Radio Wolne Mirko to projekt tworzony przez Wykopowiczów dla Wykopowiczów. Serdecznie zapraszamy na http://www.rwmfm.pl/ oraz zachęcamy do śledzenia ramówki i zapisywania się na spamlisty.

 •  

  Ale czadowe radio! Dzięki za Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach - "Połączenia". Kapitalny numer. Piękne połączenie współczesnej estetyki z latami '60. Dużo gitary, dużo perkusji (szacun dla realizatora nagrania - gitary na pierwszym planie, pracowita i świetna perkusja na drugim) i piękny finisz - coś w stylu Ten Years After ("Going home") - to lubię. :-)

  #rwmfm

 •  

  nie ma to jak pozytywny poranek z radiem #rwmfm :) mirki, wbijajcie !!
  http://www.rwmfm.pl/

 •  

  Uwaga, uwaga!

  Minął już ROK od kiedy dołączyłem do Radia Wolne Mirko FM!

  Rocznica mojej pierwszej audycji wypadła dokładnie 18 marca, nie miałem jednak możliwości przygotowania czegoś w ten dzień ze względu na #slaskiewykopparty, także dzisiejsza audycja, to audycja urodzinowa :)

  Chciałbym podziękować w tym momencie wszystkim słuchaczom - szczególnie tym stałym, ale i tym którzy wpadli do mnie chociaż raz. Dziękuję także naszemu szefowi @beroslaw, bez którego cały ten grajdołek nie miałby miejsca. No i dziękuję wszystkim pozostałym prezenterom za owocną współpracę nad różnymi projektami i udział w całym tym przedsięwzięciu razem ze mną.

  Zanim przejdę do prezentów, to zapowiem co czeka nas dzisiejszego wieczora (startujemy standardowo o 20:00). Stworzyłem setlistę złożoną z kawałków, które najbardziej zapamiętałem i do których najczęściej wracam, na podstawie wszystkich utworów przeze mnie zaprezentowanych. Będzie więc dzisiaj bardzo subiektywna audycja "the best of #muzykaparanoika" - a więc po raz pierwszy, i jak na razie ostatni, zagramy utwory już wcześniej na niej zagrane.

  Garść statystyk po roku grania w RWM FM:

  - Zagrałem dla Was 760 niepowtarzalnych utworów na audycji #muzykaparanoika
  - Grałem dla Was przez 4569 minut
  - Najdłuższa seria moich audycji to 12 tygodni pod rząd (po dołączeniu do radia), a najdłuższa przerwa w graniu to 2 tygodnie bez audycji
  - Średnia długość moich audycji to 89 minut
  - Zagrałem 45 audycji #muzykaparanoika (ta będzie 46), 6 audycji #mirkodens (w tym jedną wspólnie z @beroslaw) oraz jedną audycję #proagresywa

  No i żeby nie być gołosłownym, czas na #rozdajo! Skoro to urodziny, to do wygrania na dzisiaj nic innego, jak flaszka wódki, która zostanie rozlosowana wśród plusujących. Udziału nie biorą zielonki i pozostali członkowie ekipy radiowej - w końcu gramy dla Was a nie dla samego siebie ;) Ogłoszenie wyników nastąpi po audycji.

  Zapraszam do odbioru - godzina 20:00 w #rwmfm!
  ______________________
  Radio Wolne Mirko FM
  Ramówka, Czat, Spamlisty
  Pobierz aplikację mobilną
  Obserwuj tag #rwmfm

  pokaż spoiler #muzyka #rock #metal #radio
  pokaż całość

  źródło: urodziny.png

  •  

   @mpower:

   Drogi Empaua ;)
   Wszystkiego co dobre z okazji rocznicy w @rwmfm ! Niewielu aktualnych i bylych prezenterów moze poszczycic sie takim stazem! Dziekujemy za te mile spedzone chwile zarowno podczas audycji jak i na "backstage'u" podczas rozwiazywania problemow od strony technicznej.
   Do zobaczenia w podobnym wpisie za rok. Czego i sobie i Tobie zyczymy!

   pokaż spoiler przepraszamy za brak ogonków w wiekszosci liter ;)
   pokaż całość

   +: mpower
  • więcej komentarzy (50)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika rwmfm

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.