Ale bez przesady

 •  

  pokaż komentarz

  Wykop.

  Kominek największą prawdę napisał w pierwszych komentarzach. Napisał, że znowu można poczuć się jak za starych dobrych czasów bloga. Wy ludzie zapominacie o jednej najważniejszej rzeczy: Kominek ma was w dupie. Pisze coś co jest bluźniercze? Niszczy wasze przekonania? Coś co wam do łba rodzice tłukli od małego? A wiecie co jest najgorsze? Moment kiedy okazuje się, że zaczynacie rozumieć jego punkt widzenia, ale boicie do tego przyznać. Najbardziej kontrowersyjne nie są wiadomości po prostu bulwersujące, ale te wiadomości bulwersujące, które pozwalają odbiorcy się z nimi utożsamić. Rzekłem.

  Z okazji tej notki przypomniał mi się cytat z jednej z niedawnych notek Kominka, gdy chodziło o Serbie:
  Przypomniano ci, że śmierć dziecka nie równa się śmierci dorosłego - choćby nawet ten dorosły był święty, a dziecko wcieleniem diabła. Gdy umiera dziecko, cały kraj pogrąża się w żałobie.
  Do tego zdania pewnie też masa ludzi by się przyczepiła - w końcu jest takie złe... niedobre... nieetyczne... prawdziwe.

 •  

  pokaż komentarz

  A ja wykopie, takie uroki demokracji. Nikt mi tego nie zabroni! WYKOP

 •  

  pokaż komentarz

  Wystąpił błąd wewnętrzny serwera.

  Faktycznie, Geremek = śmierć, ale dla serwera ;o

 •  

  pokaż komentarz

  Kominek spam, do piachu.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja zakopuje za reklamy po lewej i bądź co bądź na prośbe autora

 •  

  pokaż komentarz

  żenujący wpis i jeszcze bardziej żenujący wykop

 •  

  pokaż komentarz

  Język autora, jak i inne wpisy na blogu to masakra. Rzeczywiście wskazał problem starszych osób, ale wykorzystuje śmierć Geremka do promowania swoich poglądów. Zakop

  •  

   pokaż komentarz

   Co nie? Kominek jest jak Hitler, który zabijał żydów, żeby głosić swoje zdanie o czystości rasy. Tragedia. Jak ten człowiek może jeszcze stąpać po tym globie...

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli się zgadzasz :)
   Problem może i autor poruszył. Ale to geremka wina że zasłabł (prawdopodobnie) za kierownicą?? Nie jechał wbrew prawu. Dlaczego nie wyciągnął na wierzch wypadku spowodowanego przez osobę starszą w którym ktoś zginął. To by było bardziej adekwatne. Tak to żeruje na sytuacji i na kontrowersji swojej wypowiedzi. Hiena, to chyba dobre słowo.

 •  

  pokaż komentarz

  Ze ci czyjas smierc zwisa i powiewa to sobie opowiadaj kumpom spod budki z piwem a nie kaz innym patrzec na te wypociny.

 •  

  pokaż komentarz

  Odwalcie się od Kominka, to mój ojciec do cholery! Dawajcie mi lepiej minusy!

Dodany przez:

avatar paavl dołączył
61 wykopali 33 zakopali 1.7 tys. wyświetleń