dach
To zdjęcie. Znalazłem je dzisiaj na mirko i po prostu skisłem, podesłałem do kilku znajomych ale oni chyba tego nie doceniają ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Okropnie mi się ono kojarzy z pewnym motywem, gdyby Duda grał w jakimś serialu to ta fotka wisiała by w jego biurze pośród innych zdjęć z jego życia i rodziny. Trochę jak kultowy plakat w biurze Muldera z Archwium-X.

"Andrzej Duda, Kraków 1988"

#przemyslenia #duda
+21
saldatoreafilo
Miałem okazje minąć się po drodze do sklepu z tymi "matkami z dziećmi"
Siedmiu zakapiorów o głowe większych ode mnie całą szerokością chodnika ofkors i spode łba na mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak sobie #przemyslenia że gdyby przyszło co do czego to połowe tej wioski by zajebali gołymi rękami a co dopiero gdyby dać im jakąś broń. #mieszkamzuchodzcami #finlandia

W sklepie wisi ogłoszenie o spotkaniu mieszkańców w tej sprawie i o tym że szukają 9 pracowników do obsługi tych #syria docelowo ma ich być 120 (tyle mi translator przetłumaczył) sama wiocha ma chyba 500 mieszkańców.
tydzień temu przywieźli im nowiutki sprzęt agd.
+6
kacap44
Takie trochę #przemyslenia dlaczego w Polsce tak mało jest #bron na obywatela.
Poczytałem trochę i twierdzę, że po prostu Polaków nie stać na własną broń. To już nie chodzi o pozwolenia. Bo glocka "sportowego" można mieć bez większych problemów po prostu trzeba trochę przejść biurokracji, ale dla chcącego nic trudnego.

Samo kupno Glocka to jest większość średniej pensji. Do tego trzeba pójść na strzelnice i tam kupić amunicję (około 2zł za jedną pestkę). Do tego całe koszty związane z przechowywaniem broni w domu jak i na sobie.
A jak już kogoś stać to musi to bardzo lubić żeby wydać tyle cebulionów.
#gunboners
PS
Powodzenia dla #fuseribron
+5
nuuubility
#przemyslenia #oswiadczeniezdupy #pytanie #niepopularnaopinia

A co jeśli platforma robiła wielką gałę unii i putinowi zeby teraz nie było u nas tylu imigrantów, co jeśli te wsztystkie wałki i przekręty miały jakiś cel? teraz islamiści myśla że jak tu przyjadą to ich też tak ktoś wyrucha i pis ma spokój na rewirze #wygryw

pokaż spoiler Ukryty tekst...
FotoDieta
Wiecie jak najprościej może się ukrywać islamski terrorysta? Wystarczy, że przebierze się za kobietę i ubierze w najbardziej hardcorowy strój i gdzieś się zaszyć w centrum Paryża czy innej Brukseli. #przemyslenia #terroryzm
typowa_zielonka
Pieniądze szczęscie dają. #takaprawda
Czasem mam wrażenie, ze to taka śpiewka dla ludzi biedych, wymyślona przez bogatych.
#przemyslenia

pokaż spoiler o ile nie jesteś chory, masz zdrową rodzinę itd to jak najbardziej dają
+1
Monroe
Zaskakujące, jak płyty na półce mogą uświadomić upływ czasu. Przeglądasz cd'ki i nagle uświadamiasz sobie, że transakcji zakupu albumu dokonałeś 11 lat temu, wydając wtedy prawie całe kieszonkowe... 11 lat, a jakby wczoraj.
#rap #przemyslenia #nostalgia
+4
Pancerwafel
Gdybyście byli liściem, to patrzylibyście na majestatyczne jelenie, a nie na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przemyslenia #oswiadczenie #heheszki
+52
Dr_Snaut
Ciekawe czy jak Korwin umrze to też będą śmieszne wpisy na mirko w godzinę jego śmierci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przemyslenia #korwin
+28
Pokaż następne