Komentarze (14)

 • jamlasica +1  

  Tu jest nagrane prawdziwe lądowanie ;-)
  http://www.youtube.com/watch?v=960vBSKT-Pw

  pokaż komentarz
  jamlasica
 • Bartholomew +1  

  Hmmm... jestem sceptykiem, ale efektu uzyskanego przez podbicie jasności nikt chyba jeszcze nie próbował wyjaśniać. Chociaż, kiedyś na jakimś francuskim kanale wyświetlali film, w którym ktoryś z szefów lotów przyznawał, że ze wzlgedu na zniszczenie oryginalnego mterialu zdjeciowego przez prmieniowanie kosmiczne, część zdjęć musiano fabrykować. :/

  pokaż komentarz
  Bartholomew
 • ozee 0  

  Bo te fotki faktycznie nie są z księżyca :) http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,2629984.html

  pokaż komentarz
  ozee
 • i....n 0  

  Otworzcie sobie National Geographic aby zobaczyc wiele innych miejsc, ktorych nie ma.
  W koncu skopany retusz to swietny dowod na to, ze fotograf nigdy tam nie byl.

  pokaż komentarz
  i....n
 • Reklamy Google

 • kooba 0  

  Wiele z tych "rzetelnych" dowodów przedstawionych w tekście obala autor tekstu do którego linka podałem ja. Proponuje go przeczytać wszystkim którzy nie chcą dać sobie robić wody z mózgu.

  Inne takie jak "afryke widać za wyraźnie" albo "uważam ze ziemia jest zbyt okrągła" są śmieszne.

  Jedynie ta funkcja whitepoint jest niewyjaśniona.. ale podejrzewam ze to niczego nie dowodzi. A retuszowanie zdjęć? Oczywiście ze były retuszowane, amerykanie sie przyznają do tego, ale to nie świadczy o nie wylądowaniu na księżycu.

  poza tym wszystkim gdyby nie było lądowania na księżycu Rosjanie by o tym bardzo chętnie poinformowali.. chyba ze oni też są w spisku, razem z Hollywood, masonami i cyklistami :P

  pokaż komentarz
  kooba
 • xDeimosSx 0  

  Kom jest kierowany do Kooby*..nawet po zalogowaniu i napisaniu posta trzeba sie na nowo logować.pff

  pokaż komentarz
  xDeimosSx
 • xDeimosSx 0  

  "Srali pierdziali" A Ty byś powiedział? No już to widzę.Nie maja co mówić bo im nie uwierzą..może maja swoje dowody a ujawnienie ich nic nie da..tylko pogorszy sprawę..chyba wiesz jak te 2 MOCARSTWA się kochają.Wyścig w kosmos..amerykanie dostali w dupę a że nie znoszą porażek i nie widzą poza swoja dupą nikogo..to muszą być pierwsi bo jak by to wyglądało?!Więc wymyślili to i owo..To że był byś na Księżycu ofajdany ze szczęścia to np: zapomniał byś tekstu tak ,TAK ważnego dla ludzkości?Śmierdzi to i to ostro..a WTC to już w ogóle.Cały ten kraj to chorzy umysłowo ludzie.. na każdym filmie flaga..i aż o mało się nie posrają na nią bo tak kochają "ju-es-end-ej"(fonetyka Boratowa :P)

  pokaż komentarz
  xDeimosSx
 • jakubek 0  

  poczytajcie na tej stronie jeszcze o tym, że 11 wrzesienia żadnych zamachów nie było. facet przeglądnął mnóstwo zdjęć i na każdym wykrył, coś mu się nie podoba. popatrz na swoje dłonie jesteś pewien, że istnieją ;-) pełny matrix

  pokaż komentarz
  jakubek
 • kaczor 0  

  tak ... tylko, że astronauci z USA zostawili na księżycu lustro skierowane w stronę ziemi aby odbijało promienie lasera i mierzyło odległość od księżyca do ziemi.

  pokaż komentarz
  kaczor
 • Ktos 0  

  Mam niejasne wrażenie, że było. Poza tym... gdyby lądowanie na Księżycu było upozorowane, to Rosjanie z wielką przyjemnością by to światu przedstawili. A że tego nie zrobili (a z pewnością analizowali te zdjęcia równie dokładnie jak wszyscy ci entuzjaści spisku)...

  pokaż komentarz
  Ktos
 • Pawmaster 0  

  Ja mogę tylko powiedzieć, że zanim dodałem szukałem po tytule, po słowach kluczowych, a i link nie jest duplikatem, więc zrobiłem co mogłem albo źle szukałem (zdarza się najlepszym). Oceny zawartości się nie podejmę.

  pokaż komentarz
  Pawmaster
 • kooba 0  

  był ten link http://republika.pl/program_apollo/text.html moim zdaniem o wiele bardziej wart przeczytania, bezlitośnie rozprawia sie on ze wszystkimi teoriami spiskowymi :)

  pokaż komentarz
  kooba
 • pocketkocurek -1  

  bylo bylo! chyba nawet wtedy zaczalem korzystac z funkcji 'zakop' :P

  pokaż komentarz
  pocketkocurek
 • viroos -1  

  nie lubię spiskowych teorii, ale opracowanie solidnie zrobione więc można poczytać :-)

  pokaż komentarz
  viroos