• Reklamy Google

  • badboy -1  

    Info jest (chyba) prawdziwe:
    http://di.com.pl/news/15546,1.html

    pokaż komentarz
    badboy
  • xarafaxz 0  

    Najpierw trzeba się upewnić czy to informacja prawdziwa. Jak na razie podało ją w sumie tylko kilka portali a sam rzecznik tp na ten temat milczy.

    Kolejna sprawa taka zmiana parametrów usługi spowoduje ogromny bałgan z ofertami. Niektóre zdania tego oświadczenia wydają się być absurdalne a nawet się wykluczać. W planach tp są cenniki które jeszcze nie zaczeły obwiązywać a już miałyby stać się nieaktualne.

    Co do limitów to one były, będą i na tle europy (nie licząc skandynawii) wcale nie są takie tragiczne. Podobnie ceny to zupełnie nie to co 5 lat temu.

    pokaż komentarz
    xarafaxz
  • narmo 0  

    Mam neo 512 od roku na dwa kompy, pobieram aktualizacje Linuksa, słucham radia przez Internet, ściągam różnego rodzaju oprogramowanie i ani razu nie wykorzystałem limitu. Jeśli nie backupujesz Internetu i nie ściągasz na tony pirackich filmów, to te limity dla 99% ludzi są w granicach rozsądku i nie sprawiają problemów. Ci co narzekają to najczęściej cwaniacy, którzy zamiast wydać parę złotych na bilet do kina lub wypożyczalnię filmów okradają twórców filmów, gier i podobnych.

    pokaż komentarz
    narmo
  • badboy 0  

    Te limity to straszna glupota tzn ustalanie ich na tak niskim poziomie :/

    Tak w ogole, to na Interii sie spoznili :P
    Czytalem to juz wczoraj :D
    http://blog.xradar.net/2007/01/03/neostrada-przyspiesza/

    pokaż komentarz
    badboy
  • di_kamilo 0  

    A ja się cieszę, teraz będę miał 2mb :) Niestety byłem skazany na tp i musiałem podpisać w grudniu 2006 umowe na kolejne 2 lata, inaczej byłbym bez neta.. :( Ale nie jest tak źle 25 GB spokojnie mi wystarcza a transfer będzie teraz jeszcze szybszy...

    pokaż komentarz
    di_kamilo
  • koniczynek 0  

    Szybciej będziesz mógł wykorzystać swój limit :D

    pokaż komentarz
    koniczynek
  • saber 0  

    Nie przesadzajmy. Skoro masz 2mb to jest to mala roznica jak ci skoczy do 6mb. Ale o co mi chodzi. Majac 2mb masz juz wyrobiony pewien sposob korzystania z internetu i zwiekszenie szybkosci tego internetu do 6mb nie zmieni twoich przyzwyczajen. Jezeli sciagasz x filmów na tydzien to bedziesz je po prostu sciągał szybciej, i niekoniecznie zaraz więcej.
    Dlatego nie przesadzajcie. Inna sprawa ze limit powinien podskoczyc. Ale skoro juz gdzies jest napisane ze nie podskoczy to jest to calkiem logiczne. Zapewne nie byli by w stanie tego obrobić. Pomyślcie sobie, że ten cały % osób które ściągają bardzo dużo będą miały 2krotnie większy limit?

    pokaż komentarz
    saber
  • koniczynek 0  

    Czekaj, bo nie bardzo rozumiem. Ściągasz powiedzmy x filmów na tydzień. Prędkość wzrasta 3 razy (z 2 na 6 mbit) więc ściągnięcie x filmów zajmuje Ci nie 7 ale 2 dni (w przybliżeniu) ale Ty nauczony korzystania z internetu na neo 2mbit nie ściągasz nic przez pozostałe 5 dni tylko czekasz na nowy tydzień, aby zacząć ściągać kolejne x filmów (czy jakichkolwiek innych danych)? To ma sens czy może nie o to Ci chodziło? Ja nie mówię o ludziach, którzy tylko strony oglądają. Ja mówię o ludziach, którzy targają z internetu ile fabryka dała.

    pokaż komentarz
    koniczynek
  • Mabakay 0  

    LOL, koniczynek. A kiedy ogladasz te filmy? Masz swoj "x" na 2 dni i co z tym robisz, sciagasz byle sciagac, nagrywasz i odkladasz na polke? Na smiech sie zbiera.

    pokaż komentarz
    Mabakay
  • koniczynek 0  

    Matko, chodzi o jakiekolwiek dane. BTW nie mam neostrady, nie ściągam filmów na potęgę, na filmy chodzę do kina ze dwa razy na miesiąc, bo reszty się oglądać nie da ;)

    pokaż komentarz
    koniczynek
  • saber 0  

    Limit tez powinien byc odpowiedni do predkosci. Bo to by bylo bezsensu. Masz 6mbps a limit jak 2mbps bo na innych zasadach wszedles w posiadanie 6mbps.
    Mnie raczej zastanawia jaki w tym jest haczyk. Bo jakoś etykietka, że internet w Polsce się rozwija mi nie pasuje do tego co sie dzieje aktualnie w TP. Raczej sprytny zabieg w tym widzę.
    Muszę temat jednak przeanalizować, bo mam neostradę chcąc nie chcąc i brak możliwości podpięcia innego lepszej jakości łącza.

    pokaż komentarz
    saber
  • koniczynek 0  

    Szczerze, praktycznie mogę się założyć, że limitu nie zwiększą :D oni są generalnie bez sensu ;)

    pokaż komentarz
    koniczynek
  • rgb_rgb 0  

    mam 6 Mega - czyli place tepsie najwiecej
    to pewnie dlatego mnie olali :)
    rozumiem ze nie maja jak przyspieszyc
    ale mogli by np. zmniejszyc cene

    pokaż komentarz
    rgb_rgb
  • Aiwin 0  

    Hehe sprytne zagranie ze strony TP. Chcą utrzymać klientów po tym jak oddzielając telefon od neostrady wprowadzą opłatę 36zł miesięcznie za "utrzymanie linii" (a więc wychodzi prawie na to samo, tyle że nie masz telefonu :D). Zmiany wejdą w życie któregośtam lutego (i będzie można wypowiedzieć umowę bez konsekwencji), a oni już teraz zwiększają prędkość (w dodatku pozostawiając limit). Zapewne to zapobiegnie masowym rezygnacjom z "usług" TP.

    PS: @koniczynek po wykorzystaniu limitu prędkość spada do 32kb/s (ostatnio miałem okazję to sprawdzić pod koniec grudnia) :D

    pokaż komentarz
    Aiwin
  • pawel-pbm 0  

    Ja miałem okazję sprawdzać to od ~7 grudnia.. ;p

    pokaż komentarz
    pawel-pbm
  • koniczynek 0  

    A limit też "przyspiesza"? Bo jak nie, to oznacza tylko tyle, że ileś tam razy szybciej wykorzysta się przyznany sobie limit i spadnie się do super prędkości 128kib czy ile to oni tam teraz dają ;)

    pokaż komentarz
    koniczynek
  • malin -1  

    A przeczytałeś(aś?) w ogóle artykuł, który komentujesz? Polecam ostatni akapit.

    pokaż komentarz
    malin
pokaż 

Wykopali i zakopali (37 / 1)