•  

  czemu tym małym gnojkom zacenzurowali pisiory , a tej starej babie dupy nie ? pije sobie piwko jem "kocie języczki" i nagle taaaaka dupa :/ no ludzie litości! :D

  ps: gdzie jest ten gość od kawałów o cyganach :D? zgłoś się!

  •  

   @SzpiegZkrainyDeszczowcow: Oglądając film w roli głównej z cyganami powinieneś być przygotowany na tego typu atrakcje.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @SzpiegZkrainyDeszczowcow:
   - po czym poznać, że Cyganie rozpoczęli swój program kosmiczny?
   - zniknął duży wóz.

   Dwaj Indianie złapali Cygana i stwierdzili, że go zjedzą. Jeden zaczął okręcać go nad ogniem, a drugi poszedł po przyprawy. Gdy wraca mówi do pierwszego:
   - Nie kręć tak szybko, bo się nie usmaży
   - Nie mogę wolniej bo mi drewno podp!@!@%#a.

   No i nie o Cyganach, ale też zajebisty:

   W lesie: król zwierząt kazał wybudować nowy kibel. Lew jednak powiedział, że każdy kto choć trochę go zniszczy, będzie odpowiadał karnie.
   Po paru tygodniach lew idzie lasem, patrzy a w kiblu wybita szyba. Zwołał wszystkie zwierzaki i pyta się:
   - Kto szybę wytłukł?
   Wstaje zając i mówi:
   - No ja i nie ja...
   - Jak to ty i nie ty?
   - No siedzę w kiblu, sram spokojnie, nagle wpada niedźwiedź, siada, narobil na mnie, podtarł się, a jak zobaczył, że jestem zając a nie papier toaletowy, to się wściekł i wyrzucił mnie przez okno...
   Lew publicznie opieprzył niedźwiedzia, niedźwiedz przeprosił, wstawił szybę i był spokój.
   Po paru tygodniach sytuacja się powtarza - szyba wybita, lew zwołuje zebranie zwierząt:
   -Kto szybę wytłukł?
   Wstaje lis i mówi:
   -No ja i nie ja...
   Siedzę w kiblu, sram spokojnie, niedźwiedz wpada, podtarł się mną, zobaczył że jestem lisem, wkurzył się i mnie przez okno cisnął..
   Lew wkurzony opieprzył porządnie niedźwiedzia, kazał mu wstawić szybę, przeprosić, zapłacić kolegium i ostrzegł go, że jak jeszcze raz to zrobi, to pójdzie do paki. No i faktycznie spokój z kiblem był przez parę miesięcy;
   Pewnego dnia jednak na kontroli lew zobaczył, że cały kibel jest rozwalony, ścianki porozrzucane, muszla klozetowa potłuczona wisi gdzieś na sośnie...
   Lew dostał szału, że zwierzaki tak nie dbają o wspólne dobro. Zwołał zebranie i mówi:
   - Kto do jasnej cholery rozpieprzył cały kibel?! Niech się przyzna a bedę mniej surowy!!!
   Wstaje jeżyk i mówi nieśmiało:
   -..No.... ja i nie ja...

  •  

   INB4 kawał o romskiej pannie młodej i torcie.

  •  

   @SzpiegZkrainyDeszczowcow: Wiecie jak można nazwać cygana bez rąk?
   - Godnym zaufania ;] muhahahahaha

  •  

   @SzpiegZkrainyDeszczowcow:

   Po jakimś cygańskim osiedlu grupa Cyganów goni kromkę chleba. Ta ucieka, chowa się, dalej ucieka. W pewnym momencie wpada do jakiejś kryjówki - a tam siedzi sobie spokojnie kotlet schabowy. Kromka do niego:
   - Ty, kotlet, trzeba zaraz stąd zwiać, Cyganie nas zwęszą!
   Kotlet spokojnie się przeciąga, przekłada się z boku na bok i mówi:
   - Spokojnie. Mnie tu jeszcze nie znają.

   Co dostanie dziecko Cygana pod choinkę?
   Twój rower.

 •  

  "Słyszałem dzisiaj w radiu, że policja szuka mordercy cyganów.
  Wysłałem CV i list motywacyjny."

 •  

  Chciałbym tych broniących cyganów żeby pomieszkali rok obok nich :D

 •  

  jak kury, srają tam gdzie stoją

 •  

  "Policja nie jest w stanie nic zrobić" - spychacze i miotacze ognia - mówi wam to coś?

 •  

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  widziałem slumsy w Indiach.
  Ale widziałem też jak dzieci z tychże slamsów dreptały za rączkę do szkoły, w śnieżnobiałych koszulkach. Owszem byłem zdziwiony.

  Bieda nie usprawiedliwia gnoju i syfu.

 •  

  Oni to mają we krwi. Jakby im na próbę pozwolić mieszkać miesiąc w Marriocie z darmowym jedzeniem itd. to i tak by wszystko zniszczyli i srali pod siebie. Takie geny, nic nie poradzimy.

  •  

   @Gej: Jak to nie? Hehehe...

  •  

   @Gej: Stawiałbym raczej na wychowanie w środowisku, jakby niemowlę podp@#$$%!ić i wychować w białej rodzinie to może by coś z niego wyrosło.

  •  

   @wh00kiers: Mały Cygan na pewno coś by wyniósł z białej rodziny. Telewizor , DVD itp.

   Zauważ, że nie raz i nie dwa dawano Cygusom mieszkania, pracę, goniono do szkół pod groźbą kary. I co ? i Nic.
   Nie jeden raz też biali ludzie czy Azjaci zepchnięci byli do życia w nędzy - po wojnach, po klęskach głodu (na Ukrainie matki zjadały własne dzieci) i co? To nie spowodowało, że biali stoczyli się na poziom cygaństwa.

 •  

  Współczuję tym ludziom, którzy muszą mieszkać koło tych Cyganów. A najlepsze, że jeszcze ich policja uzbrojona po zęby pilnuje, żeby mogli w majestacie prawda robić ten burdel. Ja rozumiem, wolność i te rzeczy, ale ich wolność (Cyganów/Romów) kończy się tam, gdzie ich zachowanie ogranicza wolność innych, przecież muszą być jakieś granice.

  •  

   @histeryk_13: Ja myślę, że to nie jest wcale tak, że "policja uzbrojona po zęby (ich) pilnuje, żeby mogli w majestacie prawda robić ten burdel". Policja jest tam bardzo potrzebna. Po pierwsze, dzięki ich obecności jest pewnie mniejsza przestępczość, każdy wie, że ten naród ma w genach kleptomanię (delikatnie mówiąc); uczciwą pracą się brzydzą a żyć za coś trzeba. Po drugie natomiast gdyby nie uzbrojona policja, to pewnie doszłoby do linczu bądź jakiś rozruchów i ludzie mieszkający w okolicy zechcieliby rozwiązać sprawę swoimi sposobami, niekoniecznie pokojowo.

  •  

   @g455: Nie, z tych "plansz" między scenami jasno wynika, że policja dba o to, aby Cyganom się nic nie stało, bo zgłosili, że z wiatrówki do nich strzelali.

   A to oni mogą zatruwać życie ludziom, a ludzie co, mają tylko grzecznie siedzieć i patrzeć?

  •  

   @histeryk_13: Ja również byłbym za tym, żeby ludzie wzięli widły i butelki z benzyną i przegonili to całe tałatajstwo, ale niestety, to niezgodne z prawem, niehumanitarne, nieludzie i takie tam :)

 •  

  dlaczego w Ruminii nie ma łabędzi ?

  - Bo cyganie szybciej dopływają do chleba

 •  

  bądźcie tolerancyjni! zobaczcie jacy oni są "kolorowi", o to właśnie chodziło Karolakowi i Szczuce!

 •  

  Te szczury się ich nawet brzydzą.

 •  

  Cyganie, a nie "cygany". 2 błędy w jednym wyrazu (końcówka + małą literą). Apeluję o szacunek do języka...

  •  

   @biliard: "2 błędy w jednym wyrazu". Przyganiał kocioł garnkowi.

  •  

   @biliard: Nigdy bym nie przypuszczał, że synonim od słowa brudas musimy pisać wielką literą.

  •  

   @trueno2:
   To wieloznaczny wyraz, może również oznaczać złodzieja lub kłamcę. Stąd się wzięło notabene powiedzenie "ocyganić kogoś". Mmo to, jakkolwiek parszywe nie byłoby znaczenie tego słowa, jest też nazwą własną pewnego narodu, którego przedstawiciele charakteryzują się niemożnością przystosowania do życia w społeczeństwie i czystości, ani podjęcia pracy. A nazwy własne piszemy wielką literą.

  •  

   @ZbanowaliscieMnieAbylemBordowy: Odpowiedziałem w formie humorystycznej, aczkolwiek zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości tej jakże pouczającej wypowiedzi.

   a ten tekst pozostanie w mojej pamięci na dłużej:

   "którego przedstawiciele charakteryzują się niemożnością przystosowania do życia w społeczeństwie i czystości, ani podjęcia pracy" :)

 •  

  Można mieć nr służbowy na mundurze? Nawet imię i nazwisko jest!

 •  

  Widzicie, można zachować tożsamość kulturową, język i zwyczaje, nawet teraz nawet będąc taką małą mniejszością.

  A my polaczki mamy być "nowocześni" i "postępowi", mamy się brzydzić patriotyzmu, wybierać kororową niepodległą, i inne skretyniałe brednie.

  •  

   @Lejda: A kto kaze Ci sie wstydzic i brzydzic patriotyzmem? Gdzie Ci ktos tozsamosc zabiera? Jezyka nam ktos odmawia, zwyczaje zabija? p@%%!!$enie w caly swiat i jeszcze mieszanie paru lesbijek i Gejow jako zla calego...

  •  

   @empeash: LEWACTWO pod przewodnictwem starych komuchów z czerwonego przefarbowanych na "tęczowych".

   Mass-media z uporem maniaka wmuszając w ludzi pseudo-ideologię multi-srulti, z radością plujące na wszelkie przejawy patriotyzmu i przywiązania do ojczyzny.

   Miałeś tego popis na gigantyczną skalę 11.11.11, z księżyca spadłeś czy z TVNu?

   http://youtu.be/hWcZDdJqqd0?t=2m59s

  •  

   @Lejda: Jaki popis mialem 11.11.11? Jak banda idiotow jedni z tecza czy znaczkiem anarchi a inni z flaga Polski czy Orzelkiem robi rozp!#$@%%nik w stolicy? Bo o ile jakies antify faktycznie byly z tej lewej strony o tyle mlodziency w kominiarkach z symbolami klubow pilkarskich, krzyzami celtyckimi i flagami narodowymi juz nie byli z tego lewactwa. Motloch jest motloch niezaleznie do pogladow -i mam nadzieje, ze to jest wyjasnione. Ale wracajac do twojego wywodu. Co marsz z 11.11.11 ma wspolnego z zabieraniem czy zabranianiem tozsamosci czy jezyka? Co ma do tego wszystkiego multi kulti? Czy osobiscie ktos Ci czegos Polskiego zabrania? Szykanuje za Polskosc? Prosze o jakis rzetelny komentarz a nie powtarzane za jakimis gniotowatymi portalami ogolniki majace sie nijak do rzeczywistosci.

  •  

   @empeash: Trzeba było iść na marsz to byś zobaczył jak było na prawdę, a tak łykaj se dalej brednie łże-mediów. Nawet tu na Wykopie masz filmiki jak było.

   Wracając do moich wywodów - bardzo dużo ma wspólnego, bo pokazuje jak na dłoni metody wynaradawiania Polaków uskuteczniane od dawna.
   Tak, szykanuje się Polaków za Polskość. Wszelkie przejawy patriotyzmu sprowadza się tanią propagandą do faszystów, równa się patriotów do albo nazioli/łysoli, jeśli młodzi, albo do moherów/katoli, jeśli starsi.
   Taki przekaz płynie od lat z mass-mediów, taki wizerunek się kreuje.

   Jest dokładnie tak jak napisał poeta Jarosław M.Rymkiewicz - to są spatkobiercy Róży Luksemburg.
   Poczytaj sobie trochę.

  •  

   @Lejda: Konkrety nie ogolniki... Odpowiesz mi czy bedziesz z Roza Luksemburg mi wyskakiwac? Jak jestesmy szykanowani za Polskosc, co z tradycji, tozsamosci i patriotyzmu nam sie odbiera? Sram w porownania z TVN i mediow - od tego sa zeby szukac sensacji. Pytam o stan faktyczny. Gdzie nam sei cos zabiera, odbiera i niszczy patriotyzm? Ostatni raz prosze Cie o konkrety - a jak ich nie masz to nie odpisuj. Choc ladnie byloby napisac - sorki tak zaj$%@lem z rozbiegu glupi komentarz bo sam nie mysle tylko powtarzam za innymi. Chocby wracajac do marszu - byl tu gdzies na wykopie filmik jak ludzie z flagami, dziecmi itp ida sobie przez 20 minut - nie widzialem tam zadnych szykan. porzadni obywatele szli sobie spokojnie i grzecznie. Ne widzialem tam Policji ktora ich szykanuje czy czegokolwiek innego.

 •  

  Mogłeś dać +18 Bo stara rozklekotana !$!@##iocha, lejąca moczem na lewo i prawo, to niezbyt miły widok.

 •  

  Antyrasiści pakujcie się już i wyjeżdżajcie do sowich cygańskich braci, to wasza ziemia obiecana o której marzycie.

 •  

  Policja u nich z tego co widzę nie bawi się w jakąś polityczną poprawność i "to są tacy sami ludzie jak my" tylko od razu z naładowanymi i odbezpieczonymi AK-47 przyjeżdzają :-)

 •  

  E no co wy chcecie. Fajnie mają na chacie. I szczura przed domem się na obiad złapie, srasz gdzie chcesz, sąsiad Ci się nie naprzykrza bo w promieniu 300m od smrodu usycha i gnie każda forma życia. Bajka jak dla mnie

 •  

  Że też nie mogą wykopać sobie dziury, do której wszyscy będą srać.

  Oni są gorsi jak zwierzęta.

 •  

  Może ktoś przetłumaczyć, albo przybliżyć o czym rozmawia policja z osobą trzymającą kamerę?

 •  

  ja po drugiej stronie ulicy mam cyganów/Romów/element w jednym bloku tzw. rotacyjnym. Co starsi sąsiedzi to już od lat narzekają, ponoć z pismami do Urzędu Miasta chodzili i nic nie wskórali. Jak byłem dzieckiem to było całkiem zabawnie bo podczas biegania po osiedlu widziało się czasem przebiegających z pałkami/baseballami kibiców/skinów, którzy jako jedyni starali się robić z nimi porządek. Poza tym ciekawie było jak kilka razy ktoś "wypadł" bądź próbował popełnić samobójstwo. Raz ktoś się zabił bo skoczył na głowę. Raz jedna babka naga spadała z 3 piętra na krzaki itp itd. Policja to praktycznie co wieczór interweniuje w jakichś tam sprawach. Pewnie między nimi. Przez dobrych kilka lat było spokojnie (oprócz głośnej muzyki disco polo - chyba się naturalizowali - i tym podobne). Ostatnimi laty porodziło się wiele nowego bachora, którzy włóczą się po osiedlu i demoralizują inne dzieciaki. Na nich też nic się nie da zrobić. Wiele razy z kolegami z osiedla myśleliśmy jakby im tak wrzucić jakieś granaty czy coś w tym stylu może w końcu by się wynieśli. Nie od parady nazwaliśmy ten blok i okolice gettem. Były plany by moje osiedle odgrodzić siatką by gówniarze nie wchodzili ale oczywiście nic z tego. Współczuję tylko tym co bliżej mieszkają. Ja mam więcej śmiechu póki co ale jakbym był starszy to już bym się chyba denerwował. Nie spotkałem się też z żadnym biciem czy atakowaniem, czy odorem od nich więc w miarę się przystosowali. Jednak jakby nie było ich sąsiedztwo nie jest przyjemne i pożądane.

 •  

  W najbardziej prymitywnym plemieniu w dżungli takiego syfu nie ma co tam, niewiarygodne :D

 •  

  ta baba jszczy jak krowa

 •  

  Jak to dobrze, że się tam zadomowili i nie rozłażą się dalej, Swoją drogą wie ktoś czemu akurat tam mają takie osiedla ? Gdybym nie miał swojego państwa, to albo poszedłbym na południe (tam cieplej) albo na północ (Skandynawia) - tam dobra pomoc socjalna.

 •  

  Syfią, załatwiają się gdzie popadnie, są jednymi z gorszych możliwych sąsiadów... ale oczywiście poprawność nie pozwala takowych wykopać z miasta, najlepiej od razu do ich kraju. Bo nie wolno, bo są biedni, bo są nam równi. Gdyby uciążliwymi sąsiadami byli biali, to pewnie nie byłoby takich problemów z eksmisją. W przypadku Cyganów to samo działanie nazwane by zapewne było rasizmem.

 •  

  Trzeba się złożyć i posłać im kuwetę.

 •  

  Przecież ci ludzie są wykluczeni, powinni dostawać większe zasiłki, aby mogli zacząć żyć godnie!!!

 •  

  Co za cygańskie szambo, człowiek do takiego syfu by się nie doprowadził, robactwo z filmu zajmuje się jak widać profesjonalna hodowlą szczurów karmionych zapewne odchodami hodowców.

 •  

  W tym roku byłam na polu namiotowym, i pod takimi "daszkami" gdzie się urządza grilla etc - oni urządzili sobie 'mieszkanka". W cieple noce spali w spiworkach. A właściciele pola bali się im uwagę zwrócić, mimo, że okupowali wszystkie "daszki" (czy jak to się zwie)

 •  

  Nareszcie po 2 latach i 6 miesiącach mam coś na głównej :D

 •  

  Tu Twój operator telefoniczny. Informujemy, że w naszym konkursie wygrał Pan cygańskie dziecko. W przypadku nieodebrania nagrody przyślemy całą rodzinę.

 •  

  Napisałbym coś, ale już 3 razy dostałem bana za komentarze o cyganach... Więc ograniczę się do wykopania. Wnioski każdy wyciągnie sam. Można zadać najwyżej retoryczne pytanie, czy naprawdę ktoś tu uważa, że wszyscy ludzie są równi?

  •  

   @ZbanowaliscieMnieAbylemBordowy: Można powiedzieć, że tak, bo człowiek do takiego syfu i brudu by nie doprowadził, a na pewno by w nim nie żył(chyba, że byłby wiecznie pijany i by miał wyj!@#ne), według mnie to oni jeszcze ewoluują i miną lata zanim się dostosują do normalnego życia, póki oczywiście wcześniej nie wyginą, czy coś w ten gust. Na pewno ciekawe zjawisko, ale jako sąsiad olałbym naukę i ich po prostu przegonił ;)
   Wnioski wyciągnij sam.

  •  

   @ZbanowaliscieMnieAbylemBordowy:

   Jeśli prawdą jest to, że już trzy razy zostałeś poczęstowany bananem - to może sam sobie zadaj retoryczne pytanie -Czy to mnie czegoś nauczyło?

 •  

  matko jaki ciemnogród...

 •  

  No nie to już druga baba w ciągu dnia, którą widzę jak załatwia swoje potrzeby... Dzisiaj w centrum Edynburga na jednej z głónych ulic w bramie była taka sama, a francuzi jej zdjęcia robili.

 •  

  Babka widać, ze w młodości nie z jednego pieca chleb jadła.
  Ciśnienie 0,5 bara a piany na trzy palce

 •  

  Przydałoby się AMA - Cygan...

 •  

  Od razu widać jacy to mili i gościnni ludzie. Nawet machają przyjaźnie do kamerzysty i rzucają podarki pewnie żeby go zaprosić na obiad, żeby zobaczył, że oni to też normalni ludzie tylko u nich bieda itd i dlatego srają pod siebie.... . Najgorsze, że w Wawie ichnie baby załatwiają swoje potrzeby tak samo, co miałem nieprzyjemność widzieć .... .

 •  

  Las Vegas 2011 hehe Jedyne co mi się podoba XD to widoczny nr służbowy Policjanta w 03.46

 •  

  2:44 patyczek w gówno a później do buzi, taki typowy cygan.

 •  

  Taki znak powinien być przed wjazdem na ich osiedle:
  http://projektjunior.blox.pl/resource/biohazard.png

 •  

  Komentarz usunięty przez autora

 •  

  Cyganie/Romowie czy jak ich zwał to nawet nie inna rasa.To jakiś obcy gatunek.Nawet zwierzęta lepiej się zachowują.Na cóż widać ,ze na Słowacji ta plaga bardzo szybko się rozprzestrzenia i jeśli nie zostanie wdrożony program ostatecznego rozwiązania kwestii romskiej może być za późno.

 •  

  w sumie gdyby wszyscy okoliczni zaczeli chodzic srac cyganiom na podwórko, lali im na te ich gfówniane szałasy itp to moze by poszli stamtąd. Wszakże cygan nie człowiek.

  •  

   @jestespajacem: Tak, sami szczają i srają sobie pod progiem to na pewno by się przejęli tym, że robi to ktoś jeszcze.

  •  

   @paszczur:

   prosty przyklad, jesli jesteś w domu lubisz se posmiecic i ci nie przeszkadza no nie? ale jak by wszyscy przychodzący robili ci dodatkowy syf w pokoju, to chyba bys sie wkurzyl, nie? Nie wiem czy widzisz bo srają kawałek od progu, a wlasnie pod progiem przydalo by sie im kloców nastawiać. Piesek żeby jakiegoś brudasa pogryzł od czasu do czasu. Śmieci im tam wyrzucać, a najlepiej ogniska robić im na podwórku.

 •  

  Ilekroć widzę takie sceny i obrazki z życia zdegenerowanych ludzi przychodzi mi na myśl film Wehikuł Czasu gdzie ludzkość w przyszłości podzieliła się na kasty gdzie jedna zdegenerowała się do bólu. Zresztą takich wątków w powieściach sci-fi było naprawdę wiele i chyba mają ziarnko prawdy i i silnej dozy prawdopodobieństwa.

 •  

  2:16... hdd jest z $!%!y wyskoczyl czy mi sie zdawalo ??

 •  

  Rozumiem, że oni potrafią być uciążliwi, ale mówić o nich pogardliwe per 'cygany' itd uważam za dosyć mocno nieodpowiednie.

 •  

  Czemu w miniaturce avatar Centuriona?

 •  

  A czemu w miniaturce zdjęcie Centruriona?

Dodany przez:

avatar lukaslm dołączył
445 wykopali 11 zakopali 44.8 tys. wyświetleń