Trynkiewicz, jebany Trynkiewicz

Morderca czwórki dzieci wychodzi na wolność….tak po prostu.

Z jakiego kraju ja pochodzę? Jakimi ideałami moje Państwo reprezentuje sprawiedliwość? Kto stanowi prawo w tym pierdolonym kraju? Czy pamięć dzieci, i życie nieskończone, ich niewinność, ich prawo do życia zasługuje na 25 lat pozbawienia wolności?

Stygmatyzujemy Obywateli , ścigamy międzynarodowymi listami gończymi. Nieplącących alimentów, pijanych rowerzystów, dilerów grama marihuany, dłużników ZUS itp., a mordercę- pedofila, najgorsze ścierwo nad ścierwami wypuszczamy na wolność, jako wolnego człowieka?

To jest państwo prawa?

Prawo nie działa wstecz, to stara maksyma rzymska, podstawa Naszego systemu prawnego. Kto i jakim prawem zamienił wyrok bestii, Trynkiewiczowi, na 25 lat wiezienia? Skoro prawo nie działa wstecz to kara powinna być wykonana. Jakim prawem ktoś narusza podstawy prawa? Ludzkim? Boskim???

Nawet, jeśli w nowym prawie istnieje zakaz wykonywania kary śmierci to, jakim prawem zmieniają (tak, zmieniają idioci posłowie i senatorowie, prezydent) wyroki niezawisłego sadu skazującego w imieniu Rzeczpospolitej?. Skurwiali politycy, bezmyślni i kretyńscy. Przecież nawet, jeśli według nowego kodeksu karnego nie ma kary śmierci, to zawsze powinniśmy respektować zapadle wyroki. I nie chodzi mi o to żeby go zabić, niech oczekuje na wykonanie wyroku, dożywotnio oczekując na kolejna nowelizacje prawa, która dopuści wykonanie wyroku. Jeśli nie będzie nowelizacji to niech żyje do śmierci w wiezieniu.

Z drugiej strony, jakim prawem przetrzymywać go? Odsiedział, wykonał swoja powinność i po tym czasie jest wolnym człowiekiem. Mającym wszelkie prawa, miedzy innymi prawo do swobodnego przemieszczania się. W tym samym dniu, w którym opuści wiezienie może przyjechać do Irlandii, do Limerick, i tutaj zacząć nowe Zycie. Cudowny sąsiad…mam nadzieje ze gdybym go zabił to tutejszy sad wziąłby pod uwagę ze działałem w obronie moich dzieci, w afekcie.

Dura lex, sed lex.

Statystyki zobacz

© copyright 2018 by Wykop.pl