UWAGA Ostrzeżenie
Chciałbym zwrócić uwagę na problem portalu www.znanylekarz.pl

Zapewne większość z was zetknęła się z tą stroną i korzystała z opinii przy wyborze lekarza.
Moja przygoda z portalem znanylekarz.pl rozpoczęła się na początku lutego gdzie szukałem (a raczej moja żona) dobrego neurologa z Wrocławia dla naszej 3 m-c córci.
Korzystaliśmy z pomocy portalu znanylekarz.pl, by wybrac najlepszego specjalistę.
Wybór padł na http://www.znanylekarz.pl/adrianna-wilczek2/neurolog-pediatra/wroclaw
Zachęciła nas zdecydowanie wysoka liczba pozytywnych opinii.
Umówiliśmy się na prywatną wizytę (szybki termin) i niestety nie byliśmy zadowoleni.
Nie czuję się władny by oceniać kompetencję lekarza, ale cała kilkunastominutowa wizyta polegała na autoprezentacji lekarki, w pewnym momencie odniosłem wrażenie, że nie jesteśmy u lekarza tylko na prywatnej audiencji u znanej celebrytki.
Krzywdy nie zrobiła ale 130 zł poszło w k..

Ale do rzeczy.

Po powrocie do domu, postanowiłem wczytać się w te "pozytywne" opinie na temat pani dr na rzeczonym portalu. Jedyny wniosek jaki mi się nasunął to taki, że ta pani sama tworzy swój wizerunek w sieci ewentualnie zleca zadanie młodzieży (proszę się wczytać )
Dodałem swoją opinię oczywiście, zgodnie z prawdą niezbyt pochlebną.
Mój komentarz trafił do moderacji 16.02.2012 gdzie w końcu 20.02.2012 został łaskawie zaakceptowany ale nie sam. Powyżej jednocześnie pojawił się esej bezpośrednio nawiązujący do mojego komentarza - jaką to nieprawdę piszę - co ciekawe riposta pojawiła się z datą 19.02.2012 czyli jeszcze zanim mój komentarz został opublikowany.
Wnioski wyciągnijcie sami.
Ok, nie ma w tym nic złego w końcu mamy wolność wypowiedzi...

Jednak wczoraj ze zdumieniem odkryłem, że mój komentarz został - bez podania przyczyny - usunięty, pozostała tylko riposta.
Oczywiście napisałem do moderatora

cytuję całą korespondencję:

Historia

Data: 2012-03-02 14:07:25
Login: ..........

Odpowiedź:
Nie wiem czy to odpowiedź z automatu? Zadałem pytanie dlaczego mój komentarz został usunięty (dodany 16 lutego i zaakceptowany) usunięto go dopiero kilka dni temu. Nie łamał regulaminu. Proszę o odpowiedź

Data: 2012-03-02 12:54:42
moderator
Status: nowe

Odpowiedź:
Moderator podejmuje decyzje w opraciu o regulamin strony, jego działanie jest całkowicie niezależne. Proszę o zapoznanie się z regulaminem i ponowne wystawienie komentarza. http://www.znanylekarz.pl/regulamin


"

W związku z powyższym zwracam się do wszystkich osób korzystających z portalu znanylekarz.pl o dokładne czytanie wszystkich komentarzy danego lekarza i duży dystans przy podejmowaniu decyzji o wyborze specjalisty

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl