Jestem zdruzgotany postępowaniem właściciela serwisu http://zrodzina.pl Na którym to serwisie była możliwość stworzenia własnego drzewa genealogicznego.

Mój ojciec spędził 4 długie lata na tworzeniu drzewa naszej rodziny, ile się przy tym napocił aby uzyskać informacje o swoich pra-przodkach, od swoich dziadków, z ich pamiętników, nie tylko tych pisemnych ale i tych w głowie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Gdy wczoraj chciał uzupełnić drzewo o notatkę o śmierci jego wujka w dniu 6.12, wpadł w osłupienie gdy jego oczom ukazała się informacja "Serwis Z Rodziną zakończył swoją działalność.". Nigdy nie widziałem swojego taty tak załamanego.

Podjęliśmy próbę kontaktu z ów spółką w sprawie utraconych danych, o których utracie NIKT nie poinformował przed faktem, i jedyną odpowiedzią było: "Nic nie da się zrobić". Czy aby na pewno? Jest to strasznie nieodpowiedzialne i nie poważne zachowanie ze strony właścicieli. Czy tak trudno było poinformować użytkowników serwisu na te 3 miesiące przed zamknięciem, że serwis zakończy działalność, tak aby każdy miał czas zapisać sobie informacje które już umieścił?

Ojciec nie wie już co ma ze sobą zrobić, skąd miał wiedzieć że serwis nie ma przyszłości? Jak teraz odzyskać informacje o przodkach?Gdzie większość z nich pochodziła od osób które niestety ale już od nas odeszły. Jak temu zaradzić? Już nie wiem co mam robić..

Drodzy kochani wykopowicze.. pomożecie? :(

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl