cinkek
mirki jak często macie myśli, żeby popieprzyć to wszystko i wyjechać gdzieś daleko hen? ja nieprzyjemnie często i troszkę mnie to niepokoi :>

#muzyka #przemysleniazdupy #przemyslenia
mroz3
Dziś oglądając na Polsacie wiadomości było o żenujących klipach oczywiście palikociarnia przoduje i tak sobie oglądam te tańce wokół fotela w łaty, te strzykawki z euro i kalisza mierzącego się w pasie i zadaję sobie pytanie kto głosuje na tych ludzi? czy aż tyle w narodzie jest mentalnej gimbazy że uważają że takie osobniki mogą dbać o kogokolwiek? stanowić przedłużenie woli wyborców? woli narodu?

are you fickin kidding me?

#przemyslenia #polityka
+5
Vladimir_Smirnoff
Odwieczna beka z panów poważnych, co obnoszą się z dodaniem kogoś na #czarnolisto, jakby to kogoś naprawdę obchodziło xD

Hurr wchodzisz na #czarnolisto durr niech to będzie dla ciebie nauczka
No po prostu mirko sirjus biznes xD Czarnolistujo pól wykopu (#axeliocontent), a potem wrzucają obrazki typu "C'mon Wykop, do something funny"
#oswiadczenie #przemyslenia #shitwykopsays
+89
hellyea
#gory #przemyslenia

Kurde- tęsknię za górami.
Człowiek siedzi, przegląda fotki i sobie myśli, że z prozaicznych powodów tak rzadko może być tam, gdzie chce.
+34
gorfag
Sorry za dużo tekstu, ale naszła mnie poranna polityczna rozkmina.

Tak sobie patrzę na ten sondaż i jestem cholernie ciekawy rozwoju wydarzeń. Wiadomo, że sondażami można sobie dupę podetrzeć, ale w tej chwili raczej nikt nie ma wątpliwości, że wygra PiS albo PO. Obstawiam, że wygrany będzie miał wynik na poziomie 32-35%, a zatem kluczowe jest zestawienie koalicji.

1. Warto absolutnie wszystkim uświadamiać, że w aktualnej sytuacji argument (jakkolwiek on zawsze nie był durny) "głosuję na PO, aby PiS nie doszedł do władzy" lub odwrotny nie ma żadnej racji bytu, bo wszystko będzie zależeć od małych graczy i warto zachęcać aby poświęcić chwilę na przejrzenie programów innych partii i faktyczne zagłosowanie zgodnie z przekonaniami.

2. SLD na pewno dogada się z TW mając ok 15% - realne zagrożenie koalicją z jawnymi socjalistami.

3. PSL zapewno może liczyć nawet na 8% jeśli wszyscy "znajomi królika" zagłosują na nich na wsiach, plus PSL jest taki, że w sumie są dość neutralni i zależy im tylko na utrzymaniu stołków, nic nei stoi na przeszkodzie by co 4 lata raz byli prawicowi raz lewicowi :D

4. Jestem cholernie ciekawy na jaki realny wynik może liczyć KNP. Przede wszystkim - ma dość młody elektorat, który może mocno namieszać w 2015 roku gdy wielu z nich osiągnie pełnoletniość.

Jeśli KNP osiągnąłby wynik na poziomie 7%, a PiS utrzyma prowadzenie to całkiem realna mogłaby być koalicja PiS-PSL-KNP. Gdzie PSL będzie głosować jak im każą, a KNP może mocno studzić niektóre socjalistyczne zapędy Kaczyńskiego.

Kolejna sprawa - zastanawiam się na ile realne mogłoby być przejście częsci posłów PO do KNP w przypadku wygranej PiS, w takie sytuacji moglibyśmy w końcu dożyć jako-takiej liberalizacji na polskiej scenie politycznej.

W związku z powyższym ciekawi mnie co trzyma w rękawie PO:
- Raczej wprowadzenie JOW nie wchodzi w grę (chociaż wg niektórych symulacji wg aktualnego podziału na okręgi PO mogłoby dojść nawet to większości samodzielnie)
- Choć wydaje się to średnio realne, możliwe, że w 2015 PO zdecyduje się na nagłą liberalizację prawa wokółnarkotykowego, próbując ugrać coś u młodych wyborców, wśród których jest największe poparcie dla legalizacji miękkich narkotyków.
- Jakie afery "opozycji" wyjdą nagle na światło dzienne.

Podsumowując - powtórzę tezę z początku - zachęcajmy wszystkich do faktycznego głosowania zgodnie z przekonaniami, zwłaszcza gdy aktualne wyniki sondażowe jasno pokazują, że to od małych partii będzie zależeć krajobraz na naszej scenie politycznej.

Wg mnie w tej chwili, o ile nie wylezie na wierzch jakaś wielka afera u opozycji, jeśli JKM nie pierdolnie jakiejś durnej gafy, to możemy być świadkami bardzo ciekawej koalicji w parlamencie. Co z tego wyniknie w praktyce - czas pokaże, ale ze wszystkich "mniejszych zeł (?)" to wg mojej osobistnej opinii najlepsze rozwiązanie. Za to cholernie boję się koalicji PO-SLD-TW, która pociagnie Polskę poniżej dna.

#porannerozkminy #rozkminy #polityka #jkm #wybory #przemyslenia
+10
NieznajomyPannn
Gdybyście mieli taką możliwość jak zamieszkać w którymś miejscu z #azylboners i rzucić wszytko, samemu pośród pięknych widoków. Zdecydowalibyście się na to? Ma się rozumieć, że mielibyście dostęp do wypoku. Do najbliższej cywilizacji dzieliłoby was 50-100km :)
Finansowo bylibyście niezależni, nie martwiąc się o rachunki. Jednak skazani na siebie samych.

#kiciochpyta
#pytanie
#przemyslenia
+4
bartoneczek
Czytam wpisy i komentarze na stronie "Kanary [tutaj wpisz swoje miasto]" i dostałem raka. Ja pierdolę, jak Ci ludzie sobie radzą w życiu będąc tak prymitywnymi stworzeniami bez grama wyobraźni? Mam tutaj na myśli obelgi lecące pod adresem kanarów. No kurwa mać, wytłumaczcie mi co jest trudnego w zrozumieniu takich prostych zależności:

* nie kupię biletu - przedsiębiorstwo komunikacyjne nie będzie miało wpływów finansowych,
* MPK nie będzie miało pieniędzy, nie będzie pensji dla motorniczych, kierowców, nie będzie na paliwo, nie będzie zysku,
* nie będzie pensji dla motorniczych, kierowców, zysku ani pieniędzy na paliwo - nie będzie autobusów i tramwajów.

Ciężko ogarnąć, prawda? :D Na miejscu prezesa takiej spółki całkowicie zrezygnowałbym z kanarów, ludzie przestaliby kupować bilety i dopiero wtedy pierdolona gimbaza i licbaza może zrozumiałaby błąd swojego rozumowania gdyby gnoje musiały codziennie chodzić do szkoły pieszo.

W sumie mówię o gimbazie i licbazie, a nie tak dawno byłem świadkiem sytuacji w tramwaju nocnym kiedy to kobieta w wieku około lat czterdziestu nie miała biletu i akurat pojawiła się kontrolerka. Kobita zaczęła spierdalać na drugi koniec tramwaju, złapał ją ochroniarz, a cała reszta pasażerów w wieku od 15 do lat 40 o intelekcie zbliżonym do pantofelka (w dodatku odurzonych alkoholem) rozpoczęła słowny lincz na kontrolerkę i ochroniarza. :D To jest straszne i mówię całkowicie poważnie że przygnębia mnie fakt tego, jacy ludzie mnie otaczają...

#przemyslenia #dostalemraka #przykreismutne

pokaż spoiler to nie jest spider-man thread
+6
Argetlam
Pomimo wszystko, zgadzam się...
#cytaty #przemyslenia
sssabae
Na podstawie filmu takie przemyślenia. Gdy słucham ludzi mówiących po polsku, patrzę na ruch ust.
Gdy słucham ludzi mówiących po angielsku, ogarniam całą twarz, a najwięcej uwagi koncentruję na oczach.

#przemyslenia
powodzenia
Mireczki, co waszym zdaniem jest prawdziwym szczęściem?

Spójrzcie sobie na takiego Bonza. Nikomu nie trzeba mówić, że jest zjebem, wiemy to wszyscy oprócz Bonza. Ale on w swoim świecie jest uberwygrywem, ma żonę, która wydaje mu się piękna, ma znajomych, którzy go szanują, no i w końcu ma "fanów", którzy go uwielbiają. A przynajmniej tak mu się wydaje. Nie wie, że ci ludzie robią sobie z niego bekę, on jest przekonany, że pojawiają się na "zlotach" bo go podziwiają. I taki Bonzo jest szczęśliwy. Codziennie rano budzi się z myślą, że jest znany, czuje się spełniony, wie, że jest kilku hejterów, ale powiedział im, żeby pilnowali dupski swoje i pluje na nich, nie przejmuje się nimi. Ma pracę, w której się spełnia, a po pracy gra w ned for speed mos wander.

A więc co jest miarą szczęścia?

Kilka razy zapytany co w życiu jest dla mnie najważniejsze, odpowiadałem: być szczęśliwym. Bonzo jest szczęśliwy. I tu zaczynam się zastanawiać, czy nie byłoby fajnie być takim Bonzem? Świat dla niego musi być dużo prostszy. Co jest lepsze, być szczęśliwym i nieświadomym tego, że ludzie mają z ciebie bekę, czy być świadomym co dzieje się wokół nas, ale nieszczęśliwym człowiekiem?

A co jeśli Ty też jesteś takim Bonzem? Wydaje ci się, że jesteś zwycięzcą, bo masz piękną dziewczynę, ale twoje ograniczenie nie pozwala ci zobaczyć, że tak naprawdę jesteś pośmiewiskiem dla całego otaczającego cię świata? Wiecie, że gdyby nie barwnik to coca-cola miałaby zielony kolor?

#zycie #przemyslenia #lippaa
+353
Pokaż następne