Prywatne interesy Pawła Kukiza z TVP

Paweł Kukiz pyta internautów z kim ma zawiązać koalicję podczas najbliższych wyborów parlamentarnych, jest to jednak tylko zasłona dymna i zabieg PR, ponieważ potajemnie dogaduje się z PIS. Zaufane osoby z najbliższego grona Prezesa Jarosława Kaczyńskiego donoszą o negocjacjach między Pawłem Kukizem a PIS, nie tyle w sprawie umowy koalicyjnej, ale w sprawie podpisania umowy z TVP na organizację cyklu koncertów zleconych przez TVP. Co ciekawe, wynagrodzenie ma w całości zasilić konto lidera Kukiz’15, który w zamkniętym gronie stwierdził, że pogodził się już z porażką swojego ruchu i musi zaspokoić swoje interesy na przyszłość.


Dzieje się to w atmosferze ogólnej paniki jaka zapanowała wśród działaczy Kukiz’15, którzy masowo stukają do drzwi PIS, by zasilić grono tej partii. Paweł Kukiz w prywatnych rozmowach, nie kryje zniechęcenia do swoich własnych ludzi, a także do całego partyjnego establishmentu i dlatego rozważa powrót na scenę.


Jednocześnie, próbując odzyskać pieniądze zainwestowane w ruch Paweł Kukiz równolegle będzie rejestrował partię polityczną pod szyldem K’15, która przekraczając próg 3% pozwoli mu się odkuć finansowo, krótko mówiąc idzie drogą Palikota, który jest dziś bogatym człowiekiem. 


595839775a67414342526378_SVE4wdHu4u7BuklgTy19bO9hWfzWFMnT.jpg

Statystyki zobacz

© copyright 2019 by Wykop.pl