Od pewnego czasu ludzie mający profil na Facebook'u skarżą się na nowy design czatu, a mianowicie na długi na całą prawą stronę ekranu pasek z listą znajomych - woleli stary czat. Powstały grupy na FB żądające powrotu starego czatu a nawet skrypty dla Greasemonkey dla Firefoksa oraz osobne dla Chrome, które mają przywrócić wygląd starego czatu. Nie wiem jak inni ale ja zdążyłem zauważyć pewien ficzer nowego czatu, który ma za zadanie... przywrócić stary czat!
Jak tego użyć?

Otóż:
1. Na samym dole paska nowego czatu mamy przycisk "Ukryj pasek boczny", między przyciskiem "Opcje" czatu (trybik) a polem "Szukaj" do wyszukiwania wśród wszystkich znajomych. Klikamy w ten przycisk. Pojawia się stary czat, po lewej stronie FB.2. Klikamy w zdjęcie znajomego aby otworzyć okno rozmowy ze znajomym aby pogadać z kimś ;)


Jeśli chcesz wrócić do nowego czatu, kliknij na pasek "Czat" w prawym dolnym rogu - tam gdzie był wcześniej pasek (sidebar) nowego czatu lub w button sidebar czatu - ten po prawej stronie od pola wyszukiwania "Znajomi na czacie" nad listą avatarów swoich znajomych którzy są akurat online.

Nie wymaga to żadnych dodatkowych skryptów, to jest standardowa funkcja udostępniana przez FB. Nie wiem czy każdy na FB to ma, ale ja mam i kilku moich znajomych też.

Statystyki zobacz

© copyright 2018 by Wykop.pl