karmajkel-nowak
#gorzkiezale #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #przemyslenia

Jest już właściwie #jesien i nie wiem czy to coś w mojej psychice się poprzestawiało ale od kilku lat jaram się, że jest jesień. Robi się szaro, spadają liście, deszcz napierdziela.

I to ja człowiek, który zawsze kochał lato
Venro
Może to będzie wpis pt. "idealizowanie przeszłości", ale odnoszę wrażenie, że kiedyś tego wszechobecnego hejtu nie było. Ktoś lubił Barcelonę, ktoś inny Manchester United, ktoś miał koszulkę z Kluivertem, a ktoś z Shearerem i... na tym koniec.

Dzisiaj słyszę tylko, że ten i ten to pizda, a tamten to już w ogóle, mimo że zazwyczaj rozmawia się o piłkarzach, którzy grają w najlepszych klubach na świecie i osiągają rekordy, które jeszcze kiedyś wydawały się być zupełną abstrakcją. Może to internet i media społecznościowe sprawiły, że wizerunek piłkarzy jako herosów i pół-bogów zupełnie stracił.

Against Modern Football.

pokaż spoiler Zostawię też tutaj zdjęcie, do którego chyba mam największy sentyment, bo świetnie oddaje klimat piłki nożnej lat 90-tych.


#pilkanozna #przemyslenia
+2
jakosdajerade
Harry Potter zakładając pelerynę Niewidkę nakładał na siebie takiego jakby shadowbana. Niby był, a nikt go nie widział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #przemysleniazdupy #rozkminy #heripota
+8
zyyx
tylydyry:

pokaż spoiler W pogoni za życiem z kolorowych gazet i hollywoodzkich filmów zapomnieliśmy czym jest prawdziwa radość.


Oglądam ten film i myślę sobie ile to człowiek miał kiedyś energii, jak mało wystarczyło do euforii, radości, zabawy. Jak czas biegł powoli i w ogóle się na to nie zwracało uwagi.
Kiedy z wiekiem przyszło doświadczenie, człowiek zobaczył i rozumiał więcej. Do życia weszła rutyna, coraz więcej zadań robionych bezwiednie "z automatu", przez co też i czas przyśpieszył.

Kończy się szkoła, zaczyna dorosłe życie, praca, dom, miesiące upływają jak kiedyś tygodnie. Tak bardzo upragniony piątek z czasów szkolnych przychodzi w mgnieniu oka.

Mija kolejny czas, stawiamy sobie nowe priorytety a to auto a to jakieś inne "zabawki" czy wyjazdy na wakacje. Staramy się odnaleźć szczęście w rzeczach materialnych bądź używkach, które mają na chwilę wyłączyć naszą świadomość. Wszystko po to by znowu poczuć się jak to małe dziecko, które nieświadome niczego cieszy się chwilą. Tylko czy tędy droga?
Przecież w głębi nadal jesteśmy tym szczęśliwym dzieckiem pełnym banalnej radości, tylko w tej pogoni za bajką z kolorowych gazet czy hollywoodzkich filmów zapomnieliśmy czym jest to życie.
To wszystko jest w nas i nikt za nas tego nie odnajdzie, tak samo jak żadna "zabawka" nie da tego co jesteśmy w stanie dać sobie sami.

#przemyslenia #oswiadczenie #feels #zycie
+21
Maniek145
Witam was drogie Mirki i Mirabelki z #nocnazmiana i nie tylko. Mam taką #ciekawostka i #oswiadczenie
W tym dniu zaczynam ostatnią klasę w #licbaza (bojem siem #matura), a także obchodzę 18-ste urodziny. W związku z tym mam #pytanie do tutejszych ekspertów. Urodziny w ten dzień to bardziej #przegryw czy #wygryw? #wygrywczyprzegryw? Dajta trochę plusów, dodadzą mi one otuchy przed dzisiejszym rozpoczęciem roku szkolnego i naśmiewającymi się "znajomymi" z mojej daty urodzin. Zaczynam czuć #smuteg, a tu dopiero 1:30 na zegarkach.
#pytaniedoeksperta #przemyslenia
+4
kapitan_dupa
@kapitan_dupa: #sny #przemyslenia #nocnazmiana
Miewacie czasem sny w których panicznie boicie się śmierci? Mnie regularnie, kilka/kilkanaście razy w roku nawiedza ten sam sen, cholernie się wtedy boję, że umrę. Nawet po przebudzeniu to uczucie nie mija od razu, czasem mija kilka minut zanim ogarnę co się dzieje, panika jaką ciężko sobie wyobrazić.
Ostatnim na pół przytomny łaziłem, a raczej biegałem po domu ok 5 minut i dopiero wyjście na pole mnie uspokoiło i zrozumiałem, że jednak będę żyć xD
Co najdziwniejsze ten sen nie ma żadnej treści, ktoś kto tego nie zaznał nie jest w stanie sobie tego wyobrazić a nawet jeśli zaznał nie da się tego opisać. To co z niego pamiętam to dziwne kolorowe kształty i wrażenie grania w jakąś grę którą i tak przegram. Nieźle pojebane, doświadczyliście czegoś podobnego?
+1
Rymbaba
Jeśli myślisz, że masz przejebane od dziecka pomyśl o tym, że Twoim starym mógł być Tomasz Karolak.

#przemyslenia #niewiemjaktootagowac #karolakcwel
+200
Slumber
#rozowepaski takie naszło mnie #pytanie. Jak to jest, albo z czego to wynika. Odnoszę wrażenie że zagranicą #rozowepaski są jakby mniej skrępowane na plaży. Do tej pory wakacje w #polska i kobiety fakt faktem noszą bikini (chodź nie które nie powinny) ale za granicą kobiety bardziej są skłonne do opalania np. #tyleczki albo topless.

wynika to z buractwa polaków, pękających stulejek, czy po prostu szukają atencji ? małe #przemyslenia

pokaż spoiler #nsfw #ladnapani #bikini #tyleczki #alexisren
Pai_Mei
Antykwariat to połączenie dwóch słów - antyk i wariat. Dopiero teraz to do mnie dotarło.

ANTYK WARIAT

WARIAT W CHUJ

#przemyslenia
+3
KurtGodel
#godelpoleca #przemyslenia #alternativerock #90s #radiohead
Co tam dzieciaczki niedługo szkoła? Trzeba będzie przeczytać krzyrzakuf, bo facetka kazała i wyznaczyć deltę? W sumie to nie te czasy, że za bycie lamusem dostaniecie "cios w torbę i fallus", więc możecie być spokojni. Jednak większość polskich szkół jest nadgryziona różnoraką patologią, więc uważajcie na siebie i słuchajcie dobrej muzyki, bo nic tak dobrze nie nadaję się do przechowywania wspomnień - bez względu jak chujowe i nieznaczące by były.
+12
Obserwator_z_ramienia_ONZ
Lubię sobie puszczać ten teledysk, bo przypomina mi się jak, tak jak na teledysku jeździłem z taką jedną blondynką... koleżanką z dawnej klasy, która też była (jest) samotną matką. Wtedy czułem dobrze człowiek. Zjebałem wtedy. #feels #wstydliwewyznania #przemyslenia #muzyka +5
Szab
Możecie się z niego śmiać, że śmiesznie śpiewa, że śmieszny wąs, że pijus i ma śmieszne psy. Możecie pisać o nim pasty, że żony nie dał, że muszkieter i w ogóle. Możecie się z niego nabijać, ale to on jest prawdziwym skurwysynem, a nie wy. Przemierzył cały (podkreślam: CAŁY) świat: od Las Vegas, aż po ogarnięty chaosem Krym. Zgrał tysiąc (podkreślam: TYSIĄC) talii kart. Jebane 52 000 kart, które lubią dym. A na sam koniec skasował kilka bryk, i wiecie co? Chuja go to obchodzi xD On niczego dziś nie żałuje. Prawdziwy mężczyzna i legendarny zawadiaka. Jakieś fauerfesty i inne polaczki co to ruchają azjatki na Bali mogą się przy nim schować.

#przemyslenia #oswiadczenie #pieskrawczyka
+787
Pokaż następne