•  

  a ja się pytam: jak tak można Amerykanom i Izraelczykom pozwalać na panoszenie się w naszym kraju?

  Polska nie jest żadnym stanem ani USA ani Izraela.

  •  

   @virgonaut: "Polska nie jest żadnym stanem ani USA ani Izraela." skąd masz takie informacje?

  •  

   @virgonaut: Jak to nie? Jaruzelski sprzedał Polskę Rosji, Wałęsa związkom zawodowym, Kwaśniewski Izraelowi, Kaczyński Stanom Zjednoczonym, a Komorowski już się licytuje z Niemcami, w końcu mają już na tym terenie wszystkie cukrownie.

   Podobno Japonia dzwoni pytać, kto będzie następcą Komorowskiego, bo chcą swoje elektrownie atomowe przenieść do Polski.

 •  

  Ciekawa rzecz- na tę informację trafiłem na stronie stopsyjonizmowi.wordpress.com jednak nasz kochany (?) ale już na pewno szanujący wolnośc słowa ( ;-] ) Wykop napisał, że podany URL jest zablokowany. Ciekawe, dlaczego? ;-)

  •  

   @artfil: Słyszałem, że m__b jest tak naprawdę reptilianem. To by pasowało do Twojej teorii...

  •  

   @artfil: Dopóki nie zablokowali tamtego bloga co chwila pojawial się jakiś zielony który wrzucal WSZYSTKO z tamtej strony dodatkowo okraszając to naprawdę antysemickimi komentarzami.

  •  

   @artfil: brakuje źródeł w tym artykule

  •  

   @darck: Tutaj źródełko z telewizji FOX :
   http://www.glennbeck.com/content/blog/glenn/travel-log-glenn-talks-fox-news-departure-gbtv-and-his-trip-to-poland/
   Zaraz poszukam bloga Glenna bo gdzieś to mam w zakładkach to wrzucę do powiązanych.
   Rzeczywiście ta akcja miała miejsce i czytałam o tym parę dni temu, nic tam o Mossadzie nie było, ani o żadnych poważnych kłopotach. On(Glenn) raczej pisze o nieporozumieniu. Czort wie co tam się stało.
   Dobra idę szukać bloga.
   Edit: nie mogę znaleźć i chyba właśnie z FOX TV przeczytałam tą relację a nie z 9/12 gdzie można takie relacje zdobyć bardziej z pierwszej ręki.

  •  

   @artfil: z calym szacunkiem ale ten artykul to jakis belkot. gdzie ten mosad i upodlanie polskich pracownikow? z tego co ja rozumiem to oni do polski wjezdzali i zostali zatrzymani a nie przy wyjezdzie.......
   jak dla mnie to jakies zamieszanie na odprawie a nie atak na suwerennosc polski....no chyba ze ja czegos nie wiem....

  •  

   @bio: Nie ruzmiesz... Przecież Mossad i Izrael ze swoimi możliwościami ingerencji w polskie służby, jeśli coś potajmnie wywożą, to nie robią tego prywatnymi samolotami, odprawiając się przy pomocy paszportów dyplomatycznych , bez kontroli i niezauważonym. Oni używają rejsowych samolotów, na Okęciu, korzystając z usług ekipy telewizyjnej. Przecież to takie oczywiste. lol

  •  

   Jakimi samolotami, za pomoca UFO wszystko wywożą, a do tego powietrze specjalnym gazociągiem wypompowują.

   Mnie tylko zastanawia skąd tyle wykopów, naprawde aż tylu paranoików wymyślajacych własną wersje wszechświata znalazło to samo znalezisko?

  •  

   @BeSmarter: who knows...?
   ;-)

  •  

   @Ryu: łel, znaczy, że teraz można wrzucać tylko to, co obwieści nam (na przykład) "wszechwiedząca" Gazeta WYBIÓRCZA? Ale chodzi raczej o to, że niektórych stronach nie znajdziesz tekstów, które "nie pasują" do oficjalnych mass mediów. Robi sie to, co jest na całym już chyba świecie- napiszesz COKOLWIEK nie cacy o Izraelu lub Żydach i od razu jesteś terrorystą/antysemitą/... . P.S. Kiedys też dziwiłem się swojej babci, że jest taka "antysemicka". Teraz już nie dziwie się az tak bardzo...

  •  

   @darck: no tak, ale jak sie porusza TEN temat, to robi sie niebezpiecznie...
   ;-)
   może abw.gov.pl pomoże? ;-)

  •  

   @artfil: Nie placz już i miej pretensję do autora tamtej strony albo jakiegoś jego fanboya. Wykop ma prawo się bronić przed spamerami, a jak ktoś spamuje jakimś blogiem to można to latwo uciąć blokując ten jego blog. Nie podoba się to gdzieś na dole strony masz zakladkę kontkt i tam maile do administracji.

  •  

   @bio: przyznaję, że njuz jest trochę niecodzienny/dziwny/..., ale w temtyce polsko-izraelskich stosunków wiele jest takich rzeczy. Np., czy wiesz, że ochroniarze wycieczek z Izraela mają (jako jedyni) przywilej noszenia broni ze sobą? Jest na to umowa polsko-izraelska. To w POlsce aż taki antysemityzm panuje? Przy okazji pobicia jakiegoś obcokrajowca (Włocha?) w Krakowie przez takich "ochroniarzy", okazało się, że na czas wizyty jakiejś wycieczki z Izraela nie został wpuszczony na tenże obszar nawet... komendant krakowskiej policji! To też coś mówi...
   Poza tym... ,z tego co wiem, to tylko okupanci jeżdżą wszędzie z uzbrojonymi ochroniarzami....

  •  

   @artfil: "Np., czy wiesz, że ochroniarze wycieczek z Izraela mają (jako jedyni) przywilej noszenia broni ze sobą?"

   Łżesz. Masz jakiekolwiek argumenty na poparcie swoich tez, kłamco?

   "okazało się, że na czas wizyty jakiejś wycieczki z Izraela nie został wpuszczony na tenże obszar nawet... komendant krakowskiej policji! To też coś mówi..."

   Podaj źródła łgarzu.

  •  

   @Ryu: Ale ja nie płaczę, ani nawet nie szlocham... ;) Po prostu stwierdzam fakt, że nie jestesmy wcale lepsi od jakichs tam (na przykład) Chińczyków, gdzie cenzura szaleje a wolnośc słowa jest kontrolowana. Z mojej strony to zwykłe stwierdzenie faktu.

  •  

   @artfil: Jeżeli dla Ciebie cenzurą jest ochrona przed bezczelnym spamem i dzięki temu porównujesz nas do Chińczyków to ja nie mam więcej pytań.

  •  

   @Lori: "Drogi" Lori, jak widzę, nauka i w miarę przyzwoite maniery, którą Ci próbowano wtłoczyć do głowy w szkole, poszły w las. Cóz, trudno, i tak bywa. Nazywanie kogoś łgarzem i kłamcą, jak sam przyznasz, upoważnia tego kogosia do wypowiedzenia przypuszczenia z 1go zdania tego komentarza. A teraz do sedna rzeczy (choć sam się zastanawiałem, czy komus takiemu jak Ty warto w ogóle odpisywać?), o których pisałem, a za które zostałem nazwany łgarzem, są tam --> http://www.wykop.pl/link/206980/krakow-zamierza-rozbroic-izraelskich-ochroniarzy/ . Jak widzisz, stosując swoje poglądy i metody działania, powinieneś napisać info jeszcze do, co najmniej, 473 osób (ilość osób wykopujących + osoba, która dodala tę info) przekazując im "radosną nowinę" zakwalifikowania ich do grona Wykop'owych kłamców i łgarzy (ewentualnie do grupy wspierających Wykop'owych kłamców i łgarzy).
   * Polecam także do przeczytania teksty z Powiązanych tego Wykopu oraz komentarze (duzo, ale ciekawe)... o ile nie masz klapek na oczach, of kos. ;-)

  •  

   @Ryu: Nie porównuję nas do Chin (tym bardziej, że w zakresie utrudnień do swobodnego dostępu do niezlaeżnych / innych-niż-oficjlane info wcale nie musimy się "wstydzić" wystepując obok Państwa Srodka. Choć, oczywiście, skala zjawiska (siłą rzeczy!) jest "trochę" inna). Poza tym, nie bardzo rozumiem (być może to wina mojej konstrukcji intelektualnej ;-) ), czemu cokolwiek co nie jest proizraelskie/prożydowskie, zasluguje już na (co najmniej) pochylenie sie nad tym tekstem przez cenzora? Tym bardziej, że pełno jest na Wykopie gołych cycków, rewelacji o końcu świata, doniesieniach o tym, że żaba połknęła bociana itp itd etc... No, ale trudno, nalezy to po prostu przyjąć jako taki (nie tylko nasz) folklor. ;-)

  •  

   @artfil: Tu nie chodzi o pro- czy antyżydowskość. Nie jedna już rzecz krytyczna wobec Izraela nawet na glówną wychodzila. Chodzi o to, że ten serwis spamowal. ROzumiesz to? Wiesz co to znaczy spam? COkolwoiek nie prezentowalby ten serwis, skoro spamowal to zostal zablokowany.

  •  

   @Ryu: Wiem, wiem, co to spam (of kos po uprzedniej konsultacji z Wikipedią ;-) --> http://webblog.pl/wp-content/uploads/2011/01/spam1.jpg ). Widac różni ludzie róznie to pojęcie roumieją. Thx godS, są jeszcze inne...
   ;-)

  •  

   @kpiegrzik: "nic tam o Mossadzie nie było"- to tylko utwierdza w przekonaniu że Mosad tam był.

 •  

  Jezus marja i matko bosko co to jest!

  Primo, tego się nie da czytać - niechlujnie napisane, o formatowaniu tekstu chyba nikt tam nie słyszał, albo to po prostu nieudolne ctrl+c, ctrl+v.
  Secundo - kompletny brak źródeł. W ten sposób to i ja mogę napisać sensacyjny artykuł. A zresztą, po co ja - Fakt np. robi to doskonale, dopiero co czytałem gdzieś na wykopie o kosmitach atakujących ziemię. Tyle, że tamto jest odrobinę lepiej napisane...

  Dziwi mnie, że aż tyle wykopów to zdołało zebrać - 18. IMO nadaje się jedynie do kosza, jako info nieprawdziwe. I tak też zakopuję.

 •  

  Co to za tekst? :) Co ma tytul do tresci? :) Co ma podtytul (o rozbrojeniu i upodleniu naszej SG) do tekstu?

  Caly tekst oparty na wpisie w blogu dziennikarza ma taka wymowe: a mielismy leciec z Polski do Izraela, na Okeciu jednego czlonka naszej ekipy zatrzymano, to bylo jakies nieporozumienie i naszczescie udalo sie zalatwic, ze go zwolnili.

  Na podstawie takiego opisu wydarzen dodano tytuly i podtytulu, ktore sugeruja, ze sprawa wygladala tak: noca uzbrojeni agenci Mossadu zaatakowali lotnisko, rozbroili nasza SG, do samolotow przeszmuglowali cenne dziela sztuki i uciekli.

  Jedno pytanie do autora: WTF?!

  •  

   a juz wiem, poczytalem inne wpisy - autor jest swiecie przekonany, ze rzadzi nami spisek komunistyczno-zydowski... niby nic nowego, ale co ciekawe:
   Aby dopelnic pozoru demokracji nastapil podzial wladzy miedzy grupami. ktore albo tak jak KOR-Solidarnosc mialy znaczne fundusze od swych ziomkow z zagranicy lub tez oparly sie na postkomunistycznych majatkach: SLD i PSL. Powstal tez szereg ugrupowan politycznych udajacych opozycja. takich jak Porozumienie Centrum, Unia Pracy, KPN czy ZCHN

   Polacy sa codziennie "szkoleni" przez Gazete Wyborcza, Gazete Polska, Zycie Warszawy, NIE, czy tez Rzeczpospolita

   W przeciwienstwie do wielu innych zwolennikow teorii o PRLbis sterowanym przez zydokomune, autor bloga do uczestnikow komunistyczno-zydowskiego spisku przeciw Polsce zalicza tez Gazete Polska i PiS :) Mocne! :)

 •  

  Chciałbym dostać to, co bierze autor tego tekstu. Członka ekipy Glenna Becka zatrzymano z powodu nieporozumienia i wylecieli bez niego, a tu jakieś Mossady, przejęcia lotniska, Solidarni, tajny wywóz z Polski. Tylko Bruce'a Willisa brakuje, i możnaby film kręcić.

 •  

  Wczoraj wieczorem do "Rozmow Rymanowskiego" nie dotarla Julia Pitera, poniewaz musiala sie natychmiast stawic w Kancelarii Premiera.

 •  

  Ten tekst pisał niepełnosprawny czy małe dziecko? Tak kaleczyć j. polski i udawać dziennikarza? Niech piszą o czymkolwiek - w takim stylu to tylko banda oszołomów.

 •  

  Przydało by się rzetelne źródło.

 •  

  z tego artykułu nie wynika nic, poza tym jest tak napisany, jakby autor przed całym światem chciał zataić sens tych paru zdań.
  Jak ktoś wykopuje 'blog' powinna być możliwość zakopu jako 'informacja niezrozumiała'

 •  

  Napisałem do kancelarii premiera w tej sprawie.

 •  

  Wydaje mi się, że chodzi o Bagsika a nie Baksika, myślę, że wkradł się błąd po prostu.

 •  

  A o sponsorowaniu "obroncow krzyza" przez izrael wiecie?
  http://www.youtube.com/results?search_query=triumf+polskosci+nad+satanizmem&aq=f
  (...) Dalsza czesc komentarza jest tu: http://www.esnips.com/doc/ad995039-25c3-442b-993d-376d82f5bd44/KRZYZ A tu sa adresy do wszystkich moich filmow na youtube:
  http://www.esnips.com/doc/b9ecc273-14... (...)

  esnips to serwis izraelski.

 •  

  Przejął już od dawna, ale dopiero teraz można było o tym powiedzieć.

 •  

  Żydzi złapani na gorącym uczynku - zadzwonili po ludzi z układu czyli PO swoich.

  Niezła afera na równi z tajnymi więzieniami CIA w naszym kraju.

 •  

  który url jest blokowany ? ten co go czytałem przed chwilą ?
  i to
  "Panstwo Polskie przeciwko obywatelom ustala oraz przygotowuje coraz to bardziej uciążliwe restrykcje prawne, wysyła do zakładów psychiatrycznych sprzeciwiających się dyktaturze mafii Tuska i Komorowskiego, jednocześnie służbom obcych państw pozwala na przejecie jak w wypadku na Okęciu całkowitej kontroli nad prawem Polskim i Polskimi służbami mundurowymi."

  walcie się z tą propagandą partyjną. spam

  •  

   @ws60:
   Jakim cudem jesteś bordowy, a nawet wiesz, jak używać "odpowiedz" żeby skomentować artfila?

   "który url jest blokowany ? ten co go czytałem przed chwilą ?"
   Chyba jednak "ѕtοрѕуϳοnіzmοwі.wordpress.com" i "com.nowyekran.pl" to dwa różne url-e.

  •  

   @k0rn1k: Może bordo teraz przyznają jak komoruski medale?
   Byle komu.

Dodany przez:

avatar artfil dołączył
161 wykopali 72 zakopali 8.4 tys. wyświetleń